Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapVasútállomás EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Vasútállomás Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Vasútállomás EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Vasútállomás EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Vasútállomás EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Vasútállomás EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Vasútállomás EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Vasútállomás EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Vasútállomás EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Vasútállomás EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Vasútállomás EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Vasútállomás Vote_lcapVasútállomás Voting_barVasútállomás Vote_rcap 
Kim Kaguya
Vasútállomás Vote_lcapVasútállomás Voting_barVasútállomás Vote_rcap 
Ted Forrester
Vasútállomás Vote_lcapVasútállomás Voting_barVasútállomás Vote_rcap 
James Miller
Vasútállomás Vote_lcapVasútállomás Voting_barVasútállomás Vote_rcap 
William Quentin Watson
Vasútállomás Vote_lcapVasútállomás Voting_barVasútállomás Vote_rcap 
Sindy Logan
Vasútállomás Vote_lcapVasútállomás Voting_barVasútállomás Vote_rcap 
Hannah McDowal
Vasútállomás Vote_lcapVasútállomás Voting_barVasútállomás Vote_rcap 
Chris Martines
Vasútállomás Vote_lcapVasútállomás Voting_barVasútállomás Vote_rcap 
Solaria Luthia
Vasútállomás Vote_lcapVasútállomás Voting_barVasútállomás Vote_rcap 
Daniel Reed
Vasútállomás Vote_lcapVasútállomás Voting_barVasútállomás Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Vasútállomás

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyHétf. Jún. 14, 2010 8:52 pm

Az éjjel-nappal negyedben, található egész Wilard területén az egyetlen vasútállomás. Hogy mért pont itt? Azért, mert szinte ez a falurész a szíve lelke Wilardnak.
A vasútállomás, egy egyszerű kis régi épület. Belépve az épületbe, két pultot látunk meg, ahol a jegyeket lehet megvenni. A pultok mellett, van a kijárat a peronokra.
Nem túl nagy a vasútállomás, szóval csak két vonat indul innen összevissza. Az emberek nyugodtan tudnak várakozni kényelmesen, hiszen van pár pad és egy hosszú "kifutó".
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyHétf. Jún. 14, 2010 8:59 pm

*A Londonból Wilardba tartó gyorsvonat hatalmas fékezéssel áll meg. A régi gőzmozdony testéből hatalmas mennyiségű vízgőz robban elő, majd megpihen. A vagonokból nem sokan szállnak le, az utolsó kocsiból pedig mindössze egy ember. Egy nő. Fekete, hosszú szárú bakancsot hord, mellé combközépig érő fekete sortot visel, egy fekete toppal, és bokáig érő fekete bőrkabáttal. Hamuszürkére és feketére tetovált arcát ébenfekete kendő fedi, ébenfekete, hátközépig érő haját lófarokba fogva tartja. Hátán két, különös formájú szablya pihen. Lara Blade, az Európa több országában rettegett halálfaló bérgyilkos megérkezett. Körbepillant, és összefonja karjait. Sportos, magas, vékony alakját még misztikusabbá teszi a körülötte terjengő fehér gőz. A nő, ahogy azt mindig is szokta, a félelmet hozta magával...*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyHétf. Jún. 14, 2010 9:11 pm

*Késtem. A vonat pontosan tízkor érkezik meg én pedig legalább öt perc késésben vagyok. Nem tehetek róla, hogy későn keltem fel... megesik velem, bár nem sokszor, csak néha. Zsebbe dugott kézzel sétálok ki a peronra, figyelmesen körülnézve. Anornak rendezek el valamit, az este meg is lepett a levele. Lara Blade... ilyen nevű nőt kell fogadnom.
Egy egyszerű farmernadrágban és fekete rövid ujjú pólóban vagyok. Az eső esett az éjjel, de nem igazán zavar, ha pocsolyába lépek vagy esetleg a hűvös levegő egy kicsit megcsap. A vállamon csak a pentagramma alja látszik ki, az is figyelmetlenségből. Barna szemeimet végigviszem az egész állomáson, de mire ideérek, a vonat mellett csak egy-két ember áll. Nem láttam még sosem Larát, hallani viszont már hallottam róla. Amennyit... Anor mesélt. Mindezek ellenére, megismerem. Nem nehéz, hiszen ahogy elnézem a nőt, elég félelemkeltő. Halvány mosolyra húztam a számat és közelebb sétáltam.*
-Lara? *Álltam meg tőle pár méterre, miközben végignéztem rajta. Nem mondom, azért... jól tartja magát. Mindez csak fokozza az egészet. Egyenlőre nem léptem mást, mert mi van akkor, ha mégsem ő az. Én sem vagyok mindenben biztos, főleg akkor, ha nem láttam még a személyt...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyHétf. Jún. 14, 2010 9:19 pm

*Ahogy a fiú közeledik, Lara összehúzza szemeit, ám még mindig mereven áll, és mikor James kimondja a keresztnevét...
A mozdulat szinte láthatatlan volt a sebességének köszönhetően, és pontosan nem tudni, honnan került a kezébe az ezüstös színű pillangókés, csak azt, hogy egyenesen a faminés diák torkának feszíti. Mikor megszólal, látszólag nem mozognak ajkai a kendő alatt, álla sem rezdül, hangja pedig különös, suttogó, szinte természetfeletti... Bár nem tűnik hangosnak, valahogy olyan érzést kelt, hogy ha tíz méterről szólalt volna meg, akkor is ennyire tisztán és érthetően lehetne hallani a hangját.*
- Több illemszabályt is megszegtél, és úgy érzem kicsit fiatal vagy ahhoz, hogy letegezz engem. Szóval számodra Miss Blade vagyok...
*Végigméri a fiút.*
- James Miller, ötödéves faminés diák a Wilian mágusképző szakiskolában, halálfaló. Tizenhét éves. Született 1992 július 4-én. Aranyvérű. Helsinkiből származik. Százhetvanhat centiméter magas, hatvanhét kiló. Apja befolyásával került a Sötét Rendbe.
*Mikor befejezte a kis monológot, a pillangókést úgy tünteti el, ahogy elővette: Nyomtalanul.*
- Nos, hol leszek elszállásolva? Mikor találkozhatok a Rend többi tagjával?
*Kérdi tárgyilagosan, miközben kicsit enyhít a tartásán.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyHétf. Jún. 14, 2010 9:31 pm

*Én is nagyon jól jártam... rögtön az első szó után, amit ki tudtam mondani, a torkomnak feszítenek egy kést. Kicsit felszisszenek, hiszen ez nem megszokott... részemről nem. A nő érdekes szemeibe pillantottam, már nem mosolyogva. Furcsa egy személyiség, de inkább nem ellenkezem... nem lenne túl jó vége.*
-Elnézést, akkor Miss Blade. *Meglepődés az arcomról továbbra sem tűnt el, főleg amikor Lara mindent -mondhatni a legfontosabb dolgokat- elsorolja rólam. Honnan tud ennyit? Kicsit összeráncoltam homlokom, majd miután ő befejezte...*
-..de... honnan...? *Dadogtam, viszont csak hozzáfűztem még valamit.* Mondhatjuk azt is, hogy végzős. *Mivel már csak pár nap van az ötödik évfolyamból. Eltüntetik végre a kést a nyakamtól, kicsit fellélegzem majd egy lépést hátrálok. A feltett két kérdésre persze nyomban válaszoltam.*
-Egyenlőre Anor utasítására a menedékhelyen lesz elszállásolva Miss Blade. *A nő nevét még ki is hangsúlyoztam, persze nem gúnyból.* A Rend többi tagjával pedig... nemsokára. *Erre nem tudok mit mondani, hiszen... én sem látom a többieket, mindenki el van tűnve szinte. Fejemmel a kijárat felé intettem.*
-Indulhatunk közben? *Hangom viszont már határozott. Megvárom mit válaszol Lara, aztán ha jön ő is akkor együtt indulunk kifelé...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyHétf. Jún. 14, 2010 9:36 pm

- Szeretem tudni, hogy kikkel kell együtt dolgoznom. Ad egyfajta biztonságot, mivel az árulást felettébb rosszul tűröm, vagy ha úgy tetszik, nem tolerálom. Az ilyesmi általában egy teljes vérvonal pusztulásával végződik, bár néha barátok és ismerősök is áldozatául esnek az ilyesminek. Attól függ, mennyire játszott fontos szerepet a jövőre nézve az, aki elárult.
*Mondja a nő kísérteties hangján.*
- Természetesen indulhatunk.
*A rövid, tárgyilagos válasz után Lara még egy gyors mozdulattal visszaugrik a vagonra, csak hogy egy kis kézitáskát hozzon magával. A nő minden ruhája, teljes otthona egyetlen, könnyű táskában...*
- Tudnod kell, hogy ha megkapom a nekem kijáró tiszteletet, én is megadom. Úgyhogy a továbbiakban... Mr. Miller. Megkérdezhetem, hogy mit tudna mesélni nekem ön erről a településről, a közelben található Iskoláról, annak igazgatójáról, a jelenlegi helyzetről, és az elmúlt négy nap eseményeiről? Sajnos négy napot utaztam, főleg mert kerülni akartam a feltűnést, így egy nagyobb kerülővel jöttem, és ez alatt sajnos nem tudtam értesüléseket szerezni a Wilardi helyzetről.
*Mondja közben.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyHétf. Jún. 14, 2010 9:50 pm

-Értem. *Röviden csak ennyit tudok hozzáfűzni a magyarázathoz. Furcsa, hogy szinte minden halálfaló mindent tud rólam annak ellenére, hogy megismertek volna. Persze... fő a biztonság. Én csak kém vagyok még ezen kívül, az is csak mert Anor felkért rá, hogy értesítsem ha készülődik valami az UGY-ben.
Lassan elindultunk, már éppen az épületen mentünk át amikor Lara ismét megszólalt. Bólintottam, viszont elég kínos a Mr. Miller-es helyzet. Csak néhány tanár szokott így szólítani és ezért olyan szokatlan. Elviselem... Miután Lara befejezte, én szólaltam meg.*
-Persze. Ez egy elég kicsi faló, bár egyre csak növekedik ami azt illeti... öt negyedből áll, a kereskedő negyed az első; ez ahol most mi vagyunk az "éjjel-nappal" negyed; van egy Lakónegyed; Japán negyed és végül a Hírnegyed ahol nagyobb hírességek, kviddics stadion és egyebek vannak. Az iskola... Wilian Mágusképző, rögtön Wilard mellett. Elég nagy iskola, szinte mind fiatal tanárral. Az igazgató, Alex Wilfred, ő az aki az Unikornis Gyermekeit alapította. Az iskola elég szépen védve van, a birtoktól tovább, nem tudnak bejönni azok, akik nem az iskolában élnek, dolgoznak és tanulnak. Az elmúlt négy napban? A diákoknak korlátozást osztottak ki a wilardi látogatásokat illetően, az igazgató és a William összetűzésbe keveredtek, ezért az igazgató most kicsit sántít... más fontosabb esemény nem igazán volt, legalábbis nem jut eszembe más. Szóval, ha sikerült valamit kifacsarnom magamból, szólok. *Elgondolkodtam, viszont közben azért levegőt is vettem mert elég sok mindent elhadartam egyszerre. Közben Larára pillantottam és már lassan, kiléptünk az állomásról és elértük a főteret.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptySzomb. Okt. 09, 2010 11:48 pm

* Édes álom képe foszlik szét a fejemben, amikor valami hatalmas csattanással ér földet mellettem. Unottan kinyitom a szemem. Úgy látszik megérkeztem, vissza Wilardba. A zajt egy bőrönd okozta, ami a fékezés következtében megunta , hogy a csomagtartón tartózkodjon. Nem voltam életveszélyben , ettől függetlenül még is gonosz pillantást lövellek a velem szemben ülő hölgyeményre. *
- Bo-bocsánat, nem raktam fel rendesen..
* Szabadkozik. Egy legyintéssel közlöm, hogy felesleges jóban már úgy sem leszünk. Nem vagyok valami fantasztikus hangulatban. Bár ez érthető , hiszen nem mindennap küldi az embert az apja Oroszországba. Abba a mocskos hidegbe. Nem fog a kedvenceim közé tartozni azaz ország. Kipillantok az ablakon, ideje leszállni. Feltápászkodok. Egy fekete szövetkabát , meg egy fekete nadrág van rajtam, alatta jó rétegesen vagyok felöltözve. Elsőre egy üzletember képét kelthetem másokban, ami nem is áll távol tőlem...
Lelépek a vonatról és azonnal érzékelem a klímaváltozást. Ki is gombolom a kabátom, közben ellenőrzöm, hogy a szülői kikérő még ott van-e a helyén, a belső zsebemben. SZerencsére a helyén találom. Nem akarok bonyodalmakat, amiatt, hogy elhagytam .. Szeretnék minél gyorsabban végezni a suliban, hogy aztán a magam útját járjam. Második lépésként, előveszem a cigarettás dobozomat és rágyújtok egy erős fekete Dunhillre. Elégedetten fújom ki, majd egy ismerős alakot vélek felfedezni az eltűnő szmogfüst mögött.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyVas. Okt. 10, 2010 12:11 am

* Sietve sétálok ki a vasútállomásra. Mivel a kismadarak csiripelték, hogy valaki vissza jön ma. Nagyon is reménykedek benne, hogy igazuk volt. Már legalább egy órája kint ülők a sítek mellet a padon, de nem baj megéri várni. Közben pár öreg asszony oda jön hozzám és tőlem érdeklődnek, hogy melyik vonat mikor meg, ekkor szakad el a cérna. Talán úgy nézek ki mint egy jelzőtábla. Kedvesen elküldtem őket melegebb éghajlatra. Páran nagyon is zokon vették. Hát de istenem, megesik az ilyen. Fekete farmert viselek, persze az imádott bakancsomat is felvettem. Látszott, hogy már vége van a nyárnak, mert a zöld kivágott felsőmre felvettem egy fekete vászonkabátot. Az órámra pillantok elég türelmetlen vagyok, mikor felnézek megpillantottam azt a személyt akire már régóta vártam. Nem is bírom ki, hogy ő jöjjön oda hozzám, sietve megyek elé és rögtön a nyakába ugrok. Aztán a szemébe nézek és adok neki egy érzelmes csókot. *
- Hol vagy elveszve? * Sok mindent be kell pótolnunk, ha még Nath úgy gondol rám, mint az utazás lőtt, mert tisztában vagyok, hogy sok minden megváltozhat köztünk. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyVas. Okt. 10, 2010 12:19 am

* Az alak pedig egyre csak közeledik, majd érzem, hogy valaki rám ugrik. Nem valami nagy súllyal rendelkezik az illető, hiszen meg sem tántorodok tőle. A füst eloszlik teljesen és meg is pillantom Ashlyt. Na nem mintha nem ismertem fel volna.. Viszonozom a csókját. Igazából fogalmam sincs, hogy most hogy is vagyunk. A bál elég érdekes volt meg az előzményei is. Remélem nem bízza el annyira magát. Nem vagyok az a típus aki lehorgonyoz valaki mellett. De talán most kivételt teszek..
Visszatérve a jelenhez, egy miért ne alapon meg is ölelem. Ha már itt van élvezzük ki a jelenlétét.*
- Oroszországban volt küldetésem.
* Felelem neki mosolyogva. Majd szívok egy slukkot. Nem szándékozok többet elmesélni neki, mert csak untatnám a másik meg, hogy nem tartozik rá. Igazából csak az apámnak tettem szívességet ezzel... *
- Veled mi a helyzet?
* Nincsen nálam semmi bőrönd, meg ilyenek.. Azokat már előre küldtem valószínűleg már a szobámban várnak rám. Kézen fogom és elindulok vele a város felé.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyVas. Okt. 10, 2010 12:26 am

* Nem nagyon látszott rajta, hogy örülne nekem. Lehet, hogy csak elbíztam magam és ami volt köztünk nem is jelentett neki semmit... De lehet, hogy nekem sem. Lehet, hogy rosszul ítéltem meg a helyzetet. *
- Értem. * Elég ha ennyit mond, nem szeretném faggatni, mert tudom, hogy úgy sem számolna be minden kis apróságról. *
- Velem semmi új. Csak téged vártalak. Nem volt kivel játszanom a távollétedben. * Elmosolygom magam, csak hirtelen ennyit tudok neki mondani. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyVas. Okt. 10, 2010 12:32 am

- Hát azért örülök neki, hogy valaki várt rám.. Még akkor is ha csak a játékszerének tekint.
* Mondom miközben szépen lassan sétálunk. Nem szokásom hazudni, most se teszem. Tényleg jól esik, hogy " várt " rám. *
- Na és történt valami érdemleges míg szerény személyem nem tartózkodott itt ?
* Kérdezem. Azért érdekelnek a legújabb pletykák. Nem, nem azért mert szeretem tovább adni meg ilyenek. Csak nem szeretem ha tudatlan vagyok. *
- Új diákok ? Balhék ? Bulik ?
* Na igen, nem ártana ha lenne egy jó kis ütős valami a közeljövőben.. Parti hiányom van már nagyon is. A cigimnek vége is van arrább pöckölöm, egy öregasszony rosszalló kifejezése miatt, amire csak egy angyali arcot vágok és felhúzom a vállam, majd a tekintetem vissza is tér Ashre.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyVas. Okt. 10, 2010 12:43 am

- Nyugi nem csak játékszernek tekintelek. Még talán valamire jó lehetsz. * Remélem nem sértődik meg ezen az apró kis vicc féleségen. *
- Nem is tudom. Lehet, hogy túlságosan elvoltam magammal foglalva, hogy észre vegyem a körülettem zajló eseményeket. * De azért elgondolkozok, talán meg eszembe is jut valami. *
- Azt hallottam, hogy James húga Nicole Miller az új diák. * Elhallgatok, akkor egy gonosznak tűnő pletyka is eszembe jut, amit szívese meg is osztok Nathal. *
- Nem tudom, hogy pár rossz akaró találta-e ki, de azt mondják, hogy Nicole nagyon jóba lett Sebbel, aki James ellensége. * Csak vállat vonók, semmi közöm sincs az egészhez, szerencsémre. *

Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyVas. Okt. 10, 2010 12:58 am

- Milyen kedves..
* Csóválom meg a fejem , egy sunyi mosoly kíséretében. Úgy látszik benne emberemre akadtam a kihasználom a másikat téren. *
- Azért néha nem ártana nyitott szemmel járnod.. Szerinted még is minek tartalak ?
* Vágok vissza a játékos dologért. 1-1 az állás. *
- Nicole ?
* Vonom fel a szemöldököm. Természetesen kisebb kora óta ismerem, hála a James ápolt barátságunknak.. De hogy ő is idejött ?! Mi van itt Miller összejövetel ?!*
- Sebastian Blaze.. A kis mitugrász.. Csak van annyi esze Nicolenak, hogy tudja nem a megfelelő emberrel kezdett ki.. Lehet, hogy ez is egy terv része..
* Kacsintok cinkosan Ashre. Ettől függetlenül semmit sem tudok, hogy mi folyik pontosan itt.. Nem ártana összefutnom a kis Nicolellal ..*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyVas. Okt. 10, 2010 1:07 am

- Csak annyira amennyire te is. * Talán megint vissza jön a gonosz kis Ash. *
- Talán azért mert bírod azt az okos kis fejemet meg persze a ... * Nem fejezem be, de lehet hogy ő is tudja, hogy pontosan mire is gondolok. *
- Pontosan. * Igaz, hogy nem ismerem még Nicolet. De szívesen megismerném már én is. *
- Nem biztos, lehet hogy csak bírja Sebet. De Milleréknél semmi sem meglepő. * Ahogy Jamest ismerem, lehet hogy a kicsi húga is olyan lehet. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyVas. Okt. 10, 2010 7:26 am

- Meg persze a mit? * Vigyorgok rá . * - A főztödet még nem kóstoltam, asszony. Szóval addig ne bízd el magad, hogy csak a fejedért tartalak.
* Tudom, hogy mire gondolt a másik dolog alatt. De én szeretem húzni az emberek agyát, ha tehetem ha nem akkor is. *
- Millerék tényleg tele vannak meglepetésekkel.
* Bólintok egyetértően. Már egy jó ideje ismerem Jamest, de mindig képes meglepetéseket okozni. Legalább nem unalmas az élet mellette.*
- Van valami kimondott kívánságod, hogy merre menjünk ?
* Állok meg és szembefordulok Ashhel, majd fürkésző pillantással mérem végig. Jelen esetben hajlandó vagyok arra, hogy megmondja mit szeretne és fontolóra vegyem. Túlságosan hiányzott már az otthon "melege " ahhoz, hogy most is bunkó legyek, mint általában.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyVas. Okt. 10, 2010 7:42 am

- Asszony? * Mosolyodok el. Ez meglepett. *
- Addig örülj ameddig nem főzök neked. Nem akarom, hogy az intenzívre kerülj. * Tudok főzni, de nem sok mindent, de nem mondanám magam profi szakácsnak, annyira jó még nem vagyok, hogy valaki rajtam kívül megkóstolja. *
- Nem csak a Millerék. * Apró kis célzás volt, arra hogy azért én is tudok neki meglepetést okozni. Csak nagyon ritkán mert úgy érzem, hogy vannak pillanatok mikor bele lát a fejembe. *
- Éppenséggel lenne. Mondjuk a hálóterem? * Viccelődve válaszolok rá, de remélem elfogadja. Még nem akarok semmi komolyat. Most az is elég lenne, mint múltkor, hogy csak egymás mellet feküdnénk az ágyon. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyVas. Okt. 10, 2010 7:54 am

- Annyira azért csak nem lehetsz konyha analfabéta.
* Mondom.. Egy kakaós tejet bárki meg tud csinálni normálisan. Az meg tökéletesen elég. Szerintem.*
- Hát tényleg nem.
* Majd megpördítem és magamhoz szorítom, és egy csókot nyomok a szájára. Ezzel mutatva, hogy tényleg nem csak Millerék azok akik meglepetést okoznak az embereknek.*
- A hálóterem ? Ilyen gyorsan ? Semmi ellenvetésem... Amúgy is jól jönne egy masszás.. Elaludtam a nyakam a vonaton, meg még a derekam is sajog..
* Dörzsölöm meg a nyakam, hogy nyomatékosítsam tényleg szükségem van arra a masszásra..*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyVas. Okt. 10, 2010 8:11 am

* Már meg sem lep, hogy elfogadta a felkérésemet, ebből is látszik, hogy kezdem kiismerni. Remélem abból nem fog sok baj származni, hogy nagyon is hasonlítsuk egymásra. Mert az ellentétek vonzás egymást, de mi pont taszítanánk,... *
- Ez gyors? Áh még nem. Ahogy mondod nekem is jól esne egy kis masszás. * Nem venném rossz néven, ha egy kicsit már ő is kényeztetne. Elvégre már rég láttam és megérdemelném. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyVas. Okt. 10, 2010 8:34 am

- Kicsit kijöttem már a gyakorlatból.
* Szabadkozom. Igaza van, lehetne gyorsabb is. Most viszont eluralkodik rajtam a fáradtság, szóval nem hiszem, hogy annyira lepedőakrobata lennék a mai estén. Bár ki tudja, talán a tartalékgenerátorom beindul...*
- EZ esetben induljunk is a suliba..
* Ritkán mondok ilyet, de a cél szentesíti az eszközt. Azzal elindulok a suli felé.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyVas. Okt. 10, 2010 8:39 am

// Folytatás a halóban // Embarassed
Vissza az elejére Go down
Martin Sánchez
Felnőtt
Felnőtt
Martin Sánchez


Kor : 35
Hozzászólások száma : 23
Tallérok : 0
Pontok : 0

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyKedd Jan. 04, 2011 8:33 am

*Egy vonat fut be a pályaudvarra, és egy húszas éveiben járó srác pattan le róla energikusan. Bőröndjeit már eljuttatta a házába, csak ő jött vonattal. Átoktörőként dolgoznia kéne, de ő most még téli szüneten, vagyis szabadságon van. A banknak a mániája az, hogy mindig év elején kiadja a szabadságait, és utána mehet kerekbe. Bár, ahova megy, mindig hónapokat tölt el, mert egy egyiptomi piramisba bemenni azért nem annyira egyszerű, mert azok az átkok amik ott vannak... Hát, nem egyszerű dolgok. Felveszi közben a fekete bőrkabátját. Amúgy fekete bőrkabát, kék farmer, és fehér DC cipő van rajta. Haja, mint mindig rakoncátlanul áll.*
Vissza az elejére Go down
Avery Woodruff
Diák- Famine
Diák- Famine
Avery Woodruff


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyKedd Jan. 04, 2011 9:24 am

*Hallotta, hogy ismerőse érkezik Wilardba, így a pályaudvaron álldogálva várja a vonatot. Kisebb mosoly ott az arcán, hiszen... meg is van rá az oka mostanság. Fekete nadrág van rajta, valamint egy pulcsi és alatta egy póló. Nem fázik, hiszen a varázslat védi... Kezeit zsebébe teszi, miközben megáll a vonat, majd körülnéz. Évfolyamtársa volt Martin, most örül is neki, hogy újra láthatja... régen találkoztak már. Amikor a bőrkabátos alak leér, elvigyorodva közelebb lép.*
-Martin? *Elég régen látták egymást ahhoz, hogy ne is merje meg az egyik a másikat. Mondjuk Eric nem sokat változott.*
Vissza az elejére Go down
Martin Sánchez
Felnőtt
Felnőtt
Martin Sánchez


Kor : 35
Hozzászólások száma : 23
Tallérok : 0
Pontok : 0

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptySzer. Jan. 05, 2011 4:11 am

*Nem tudta, hogy Eric itt lesz, csak nézelődik, körös-körül. Négy hónapja nem járt itt, Mexikóban lógatta a lábát, ahol dög meleg volt. Na jó, azért nem igazán. Egy inka ház alatti katakombákban volt, még a szilvesztert is ott töltötte. Elsején hívták haza. Úgy is tudja, hogy februárban oda kell visszamennie, mert csak a feléig tudott bemenni. Rengeteg hülye csapdát rejtenek az ilyen régi építmények.*
-Eric? Eric, te vagy? *Ő azért változott. Például levágatta a hosszú haját, és sokszor elfelejt borotválkozni. Azért a borosta egy kicsit megnőtt, bár nem szakállas, de azért.. Közben beletúr az így is elég kócos hajába.*
-Mi a helyzet veled?
Vissza az elejére Go down
Avery Woodruff
Diák- Famine
Diák- Famine
Avery Woodruff


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptySzer. Jan. 05, 2011 9:38 pm

*Kisebb mosollyal az arcán bólint.*
-Jah. De meg változtál ezalatt a négy hónap alatt! *Von aprón vállat, majd a kérdésre is válaszol. Nem sok minden történt vele.*
-Semmi érdekes. Ismét van barátnőm, az előzőn szerencsére sikerült túltennem magam. A minden napos munka az megy, mondjuk mostanság elég sokan jönnek be, sokan betegek. Na és veled? Hogy telt a kiruccanás? *Tudja, hogy munka volt, de ő azért csak így lazán kérdezősködik.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás Empty

Vissza az elejére Go down
 
Vasútállomás
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Vasútállomás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: "Éjjel-Nappal" negyed-
Ugrás: