Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapOtthon a világban EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Otthon a világban Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Otthon a világban EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Otthon a világban EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Otthon a világban EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Otthon a világban EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Otthon a világban EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Otthon a világban EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Otthon a világban EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Otthon a világban EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Otthon a világban EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Otthon a világban Vote_lcapOtthon a világban Voting_barOtthon a világban Vote_rcap 
Kim Kaguya
Otthon a világban Vote_lcapOtthon a világban Voting_barOtthon a világban Vote_rcap 
Ted Forrester
Otthon a világban Vote_lcapOtthon a világban Voting_barOtthon a világban Vote_rcap 
James Miller
Otthon a világban Vote_lcapOtthon a világban Voting_barOtthon a világban Vote_rcap 
William Quentin Watson
Otthon a világban Vote_lcapOtthon a világban Voting_barOtthon a világban Vote_rcap 
Sindy Logan
Otthon a világban Vote_lcapOtthon a világban Voting_barOtthon a világban Vote_rcap 
Hannah McDowal
Otthon a világban Vote_lcapOtthon a világban Voting_barOtthon a világban Vote_rcap 
Chris Martines
Otthon a világban Vote_lcapOtthon a világban Voting_barOtthon a világban Vote_rcap 
Solaria Luthia
Otthon a világban Vote_lcapOtthon a világban Voting_barOtthon a világban Vote_rcap 
Daniel Reed
Otthon a világban Vote_lcapOtthon a világban Voting_barOtthon a világban Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Otthon a világban

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Otthon a világban Empty
TémanyitásTárgy: Otthon, amerre csak a szem ellát   Otthon a világban EmptyVas. Dec. 20, 2009 3:18 am

Bárhol, bármerre a világban. Bárhova el tudtok jutni, itt nincsenek határok!


A hozzászólást Főmesélő összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 10, 2010 5:04 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Otthon a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban EmptyPént. Ápr. 02, 2010 3:38 am

.: Párizs :.


*Végre sikerült egy kicsit elszabadulni a szülői késztetésektől... Már két napja itt dekkolnak, az anyjáék pedig nem hagyják nyugton Ash-t.
Ma kivételesen valami flancos bálra vagy mire kellett lelépniük, így a lánnyal végre kettesben maradhatott. Éppen a konyhába tértek be -mivel ebéd után megejtettek egy sétát- mikor Kevin ismét megszólalt.*
-Végre leléptek. Bocs miattuk, kicsit sokat akarnak tudni. *Mosolyodik el, majd megfogja a lány kezét és közelebb húzza magához. Először csak megöleli, majd egy hosszú csókba kezd bele. Egyenlőre nem mondd mást, azért majd kíváncsi arra hogy mit gondol Ash erről a helyről. Szép nagy ház... medencével és két emelettel. Igen... Kevinék elég jól élnek. Ő nem ezt akarta... ebbe a családba született.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Otthon a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban EmptyPént. Ápr. 02, 2010 3:51 am

*Asht nem zavarták Kevin szülei, szerinte kedvesek... csak Kevin túlreagálja a dolgokat.*
-Semmi baj, nem zavarnak. *Mosolyog a fiúra. Kicsit meglepte hogy Kevin mit csinál, kissé gyorsnak találta a tempót, de azért nem ellenkezett. Ashnek tetszett Kevinék otthona, szívesen letudná élni az életét itt Kevinnel.*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Otthon a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban EmptyPént. Ápr. 02, 2010 3:55 am

.: Párizs :.


*Kinek hogy... néha tudnak idegesítőek is lenni. Ez teszi a nemesi ág és az aranyvér. *
-Akkor jó. Csak néha tudnak olyan izék is lenni... *Jegyzi meg miközben megszakítja a csókot és ránéz Ashlyre. Kicsit elgondolkodik azon, vajon mit tudnának csinálni... Először is csak leül az egyik közelebb lévő székre.*
-Ma mi legyen a következő program? Menjünk valamerre, vagy nézzünk valami filmet, vagy menjünk a medencéhez esetleg? *Vet fel pár ötletet, és persze azért kíváncsi Ash véleményére is. A kezét még mindig fogja, nem engedi el...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Otthon a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban EmptyPént. Ápr. 02, 2010 4:06 am

-Nekem mindegy mi lesz csak veled lehessek. Embarassed
-Mi lenne ha elmennénk a medencéhez és mikor már kifáradtunk akkor elmennénk filmet nézni? *Kedvesen mosolyog Kevinre, és boci szemekkel próbálja meggyőzni a fiút, hogy úgy legyen ahogy az előbb mondta....*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Otthon a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban EmptyPént. Ápr. 02, 2010 4:11 am

.: Párizs :.


*Rámosolyog Ashre, örül hogy ő is így véli.*
-Ennek örülök. *Közben meghallgatja az ötletet, majd bólint egy nagyot. Neki ez is jó... végül is a lányt kérdezte, szóval....*
-Rendben. Akkor menjünk ki. *Még szerencse, hogy a medence fedett helyen van, így nem kell attól tartani hogy megfáznak vagy valami. Megvárja Ashlyt, mire elkészül mert ugyebár tudja, hogy a lányoknak egy jó idejükbe beletelik... és azután lemennek. A nagy medencénél senki más nincs, hiszen a nagy házban egyedül vannak. Először csak leül a szélére és belelóbálja a lábát. Közben a lányt lecsapja egy csöppet vízzel.*
-Szóval.. tetszik itt?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Otthon a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban EmptyPént. Ápr. 02, 2010 4:18 am

*Ash a szokásosnál is gyorsabban kész lett és sietett vissza, hogy Kevinnek ne keljen rá sokat várnia. Tetszett a lánynak hogy egyedül vannak a nagy házban, és az is tetszett hogy Kevinnel bír addig is lenni, és csak is vele foglalkozik most.*
-Nagyon tetszik itt. *Mosolyog a fiúra és megpuszilta.*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Otthon a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban EmptyPént. Ápr. 02, 2010 4:21 am

.: Párizs :.


*Tényleg nem túl sokat kellett várnia, így előbb ki is jutottak a medencéhez. Ashly, remélhetőleg leült mellé és ha igen akkor Kevin átkarolta. Bár nem nagyon volt más választása a lánynak.*
-Örülök neki. *Hát igen... kinek nem tetszene itt? Egy kisebb veszélyes mosoly jelenik meg az arcán, majd egy határozott, gyors mozdulattal beleveti magát a vízbe aminek megkísérlésében Ashly is beleesett. Ha mind a ketten feljöttek a felszínre, Kevin közelebb lépett és ismét átöleli a lányt. Éppen hogy csak egy apró csókot is ad neki közben.*


//és fagyás//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Otthon a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban EmptySzomb. Ápr. 03, 2010 12:58 am

//Olvadás//

*Ash le ült Kevin mellé, tudta, hogy nincs nagyon más választása...*
-Kis egoista. *De már ki se bírta mondani teljesen már is a vízben landoltak. Ashly viszonozta a fiú csókját és várja hogy mi lesz...*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Otthon a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban EmptySzomb. Ápr. 03, 2010 1:04 am

.: Párizs :.

*Miután feljöttek a felszínre, Kevin rámosolygott Ashlyre.*
-Miért is vagyok egoista? *Nem hagyott válaszolási lehetőséget a lánynak, mindig mikor meg akart szólalni, apró csókokkal szakította meg. A végén már bele is mosolygott. Kicsit elengedte a lányt, a mélyebb részbe úszott. Már nem teljesen ér le a lába neki, szóval csak lebeg. Sárgás szemei fel-felcsillannak, miközben figyeli barátnőjét.*
-Mondtam már, hogy nagyon jól nézel ki? *Vigyorodik el, miközben visszaúszik Ashylhez és egy csöppet lecsapja. Éppen hogy csak, és már menekül is arrébb.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Otthon a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban EmptySzomb. Ápr. 03, 2010 1:13 am

*Szokás szerint Kevin nem hagyta szóhoz jutni Ash-t, de már a lány kezdte megszokni. Majd látta, hogy Kevin szemei felcsillannak, és ez tetszett neki.*
-Persze,hogy mondtad már. És én mondtam már neked hogy milyen jól tudsz hazudni? *Mosolyodik el a lány miközben Kevin lecsapja, de Ash visszacsapott és nagy csapkodásra kerül sor.*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Otthon a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban EmptySzomb. Ápr. 03, 2010 1:19 am

.: Párizs :.


*Csak poénból nem hagyta...amúgy aztán nyugodtan megmondhatta volna a választ. Elmosolyodik ismét, nagyra nyílnak szemei.*
-Nem szoktam hazudni. *Karolja át ismét Ashlyt, de most egy ideig nem is szándékozza elengedni. Gyengéden elmosolyodik, és egy csókot lehel a lány nyakára. Egész közel húzza magához, testük már-már összeér. Kevin arcáról a mosoly nem szökik és miközben apró csókokat ad Ashlynek azért figyeli az arcát is.*


//és ismét fagyás következik be//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Otthon a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban EmptySzomb. Ápr. 10, 2010 4:39 am

//olvadás//

-Hát persze. *Kevin már úgy szorította a lány magához hogy már azt hitte nem kap tőle levegőt. Kevin kacérsága miatt már Ash kezd kissé zavarba jönni, de réméli hogy a feje most nem változik rák vörös színűre, mert kissé az égés lenne. Minden erejét összeszedte és nem hagyta magát elpirulni. Majd látja a fiú arcáról az el nem tűnő mosolyt, és akkor már ő is felszabadultam mosolyog Kevinre. Majd viszonozza a puszi özönt.*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Otthon a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban EmptySzomb. Ápr. 10, 2010 4:50 am

.: Párizs :.

*Csak mosolyog Ashlyn, de igazából már nem is tudja mit mondhatna vagy csinálhatna. A mosolygás úgy látszik hat, a lány is visszamosolyog rá. Egy kicsit elmereng, majd sárga szemeivel továbbra is a lány kezd fürkészni. Egy kis idő után, fogja magát és kiül a medence szélére.*
-Amúgy, még nem is tudok rólad mindent. Haljam... kedvenceid... meg ilyenek. *Kérdezte egy kacsintás kiséretébe, és közben egy pillantást vetett az ajtó felé, mert mintha hangokat hallott volna.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Otthon a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban EmptySzomb. Ápr. 10, 2010 4:54 am

*Ash még lubickol, de Kevin már csak a partról nézi.*
-Lehet, hogy így nem megy... hirtelen nem jut semmi sem az eszembe, de ha konkrétan rákérdeznél valamire akkor lehet hogy gyorsabban haladnánk. *Majd kíváncsian figyeli a kíváncsi Kevint*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Otthon a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban EmptySzomb. Ápr. 10, 2010 5:01 am

.: Párizs :.


*Elgondolkodott.*
-Ital, étel, virág, állat... meg ilyenek. Meg mondjuk mesélhetnél nekem arról is, hogy milyen voltál azelőtt, még ide nem jöttél. *Fagassa egy csöppet a lányt, miközben ő még mindig mosolyog mint a vadalma. A lábait egy kicsit lóbálja, persze mindezt a vízben.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Otthon a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban EmptySzomb. Ápr. 10, 2010 5:09 am

-Öööö hát te akartad, de előre szólók lehet kicsit uncsi lesz a szövegem. *Majd lecsapja Kevint.*
-Hol is kezdjem? Megvan. Razz Ital az a cola, vagy ha úgy gondolod hogy alkoholos ital akkor meg a vodka. Oppá ezt sem én mondtam. *Lehet hogy kissé elpirult.*
-Hát étel... mostanában nagyon válogatós lettem, de azt hiszem még mindig a palacsinta a kedvencem.
-Igazság szerint én nem nagyon szeretem a virágot, ez van. *Majd vállat von a vízben.*
-Ne mond hogy nem tudod mi a kedvenc állatom. *Mosolyog, majd gondolkozik hogy elmondja-e a fiúnak, de végül is megossza vele.* Hát szerinted mi a Blanka? Kis cuki kis hörcsög, szóval az a kedvencem. *Majd kijön a vízből és leül a fiú mellé.
-Most te jössz. *Várja kíváncsian a választ.*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Otthon a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban EmptySzomb. Ápr. 10, 2010 5:19 am

.: Párizs :.


*Figyelmesen hallgatja végig a lányt, miközben egyre csak mosolyog. Persze nem szól bele, pedig van pár kérdése. Közben azért vissza is csap, csak úgy egy kicsit. Amikor Ash befejezte, elmereng.*
-Nem volt unalmas. Na de... én jövök ugyebár. * kérdéseket nem teszi fel, mert rájött hogy nem is olyan lényegesek.*
-Szóval... a kedvenc ital nekem is az ami neked. Az alkohol csakis bulikon. őőő, kaja a pizza, hamburger meg minden amiben nincs gomba. Kedvenc állat? Nem igazán van, de: a pingvinek azok mindig is tetszettek. Meg... a róka, mert olyan ravasz. Virág nincs. *Ennyi nagyjából.* Na most jöhet az hogy milyen volt az életed a suli előtt... *Nem hagyja, hogy a csend elvigye őket.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Otthon a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban EmptySzomb. Ápr. 10, 2010 5:27 am

*Csak pislogva követi Kevint... de lényegében csöppet hasonlítanak egymásra, és ez nagyon tetszett Ash-nek.*
-Nem tudom, hogy engem hogy is ismertél meg... de a suli előtt kis lázadó voltam mindig nekem kellet, hogy igazam legyen és mindennek úgy kellett lenni ahogy én akartam... Úgy érzem, hogy most már kissé a suliba lenyugodtam, de még mindig érzem azt a lázadó énemet, ami egyre csak szurkol nekem hogy csináljak valami rosszat, és ne hallgassak a józan eszemre. Tudom kissé viccesnek hangzik, de ez van, ezt kell szeretni, szeretem is csak nem tudom, hogy meddig. *Most kíváncsi Kevin reakciójára. *
-Most te jössz. *Néz bele mélyen a szemébe és ismét felfedezte benne azt a bizonyos sárga szint, ami kissé furcsa volt, de Ash-nek nagyon is bejött.*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Otthon a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban EmptySzomb. Ápr. 10, 2010 5:42 am

.: Párizs :.


*Igen, tényleg hasonlítanak egy kicsit. Figyelmesen végighallgatja Asht, miközben egyre csak mosolyog és nem is tűnik el ez az arcáról. Tetszik neki a lány múltja, de úgy is, ahogy most van itt. Mindenhogy jó volt.*
-Szóval lázadó. Szívesen megnéznélek úgy is, de szerintem így sem vagy semmi drága! *Kacsint, miközben elgondolkodik a kérdésen. Én? Mit mondhatnék...*
-Semmi érdekes nem volt velem, úgy telteka napjaim mint egy varázslónak. A szüleim ugye és az egész rokonság is varázsló, szóval volt kitől tanulnom és mit... Sindyvel sokat voltunk együtt, gondolom... a szüleink sokat hagytak minket magunkra, mivel elég sok dolguk volt mindig. Kiskoromban sokkal többet foglalkoztak velem mint most. Amúgy, ahogy kamaszodtam, úgy voltak nekem is lázadásaim meg ilyenek. De nem volt vészes. Már megszokták és én is. Így most jól érzem magam. *Mondtam lágy hangon és elmerengtem. Ash szemeibe pillantottam, alig tudtam ellenállni nekik.*
-Megyünk filmezni, vagy még maradnál?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Otthon a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban EmptySzomb. Ápr. 10, 2010 5:49 am

*Ash azon gondolkodik hogy Kevin beszél keveset vagy ő sokat.. de a válasz nem lényeges, csak mosolyog magában.*
-Akkor te sose voltál olyan lázadó mint én. *Majd megböki a fiú vállát, de már hogy Kevin észrevette volna felpattant és elkezdett a ház felé futni.*
-Úgy sem kapsz el. *Kisebb hangerőn ordította, miközben Kevin futott utána.*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Otthon a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban EmptySzomb. Ápr. 10, 2010 6:08 am

.: Párizs :.


*Vagy inkább Kevin sokat és Ash keveset? Ki tudja... Közben megbökik, ő visszabökne de....*
-Hééé! *Még válaszolni sem bír, szóval felugrik és lassan eliramodik a lány után. Közben egyre csak nevet. Mondju Kev egészen jó kondiba van, szóval egy kisebb idő után utoléti Asht, és a derekánál elkapja. Már benn vannak a nappaliban. Kicsit vizesek mind a ketten, de nem számít. Majd megszárad. Magához húzza a lányt, egész közel vannak egymáshoz, testük össze-összeér.*
-Te.... te.... te lány! *Vigyorodik el, miközben egy csókot nyom a lány nyakára és lassan halad egyre feljebb, egészen az ajkáig.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Otthon a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban EmptySzomb. Ápr. 10, 2010 6:22 am

*Ash nem hitte, hogy Kevin elkapja, de még vannak csodák.*
-Én...Én... Én... ? Nem is én voltam. *Mosolyog és viszonozza a csókot, és várja a választ.*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Otthon a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban EmptySzomb. Ápr. 10, 2010 6:29 am

.: Párizs :.

*Igen, azt még talán Ash nem tudja róla, hogy a suli előtt táncolt is... az elég jó formába hozta ami azt illeti. Elvigyorodik a reakción, nem is számított nagyon másra.*
-Nem hát! Kis aranyos. *Egy vizes tincset söpört arrébb a lány arcából, hátrasimította, majd amikor az ajkához ért egy hosszabb, szenvedélyesebb csókba bonyolódott. Ölelte magához, nem is engdete el. Majd lassan megszakította a csókot és csillogó szemekkel pillantott Ashre. Talán, a lány ha nagyon figyel ki tud belőle olvasni valamit. Egy kis érzékiség, szenevdélyesség és cinkosságot is...* Szóval, tovább vizezzük itt a nappalit, vagy elmegyünk átöltözni? *Pillant a lányra, és várja a választ. Mondjuk, neki mindegy.... úgysem szólnak érte a szülei.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Otthon a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban EmptySzomb. Ápr. 10, 2010 6:37 am

*Ash meglepte Kevin romantikus lénye, meglepte, hogy egy fiú tud vele ilyen is lenni.*
-Igenis főnök. *Elnevette magát.*
-Akkor én most elmék átöltözni. *Mosolyog vissza a fiúra. Majd lassan elindult a szobája felé.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Otthon a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon a világban   Otthon a világban Empty

Vissza az elejére Go down
 
Otthon a világban
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Határtalan :: A világban-
Ugrás: