Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapOposszum EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Oposszum Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Oposszum EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Oposszum EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Oposszum EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Oposszum EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Oposszum EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Oposszum EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Oposszum EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Oposszum EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Oposszum EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Oposszum Vote_lcapOposszum Voting_barOposszum Vote_rcap 
Kim Kaguya
Oposszum Vote_lcapOposszum Voting_barOposszum Vote_rcap 
Ted Forrester
Oposszum Vote_lcapOposszum Voting_barOposszum Vote_rcap 
James Miller
Oposszum Vote_lcapOposszum Voting_barOposszum Vote_rcap 
William Quentin Watson
Oposszum Vote_lcapOposszum Voting_barOposszum Vote_rcap 
Sindy Logan
Oposszum Vote_lcapOposszum Voting_barOposszum Vote_rcap 
Hannah McDowal
Oposszum Vote_lcapOposszum Voting_barOposszum Vote_rcap 
Chris Martines
Oposszum Vote_lcapOposszum Voting_barOposszum Vote_rcap 
Solaria Luthia
Oposszum Vote_lcapOposszum Voting_barOposszum Vote_rcap 
Daniel Reed
Oposszum Vote_lcapOposszum Voting_barOposszum Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Oposszum

Go down 
+4
James Miller
Martin Weiss
Sindy Logan
Lucius Malfoy
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Lucius Malfoy
Kalandor
Kalandor
Lucius Malfoy


Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 0
Pontok : 0

Oposszum Empty
TémanyitásTárgy: Oposszum   Oposszum EmptyKedd Márc. 16, 2010 9:27 am


1. Martin Weiss
2. Greg Stanford
3. Nathaniel L. Matthews
4.
5.
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum EmptyVas. Ápr. 04, 2010 11:22 pm

*Martin után lép be.*
-Remélem tetszik. A szobatársaid... *Az ajtóra néz, ahonnan elég szépen leesett a papír ami fel volt téve. Kicsit körülnéz és elmosolyodik halványan.*
-James Miller és Christopher Rivernight. *Olvassa fel a két nevet, majd felfirkálja Martint is harmadiknak.*
-Ágyat választhatsz, a kulcsok pedig ott vannak.*Bök az asztalra, majd nekidől a falnak. Tipikus fiú szoba... kicsit rumli van, de nem vészes.*
Vissza az elejére Go down
Martin Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Martin Weiss


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 27
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum EmptyVas. Ápr. 04, 2010 11:26 pm

*Belép a szobába és körbepillog. Fullasztó. Sötét van, és fülledt a levegő. Az egyik sarokban meglát egy ágyat, amellé lerakja a hordozót, majd a bőröndjéhez megy, kivesz egy kosarat, lerakja az ágy elejébe, és kiengedi a görényét. Az rögtön beletelepedik a kosárba. *
-Remélem jól kijövünk majd. *Gondolkodik el, majd felkap az asztalról egy kulcsot és zsebre vágja. Ezután odasétál az ablakhoz, kifüggönyöz és kinyitja, hogy jöjjön be friss levegő és fény. *
-Sokkal jobb. *Jelenti ki elégedetten, majd leül az ágyra. *
-Ülj le te is. *Mosolyog rá a lányra . *
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum EmptyVas. Ápr. 04, 2010 11:31 pm

*Bólint egyet és összefonja a karjait.*
-Szerintem biztos. Nem ismerem őket. *Bár azt tudja hogy James már ötödikes. Közben megrázza a buksiját.* Bocsi de még van egy kis dolgom. Később beszélünk, ha kell valami megtalálsz a Pegazusban egy toronnyal arrébb. *Kacsint, elköszön és már itt sincs.*

//Köszi ^^//
Vissza az elejére Go down
Martin Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Martin Weiss


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 27
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum EmptyVas. Ápr. 04, 2010 11:34 pm

*Bólogat. *
-Rendben, köszi mindent. *Mosolyog rá a lányra. *
-Szia! *Integet neki, majd ledől az ágyra és alszik egyet. Kifáradt az úton. *


//Én is köszönöm Very Happy //
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum EmptyHétf. Ápr. 05, 2010 1:26 am

*Zsebbe dugott kézzel lépkedek a folyosón. Yushinál voltam, nagy nehezen megtaláltam a lányt. Nem mondhatnám, hogy szeretek locsolkodni, sőt az egész ünnepi felhajtást sem túlzottan. Ma mondhatni, hogy jó kedvem van. De azért... nem kell olyan nagyon beleélni magunkat.
Majdnem a folyosó végén van ugye a szobám, így mire odaértem... Lassan benyitottam és be is csuktam magam mögött az ajtót. Az első amin megakadt a szemem, hogy egy új lakó van. Király... nem elég hogy még az előzővel sem találkoztam, de azért még egyet beköltöztetnek ide. Szerettem egyedül lakni, és... a szobatársam aki elvégezte az iskolát... őt nem pótolhatja senki.
Nem akartam felkelteni, így lassan az ablakhoz mentem és leültem a párkányra. Elgondolkodtam. Lábaim felhúztam, kezeim rátettem...*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum EmptyHétf. Ápr. 05, 2010 1:33 am

*Egy szőke csajszi vágódik be a szobába. Hallotta, hogy a testvére a suliba került és ebben a szobában van . Mikor meglát az ablakban egy ismeretlen srácot, odabattyog hozzá. *
-Szia, Ingrid Weiss vagyok, az ágyon levő idiótának az ikertestvére. *Mondja nevetve. *
-Ne haragudj, valamit el kell rendeznem. *Kacsint pajkosan, majd az ágyhoz lopakodik, és megrázza a fiút. *
-Ébresztőőőő! *Kiabálja a fülébe, majd várja a reakciókat. *
Vissza az elejére Go down
Martin Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Martin Weiss


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 27
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum EmptyHétf. Ápr. 05, 2010 1:37 am

*Arra riad fel, hogy valaki kiabál és rázza. Riadtan felugrik. Mikor egy kicsit magához tér, látja, hogy Ingrid az. *
-Te normális vagy? Szívrohamot kaphattam volna! *Kérdezi a lánytól tettetett felháborodással. Majd elneveti magát és megöleli a lányt. *
-Jaj, hugicám, hiányoztál. *Mondja, majd meglátja az ablakban ülő fiút. *
-Szia, Martin Weiss vagyok. *Nyújtja kezét. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum EmptyHétf. Ápr. 05, 2010 1:59 am

*...lábaim felhúztam, kezeim rátettem és tovább nézelődtem. Kíváncsi voltam rá, hogy ki ez akit ide osztottak be és melyik házba jár. Az már tuti hogy elsős... a felsőbb éveseket ismerem.
Zajt hallottam az ajtó felől, arra néztem majd egy szőke lány lépett be. Felvontam a szemöldököm. Elsős, vidám... és... kissé hiperaktív. Egyenlőre jó pofát vágtam, viszont mosolyogni nem mosolyogtam.*
-Helló. James Miller és az idióta szobatársa. *Félmosolyra húztam a szám, ugye... egyesek szerint ez igen is olyan macsós és jól áll. Bólintottam azért figyeltem hogy mit csinál. Ezt... én máshogy oldottam volna meg. Hiába is... élek avval hogy vízmágusnak készülök.
Közben a srác is felkel, kicsit ki is akad... mármint úgy tűnik. Nem moccanok még mindig a párkányról, csak figyelem az ikreket. Még szerencse, hogy nem mind a ketten fiúk. Mily megkönnyebbülés.*
-James Miller. *Ha már szobatársam lesz ebben a két évben... talán még jóban is leszünk. Elfogadtam a kéznyújtást, jól megszorongattam és végigmértem az érkezőket. A szőke csaj nem is volt olyan rossz... egész jól néz ki. Majd meglátjuk...
Nem akartam a nagy őrjöngést félbeszakítani így csak hallgattam és továbbra is nézelődtem. Ez vagyok én... ilyennek születtem.*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum EmptyHétf. Ápr. 05, 2010 2:05 am

*Csak nevet "bátyján". *
-Igen, köszönöm az érdeklődést, egész normális vayok. Csak nyugi, nem kaptál volna szívrohamot. *Nevet tesójára pajkosan. *
-Jaj, te is hiányoztál. *Megszorongatja a testvérét, majd ezután körbepillog. *
-Csináljunk valamiiit. Unatkozok. *Vág unott képet. Majd meglátja tesója vadászgörényét a kosárban. Odaszalad hozzá és felemeli. *
-Szija Marco! *Dögönyözi szegény jószágot. *
-Tényleg, hoztad a gitáromat? Írtam anyuéknak, hogy adják oda neked és te elhozod. *Pislog a fiúra reménykedve. *
Vissza az elejére Go down
Martin Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Martin Weiss


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 27
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum EmptyHétf. Ápr. 05, 2010 2:11 am

*Ránéz húgára. Jellemző. *
-Tényleg, te mindig unatkozol? Szörnyű vagy. *Rázza meg a fejét. Mikor a lány kikapja a kosrából Marcot, felháborodik. *
-Héé, összenyomod! Óvatosan! *Riad meg. Imádja a kis jószágot. Mikor a lány szóba hozza a gitárt, megijed. ~Most végem. Nem hoztam el. Ki fog nyírni. ~*
-Hát, ami azt illleti... nem... Kibírod nélküle. Eddig is kibírtad. *Pillant rá a húgára, majd szobatársához fordul. *
-És melyik házba tartozol? *Érdeklődik tőle. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum EmptyHétf. Ápr. 05, 2010 2:19 am

*Továbbra is hallgattam a beszélgetést, és csak akkor figyeltem fel mikor Ingrid kijelentette hogy unatkozik. Egyszerűen... nem bírom ki hogy ne legyek bunkó. Famine-s vagyok... nem tehetek róla.*
-Kikötünk egy kötelet az ablakba és kidobunk. Bungee jumping. *Végül elvigyorodtam. Remélem... annyira nem vették azért komolyan. Ma tényleg túl jó kedvemben vagyok.
Most... ugye nem jönnek azok az unalmas ismerkedős kérdések? *
-Famine. *Ha már itt tartunk...* Ti? *Csak hogy legyen téma és hogy én is bele tudjak szólni. Egy kicsit beletúrtam a bezselézett hajamba, igazítás céljából, majd lemásztam az ablakból és kinyitottam. Igazából... eddig még senkinek nem mutattam meg, de most kivételt teszek. Eric-kel találtuk, de azóta mióta elment unalmas kinn egyedül. Visszanéztem a többiekre.*
-Na indulás. Ha már ennyire unatkoztok... *Elsőnek mentem ki, lassan, bár tudtam, hogy ha leesek úgysem lesz semmi bajom. Felkapaszkodtam a tetőre és lassan felhúztam maga,. Amúgy, aki nem bírná, egy kisebb létraféleség van a falon... mondhatni rá hogy "létra", de mégsem az. A nap enyhén süt, a szép egy kicsit fúj. Kellemes idő van. Arrébb húzódtam majd leültam a tetőre. Ez a kedvenc helyem... itt senki nem szokott megtalálni és zaklatni.*


A hozzászólást James Miller összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 05, 2010 2:30 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum EmptyHétf. Ápr. 05, 2010 2:26 am

*Megriadt fejet vág. *
-Nem akarok bungee jumpingolni.. *Bemutatja a bociszemeket. *
-Mindkettem Plamások vagyunk. *Mondja. Mikor a fiú mászik kifelé, felcsillan a szeme. Kaland! Ő inkább azt létraszerű valamit választja. Ő is odamegy a tetőre és lecsücsül a srác mellé. Élvezi a napsütést. *
Vissza az elejére Go down
Martin Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Martin Weiss


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 27
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum EmptyHétf. Ápr. 05, 2010 2:29 am

-Ti nem vagytok normálisak. Én ezt nem csinálom. *Jelenti ki, majd kinéz az ablakon és látja hogy azok ketten a tetőn ülnek. *
-Nekem tériszonyom van. *Mondja, majd bemegy és nekiáll pakolászni a szekrényébe a bőröndből, ágyazni és hasonlók. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum EmptyHétf. Ápr. 05, 2010 2:40 am

-Csak hülyültem kiscsaj! *Vetettem egy pillantást Ingridre, majd elgondolkoztam. Mikor meghallottam mit mondd Martin felvontam a szemöldököm.*
-Mássz már ki! Nem lesz semmi bajod. Most komolyan... *Ha nem jön ki, lehet hogy én fogom ide kirakni. Na jó nem, de azért... egy ilyen lesz a szobatársam? Még a csaj is bátrabb tőle. Behalok. Na mind egy. Felhúztam ismét a lábaim, majd elkezdtem nézelődni. Imádtam innen mindent...*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum EmptyHétf. Ápr. 05, 2010 2:44 am

-Tényleg tériszonya van. *Néz a fiúra hatalmas kék szemeivel. Majd körbenézeget fentről a tetőről. *
-De gyönyörű innen a kilátás. *Ábrándozik el. Fantasztikus. *
-Amúgy nem kell megijedni, Martin nem olyan ijedős, csak a magasságot nem bírja. *Tájékoztatja James-t. *
-De egyszer ki akarom próbálni a bungee jumping-ot. *Hát igen, elég vagány a csajszi. *
Vissza az elejére Go down
Martin Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Martin Weiss


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 27
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum EmptyHétf. Ápr. 05, 2010 2:48 am

-Tényleg nagyon félek a magasságtól. *Jelenti ki halálkomolyan, majd miután bepakolt a szekrénybe, megint lefekszik. Eszébe jut azért húga és felpillant a tetőre. Elégedetten nyugtázza, hogy minden rendben van. Visszafekszik, és alszik. Mást úgyse nagyon tud csinálni. Azok meg kint hadd vagánykodjanak. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum EmptyHétf. Ápr. 05, 2010 2:53 am

*Na jó... ha már ennyire, akkor inkább hagyom. Ahogy észrevettem, Martin fel is szívódott. Nembaj, nekem jó itt Ingriddel. Legalább nem kell egyedül unalmaskodnom.*
-Igen, az. És... elég tilos is. De a legjobb ebben hogy itt nem lát senki. Ez van a legeldugottabb helyen. *Azért annyi eszem van hogy olyan helyet találjak ahol nem találnak meg. Felvontam a szemöldököm, majd elgondolkodtam.*
-Nem ijedtem meg. Azért furcsa... *Vontam meg a vállam, de nem ítélkeztem elhamarkodottan.* Ahha. *Ennyi mondtam a bungee jumping-ra. Kicsit ismét elmerengtem, de egy pillantást vetettem Ingridre.*
-Zavar ha rágyújtok? *Kérdeztem miközben előszedtem a cigarettás dobozt a zsebemből. Azóta, amióta Luthiával beszélgettem egy kicsit... szóval megfordult bennem hogy leszokom, de nem. Mégsem.*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum EmptyHétf. Ápr. 05, 2010 2:57 am

*Rápillog a fiúra. *
-Miért tilos? *Érdeklődik, közben megint bevágja a bociszemet. *
-Mi furcsa? Amúgy én vagyok a család fekete báránya, az őrült. Pedig inkább Martinból nézné ki az ember... *Gondolkodik el. *
-Nem, nem zavar. Régebben én is cigiztem.. csak ez a benti idióta lebuktatott anyáék előtt. Azóta nem. *Meséli halkan, majd körbenéz a birtokon. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum EmptyHétf. Ápr. 05, 2010 3:12 am

*Elmerengtem. Hogy lehet ilyet kérdezni? Hát nem egyértelmű?*
-Mert ugye... még a végén valakinek baja esik. Mármint a tanárok ezt híresztelik, de ez hülyeség. *Nem tudom hogy Ingrid tudja-e, de varázslat védi a kastélyt és ha valaki leesik automatikusan visszatér oda ahonnan leesett.*
-Semmi, csak úgy mondtam. Amúgy fullra nem t'om elképzelni rólad hogy fekete bárány lennél. Olyan... olyan... nem annak tűnsz. *A végén nem azt mondtam amire gondoltam. Elmosolyodtam halványan, majd előszedtem a pálcámat is. Egy szál cigarettát kiszedtem és meggyújtottam a végét. Beleszívtam, majd lassan elkezditem érezni a nikotin hatását a testemben. Kifújtam, felfelé és a füstöt elviszi a szél. Ránéztem ismét Ingridre.*
-Komolyan? Hogy lehetett ilyen? A tesóm és én köztem két év van. Mégsem buktattuk le egymást egyszer sem. *Jelentettem ki, miközben lenéztem. Az udvaron volt kinn pár ember, de szerencsére semmi komoly. De végül is... innen nem sokat lehetett belőlük látni.
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum EmptyHétf. Ápr. 05, 2010 3:18 am

*Elgondolkodik. *
-Miért, milyennek tűnök? *Ez komolyan felkeltette az érdeklődését. *
-Nem tudom. Nekem azt mondta, hogy féltette az egészségemet, meg mitt'omén. De nem hiszem hogy ez állt a dolgok hátterében. Vagy lehet. Amúgy szeretjük egymást. Azt nem értem, miért jött ide a Martionból.. *Gondolkodik el, majd végignéz James-en. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum EmptyHétf. Ápr. 05, 2010 3:31 am

*Beleszívtam a cigarettába, miközben tovább hallgattam Ingridet.*
-...olyan jókislánynak. *Feleltem hadarva. De végülis... sok minden kiderülhet még. A látszat néha csal. Bólintottam és ismét a tájat kezdtem el szemlélni. Felvontam a szemöldököm egy kicsit*
-Martion? Az a magyar varázslóiskola? *Mondjuk én nem ismerek olyan sok varázslóiskolát, de már hallottam párról. Elgondolkodva figyeltem tovább Ingridet, és persze vártam hogy elődobjon valami érdekes témát. *
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum EmptyHétf. Ápr. 05, 2010 3:37 am

*Nevet egyet. *
-Gondoltam, hogy ezt mondod. Talán a tökéletes smink és a csinos ruhák teszik. Vagy nem tudom. Talán más. *Elgondolkodik, hogy mitől lehet az a "jókislányos" imázsa. *
-Igen. *Bólogat. *
-Rólad mit lehet tudni? Mesélj valamit. *Kéri, közben szinte átdöfi a tekintetével a fiút. Tetszik neki ez a pici arrogánsság, ami benne van, és mégsem flegma a lánnyal. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum EmptyHétf. Ápr. 05, 2010 3:46 am

*Elvigyorodtam, amit talán nagy megtiszteltetésnek is lehet venni.*
-Hát... ki tudja. Azért majd egyszer szeretnélek látni úgy is, hogy nem jókislánynak tűnsz. *Kacsintottam, azt hiszem kezdem megkedvelni Ingridet. Nem tudom mért, egyszerűen csak jó beszélgetni vele. A szemkontaktust tartottam, valamiért amikor beszélek valakihez ezt csinálom. Megszokás. A cigit lassan elszívtam, így elpöckölöm és az lassan, még egy kicsit füstölögve leesik az udvarba. Elgondolkodtam.*
-Rólam? A rosszakat vagy a jókat akarod tudni? *Érdeklődtem miközben elkezdtem mondani egyes mást.*
-Hát.. először is, nem vagyok jófej, szóval most szerencséd volt. Amúgy, ha jó kedvem van mindig ilyen vagyok, de ha rossz akkor nem jó velem találkozni. 12 évesen kerültem ide. Ötödikes vagyok. Lassan befejezem ezt a sulit, de nem biztos hogy el akarok menni. Egoista is vagyok talán egy kicsit. Népszerű... szókimondó. Kérdezz, nekem más nem jut eszembe.*Vontam meg a vállam, miközben rámosolyogtam ismét Ingridre és közben a barna szemeim meg is csillantak.*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Oposszum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum EmptyHétf. Ápr. 05, 2010 3:51 am

*Elneveti magát. *
-Talán lesz olyan szerencséd. *Vigyorog rá. *
-Akkor most ezeket a perceket meg kell becsülnöm? *Kérdezi nevetve. *
-Ha egy embert megismerek, szeretnék mindent tudni róla. Nem csak a jókat, mert aztán később, ha kiderülnek a rosszak, csalódhatok az illetőben. *Magyarázza a fiúnak. *
-Igazából nem nagyon szeretek kérdezgetni.. Az olyan... Kényelmetlen helyzet... *Kereste a megfelelő szót. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Oposszum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oposszum   Oposszum Empty

Vissza az elejére Go down
 
Oposszum
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Déli torony-
Ugrás: