Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapOposszum - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Oposszum - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Oposszum - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Oposszum - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Oposszum - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Oposszum - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Oposszum - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Oposszum - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Oposszum - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Oposszum - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Oposszum - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Oposszum - Page 3 Vote_lcapOposszum - Page 3 Voting_barOposszum - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Oposszum - Page 3 Vote_lcapOposszum - Page 3 Voting_barOposszum - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
Oposszum - Page 3 Vote_lcapOposszum - Page 3 Voting_barOposszum - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
Oposszum - Page 3 Vote_lcapOposszum - Page 3 Voting_barOposszum - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Oposszum - Page 3 Vote_lcapOposszum - Page 3 Voting_barOposszum - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
Oposszum - Page 3 Vote_lcapOposszum - Page 3 Voting_barOposszum - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Oposszum - Page 3 Vote_lcapOposszum - Page 3 Voting_barOposszum - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
Oposszum - Page 3 Vote_lcapOposszum - Page 3 Voting_barOposszum - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Oposszum - Page 3 Vote_lcapOposszum - Page 3 Voting_barOposszum - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
Oposszum - Page 3 Vote_lcapOposszum - Page 3 Voting_barOposszum - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Oposszum

Go down 
+4
James Miller
Martin Weiss
Sindy Logan
Lucius Malfoy
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Greg Stanford
Diák- Famine
Diák- Famine
Greg Stanford


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum - Page 3 EmptyHétf. Aug. 02, 2010 11:29 pm

*Nem tudok magammal mit kezdeni, így hát a leggyorsabban felrohantam a hálótermünkbe. Nem volt az annyira rohanás, a megszokott gyors lépések, zsebre tett kezekkel. Felértem, beléptem az ajtón, és rögtön levetettem magam az ágyamra. Kinéztem az ablakon, és cigifüstfelhőt véltem felfedezni. Akkor már rudtam is, hogy a legjobb haverom a közelben van, pontosabban a tetőn. Az ablak nyitva volt, ígyhát közelebb léptem és kinéztem rajta, majd egy baráti üdvözlésse odaszóltam Jameshez.*
-Hát te? *Szólok hozzá, majd én is kimászok a tetőre.* Napozunk-napozunk? *Kérdezek rá, mivel elég laza az öltözék amit James visel,... Rajtam egy rövidebb farmer nadrág, és egy fekete izompóló van. A szokásos patikával.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum - Page 3 EmptyHétf. Aug. 02, 2010 11:35 pm

*Hangokat hallok lentről, viszont nem nagyon foglalkozom vele. Ha valamelyik haver, akkor úgyis tudja, hol talál... hanem -mondjuk ha csak egy nyápic elsős- akkor ne is jöjjön ide.
Végül nem csalódtam.*
-Heeejjj! Ugorj ki! *Intek egy nagy mosollyal az arcomon Gregnek, majd ha felér a tetőre akkor lekezelek vele.* Szevasz. *Egy kisebb hatásszünetet tartok, ugye felülök és aztán elgondolkodva pillantok rá. A kezeim összekulcsolom a térdem előtt.*
-Nem napozta, csak egy kicsit kifeküdtem. Unalom van... várom már a tábort. Jössz? Nem tudom, buli lesz-e! *Jó a kedve neki, irul virul.*
-Na és veled mi a helyzet? Régen láttalak már. *Mostanság legalábbis nem.*
Vissza az elejére Go down
Greg Stanford
Diák- Famine
Diák- Famine
Greg Stanford


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum - Page 3 EmptyHétf. Aug. 02, 2010 11:47 pm

*Nagy mosollyal léptem ki a tetőre, és persze elfogadtam a felkinált kezet. Majd végighallgatom James szavait, miközben helyetfoglalok mellette.*
-Tábor? *Elgondolkodom,...* Még nem vagyok biztos benne, hogy elmegyek, de nagyon is szeretnék,... tudod társaság, nem az én világom. *Jelentem ki, de ha James ott lesz, akkor muszáj lesz nekem is elmennem. Hisz úgy sincs semmi programom, arra a hétre.*
-Majd valahogy megoldom, hogy otlehessek. *Mielőtt kimondtam volna ezeket a szavakat, a zsebemböl előkaptam a cigisdobozd, megkináltam Jamest, és persze rágyujtottam. A gyujtót gyorsan James cigije felé nyujtom, és közben megkérdezem.*
-Lehetek a r*bancod? *Nevetem el magam, és ha megengedi meggyújtom a cigijét.*
-Hát,... velem semmi érdekes,... ugyan azok a megszokott napok. Jó lenne már változtatni rajta. *Magyarázom, és eszembe jut, hogy el kellene mennünk egyszer már kocsmázni. De minnél előbb.*
-Egyik este elmehetnénk kocsmázni,... *Hozom fel az ötletet, és várom a választ.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum - Page 3 EmptyHétf. Aug. 02, 2010 11:56 pm

*Bólintok a visszakérdezésre, majd elmosolyodom. A kedvem jó, látszik is rajtam... mostanság mindig ilyen vagyok. Élvezem a nyarat meg a csajokat... Ibiza!*
-Remélem jössz! Akkor egy sátorba kell lennünk, nagyon faja lesz. Csajok, buli és... a diri, de azt szerintem könnyen le fogjuk rázni.* Húzom el a számat egy csöppet, mivel tudom, hogy én mostanság nem a diri kedvence vagyok. A cigit elfogadom, mivel... miért is ne? Legalább nekem több marad. A kérdés hallatán majdnem kiköpöm a tüdőm. Oldalba vágom a vállánál játékosan a másikat.*
-Hülye vagy! Mint mindig, de azért lehetsz. *Engedem, hogy meggyújtsa a cigim majd beleszívok és köröket fújok ki. Aztán feljebb ülve nekidőlök egy... valaminek.*
-Jah, lemehetnénk. Vagy a BD-ba... vagy nemtudom. Kéne már felfedezni új helyeket. De én mindig ráérek. Kivéve ha nem a csajommal vagyok vagy valami. Tudod hol találsz. *Kacsintok egyet, aztán ismét a cigit kezdem élvezni.*
Vissza az elejére Go down
Greg Stanford
Diák- Famine
Diák- Famine
Greg Stanford


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum - Page 3 EmptyKedd Aug. 03, 2010 12:07 am

-Ha megyek, akkor alabból egy sátorba leszünk. Ezen nem is kell gondolkodni. *Mosolyodom el, majd levetem a pólóm, mert már nagyon melegem van. A vállbalökésnél ismét egy kacaj hallgható, majd egy pici nyelvnyujtás,... ma ilyen napom van, hülye de ez a jó benne. Ma lehet velem viccelődni.*
-Jajj de jó,... *Jelentem ki, majd egyik kezemet a hátam mögé rakom, és rátámaszkodok. A cigit a számhoz emelem, és beleszivok egy nagyot. Félig sóhaj kiséretében.*
-Hát kellene,... töllem akár most is mehetünk. *Magyarázkodom, és felpattanok a helyemröl. A cigit egyre gyorsabban kezdem el szivni, mivel ha elindulunk, akkor a szobában nem igazán szabad bevinni, de őszintén nem nagyon zavartatom magam miatta. Kezem James felé nyujtom, és megkérdezem.*
-Na... jösz? *Majd ha ő is jönni akar, akkor elindulok lefelé a tetőröl. Ha pedig nem, visszaülök a helyemre.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum - Page 3 EmptyKedd Aug. 03, 2010 12:13 am

-Hát nem... *Bólintok, majd széles vigyorra húzom a számat.* Ugye, hogy jó drágám? *Greg olyan legjobb barát, akit akár még le is lehet "szivizni" ha úgy jön. Ő olyan... a legjobb. Persze felnevetek a végén.*
-Akkor menjünk. Nekem nyolc, hogy hol vagyok. A sulikerülés úgysem megy mostanság. Még jó, hogy nyár van. *Hazamenni lusta vagyok, máshova meg még jobban. Ezért vagyok mindig itt. Beleszívok én is a cigibe, gyors dohányos vagyok így nem nehéz. Ha kivégeztem, elpöckölöm és intek egyet, hogy mehetünk. Miután sikerült bemásznom az ablakon, becsukom magunk után és megkeresem a pólóm. A kezembe veszem, egy istenért sem venném most fel.*
-Akkor irány Wilard? Úgyis meginnék egy lángnyelv whiskyt. *Kacsintok egyet, aztán persze elsőre lépek ki az ajtón.*
Vissza az elejére Go down
Greg Stanford
Diák- Famine
Diák- Famine
Greg Stanford


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum - Page 3 EmptyKedd Aug. 03, 2010 12:20 am

*Figylem a haverom szavait, és persze énis elnevetem magam a "drágám" kijelentésen. Kicsit meglepett, de nem zavartatom magam miatta.*
-Jaja,... mostmár ha hiányom van, nem kell messzire mennem, mert valószínű, hogy a szobában leszel... *Elég hülyék vagyunk, ami azt illeti, de senki nem hallja az a lényeg. Már leértem a tetőröl, és persze már a cigit is eldobtam. A pólómat, a vállamara dobtam, és úgy léptem ki James után a folyosóra. A séta közben egy jó pár szempárt sikerül majd összeszednünk, az biztos,... de már hozzá szoktunk. Az egoizmusból nincs hiány.*
-Whisky? Az most nekem is jóesne. *Jelentem ki, miközben már majdnem le is értünk a földszintre.*
Vissza az elejére Go down
Darren Spencer
Diák- Famine
Diák- Famine
Darren Spencer


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 61
Tallérok : 0
Pontok : 15

Oposszum - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum - Page 3 EmptyVas. Jan. 16, 2011 7:10 am

* A sárkányon elmosolyodom, a cigit pedig elveszem és a fülem mögé teszem.*
- Oké benne vagyok, de akkor váljunk szét én megyek az Ouzoért. *A folyosón szét válunk és bemegyek a szobámba.*
- Hova is tettem? *Gondolkozom el, majd kinyitom az ablakot és a párkány alatt egy kis táskát kiveszek. Hogy miért van párkány alatt felkötözve egy kis táska? Ide teszem az olyan cuccaimat amiket nem igen szeretném, hogy megtaláljanak, mivel jól el van rejtve csak én tudom hol van.*
- Egy pulcsi is kéne.. * Majd az első pulcsit amit meglátok és az enyém fölkapom. Majd gyors léptekkel igyekszem az Oposszumba. A polcomnál megállok és kiveszek még két feles poharat. Két percen belül belépek a hálóba, kezembe az Ouzoval és a két pohárkával.*
- Nah mehetünk. *Mosolyodom el.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum - Page 3 EmptyVas. Jan. 16, 2011 7:19 am

*Bólogatni kezdek, majd bemegyek az Oposszumba megkeresem a másik doboz cigim, mert az előző az jól fogyóba van. Hogy ez mit jelent? Azt, hogy két szál van még benne, ami tuti nem lesz elég. Leteszem az ablak párkányára, majd nekidőlök a falnak. Szerencsére egyik szobatárs sincs bent. Még Greg meg Nath úgy ahogy, velük jóba vagyok, de az a kis elsős... chh. Mikor nyílik az ajtó, elmosolyodva pillantok rá Darrenre és kinyitom az ablakot.*
-Oldalt van létra. *Azt is megoldottam még anno. Felmászom, aztán lenyújtom kezem, hogy Darren feladja a cuccokat amit hozzott magával. Ha ez megvolt leteszem a tetőre és ismét csak rágyújtok addig, ameddig a másik fiú felér. *
-Itt szoktam gondolkodni. *Fűzöm hozzá út közben még.*
Vissza az elejére Go down
Darren Spencer
Diák- Famine
Diák- Famine
Darren Spencer


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 61
Tallérok : 0
Pontok : 15

Oposszum - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum - Page 3 EmptyVas. Jan. 16, 2011 7:54 am

*Bólintok és feladom Jamesnek a dolgokat, majd a létrán én is rágyújtok.*
- Nem rossz...nem rossz. *Jegyzem meg egy félmosollyal, majd mikor felérek lehamuzok.*
- Azt elhiszem.. *Majd elkérem Jamestől az üveget és a két poharat.*
- Ittál már Ouzot? *A kérdést két pohár megtöltése közben elejtem. Majd átnyújtom az egyik pohárt Jamesnek.*
- Hát akkor Egészégedre, Υγεία, Gesundheit és a többi nyelven is. *Mosolyodom el és kócíntok Jamessel, majd húzóra leküldöm. Lágy ánizs íz kerít hatalmába. Olyan mintha alkoholos negros folyadékot inna az ember.*
- A legjobb. *Jegyzem meg egy mosollyal.* Egyszer Görögben nyaraltam és akkor kínáltak meg vele, meg egy Grappával. De ez jobban tetszett. *Majd szívok újra a cigarettából. Majd ha James is megitta a magáét felé fordulok.*
- És neked, hogy ízlik? *Kérdezem mosolyogva, és töltök magamnak még egy pohárral, majd rápillantok kérdően Jamesre, hogy kér-e még. Ha igen akkor töltök hanem akkor értelem szerűen nem.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum - Page 3 EmptyVas. Jan. 16, 2011 7:15 pm

*Felhúzom lábaimat és nekidőlök a hátam mögött lévő falnak.*
-Persze, hogy nem rossz. Én tudom mi a jó. *Elvigyorodva pillantok Darrenre, majd az üveg címkéjét nézegetem. Kicsit elgondolkodok, aztán válaszolok a feltett kérdésre.*
-Ittam. Egyszer, még régebben. *Elveszem az egyik poharat, majd kicsit feljebb emelem.* Egészség. *Azzal én is lehajtom az egész pohárral. Kicsit ízlelgetem még utána, de aztán pillantásom ismét Darrenre szalad.*
-Nem rossz. Én mondjuk inkább tequila párti vagyok. *Vallom be őszintén, majd beleszívok a cigibe és amikor Darren kínál, akkor oda tartom a poharat. Azért jó egy kis felszabadultság.*
Vissza az elejére Go down
Darren Spencer
Diák- Famine
Diák- Famine
Darren Spencer


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 61
Tallérok : 0
Pontok : 15

Oposszum - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum - Page 3 EmptyHétf. Jan. 17, 2011 7:24 am

- Ebben egyet értek. *Nem ecsetelem mikre gondolok, de van pár dolog amiben igen is jól választ.*
- Hát akkor már csak a régi idők kedvéért is jó ez. Én mind már mondtam szeretem. *Mosolyodom el, majd bólintok.*
- Hát nem tudom, csak a gold tequilát iszom meg sóval és citrommal. *Vonom meg a vállamat és töltök Jamesnek, majd a poharamat a vállam fölé lendítem, újabb köszöntés képen, majd lehúzom.*
- De mondjuk a whiskey-t is szeretem. Főleg a Chivas Regalt ha hallottál róla. *Fordulok oda Jameshez, majd töltök magamnak még egyet, de ezt még hagyom, előtte elszívom a cigarettát.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum - Page 3 EmptyHétf. Jan. 17, 2011 10:46 pm

-Pontosan. *Halványan elmosolyodom, majd beleszívok a cigibe és miután kifújtam a füstöt, Darrenre pillantok. Még nem iszok bele az italba, amikor másodszor önt. Egy csöppet várok vele.*
-Én úgyis iszom meg só és citrom nélkül is. Mikor hogy jön. *Vonom meg a vállam, és bólintok. Én nem vagyok annyira whisky párti, de mondjuk amikor ahhoz van kedvem, akkor azt iszok. Ilyen egyszerű. Most nem egy hajtársa iszom meg az italt, de kortyolok belőle. Miután elszívtam a cigit, elpöckölöm a csikket és lehajtom a többit. Leteszem a poharat is.*
-Na és akkor... mi a helyzet veled meg Cintóval? *Fúrja az oldalam a kíváncsiság, csak azért.*
Vissza az elejére Go down
Darren Spencer
Diák- Famine
Diák- Famine
Darren Spencer


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 61
Tallérok : 0
Pontok : 15

Oposszum - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum - Page 3 EmptyKedd Jan. 18, 2011 9:05 am

*Bólintok.*
- Hát nekem csak az a só és citrom variáció jött be eddig. *Válaszolóm. Majd szívok a cigarettából. Most kezdem lassan érezni az ouzo bódító hatását.*
- Cintó és én? Hát..tegnap történt a dolog. *Kezdek bele a mondandómba.*
- Tegnap késő délután kijöttem az udvarra és nem sokkal utánam jött, vagyis rontott ki. Miközben Sátánt üldözte. Aztán leült mellém beszélgettünk és már este volt amikor felmentünk a konyhába. Nah ott elejtettem egy vicces szöveget, amit most nem részleteznék,amit Cintó komolyan vett. Na és ebből indult egy flört szerűség és utána meg eldurrant a csók, akkor megbeszéltük ez. Meg mást is. Elég gyerekes, és kusza story, de hát ez van. *Mosolyodom el, majd elszívom a cigim, elpöckölöm és lehajtom az ouzot.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum - Page 3 EmptySzer. Jan. 19, 2011 9:56 pm

-Én is azzal kezdtem, aztán már hozzászoktam annyira, hogy nem kellett a só meg a citrom. De szeretem úgy is… szóval nekem tök mindegy. *Vonok vállat, majd egy pimasz mosoly kíséretében végighallgatom Darrent. Bólogatok is mellé. Nekik azért tényleg örülök. Mondjuk nem képzeltem volna el, hogy egyszer ennyire egymásba botlanak… de végül is, sok mindent tartogat az élet.*
-Értem. Hát grat. Nektek örülök, nem úgy mind amikor Sebbel kezdett el járni… akkor voltak érdekes balhék. *Kisebb hatásszünet.* Egyszer majdnem kinyírtam a gyereket, mert annyira nagynak látta magát. Csak Alex közbelépett… amúgy meg Cintóval akkor vesztem össze egy poppet. *Annyira, hogy a lányt kivágtam a bandából, aztán meg csak vitáink voltak. Elmosolyodom a kijelentésekre, de már semmit nem szólok. Újra rágyújtok és mélyet szívok a cigibe, majd egy kicsit csendben maradok.*
Vissza az elejére Go down
Darren Spencer
Diák- Famine
Diák- Famine
Darren Spencer


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 61
Tallérok : 0
Pontok : 15

Oposszum - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum - Page 3 EmptyVas. Jan. 30, 2011 2:09 am

- Értem. *Mosolyodom el, most nem öntök magamnak még egy pohárral, úgy is még megvan majdnem a fél üveg.*
- Hát köszönjük. Igen ez egy érdekes párosítás volt szerintem is. Nem egy társaságba voltak, meg a nézeteik is mások. De Cintó úgy ma, vagy holnap meg keresi Sebbet. Igen? Tudod mi ezzel a baj? Hogy csak, majdnem. *Eresztek meg egy gúnyos mosolyt, ami nem James felé irányul hanem arra akiről épp szó van, Seb.*
- Igen, erről a balhéról Cintó is ejtett szót, akkor rúgtad ki a bandádból ha jól emlékszem. * Majd James-t utánozva én is rágyújtok, büdös "láncdohányos".*

// Bocsi, hogy eddig tartott a reag, de betegeskedtem...:/ //
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum - Page 3 EmptyHétf. Jan. 31, 2011 5:05 am

//Semmi gond Wink //

*Figyelemmel kísérem a fiú minden szavát, na meg próbálok megjegyezni dolgokat. Kicsit el is mosolyodom.*
-Amit Cintó mond az úgy is van... bírom a fejét, de szerintem rossz döntés volt tőle, hogy összejött Sebbel. *Vonok vállat közben Darren kijelent valamit, ami igen csak felvonja a figyelmemet.* De veszélyes lett valaki. Amúgy szeretek játszadozni a gyerekkel. Annyira jó, hogy ő az egyetlen szinte az Amirából aki így vissza mer nekem szólni negyedéves létére... *Egyszer ki tudja, lehet lesz komolyabb versengés is... egyszer. Nagyon remélem.*
-Igen. Azóta meg nem találkoztam Cintóval, de kell hogy gratuláljak neki azért mert kidobta Sebet. *Vigyorgok egyet és beleszívok a cigibe.*
Vissza az elejére Go down
Darren Spencer
Diák- Famine
Diák- Famine
Darren Spencer


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 61
Tallérok : 0
Pontok : 15

Oposszum - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum - Page 3 EmptyVas. Feb. 13, 2011 10:17 am

- Amúgy, azért tetted ki Cintót, mert össze jött Sebbel? *Kérdezem majd újra az üveg felé nyúlok, már enyhe spicces állapotban.*
- Kezdem érezni az italt, te, hogy állsz vele? *Majd, úgy mint előbb először James felé nyújtom az üveget, ha kér öntök neki eggyel, majd utána magamnak is.*
- Igen? Hát vannak emberek akik nem tudják felmérni az erő viszonyokat. Bár nem tudom, miért is kell ilyen erősen az igazat védeni. Egy ember elég nehezen tudja megváltani a világot..bár..pár embernek sikerült. *Majd lehúzom az italt.* Na mindegy. *Fejeztem be ezzel a mondandómat, és beleszívok a cigarettába.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum - Page 3 EmptyHétf. Feb. 21, 2011 5:27 am

-Meg mert összekaptunk elég szépen. *Közben kicsit elvigyorodom, hogy Darren mennyit iszik. Na nem mintha én jobb lennék, voltak már érdekes pillanataim ami azt illeti. A kérdésre csak egy kicsit megvonom a vállam. Nem vagyok az, aki kevés piától -még ha tömény is- kiüti magát. Azért kezd engem is fogni lassacskán. Főleg, hogy nem ettem egy falatot se már régóta.*
-Még nagyon semmi. Azért kezdem érezni de na... tudod már mennyire érdekel a dolog. *Szeretem érezni, hogyha van bennem valami ital. Egy pohárkával még megiszom, miközben újra rágyújtok. És persze biccentek egyet köszönetképen.*
-Körülbelül én is ezen a véleményen vagyok. *Vonom meg a vállamat, aztán felnézek az égre. Nem túl biztatóak a közelgő felhők és a szél ami kezd fújni. Kicsit elhúzom a számat, majd miután elszívtam a cigit, elpöckölöm és lassan feltápászkodom.*
-Nekem még van egy kis dolgom, szóval ha nem bánod, elmegyek. Remélem nemsokára összefutunk. Sok sikert Cintóhoz. *Már az ablakból nézek csak vissza ismét.* Ja és le ne ess nekem. Na nem mintha olyan túl nagy bajod lenne belőle. *Kacsintok, biccentek majd lefelé veszem az irányt.*

//Köszi Smile//
Vissza az elejére Go down
Darren Spencer
Diák- Famine
Diák- Famine
Darren Spencer


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 61
Tallérok : 0
Pontok : 15

Oposszum - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum - Page 3 EmptyHétf. Feb. 21, 2011 5:53 am

- Ühüm. *Bólintok, majd James kijelentésére csak elmosolyodom és elpöckölöm a cigarettát.*
- Hát...igen valahogy éreztem. De tudod, hogy van ez valaki nem ért a szép szóból. *Majd ahogy James teszi én is felnézek az égre. Kezd sejtelmes és szeszéjles lenni az idő járás. A szél is egyre erősebben fújj, mintha jelezné ennek a beszélgetésnek ezzel vége.*
- Persze menj csak. Én is remélem. Köszi. *Majd mikor elindul csak intek neki.*
- Heh.. Megpróbálok épségben vissza jutni a hálóba. *Megeresztek egy mosolyt, majd lassan én is indulók, az üvegről elfelejtkezek, szóval az ott marad a poharakkal együtt. Amikor vissza érek a hálómba csak akkor jut ez is az eszembe. Majd lezuhanyzok és elmegyek pihenni.*

//Én köszönöm a lehetőséget Wink //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Oposszum - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Oposszum
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Déli torony-
Ugrás: