Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapTópart - Page 22 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Tópart - Page 22 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Tópart - Page 22 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Tópart - Page 22 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Tópart - Page 22 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Tópart - Page 22 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Tópart - Page 22 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Tópart - Page 22 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Tópart - Page 22 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Tópart - Page 22 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Tópart - Page 22 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Tópart - Page 22 Vote_lcapTópart - Page 22 Voting_barTópart - Page 22 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Tópart - Page 22 Vote_lcapTópart - Page 22 Voting_barTópart - Page 22 Vote_rcap 
Ted Forrester
Tópart - Page 22 Vote_lcapTópart - Page 22 Voting_barTópart - Page 22 Vote_rcap 
James Miller
Tópart - Page 22 Vote_lcapTópart - Page 22 Voting_barTópart - Page 22 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Tópart - Page 22 Vote_lcapTópart - Page 22 Voting_barTópart - Page 22 Vote_rcap 
Sindy Logan
Tópart - Page 22 Vote_lcapTópart - Page 22 Voting_barTópart - Page 22 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Tópart - Page 22 Vote_lcapTópart - Page 22 Voting_barTópart - Page 22 Vote_rcap 
Chris Martines
Tópart - Page 22 Vote_lcapTópart - Page 22 Voting_barTópart - Page 22 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Tópart - Page 22 Vote_lcapTópart - Page 22 Voting_barTópart - Page 22 Vote_rcap 
Daniel Reed
Tópart - Page 22 Vote_lcapTópart - Page 22 Voting_barTópart - Page 22 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Tópart

Go down 
+38
Max Martines
Benjamin Doredumble
Daniel Reed
Annie C. Ross
Chris Martines
Alera Bluemoon
Larina Marley
Nathaniel L. Matthews
Robert Lawrence
Nicole Hart
Herczeg Alex
Kim Kaguya
Lana Rosemary Lent
Brooklyn Moore
Demi Bieber
Alice White
Wallace Xavier Walters
Ginevra Gwendolyne Green
Hannah McDowal
William Quentin Watson
Akimoto Masaki
Jacinta Hernandez
Alex Wilfred
Soshy Hatchet
Ingrid Weiss
James Miller
Jason Shuyler
Gregory Kinsey
Solaria Luthia
Ted Forrester
Remus Lupin
Miriam Hewer
Midori Tsiro
Ophelia McCord
Yasmine S. Moore
Sindy Logan
Allison Diamond
Főmesélő
42 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28  Next
SzerzőÜzenet
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 22 EmptyPént. Júl. 23, 2010 1:57 am

* Nem mondhatom azt, hogy meglepett Nath viselkedése, nagyon is tudtam, hogy előbb vagy utóbb megcsókol majd, de nem számítottam rá, hogy ennyire bele vágunk a dolgokba. Mind ha kicsit kapkodna, én inkább lassan szeretek játszani. *
- Persze, kezdetnek megteszi. Elég szép kezdett volt. És mi lesz a folytatás? * Várom a szívtipró válaszát, mikor észre veszem, hogy a cicifixemmel játszik. *
- Engem se zavar. De azért vissza veszem, tudod itt könnyen lebukhatunk, lehet, hogy már valahonnan figyel pár kíváncsi szem is. * Mosolygok Nath-ra és kiveszem a kezéből a melltartómat. *
- Tudod, szerintem még lesz alkalom, hogy levehesd még rólam. * Lassan jó lenne kimenni a partra, de csak akkor indulok el, mikor már tudom, hogy ennyi volt a játék és Nath és kijön velem. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 22 EmptyPént. Júl. 23, 2010 2:36 am

- Azt majd meglátjuk..
* Visszaadom neki a melltartóját és kézen fogom, hogy kisétáljunk a partra.*
- Tudom.
* Jelentem ki nemes egyszerűséggel. Valahogy biztos vagyok benne, hogy tényleg így lesz. Mikor kiérünk a partra, még egy ideig tépjük egymást idegeit. Vagyis pontosabban csak addig , míg meg nem száradunk annyira, hogy vissza tudjunk menni a suliba.
Ott aztán mindenki megy a maga dolgára.
Élveztem ezt az egészet. Remélhetőleg még nem egyszer fogjuk folytatni ...*


// Köszi I love you //
Vissza az elejére Go down
Alera Bluemoon
Diák- Plama
Diák- Plama
Alera Bluemoon


Kor : 29
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 3
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 22 EmptyVas. Júl. 25, 2010 6:36 am

*Egy fekete hajú lány érkezik a tópartra. Csendben nézi, ahogy a távolban megy le a Nap a horizonton. szerencsére ma nem volt az a tikkasztó meleg, bár az idő még mindig nyárias képét mutatja, hiába, hisz még csak július végén járunk. Ennek örömére térdfarmerben jön és egy háromnegyedes ujjú lila felsőben, rajta egy szebb csattal. Szandálját a kezében himbálja, s óvatosan leül a tó mentén sorakozó nagyobb , lapos kövek egyikére, hogy belemártsa lábait a vízbe. Szerencsére itt még látja is őket, olyan sekély a víz, talán nem is támadja meg semmi, hisz tudja, úszni tilos itt. *
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Tópart - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 22 EmptyVas. Júl. 25, 2010 6:55 am

*Egy unalmas napra néz megint. Elhatározta, hogy lemegy megnézni a partot. Megint a kedvenc ruháiban van, de baseball sapkát nem visel. Viszont a nyalóka nem maradt el. Lassan lesétál a partra. A nagy elbambulásban, egy lányra leszek figyelmes. Közelebb megyek hozzá, mert jó esne most egy kis beszélgetés. -Szia. Leülhetek? *Kérdezi mosolygósan. Ha a lány megengedi neki, akkor leül és ő is belelógatja a lábát a vízbe. Persze előtte leveszi a cipőjét.
Vissza az elejére Go down
Alera Bluemoon
Diák- Plama
Diák- Plama
Alera Bluemoon


Kor : 29
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 3
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 22 EmptyVas. Júl. 25, 2010 7:11 am

*Hangokra lesz figyelmes, s hamarosan egy srác bukkan fel mögötte, szájából egy nyalóka pálcikája lóg kifele. Viccesnek találja a dolgot, s mosolyra húzza a száját.* Szia, persze. Egész kellemes a víz, bár remélem semmi nem bukkan elő belőle.*Magyarázza, majd újra nyugat fele fordul. Pár pillanatnyi szünet után aztán bemutatkozik.* Alera Bluemoon, örvendek. *Nyújtja kezét az idegen fele.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Tópart - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 22 EmptyVas. Júl. 25, 2010 7:37 am

*A lány megengedte, hogy leüljek mellé. Nem vacakoltam a dologgal, le is ültem rögtön. Levettem a cipőmet, majd belelógatom a lábamat a vízbe. A lány kijelentésére elmosolyodtam, majd a bemutatkozását követően én is követtem a példáját. -Én is örülök. Engem Raidon Raphaello-nak hívnak, de szólíts nyugodtan Ralph-nak. *Jelentem ki, majd tovább nézem a tengert. Kis idő után a lányhoz fordulok, majd kérdezősködni kezdek. -Mond csak, melyik házba tartozol. Én a Plama-ba vagyok besorolva, de egyetlen egy szobatársam se Plama-s. *Mondom, majd egy kicsit elszomorodtam, hisz jobb lenne egy olyan szobatárs is, aki Plama-s. Közben várom a lány reakcióját.

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 22 EmptyHétf. Aug. 02, 2010 11:16 pm

*Már régen látott lányka igyekszik lefelé a tópartra. Ő is a legjobbkor... pontosabban a legmelegebbe. Az ebéden már túl van és ugye most azt kell lesétálni.
Kis farmersortban, fekete topánkában és egy fekete-fehér csíkos pólóban van. Nem igyekszik sehová, nem vár senkit, csupán csak nézelődik. Egy padig sétál, aztán leül és a tavat kezdi el kémlelni. Gondolkodik... sok emberrel nem találkozott mostanság, pedig szüksége lenne rájuk.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tópart - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 22 EmptyHétf. Aug. 02, 2010 11:22 pm

*Merlin egy fáról figyeli a lányt, és elgondolkodik a mai divat előnyein és hátrányain, majd széttárja hatalmas szárnyait, és leveti magát a fáról, és odarepül a lányhoz, majd rápillant, és félrefordítja fejét.*
- Szép jó napot, Logan kisasszony... Örülök, hogy itt van, mert úgy döntöttem, ideje elkezdenünk oktatásod második részét!
*Mondja a bagoly, majd hunyorít, ami nála a mosoly jele. Meglebegteti méretes szárnyait, majd kedveskedve megcsipkedi a lány karját.*
- Nem kell félnie, ez nem az erőnlétről fog szólni, hanem magáról a mágiáról. Szeretném megtanítani az első varázslatra...
*Ezzel kíváncsian várja a választ.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 22 EmptyHétf. Aug. 02, 2010 11:27 pm

*Kicsit megijed, amikor valaki leszáll mellé. Persze aztán már tudja, hogy pontosan ki az illető... kezdi megszokni ezt az átlagos felbukkanást.*
-Jó napot. *Halványan mosolyogva hallgatja végig a baglyot, remélve, hogy tényleg nem fogják lefárasztani ma annyira. Egyáltalán nincs kedve futni vagy kardot cipelni. Túl meleg van.*
-Húúha! Komolyan? *Első varázslat... meglepődik, de rendesen. Viszont azért örül neki, ez meg is látszik rajta. Egyre nagyobb mosolyra húzódik a szája.* És mi lesz az? *Hát igen, a kíváncsiság majd kifúrja az oldalát.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tópart - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 22 EmptyHétf. Aug. 02, 2010 11:33 pm

- Az a varázslat, ami a leghasznosabb lehet számodra, ha több embert is szeretnél megvédeni. Valde Tutela. A nagy hatalmú mágusok akár tizenöt-húsz méter sugarú kört is meg tudnak ezzel védeni, de kezdésnek meglátjuk mennyire sikerül. A trükk a következő. A pálcát elhúzod a szemed előtt, majd fölfelé szegezed a hegyét, felnyújtott karokkal. Mindkét kezeddel fognod kell a pálcát. Mindeközben a mozdulatsor elején el kell kezdened mondani a varázsigét, és az utolsó szótagot akkor kell kiejteni, mikor a levegőbe emeled a pálcát. Ez a varázslat megvéd mind mágiától, mind a fizikai támadásoktól. A nagy hátránya, hogy minden fájdalom a testeden keresztül vezetődik le, még ha részben is. Ha egy szikla zuhan a védőgömbre, olyan, mintha egy kavicsot vágnának hozzád. Egy Adava Kedavrával szemben pedig annyira véd meg, hogy... Öregszel öt évet. Szóval óvatosan, csak olyanokért áldozd fel magad, akikért meg is halnál... Mikor létrejön a varázslat, egy olyan színben ragyogó félig átlátszó félgömb jön létre, ami a legjobban illik a személyiségedhez.
*Mondja a bagoly, majd messzebb repül.*
- Próbáld meg.
*Ezzel felmarkol egy faágat.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 22 EmptyHétf. Aug. 02, 2010 11:46 pm

*Figyelmesen hallgatja Merlint, közben persze előkotorássza a pálcáját is. Feláll, összefonja maga előtt a karjait és a fekete bogár szemeket le sem veszi a bagolyról. Nem hiszi el, hogy ilyeneket is meg fog tanulni... a varázslat nagyon tetszik neki, bár kétli, hogy elsőre bármi is sikerülne belőle.*
-Rendben... megpróbálom. *Megfogja a pálcát mindkét kezével, elvégzi a kijelentett mozdulatokat és közben kimondja a varázsigét.*
-Valde Tutela! *Nem mondhatni, hogy meg is jelent valami... esetleg csak egy pillanatra látszó rózsaszín félgömb. Egy kicsit elámul, aztán újra próbálja... remélhetőleg már sokkal jobban sikerül neki.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tópart - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 22 EmptyKedd Aug. 03, 2010 12:15 am

*Merlin addig gyakoroltatja Sindyt, amíg legalább egyszer nem sikerül rendesen létrehoznia a védőgömböt, majd megszólal.*
- Nagyon ügyes vagy! Most pihenjünk egy kicsit... Lenne egy felettébb különös kérésem... Megtennéd nekem, hogy felmész a kastélyba, és szerzel nekem ruhákat? Emberi ruhákat...
*Ezzel felsorol pár méretet, majd felrepül az egyik ágra.*
- Itt megvárlak...
*Ha a lány elmegy, felnéz az égre. Itt az ideje, hogy levesse az álcát, és emberi alakot öltsön.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 22 EmptyKedd Aug. 03, 2010 12:22 am

*Végére sikerül neki, kicsit ki is fárad. Nem könnyű egy varázslat volt, azért biztos lesz még rá szüksége valamikor... Már ülne le, de Merlin megbízza egy feladattal. Elmosolyodik halványan, bár nem érti meg, miért kellene neki. Nem ellenkezik. Rábólint és felmegy.
Körülbelül 10-15 perc múlik el, amikor visszatér kezében egy nadrággal, cipővel és egy pólóval. Leteszi, majd egy kicsit hátrál és kérdőn néz a bagolyra.*
-Miért kellenek? *Nem is gondolja, mire készül Merlin.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tópart - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 22 EmptyKedd Aug. 03, 2010 12:30 am

- Megkérnélek, hogy rakd le a ruhákat, és sétálj egy öt percet...
*Mondja a bagoly, majd berepül a ruhákkal egy bokorba. Fény tör elő a levelek közül, megremeg a bokor, majd Merlin addig mély hangja hangzik fel egy fájdalmas kiáltással. Mikor minden eláll, és csend borul a tájra, egy sokkal lágyabb, fiatalabb hang szólal meg.*
- Nos, megteszi... Kicsit talán nem az én ízlésem, de megteszi.
*Ezzel újra mozgolódás hallatszik a bokorból, és hamarosan kilép egy fiatal férfi. Fekete hajú, kissé talán borostás, kedves arcú, húszas évei végén járhat. Rápillant Sindyre, és elmosolyodik.*
- Elnézést a kellemetlenségért, de úgy éreztem, itt az ideje, hogy újra emberi alakot öltsek. Úgy érzem, nagy változások közelednek.
*Végignéz magán, majd végigsimít a ruhákon, mire azok változni kezdenek: Fekete ing, fekete nadrág és egy fekete ünnepi cipő lesz belőlük. Merlin benyúl a zsebébe, és egy zsebórát húz elő. Felkattintja, megnézi, majd halkan megszólal.*
- És még ez is működik... Néha meglepődöm saját nagyszerűségemen... Nos, Miss Logan, folytathatjuk a gyakorlást?
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 22 EmptyKedd Aug. 03, 2010 12:36 am

*Sétáljon... pedig őt érdekli, hogy mi fog itt folyni. Azért persze nem ellenkezik továbbra sem, csak bevág egy "oké-t" és már itt sincs. A tó partját sétája végig, aztán amikor csend és nyugalom lesz... megfordul és visszamegy. Egy kicsit zavarta a sok érdekes fény és hang. Reméli ha rákérdez akkor megtudja mi történt. Amire szinte a földbe gyökerezik az az, hogy Merlin férfi alakba jelenik meg előtte. A szája nem marad tátva, azt még sikerült neki becsukva tartani.*
-Húúúhaa! Ezt meg hogy... ? Hogy lehetséges? *Sok mindent látott/hallott már, így nem is nagyon kérdezősködik tovább. Bólint egyet.*
-Őő, igen, folytathatjuk. *Még nem tért teljesen magához, azért próbálja felfogni a történeteket. Mindig vele van valami ilyen dolog...Szinte már neki furcsa, hogy egyfolytában jó helyen van jókor.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tópart - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 22 EmptyKedd Aug. 03, 2010 12:44 am

- Nos... Ha gondolod, megpróbálkozhatunk még egy támadó varázslattal. A varázsige, amit használnod kell, az a Puteulanus Incendia. Megmutatom, hogy mi is fog történni.
*Ezzel a férfi mindkét tenyerét egy fa felé lendíti. A kék lánggömb kivágódik kezeiből, egyenesen egy nagyobb fának, ami szó szerint darabokra robban.*
- Nos, a tereprendezésért majd elnézést kérek Alextől. Te még a pálcáddal varázsolsz, majd később, ha elég erős leszel, megtanítalak szó és pálca nélkül használni a mágiát.
*Mondja mosolyogva.*
- A pálcád még az előtt szegeződjön a célpontra, mielőtt belekezdsz a varázslatba. Kicsit ki fog fárasztani a kék tűz... Valójában nem is tűz, hanem elektromosság, csak olyan tömör mennyiségben, hogy lángolni látszik. Szóval vigyázz vele.
*Ezzel karba fonja kezeit, majd körbepillant.*
- Egérszagot érzek... Túl sokáig voltam bagoly...
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 22 EmptyKedd Aug. 03, 2010 12:55 am

*Bólogat és bólogat. Ma nincs túl beszédes kedvében, nagyon úgy tűnik. Azért persze próbál jó képet vágni mindenhez. Főleg a gyakorláshoz. Kicsit hátrébb lép, amikor a fa darabokra robban.*
-Azta. Ebben volt erő! *Ő tuti nem tudja így megcsinálni, max egy idő után, de azért majd próbálkozik. Szeretne sok mindent elérni a következő pár... évben.*
-Rendben, megpróbálom. *Elmosolyodik arra, amikor Merlin kijelenti, hogy egérszagot érez. Egy kicsit vár, egy pillanatra behunyja szemeit majd a pálcát egy fára szegezi. *
-Puteulanus Incendia! *Elsőre semmi, másodszorra viszont sikerül neki elérni egy kicsit jobb eredményt. Bár nem fárasztotta ki olyan nagyon, viszont érzi, hogy már nem sok ereje maradt... azért megpróbálkozik még eggyel, remélve, hogy nem fog összeesni.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tópart - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 22 EmptyKedd Aug. 03, 2010 1:00 am

*A harmadikra Sindynek már sikerül eleresztenie egy kisebb energiagömböt. Merlin odalép mellé, átkarolja, és rávigyorog.*
- Na látod, így születnek a csatamágusok. Már csak nőnöd kell, apróság. És gyakorolj.
*Mondja, majd odasétál egy kőhöz, és leül.*
- Mit nem adnék egy jó pipadohányért... Bár lehet ki kéne próbálnom a cigarettát, hátha van olyan jó...
*Mondja mosolyogva.*
- Tudod az én időmben aki számított, az pipázott. Ma meg már mindenki füstölög...
*Hangjában némi sajnálat lapul.*
- Nos, van kérdése, Miss Logan?
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 22 EmptyKedd Aug. 03, 2010 1:20 am

*Felmosolyog Merlinre, aztán elteszi a pálcát. Úgy gondolja, hogy ma már nincs rá szüksége.*
-Rendben. Gyakorolni fogok. *Remélhetőleg nem fogja elfelejteni a varázsigét vagy a pálcamozdulatot vagy valamit. Végighallgatja az előtte álló -immáron- férfit miközben úgy gondolja, leül pihenni egy csöppet. Aztán úgyis van dolga fent, lehet hogy az ágyában fog kikötni majd.*
-Majdnem mindenki. *Ő nem.* Semmi kérdésem nincs. Köszönöm szépen az órát. Élveztem. *Azzal fel is áll, majd a kastély felé bök.*
-Örülök, hogy jól érzi magát. De ha nem bánja, én most mennék. Viszlát. *Azzal mind a ketten mennek a dolgukra. Sindy fel, a tornyokba lepihenni ha nem zargatja valaki útközben esetleg.*
Vissza az elejére Go down
Herczeg Alex
Diák-Amira
Diák-Amira
Herczeg Alex


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian, London
Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 22 EmptySzer. Aug. 04, 2010 11:42 pm

-Pedig kipróbálhatnád. Nem nehéz és nekem van deszkám, meg tehetségem is... mármint a tanításhoz. *vigyorog, közben tekintete Nicole arcát pásztázza.*
-Szívesen megtanítanálak. Eddig egy tanítványom se panaszkodott... *mosolyog még mindig, de ez a mosoly egyre jobban lágyul. A Nap már javában tart lefelé, már eléggé kezd sötétedni is, az ég és a víz, ahogy tükröződnek rajta a bárányfelhők... minden sárgás és vöröses...*
-Én az Ezüst Sárkányban lakom. *nagyon örült, hogy Nicole visszakérdezett, mert így van esély rá, hogy majd ő is fogja keresni Alexet.
A fiú a Naplementére veti a tekintetét, de közben azért fél szemmel figyeli a lányt. Ahogy Nicole is a messzeségbe mered, Alex megpróbálkozik egy közelebb üléssel, méghozzá olyannyira közel, hogy ahogy hátul támaszkodik, egyik keze már a lány mögött helyezkedik el. Reméli Nicole nem fog menekülni...*
-Gyönyörű a naplemente... *tereli szavakkal a tetteket...*
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 22 EmptySzer. Aug. 04, 2010 11:53 pm

-Hát nemtudom... majd még gondolkodom rajta. *Bár nem szívesen, de lehet, hogy rá fogok bólintani. De azért nem adom ám könnyen magam. Semmiben. Furcsa is lehetek, de én nem vagyok olyan mint a többiek.
Egy ideig nem nézek rá... vagyis már elvettem a tekintetem, inkább az egyre gyorsabban -vagy csak nekem tűnik úgy? - lemenő napot nézem. Jól érzem magam... régóta először, és ez haladás. Azt hiszem legalábbis. Amikor kimondja, hogy melyik hálóban lakik, bólintok egy nagyot. Halvány mosoly terül el az arcomon, evvel jelezve, hogy megjegyeztem. Érzem, hogy készül valamire. Pontosan nem tudom mire, csak akkor veszem ezt már észre, amikor közelebb ült. Nem mozdulok el. Bár egy kicsit megilletődök. Sosem voltam még ilyen helyzetben. Sosem ültem még, egy nálam idősebb sráccal, naplementét nézegetve a parton. Megfordul a fejembe egy s más.*
-Igen, az... *Pillantok reflexből rá, aztán vissza a tóra. Gondolatok ezrei tekeregnek most a fejemben.*
Vissza az elejére Go down
Herczeg Alex
Diák-Amira
Diák-Amira
Herczeg Alex


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian, London
Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 22 EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 12:01 am

-Jaj, de erőltetni nem akarom. Nehogy azt hidd... *vigyorodik el* -Csak ha szeretnéd... *újra a napra néz és halkan felsóhajt.*
*Aztán egy kis időre kínos csend veszi át a beszélgetés helyét. Alex már közelebb ült a lányhoz és nagyon megkönnyebbült, hogy Nicole nem hagyta ott. Most egy kis ideig egyikük sem szól, Alex nem is néz a lányra, csak a naplementét bámulja.
Egy perc múlva azonban tekintetét Nicolera irányítja és nem is veszi le róla. Nem tudja és nem is akarja...
Azt sem tudja mire gondoljon, azt meg végképp nem, hogy mit csináljon. Ha ösztöneire hallgat, akkor hamar elüldözi a lányt, de nagyon nehezen tudja visszafogni magát. Aztán végül enged a csábításnak.
A lány arcán végigsimít, erre Nicole biztosan ránéz Alexre és ezt kihasználva, a fiú gyengéd csókot lehel a lány ajkaira...*
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 22 EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 12:33 am

-Oké... majd meglátom. *Mosolygok végül rá, aztán pedig hallgatom ahogy a szél enyhén fújdogálja a füvet meg a fákat... ahogy a bogarak mocorognak, figyelem ahogy a nap megy le, ekkor meghallom Alex sóhaját. Nem kérdezem meg, miért sóhajtott. Vannak egyszerű sóhajok is, aminek semmi oka.
A csend elég nyomasztó. Oké, én már megszoktam, így nem is szólalok meg közben. Egy idő után észreveszem, hogy figyelnek és nem veszik le rólam a pillantást. Próbálok nem zavarba jönni, viszont... hát mondjuk aprón elpirulok, de ez már nem igazán látszik mert eléggé elsötétedett. Aztán mondhatni beválik az a gondolat, ami eddig a fejembe járt. Kicsit mélyebb levegőt veszek, főleg amikor már az arcomon simít végig... arra nézek, nem bírom ki. Megcsókol... sosem gondolkodtam el azon, vajon ez milyen lesz. Végre túl vagyok az elsőn... Gyorsan befejezem és elkapom a pillantásom. Nem tudom, hogy ez most jó-e vagy nem... még sose volt ilyenbe részem.*
Vissza az elejére Go down
Herczeg Alex
Diák-Amira
Diák-Amira
Herczeg Alex


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian, London
Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 22 EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 12:46 am

*Minden simán megy. Pofonra, vagy "szép" szavakra számított, de Nicole aranyosan csak elfordítja a fejét.*
-Bocsánat. Nem akartam rosszat... *szólal meg végül halkan Alex, majd folytatja is* -Csak nem tudtam uralkodni magamon... csodálatosan aranyos vagy és gyönyörű, remélem nem haragszol. *most nem mosolyog, csak várja a lányka válaszát. Már elég sötét van, egymás arcát is csak akkor láthatják, ha elég közel vannak egymáshoz.
Alex nincs zavarban, inkább izgul, hogy mit fog mondani Nicole. Hiszen először találkoztak...*
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 22 EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 12:54 am

*Annyira nem vagyok elvetemült... nem pofozok fel tőlem idősebbeket, nem is szidok sosem senkit. Inteligens vagyok és úgy, hogy tudom... egy pofon semmit nem oldana meg. Esetleg rosszabb lenne a helyzet, de nekem ez most igenis jó. Bár még csak egy napja ismerem őt...*
-Nem... én... nem... *Szinte megszólalni sem tudok. Az események pörögnek a fejembe, egy két kép is megjelenik előttem. Az arcom még mindig nem fordítom vissza, csak a mellettem lévő kék virágocskát kezdem el kémlelni egy ideig. Aztán...*
-Nem haragszom. *Kicsit mélyebb levegőt veszek, ránézek Alexre.* Nekem... még sose senki nem mondott ilyeneket, hogy gyönyörű, meg hogy csodálatos... *Egyenlőre ennyit. Az acélszürke szemekben érdekes csillogás látható még így, a sötétben is. Meglepődtem, nem mosolygok... viszont jól érzem még mindig magam és örülök is legbelül.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tópart - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 22 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tópart
Vissza az elejére 
22 / 28 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: