Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapOtthon a világban - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Otthon a világban - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Otthon a világban - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Otthon a világban - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Otthon a világban - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Otthon a világban - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Otthon a világban - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Otthon a világban - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Otthon a világban - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Otthon a világban - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Otthon a világban - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Otthon a világban - Page 3 Vote_lcapOtthon a világban - Page 3 Voting_barOtthon a világban - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Otthon a világban - Page 3 Vote_lcapOtthon a világban - Page 3 Voting_barOtthon a világban - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
Otthon a világban - Page 3 Vote_lcapOtthon a világban - Page 3 Voting_barOtthon a világban - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
Otthon a világban - Page 3 Vote_lcapOtthon a világban - Page 3 Voting_barOtthon a világban - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Otthon a világban - Page 3 Vote_lcapOtthon a világban - Page 3 Voting_barOtthon a világban - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
Otthon a világban - Page 3 Vote_lcapOtthon a világban - Page 3 Voting_barOtthon a világban - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Otthon a világban - Page 3 Vote_lcapOtthon a világban - Page 3 Voting_barOtthon a világban - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
Otthon a világban - Page 3 Vote_lcapOtthon a világban - Page 3 Voting_barOtthon a világban - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Otthon a világban - Page 3 Vote_lcapOtthon a világban - Page 3 Voting_barOtthon a világban - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
Otthon a világban - Page 3 Vote_lcapOtthon a világban - Page 3 Voting_barOtthon a világban - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Otthon a világban

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Otthon a világban - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban - Page 3 EmptyPént. Júl. 30, 2010 10:59 pm

- Miért eddig nem azt csináltam? * Gondolataim már csak egy témánál ragadtak el. Hirtelen sok dolog a fejembe villant és lehet, hogy megtaláltam a legtökéletesebb, vagy épp a leghétköznapibb tervet. *
- Kis perverz. * Értem én az utalást, attól, hogy még másodikos vagyok tudok én sok mindent. elmosolyodok lelököm a puha homokba. Ismét rámászok, ahogy az előtt voltam, mikor megzavartak minket. Letépem róla az inget. Majd végig karmolom a kidolgozott felső testét. Abba hagyom a hatás szünet kedvéért. De még mindig ülök rajta. Az inghez nyúlok amit Nath-től kaptam. végig be van gombolva rajtam. Az első gombot kigombolom, majd leállok és csábosan rápillantok. Nem mint ha nehezemre esne levetni öneremből az inget, csak jobban szeretem, ha más csinálja, úgy élvezetesebb. Várok egy ideig, hogy rájön-e, de ha nem esik le neki, akkor saját magam veszem le. *
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Otthon a világban - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban - Page 3 EmptyPént. Jún. 24, 2011 9:33 am

Kim otthona

A hopp házaton át érkezik meg, mint aki éppen csak elment. Fekete fehérben, vállán a cicájával. Belép, és üdvözli az anyját és Matt-et, aki lassan már itt él, és hamarosan beleveszik a családi élet forgatagába. Megtudja, miről maradt le, valamint ő is mesélni kezd...
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Otthon a világban - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban - Page 3 EmptyHétf. Aug. 01, 2011 4:14 am

Kim otthona

Már egy ideje itthon múlatja idejét, a vizsgák előtti stresszes időszakban nem akart ott maradni, meg persze a sok szörnyűség miatt sem ami történt. A családja körében egészen jól elvan, és napokkal érkezése után a hangja, és életkedve is megjött, nem érzi magát veszélyben vagy fenyegetve, ez jót tesz neki. Eljár otthonról, futni, táncolni egészen belerázódott az életbe, és jelenleg legutolsó vágya hogy visszamenjen az iskolába, pedig tudja, hamarosan meg kell tennie, hiszen muszáj levizsgáznia. Jókedvűen ballag a házuk előtti utcán, lezser fehér nadrágban, és egy mintás fehér alapú pólóban, aminek hosszított ujja van. Csuklóján, egy ezüst párduc mintás karperec, amit az egyik közeli butikban talált, és megtetszett neki. Haja szabadon, barna zuhatagként omlik a hátára. Kezében egy kis sporttáska, éppen hazafelé tart egy táncpróbáról, és még mindig a zene viszhangzik a fülében, amire táncoltak az elmúlt két órában.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Otthon a világban - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban - Page 3 EmptyPént. Aug. 19, 2011 4:12 am

Kim otthona

Tanácstalanul áll a kis utazótáskája felett, azon tűnődve, hogy vajon mit fog itthon hagyni. Bár tragédia abból sem lenne, mert bagollyal utána tudnák küldeni. Letelepszik puha ágyának szélére, és elgondolkodik. Jó volt ez a kis itthon töltött idő, de sajnos őt is utolérte a hír, hogy egyik tanára meghalt. Írt vissza egy részvét nyilvánítós levelet, aztán pár nappal később pakolni kezdett, mivel ideje lesz vizsgázni menni. Összepakol még ami eszébe jut, és egy rövid idő után elindul fürdeni. A délutáni időkben indul, addig van ideje tollászkodni. A fürdőszobai tükörben, miközben megmossa az arcát, szemügyre veszi magát. A sötét múltat jelentő halálfalók jegye, már eltűnt, karja ismét sima és kissé bronzos a napozástól. Haja rövid, és barna, megvált a hosszú lobonctól, de megtanulta a bűbájt, hogy mivel lehet megnöveszteni olyanra mint amilyen volt. Nyáron praktikusabbnak ítélte ha nem lóg nyakába. A törölközés után megtorpan, és végül a teljes zuhany mellett dönt, csak hogy ebédre kész legyen. Mikor közösen megebédeltek, úgy dönt ideje lesz indulni. Elbúcsúzik, és elindul, mellette fekete kiscicája, Harano lépked. Elérik a vonatállomást, ahol is felveszi kis kedvencét, és elindul a vonat vissza, a Wilianbe....
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Ajánlott tartalom





Otthon a világban - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Otthon a világban
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Határtalan :: A világban-
Ugrás: