Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapTópart - Page 13 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Tópart - Page 13 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Tópart - Page 13 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Tópart - Page 13 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Tópart - Page 13 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Tópart - Page 13 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Tópart - Page 13 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Tópart - Page 13 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Tópart - Page 13 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Tópart - Page 13 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Tópart - Page 13 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Tópart - Page 13 Vote_lcapTópart - Page 13 Voting_barTópart - Page 13 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Tópart - Page 13 Vote_lcapTópart - Page 13 Voting_barTópart - Page 13 Vote_rcap 
Ted Forrester
Tópart - Page 13 Vote_lcapTópart - Page 13 Voting_barTópart - Page 13 Vote_rcap 
James Miller
Tópart - Page 13 Vote_lcapTópart - Page 13 Voting_barTópart - Page 13 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Tópart - Page 13 Vote_lcapTópart - Page 13 Voting_barTópart - Page 13 Vote_rcap 
Sindy Logan
Tópart - Page 13 Vote_lcapTópart - Page 13 Voting_barTópart - Page 13 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Tópart - Page 13 Vote_lcapTópart - Page 13 Voting_barTópart - Page 13 Vote_rcap 
Chris Martines
Tópart - Page 13 Vote_lcapTópart - Page 13 Voting_barTópart - Page 13 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Tópart - Page 13 Vote_lcapTópart - Page 13 Voting_barTópart - Page 13 Vote_rcap 
Daniel Reed
Tópart - Page 13 Vote_lcapTópart - Page 13 Voting_barTópart - Page 13 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Tópart

Go down 
+38
Max Martines
Benjamin Doredumble
Daniel Reed
Annie C. Ross
Chris Martines
Alera Bluemoon
Larina Marley
Nathaniel L. Matthews
Robert Lawrence
Nicole Hart
Herczeg Alex
Kim Kaguya
Lana Rosemary Lent
Brooklyn Moore
Demi Bieber
Alice White
Wallace Xavier Walters
Ginevra Gwendolyne Green
Hannah McDowal
William Quentin Watson
Akimoto Masaki
Jacinta Hernandez
Alex Wilfred
Soshy Hatchet
Ingrid Weiss
James Miller
Jason Shuyler
Gregory Kinsey
Solaria Luthia
Ted Forrester
Remus Lupin
Miriam Hewer
Midori Tsiro
Ophelia McCord
Yasmine S. Moore
Sindy Logan
Allison Diamond
Főmesélő
42 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 20 ... 28  Next
SzerzőÜzenet
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 13 EmptyCsüt. Május 27, 2010 7:03 am

*Lépteket hallottam, de először nem is figyeltem fel rá. Csak akkor jött le az egész, amikor Ginny sikoltva ugrott fel. Lassan felálltam én is, a hangról persze rájöttem egyből ki az... Ránéztem Ginnyre, felvettem a pólóm és magamra vettem. Addig még Lú nem látja meg a jegyet a kezemen.*
-Lú... szerintem jobb ha befogod. *Jelentettem ki halkan, majd kicsit közelebb léptem. Ideges voltam, sőt még zavarban is. Hirtelen elfelejtettem mit akartam mondani. Nem akartam, hogy Ginny megharagudjon rá, Lút sem akartam megbántani. Nem mintha egyszer kétszer nem akasztottam volna már ki...*
-Nem tudtad, hogy a kis elsősöknek ilyenkor már rég ágyba kéne lenni? *Teljesen nyugodt vagyok. Ginnyre néztem, átkaroltam ha megengedi.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 13 EmptyCsüt. Május 27, 2010 7:08 am

*Felnevet a lány sikolyán, meg a kérdésen is.*
-Hát bocsáss meg, hogy a tópartra jöttem ki sétálni...én szegény! bár szerintem az nem az én hibám, hogy az egész iskola előtt akartok...hogy is mondjam...phuj... a lényeg, hogy honnan tudjátok, hogy nem néz titeket mindenki az ablakokból? *vigyorog. Nem is kicsit.*
-Szerintem meg se szólalj! Na jó falatozást! *szólt még vissza a lány, majd gúnyosan integetve háta mögött hagyta a párocskát.*

//Léptem, köszi//
Vissza az elejére Go down
Ginevra Gwendolyne Green
Diák- Plama
Diák- Plama
Ginevra Gwendolyne Green


nő Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 13 EmptyCsüt. Május 27, 2010 7:12 am

- A francba James! SOHA! SOHA ne hagyd, hogy elveszítsem a fejem!
*Dühöng Ginevra, mikor Lú lelép végre, és közben még mellkason is vágja a fiút, bár nem úgy, hogy fájdalmat okozzon. Látszik rajta, hogy szégyenli magát. Ma már nem lehet rávenni semmire, aminek köze lenne a ruhái levételéhez, maximum a magányosan fürdésen gondolkodik el, de azon is csak félve.*
- Szégyenkezhetünk itt... Áááh... Francba... Inkább megyek... Jobb lesz úgy...
*Mondja, csókot nyom a fiú ajkaira, majd elindul az iskola felé... Fejében szégyen és düh kavarog, és titokban hálálkodik a lánynak, hogy megmentette egy nagyon kínos reggeltől.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 13 EmptyCsüt. Május 27, 2010 7:23 am

-Azért vigyázz Lú, nehogy valaki elkapjon a... *itt befejeztem, egyrészt mert Ginny itt volt, másrészt pedig mert Lú lelépett. Ginnyre pillantottam, ő mellkason vágott. Nem tudtam, hogy ezt mire véljem...*
-Ginny, nyugi! Ne húzd fel magad ennyire! Csak egy nagyszájú elsős... *A lány már menne is, én a csókot viszonoztam és közben utána léptem. Éppen mindegy, hogy együtt vagy külön mennek.*
-Megyek veled... bekísérlek. *Ki tudja, mi várna rá egyedül a sötétben... ígyis, késő van, bármikor előugorhat egy vad az erdőből. *
Vissza az elejére Go down
Ginevra Gwendolyne Green
Diák- Plama
Diák- Plama
Ginevra Gwendolyne Green


nő Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 13 EmptyCsüt. Május 27, 2010 7:28 am

*Ginny megtorpan, és ránéz a fiúra.*
- Figyelj... Most egyedül szeretnék menni. Ne haragudj meg érte, ne gondolj semmi rosszra, csak ki kell szellőztetnem a fejem...
*Mondja, majd megsimogatja James arcát.*
- De örülök, hogy vagy nekem... Kérlek ne haragudj...
*Ezzel Ginny úgy dönt, hogy egy kerülővel megy a kastélyba. Tud magára vigyázni, elvégre negyedikes a szentem. Közben fejében cikáznak a gondolatok, magával tanakodik, hogy mi legyen a következő lépés...*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 13 EmptyCsüt. Május 27, 2010 7:36 am

-okéoké... menj, de vigyázz magadra. *Mondtam lágy hangon, majd egy utolsó csókot adtam Ginnynek és megvártam még eltűnik. Lassan visszasétáltam az udvarra, ott elszívtam még egy szál cigit és mielőtt egy prefektus beosztana büntetőmunkára bementem.
Örültem neki, hogy Ginny újra itt van nekem... most tényleg, bármit megtennék azért, hogy vigyázzak rá és ne veszítsem el.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 13 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 9:21 pm

*Will a tó partján áll, zsebre dugott kezekkel. Hosszú, vörös haja hátrafogva, állán pelyhedző vörös szakállból formázott apró kecskeszakáll. Bakancsot, fekete farmert és fekete pólót visel, oldalán vaslánc lóg. Pálcája az övébe tűzve várja, hogy előkapják. Will mag kifejezetten morcosnak tűnik: Nézi a zavargó tófelszínt, és néha egy-egy kavicsot vág bele. Végül leül egy sziklára, és türelmetlenül nézelődik a kastély felé.*
- Hol vagy már, te buta liba?
*Kérdi dühösen, majd a maradék kavicsokat, melyek tenyerében lapultak, egyszerre vágja bele a tóba, hogy utána dühösen rágyújtson.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 13 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 9:28 pm

~Ó hogy aza… ~
*Mérgelődve érkezik meg a tópartra. Nem éppen olyan nagyon nagy akaratból jött ki ide. Nem szeretne találkozni Williammal, de mivel azt sem akarja, hogy Tednek valami baja legyen, ezért úgy döntött, mégis kijön. Fekete póló, öv, farmernadrág és egy fekete topánka van rajta. Pálcája zsebében, ha kellene esetleg valamire.
A kedve nem mondhatni, hogy túl jó. Amióta találkozott Teddel, nem is volt annyira jó... A fiú nélkül nem érzi biztonságba magát.
Amikor észreveszi, hogy már várnak rá a parton, a szíve egy kicsit hevesebben kezd el dobogni. Mély levegőt vesz, majd közelebb lép.*
-Helló... *Köszön halkan, majd összefonja karjait és megáll egy helyben.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 13 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 9:35 pm

*Will, ahogy meglátja a lányt, dühösen villámló szemekkel kapja elő a pálcáját, és... Hoppanál.
A következő pillanatban megjelenik Sindy háta mögött, és teljes erejéből a földre löki, hogy utána fölé térdeljen, megragadja a lány állát, és felhúzza a fejét.*
- KÉSTÉL!
*Mennydörgi Will, pálcáját Sindy tarkójának szegezve.*
- Gyűlölöm, ha valaki pontatlan... Ezért büntetés jár. Az édes, vagy a kegyetlen megoldást választod?
*Kérdi a fiú őrülettől remegő hangon. Hát igen, Lúval kibékült, így a lány keltette feszültséget másokon kellett ledolgoznia.*
- Nos?
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 13 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 9:43 pm

*Megjelennek a háta mögött, földre lökik. Hogy az esés ne legyen olyan túl fájdalmas, egy kicsit megtartja magát a kezével, de ígyis úgyis ott köt ki. A fiú, mellé térdel, közben ő meg mentegetőzik. Pedig igazat mond…*
-Most mit kapod fel a vizet? Jöttem volna előbb, az igazgató feltartott útközben. Bocs… *Pálcát szegeznek hozzá, kicsit zavarja is. A kérdésre elgondolkodik… kinek mi az édes és a kegyetlen. Ha már, muszáj választania akkor:*
-Muszáj? Mert ha igen akkor inkább az édes. *A fekete bogár szemek nem mozdulnak ki a másikéból. Kicsit idegesen szuszog, hallani is lehet. Szíve szinte a torkába van. Egyenlőre megszólalni se mer, mármint többet ennél.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 13 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 9:48 pm

*Will a hátára fordítja a lányt egyetlen rántással, és majd odahajol hozzá. Szemeiben vad, beteges, őrült lángok lobognak. Megragadja Sindy nyakát egy kézzel.*
- Szóval édes... Tudtam én, hogy tetszem neked, és csak az alkalomra vártál, hogy ezt jelezhesd...
*Vigyorog sátánian a fiú, miközben kezét a lány nyakáról lefelé kezdi csúsztatni. Szabad kezével végig pálcát szegez Sindy arcának. Amíg a lány pánikba nem esik, Will végigsimogatja Sindy minden porcikáját, néhol el-elidőzve, majd mikor látja, hogy a lány az őrület határán áll, befejezi, és felröhög. Feláll, zsebre vágja a pálcáját, és odébb sétál.*
- Nos, mi a helyzet a Grünwald kastélyban?
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 13 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 9:55 pm

*Még nem ellenkezik, mert abból csak baj lenne. Közben persze fel-felszisszen arra, amit Will mond.*
-Hiába reménykedsz... csak azért választottam, mert ki tudja mit csinálnál velem, ha a kegyetlent választanám. *Azért magának sem akar semmi bajt. Közben elkezdik simogatni... zavaró, az tény, de ő először a fiú pálcájához közel lévő kezével megpróbálja arrébb lökni a pálcát, mert leginkább az zavarja, hogy avval majd kiszúrják a szemét. Közben megpróbálja lelökni is magáról a fiút, de az szerencsére abbahagyja és feláll. Ő is felkászálódik, szép zöld lett a nadrágja a fűtől. Leporolja magát majd a fekete szemek ismét Willre szegeződnek.*
-Semmi. Mi lenne? Unalom a köbön. *Próbál minél messzebb maradni a fiútól. Nem szándékozik vele sokat kommunikálni, főleg ezek után nem.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 13 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 10:02 pm

- Azt mondod, semmit nem tudsz jelenteni, ami engem érdekelne?
*Kérdi, és szemében újra dühös lángok gyúlnak. Felemeli a pálcát, és a lányra szegezi. Már épp nyitná a száját, hogy a főben járó átkok egyikét szórja a lányra, de meggondolja magát. Leereszti a pálcát, és halk, remegő hangon megszólal.*
- Jobb, ha valami érdekeset mondasz, mert nem akarlak bántani, cicám...
*Ezzel elindul, és gyors léptekkel átszeli a kettejük közti távolságot. Ahogy odaér, elkapja Sindy karját, és az arcába ordít.*
- BESZÉLJ!
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 13 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 10:07 pm

-Mi érdekelne? *Ismét pálcát fognak rá, már ő is venné ki a sajátját, de meggondolja magát. Elkapják a karját, közben ő a fekete szemeit a fiúéba fúrja és elmosolyodik, gúnyosan. Nem tudja mért, de valamiért játszhatnékja van Williammal.*
-Ha megmondod mi érdekel akkor, megmondom, hogy tudok-e rá válaszolni. *Ordítanak rá… ő pedig továbbra is visszaszól.*
-Nem vagyok süket. *Megpróbálja lerázni magáról a fiú kezét, majd egy pillantást vet a messzeségbe, aztán vissza a srácra.*
-Az érdekel, hogy sikerült-e beszélnem Teddel? *Kérdi halkan, most már egy kicsit bizonytalanabbul.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 13 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 10:12 pm

*Will odébb sétál, egy sziklához, és hatszor-hétszer teljes erejéből beleöklöz, miközben üvölt.*
- A rohadt... Büdös... Megátalkodott... Patkányrágta... Mókuscsócsálta... Szemét... Életbe...
*Dühöng, majd Sindyre néz, és mint mikor a jó apa megtudja, hogy fia retardált lett egy szörnyű toalettbalesetnek köszönhetően, végighúzza arcán a tenyerét.*
- Mondd, Sindyke... Neked komolyan annyi agyad van mint egy szélvédőn szétkenődött szerencsétlen szélütött szellemi fogyatékos szentjánosbogárnak?
*Kérdi, majd lehorgasztja fejét, kezeit csípőre teszi, és elrakja pálcáját.*
- Igen, az érdekel, sikerült-e beszélned vele, hogy mit reagált, mit beszéltetek, és általánosságban mi a redvás szénnéaszalt franc van?
*Kérdi, majd odasétál a lányhoz.*
- Figyelj, én nem tudtam, hogy te ilyen hülye vagy... Sajnálom, hogy bántottalak... Szóval? Mi a helyzet Teddel? Tudod, a pasid, így hívják...
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 13 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 10:20 pm

*Felvont szemöldökkel figyeli végig a fiút, miközben összefonja karjait és elmereng.*
~Bolond… ~
-Tudod William… ha valamit nagyon akarok akkor azt elmondom. Képzeld, nem vagyok hülye. *Egy lépéssel közelebb lép a fiúhoz, de nem szándékozik tovább menni. Muszáj lesz elmondania neki, mit mondott Ted. Még mielőtt belekezdene, megvárja, mit mond Will.*
-Sajnálhatod is. Nem oldhatsz meg mindent erőszakkal… *Jelenti ki, aztán sóhajt egyet.* Nem sikerült lebeszélnem. Azt mondta, már túl mélyen benne van ahhoz, hogy kiszálljon. Ennyit mondott. Általánosságban? Semmi nincs. Alex valamiért meg van hülyülve, rohangál az iskolában fel-alá, szedi össze az UGY tagokat. Vagyis… azt vettem ki abból, amikor megállított és megkérdezte, hogy láttam-e ezt meg azt a tanárt.* Ennyit mond. Aztán szemét forgatja.* Hiába nézel le ennyire… *Akkor is muszáj neki még hozzáfűznie valamit. Nem olyan hülye, mint amilyennek tetteti magát. Tudni kell vele bánni. Ez a titka.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 13 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 10:36 pm

- Erőszak? Te még nem láttál erőszakosnak...
*Mondja Will sátáni vigyorral, de újra lenyugszik, és visszaveszi a "Jó apa ki a hülye gyerekéhez beszél" stílust.*
- Na figyelj Sindyke... Szépen fogod magad, visszamész a kastélyba, és okos kislány módjára elbeszélgetsz arról Teddel, hogy mik a tervei a jövőre és rád nézve. Te nem akarsz belépni, ő nem akar kilépni, így együtt nem maradhattok. Szóval kérlek, állítsd választás elé: Vagy a Sötét Rend, vagy Te... Persze ennek nem kell olyan hű de komoly kérdésnek lennie, tehát ha a halálfalókat választja, akkor is vele maradhatsz, de tudnunk kell, mennyire nőtt a pici szívéhez a gyilkolászósdni... Remélem nem túlzottan, mert ha igen, kénytelenek leszünk besorozni téged...
*Magyarázza nyugodtan, lassan, mintha tényleg egy szellemi fogyatékoshoz beszélne.*
- És tényleg sajnálom, hogy bántottalak...
*Ezzel megöleli a lányt, amolyan "elmebeteg, de attól még szerető bátyó tud lenni" stílusban.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 13 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 10:43 pm

-Nem is akarlak. *Jelenti ki határozottan, majd felsóhajt. Kicsit elmereng azon, amit a fiú mond… ő nem akarja Tedet választás elé állítani. És… ami azt illeti Ted sem biztos, hogy tudna választani.*
-Nem volt elég az, amit mondtam? Azt mondta, nem fog kilépni! És… azt mondta, hogy… *kicsit elhallgat, majd a földre pillant aztán meg Willre.*
-… szóval… inkább belépek, minthogy ilyen döntés elé kelljen állítanom. *Nem akarja elveszíteni Tedet, de belépni sem akar. De azért inkább az utóbbit választja.*
-Mostmár te mondod meg, hogy mi legyen, nekem már úgyis oly nyolc. *Vonja meg vállát, aztán megölelik. Nem bánja, viszont Will néha –ha őszinték akarunk lenni, mindig- olyan furcsa neki. Egyszer ordibál vele, egyszer meg ölelgeti. Ha a fiú elengedi, egy lépéssel hátrébb lép.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 13 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 10:49 pm

- Állítsd választás elé. Őszinte leszek, nem akarom, hogy belépj a Rendben. Kevés vagy oda. Nincs meg benned az a harcias tűz... Mondd meg Tednek, hogy ha kilép, akkor is csak névlegesen lép ki. Nem kap majd veszélyes küldetéseket, hogy ne kelljen aggódnod érte. Csak jelenteni fog, és ez minden...
~És nem lesz az utamban az a mocskos kis patkány, én leszek Anor egyetlen igazi segítője...~
*Teszi hozzá a végén gondolatban, majd körbepillant, és hatalmasat sóhajt.*
- Bár legszívesebben azt venném, ha szakítanál Teddel, mert tudod... Te nagyon helyes és édes vagy...
*Mondja, miközben odalép a lányhoz, és megérinti annak arcát.*
~És ha miattam szakítanál vele, Tednek nem maradna semmije... Elvennék tőle mindent, ami fontos neki... És akkor végre szemtől szemben küzdhetnék meg vele...~
*Majdnem elmosolyodik, ahogy ez eszébe jut, ám sikerül türtőztetnie magát. Will a legromantikusabb, leggyengédebb arckifejezést erőlteti magára.*
- Én kilépnék, ha azt kérnéd...
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 13 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 11:24 pm

-De nem fog kilépni... megmondta, hogy hiába győzködöm... *Sóhajt fel egy kicsit aztán közelebb lépnek hozzá és megérintik az arcát. A szemeit nem veszi ki Willéből, de amikor rámutat arra, hogy pontosan mit is akarna elérni, egy lépéssel hátrál.*
-Nem fogok vele szakítani... *Viszont meglepődik, amikor a fiú azt mondja, hogy ő kilépne ha azt kérné. A fekete szemek bámulnak egy ideig előre, majd kisebb hatásszünet után, ismét megszólal.*
-... nem tudom, merjek-e hinni neked... *Nem tudná elhinni, hogy a Leader hogyan lépne ki... egyszerűen, nem. Nekidől a mögötte lévő fának, hátradönti fejét. Eszébe jut még egy kérdés, amit fel tenne a srácnak.*
-Mért akarod... *kicsit elcsuklik a hangja.* Mért akarod ennyire, hogy szakítsak vele?
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 13 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 11:31 pm

- Szerinted miért bántalak? És őt? Mert féltékeny vagyok... Mert...
*Ezzel hátat fordít a lánynak, mert nem bírja elfojtani elmebeteg vigyorát, ám hangja még alkalmazkodik a szerephez, és szinte könyörögve ejti ki a szavakat.*
- Mert nem vagy közömbös számomra, Sindy... Mert ahogy megpillantottalak...
*Sikerül vigyorát helyre tennie, és mikor újra a lányra néz, egy szenvedő, fájdalmas arcot láthat csak a másik.*
- Mert a szívem... Érted létezik... Még ki tudnék lépni, ha azt kérnéd, mert a Leader még nem halt meg... Még nem én vagyok a Leader... Majd keres más utódot helyettem. Még együtt lehetünk...
*Mondja a fiú, és egy könnycsepp gördül ki a szeméből.*
~Na ki nyeri idén az Oscar díjat? Na ki? Hát persze! William Quentin Watson zseniális drámai alakításáért a "Kis hülye és a Sötét Nagyúr" című film tóparti jelenetéért!~
*Gondolja közben, és megremeg... Kívülről úgy látszik, mintha a srác zokogását fojtaná magába, ám valójában egy nevetéssel küszködik.*
- Sindy... Én... Féltékeny vagyok... Azt akarom, hogy velem légy, és hogy lásd, hogy a szörnyűségek mind Ted miatt vannak! Nem érsz neki annyit, hogy elhagyja a rendet... Nem képes rá, mert túlontúl szeret gyilkolni! Csak annyiba kerülne kilépnie, hogy beszél velem, vagy a Leaderrel, és máris szabad ember, de nem... Ez csak duma, hogy túl mélyen van! Nincs olyan, hogy túl mélyen! Múltkor megmondtam, hogy megvédeném, ha baj lenne, ha bárki bántani akarná, ha kilép, mert... Nem akarom, hogy neked fájdalom legyen az ő halála. Ha őt szereted, inkább én haljak meg, mint ő, de te boldog lehess...
*Itt elkapja Sindyt, magához húzza, átöleli, arcát a lány nyakába temeti, és felzokog... Vigyorogva...*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 13 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 11:46 pm

*Közbevág.*
-És ehhez mért kell bántani másokat?! *Elhallgat, közben a fekete szemeket még mindig nem veszi le a fiúról. Az elfordul, ő pedig leveti a tekintetét a földre. Elgondolkodik. Elgondolkodik mindazon, amit Will mond neki. Nem tudja mit gondoljon, teljesen elveszett. Ő nem tudná Tedet otthagyni, de most, amit William elmondott egy kisebb kíváncsiságot és haragot gyújtanak benne.*
-....én... én.... fogalmam sincs mit higgyek már! Tudom, hogy van amiben igazad van... és... van amiben hallgatnom is kéne rád. És azt is amit mondtál, hogy... *Tényleg felidéződött már benne az, hogy Ted mért nem képes otthagyni a rendet miatta. Ismét a földre néz, majd vissza Williamre.*
-...hogy... szóval hogy én nem érek annyit neki, hogy otthagyja a rendet. *Már könnybe lábadnak lassan a szemei, látszik rajta, hogy mindjárt elfogja a sírás. Még mindig nincs tisztába mindennel, nem tudja kinek higgyen és kinek ne. Mondjuk, Tedben csalódott... Williamben pedig nem tudna bízni, mivel eljátszotta már az esélyeit.
Közben átölelik, ő visszaölel kénytelenül. Közben szinte lefagy, fogalma sincs most mit tudna mondani. Mindenben bizonytalan... nem tudja mit kezdjen ezek után.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 13 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 11:50 pm

*Will a lány szemébe néz, gyengéden felemeli annak állát, hogy beleláthasson Sindy éjfekete szemeibe. Ajkai megremegnek... Alig egy centi választja el egymástól ajkaikat.*
- Én mindig itt leszek, ha szükséged van rám... Mindig vigyázni fogok rád... És... Mindent megteszek, hogy boldog legyél...
*Ez után, ha a lány hagyja, gyengéden, hosszan megcsókolja. Közben elméje rejtekében megjelenik Ted manga változata, ahogy térden áll, és zokog, miközben manga Will körülugrálja, és énekel.*
~ Megszívtad, megszívtad, én vagyok a király, megszívtad, megszívtad, nem tudod mit csinálj? ~
*Ha a csók befejeződött, vagy ha a lány nem engedte annak eljövetelét, Will hátralép, és halkan, összetört hangon megszólal.*
- Jobb, ha én most megyek...
*Ezzel elindul az erdő felé...*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 13 EmptyKedd Jún. 08, 2010 12:02 am

*Még mindig nincs teljesen magánál, sőt... egy hallatszik a hangján is és látszik szemeiben is. Belenéz a narancssárga szempárba, kicsit ijedten és semmit nem tudóan... A fiú tényleg nagyon összezavarta. Annyira, hogy Sindy megengedi, hogy megcsókolják. Azt nem mondhatná, hogy végig élvezi a csókot. A gondolata minden felé jár közben, tudja, hogy rosszul döntött és hogy ennek most már semmiképpen nem lesz jó vége. Amikor Will, hátrébb lép, ő zavarodottan csak annyit mond.*
-Én is... azt hiszem jobb... *Amikor a fiú elindul az erdő felé, még egy ideig néz utána. Szemében egy könnycsepp jelenik meg, de gyorsan letörli és hátat fordít. Nem néz vissza, csak sietős léptekkel visszamegy a kastélyba. Be, a szobájába. Társaság kell neki, olyan társaság aki egyik sem Ted vagy William. Valószínű, hogy az elkövetkező napokban furcsa módon nagyon rosszul fog festeni. Annyiban biztos: Tedet nem szeretné most látni. És ami még valószínűbb... hogy Williammal sem szeretne találkozni egy ideig. Át kell, hogy gondolja a dolgokat. Nem tudja, hogy most mit kezdjen.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 13 EmptySzer. Jún. 09, 2010 11:48 am

*Lú sétálgat a sötétben, egyedül. Nem tudott aludni, így kijött kicsit a friss levegőre. Piros-fekete csíkos hosszú ujjú pizsijére egy pulcsit húzott fel, lábán pedig papucs. Nem tudja azt sem eldönteni, hogy akar-e a mai napjáról gondolkodni, vagy inkább pihentesse kis agyát... végül csak leül a tópartra és mereng a víztükröt bámulva...*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tópart - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 13 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tópart
Vissza az elejére 
13 / 28 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 20 ... 28  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: