Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapVasútállomás - Page 5 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Vasútállomás - Page 5 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Vasútállomás - Page 5 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Vasútállomás - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Vasútállomás - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Vasútállomás - Page 5 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Vasútállomás - Page 5 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Vasútállomás - Page 5 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Vasútállomás - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Vasútállomás - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Vasútállomás - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Vasútállomás - Page 5 Vote_lcapVasútállomás - Page 5 Voting_barVasútállomás - Page 5 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Vasútállomás - Page 5 Vote_lcapVasútállomás - Page 5 Voting_barVasútállomás - Page 5 Vote_rcap 
Ted Forrester
Vasútállomás - Page 5 Vote_lcapVasútállomás - Page 5 Voting_barVasútállomás - Page 5 Vote_rcap 
James Miller
Vasútállomás - Page 5 Vote_lcapVasútállomás - Page 5 Voting_barVasútállomás - Page 5 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Vasútállomás - Page 5 Vote_lcapVasútállomás - Page 5 Voting_barVasútállomás - Page 5 Vote_rcap 
Sindy Logan
Vasútállomás - Page 5 Vote_lcapVasútállomás - Page 5 Voting_barVasútállomás - Page 5 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Vasútállomás - Page 5 Vote_lcapVasútállomás - Page 5 Voting_barVasútállomás - Page 5 Vote_rcap 
Chris Martines
Vasútállomás - Page 5 Vote_lcapVasútállomás - Page 5 Voting_barVasútállomás - Page 5 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Vasútállomás - Page 5 Vote_lcapVasútállomás - Page 5 Voting_barVasútállomás - Page 5 Vote_rcap 
Daniel Reed
Vasútállomás - Page 5 Vote_lcapVasútállomás - Page 5 Voting_barVasútállomás - Page 5 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Vasútállomás

Go down 
+24
James Miller
Nicole Hart
Chris Martines
Kim Kaguya
Roberto Esposito
Solaria Luthia
Adam Brown
Leila Horowitz
Veronica Johnson
Nyxia Solaris
Raisen Hagiri
Ted Forrester
Ingrid Weiss
Cherilyn R. Keighley
Miriam Hewer
Sindy Logan
Alena Aalriä
Ophelia McCord
Amanda C. White
Midori Tsiro
Lyn G. Black
Alex Wilfred
Allison Diamond
Főmesélő
28 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vasútállomás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 5 EmptyPént. Júl. 02, 2010 4:19 am

*Biccent a bemutatkozásra, de nem nagyon tud hirtelen mit mondani, nem szokott még hozzá hogy prefektus lévén, sok mindent neki kell elmagyaráznia. Nem szeret sokat beszélni, ez meg is látszik hogy egy kicsit kínban van.*
- Hát, akkor üdvözöllek Wilianben Nicole. *présel ki magából egy mosolyt a sablonmondattal karöltve, majd a kérdésekre kicsit megriad. Ennyi mindent elmondani...*
- Nem szeretném ha megtámadna... *teszi hozzá a macskás figyelmeztetésre.*
- Hát nem tudom mit mondhatnék. A tanárok fiatalok többnyire, és nem túl szigorúak, az igazgató úr sem túl öreg, és mindig nagyon eleven. Azért van egy két olyan tanár is akivel nem érdemes újat húzni, mint például a Sötét Varázslatok Kivédése tanár, Hagiri tanár úr.
Az iskolában négy ház van ahová be lehet kerülni, ezek pedig a Famine, az Amira, a Plama, és a Hiroshi. Én Amirás vagyok. Eddig a Faminések vannak a legtöbben, de közöttük van pár olyan ember akikkel nem érdemes közelebbi ismerettséget kötni. *meséli majd kicsit elgondolkozik.*
- Az iskolában van sport, legalábbis van kviddics, bár én magam nem játszom, tériszonyom van. *jegyzi még meg.*
- Elvileg este 22 00-kor van takaró és kijárási tilalom, meg van az kastély melletti Erdő, ahová tilos bemenni. *jut még eszébe, ahogyan az is hogy ezt már szegte meg ő is párszor.*
- Mit szeretnél még tudni? *reméli semmit, mert eddig is rekord hosszan mesélt.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 5 EmptyPént. Júl. 02, 2010 4:31 am

*Csak bólintok. Látom, hogy ő sem túlságosan beszédes. Nem is zavar, viszont... azért szeretném megtudni a kérdésemre a választ. Lehet, hogy többet nem is kérdezem ma... viszont most, hogy idejöttem szeretnék minél többet megtudni. Kíváncsi vagyok a helyre és az egész világra is. Mellesleg még mindig nem mosolygok, csak néha-néha elhúzom a szám ami felér egy mosollyal. Próbálkozom.*
-Ahha. *Csak az kelti fel a figyelmem, amikor azt mondja hogy ő is Amirás. Én is oda kerültem... mint kiderült amikor beiratkoztam.*
-Én is Amirás vagyok. *Jelentem ki halkan, majd bólintok. Vigyázni kell a Faminesekkel. Ezt meg kell jegyezni. Sohasem lehet biztonságban az ember. Én legalábbis legtöbbször abban vagyok. A képességemnek köszönhetően. Amikor befejezi, még hozzáteszek egy s mást.* Én... azt hiszem messze fog állni tőlem az a sport. Főleg ha valamit a magasságban kell csinálni. *Hallatszik a hangomon hogy szinte azt sem tudom mi az a Kviddics. Fejlődni kell... mugli családból vagyok elvégre.*
~Erdő... ~ *Egyszer volt egy látomásom egy erdővel kapcsolatban. Lehet hogy itt fog megtörténni? Már... nem emlékszem rá pontosan. Még kisebb voltam.*
-Öhm... nincs semmi. *Van, csak nem kérdezek inkább. Ahogy haladunk egyre beljebb én csak mindent jól megfigyelek. Nem szeretnék eltévedni tényleg. Bár ahogy magamat ismerem, úgyis elfogok. Néha-néha Kimre nézek, hátha tud valamit mondani, viszont én inkább csak felkapom Azrát és nézelődöm.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vasútállomás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 5 EmptyPént. Júl. 02, 2010 4:36 am

*A mesélés után inkább csak szótlanul ballag a lány mellett, de tisztes kartávolságon kívül. Nem igen szeretné ha a lány még véletlen is megérintené, az érintések neki kellemetlen emlékeket idéznek fel, és valljuk be a mai napig rémálmai vannak arról a bizonyos napról.*
- Nahát, akkor háztársak vagyunk. *jegyzi meg teljesen feleslegesen, inkább csak azért, hogy mondjon valamit, és ne teljesen kukán lépkedjen.*
- Igen, a kviddicsnek az a lényege hogy seprűn kell röpködni, és egy labdát passzolgatni ide oda, és valamelyik karikába bedobni. Ne aggódj, én sem játszom, pont azért, mert a magasban kell csinálni. *vallja e halkan, kicsit félrepillantva. Még mindig képes zavarba jönni a lehető legkisebb dolgoktól is.*
- Nyugodtan mondd ki... *pillant a lányra a fiú, és szinte látja hogy még lenne kérdés, csak nem mondja ki. Tudja, mert kicsit talán magához hasonlónak érzi Nicole-t, és tudja, hogy ő sem kérdezné meg egyből.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 5 EmptyPént. Júl. 02, 2010 4:43 am

*Néha-néha végigsimítok Azrán, közben a tájat... a birtokot figyelem. Csak akkor nézek Kimre, amikor az valamiért megszólal. Egy halvány mosolyt ejtek az arcomra, mikor kiderül hogy a háztársam. Az... legalább ismerek valakit onnan. Kim nem tűnik olyannak, mint azok az emberek, akiket... akiket a hiperaktivitás és az hajtsa hogy minél jobban ideglejék az embert. Kicsit összeráncolom a homlokom, amikor ő a kviddicsről mesél. Ez nem hasonlít egyik mugli sporthoz sem.*
-És... ez érdekes? *Gondolom, Kim már látott ilyen meccset. Én még életembe seprűn sem ültem, de tériszonyom van nekem is, és ez nem is fog menni. Azra teljesen nyugodtan fekszik a karjaim között, miközben én most le se veszem a pillantásom Kimről.* Hát... nagyon sok ember van? Mármint... tudsz olyan helyeket, ahol csak két-három ember fordul elő egyszerre? *Valaki, aki nem ismer és elmegy mellettem és még rám is néz a sötét pillantásomtól akár el is ítélhet. Viszont... nem vagyok olyan túl sötét. Csak más, mint a többiek.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vasútállomás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 5 EmptyPént. Júl. 02, 2010 4:49 am

*Mert Kim nem is a hiperaktivitásáról híres. Bármikor lecseréli háztársait egy egy érdekesebb könyvre, mert azzal jobban ki van békülve, min azzal hogy kismillióan vannak körülötte. Ő nem olyan mint Ted, hogy megjelenik valahol, és máris a középpontban van.*
- Hát akik ezt játszák azoknak biztosan. Én nem igazán szeretem, inkább csinálok valami mást helyette ha lehet. *teszi hozzá a kérdésre.*
- Sokan vannak, de általában sehol nincsen tömeg. Vannak olyan helyek ahol teljesen egyedül lehet az ember. Az alagsorban van egy kis föl alatti patak, azt szinte lelehetetlen csakúgy véletlen megtalálni. Vagy van egy kis labirintus is, de az iskolától nem messze lévő Wilardban is van pár hely, ahol nincsenek sokan. Bár oda most nem szabad kimenni, mert az igazgató rendeletbe adta hogy az most tilos. Tudod, sok a halálfaló most errefelé, ők az itteni rosszak, akik amolyan varázsvilágbeli bűnözők. *meséli még a lánynak, és itt ösztönösen megsimítja a jobb karját, ami arra emlékezteti hogy ha tetszik neki ha nem, meg van bélyegezve, és ő is a rosszak közé tartozik.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 5 EmptyPént. Júl. 02, 2010 5:01 am

*Bólintok. Nem lesz az én sportom a Kviddics, az már biztos. De nem is baj, meg vagyok nélküle is. A mugli sportokat sem szerettem, ezt sem fogom.*
-Akkor jó. Utálom a tömeget. *Motyogom, de a végét már szinte magamban. Csak akkor hallja meg Kim, ha jól fülel. Ekkor még a földet kémlelem, néha-néha elrúgok egy útban lévő kavicsot, de az acélszürke szemek gyorsan visszanéznek a fiúra.*
-Egyszer megmutatod nekem azt a patakot? *Kérdezi kellemesen csengő, kicsit visszahúzódó hangján. A halálfaló szó is megragadt bennem.* Ezek... a halálfalók... ennyire veszélyesek? *Lassan ugye már felérünk a tornyokba, és én megbizonyosodom róla hogy nincsenek liftek. Csalódom, hiszen akkor mégis minden nap gyalogolnom kell egy csomót. Most elhallgatok, csak lassan, sétálgatok fel a lépcsőn még mindig a macskával a kezemben.*
Vissza az elejére Go down
Cherilyn R. Keighley
Diák-Amira
Diák-Amira
Cherilyn R. Keighley


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 37
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 5 EmptyHétf. Júl. 19, 2010 7:49 am

*Egy eléggé vén, piros gőzös döcög be a vasútállomásra. Az ember nem gondolna arra, hogy szállítóeszközéről lassan, de biztosan lepereg a festék, ha egy varázslóiskolába készül, legalábbis addig biztosan nem, amíg saját szemével nem lát ilyesmit. Persze kell valami álca a muglik előtt, de hogy ennyire élethű legyen? Ugyan már. Egy egyszerű bűbáj is megtenni, ami csupán a varázstalan pórnépnek nem mutatja meg, mi is a valóság. Persze Cheril magasról.. Akarom mondani az aranyvérű boszorkánytanoncot egyáltalán nem érdekli, hogy hogy néz ki kívülről a vonat, a lényeg, hogy kényelmes legyen, s, hogy egyedül legyen a kupéban. Nem igazán szeret idős hölgyekkel bájcsevegni, valamiért jobban érdeklik a korabeli suhancok, akik bár vajmi keveset tudnak az életről, a valóvilágról, s csak arra várnak, hogy egy jó csaj hozzájuk szóljon, játszani kiválóan megfelelnek. S ebben Cher nem kicsit jó. Boxer-pecér, ha ezen szavak használata helytálló s megengedett.
No de határolódjunk el főhősnőnk lelki világától, s térjünk vissza az iskolába való megérkezés pillanataihoz. A vonat lassan bedöcög az állomásra, csikorogva megáll, majd csenget. Valószínűleg az alvó utasok felébresztése végett, hiszen így fékezés után másra már nem igazán jó, aki figyelmetlen volt, s kilépett elé, annak már úgyis mindegy, bár a varázslók világában.. Ki tudja.
Cherlin lassan feltápászkodik a kényelmes ülésekről, pontosan háromról, amiken eddig keresztben hevert, nyújtózkodik egyet, majd csettint Lady Winter-nek, hatalmas fekete macskájának, jelezve, hogy emelje fel túlságosan is kényelemhez szokott hátsófelét. A leányzó egy laza mozdulattal hátradobja fekete-fehér tincseit, miközben a bőröndje után nyúl. Nincs sok cucca, a többit majd a szülei utána küldik, ez csupán az elkövetkező pár napra szükséges túlélőcsomag. Nem izgatja, hogy milyen benyomást fog kelteni a fogadóbizottságban, ő most is, mint mindig tiszta feketében van. Fekete bermuda, fekete tornacsuka, fekete ujjatlan. Körmei feketére lakkozva, sötétbarna szeme vastagon feketével kihúzva. Kicsit talán sok a fekete, épp ezért egy fémszegecses öv is díszeleg a derekán. Unikornisfej alakú tetoválása kicsit kilóg felsője alól, viszont piercingjei még rejtve vannak.
Lassan vánszorog végig a vonat folyosóján, majd még épp időben leugrik a lépcsőiről, s a gőzös már robog is tovább. Lady W a lábaihoz dörgölődzve dorombol, abban reménykedve, hogy gazdája megszánja, ám a lány csak ledobja a bőröndöt, ráveti magát, majd néz maga elé, akarom mondani bambul, mint borjú az újkapura.. *
Vissza az elejére Go down
http://www.severina.forumotion.com
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vasútállomás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 5 EmptyHétf. Júl. 19, 2010 7:57 am

*Amint a vonat bepöfög az állomásra Kim jelenik meg a kastély felőli úton. Fekete nadrág, és zöld-piros felsőt visel, ami alkarig ér, tehát fedi a jegyét is. Prefektusi jelvénye a térdére tűzve, mostanában ott szereti hordani. Haja összefogva, és pár tüsi tincs kilóg a lófarokból. Kezein elmaradhatatlan kesztyűi. Észreveszi az éppen most érkezett lányt, és leküzdi a fóbiáit, odalép hozzá és megsszólítja.*
- Szia, bocsi hogy késtem, csak feltartottak. *vallja be kicsit zavartan, majd be is mutatkozik.*
- Kim vagyok, Kim Kaguya, és elvileg az én feladatom hogy felkísérjelek a szobádig. *teszi hozzá némileg tanácstalanul, majd ha a lány feláll, rábök a csomagokra, amik lebegni kezdenek, és ha elindulnak akkor követik is őket.*
- Szóval, mivel Amirásba kerültél, a házvezetőnk Wulfgar Odinson, egyben mágiatörténet tanár is, helyettese Hannelori Sensui átváltoztatástan tanárnő. *szusszan egyet majd kis szünet után folytatja.*
- Kijárási tilalom este 10 után lép érvénybe, és az iskola melletti erdő tiltott terület, oda semmiképpen nem szabad bemenni. *mondja, de ezt valszeg minden második diák megszegi, még ő is.*
- Ha valami baj van vagy kérdésed van a HVhez és a HVH-hoz lehet fordulni, de akár hozzám is, mert prefektus vagyok .*teszi hozzá kicsit még zavartan, mert nem szokott hozzá ehhez az új szerepéhez, és jelenleg inkább űzött vad, mint prefektus. elhallgat és a lányra néz, van-e kérdése.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Cherilyn R. Keighley
Diák-Amira
Diák-Amira
Cherilyn R. Keighley


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 37
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 5 EmptyHétf. Júl. 19, 2010 8:22 am

*Miközben mereven maga elé bámul, egyszer csak valaki oda lép hozzá és ráköszön. Cher lassan a srácra emeli tekintetét, majd ugyanilyen lassan s mereven végigméri magának. A fekete nadrág egy jó pont, viszont a zöld-piros felső egyáltalán nem jön be a lánynak. Hogy lehet ezt a két színt keverni? Na nem mintha ő bármilyen színt is díjazna.*
- Hello. Cherilyn Keighley. *Mondja tömören, miközben feláll a táskájáról, ami azonnal el is tűnik. Lévén aranyvérű, ezen nem lepődik meg, nem is izgatja különösebben, helyette inkább a srácot kezdi fikszírozni. *
- Csak elvileg vagy gyakorlatilag is te lennél a kísérőm? *Vonja fel a szemöldökét, mivel úgy érzi, a srác, mint később kiderül prefektus, vonakodik tőle valamiért. Érthetetlen, felfoghatatlan. Hogy lehet egy ilyen bájos, életvidám teremtést nem szeretni?
Cheril a neveket nem jegyzi meg, minek azt, és a kijárási tilalom sem érdekli túlzottan, úgyis ki fog járni éjjel. Az a legizgalmasabb időpont, és biztos, hogy nem a kastély falain belül fogja élni a szerelmi életét, pontosabban nem kizárólag ott. *
- Aha, vágom. Elindulunk végre, vagy még itt ácsorgunk egy évig, és megvárjuk, amíg elkezdődik a tanév? *Kérdezi kicsit cinikusan, miközben lehajol a macsekért, karjaiba veszi, és cirógatni kezdi. *
~ Miért nem tudsz te egy kicsit kedvesebb lenni? Komolyan el akarsz szalasztani minden felkínálkozó lehetőséget arra, hogy ne töltsd magányosan az estéidet?~*Kérdezi magától, de végül úgy dönt, hogy egy prefivel mégsem kéne kikezdeni, főleg nem az érkezését követő első 10 percben. *
Vissza az elejére Go down
http://www.severina.forumotion.com
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vasútállomás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 5 EmptyHétf. Júl. 19, 2010 8:35 am

*Ő mereven mást szuggerál nem a lányt. Nem az a fajta aki minden lányt megnéz magának, és elkönyveli hogy milyen nő, vagy hogy milyennek tűnik. Ahogy a lány feláll, és a ládák lebegni kezdenek, el is indul a kastély felé, azt gondolva, nem hagyott ki semmit a mesélésből, így a következőkben nem kell igazán megszólalnia. Nem szereti hallatni a hangját*
- Gyakorlatilag is. *jön kicsit zavarba azonnal, a visszakérdezésre és már halad a lány mellett, de tisztes távolságban. Nem igen akaródzik neki hozzá közelebb menni, tömegfóbiája van, illetve minden új ismerősben ellenséget lát, aki az életére tör.*
- Az csak szeptemberben lesz *morogja az orra alatt, miközben halad a kastély felé, és kezét tanácstalanul zsebre teszi. Mennyivel könnyebb lenne ha Cherilyn fiú lenne.*
- Ha esetleg van valami késrésed, akkor tedd fel nyugodtan. *jegyzi még meg a hosszúhajú, majd hallgatásba burkolózik, és az utat figyeli, amit már megtett egy párszor.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Vendég
Vendég




Vasútállomás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 5 EmptySzomb. Szept. 11, 2010 4:25 am

*Most érkezek ebbe az új iskolába. Különös nincs bennem semmi izgalom. Kicsit szokatlan is ez részemről. De ez is előfordulhat. Nem az a zavarba jövő kis lány vagyok mint voltam, teljesen megváltoztam. Szállok le a vonatról, türelmetlenül várom már az én régen nem látott testvéremet. Persze, tudhattam volna vagy megint késik vagy elfelejtett. Vagy az is megtörténhet, hogy az én órám jár rosszul, de mind ez nem is lényeges csak érjen már ide és lássam már az új iskolámat. Leülök egy közelben lévő padra és már ott várom tovább James-t. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 5 EmptySzomb. Szept. 11, 2010 4:41 am

*Nem sokat késem, csak pár perccel a vonat után jövök. Minden olyan hideg és vizes, hiszen egész éjjel szakadt az eső.
Elmerengve haladok végig az úton, egészen a vasútállomásig, majd amikor meglátom az érkező személyt, nagy vigyor terül el az arcomon. Nikivel mindig is jóban voltunk és tartottuk a kapcsolatot. Ő az, akivel tényleg mindent meg tudok beszélni, és az egyetlen, aki mindent tud rólam.*
-Nicole! *Hangom egész vidám... amikor odaérek hozzá, megölelem, de csak egy pillanat az egész. Régen láttam.*
-Jó régen láttalak... Hogy vagy? Miért volt ez a hirtelen változtatás? *A hagyományt megszakítottuk és még a szüleink is rábólintottak.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vasútállomás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 5 EmptySzomb. Szept. 11, 2010 4:58 am

*Szemem felcsillan mikor meglátom a régen nem látott személyt. Igaz azóta csöppet magasabb lett, de még mindig ugyan olyan elbűvölő mint régen. Ölelését persze viszonozom, de nem túl sokáig, mert egyikünk sem az a túl érzengős fajta. Itt látszik, hogy rokonok vagyunk.*
-Meg vagyok, eltérve pár dologtól és te? *Veszem is ki a zsebemből egy doboz Marlborot. Természetesen megkínálom vele az én drága testvérkémet is. Ha kér akkor kap, ha nem akkor csak én gyújtók rá és zsebbe vágom a cigis dobozt.*
-Nem is tudom, egyszerűen már nem bírtam ott lenni. Kellet ez az új környezet. *Csak ennyit mondok közben bele~bele szívok a cigarettába.*
-Na és mesélj valamit, történt valami a suliban? Azért jó lenne letisztázni, hogy ki kicsoda és ki kivel jár. *Nézek fel James-ra és elkap a röhögés. Már olyan rég nem láttam és nem is tudom előjöttek belőlem a gyerek kori élmények.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 5 EmptySzomb. Szept. 11, 2010 5:28 am

-Hát tudod... szokásos. Élem az életemet. *Kacsintok egyet pimaszul, majd persze veszek egy szálat a cigiből, hiszen én fent hagytam az enyémet. Siettem Niki elé. Rágyújtok és a pálcámmal intek egyet Nicole cucca után és azok eltűnnek. Közben fejemmel is biccentek, jelezve, hogy lassan indulhatnánk mert hideg van.*
-Itt? Nagyon folyik az élet. *Vigyorodom el ismét, majd folytatom.* Tudják hogy mi vagyok, fogadtam egy csávóval, ha elvesztem a Kviddicsmeccset akkor a tóba kell ugranom, és ugyan ez rá is vonatkozik. Persze meztelenül. Most lesz alkalmad megismerni legalább Hannaht, és be is léphetsz a bandámba. A Famine jó hely, bár engem sokan utálnak vagyis félnek tőlem. *Így Nicolenak biztos hogy jó sora lesz. Aztán az utolsó kérdésekre is válaszolok.*
-Hát akit jó ismerni az Greg, Nathaniel, Larina... ők egyidősek körülbelül velünk. Sebastian G. Blaze... vele meg ne tudjam hogy haverkodsz. Nagy ellenségem, két éve és vele fogadtam. Kell nekem az erősítés. *Pillantok rá komoly arccal. Persze ha Sebbel összehaverkodna, akkor se bántanám vagy valami... nem tudnám.*
-Körülbelül ennyi. Amúgy a Galateába lettél beosztva, beszéltem az igazgatóval. Szóval felkísérlek, megmutatom a kastélyt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vasútállomás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 5 EmptySzomb. Szept. 11, 2010 5:45 am

*Ilyenkor jön jól, hogy van egy gondoskodó testvérem. De még ennek lehet rossz oldala is. Lehet, hogy nagyon óvni akar és nem enged semmit sem, hogy csináljak, de akkor meg fellázadnék. De nem én nem úgy ismerem. Igaz már rég láttam, de belsőleg biztos olyan maradt mint amilyen régen volt. Vagyis nagyon remélem, hogy lesz vele pár jó trippem. Nem kéne hogy az itt eltöltött idő túlságosa is unalmas legyen.*
-Ezek után csak szorítani tudok neked. Nyerd meg a kviddics meccset, de csak is miattam. *Már épp, hogy ide értem elő jön belőlem a nagy egóm, nem tehetek róla, hisz ez közös tulajdonság kettőnk között. Bár az évek folyamán próbáltam találni hasonlóságokat, de nem mondhatom, hogy túl sokat találtam. Maximum csak az önbizalmas rész stimmel. *
-Hannah ugye ő a barátnőd? Mert ez esetben igen kíváncsi lennék rá. *Nem emlékszek olyan esetre amikor James haza hozta volna a barátnőjét, lehet hogy azért mert nem is volt olyan eset. Akkor ez biztos, hogy különleges lány lehet, ha már be akarja mutatni.*
-Bandába? Esetleg előtte kérek valami meghívót vagy valamit. *Nevetem el magam, kis idő után már abba is hagyom mikor hallom, hogy James mennyi fiú nevet mond, hirtelen érdeklődésem a tető fokon van.*
-Szerintem te sem szeretnéd, ha a kis húgodat az ellenségeid ágyában látnád hemperegni. Én ezt betartom, feltéve ha te is. *Kis alkut ajánlok fel az én egyetlen kis testvéremnek. Remélem bele is egyezik.*
-Rendben van James. *Követem a háló terem felé.*


//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Rufus Chamberlain
Diák-Amira
Diák-Amira
Rufus Chamberlain


Férfi Kor : 27
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vasútállomás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 5 EmptySzer. Szept. 22, 2010 7:35 am

*Rufus vonata jön be a vasútállomásra. Az új diák leszáll a vonatról kezében egy csomó holmival, zsebében Rodneyval a hörcsögével és hátán pedig gitárja van. Leteszi a bőröndöket és a gitárt. Zsebéből előveszi Rodneyt.*
-Hát megérkeztünk, kis pajtás!*mondja állatkájának, majd leül a bőröndökre a gitárt bal kezébe veszi, Rodneyt ráteszi a lábára és elkezd gitározni, ezzel a művelettel tölti ki azt a várakázásra szánt időt amíg érte jönnek.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 5 EmptySzer. Szept. 22, 2010 7:42 am

*Sietős lépetekkel érkezik ebben az esti órában... Nem érti, hogy miért pont ilyenkor jönnek a vonatok. Ő nagyban végzi a munkáját, aztán berobban hozzá az Amira házvezető, hogy jó lenne, ha lemenne a diákjáért mivel ő nem ér rá. Mert el kell mennie sürgősen...
Talárja csak úgy "repül" utána. A gitár hangja felé veszi az irányt. Amikor meglátja a kis srácot, halványan elmosolyodva -kedves képet mutatva- áll meg.*
-Üdvözöllek az iskolában. Rufus ha nem tévedek, ugye? *Pálcáját már elővette, szóval majd int a csomagok felé és azok el is tűnnek. A szobába persze...*
-Alex Wilfred vagyok, az iskola igazgatója. Kicsit sietünk, mert nem a legkellemesebb az esteli órákban erre sétálni, főleg akkor nem amikor telihold van. *Bök egyet az égre, láthatóan egy pár felhő eltakarja a holdat, de azért látszik a lényeg... szóval int a srác felé és elindul. Ha minden igaz, követik.*
-Bármi kérdésed van tedd fel. A kijárási tilalom 22:00-kor kezdődik, uniformis nincs, órákon kötelező részt venni. A Házvezetőd Wulfgar Odinson. *Mondja el nagy vonalakban.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 5 EmptySzer. Szept. 22, 2010 7:47 am

*Lassan sétálgatok a vasútállomás felé. Mai öltözetem nem a megszokott, de semmi gond. Egy ismerős, és egy ismeretlen alakot pillantok meg. Sietősen veszem a lépteimet. Közben odaérek hozzá.*
-Jó estét, Igazgató úr. *Hangomból még mindig hallatszik a múltkori sérelem, de azért megpróbálom magam fékezni.*
-Szevasz öcskös. Ha jól hallom Amirás vagy. Oh, bocsi. Sebastian Blaze vagyok, szintén Amirás. *Nyújtom felé a kezemet. Közben bátorítóan mosolygok Rufusra.*
Vissza az elejére Go down
Rufus Chamberlain
Diák-Amira
Diák-Amira
Rufus Chamberlain


Férfi Kor : 27
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vasútállomás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 5 EmptySzer. Szept. 22, 2010 9:22 am

*Rufus abba hagyja a gitározást mikor lépéseket hall, feláll csomagjairól. Rodneyt fehér dzsekije jobb zsebébe teszi, gitárját pedig szorosan fogja a bal kezében, egy kicsit hátralép, hisz 13 évesen fél ilyen késői órán a sötétbe lenni, bárki megtámadhatja, de mikor odaér hozzá az igazgató, megnyugszik, hisz rosszabbra számított. Végighallgatja z üdvözlést, majd bemutatkozik.*
-Jó estét! Igen, Rufusnak hívnak.*mondja mosolyogva, majd megdöbben mikor eltűnnek csomagjai, de nem ijed meg, hisz bízik az igazgatóban és tudja, hogy nem a kukába varázsolta a cuccait. Pár perccel később egy újabb ismeretlen arc közeledik hozzájuk. Mikor odaér hozzájuk Sebastian és köszön az igazgatónak, akkor Rufus elgondolkodik, hogy lehet, hogy a suliban csak ő a legfiatalabb és mindenki piszkálni fogja, de mikor a fiú bemutatkozik neki, akkor Rufus gondolatmenetét abba hagyja és 220 V-os mosolyt tesz az arcára és úgy mutatkozik be a srácnak.*
-Csákány, Rufus vagyok és igen Amariás. Örülök, hogy megismerhetem az első Amariás diáktársát.*mondja diáktársának, és el is fogadja a felé nyújtott kezet.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 5 EmptySzer. Szept. 22, 2010 7:16 pm

*Hallja, hogy valaki köszön neki a háta mögül. Megfordul és kicsit szúrós tekintettel pillant Sebastianra.*
-Jó estét Mr. Blaze. Megtudná nekem magyarázni, hogy pontosan miért is jár ilyenkor erre? *Ma különben is ő a járőr kinn... mert a többi tanár fél a vérfarkasoktól. Ő meg ugye nem tehetett mást... Egy pillantást vet a másik kettőre, annak viszont örül, hogy Rufust boldognak látja. Igaz, nem sokat tud a kis srácról, de Sebről annál többet.*
-Kérem... indulhatnánk? Később is meg bírjátok beszélni a dolgokat, mivel egy szobában fogtok lakni. *Azzal sarkon fordul és ha követik, ha nem ő akkor is elindul. Bár az biztos, hogy nem fogja itt hagyni őket egyedül.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 5 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 6:00 am

-Tudja, kocsmázni mentem, de iszogathatunk itt is, helyben. *Válaszolok neki, szenvtelenül vigyorogva. Persze nem mondom komolyan. Gyökeresen megváltozott a véleményem róla. Gondolom hogy neki is James a kedvence. Lehet, hogy rólam sokat tud. De nem nagyon érdekel.*
-Persze, csak előbb kocsmába megyek, mondtam. Be kell rúgjak, becsajoztam. Maga is volt fiatal, igazgató úr, tudja hogy megy ez. *Vágom zsebre a kezeimet, szenvtelenül vigyorogva. Persze nem mondom komolyan. Inkább csak vicc. Nem követem az igazgatót, csak ha rám szól.*
Vissza az elejére Go down
Rufus Chamberlain
Diák-Amira
Diák-Amira
Rufus Chamberlain


Férfi Kor : 27
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vasútállomás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 5 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 6:18 am

*Rufus csak csöndben hallgatja a két fél beszélgetését. Mikor Sebastian kijelenti az igazgatónak, hogy kocsmába megy, mert becsajozott, akkor elneveti magát, de hamar visszaállítja fejszerkezetét komolyba, nehogy az ig. még itt hagyja a sötétben az állomáson. Mikor mondja a nagyfőnök, hogy követni kell, akkor Rufus elindul és figyeli, hogy háztársa is velük tart. Ha velük tart, akkor elég érdekes este lesz, főleg ha ilyen beszólásai lesznek az ig. felé a fiúnak.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 5 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 8:08 am

-Hm... Mr. Blaze, tőlem azt csinál amit akar, de aztán ne jöjjön könyörögni, hogy gyógyítsam meg ha megharapja egy vérfarkas és megfertőződik. *Néha magázik, néha tegezik. Megesik nála...Közben tovább megy, Sebastiant teljesen figyelmen kívül hagyva. Mondjuk, Rufus nevetésére a fiúra is egy kisebb szúrós tekintetet vet. De nem rosszból.*
-Mr. Chamberlain ha kérdése van most tegye fel. *Igyekszik, közben nézelődik hogy ha lát diákokat akkor elvezényelje őket befelé. Sebastiannal amúgy is mindig ilyen helyzetbe voltak, főleg hogy elég sok bajuk van egymással. Mondjuk nem szereti, ha ilyen hangnembe beszélnek vele... ezt egy idő után éreztetni is fogja.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 5 EmptyPént. Szept. 24, 2010 12:51 am

-Ó, engem nem gyógyítana meg. De a szent, és sérthetetlen James Millert meggyógyítaná. Tenne nekem egy szívességet, igazgató úr, és az órákon kívül, többet ne keressen meg. *Most elegem van. Ebben biztos vagyok, hogy meggyógyítaná. A mai világba akinek van pénze, annak van tekintélye. És nem annak, aki becsületes és igazságos.*
-Majd a szobában beszélünk Rufus, hogy miként mennek itt valójában a dolgok. Tudod, a diákok között akinek a legtöbb pénze van, annak a tanárok mindent elnéznek, és neki van tekintélye. De kérdem én, hol a becsület? *Egy intés kíséretében, és lépteit meggyorsítva szedi a lábait a Wilian felé.*
Vissza az elejére Go down
Rufus Chamberlain
Diák-Amira
Diák-Amira
Rufus Chamberlain


Férfi Kor : 27
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vasútállomás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 5 EmptyPént. Szept. 24, 2010 1:52 am

*Rufus észreveszi a szúrós tekintetet, ami miatt bocsánatkérő szemekkel néz az igazgatóra, majd végig hallgatja Sebastian mondatait, amit az igazgatónak majd neki is mond, mikor látja, hogy a fiú távozik tőlük, elköszön tőle.*
-Rendben, akkor majd még beszélünk! Csá! *majd figyeli az igazgató reakcióját és fel is teszi az első kérdését.*
-Azt szeretném kérdezni, hogy az iskolában van olyan helység ahol nyugodtan gitározhatok?*teszi fel a kérdést 100% komolysággal.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vasútállomás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Vasútállomás
Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Vasútállomás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: