Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapVízesés - Page 6 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Vízesés - Page 6 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Vízesés - Page 6 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Vízesés - Page 6 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Vízesés - Page 6 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Vízesés - Page 6 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Vízesés - Page 6 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Vízesés - Page 6 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Vízesés - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Vízesés - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Vízesés - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Vízesés - Page 6 Vote_lcapVízesés - Page 6 Voting_barVízesés - Page 6 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Vízesés - Page 6 Vote_lcapVízesés - Page 6 Voting_barVízesés - Page 6 Vote_rcap 
Ted Forrester
Vízesés - Page 6 Vote_lcapVízesés - Page 6 Voting_barVízesés - Page 6 Vote_rcap 
James Miller
Vízesés - Page 6 Vote_lcapVízesés - Page 6 Voting_barVízesés - Page 6 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Vízesés - Page 6 Vote_lcapVízesés - Page 6 Voting_barVízesés - Page 6 Vote_rcap 
Sindy Logan
Vízesés - Page 6 Vote_lcapVízesés - Page 6 Voting_barVízesés - Page 6 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Vízesés - Page 6 Vote_lcapVízesés - Page 6 Voting_barVízesés - Page 6 Vote_rcap 
Chris Martines
Vízesés - Page 6 Vote_lcapVízesés - Page 6 Voting_barVízesés - Page 6 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Vízesés - Page 6 Vote_lcapVízesés - Page 6 Voting_barVízesés - Page 6 Vote_rcap 
Daniel Reed
Vízesés - Page 6 Vote_lcapVízesés - Page 6 Voting_barVízesés - Page 6 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Vízesés

Go down 
+22
Sebastian G. Blaze
Allison Diamond
Veronica Johnson
Greg Stanford
Daniel Reed
Dorothy Brown
Ophelia McCord
Cathy Melva
Alex Wilfred
Sirius Black
Benjamin Doredumble
Ginevra Gwendolyne Green
William Quentin Watson
Ted Forrester
Remus Lupin
Demi Bieber
Jacinta Hernandez
James Miller
Hannah McDowal
Sindy Logan
Kim Kaguya
Főmesélő
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Cathy Melva
Diák-Amira
Diák-Amira
Cathy Melva


Hozzászólások száma : 15
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 6 EmptyPént. Júl. 30, 2010 2:18 am

*A lány hagyja hogy kezet csókoljon aztán lesüti a szemét. A fiú mentegetőzésére csak elvigyorodik és a szeméből ki lehet olvasni hogy semmi baj. Scott kérdésére felnéz.*
-Szeretek egyedül lenni. Amúgy sem ismerek itt még senkit és így társaságom sem akad.
*Mondja elmerengve. Sajnos ez mind igaz. Itt egy barátja sincs még.*
-És szeretek gondolkozni mindenen.
*Teszi hozzá halkan majd belenéz Scott szemébe.*
-Te miért kóborolsz egyedül errefelé?
*Kérdezi. ~Nem úgy néz ki mint akinek nincs társasága.~ Gondolja és megint elnéz a fiúról.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 6 EmptyPént. Júl. 30, 2010 2:34 am

-Ó, értem. *Mosolyodik el, és ugye sikerül is neki kivenni, hogy a lány még csak elsős és nemrég érkezett. Egy aprócska bólintást megejt, aztán jön a kérdés hozzá is. Válaszol rá egy kisebb gondolkodási idő után.*
-Nos... unatkoztam és gondoltam lejövök. A szobatársak felszívódtak, gondolom ilyenkor mindenki otthon van. Haverok is, én meg nem akarok egyenlőre hazamenni. *Von vállat végül, egy kicsit elhallgat. Aztán ő szakítsa meg a csendet, hiszen... nem bírja sokáig.*
-Honnan jöttél ide? Tetszik a hely?



//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 6 EmptyVas. Aug. 15, 2010 10:20 pm

* Benjamin sétál ki a parkba. Egy átlagos fekete póló, sötétkék farmer van rajta. Nem volt sok dolga, levelet vár. Elindul a köves úton, majd a szökőkútnál lefordul jobbra. Reméli Danielnek sikerült engedélyt szereznie a könyvtár zárolt részébe. Miközben azon gondolkodik, hogy hogyan lehetne kicsikarni egy tanárból egy engedélyt, elér a vízeséshez. Szép látvány, főleg ahogy a nap rásüt. Odasétál, majd egy árnyék alatti padra leül. Vannak a parkba emberek, Benjamin nem is csodálkozik, hiszen elég szép idő van. Egy fán észrevesz mozgolódást, majd rájön hogy csak egy mókus. Elkezdi azt követni a szemével, de nemsokára eltűnik a levelek mögött. Majd elnéz a tópart fele, nem lát senkit arra se, pedig már csak társaság kedvéért is maradt a kastély környékén, és nem ment el szórakozni valakivel. *
Vissza az elejére Go down
Dorothy Brown
Diák- Plama
Diák- Plama
Dorothy Brown


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian / London / Aix-en-Provence
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 6 EmptyVas. Aug. 15, 2010 10:30 pm

* Dorothy a fuben fekszik, haja szetterul es a felhoket nezegeti. Oldalan cicaja, Malna dorombol.A tavolbol a vizeses lagy csobogasa hallatszik. Hirtelen lepteket hall. Felul es egy fiut lat fele kozeledni, de ugy tunt meg nem vette eszre ot.*

(Egy felorara fagyjunk bocsiiii, de el kell mennem ebedelni)
Vissza az elejére Go down
http://myspace.com/sisterblisss
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 6 EmptyVas. Aug. 15, 2010 10:46 pm

* Mikor Ben elveszi a szemét a napfénytől csillogó tóról, rájön, hogy nem messze fekszik tőle egy csinos lány. Hogy is nem vehette észre! Megszólítja: *
- Szia. A nevem Benjamin Doredumble. * Mutatkozik be, miután közelebb ment hozzá. Majd kíváncsian várja a lány nevét. Majd rákérdez:
- Mit csinálsz errefelé? * Kérdezi a lányra nézve. Benjamin csak simán levegőzni, és ha már teheti, ismerkedni jött ki a kastélyból. Nem ismer még sok embert, így jó ötletnek tűnt megszólítani a lányt. Majd a lány válaszát követően hozzáteszi: *
- Én Faminés vagyok. És te? * Kérdezi. Nagyon nem is ismer más házba járó diákot. Érdeklődve várja a választ, és a lány reakcióját.
Vissza az elejére Go down
Dorothy Brown
Diák- Plama
Diák- Plama
Dorothy Brown


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian / London / Aix-en-Provence
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 6 EmptyVas. Aug. 15, 2010 11:20 pm

(olvadas)

*A fiu kedvesen megszolitja, igy Dorothy mosolyogva viszonozza a fiu kedvesseget es valaszol.*
-Szia! En Dorothy Brown vagyok. Csak lejottunk Malnaval a szabadba, hogy talaljunk egy nyugodt, bekes helyet a pihenesre. *Mondja, mikozben a mellette alvo sziami macskara mutat. Majd tovabb folytatja.*
-En Plamas vagyok..Ismerek mar egy Faminest. Nem tul kedves fiu, remelem nem minden Famines ilyen.. * valaszol a fiu kerdesere.*
-Te mi jaratban errefele? *Kerdezi a fiutol, mikozben kihuz egy fuszalat a hajabol.*

Vissza az elejére Go down
http://myspace.com/sisterblisss
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vízesés - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 6 EmptyVas. Aug. 15, 2010 11:27 pm

*Az épp, nem túl kedves fiúnak titulált Dan sétál lefelé. A szokásos fekete bőrkabát, kék farmer, és barna cipő van rajta. Zsebre tett kezekkel, lépdel a páros felé, és kiszűri, hogy Ben, és Dorothy az.*
-Szép jó reggelt, a párocskának. *Köszön vidoran. Igen, láthatóan jó kedve, és a beszédstílusa sem a szokott pöffeszkedő-lekezelő, hanem, olyan egész más. Egy mosolyt is villant, Bennel kezet fog, és letelepszik.*
-A kérdésetekre válaszolva csak erre jártam. És ti mi járatban? *Bár nem kérdezték, de válaszolt, és rögtön vissza is kérdezett.*
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 6 EmptyVas. Aug. 15, 2010 11:43 pm

* Ben az alvó macskára néz, majd Dorothyra. *
- Szép macska. Úgy mint te. * Bókol a lánynak. Ez nem az erőssége, de egy ilyen lánynak nem lehet nem bókolni. És végre megismerhet egy Plamast! Majd válaszol a kérdésre. *
- Levegőzni jöttem ki. Amúgy ki az a nem túl kedves fiú? Lehet ismerem.... * Mondom, és abban a pillanatban megjelenik Daniel. Nem hittem volna hogy eljön ez a pillanat, de most nem örülök neki. Kezet fogok vele, majd visszaköszönök neki erőltetett mosollyal. *
- Szia. * Közben magamban imádkozom, hogy ne ő legyen az a nem túl kedves Famines fiú. Mert már ismerem elég jól Danielt, csaknem a szemem láttára fojtotta bele a vízbe egy Famines. Válaszolok neki is. *
- Én is éppen erre jártam levegőzni. * Most már letörlöm az arcomról az erőltetett mosolyt. *
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vízesés - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 6 EmptyHétf. Aug. 16, 2010 12:03 am

*A bókot hallja, és elmosolyodik. Úgy látszik Ben komolyan vette a tanácsot. De, Dan az idősebb csajokra bukik.*
-Az a nem túl kedves fiú, én lennék. *Szól oda egy kicsit távolabbról, és hangosabban.*
-Zavarok? Mert ha igen, akkor egyszer az életben leszek olyan nagylelkű, és lelépek. *Egy félmosollyal jegyzi meg. Ha azt mondják, hogy zavar, akkor lelép. Ha Ben csajozni akar, akkor csajozzon.*
-Ahha. *Biccent egyet.*
Vissza az elejére Go down
Dorothy Brown
Diák- Plama
Diák- Plama
Dorothy Brown


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian / London / Aix-en-Provence
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 6 EmptyHétf. Aug. 16, 2010 12:13 am

* Milyen kedves ez a fiu...ezek szerint nem minden Famines olyan, mint Dan, gondolja magaban Dorothy es egy mosollyal koszoni meg Bennek a bokot. Ekozben felbukkan Dan szinte a semmibol es Dorothy ugy latja, hogy a ket fiu joban van.*
-Szia Dan. *Koszon a fiunak oda sem nezve, inkabb Malnat kezdi el simogatni, amire a macska felebred es dorombolva odadorgolozik Dan labahoz. Arulo...gondolja Dorothy magaban.Kozben hallgatja, hogy Dan mit mond Bennek. Hat igen, jobb lenne ha nem lennel itt....teszi hozza magaban.*
Vissza az elejére Go down
http://myspace.com/sisterblisss
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 6 EmptyHétf. Aug. 16, 2010 12:27 am

* Szóval a nem túl kedves fiú Dan lenne. Óriási! Benjamin nem örül, hogy Daniel most bukkant fel. Most Dorothy azt hiheti, Benjamin is olyan egoista, mint Daniel. Pedig nem. Benjamin szerint Dan végül is jó fej, csak egoista. Bár ez őt nem zavarja, ezért is a haverja. De mivel most se Dorothy, se Benjamin nem örül a jelenlétének, így enyhén megpróbálja elküldeni: *
- Ha nem zavarnál, akkor is el kéne menned még egy engedélyért. * Próbálok célozgatni rá, hogy tűnjön el innen. Miközben Danielre nézek, látom Málna megkedvelte Dant.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vízesés - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 6 EmptyHétf. Aug. 16, 2010 12:32 am

*Lehajol, a macskát megsimogatva, Dorothyra néz, és látja, hogy kb. levegőnek nézik. Ezzel nem lehet őt elkergetni. Megszokta, hiszen otthon is ez megy, nap mint nap.*
~Ha ezzel azt akarod elérni, hogy elmenjek, annál inkább maradok.~ *Gondolkozik, és vigyorog. Igen, ennél több kell, hogy elmenjen innen.*
-Ja persze. Basszus. Tökre kiment a fejemből. Még a végén nem jutunk semmire. Megpróbálom Alexet, vagy valamelyik másik tanárt elkapni... *Kap a fejéhez. Nem, ez nem megjátszás, de érti a célzást, szóval egy kacsintás Benre, és visszafelé indul.*
-Na legyetek jók. Sziasztok. ~Üdvözlöm Cupidót!~ *Teszi hozzá, a végét magában, egy intés és már sétál is vissza, a könyvtárba, hogy legyen valami infó, a fogról.*
Vissza az elejére Go down
Dorothy Brown
Diák- Plama
Diák- Plama
Dorothy Brown


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian / London / Aix-en-Provence
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 6 EmptyHétf. Aug. 16, 2010 12:41 am

* Dan tavolodo alakja utan nezett...csak hogy elment...gondolta. Majd mielott Ben szobahozta volna, igy szolt.*
-Igen, o az a fiu akit nem nagyon kedvelek a Faminebol...Kb egy hete beultunk teazni a Zold Teazoba, mert veletlenul egymasba botlottunk a Magic Streeten, akkor ismerkedtunk meg. Hat mit mondjak, nem volt eletem teazasa..* Majd, hogy uj temat dobjon fel, elmosolyodott es igy szolt.*
-Es te hanyadikos vagy?
Vissza az elejére Go down
http://myspace.com/sisterblisss
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 6 EmptyHétf. Aug. 16, 2010 12:54 am

* Benjamin azért reménykedik Danielben, hogy megszerzi az engedélyt. Majd Dorothyra néz. Benjamin tudta, hogy Dan is Dorothy volt a kávézóban, mivel Daniel elmesélte, de ezt inkább magában tartotta. Majd új téma merül fel.
- Elsős vagyok. Eredetileg a Roxfortba akartak küldeni, de mivel az közelebb volt, meg itt nincs annyi szabály, így ide jöttem. Habár azt nem mondom, hogy itt sincsenek szabályok, csak nem annyi. * Mosolyog a lányra, és visszakérdez. *
- És te? * Néz a lány szemébe. Megállapítja, hogy gyönyörű kékes-zöld szeme van. *
Vissza az elejére Go down
Dorothy Brown
Diák- Plama
Diák- Plama
Dorothy Brown


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian / London / Aix-en-Provence
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 6 EmptyHétf. Aug. 16, 2010 1:13 am

-En is elsos vagyok. Engem meg eredetileg a Beauxbatonsba akartak kuldeni, mert ott tanult a csaladom nagy resze, anyam reven ugyanis felig francia vagyok. Azonban rajottek, hogy nagyon hianyoznek nekik meg eleg messze laknek toluk es igy maradtak inkabb a Wilian mellett. Kicsit azert sajnaltam, mert a barataim mind a Beauxbatonsba mentek...Igy viszont legalabb vehettem egy macskat magamnak. *Mondta es Malnat az olebe ultette kozben azert vegigmerte a fiut. Nagyon helyes....kar, hogy joban vannak Dannel, lehet hogy most nem is onmagat adja, gondolkozik, de inkabb elhessegeti a gondolatot.*


A hozzászólást Dorothy Brown összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 16, 2010 3:24 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://myspace.com/sisterblisss
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 6 EmptyHétf. Aug. 16, 2010 1:18 am

// Fagy //
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 6 EmptyHétf. Aug. 16, 2010 3:45 am

// Olvadás //

* Dorothy mesél magáról. Hát igen, Benjamin tudja, milyen érzés ez, hiszen a varázsló barátai a Roxfortba járnak. Persze nem bánta meg, hogy ide jött. Ez a hely, az ő véleménye alapján jobb mint a Roxfort. *
- Az én barátaim is a Roxfortban vannak, én is egyedül érkeztem. Azért is ilyen korán, hogy legyen időm ismerkedni, felmérni a terepet. Nem is lenne jó, ha az első tanítási nap, meg se találnám a tantermeket... * Mosolygok a lányra, és közben megkérdezem:
- És te, hogyhogy ilyen korán ide jöttél? * Persze örülök neki hogy már itt van. *
Vissza az elejére Go down
Dorothy Brown
Diák- Plama
Diák- Plama
Dorothy Brown


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian / London / Aix-en-Provence
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 6 EmptyHétf. Aug. 16, 2010 3:56 am

-Pontosan ezert, amiert te is: ismerkedni az emberekkel es a kastellyal. En sem szeretnek majd az elso nap csak pislogni, meg utbaigazitast kerni a felsobb evesektol... *Mosolyog ra a lany.*
-Este nincs kedved elmenni valamerre? Mondjuk Wilardban korulnezni? Meg nem jartam ott... *Kekeszold szemeit a fiura mereszti.*
-Egyebkent, ne haragudj az indiszkret kerdesert, de neked van baratnod? Csak mert ha van, akkor nem hivlak el varost nezni. Nehogy rosszul vegye ki magat... *Meg mindig a fiut nezi, kozben Malna elcsatangolt valamerre egereszni.*
Vissza az elejére Go down
http://myspace.com/sisterblisss
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 6 EmptyHétf. Aug. 16, 2010 4:20 am

* Mosolyogva bólogatok. *
- Hát igen, az nem lenne jó érzés. * Gondolok bele. *
- De persze, szívesen. * Mondom a lány szemébe nézve. Ennyit Benjamin bátorságáról...már a lánynak kellett megkérnie, hogy menjenek el Wilardba. Közben jön még egy kérdés. *
- Nincs. * Közben reménykedem, hogy a lánynak sincs barátja, amire kevés az esély, mivel ő hívott el Wilardba. Nem tudom, mivel érdemeltem ezt ki, de nagyon örülök neki. Majd felnézek az égre, és megállapítom, hogy nemsokára eső lesz. Ezt szóvá is teszem. *
- Majd lassan be kéne mennünk a kastélyba, ha nem szeretnénk elázni. * Mondom, majd Dorothy rábólint, elindulunk a kastélyba. *

// Köszi a játékot! //
Vissza az elejére Go down
Dorothy Brown
Diák- Plama
Diák- Plama
Dorothy Brown


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian / London / Aix-en-Provence
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 6 EmptyHétf. Aug. 16, 2010 4:23 am

// Kosziiiiiiii //
Vissza az elejére Go down
http://myspace.com/sisterblisss
Greg Stanford
Diák- Famine
Diák- Famine
Greg Stanford


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 6 EmptySzer. Aug. 18, 2010 10:04 pm

*Egy fának dőlve húzom meg magam,... remélem nem sokan fognak észre venni, vagy ha észre is vesznek, elmennek mellettem. Ma olyan semmilyen kedvem van, mint mindig. Egész éjjel nem tudtam aludni, egy gondolat ébren tartott, bár nem tudom mért is van rám ennyi hatással,... Remélem nem fog sokáig gyötörni. Az már csak a mult, el kellene felednem, de nem megy. A kezemben egy szál cigi, amit már lassan el is szivok,... tekintetem teljes mértékben a vízesésre irányul. Kicsit segít elterelni gondolataimat. Beleszivom a cigimbe, és eldobom,... közben pedig leülök a fa alá. Farmernadrág, fekete póló, és egy dzseki a mai viseletem...*
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 31
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 6 EmptySzer. Aug. 18, 2010 10:15 pm

*Lassan sétálgat a vízesés felé. Minden délelőtt szinte sétál egyet a birtokon, mert kezd rájönni: már csak pár éve van neki itt... ezen a helyen, amit annyira megszeretett. Tudja, hogy nehéz lesz elválni, de muszáj lesz megtennie. Majd néha vissza fog járni.
Szürke farmernadrág és egy citromsárga póló-fehér smile-val van rajta. Lábán topánka, kezén pár karkötő, nyakában nyaklánc. Haja kiengedve szokás szerint. Szeme pedig... olyan furcsa világosbarnásba megy át. A kedve jó, csak egy kicsit keveredik a zavarodottsággal és a gondolataival. Ahogy igyekszik, cigifüstöt vél felfedezni. Arra pillant, gondolja, hogy vagy James vagy Cintia vagy esetleg Greg az. Mást nem nagyon tud, hogy dohányozna. Egyik telibe is talál. Az izmos jóképű évfolyamtárs...*
-Szia Greg. *Sosem voltak még annyira jóban... egy kicsit elgondolkodik azon, hogy menjen-e tovább vagy megálljon. Végül...*
-Hogy vagy?
Vissza az elejére Go down
Greg Stanford
Diák- Famine
Diák- Famine
Greg Stanford


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 6 EmptySzer. Aug. 18, 2010 10:23 pm

*Sikerült valahogy kiürítenem gondolataimat, és ebböl segitett az a bizonyos köszönés, amit egy ismeröstöl hallottam. Felé fordulok, és hát ismerem, beszéltem már vele, de nem sokat. Most igazából nincs sok ihletem beszélgetni, de unom magam, ígyhát nem zavar, hogy itt van. A tekintetem kissé szomorkás, de remélem nem annyira, hogy látható legyen. Kedvesen, és kissé halkan válaszolok Ronnienak.*
-Üdv,... *Röviden köszönök, majd folytatom.* még élek, és te? *Kérdezek vissza, hisz úgy illik. Majd a földre mutatok.*
-Ülj le ha van kedved,... *Szólok hozzá, és ha szán rám egy kis időd, az jó lesz, de ha nem akkor röviden így jártam...*
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 31
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 6 EmptySzer. Aug. 18, 2010 10:30 pm

*Nem is figyeli igazából, hogy milyen Greg tekintete. Valahogy a fiú problémák sosem érdekelték igazából.*
-Köszi, megvagyok... épp sétálgattam. *Von vállat, Gregre pillantva, majd megrázza a fejét. Nem ül le, inkább áll. Tiszta kosz lesz a nadrágja, meg így is vizes a fű. Nem szeretne felfázni.*
-Inkább maradok a fának dőlős állásnál. *Halvány mosolyt megereszt felé, közben a cigire veti pillantását.* Még mindig mérgezed magad? *Egy istenért sem szeretne beleszólni, csak megkérdezte. Mellesleg, régebben még szemet is vetette Gregre, de ez mostanság már nem érinti igazából.*
Vissza az elejére Go down
Greg Stanford
Diák- Famine
Diák- Famine
Greg Stanford


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 6 EmptySzer. Aug. 18, 2010 10:41 pm

*Nincs kedve leülni, de legalább merad, ez már egy jó pont a részére. Most úgy is társaságra vágyom, és hát lehet hogy nem a legjobb társaság, de megteszi,... a többiek ilyenkor még alszak. A kijelentésére csak vállat vonok.*
-Hát muszáj,... lenyugtat, egy kicsit. *Válaszolok, és ismét a vizet kezdem el figyelni. Majd egy " mért is élek " sóhaj, hisz elegem van mindenböl, sok gondal küszködök de nem tudom kinek elmondani, akiben megbízom azt sosem találom, báris mostanság nem. De hát ez nem nagy gond, elvagyok magamban, ha az eddigi életemben mindent megoldottam egyedül, ezt sem lesz nehéz. Hirtelen a lányra pillantok, és végignézek rajta. Majd ismét elfordulok. Régebben jobban nézett ki, de most se rossz. Habár, épp most senkire sincs szükségem, hisz magammal nem tudok törödni, nem hogy még egy hisztis csajjal. Ezt most épp nem Ronniera értem, hanem úgy általában.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vízesés - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Vízesés
Vissza az elejére 
6 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: