Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapOtthon a világban - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Otthon a világban - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Otthon a világban - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Otthon a világban - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Otthon a világban - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Otthon a világban - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Otthon a világban - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Otthon a világban - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Otthon a világban - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Otthon a világban - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Otthon a világban - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Otthon a világban - Page 2 Vote_lcapOtthon a világban - Page 2 Voting_barOtthon a világban - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Otthon a világban - Page 2 Vote_lcapOtthon a világban - Page 2 Voting_barOtthon a világban - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Otthon a világban - Page 2 Vote_lcapOtthon a világban - Page 2 Voting_barOtthon a világban - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Otthon a világban - Page 2 Vote_lcapOtthon a világban - Page 2 Voting_barOtthon a világban - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Otthon a világban - Page 2 Vote_lcapOtthon a világban - Page 2 Voting_barOtthon a világban - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Otthon a világban - Page 2 Vote_lcapOtthon a világban - Page 2 Voting_barOtthon a világban - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Otthon a világban - Page 2 Vote_lcapOtthon a világban - Page 2 Voting_barOtthon a világban - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Otthon a világban - Page 2 Vote_lcapOtthon a világban - Page 2 Voting_barOtthon a világban - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Otthon a világban - Page 2 Vote_lcapOtthon a világban - Page 2 Voting_barOtthon a világban - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Otthon a világban - Page 2 Vote_lcapOtthon a világban - Page 2 Voting_barOtthon a világban - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Otthon a világban

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Otthon a világban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 10, 2010 6:47 am

.: Párizs :.


*Tud.. sőt... még többet is, de nem akar elkapkodni semmit. Pedig ő már szeretne egy kicsit többet, de nem mondja. Kivárja... türelmes.*
-Oké. Menj csak. *Engedi el, miközben ő pedig a fürdőszoba felé veszi az irányt. Átöltözik, felvesz egy farmernadrágot, de a pólót még nem. Így megy ki, majd a lépcsőnél megáll és nekidől a falnak. Megvárja a lányt, még lejön. Közben elgondolkodik azon, hogy milyen filmet is nézzenek.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Otthon a világban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 10, 2010 6:56 am

*Ash kapkodva öltözik, nem akarta hogy Kev sokat várjon rá. Kinyissa a szekrényt és talált egy pánt nélküli fekete kis blúzt, és egy rövid farmer szoknyát. Majd tükörbe néz és mikor mindent rendben lát elindul kifelé a szobából és lefelé a lépcsőn. Majd megpillantotta Kevint a lépcső végénél és odament hozzá, nem volt rajta póló ez tetszett Ash-nek. Oda bújt hozzá megcsókoltam majd finoman szép lasan végigkarmolta a fiú hátát,...*

//fagyás//
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Otthon a világban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban - Page 2 EmptyVas. Ápr. 18, 2010 4:48 am

//Vége a jégkorszaknak egy időre //

.: Párizs :.



*Elmosolyodik, mikor a lány érkezik. Végigpillant rajta, kacsint, de ideje mondani már nem nagyon van mit mivel a lány csókolja. Átöleli, de egy rövid időn belül kicsit arrébb ugrik.*
-hééé! *A hátán elég szépen meglátszanak a lány karmainak a nyomai. A tükörhöz megy, megfordul majd a mutatóujját felemeli fenyegetőzően.*
-C-c-c-c... szabad ilyet? Ejj te kishülye. *Nem haragszik érte, de azért be kell vallania, hogy fájt neki. Ismét öleli át a lányt, de most úgy, hogy az ne bírja még egyszer elkövetni ugyan ezt a bűnt.* Milyen filmeket szeretsz? *Kérdi végül, csak... hogy tisztába legyen vele.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Otthon a világban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban - Page 2 EmptyVas. Ápr. 18, 2010 4:55 am

*Ash gondolta, hogy tetszeni fog Kevinnek a karolásos dolog.
-Persze, hogy szabad. *Majd bevágja a jó kis lányos tekintetét, mint ha nem is ő csinálta volna.
-Hát nekem épp mindegy, csak veled legyek az a fő, vagyis legalább olyan filmet nézzünk amin nem alszunk el, lehet egy kicsit rémisztőbb, pl: horror film? azt szereted? *Mosolyog szépen Kevinre közben szemei próbálja a fiún hogy hátha tud rá hatni a tekintetével, hogy az legyen amit ő akar.*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Otthon a világban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban - Page 2 EmptyVas. Ápr. 18, 2010 5:06 am

-Na jó, neked szabad, de azért ne csinálj belőle rendszert. *Kacsint, közben átkarolja a lányt és meghallgatja mit mond a kérdésre. Ő csak bólint.*
-őőő, nekem ok. Gyere menjünk. *Navigálja el a lányt a nappaliba, ahol egy rakat dvd van egy hosszú polcon. Kevin rámosolyog Ashre.* Mit nem láttál még? Gondolom... van olyan amit meg akartál nézni, de még nem tetted meg? Amint látod itt széleskörű a választék.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Otthon a világban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban - Page 2 EmptyVas. Ápr. 18, 2010 5:13 am

*Követte Kevint a nappaliba, hisz nem volt más választása. Majd lassan nézegetni kezdte a filmeket, soknak sok volt, de Ash kissé filmfüggő volt, és szint már látta mindent. Majd talált olyant ami nem annyira horror, de még sem unalmas. Reméli Kevinnek is tetszeni fog.*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Otthon a világban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban - Page 2 EmptyVas. Ápr. 18, 2010 5:18 am

-Szóval akkor ez. *Bök rá a filmre, mondjuk Kev is sokat látott, de nem mindent még. Leveti magát a kanapéra, beteszi a filmet a dvd-be és a távirányítóval együtt Ash mellé húzódik. Egy apró csókot hint a lány ajkára. Közben a film is elindul, így nézni kezdik. Kevin nem sok mindent tud most hozzáfűzni, már szinte mindent kibeszéltek.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Otthon a világban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban - Page 2 EmptyVas. Ápr. 18, 2010 5:40 am

*Megnézték a filmet, Ash néha~néha odabújt Kevinhez. Film végén Ash még nem akart elvállni Kevintől, de már álmos, a fiú ma már jól kifárasztotta Ash-t.
-Édes megharagudnál, ha most elmennék aludni? Kicsit már fáradt vagyok, de majd holnap korán kelnék és ismét eltöltünk egymással egy csodálatos napot, na mit szólsz hozzá? *Figyeli kíváncsian tágra nyílt szemével.*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Otthon a világban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban - Page 2 EmptyVas. Ápr. 18, 2010 5:45 am

*A film végére mind a ketten elálmosodtak.*
-Nem, menj csak. Jó éjt. *Egy jó éjt puszit nyom a lány homlokára, majd mind a ketten elmennek aludni. A következő nap, délutánig még elvannak, aztán este térnek vissza az iskolába.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Otthon a világban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban - Page 2 EmptyKedd Júl. 27, 2010 9:23 am

Földközi Tenger partjai

- Hát akkor úgy látszik én már öreg vagyok. * Gonosz pillantásomat Nath felé szegezem. Lehet, hogy nem is úgy értette a dolgot, csak én reagálom túl az egészet. Nem nagyon lepödök meg azon, hogy átölelt, tudtam, hogy úgy sem bírja ki, hogy ne tegye meg. Inkább azon lepődök meg, hogy hopponált. Hisz még ilyen élményben nem volt még részem. Én még ilyent nem tudok csinálni. De elég érdekes, hogy pont a tengerbe jutottunk.*
- Idióta. * Nevetve szólok rá, mikor már a tengerbe értünk. Kicsit fejbe is vágtam a jobb kezemmel, hogy éreztessem vele, hogy nem volt ínyemre, hogy pont a vízben állunk. *
- És most? * Kérdezek rá kíváncsian és közben kibújok az ölelő kezei alól, szép lassan el is távolodok tőle. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Otthon a világban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban - Page 2 EmptyKedd Júl. 27, 2010 9:36 am

- Idióta igen, de még is velem vagy itt.
* Húzom kicsit összébb magam az ütésének hatására. De még ha lett is volna benne valami erő, akkor se éreztem volna. Az alkohol tompítja az érzékeimet, mint mindenki másét.
A víz körülbelül derékig ér. Szerencsére a víz alatt levő testrészeim sem fáznak, mivel kellemesen langyos a víz, felül meg szinte melegem van a mediterrán éghajlatnak köszönhetően. Egy pillanat erejéig elgondolkozok azon,hogy mi is jöjjön. Majd egy sunyi mosoly kíséretében válaszolok is rá. *

- Nem vagy még elég vizes .
* Jegyzem meg majd már küldöm is feléje a hatalmas vízhullámot. Ennek köszönhetően most már tiszta víz az egész ruhája. Elindulok kifele a partra, már ha hagyja..*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Otthon a világban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban - Page 2 EmptyKedd Júl. 27, 2010 9:46 am

* Annyira nem is zavar, hogy vizes lettem. Elvégre nem csak én lettem az. Csak azt sajnálom, hogy a kedvenc magkassarumban állok a vízben és tapsom vele a vizes homokot. Mikor már Nath lecsapkodott tiszta víz lettem, ennek még jobban örültem. Hogy is adhatnám neki vissza ezt a szívességet? Ördögi agyamban csak úgy kavarognak az ötletek, de egyik sem elég méltó rá. *
- Gyerekes vagy. * Kis hatás szünet után csak ennyit tudok hozzá tenni, majd felé fordulok és kinyújtom rá a nyelvemet. Még jó, hogy én mondom rá, hogy gyerekes, pedig én sem viselkedek jobban. *
- Ha nem gond, akkor hagyjuk abba a pancsolást és menjünk olyan helyre ahol le bírom vetni a vizes ruháimat. * Megint csak olyant tudok mondani ami kétértelmű, de sebaj bízok benne, hogy Nathaniel most úri ember és nem éri félre a helyzetet. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Otthon a világban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban - Page 2 EmptyKedd Júl. 27, 2010 9:58 am

- Bagoly mondja verébnek.
* Dünnyögöm egy mosollyal az orrom alatt és kiérek a partra. Ahol is leveszem a cipőmet, mert nagyon zavar, hogy csak úgy csicsog benne a víz. Nem nagyon érdekel, ott hagyom a homokban ahol levettem és Ash felé nyújtom a kezem.*
- Mutatok egy helyet, ahol megszáradhatnak a ruháig.
* Azzal ha megfogja a kezemet, akkor magam mellé húzom és élvezem ahogy a homokba bele süpped a lábam, úgy gyalogolunk a ház felé, ami emlékeim szerint körülbelül öt percre ha van innen. A forró levegő egy kicsit égeti a torkomat. De örülök amikor feltámad a szél, hogy egy kicsit enyhítse a kínunkat.*
- Nem soká ott vagyunk..
* Mondom biztatóan Ashnek, bár inkább csak magamat akarom nyugtatni vele, hogy nem rossz helyre hoppanáltam. Felsóhajtok , amikor meglátom az ismerős ház körvonalait a sötétben. Az ablakok sötétek, de visszaverik a tenger és az ég képét. Felsétálunk pár lépcsőfokon és ott vagyunk a verandán. A lábtörlő alól előveszem a kulcsot. Praktikus megoldás és egyszerű is. Amint kinyitom az ajtót a házban azonnal felgyulladnak a fények. Egy nappali szerűségben találjuk magunkat, ahol a fa parketta fényesen csillog. Bézs színű bőr kanapék vannak egy lépcsővel lejjebb és egy nagy asztal. Anyám ízlésére utal az egész. A nappali közepén egy fehér perzsaszőnyeg. Jaj, emlékszem amikor vörösborral locsoltam le az egyik szülinapomon.. A falon bárszekrény van, a szoba sarkában pedig ott a bárpult is. Egy lépcső vezet a fenti emeletre, ahol a szobák vannak.*
- Szerintem már is kezdheted a vetkőzést * Nézek csillogó szemekkel Ashre.* - Nehogy megfázz a végén.
* Aminek a valószínűsége kevesebb mint a nulla. Bár egy idebent már nincs az a tikkasztó hőség, sokkal kellemesebb az idő. No meg a finom rózsaillat ami terjeng az egész házban.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Otthon a világban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban - Page 2 EmptyKedd Júl. 27, 2010 10:16 am

* Szinte tudtam, hogy nem bírja ki, hogy ne szóljon vissza. Mert akkor már nem is ő lenne. De nekem így is jó, és nem zavar, jogosan kaptam vissza. Legközelebb jobban megfontolom mit és mikor mondok neki. *
- Az jó lenne. * Pillantok Nath-re és megfogom a kezét, szokás szerint magához húzott. Úgy érzem, hogy azért csinálja, mert szereti, ha mindent úgy csinálok ahogy akarja, egyszóval szeret uralni. Teszek pár lépést, de meg is állok, még mindig fogom a mellettem lévő úriember kezét. Lábamat felemelem kézmagasságba szinte Nathaniel-en támaszkodok, de közben próbálom levenni a lábamról a magassarkút, kissé zavar, hogy a sarka besüpped minden egyes lépésemnél a homokba. Érzem talpam alatt a homok melegét, és már indulok is tovább nem akarom, hogy miattam maradjunk le a nagy szórakozásról. *
- Remélem. * Csak hallgatok és csodálom a tenger part lágy csöndjét és a csillagokat. Úgy is volt, ahogy mondta, nem sokára oda is értünk.
- Szépen ház. Gondom anyukád rendezte be, neked biztos nincs ilyen kifinomult ízlésed. * Veregetem elismerően, egyben gonoszul és vállon Nath-et. *
- Máris? Azt hittem, hogy lesz előbb valami előjáték vagy valami. * Huncutul pillantok a fiúra, de nem bírom ki és elröhögöm magam. *
- Biztos? * Kezemmel már fogom a blúzom végét, levetésre készen állok. Vagyis csak Nath idegeit próbálom ezzel húzni. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Otthon a világban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban - Page 2 EmptyKedd Júl. 27, 2010 10:32 am

- Hát igen igaz. Nekem sokkal jobb ízlésem van.
* Nézek körbe .Azért annyira nem rossz. Lehet itt egy s mást csinálni.*
- Most nincs kedvem hozzá.
*Tessékelem beljebb a lányt. Közben már a pultnál termek, előveszek kettő poharat és töltök egy kis házi italt. Keverek... Vodka, whisky , rum.. Érdekes az íze, de nem rossz. Viszont kegyetlenül ütős.*
- Ugyan már Ash, ne gyerekeskedj !
* Csattanok fel és mosolyogva mellé lépek majd egy rántással leszakítom róla a felsőt. Védekezésre emelem a kezeim.*
- Hát hogy ez milyen gyenge anyag..
* Mentegetőzök, de természetesen nem gondolom komolyan. Majd odanyújtom a lánynak az egyik poharat, miközben végig dőlök a kanapén. A testmágia ami az én specialitásom. Ennek köszönhetően vagyok gyors és erős.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Otthon a világban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban - Page 2 EmptyKedd Júl. 27, 2010 10:45 am

* Csöppet meglepett, hogy ilyen gyorsan már letépte rólam a felsőmet. Kicsit bántam, mert igen szép darab volt, még anno, amíg rajtam volt. *
- De gyorsan haladunk. * Mosolyra ferdül a szám, csöppet sem zavar, hogy felső nélkül lát, elvégre még van rajtam egy melltartó és többi ruha ami idáig is rajtam volt. Oda lépek hozzá, mert mivel már az ágyon elhelyezte magát kényelembe. Kiveszem a kezéből a poharat és megkóstolom a kotyvasztását. *
- Hmm. Nem is rossz. * Nem bírom ki, hogy ne játsszak Nath-el. Elvégre olyan felajánkozólag fekszik ott előttem az ágyon. Még közelebb lépek hozzá és már azon kapom magam, hogy a hasán ülök, kezeimmel az ő kezeit fogom le és a szemébe nézek. Eddig elég határozott volt és lehet hogy most is az lesz? Ki tudja... majd meglássuk. *


//Jégkorszak//
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Otthon a világban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban - Page 2 EmptySzer. Júl. 28, 2010 8:30 pm

// olvadunk //

-Gyorsnak találod ? Pedig én vagyok az öreg, mégsem érzem, hogy az lenne..
* Jegyzem még meg mielőtt ledőlnék a kanapéra. Vagy talán még is gyors volt, azért kell most egy kis fekvés !? Figyelem ahogy elveszi a poharat , majd én is nyúlok a sajátomért, amit az asztalra raktam le , és iszok egy kortyot. A pia végigégeti a torkomat és a nyelőcsövemet. Kellemes érzés. Főleg a buké ami utána az agyamba száll...Visszarakom az asztalra a poharat.*
-Nem is lehet rossz. Elvégre köze van hozzám.
* Mosolyodom el majd kicsit meglepődök amikor Ash rám telepszik.Úgy látszik ő az a vezető egyéniség lenne.. Hát nekem nincs ellenemre.. *
- Most mi fog következni !? Megerőszakolsz ?
* Nézek rá kérlelő szemekkel.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Otthon a világban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban - Page 2 EmptySzer. Júl. 28, 2010 8:45 pm

- Inkább úgy mondanám, hogy gyorsnak találtam, de most már lehet, hogy változott a véleményem. * Kacsintok a fiúra, remélve, hogy éri a célzást. De ha nem esett le neki akkor sem lesz nagy tragédia belőle. Vagyis legalább is remélem. *
- Úgy bírom benned, hogy ennyire szerény vagy. * Röhögök fel cinikusan, mert ez minden volt csak épp szerénynek nem lehet mondani. *
- Ha nekem is közöm lenne hozzád, akkor én se lehetnék annyira rossz? * Incselkedek Nath-el. De még mindig erősen fogom a csuklóját, nehogy nekem még a végén elszökjön. *
- Mindent nekem kell csinálnom? * Már arcon olyan távolságra van a fiú arcától, hogy egy kis megerőltetéssel meg is bírna csókolni, de inkább húzom még az idegeit, mert játszani jó. És szeretem, ha a pasi kezdeményez, de néha nekem is kell kicsit akcióznom. *
- Dehogy erőszakolnálak meg. Én sose bántanálak. Ha csak nem arra gerjedsz. * Nagy cicás szemeimmel fürkészem Nath-ot, és várom a folytatást. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Otthon a világban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban - Page 2 EmptySzer. Júl. 28, 2010 9:09 pm

- A szerénység a tökéletesség egyik része.
* Közlöm vele. Egyáltalán sem zavar, hogy lefogja a kezemet. Nem kellene sok erőfeszítés hozzá, hogy kiszabaduljak ebből a börtönömből. De most még egyenlőre tökéletesen érzem magam ebben a helyzetben.*
- Attól függ milyen értelemben érted a rosszat.. De megnyugtatlak, hogy negatív értelmű rossz rád egyáltalán sem jellemző..inkább pozitív értelemben neveznélek rossznak.
* A tekintetem elidőzik az ajkán, majd visszatér a szeméhez.*
- Hát azt hittem, hogy élvezed , hogy uralkodhatsz .
* Jegyzem meg egy sunyi mosoly kíséretében. Majd hátul megtámaszkodok a könyökömmel, így egy kicsit feljebb tornászva magam, és közelebb húzva Asht, aki még az ágyhoz nyom.*
- Sok mindenre gerjedek...
* Azzal egyik kezem kiszabadítom, és közelebb húzom Asht ha lehet és megcsókolom. Egy pillanat alatt változtatom meg a felállást. A csók közben a másik kezem is szabaddá teszem és finoman hátradöntöm Asht , a kanapéra. Mázli, hogy anno nem azt a kicsi két személyes kanapét vettük meg. Most látom, hogy mennyire előrelátó volt anyám amikor ezt a négyszemélyeset választotta. Az ilyenekhez van érzéke..*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Otthon a világban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban - Page 2 EmptySzer. Júl. 28, 2010 9:30 pm

* Csak figyelem az elragadó beszédjét és közben azon agyalok, hogy tudná azt a csöpp kis száját másra is használni. Mint, hogy megint oktatjon engem, lehet hogy úgy nézek ki mint aki rá szorul vagy valami, de hagyom, hogy elmondja az ünnepi beszédjét. *
- Köszi, ez volt talán életemben a legszebb bók férfitól amit kaptam. Már mint, ha ezt bóknak vetetem. Hmm.. pozitív rossz vagyok. Ez még új nekem. * Szemeim felcsillannak, ezt talán vehetem kedveskedésnek is, reméljük annak szánta. *
- Élvezni élvezem, hogy uralkodhatok. De egy bizonyos szintnél nagyon is rálehet unni. Tudod én jobban élvezem, ha néha szerepet cserélek. Szóval néha szeretem, ha rajtam uralkodnak. Tudod lehet, hogy neked megengedném, hogy uralkodj rajtam, de nem sokáig nehogy túlzottan bele éld magad. * Érzem, hogy mozgolódik alattam Nath, hirtelen minden világos lett. Kiszámítható, pontosan tudni lehet, hogy most mit is akar csinálni. *
- És mi az a sok minden? * Kíváncsi szemeim rá szegeződnek. És már a rég óta várt csók is bekövetkezett. Hagyom magam, háton fekve ártalmatlanabb vagyok. Most jött el az idő, hogy bármi megtörténhet. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Otthon a világban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban - Page 2 EmptySzer. Júl. 28, 2010 9:51 pm

- Rengeteg új dolgot tudok még neked mondani.. Tudod a kor miatt.
* Ha jól emlékszem ő még csak most lesz másodikos. Én meg nos, igen buktam így maradok ötödéves. Azért kár érte, hogy nem lehetek végzős. Kezdem megunni az iskolát..*
- Óh, milyen figyelmes lett kegyed. De a kíváncsiságát szorítsa háttérbe. Különben sem hiszem, hogy azt el kellene mondanom. Maradjon csak az én kis titkom.
* Azzal apró csókokat lehelek a nyakára, majd visszatérek az ajkához. Közben végigsimítok az oldalán és az ujjam megáll a melltartója szélénél. Már épp további akcióba lendülnék, amikor félszemmel észreveszem, hogy az eddig homályosra bűvölt fények a szobában egyszer csak felvilágosodnak hatalmas fénnyel elárasztva a szobát és az egész házat. Lépteket hallok a bejárati ajtó felől, majd meg is hallom a hozzá tartozó hangokat. Amint felismerem, azonnal felszakad belőlem egy sóhaj. Gyorsan Ash fölsője után pillantok, és látom, hogy sajnálatos módon felvehetetlenné vált. *
- Ne mozdulj !
* Mondom a lánynak komolyan és elhoppanálok róla. Fel az emeletere a szobámba, ahonnan kiveszek a szekrényemből egy fekete inget és gyorsan visszatérek a kanapéra még mielőtt belépnének a vendégek..*
- Ezt vedd fel. A felsőd totálkáros .
* Nyújtom át neki a ruhadarabot, majd felállok és az ajtó felé nézek. A jövevények már be is jöttek. Kihallom apám mély rekedtes hangját és az anyám magas csilingelő szopránját is. A léptek közelednek, majd megállnak a lépcső előtt.*
- Na hát, Nathaniel fiam ! Igazán szólhattál volna , hogy hazalátogatsz. * Majd az apám tekintete a kanapéra vetődik.* - És mint látom nem egyedül vagy..
* Hangjából kihallatszik a gúny, ami állandóan ott bujkál benne amikor velem beszél.*
- Apa, anya * Bólintok üdvözlésképp.* - Tudtommal ez a ház már az enyém. Nagyapa rám hagyta. * Majd Ashre pillantok. Eléggé kínosan érezheti magát.* - Igen, ő itt Ash..
* Anyám szemében ott az a szokásos szomorúság ami azóta van a tekintetében mióta megkapták az első figyelmeztetést az iskolából. Ő azonnal felmegy az emeletre és ott hagy minket hármasban.*
- Örvendek ! * Apám hangjában ott az a lenéző , lekezelő hang amit a partnereim láttán tanúsít. Gondolom megint azt hiszi, hogy Ash valami útszéli akit összeszedtem valami bárban .* -Legalább nem az én italomat innátok. * Lép a bárpulthoz *


//fagyunk //
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Otthon a világban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban - Page 2 EmptyPént. Júl. 30, 2010 10:00 pm

//olvad//

* Csak beszél és beszél. Nem olyan lényegre törő mint ahogy szokott lenni. Már kezd az idegeimre menni, már kezdtem magam bele élni abba a helyzetbe, és most semmi. *
- Imádom a titkokat. De ellen tudsz állni nekem? És pont nekem nem mondod el? * Ilyenkor veszem elő a csábos tekintetemet. Próbálok hatni rá, mikor hirtelen minden olyan világos lett. Kicsit meg is lepődtem rajta. *
- Rendben. * Már veszem is fel a Nath-től kapott felsőt. De még mindig össze voltam zavarodva, csak később jöttem rá, hogy mi is történt valójában. *
- Üdvözletem. Örülök, hogy megismerhettem magukat. A fiúk igazán elbűvölő. És már annyi jót mesélt magukról. * Egy kis hazugság most igazán bele fér a helyzet most meg kívánja. Aztán Nath-re pillantok, elmosolyodok. Ebben a kínos helyzetben csak mosolyogni tudok. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Otthon a világban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban - Page 2 EmptyPént. Júl. 30, 2010 10:21 pm

- Azt képzelem..
* Feleli apám Ashre pillantva, majd tölt egy pohár whiskyt magának. Kezd elegem lenni a társaságukból, pedig még csak pár perce vannak itt. Egyszerűen mesterien űzik a hogyan tegyük tönkre a fiunk életét című foglalkozást. Ashez sétálok, megragadom a kezét és elindulok az ajtó felé. *
- Örvendtem.
* Köszönök el apámtól, majd kilépünk az ajtón. Elindulok a tenger fele, hogy kicsit távolabb hoppanáljunk a háztól. Amikor úgy érzem már eleget mentünk megállok és egy mosoly kíséretében végig pillantok Ashen.*
- Jól áll az ingem * Biccentek elismerően. Majd lehajolok hozzá és megcsókolom.*
- Bocs, hogy így tönkre tettek mindent. Ez a foglalkozásuk.
* Nézek a ház felé.*
- Na akkor szerintem irány a Black Diamond, ha nincs ellenvetésed .
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Otthon a világban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban - Page 2 EmptyPént. Júl. 30, 2010 10:34 pm

- Viszlát. * De már épünk is ki az ajtón, Nath szinte húz maga után. Engem még nem zavartak a fiú szülei. De elég érdekes lett volna ha húsz perccel később jöttek volna. Bele gondolok és elmosolyodok. *
- Köszi. * Ma egyre több bókot kaptok tőle, és még nincs is vége az estének. A csókot természetesen viszonozom. *
- Semmi baj. * Épp, hogy még nem tettek tönkre mindent, még semmi sincs veszve. *
- Komolyan vissza akarsz oda menni. Mert nekem van pár ötletem, hogy mit tudnék veled kezdeni. * Közelebb lépek hozzá és elkezdem a nyakát csókolgatni, nem tehetek róla, ma ilyen játékos kedvemben vagyok. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Otthon a világban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban - Page 2 EmptyPént. Júl. 30, 2010 10:40 pm

* Miután egy pillanatra abba hagyja a nyakam csókolgatását, amit megjegyzem, nagyon is élvezek,hátrébb lépek és feltartom a kezeimet ,miközben a vigyort nem lehet letörölni az arcomról.*
- Hát akkor tessék , szabadon ítélkezhetsz fölöttem !
* Kíváncsian várom, hogy pontosan mit is akar kezdeni velem. Azt hiszem egyik ötlete ellen sincs kifogásom, legalább is most így gondolom. A háztól már elég messze vagyunk, szóval nem kell attól tartani, hogy a szüleim megint megzavarnak. De nem is érdekelne már.*
- A természet lágy ölén, mint ahogy Ádám és Éva is tette anno.
* Talán kiérzi a kis utalást. Sőt biztos vagyok benne, ahhoz képest , hogy most lesz másodikos eléggé jól vág az esze e téren. Ami nem is baj, sőt..*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Otthon a világban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Otthon a világban
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Határtalan :: A világban-
Ugrás: