Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapOposszum - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Oposszum - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Oposszum - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Oposszum - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Oposszum - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Oposszum - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Oposszum - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Oposszum - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Oposszum - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Oposszum - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Oposszum - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Oposszum - Page 2 Vote_lcapOposszum - Page 2 Voting_barOposszum - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Oposszum - Page 2 Vote_lcapOposszum - Page 2 Voting_barOposszum - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Oposszum - Page 2 Vote_lcapOposszum - Page 2 Voting_barOposszum - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Oposszum - Page 2 Vote_lcapOposszum - Page 2 Voting_barOposszum - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Oposszum - Page 2 Vote_lcapOposszum - Page 2 Voting_barOposszum - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Oposszum - Page 2 Vote_lcapOposszum - Page 2 Voting_barOposszum - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Oposszum - Page 2 Vote_lcapOposszum - Page 2 Voting_barOposszum - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Oposszum - Page 2 Vote_lcapOposszum - Page 2 Voting_barOposszum - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Oposszum - Page 2 Vote_lcapOposszum - Page 2 Voting_barOposszum - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Oposszum - Page 2 Vote_lcapOposszum - Page 2 Voting_barOposszum - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Oposszum

Go down 
+4
James Miller
Martin Weiss
Sindy Logan
Lucius Malfoy
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 05, 2010 4:04 am

-OKé, azért majd ezt felírom magamnak. *Mosolyodtam el és tovább figyeltem. a pálcám közben magam mellett volt, a kezemben fogtam nehogy véletlenül leessen.*
-Meg kell! *Válaszoltam vigyorogva és elgondolkodtam. Nagyjából felsoroltam mindent... kivéve amit nem. Van amit jobb nem tudni.*
-Ahaaa. Értem. Van egy húgom amúgy. Aranyvérű családba születtem. Helsinkiben lakunk, tudom, messze van dehát... Tényleg nem jut eszembe már más! *vállat vontam, miközben ismét Ingrid szemeibe néztem.* Ja meg vízmágusnak tanulok. *Egyszóval... vigyázz mert vízvan nálam! (xD)*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 05, 2010 4:10 am

*Bólogat illedelmesen. *
-Az jó. És hogy jössz ki a húgoddal? *Érdeklődik. Majd vágyakozva néz a fiú zsabében levő cigarettásdobozra. *
-James... Izé.. Kaphatnék egy szál cigit? Már nagyon hiányzik. *Néz a fiúra hatalmas bociszemeivel és reménykedik, hogy a fiú megszánja egy kis cigivel. Csak a bátyja meg ne lássa. *
-Ajaj.. Én meg tűzmágusnak tanulok. *Kacag egyet. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 05, 2010 4:20 am

-Jól. Mintha... nem is lenne közöttünk az a két év. *Vontam vállat, majd észleltem hogy a cigisdobozom kémleli. Tudtam hogy mi lesz belőle, így elvigyorodtam.*
-Ejj-ejj. És még te szoktál le! *Kivettem, kinyitottam majd adtam neki egy szálat. Én is kivettem még egyet és a pálcámmal meggyújtottam, Ingridnek is ha kéri.*
-Majd én falazok neked ha meglát. *Bár úgyse... ahogy észleltem, kidőlt a gyerek.*Amúgy a bátyád mindig ilyen sokat szunyál? *Az hogy tűzmágusnak tanul nem nagyon zavart bele a képbe.* A legjobb barátom is az. *... legjobb barátnője... vagy... lényegtelen. Egykutya. Ismét beleszívtam a cigibe és mosolyogva figyeltem a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 05, 2010 4:26 am

*Örül nagyon. Végre valaki megszánta. *
-Köszikösziköszi. Én leszoktam, csak most megkívántam nagyon. *És még meg is gyújtja neki a srác. Beleszív a cigibe. Nagyoon jól esik neki. *
-Nem, nem mindig. Csak.. most érkezett meg. Emígy tök életvidám srác. Az út fáradalmait piheni ki... Gondolom... *Gondolkodik el, majd még egyet beleszív a cigibe, és fejét felemelve az ég felé fújja a füstöt. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 05, 2010 4:30 am

-Nincs mit.*Jelentettem mi, miközben egy halvány mosoly jelent meg megint az arcomon. Kicsit feljebb tápászkodtam majd hátradőltem. A tető oldala, ami ugyebár felfelé hegyesedik, tartott. Bólintottam.*
-Oké. De azért annyira pörgős remélem nem lesz. *Jegyeztem meg miközben ismét beleszívtam a cigibe és megint helyezkedtem. Nem tudom mért, egyszerűen nem tudok egy helyben maradni már. Ingrid viselkedése ismét csak megmosolyogtatott. Nem gondoltam volna... de... azért nem bánom. Mondjuk ha valaki megtudja ezt, rögtön azt gondolja majd hogy megrontom a "kicsiket"*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 05, 2010 4:34 am

-Mit mocorogsz annyira? *Nevet a srácra. *
-Nem, azért nem olyan vészes. Cska azért ennyire nem hulla, mint most. *Néz befelé, hogy alszik-e még a tesója. Szerencsére még szunyál. Egyelőre. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 05, 2010 4:39 am

-Bocs csak nem birok sokáig egy helybe lenni.*Vontam vállat, majd cigi és Ingrid után néztem.* Hagyd már mert a végén még erre kel fel! *Mondjuk a cigifüst lehet hogy egy kicsit beérzik a szobába most, de ha Ingrid gyors lesz akkor talán még a tesója nem is ébred fel rá. Nameg... ha James azt mondta falaz akkor falaz is.*
-Na szóval... Kedves Ingird most maga jön! Veheti kihallgatásnak is ezt, de inkább ne. Szóval, meséljen magáról. *Tiszta hülye. Vigyorog közben meg hülye fejet vág. Ragályos...*


//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum - Page 2 EmptyKedd Ápr. 06, 2010 2:45 am

//Olvad//

-Elhiszem. Én se nagyon szeretek egy helyben ülni, de én inkább nem mocorgok itt. Ki tudja, még beszakad alattam. Habár nem nagy esélyt látok rá... *Mikor a fiú azt mondja, hogy erre kelhet fel a tesója, lenyugszik. *
-Remélem nem. Különben meg, mi köze hozzá? *Mikor megkezdődik a "faggatás", nevet egyet. *
-Szóval: Németországban születtem, Magyarországon élünk most, van egy unokatesóm a Vanusitasban. Aztán: full egoista vagyok, sokan nem bírnak emiatt. És van egy tetoválásom. Evvel akasztottam ki anyámat 1 éve. *Nevet, majd beleszív a cigijébe. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum - Page 2 EmptyKedd Ápr. 06, 2010 3:01 am

*Bólintottam, majd végighallgattam Ingridet. Érdekes...*
-Végülis igaz. De mondom hogy falalzok neked ha kell. *kacsintok. Ha én azt mondom akkor az úgy is lesz. Elkerekedtek a szemeim.*
-Tetoválász? Hol-hol? *Neki nincs, de nem is szeretne. Húgának köldökpierciengje van, amit egyre csak titkol... bár egész jól csinálja, hisz az anyjáék még nem tudnak róla. Beleszívtam a cigibe, majd próbáltam karikákat formálni de nem sikerült a szél miatt. Figyeltem tovább Ingrdet, már nem volt kedvem faggatni. Ha akkar, majd ő...*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum - Page 2 EmptyKedd Ápr. 06, 2010 3:07 am

*Lassan elszívta a cigit, úgyhogy elpöcköli. Az leesik a fűbe. *
-Köszönöm. *Mosolyog rá a fiúra hálásan. *
-A csípőmön. Megmutassam? *Kérdezi pajkosan kacsintva. *
-Aztán... Lovagolok, gitározok és énekelek. Imádom a kiskutyámat, Princess-t, aki aszszem a hálóban alszik.. Ha alszik... És tényleg nem vagyok olyan jó kislány, amilyennek elsőre tűnök.. Meg vagyok őrülve a punkért és a rockért... *Mesél tovább. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum - Page 2 EmptyKedd Ápr. 06, 2010 3:10 am

*Nekem még maradt egy kevés, szóval gyorsan elszívom és én is elpöckölöm. Ez... a tetőn maradt. Nem vagyok béna, csak elfújta a szél. Ennyi.*
-Majd legközelebb. *Kacsintottam, nem szerettem volna ha Ingrid megfázik miattam. Még mindig meg tudott lepni.*
-Te jó ég! Nem vagy semmi hallod e! Van még valami? *Ráncoltam össze a homlokom játékosan és kicsit oldalbaböktem a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum - Page 2 EmptyKedd Ápr. 06, 2010 3:15 am

-Te érzed. *Mosolyog rá. *
-Nem, azt hiszem több meglepő dolog nincs magamról. Ha akad, akkor majd közlöm. *Az oldalbabökésre felsikít. *
-Héé... Szabad ezt? *Tetteti a felháborodottat és visszabök-természetesen erősebben. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum - Page 2 EmptyKedd Ápr. 06, 2010 3:29 am

*Bólintottam.*
-Oké. Akkor megnyugodtam. *Nem mintha eddig ideges lettem volna. Kicsit elgondolkodtam, a visszabökésre nem reagáltam már.* őőő, nekem el kell mennem a madárházba. Ha gondolod maradj itt nyugodtan. Később, még összefuthatnánk... *Mosolyogtam rá, miközben lassan elindultam lefelé. Megvártam azért, hogy jön-e ha igen akkor csendben, együtt mentünk ki ha nem akkor pedig én, és meg sem álltam a madárházig. Persze előtte még elbúcsúztam tőle.*


//köszi ^^//
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum - Page 2 EmptyKedd Ápr. 06, 2010 3:32 am

-Nem kell idegesnek lenni. *Nevet. *
-Oké, én is megyek kifelé. Jó ötlet, majd még valamikor összefutunk. *Ő is lemászik, majd megindul a fiúval az északi torony felé. Ezt az idiótát meg hagyta aludni. Útközben elbúcsúztak, a fiú ment a madárházba, a lány a hálója felé. *
Vissza az elejére Go down
Ginevra Gwendolyne Green
Diák- Plama
Diák- Plama
Ginevra Gwendolyne Green


nő Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum - Page 2 EmptyVas. Május 30, 2010 9:36 pm

*Ginny és James együtt lépnek be a szobába.*
- Persze, választhatod mindet egyszerre!
*Mondja, majd körbepillant, és mikor látja, hogy kettesben vannak, gonosz mosoly ül ki az arcára.*
- No, én lefürdök... Hol van a fürdő?
*Kérdi, és ezzel ledobja felsőjét, majd melltartóját, majd kigombolja a rövidnadrágot. Ezek után szemérmesen eltakarja kebleit, és ránéz a fiúra.*
- Kérlek, válaszolj, nagyon hideg van itt, szeretném már, ha bebújhatnék a jó, meleg vízbe...
*Ezzel kacsint egyet cinkosan, odalép Jameshez, és megcsókolja, ám nem hagyja, hogy átöleljék, ha a fiúnak ez jutna eszébe.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum - Page 2 EmptyVas. Május 30, 2010 9:43 pm

-óóó, az jó! *Vigyorodtam el, majd letettem Ginny táskáját a földre. Egyedül vagyunk benn, bár a szobába nincs valami rend. Tipikus fiú szoba... *
-Ott egyenest. *Mutattam előre, majd figyelemmel kísértem Ginny mit művel. Pimaszul elmosolyodtam, nem öleltem át a lányt, hiszen láttam rajta hogy fázik már. Visszacsókoltam, majd miután Ginny bement a fürdőbe én az ablakhoz léptem. Kinyitottam, kinéztem rajta. Most nem másztam ki a tetőre, meg szeretném várni a lányt még kész lesz. Elkezdtem gondolkodni, figyelve a tájat, de néha-néha hátrapillantottam. Szerencse, hogy ma reggel rászántam magam és megágyaztam. Az én ágyamnál kivételesen rend van. Minden héten egyszer... *
Vissza az elejére Go down
Ginevra Gwendolyne Green
Diák- Plama
Diák- Plama
Ginevra Gwendolyne Green


nő Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum - Page 2 EmptyVas. Május 30, 2010 9:48 pm

*Ginny csalódottan sétál be a fürdőbe. Többet várt Jamestől... Azt várta, hogy a fiú nem fog bírni magával, de így... Elmúlt a jókedve. Megengedi a kádat, és lefürdik. Bosszúból jó sokáig húzza a fürdőzést, majd mikor kiszáll, táskájából egy zacskóból előveszi a tiszta fehérneműt, szabadidőnadrágját, pólóját, és tiszta cipőjét. Eredetileg azért vitte, hogy ha talál egy tavat, majd megfürdik benne, de most legalább jó hasznát veszi. Mikor kilép a fürdőből, teljesen felöltözve, kedvtelenül néz a fiúra.*
- Én itt meg akarom adni neked, ami jár, te pedig úgy teszel, mintha valami pasi lennék...
*Morogja.*
- Ezzel buktad el a játékot...
*Morcosan ledobja magát James ágyára.*
- Lehet nekem is el kéne kezdenem dohányozni... Akkor talán tetszenék neked.
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum - Page 2 EmptyVas. Május 30, 2010 9:56 pm

*Oké... majd egy kicsit le vagyok nyugodva, és mondhatni nem vagyok "kreatív". Talán az idegesség teszi, vagy váltotta ki belőlem ezt. Nem is vártam el Ginnytől, hogy gyorsan készen lesz. A nők mindig is sokáig húzzák az időt, ezt már megtanultam...
Kicsit untam magam ez idő alatt, viszont mikor Ginny csalódott arcát megláttam, elmerengtem azon, vajon ez most mért van...*
-Bocsi... ma nem vagyok valami túl jó passzban. De azt ne kérdezd meg mért. *Halványan elmosolyodtam, leültem mellé az ágyra. Megráztam a fejem, nem értem... most mért mond ilyet?*
-...meg ne próbáld! Én így szeretlek, ahogy vagy.
Vissza az elejére Go down
Ginevra Gwendolyne Green
Diák- Plama
Diák- Plama
Ginevra Gwendolyne Green


nő Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum - Page 2 EmptyVas. Május 30, 2010 10:01 pm

- Mégis, itt felajánlom magam, és nem kellek... Adj egy cigit...
*Nyújtja a kezét dühösen a fiú felé.*
- És ne merj ellenkezni, mert kénytelen leszek magamnak szerezni, te átkozott disznó!
*Mondja morogva.*
- Az ég szerelmére, mióta... Együtt voltunk, úgy, azóta várom ezt az alkalmat, és... És semmi? Hogy képzeled ezt? Itt vagyunk kettesben, én félmeztelen vagyok, és hagyod, hogy elmenjek fürdeni? Ez nem elég ahhoz, hogy elfeledtesse a gondjaidat?
*Mellkasba vágja a fiút, majd újra cigarettáért nyújtja a kezét.*
- Nos, adsz, vagy ezt IS megtagadod tőlem?
*Az IS szót keményen megnyomja.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum - Page 2 EmptyVas. Május 30, 2010 10:08 pm

-De igen is kellesz! *Most nem mosolyodtam el, tudtam, hogy ebből még komoly bajok lesznek. A kézre csak rápillantottam, majd vállat vontam. Nem akartam adni neki, sőt... mindent meg is tettem, hogy ne kapjon. Az átkozott disznó szó egy kicsit lesújtott..*
-Nincs. *Jelentettem ki mindkét kérdésére egyszerre. A kiakadás viszont egy kicsit felingerelt, elgondolkodtam minden szavára.*
-Figyelj Ginny... Én... nem látok a fejedbe. Nem tudhatom mindig, hogy pontosan mire gondolsz. Sajnálom... *Persze, én is akarom, úgy ahogy ő is. Nem is ellenkeznék, csak most egy kicsit tényleg valamiért... nem vagyok magam. Talán a kérdés, hogy melyik oldalra állok, talán hogy mi lesz akkor ha Ginny elhagy... és hogy egyáltalán hogy fogok beállni az UGY-be.*
- Én nem tagadok meg tőled SEMMIT! *Jelentettem ki határozottan, miközben barna szemeit Ginnyre szegeztem és vártam a reakciót. Nem szerettem volna, ha elmegy. Azt sem, hogy itt veszekedjen velem. Bár tudom, hogy megint mindenért én vagyok a hibás.*
Vissza az elejére Go down
Ginevra Gwendolyne Green
Diák- Plama
Diák- Plama
Ginevra Gwendolyne Green


nő Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum - Page 2 EmptyVas. Május 30, 2010 10:15 pm

*Ginny feláll, odasétál táskájához, majd... Egy pillanat alatt előkapja a pálcáját, és kiáltja is a varázsigét.*
- Levicorpus!
*A fiút addig rázogatja a levegőben, míg elő nem bukkan a doboz cigaretta és az öngyújtó. Akkor viszont gyengéden leteszi az ágyra, és felkapja azokat.*
- Na ezzel is megvolnánk... Szeretem a hatékonyságot...
*Mondja, ezzel a szájába vesz egy szálat, és meggyújtja. Mélyen beleszív, ám fel is köhög, viszont az eltökéltség jelei ütköznek ki arcán.*
- Akkor sem adom fel...
*Mondja, majd újra beleszív. Ezúttal sikerül elfojtania a köhögést, majd elkapja Jamest, lenyomja az ágyra, az ölébe ül, és miközben élete első, és lehet, hogy nem utolsó szál cigarettáját szívja, mozgolódni kezd, hogy... Imitáljon bizonyos dolgokat. Közben hátraveti a fejét, és felnyög.*
- Ahh... Tudod... Elegem van bizonyos dolgokból. Én vagyok a jó kislány, ez tény... De tizenhat éves vagyok, lassan felnőtt, és... Szeretnék kicsit vad is lenni... Na jó, nagyon vad! Szeretnék a jó kislányok rossz táborába tartozni...
*Majd James füléhez hajol, és belesúg...*
- Tudod, Drágám... Szex, hősiesség, rock & roll...
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum - Page 2 EmptyVas. Május 30, 2010 10:27 pm

*Mielőtt reagálnák, már a levegőben találom magam.*
-Hééé! Most azonnal tegyél le! *A cigi, a pálca, minden kiesik a zsebemből. Gyújtó nincs, én pálcával gyújtom meg a cigit. Felültem, de nem vettem el tőle... most mit csináljak, úgysem adta volna ide. Viszont a második szívásnál kivettem a kezéből és beleszívtam.*
-Most te is mehetsz fogat mosni. *Mosolyodtam el, de lenyomtak az ágyra, amire ismét meglepődtem és Ginny rám ült. A mozgolódás... és a többi... furcsa hatással volt rám. Ingerelt, sőt, akartam hogy Ginny érezzen. Felvontam a szemöldököm.*
-Hm... furcsa elképzelés. *Megfogtam a lány derekát, közben egy csókod adtam a nyakára amikor felém hajolt.*
-Szép... nem is gondoltam volna rólad, hogy előbb utóbb így megtérsz. *Hülyéskedik, viszont most nem engedi a lányt. Magához húzza, mellesleg a cigit már ledobta a padlóra, és egy gyengéd csókot hint az ajkára.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Ginevra Gwendolyne Green
Diák- Plama
Diák- Plama
Ginevra Gwendolyne Green


nő Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum - Page 2 EmptyHétf. Május 31, 2010 9:55 pm

*Ginevrából valószínüleg kitörni készül az éveken át elfojtott vadság. Szenvedélyesen végigkarmol James nyakán, majd végigcsókolja, végül végigharapdálja azt. Vadul, hosszan megcsókolja a fiút, majd felegyenesedik annak ölében, és kéjesen simogatni kezdi saját nyakát, reményei szerint ezzel is ingerelve Jamest, majd a fiú szemébe néz, és végignyal ajkain. Azt akarja, hogy James elveszítse a fejét, vad legyen, egy igazi ösztönlény, és ezért mindent megtesz... Közben csípőjét előre-hátra mozgatja...*

//Folytatás a +18-ban//
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum - Page 2 EmptyPént. Jún. 18, 2010 9:55 pm

//Tegnap, 2010. 06. 18. Éjjel//

*Egyedül üldögéltem a szobámban, amikor egyszer csak rám törtek a haverok. Nem, nem a szobatársaim, hanem az iskolában lévő háztársak és a többiek. Érdekes esetnek indult, nem mondom…
Tudták, hogy este hol találnak. Legalábbis remélték, hiszen ilyenkor általában velem szoktak lenni, itt a szobában. A szobatársak fel vannak szívódva, vacsoránál vagy mit tudom én. Nem mindig jönnek vissza ide, aludni. Talán, mert zavarjuk őket. Ez nekem és a haveroknak csak jó. Éppen kinn üldögéltem a tetőn, amikor hallottam, hogy csukódik az ajtó és mind a négyen bejöttek. Hatan szoktunk együtt bandázni, viszont Blake valahol el van tűnve. Nem baj… elnézzük neki. Rögtön kinéztek a tetőre, mivel az ablak nyitva volt, és ez arról árulkodott, hogy én ott vagyok. Lenéztem, épp egy szál cigarettával küszködtem, de amikor meghallottam, hogy valami fontosat akarnak, akkor elpöcköltem és lemásztam.
El sem tudtam képzelni, hogy mit akarhatnak. Mi lehet olyan fontos éjnek éjjelén. Bár… a röhögést hallva, úgy voltam vele, hogy mégsem lehet olyan túlzottan fontos. Vagy ki tudja… nálunk minden vicces, minden röhögésre való és mindent, muszáj együtt csinálni.
Amikor leértem akkor már mind az ágyamon ültek és egy kisebb dobozt, forgattak a kezükben és nézegették. Először fogalmam sem volt arról, hogy mi van benne. Egy széket húztam oda hozzájuk majd levetettem magam. Előre dőltem és elvettem a dobozt. Rájuk néztem, barna szemeimben kíváncsiság égett. Nem értettem, mit akarnak evvel. Aztán az egyikük kijelentette, hogy pontosan mi is van benne. Vajon mi lehet egy kerek, gyógyszernek álcázott dobozban…?
Nikotin… drog formájában. Otthon, eddig csak szteroidokat szedtünk azt is, azért hogy a versenyeken erősebbek legyünk… Az is drognak számít, viszont az teljesen más volt. Igazából sosem gondolkodtam még el azon, hogy egyszer rendesen is kipróbáljam a drogot. Bár ilyen társaságban gondolhattam volna rá. Ők továbbra is vigyorogtak rá, én pedig magyaráztam valami érthetőt. Nikotin… ők kijelentették, hogy a cigi helyett jó. Így legalább nem leszünk olyan feltűnőek. Rábólintottam, de ha a nikotin jön, akkor aztán már talán más is. Ki tudja… halványan elmosolyodtam, majd megkérdeztem tőlük, hogy ők már vettek-e be belőle. Azt mondták, még nem és hogy úgy gondolták inkább együtt. Az egyik srác nagybátyja drogot árul, tőle szerválták. Előszedtem két poharat –azért kettőt, mert többet nem találtam- és teleöntöttem vízzel. Odaadtam az egyiket a velem szemben ülőnek, a másikat pedig megtartottam magamnak. Nem én kezdtem… a velem szemben ülő kivett egy tablettát és bevette majd ivott rá vizet. Aztán én, és így a többiek is. Furcsa, de ez még semmi. Ezek után jön majd csak a por… és a többi. Na nem baj. Nem biztos, hogy meg fogom bánni.
Kezemet tartottam, hogy hagyjon itt nekem belőle. A többiek mind egy szobában voltak, szóval nekik egyszerűbb volt. Teleöntötte mind a két kezem, majd én bele tettem egy kisebb zacskóba és bezártam a szekrényembe. Ekkor viszont ajtónyílás és az egyik nyápic szobatársam nyitott be. A többiek rám meredtek, majd én a kisebbre. Megkérdeztem tőle, mit akar itt, az meg visszaszólt hogy ez nem csak az én szobám. Bólintottam, de ő meg kiszúrta, hogy rosszban sántikálunk. A gyógyszeres dobozra bökött, megkérdezte, mi van benne. Nem árultam el, sem a többiek erről talán rájött, hogy ez drog… A srácok ezek után felpattantak, kijelentették, hogy jobb, ha mennek, mivel még valamit megzavarnának. Én csak bólintottam és kikísértem őket. Becsuktam az ajtót, aztán visszamentem a tetőre. Szerettem onnan nézni a holdat, a csillagokat. Olyan nyugtató volt. A szobatársaim aztán nem is zaklattak tovább. Örültem neki, hiszen… ígyis elég rossz napom volt, nem még hogy felbőszítsenek ezek után.
Valamikor éjfél után, amikor már mindenki aludt, visszahúzódtam a szobába, lefeküdtem és lassan elaludtam. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum - Page 2 EmptyHétf. Aug. 02, 2010 11:21 pm

*Unalom... éppen a szokásos helyemen, a tetőn üldögélek egy cigivel a kezembe. Még ebédelni nem ebédeltem... mivel nekem az ebéd a reggelim volt. Nem értem, az emberek ilyen melegbe, hogy tudnak enni. Cöhh...
A piros Piliph Morris lassan elfogy, amikor már súrolja a kezemet eldobom. Nem érdekel, kinek a fejére fog ráesni. A lényeg, hogy ők nem látták, hogy én voltam és kész. Hátradőlök, mintha süttetném magam. Félmeztelen vagyok, csak egy farmertérdnadrág van rajtam. Mostanság ez a megszokott öltözködési mód.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Oposszum - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Oposszum
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Déli torony-
Ugrás: