Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapTópart - Page 19 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Tópart - Page 19 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Tópart - Page 19 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Tópart - Page 19 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Tópart - Page 19 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Tópart - Page 19 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Tópart - Page 19 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Tópart - Page 19 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Tópart - Page 19 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Tópart - Page 19 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Tópart - Page 19 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Tópart - Page 19 Vote_lcapTópart - Page 19 Voting_barTópart - Page 19 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Tópart - Page 19 Vote_lcapTópart - Page 19 Voting_barTópart - Page 19 Vote_rcap 
Ted Forrester
Tópart - Page 19 Vote_lcapTópart - Page 19 Voting_barTópart - Page 19 Vote_rcap 
James Miller
Tópart - Page 19 Vote_lcapTópart - Page 19 Voting_barTópart - Page 19 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Tópart - Page 19 Vote_lcapTópart - Page 19 Voting_barTópart - Page 19 Vote_rcap 
Sindy Logan
Tópart - Page 19 Vote_lcapTópart - Page 19 Voting_barTópart - Page 19 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Tópart - Page 19 Vote_lcapTópart - Page 19 Voting_barTópart - Page 19 Vote_rcap 
Chris Martines
Tópart - Page 19 Vote_lcapTópart - Page 19 Voting_barTópart - Page 19 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Tópart - Page 19 Vote_lcapTópart - Page 19 Voting_barTópart - Page 19 Vote_rcap 
Daniel Reed
Tópart - Page 19 Vote_lcapTópart - Page 19 Voting_barTópart - Page 19 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Tópart

Go down 
+38
Max Martines
Benjamin Doredumble
Daniel Reed
Annie C. Ross
Chris Martines
Alera Bluemoon
Larina Marley
Nathaniel L. Matthews
Robert Lawrence
Nicole Hart
Herczeg Alex
Kim Kaguya
Lana Rosemary Lent
Brooklyn Moore
Demi Bieber
Alice White
Wallace Xavier Walters
Ginevra Gwendolyne Green
Hannah McDowal
William Quentin Watson
Akimoto Masaki
Jacinta Hernandez
Alex Wilfred
Soshy Hatchet
Ingrid Weiss
James Miller
Jason Shuyler
Gregory Kinsey
Solaria Luthia
Ted Forrester
Remus Lupin
Miriam Hewer
Midori Tsiro
Ophelia McCord
Yasmine S. Moore
Sindy Logan
Allison Diamond
Főmesélő
42 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 23 ... 28  Next
SzerzőÜzenet
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 19 EmptyVas. Júl. 11, 2010 11:10 am

*Kim bóklászik az iskola környékén, nem igen tudott elaludni, így visszaöltözött fekete nadrágba, zöld-piros pólóba és dzsekijébe. Haja kivételesen kibontva, ami kissé talán lányossá teheti az arcát. Jobb ötlete nem lévén, kivonult a tópartra és az egyik fának dőlve a vizet nézi és a csillagokat, miközben magában mereng, hogy mi lesz még ebből a helyzetből, túléli-e.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 19 EmptyVas. Júl. 11, 2010 11:13 am

*Szokásához híven éjszakai őrjáratot tart, természetesen farkas alakban, így nem annyira feltűnő. Aludni ő sem tudott, és mivel utál forgolódni az ágyban, úgy gondolta beles az iskolába, hátha észrevesz valami szokatlant. A tópart közelében kiszúrja Kimet, halkan oda is lépdel a fiúhoz, majd nedves orrával megérinti annak kezét, remélve, hogy nem okoz a fiúnak infarktust.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 19 EmptyVas. Júl. 11, 2010 11:17 am

*A merengésből kirántja egy nedves valami ami megérinti. Megdermed, és lassított felvételben fordul oda, torkában dobogó szívvel, de aztán meglátja az ismerős farkast és megkönnyebbülten felsóhajt.*
- A frászt hozod rám, ordas koma *sóhajt fel, és kinyúl a farkas felé hogy megsimogassa annak fejét, és adjon neki némi fülvakargatást.*
- ju eszembe, múltkor nagyon szépen otthagytál, hová tűntél? *kérdezi az állattól, és teljes testtel felé fordul. így jobban tud figyelni is, meg simogatni is.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 19 EmptyVas. Júl. 11, 2010 11:25 am

*Nyüszít egyet halkan, amolyan üdvözlésképpen, majd ugat is egyet, közeben farkatcsóvál. A kérdésre ugye nem tud válaszolni, csak ráteszi a mancsát a fiú térdére, és belebámul az arcába. A szemei ismerősek lehetnek, de nem valószínű, hogy Kim rájön honnan. Közben arra gondol, hogy esetleg fel kellene fednie a fiú előtt a titkát, mivel Kim is egy csomó mindent elmondott neki a múltkor. Viszont valamilyen szinten jó titokzatosan farkasként óvni az éjszakákat.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 19 EmptyVas. Júl. 11, 2010 11:28 am

*Az üdvözlésre elmosolyodik, és tovább simogatja a farkast. Aztán valami oknál fogva, a hátát is elkezdi simogatni, látszik, nem bánná ha hanyatt tudná dönteni az állatot.*
- Tudod, a múltkor meg sem köszöntem hogy odavezettél az aurorhoz. Beszéltem vele, és sok dologban segített a beszélgetés. *mosolyog az ordasra, és a szemek ismerősek is, de nem tudja hova tenni őket.*
- Nem tudom mihez kezdjek. aAzt mondta, maradjak itt, hogy még itt a legbiztonságosabb, de másrészről meg ha kiderül hogy én... *megakad a mondatban és a simogatásban, de aztán folytytja.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 19 EmptyVas. Júl. 11, 2010 11:36 am

*A farkas elkezdi nyalogatni a fiú kezét, ha az hagyja. Meghallgatja a mondatokat, majd egy picit hátrébb áll, nem hagyja magát tovább simogatni. Ekkor fura dolog történik. A farkas, mintha kezdene emberi alakot fölvenni. Pár pillanat múlva pedig ott áll a fiú előtt teljes életnagyságban Robert.*
- Szervusz, öcsi. *Mosolyodik el.* Nem jó ez a fakasalak. Nem tudom megszólalni. *Mosolyog továbbra is.*
- Örülök, hogy tudtam segíteni. És tényleg ez a legbiztonságosabb hely most a számodra. Aztán majd kitalálunk valamit. *Közben megvakarja a fejét. Hülye bolhák.:K*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 19 EmptyVas. Júl. 11, 2010 11:41 am

*Természetesen hagyja hogy megnyalogassák, mosolyog, sőt kuncog rá, mert csikis. A hátrálásra furcsán pillant a farkasra, de amikor az változni kezd, kissé újra elkapja az ijedelem. Elvégre ilyet nem lát minden nap.*
- Ro-Robet... *rökönyödik meg majd kissé megrázza a fejét.*
- Vagyis, bocsánat, nem tudtam hogy maga.. animágus. *javítja ki magát, mert az előbb véletlen letegezte. Csak épp túlságosan meglepődött.*
- Értem. *fűzi hozzá, majd a következőkre kicsit elönti a pír. Ő itt végig dicsőítette Robertet saját magának.*
- Hát igyekszem itt maradni, csak itt meg nem tudom mi lesz ha megtudják hogy maga tudja kik a halálfalók az iskolában. *jegyzi meg, de már nem ijedten hanem csak olyan nyugtalanul.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 19 EmptyVas. Júl. 11, 2010 11:47 am

*Ő pedig csak tovább mosolyog.*
- Ha gondolod tegezz, nekem édesmindegy. *Vonja meg a vállát, majd bólint egyet.*
- Igen, animágus vagyok. De talán te vagy a második, aki tudja rólam. Úgyhogy... légyszíves őrizd meg a titkomat. Nem lenne jó, ha más is megtudná. De gondoltam, mivel te is rengeteg mindent elmondtál nekem, akkor ez így fair. *Megbízik a fiúban, vagyis inkább nagyon reménykedik benne, hogy nem tudja meg más.*
- Megpróbálom úgy intézni, hogy ne tudják meg, hogy elmondtad. Beszélnem kell Alexszel, hogy a Miller gyereket paterolja ki az UGYből. Tuti kém. Aztán a másik kettőt majd meglátjuk. A Forrester gyereket tegnapelőtt kihallgattuk, tagadott mindent. Nem meglepő. *Morog párat. Utálja, hogy nem tud rájuk bizonyítani semmit, így kénytelen volt elengedni őket.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 19 EmptyVas. Júl. 11, 2010 11:51 am

*Kissé kínban van, hogy most mi legyen de végül győz benne az udvariasság, ha tegezze hát tegezi.*
- Rndben akkor ha nem bánod... *jegyzi meg halkan, még kicsit félénken.*
- Ez természetes, nem mondok semmit senkinek* ígéri meg miszerint hallgatni fog mint a sír. A mondandót meghallgatja, Jamesre bólint, de amikor az jön hogy Tedet bevitték és kihallgatták, ott megrémül. Ha ezt megtudja.. akkor neki itt és most vége lesz. Mint egy botnak.*
- Tedet... kihallgatták? *kérdez vissza kissé elcsodálkozva. Ez neki új, ő úgy tudta minisztériumba mennek kirándulni, de oda nem mert elindulni, mint utólag kiderült jobban is tette hogy itthon maradt.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 19 EmptyVas. Júl. 11, 2010 11:59 am

- Dehogy. *Vonja meg a vállát. A magázás olyan öreges, ő pedig még annyira nem öreg.*
- Ajánlom is. Ha esetleg köpnél, van egy cellám számodra. *Mosolyog közben, persze nem gondolja komolyan. Igaz, nem repesne az örömtől, hogy Kim nem tartaná meg a szavát.*
- Nem kell megijedned, nem az én ötletem volt. Cassidy, a főnököm mondta, hogy tartsam bent, mert szerinte valami nem stimmel a gyerekkel. Én tudtam, hogy halálfaló, de nem szóltam. Így bent tartottuk éjszakára őt is, meg az olasz gyereket, valami Roberto. Kérdezgettük őket felváltva, hogy tudnak-e valamit, meg hogy mi volt a támadás során, mert ők ketten sérültek meg. Elég bunkók voltak, és nem mondtak semmit, így kénytelenek voltunk elengedni őket. De ez a Forrester... úgy hazudik, mint a vízfolyás. *Sóhajt egyet. Ötlete sincs, hogy kellene elkapni a srácot. Annyira jól ki tudja húzni magát a csávából.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 19 EmptyVas. Júl. 11, 2010 12:05 pm

*Elmosolyodik, és bizonytalanul biccent. Jó, akkor tegezés.*
- Azt hiszem, maximum látogatási szinten nézném meg. De tartom hogy még mindig bevihetsz ha akarsz. *teszi hozzá, de emiatt nem kerül oda, mert megtartja a szavát.*
- Roberto... nem ismerem. *gondolkozik el a néven, de nem tud hozzá arcot tenni, viszont a Tedes hírre biccent. Hazudni azt tud, és fiatal kora ellenére nagyon felnőttesen forog az esze. Őt rendszerint behúzza a csőbe, mint a múltkor a pikkelyekkel is. *
- Megsérültek? *erre azért kicsit felfigyel, nem kívánná egyiküknek sem hogy bármi baj történjen velük, ő max meggyógyítaná őket. Az az elemi mágiája, de erre még nem jött rá teljesen tudatosan. *
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 19 EmptyVas. Júl. 11, 2010 12:15 pm

- Rendben. Ha úgy van valamikor bejöhetsz a parancsnokságra. Úgyis lassan óvodát nyithatunk. *Sóhajt fel. A múltkori látogatást is nagyon várta. Meg is lett az eredménye.*
- A vezetékneve talán Esposito. Szerintem faminés. *Több infót nem tud a srácról, csak születési helyet, meg időt, de az talán nem annyira érdekes.*
- Ja, de nem nagyon. Az olasz gyereknek az arcán volt valami asszem, a Forresternek meg a karján. Vagy valami ilyesmi. Állítólag védekeztek a halálfalók ellen. Képzelem mennyire. *Húzza el a száját. Ha a hazugságból díjat osztanának, biztos a két jómadár kapná az aranyat.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 19 EmptyVas. Júl. 11, 2010 12:24 pm

- Óvodát? Hogyhogy? *csodálkozik a tényekre, hiszen ő lemaradt a kirándulásról. De nem is igen bánja, hogy nem ment el.*
- Nem, szinte biztos hogy nem ismerős. *rázza meg a fejét, így a haja nagy része az arcában köt ki. Faminéból nem ismer sokakat.*
- Akkor jó, ha nem súlyos. Már azt hittem valami komolyabb baja lett. *nyugszik meg, mert azt nem szeretné ha bárkinek is bármi baja esne.*
- Védekeztek dehát egy oldalon állnak, akkor hogyan...*értetlenkedik kicsit, majd leesik neki. Végül is még akár belső ellentét is lehet.*
- Nem lehet hogy valami belső dolog?
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 19 EmptyVas. Júl. 11, 2010 12:34 pm

- A kirándulás. Cassidy berendelt mindenkit. És végignézhettük, ahogy egy csoport gyerek végigvonul két tanárral meg az idióta Stride-dal az ügyosztályon. *Húzza el a száját. Élete nagy élménye volt, komolyan.*
- Sz*rok rá, ha lesz valami bajuk. *Eléggé pipa a két srácra, így ha maga a Leader kínozná őket akkor sem érdekelné. Na jó... talán.*
- Lehetséges, hogy kémkednek a halálfalóknak. Végül is a Miller gyerek sem véletlenül UGy tag. Valószínű, hogy megsebesítették magukat, hogy hihető legyen a sztori. De még mindig nem tudok rájönni, miért jó ez nekik. Ez a betörősdi... Meg hogy úgy alapból mire készülnek. *Húzza el a száját megint. Gyakran vág az esze, most valahogy nem.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 19 EmptyVas. Júl. 11, 2010 12:42 pm

- Jah értem, akkor az volt az amire nem mentem el. *jegyzi meg félhangosan, mint ha csak hangosan gondolkodna.*
- Hát, én azért nem szeretném ha bajuk esne. Tudom hogy nem kedves alakok, de mégis csak emberek és... *nah igen az örök ártatlanság és naivság szól belőle.*
- Hát nem tudom, azért ha magukat megsebesítenék, az nem lenne jó. Vagyis, nem értem. Valamire készülnek, am nem tudod, miféle rituáléhoz kellhet nekik sárkánypikkely? *jut eszébe hogy múltkor azt hajkurászta a szőke fiú a bájitaltanszertárban. *
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 19 EmptyVas. Júl. 11, 2010 12:50 pm

- Az. *Nem kíván több szót szóéni az eseményről. Ennyi elég is volt jövő nyárig. Addig is megpróbálja lebeszélni Alexet a minisztériumi kirándulásokról. Hátha.*
- De ők keresik maguknak a bajt. Nem kellene halálfalósdit játszani. *Fintorog egyet. Ha ilyen hülyék, akkor vállalják a következményt.*
- Sárkánypikkely? Fogalmam sincs. Sok bájitalhoz szükséges. De majd utána nézek. Biztosan nem valami iskolai dologhoz. *Majd ismét megvakarja a fejét.*
- Viszont most megyek. Majd... ha van valami, akkor megkereslek. Szevasz, öcsi. *Majd visszaváltozik farkasalakba, még egyszer rápillant a fiúra, vonyít egyet, majd elszalad az erdő felé.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 19 EmptyVas. Júl. 11, 2010 1:00 pm

*Nem is igen lovagol a témán. Nem akar kellemetlenkedni az aurornak, így csak figyel.*
- Keresik, és ahogy hallom meg is találják a bajt. *jegyzi meg, mert nem tudja elképzelni ahogyan Tedet éppen ráncigálják az Aurorparancsnokság felé. Valahogy nagyon szürreális a képzeletében.*
- Igen, sárkánypikkely. *igen ő is arra tippel hogy nem legális dolog, de nem tudhatja biztosan, így csak biccent, hogy rendben van, nézzen utána az auror.*
- Rendben van, akkor szia *köszön el kissé bizonytalanul, nem tudja most mi történt, de valószínűleg Robertnek vissza kell térnie dolgozni.*


//Köszike//
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Herczeg Alex
Diák-Amira
Diák-Amira
Herczeg Alex


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian, London
Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 19 EmptyKedd Júl. 13, 2010 12:53 am

//Folytatás//

-Köszi, igyekszem... * rendesnek lenni. Azért Alex nem fog elpirulni, nem az a fajta. Hogy zavarba hozzák, ahhoz azért több kell. Aztán csak elmosolyodik.*
-Jól van, akkor maradunk. Már úgy sem kell sokat várni. *mondja, majd csak az égre veti a pillantását és egy pár perc csönd ül rájuk, amit végül Nicole tör meg.*
-Magyarországról. Nincs benne semmi érdekes... szerintem. Te? *kérdez vissza, közben pillantását a lányra veti újra.*
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 19 EmptyKedd Júl. 13, 2010 1:05 am

*Egy halvány mosolyt eresztek el Alex felé. Ő más... gondolom jó felé más. Előre nézek, a tó felé.*
-Ahha. *Bólintok. Egyenlőre nem pillantok rá, viszont meglepődöm amikor azt mondja hogy Magyarországról jött. Kicsit elmélázom, végül ránézek és megszólalok.*
-Hát... Kicsit messze van, az oké... de amúgy szerintem sem annyira érdekes. Vagyis... érted hogy gondolom. *Egy kisebb hatásszünet, azért próbálom elmagyarázni.* Öhm... szóval... egy másik nagyon kíváncsi angolnak mondjuk biztos érdekes lenne, hogy ilyen tök messziről jöttél. De gondolom oka van. *Vonok vállat, és a visszakérdezésre is válaszolok. Egy kicsit... megeredt a nyelvem.*
-Liverpool-ból. *Visszanézek a tó felé, amerről majd a nap lemegy. Már éppen csak az alját járja. Elég vörös lett minden...* Azt mondják, ha vörös az ég naplementekor... holnap szél lesz.
Vissza az elejére Go down
Herczeg Alex
Diák-Amira
Diák-Amira
Herczeg Alex


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian, London
Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 19 EmptyKedd Júl. 13, 2010 1:18 am

-Nyugi, értelek, nem kell magyarázkodni. De legalább sok deszkás pálya van... *vigyorodik el, mert ez tényleg igaz. Meg ahol pálya nincs, ott van betonplacc... *
-Tényleg? Én nem tudtam. Majd holnap meglátjuk. *mosolyog újra a lányra. Őszintén szólva, nehezen fogja visszafogni magát, hogy amint lement a Nap, ne másszon rá a lányra, de azért az első találkozáskor nem kéne. Marad a szép szemezés, meg a kedves mosoly...*
-Melyik szobában laksz egyébként? Ha szabad kérdezni, persze. Mert akkor majd máskor is találkozhatnánk! *néz újra a lányra és most nem veszi le a tekintetét.*
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 19 EmptyKedd Júl. 13, 2010 1:25 am

-Okéoké. Hát van elég. *Vonom meg vállam. Régebben sokat jártam ki a parkba és néztem a deszkásokat -mivel közvetlen a park mellett van az egyik pálya-. Viszont kipróbálni tényleg nem próbáltam. Soha... talán nem is akarom. Majd még kiderül. Hátrateszem kezeim, rátámaszkodom és oldalra pillantok.*
-Nem tudom, hogy igaz-e... de holnap tényleg ki fog derülni. *Most kivételesen nem használtam a jós képességemet. Önszántamból úgysem tudom még... csak... néha, amikor úgy jön. De szeretném majd kitanulni. Gondolom, ki lehet itt.*
-A Démon hálóba. Általában sokat vagyok benn, szóval szerintem megtalálsz. Te? Csak, hogy én is tudjalak keresni esetleg... *Halvány mosolyt eresztek el Alex felé, aztán csak kíváncsian figyelem. Most elfelejtem a tekintetem levenni róla.*
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 19 EmptyKedd Júl. 13, 2010 1:52 am

//Fagyááás//
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 19 EmptySzer. Júl. 14, 2010 2:04 am

Lar

* Milyen szép is az élet, ha nincsenek kötelező dolgok, mint például bejárni az órákra. Hogy pontosítsak, milyen szimpatikus az iskola, hogy nem kell bejárni órákra. Mert nekem amúgy tényleg nincs semmi bajom a sulival. Csak az órák és a szabályok. No, nem mintha érdekelne, hogy megszegem őket. Ha véletlen jó útra térnék akkor kéne törölni őket, mert különben úgy is megszegem..
Egy kis gondolatmenetet játszottam le a fejemben, miközben az egyik fa árnyékában fekszek, és nézem az égen kúszó aranyos kis felhőpamacsokat. Az egyik aranyos nyuszit formáz...Milyen édes a bojt alakú farka..Hmm a másik pedig..Ez egy női idomot.. Mennyivel aranyosabb mint a nyuszi. Egy fűszál van a számban, és olyan paraszt gyerek feelinget ad. Sötét farmernadrág, egy fehér inggel ami szépen le van gombolva egy kicsit. Hogy a szemeket odavonzza a tökéletes felsőtestem egy parányi részére. Tessék, a férfiak is be tudnak vetni nőinek mondott praktikákat, hogy a szemeket magára vonják..
A kezem a tarkómon van összekulcsolva. Nyakamban a szokásos lánc lóg a fekete gitár alakú medállal a végén. Régi ereklye. Szép emlék fűződik hozzá. Egy pillanatra behunyom a szemem. Amikor kinyitom azt veszem észre, hogy egy lány áll fölöttem. *
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 19 EmptySzer. Júl. 14, 2010 2:11 am

* Délután van Larina már nem tudott mit csinálni ,hogy feldobja, ezt az unalma napot, így hát kijött a tóhoz. Fekete hosszú farmernadrág van rajta, egy kék tornacipő kíséretében. Egy vörös ing, de nem volt végig gombolva, így hát kilátszott a fekete csipkés melltartójából egy kis részlet. Ami nem annyira vad, de csábosan sejtető. Csuklója érszorítókkal van ellátva. Körme hosszú és fekete, szépen mutat az újai között a cigarettásdoboz. Már rágyútjott és úgy sétálgatott a birtokon. Mikor meglátott egy férfit egy fa alatt lustálkodni, először nem is figyelt rá, de aztán úgy döntött legalább oda megy bemutatkozni. És egy kicsit bírja neki játszani a jó kislány, ha még nem hallott a nem épp jó hírnevéről. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 19 EmptySzer. Júl. 14, 2010 2:21 am

* Egy nem is akármilyen lány. Kinézete , no meg a ruhaviselet mosolyra késztet. Nem akarok udvariatlankodni, így hát felállok majd leporolom a ruhámat. *
- Örvendek ! * Adok neki kézcsókot. Mióta hétvégén anyáméknál voltam tanultam egy kis jó modort.. Vagy pedig amiért ott így kellett viselkednem rám ragadt..Nem tudom pontosan, hogy melyik. De a lányoknak eddig bejött.*
- Lehet, hogy nevem megelőzött de azért bemutatkozok. Nathaniel Matthews . Kegyednek mi a becses neve ? * Mutatkozok be, hiszen attól, hogy így második ránézésre már beugrik, hogy láttam még nem beszélgettünk..Bár van hírem az iskolában , szóval névről valószínűleg ismer. A Laurentet direkt nem mondom hozzá. Nem nagyon csípem. *
- Ha jól sejtem Faminés vagy...Mintha láttalak volna már a klubhelyiségben * Jegyzem meg, , majd követem a példáját és rágyújtok egy jó erős Dunhillre és a füst mögül mérem végig.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tópart - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 19 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tópart
Vissza az elejére 
19 / 28 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 23 ... 28  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: