Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapTópart - Page 23 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Tópart - Page 23 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Tópart - Page 23 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Tópart - Page 23 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Tópart - Page 23 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Tópart - Page 23 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Tópart - Page 23 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Tópart - Page 23 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Tópart - Page 23 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Tópart - Page 23 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Tópart - Page 23 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Tópart - Page 23 Vote_lcapTópart - Page 23 Voting_barTópart - Page 23 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Tópart - Page 23 Vote_lcapTópart - Page 23 Voting_barTópart - Page 23 Vote_rcap 
Ted Forrester
Tópart - Page 23 Vote_lcapTópart - Page 23 Voting_barTópart - Page 23 Vote_rcap 
James Miller
Tópart - Page 23 Vote_lcapTópart - Page 23 Voting_barTópart - Page 23 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Tópart - Page 23 Vote_lcapTópart - Page 23 Voting_barTópart - Page 23 Vote_rcap 
Sindy Logan
Tópart - Page 23 Vote_lcapTópart - Page 23 Voting_barTópart - Page 23 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Tópart - Page 23 Vote_lcapTópart - Page 23 Voting_barTópart - Page 23 Vote_rcap 
Chris Martines
Tópart - Page 23 Vote_lcapTópart - Page 23 Voting_barTópart - Page 23 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Tópart - Page 23 Vote_lcapTópart - Page 23 Voting_barTópart - Page 23 Vote_rcap 
Daniel Reed
Tópart - Page 23 Vote_lcapTópart - Page 23 Voting_barTópart - Page 23 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Tópart

Go down 
+38
Max Martines
Benjamin Doredumble
Daniel Reed
Annie C. Ross
Chris Martines
Alera Bluemoon
Larina Marley
Nathaniel L. Matthews
Robert Lawrence
Nicole Hart
Herczeg Alex
Kim Kaguya
Lana Rosemary Lent
Brooklyn Moore
Demi Bieber
Alice White
Wallace Xavier Walters
Ginevra Gwendolyne Green
Hannah McDowal
William Quentin Watson
Akimoto Masaki
Jacinta Hernandez
Alex Wilfred
Soshy Hatchet
Ingrid Weiss
James Miller
Jason Shuyler
Gregory Kinsey
Solaria Luthia
Ted Forrester
Remus Lupin
Miriam Hewer
Midori Tsiro
Ophelia McCord
Yasmine S. Moore
Sindy Logan
Allison Diamond
Főmesélő
42 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 28  Next
SzerzőÜzenet
Herczeg Alex
Diák-Amira
Diák-Amira
Herczeg Alex


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian, London
Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 23 EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 1:00 am

*Apró mosoly jelenik meg az arcán, örül a hallottaknak.*
-Igazán csodálom, hogy még senki nem mondta neked. Én csak az igazat mondom... *egy percig csak figyeli a lány szemében a csillogást, majd megint végigsimít a lány puha arcán.*
-Semmi olyat nem teszek, amit nem akarsz... Kis hercegnő! *suttogja, majd lassan újra megcsókolja Nicolte, gyengéden, érzékien. Talán Nicole is belegondol, hogy jobb, ha van mellette valaki... mert Alex pontosan így gondolja. Jó, ha van mellette valaki és vigyáz rá...*
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 23 EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 1:09 am

~Én nem csodálom...~ *Nem értem teljesen, hogy Alex hogyhogy nem érti, hogy nekem még nem mondtak ilyet... a mugli iskolában nem voltak barátaim. Sosem volt alkalmam ilyenekre, sosem volt még ennyire könnyű összebarátkoznom valakivel. Egy kicsit megköszörülöm a torkom, aztán újra felé fordítom a tekintetem. Nem is tudok mit mondani. Halvány mosoly jelenik meg az arcomon és engedek neki... Fogalmam sincs miért teszem, de engedem, hogy megcsókoljon. A kezeim reflex szerűen a nyaka köré fonom, de gondolkodni most nem tudok... majd este, akkor valószínű több minden is ki fog derülni a jövőmről... vagy a jövőnkről.*
Vissza az elejére Go down
Herczeg Alex
Diák-Amira
Diák-Amira
Herczeg Alex


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian, London
Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 23 EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 1:14 am

*Ahogy Nicole átkarolja őt, egyre jobban felbátorodik. A csókot így már nem szakítja meg, csak ő is úgy helyezkedik, hogy át tudja ölelni a lányt és közben simogatni annak hátát, vállát, karjait, arcát. A lány hajába túr, de nem akar túl szenvedélyes lenni, fél, hogy a lány visszariad. Így mielőtt nagyon belendülne, abbahagyja a csókot, de nem engedi ki karjai közül a lányt. Alex gyengéden elmosolyodik.*
-Nagyon édes vagy... Viszont nem akarok túl sokat így elsőre... A Nap már lement, ha akarod, de csak ha akarod, visszakísérlek a kastélyba. Sőt, még el is altathatlak.. *mosolyog, de a végét persze csak viccelődésből mondta...*
-De maradhatunk is még...
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 23 EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 1:22 am

*Huhúúú! Én csak próbálom hagyni, hogy Alex vezessen és próbálok nem egyfolytában arra gondolni, hogy mi van, ha elrontom... sokszor olvastam már sok helyen, hogy ezt nem lehet elrontani. Ez reflexből jön. Nem enged el, amikor befejeződik a csók. Én is elmosolyodom halványan... olyan jó érzés ez. Bár még nem jöttem rá, hogy pontosan mi is ez az ez.*
-Menjünk vissza... *Ennyi jött csak. A viccet leveszem, aztán lassan felállok, ha engedi. Mielőtt még félreértené, kimagyarázom magam.* Nem az, hogy el akarok menni... csak jó lenne átgondolni egy kicsit a dolgokat. Meg... Azra is épp most jelzett, hogy éhes. *Bökök a nyávogó macskára, aztán csak megállok előtte, nem mozdulva, végig a szemeibe nézve. Olyan... jó ez így tényleg. Egyszerűen el sem tudom hinni, hogy mindez velem történt meg.*
Vissza az elejére Go down
Herczeg Alex
Diák-Amira
Diák-Amira
Herczeg Alex


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian, London
Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 23 EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 1:33 am

*Biccent a válaszra, majd feláll Nicole-al szemben.*
-Semmi gond, megértem. *mosolyog a lányra, hogy ne kelljen annak magyarázkodnia és ne legyen zavarban. Bár az utóbbit nehéz lenne most kiiktatni.
Csak nézi a lányt, majd így egymással szemben állva is megcsókolja a lányt.*
-Na menjünk, nehogy nekem ugorjon a macskád, hogy feltartalak. *mondja, miután befejezte a csókot, majd átkarolva a lányt, elindulnak befelé.*
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 23 EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 1:42 am

*Bólintok egyet, aztán megint jön egy csók. Kicsit sok kezd lenni már, de nem baj... mindent el kell kezdeni egyszer. Rövidre fogom, amennyire lehet majd Azrára pillantok.*
-Képes rá, szóval... *Nem fejezem be a mondatot, szerintem Alex leveszi azt, amit mondani akartam. Elindulunk be, közben még próbálok valami témát előkotorászni. De inkább csak egy kijelentés lesz belőle...*
-Örülök, hogy megismertelek... rég volt már ennyire jó napom...
Vissza az elejére Go down
Herczeg Alex
Diák-Amira
Diák-Amira
Herczeg Alex


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian, London
Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 23 EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 1:46 am

*Átkarolva a lányt sétálnak be a kastélyba.*
-Én is nagyon örülök neked... *válaszol, közben pedig már felfele baktatnak a lépcsőn. A lány szobája előtt Alex csak egy puszit nyom annak arcára, majd elköszön és elhagyja a lányok tornyát...*


//köszi Smile//
Vissza az elejére Go down
Annie C. Ross
Diák-Amira
Diák-Amira
Annie C. Ross


nő Kor : 23
Lakhely : Wilian Mágusképző, London
Hozzászólások száma : 34
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 23 EmptyHétf. Aug. 16, 2010 11:45 pm

*A mólón üldögél, lábát lógatja és nézi a tavat. Eljutott idáig, nagy nehezen -egy kisebb útbaigazítással- sikerült neki lejutni. Egyfolytában Danielen jár az esze... egész délelőtt, úgy volt vele, hogy felkeresi a fiút, de végül mégsem tette meg...bár lehet, hogy értelmesebb lett volna.
Fekete sortban van, fehér topánkában és hozzá illő fehér/fekete mintás pólóban. Haja kiengedve, bár kezd egy kicsit melege lenni tőle. Néha halványan elmosolyodik, aztán egy idő után hátradől és a felhőket kezdi el szemlélgetni.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 23 EmptyHétf. Aug. 16, 2010 11:51 pm

*Daniel lépked zsebre tett kézzel a tó felé. Fekete bőrkabát, kék farmer, és egy fekete Nike edzőcipő van rajta. Nem, nincs melege, hiszen ő télen-nyáron bőrdzsekiben jár. Igen, megszokta már. Sokat gondolkozott, hogy felkeresse Lexit, de aztán mégsem tette, nem tudni miért. Inkább írt egy levelet a szüleinek, ami nagyon ritka. Abból az okból, hogy értesítsék a húga állapotáról. A móló felé tart, és Lexit veszi észre. Megereszt egy félmosolyt, és köszön neki:*
-Szia. Mi járatban? *Ül le mellé, és egyből a lányra fordítja tekintetét.*
Vissza az elejére Go down
Annie C. Ross
Diák-Amira
Diák-Amira
Annie C. Ross


nő Kor : 23
Lakhely : Wilian Mágusképző, London
Hozzászólások száma : 34
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 23 EmptyHétf. Aug. 16, 2010 11:59 pm

*Lépteket hall, de nem kel fel. Csak hátrafordítja a fejét, viszont ekkora már Daniel mellette ül. Felkel, kicsit zavartan de meg is igazítja a haját.*
-Öö, heló. *Egy halvány mosolyt megereszt, majd felhúzza a lábait és a kérdésre is válaszol.* Gondoltam megkeresem ezt a híres tavat. Egy kis útbaigazítással sikerült *Pillant az azúrkék szemekbe, majd vissza is kérdez. Még mindig nem érti, hogy miért van az, hogy egyfolytában Danielen jár az esze.*
-És te? Hogy vagy ma?
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 23 EmptyKedd Aug. 17, 2010 12:08 am

-Csak azért híres mert én beleestem. *Kuncog fel. Igen, előtört az ego. De azért egy csábos mosolyt villant. Kezével bal oldalra tűri szemébe lógó hajtincseit, és folytatja.*
-Őőő. Jó kérdés, fogalmazzunk úgy, hogy megvagyok. De egyébként semmi különös. Fel akartalak keresni, csak aztán elvetettem az ötletet. Még reggel volt, és azt hittem alszol, de mindenképpen szerettem volna találkozni Veled. *Mosolyodik el. Nem, nem pirul bele, hanem továbbra is a lányt nézi kitartóan.*
-Esetleg, valamikor megmutathatnám neked Wilardot. Itt a kis falucskát, Wilian mellett. *Mosolyog még mindig. Ő is rengeteget gondolt Lexire, csak nem tudja hogy miért. Talán mert tetszik Danielnek, Lexi?*
Vissza az elejére Go down
Annie C. Ross
Diák-Amira
Diák-Amira
Annie C. Ross


nő Kor : 23
Lakhely : Wilian Mágusképző, London
Hozzászólások száma : 34
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 23 EmptyKedd Aug. 17, 2010 12:19 am

-Mindenképpen. Te kis egoista! *Játékosan megböki a fiút, közben felnevet. Ma sokkal jobb a kedve és sokkal biztosabb hiszen már egy kicsit ismeri a mellette ülőt. Rákönyököl a térdére, aztán csak bólint. Ő viszont egy kicsit belepirul. Soha senki nem szeretett volna még vele találkozni vagy valami.*
-Én is akartalak... csak aztán elmaradt. De összefutottunk és itt vagyunk. Szerencsére... *Elmosolyodik halványan, persze csakis Danielen tartja most a szemét. Nagyon ritkán veszi el a pillantását, lehetőleg akkor is a tóra.*
-Wilard? Én benne vagyok. Úgyis körül akarok nézni itt minden felé... *Jegyzi meg egy halvány mosolyt eleresztve ismét Dan felé. Miért van az, hogy néha gombóc van a torkában?*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 23 EmptyKedd Aug. 17, 2010 12:26 am

-Figyelmeztetlek, hogy ha böködsz, akkor előbb-utóbb, megcsikizlek. De inkább előbb, mint utóbb. *Nevet fel, és odahajol a lányhoz, aztán csikizni kezdi, de ha kérik leáll.*
-Igen. Örülök is. *Mosolyog, még mindig. Neki nem szükséges a tavat nézni, hiszen azt látta már, egy párcsomószor.*
-Okés. Ha van nálam pénz, akkor szerencsés nyertese vagy, egy italra, vagy valami másra meghívásnak, egyenesen tőlem. *Kuncog fel, és még mindig Lexit nézi. Amikor rápillantanak, nem mindig, de azért a gyomra görcsbe rándul.*
Vissza az elejére Go down
Annie C. Ross
Diák-Amira
Diák-Amira
Annie C. Ross


nő Kor : 23
Lakhely : Wilian Mágusképző, London
Hozzászólások száma : 34
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 23 EmptyKedd Aug. 17, 2010 12:33 am

-Nem vagyok csikis, csak az a gond. Szóval ez nem talált. *Hiába csikizik, nem talál... egyáltalán, meg sem rezzen. Elvigyorodik amikor Daniel annyira közel van hozzá, majd ha végre vége a sikertelen csikizésnek, lóbálni kezdi lábait a móló szélén. Nem, nem ér bele a vízbe, mivel alacsonyka.*
-Oké... *Ő is felkuncog a kellemes hangján, aztán szinte farkasszemet néz a fiúval... de egy pillanat után belezavarodik és elkapja a sajátját. Milyen már... olyan furcsa neki, hogy van egy fiú, aki érdeklődik utána és még neki is tetszik. Csak egy kicsit fél, az első csóktól és a többitől... *
-Mit nem tudok még rólad? *Szólal meg végül, de nem, nem néz a másikra. Csak a tavat figyeli.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 23 EmptyKedd Aug. 17, 2010 12:46 am

-A fene. És a tóba szeretsz, így fürdeni? *Kérdi pimasz mosollyal. Nem, nem lombozódott le, és valamilyen ürügy kellett, hogy egy kicsit közeledhessen a lányhoz.*
-Szóóval, akkor indulhatunk? *Pillant a lány szemeibe, de amikor ő elkapja, szemöldöke egy kicsit magasabbra szalad. Dan szerint Lexi szép lány, csak még nem mondta el neki. Na majd még ma, vagy esetleg legközelebb. Közben Lexi ajkaira siklik a fiú tekintete, de aztán vissza a lányra.*
-Őőő. Szeretek kviddicsezni. Ez egy olyan sport, amit seprűn játszanak, akkor szeretek focizni, és nagyjából ennyi. *Foglalja össze mosolyogva.* -Valamit még szeretnél tudni? Mert szívesen elmondom. *Vigyorog. Igen, már teljesen megnyílt a lány előtt. Alig bírja magát visszatartani, hogy ne csókolja meg, de ez még belátása szerint, nem a legideálisabb időpont, ezért közelebb hajol, és egy puszit ad, egyenlőre az arcára. Nem, még mindig nem pirult el.*
-Tetszel. *Egyenlőre csak ennyi, aztán, hogy mi lesz később, még maga sem tudja. De azért még biztatóan mosolyog a lányra, és már görcsbe rándult gyomorral várja a reakciót.*
Vissza az elejére Go down
Annie C. Ross
Diák-Amira
Diák-Amira
Annie C. Ross


nő Kor : 23
Lakhely : Wilian Mágusképző, London
Hozzászólások száma : 34
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 23 EmptyKedd Aug. 17, 2010 12:57 am

-Jaj ne! Csak azt ne. Nem akarok vizes lenni. *Úszni tud, megtanult. Az árvaház mellett volt egy medence, ahová mindig mentek ilyen órákra. Bólint egyet, mondjuk nem gondolta volna komolyan, hogy most akar menni Dan.*
-Kviddics? Seprűűn? Itt repülni is kell majd? *Hallott már ilyenről, és egyszer igenis ki szeretné próbálni. Már ha lesz rá elég motivitás.*
-Most nem jut eszembe semmi, de ha lesz kérdésem felteszem neked. *Kacsint egyet a fiúra, majd lassan felkászálódik. Ekkor egy puszi... csak úgy váratlanul. És egy kijelentés... még váratlanabbul. Elpirul, de nagyon. A földet fürkészi, majd kinyög valamit.*
-Ko...molyan? *Halkan mondja, lehetőleg úgy, hogy Dan ne nagyon hallja meg.* Te is nekem. *Ezt már egy kicsit hangosabban, szóval felpillant és halványan elmosolyodik. Egy kicsit nagyobb önbizalma lett...*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 23 EmptyKedd Aug. 17, 2010 1:08 am

-Kérésed számomra parancs. Na jó, azt nem, de nem löklek bele. Annyira gonosz azért nem vagyok. *Vigyorodik el. Ő tud úszni. Nem feltétlenül most akar menni, de neki igazából mindegy.*
-Igen, azon, és repülni kell vele. Hidd el, nem olyan nehéz, és szerintem egész jó. *Mosolyodik el. Tényleg jó dolog a repülés. Dan szeretne bekerülni a Famine kviddiccsapatába, de ameddig James a fogó, addig nem tud.*
-Nyugodtan. *Vigyorog még mindig. Nos, igen, így egy kicsit azért jobb. Nem csak úgy odaköpni, hogy tetszel.*
-Igen, komolyan. *Mosolyog. Aztán odahajol, és a lány ajkaira ad egy puszit. Nem, még ez sem a csók, az még ráér később is.*
Vissza az elejére Go down
Annie C. Ross
Diák-Amira
Diák-Amira
Annie C. Ross


nő Kor : 23
Lakhely : Wilian Mágusképző, London
Hozzászólások száma : 34
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 23 EmptyKedd Aug. 17, 2010 1:26 am

-Reméltem is. Amint látod, nem vagyok fürödhető állapotban. *Nem szeretné, ha a cuccai tönkre mennének....* De megígérem, legközelebb beledobhatsz. *Kacsint, közben bólint egyet a magyarázásra. Egy kisebb ideig csendben van most. Aztán meghökken. Szájra puszit kap, amit még sose eddig senkitől... Szinte szólni sem tud.*
-Öőő... én... nekem... *Egy kicsit lehajtja fejét, sok volt ez egyszerre. * Ha nem baj, akkor most megyek. Nem azért, mert nem jó veled... csak... még úgyis van egy kis dolgom fent. *Hatásszünet, egy puszi arcra és már indul is.*
-Később remélem beszélünk. Szia Daniel!



//Köszöntem Smile//
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 23 EmptyKedd Aug. 17, 2010 1:31 am

-Igen, látom. *Kuncog fel.* -Én be is tartom, hogy egyszer beledoblak. *Kacsint vissza, és végignéz a lányon.*
-Perszepersze. *Mosolyog.* -Menj csak. *Mosolyog, ekkor kap egy puszit, aztán a mólóról kisétál, és elterül a fűben.*
-Tejóisten! Teljesen belehabarodtál, Daniel Reed! *Jegyzi meg magának mosolyogva, majd egy kis idő múlva felmászik a Lordba.*


//Énköszi Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 23 EmptyKedd Aug. 17, 2010 4:15 am

* Benjamin ül a tóparton. Átlagos öltözet: fekete póló, és mellé egy sötétkék farmer. Dorothy-n jár az esze, és közben nézi a tópartot, amint a nap sugarai "rávetítődnek". Majd megérzi a zsebében a szörnyfogat. Reménykedik benne, hogy Danielnek sikerült engedélyt szereznie, mert anélkül tehetetlenek. Persze elszégyelli magát, hogy Danre hagyta az összes munkát, de nem volt ideje segíteni neki. Nem is bánta meg, hogy éppen Dorothy-val foglalkozott, nem az egyszarvúak megmentésével. De holnap megkeresi Danielt, és összekaparnak valahonnan egy engedélyt...határozza el Ben. *
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 23 EmptyKedd Aug. 17, 2010 4:21 am

*Daniel sétál a tópart felé. Egész kellemes hangulatban van, ugyanis fütyörészik, közben gondolkozik, hogy mit ronthatott el, hogy Lexi elszaladt. A szokásos felszerelésbe, bőrdzsekibe, kék farmerba, és egy fekete edzőcipőbe van. Rögtön kiszúrja Bent, amint a fűben üldögél. Ő sem szerzett engedélyt, nem is volt rá ideje.*
-Na szeva Ben. Mi a helyzet? Becsajoztál? *Kérdi, vigyorogva. Neki amúgy sem kellett Dorothy, nem is volt az esete.*
-Ja, és nem szereztem engedélyt. *Jelenti ki, most már a tarkóját vakarva.*
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 23 EmptyKedd Aug. 17, 2010 4:35 am

* Nemsokára megjelenik Dan. *
- Hali. Miért, úgy ismersz te engem? * Kérdezem vigyorogva. Majd a kijelentés után, komolyra fordítom a szót. *
- Akkor holnap szerzünk. Ki tudja, hány egyszarvút ölt már le az a haldokló micsoda. * Mondom határozottan. Nem mintha az a nagy állatvédő lennék, csupán ki akarom deríteni a dolgot, és szólni egy tanárnak. Küldtem a bátyámnak róla egy levelet, de még nem jött meg a válasz. De erről inkább csak akkor szólok Danielnek, ha már megérkezett egy információkkal teli válasz, különben nem akarok neki csalódást okozni. *
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 23 EmptyKedd Aug. 17, 2010 4:51 am

-Hát, téged elnézve, nem, de ahogy az a csaj nézett rád, úgy már elképzelhető. *Igen, ezt teljesen komolyan mondja, de aztán elvigyorodik.*
-Nem tudom. Talán újra meg kellene nézni. Biztos, ha egyszer unikornis vért iszik, akkor többször kell azt tennie. Olvastam már valahol, hogy nem kell mindennap inni belőle, csak hetente, valamennyiszer. Amúgy, mi a véleményed a kviddicsről. Akarsz jelentkezni a csapatba? *Kérdi, egy kicsit terelve a szót.* -Mert én fogó lennék szívesen, de amíg James itt van, addig esélyem sincs. *Nyugtázza egy félmosollyal.*
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 23 EmptyKedd Aug. 17, 2010 5:01 am

- Miért, szerinted hogy nézett rám? * Kérdezem még mindig vigyorogva. Közben a kviddicsre terelődik a szó.
- Igen szeretnék, ráadásul szintén fogóként. De ameddig James nem megy el, lehet beállnék hajtónak. Ebben a kettőben jó vagyok, bár sokkal szívesebben lennék fogó. Úgyhogy majd küzdhetünk a posztért. * Magyarázom. Tényleg szívesebben lennék fogó, meg abban jobb is vagyok, de majd ahogy alakul. *
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 23 EmptyKedd Aug. 17, 2010 5:08 am

-Jaj, ennyire hülye nem lehetsz. Na az igazat. Becsajoztál, vagy nem? *Kérdi most már határozottabban.*
-Én hajtónak is jelentkeznék, de a fogó poszt az, amihez úgymond, értek. Hajtónak sem vagyok rossz, ugye, itt az ego is beszél, de az mindegy. Na igen, majd akkor győzzön a jobbik. De ha nem kapom meg a posztot, akkor hajtónak jelentkezek. Igen, el is várom, hogy kemény legyél. *Magyarázza el ezt egy szuszra. Igazából, Daniel is a fogó poszt felé húz, de ha hajtó lenne, az is boldoggá tenné.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tópart - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 23 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tópart
Vissza az elejére 
23 / 28 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 28  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: