Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapVasútállomás EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Vasútállomás Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Vasútállomás EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Vasútállomás EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Vasútállomás EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Vasútállomás EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Vasútállomás EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Vasútállomás EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Vasútállomás EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Vasútállomás EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Vasútállomás EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Vasútállomás Vote_lcapVasútállomás Voting_barVasútállomás Vote_rcap 
Kim Kaguya
Vasútállomás Vote_lcapVasútállomás Voting_barVasútállomás Vote_rcap 
Ted Forrester
Vasútállomás Vote_lcapVasútállomás Voting_barVasútállomás Vote_rcap 
James Miller
Vasútállomás Vote_lcapVasútállomás Voting_barVasútállomás Vote_rcap 
William Quentin Watson
Vasútállomás Vote_lcapVasútállomás Voting_barVasútállomás Vote_rcap 
Sindy Logan
Vasútállomás Vote_lcapVasútállomás Voting_barVasútállomás Vote_rcap 
Hannah McDowal
Vasútállomás Vote_lcapVasútállomás Voting_barVasútállomás Vote_rcap 
Chris Martines
Vasútállomás Vote_lcapVasútállomás Voting_barVasútállomás Vote_rcap 
Solaria Luthia
Vasútállomás Vote_lcapVasútállomás Voting_barVasútállomás Vote_rcap 
Daniel Reed
Vasútállomás Vote_lcapVasútállomás Voting_barVasútállomás Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Vasútállomás

Go down 
+24
James Miller
Nicole Hart
Chris Martines
Kim Kaguya
Roberto Esposito
Solaria Luthia
Adam Brown
Leila Horowitz
Veronica Johnson
Nyxia Solaris
Raisen Hagiri
Ted Forrester
Ingrid Weiss
Cherilyn R. Keighley
Miriam Hewer
Sindy Logan
Alena Aalriä
Ophelia McCord
Amanda C. White
Midori Tsiro
Lyn G. Black
Alex Wilfred
Allison Diamond
Főmesélő
28 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Vasútállomás   Vasútállomás EmptySzer. Dec. 09, 2009 8:59 pm

Ide érkezik először minden diák. Nekik meg kell várni, még valaki kijön értük és utána felvezeti őket a kastélyba.
Ezen kívül a vonattal bárhova el lehet jutni(bármelyik városba).
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptySzomb. Dec. 12, 2009 4:45 am

*Megérkezett az első vonat,amin Liza az új diák utazik!Liza lassú léptekkel leszáll a vonatról,nagyon tetszik neki a tály,és várakozik h valaki kijöjjön érte!Mai öltözete:sötét szinű farmer,fekete elegáns felsö és egy magas sarkú csizma!
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptySzomb. Dec. 12, 2009 4:56 am

*Messziről feltűnik egy fehér kabátos, és fekete sálas alak. Kicsit lehet hogy késett, mivel nem tudta pontosan mikor is jön az első vonat. Pálcája ott van a kezében, és szapora léptekkel igyekszik a kislány felé. Mikor odaér egy kisebb mosoly terül el az arcán.*
-Szervusz. Alex Wilfred vagyok, a te házvezetőd. Amint már értesültél róla, a Famine szakra kerültél. Ha felkészültél akár mehetünk is be, mivel szerintem elég hideg van itt kinn. Én vezetlek fel a szobádba, és mutatom meg odáig az utat. Ha valami kérdésed van nyugodtan tedd fel.*Kedves férfi hang, majd pálcájával int a lány csomagjai felé, akik elkezdenek repülni Alex mögött. Még hátrapillant, hogy Liza jön-e utána.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptySzomb. Dec. 12, 2009 5:11 am

*Liza elpirul amikor meglátta a férfit,és örült h végre jött érte valaki.Széless mosollyal csak ennyit mondott*
-Jónapot.*És szép lassan elindul a férfi után.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyVas. Dec. 13, 2009 7:33 am

*Megérkezett az első vonat amin Ashly az új diák utazik.Lassú léptekkel leszáll a vonatról.Nagyon tetszik neki a tály.És most várakozik hogy valaki kijöjjön érte.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyVas. Dec. 13, 2009 7:38 am

*Nem sokkal a vonat után érkezik meg Alex is. Egy világos színű farmernadrág, fekete kabát van rajta. Siet, mivel úgy gondolja hogy megint elkésett. Jó kis bemutatkozás... Mikor meglátja a lányt, elmosolyodik kedvesen és megáll. Pálcáját is előveszi útközben.*
-Szia. Alex Wilfred vagyok, a Famine házvezetője. Ugyebár te amit tudod ebbe a házba kerültél. Sietős a dolgunk, mivel nekem még van egy kisebb elintéznivalóm, szóval ha kérdésed van út közben nyugodtan felteheted. Most megmutatom a szobád, és már szobatársad is van. *Mondja a lánynak, és int a pálcájával, mire a csomagok lebegni kezdenek. El is indul lassan.*
-Kérlek kövess.*Azzal mennek befelé, a kastélyba.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyVas. Dec. 13, 2009 7:43 am

*Ashly örül a férfi érkezésének.*
-Jó napot.*Első benyomásra kedvesnek találja a férfit.Elindul utána.Már nagyon várja hogy megismerje a szobatársát.*
Vissza az elejére Go down
Lyn G. Black
Diák-Amira
Diák-Amira
Lyn G. Black


nő Kor : 31
Hozzászólások száma : 25
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyPént. Dec. 18, 2009 8:08 am

*Lyn, és még egy ismeretlen személy utaznak a vonaton. Lyn elég mesze ül, ezért nem is tudja eldönteni a személy, lány vagy fiú. xD A lány öltözete egy fekete kabát, alatta fehér felsőt, farmer nadrág, és fekete csizma. Nagy nehezen megérkeznek, és a vonat megáll. A lány elmosolyodik, és könnyed léptekkel, leszáll, és megáll a vonattól pár lépésre. Körbe tekint, és vár, hát ha valaki megérkezik, aki fogadja. Meg talán fény derül, arra is, hogy ki volt a kedves emberke, aki vele utazott.*
Vissza az elejére Go down
Midori Tsiro
Diák- Famine
Diák- Famine
Midori Tsiro


Férfi Kor : 31
Lakhely : Győr, Ezüst srákány háló
Hozzászólások száma : 5
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyPént. Dec. 18, 2009 8:29 am

*Egy kissé "ferde stílusú", fekete hajú srác ül a vonaton, miközben A gonosz és a fekete hercegnő című könyvet olvassa. Mindigis imádta a horrorral kapcsolatos dolgokat, egyrészt ezért is a Famine-be került. Olvasás közben a telefonjáról zenét hallgat. Fülhallgatóval, hogy másokat ne zavarjon. A vonat hirtelen megáll, és ő megfejeli az előtte levő ülő alkalmatosságot //xD// Hát, azért az mégsem szék.. Magában puffogva feláll, egy egyszerű varázslattal lekicsinyíti a könyvet, belevágja az övtáskájába, a telefont zsebre teszi, felkapja a csomagjait, amiket nem cipel, hanem inkább csak lebegteti maga után. Még mindig zenét hallgatva - már csak az egyik fülében van fülhallgató - lemászik a vonatról, miközben a cuccai lebegnek utána. Amikor észreveszi, hogy Lyn ránéz, hirtelen sötétbarna szemeit kékké változtatta, hajába pedig csinált egy szőke melírt. Igen, metamorfmágus. Nem egy mindennapi jelenség, de pont ezért szereti. Piros-fekete kockás csőfarmerban, kockás cipőben, My Chemical Romance-es hosszúujjú pólóban és fölötte egy egyszerű, fekete kabátban van. A nyakában egy vastag, kék-fekete sál, körmei feketére vannak festve, végük fehér. Majdnem franciamanikűr, annyi különbséggel, hogy nem átlátszó, hanem fekete az alap. Elővesz valami apró, mozgó akármit a zsebéből, majd rászegezi a pálcáját* -Baziteo *a varázsige hatására az állat visszaszerzi eredeti méretét. Tsiro, mint Lyn is, épp arra vár, hogy valamelyik tanerő vagy prefi bekísérje a kastélyba. Amíg nem jön, csak unottan áll, jobb keze zsebre téve, bal kezében a telefonját nyomkodja.*
Vissza az elejére Go down
http://wilian.forumotion.net
Amanda C. White
Tanár
Tanár
Amanda C. White


nő Kor : 40
Hozzászólások száma : 97
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyPént. Dec. 18, 2009 8:38 am

*Alexal együtt érkezik meg a két házvezető. Furcsa véletlen, hogy két különböző házban lévő diák érkezik egyszerre. Amanda és Alex nagyban tárgyalnak, és nevetnek persze. Ők mindig is jóban voltak. Amandán egy fekete nadrág, fehér kabát, sapka és fekete csizma van. Most éppen nem esik a hó, de nagyon hideg van. Főleg este. Amint meglátja a diákokat, elmosolyodik kedvesen és előveszi a pálcáját. Int a csomagok felé, azaz csak Lyn csomagjai felé, és azok elkezdenek lebegni.*
-Sziasztok! Úgy látom mind a ketten egészségesen és épségben megérkeztetek. Én vagyok az Amira házvezetője, és Lyn, téged foglak felkísérni. A nevem Amanda White. Nem sok időm van, és Alex tanár úrnak sem, szóval sietünk. Lyn gyere velem. Ha kérdésed van, nyugodtan kérdezz bármiről. A kék fecske háló lesz az otthonod a kastélyon belül, de sajnos még nincsen szobatársad. Remélhetőleg nemsokára az is lesz.*Elindul és egy pillanatra hátranéz, hogy Lyn jön-e utána. Alexra pedig csak rákacsint, és ők már el is tűnnek a ködben, ha minden igaz. Amanda felkíséri a lányt a szobájába, minden kérdésére megadja a választ és ő el is megy a szobájába.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyPént. Dec. 18, 2009 8:42 am

*Amandával érkezik meg az állomásra. Bizony, az ő egyik diákja is most érkezik. Rajta, egy farmernadrág, fekete kabát és kockás sál van. Megvárja még Amanda elmondja a magáét, és utána pálcájával int Tsiro cuccai felé, amik felemelkednek.*
-Sziasztok. Alex Wilfred vagyok, Famine házvezető. Tsiro, mindjárt felvezetlek a szobádba. Az ezüstsárkányba fogsz ezután lakni. Ha van kérdésed nyugodtan tedd fel. De amint hallottad, sietünk, úgyhogy ha nem bánod, indulnák is.*Magyarázza, majd lassan elindul, de azért megvárja a fiút.*
Vissza az elejére Go down
Midori Tsiro
Diák- Famine
Diák- Famine
Midori Tsiro


Férfi Kor : 31
Lakhely : Győr, Ezüst srákány háló
Hozzászólások száma : 5
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyPént. Dec. 18, 2009 9:04 am

//látom cicawirág, h nemolwastad wégig xD Tsiro cuccai már lebegnek, nah de segáz^^//
*Mindig is szerette a tanárokat hülyíteni,Alexszel sem fog mást tenni, még ha az kedves is. Amikor hirtelen feltűnik előtte, ijedten néz vissza rá, a szőke melírja türkizzé változik, a szeme pedig bíborszínű lesz. A tanerő bizonyára majd meglepődik rajta, nem minden 16 éves metamorfmágus. Amikor lenyugszik, olyan lesz, mint általában, mintha nem lenne meg az alakváltó képessége: egyszerű, fekete haj, sötétbarna szemek. Ezt az váltotta ki belőle, hogy Alex közölte, hogy házvezető* -Oh, jó napot, Tanár úr. ~Még jó, hogy csak ő az... Már kezdtem megijedni, hogy valami egykorú.. De miért vagyok én ilyen antiszociális..?~ *Amikor monológját befejezi, kérdést tesz fel a tanárnak* -És nincs véletlenül olyan háló, hogy például akasztófaaa, vaagy.. dementor csóók.. vagy hasonló dolgok? Vagy lehetséges lenne, hogy valamelyik szobát átnevezze akasztófára? Gondolom, eddig én vagyok az egyetlen hímnemű diák az iskolában. *kérdezi, miközben kiskutya szemekkel néz Alexre, és várja a választ, de felfogta, hogy sietnie kell, ezért ezta kérdést út közben ejtette meg.*
//fagyiii^-^//
Vissza az elejére Go down
http://wilian.forumotion.net
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptySzomb. Dec. 19, 2009 12:32 am

//Olvad Smile//

*Észreveszi, hogy a fiú milyen képességekkel bír. Ez csak megmosolygassa, és végül meg is szólal.*
-Metamorfmágus vagy? Ritka képesség..*Mondja, és végül meghallgatja mit mond Tsiro. A következő kérdésre csak megvonja a vállát.*
-Egyenlőre nincs. De ha később lesz, megígérem átteszlek. *Közben persze igyekeznek befelé. A kiskutya szemek nem nagyon "csábítják" el.*
-Nem lehet átnevezni a már meglévő szobákat. *Miután ez megvolt, még megfogalmaz magában valamit, és elkezdi mondani.*
-A házad állata a sárkány, a színe pedig a piros és a fekete. A többire azt hiszem már te is rájöttél.*Lassan az udvarra érnek és Alex várja a további kérdéseket a fiútól.*
Vissza az elejére Go down
Midori Tsiro
Diák- Famine
Diák- Famine
Midori Tsiro


Férfi Kor : 31
Lakhely : Győr, Ezüst srákány háló
Hozzászólások száma : 5
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptySzomb. Dec. 19, 2009 1:07 am

*A kérdésre kissé elszomorodik, mert eszébe jut megboldogult anyja.* -Igen, anyám is az volt. ~volt...~ *A korábban ismét eredeti méretére varázsolt állat, aki egy fekete, hosszúszőrű macska, most odamegy gazdájához és dorombolni kezd. Tsiro jobb kezével felkapja, bal kezével pedig rászegezi a pálcát.* -Reducio *A macska ismét tenyér nagyságú, pont akkora, hogy kényelmesen elférjen az övtáskában. Nem túl megszokott, hogy egy elsős már tud egy-két varázslatot, de a szülei tanítgatták, és pár dolgot megjegyzett. Már amiket fontosnak tartott.. Csak csöndben megy Alex után és meg sem szólal. De azért mégis csak akad egy kérdése* -Mikre jöttem rá? *kb úgy kérdezi, mintha nem is egy tanárral beszélne, de észre sem veszi. Bár, nem is épp ezen agyal, hanem inkább azon, hogy hányan fogják utálni "mássága" miatt. Hát ez van, nem tehet róla...*
//ez most hozzámképest elég röwid lett xD//
Vissza az elejére Go down
http://wilian.forumotion.net
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptySzomb. Dec. 19, 2009 6:12 am

*Zakatolás hallatszik messziről már a hóesésben. Majd egy füttyszó és a vonat meg is áll. Pár percen belül, egy diák lép ki bőröndökkel együtt. Farmernadrág, fekete kabát és egy sál van a nyakában. Nem fázik. A sűrű hóesésben nézelődik és várja hogy valaki megjelenjen. Annyit már tud, hogy melyik házban van. Idő közben a kis fehér pamacs(alias Scott kutyája) ott szaladgál a fiú körül és élvezi a havat.*
~Nem tűnik túl rossz helynek... Csak jöjjön már valaki a fenébe...~
Vissza az elejére Go down
Lyn G. Black
Diák-Amira
Diák-Amira
Lyn G. Black


nő Kor : 31
Hozzászólások száma : 25
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptySzomb. Dec. 19, 2009 6:21 am

*Ahogy a vonat megérkezik, egy Lyn tűnik fel. Scottért jött. Fehét kabátot, fekete sálat, farmert és egy fekete csizmát visel. Kabátján ott virít a prefektusi jelvény, és a ház jelvénye. Megpillantja a fiút, akit a hálójába kell kísérnie.*
-Szija. Lyn Gordon Black vagyok. Amirás prefi. Azért jöttem, hogy a hálódba kísérjelek. *Köszön, és bemutatkozik. Rámosolyog a fiúra.*
-Nah akkor gyere, nehogy megfázz már az első nap. Egyébként ha valami kérdésed van, szólj nyugodtan nekem, vagy a házvezetődnek. *Nincs rég óta ő sem itt, de hát azért elég sok dolgot tud már. Megvárja a srácot, és elindulnak az Ezüst sárkányba. Pálcájával még suhint egyet, és Scott mögött lebegnek, a fiú után.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptySzomb. Dec. 19, 2009 6:31 am

*Tényleg nem kell sokat várnia, bár ő akkor is türelmetlen. Azért feláll mikor Lyn megérkezik. Rámosolyog kedvesen, és felkapja a fehér pamacskáját.*
-Helló. Scott Hilton. *mutatkozik be, majd meghallgatja mit mond neki a lány. Csak bólint egyet és elindul.*
-Szóval prefi vagy... Nem fogok megfázni, ne félj.*mivel tűzmágus a fiúcska. Azaz annak készül, de már van valami a vérében, ugyanis az apjától örökölte. Ahogy a csomagjai lebegni kezdenek csak elkerekedik a szeme.*
-Húú, ezt meg hogy a fe...vagyis.. ezt hogy csináltad? *Idő közben ugye mennek befelé. Mivel Lyn nem tanár, ezért rávigyorog és feltesz pár kérdést.*
-Ki a házvezetőm? Te mióta vagy itt? Melyik szobába leszek? *A kis fehér kutyus mocorogni kezd Scott kezében, miközben a fiú simogatja.*
Vissza az elejére Go down
Lyn G. Black
Diák-Amira
Diák-Amira
Lyn G. Black


nő Kor : 31
Hozzászólások száma : 25
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptySzomb. Dec. 19, 2009 6:42 am

*Hát nem csodálja, hogy a srác már türelmetlen. Rápillant az állatra, és rámosolyog, majd Scottra. Bólint egyet.*
-Igen tudom, hogy te vagy Scott. Elvégre érted jöttem. *Kacsint egyet, és előre megy, hogy mutassa a fiúnak, hogy merre kell menni.*
-Igen, prefi vagyok, de még új, szóval nem nagyon tudom még a dolgokat. *Jelenti ki. Nem érdekli, hogy csak ma lett az, mert nagyon örül, hogy Amanda rágondolt.*
-Ez egy egyszerű varázslat. Ha akarod majd megmutathatom, hogyan kell. *Mosolyog rá a srácra, és lassan megérkeznek az udvarra.*
-Amanda C. White a házvezetőd. Nagyon kedves, szóval bátran fordulj hozzá, de persze hozzám is fordulhatsz, ha valami problémád van, meg ilyesmi. *Válaszol a srác első kérdésére.*
-Én nem túl rég óta vagyok itt. És az Ezüst sárkány lesz a szobád. A szobatársad pedig Midori Tsiro. *Válaszol még a két kérdésre, és már is az udvar havát tapossák.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyKedd Dec. 22, 2009 1:18 am

* Aliah Layla Elfridea érkezik a Wilian Mágusképző szakiskola vasútállomására. A Vonattal hosszú volt az út. Aliah a fele utat szerencsére végig is aludta. Most így hideg téli délutánon meleg ruha van rajta. Aliah-n van egy nagy barna bőr kabát és egy vastag farmer nadrág. Így nem fázik. *
-Nem rossz ez a hely! Sőt igazi kastély! *Mondja magának. Aliah hirtelen a nagy csodálkozásba meglát egy padot. Az öt darab nagy táskával odavánszorog majd leül. Még nemtudja miféle hely ez és nem akar eltévedni ezért inkább megvárja azt aki őt útba tudja igazítani. Az állatát majd "postán" elküldik. Addig is vár.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyKedd Dec. 22, 2009 1:38 am

*Egy gyönyörű véla nő lépdel le a vasutállomáshoz.Mikor megpillantja a diákot akkor egy röpke mosoly fut végig az arcán , de amilyen gyorsan jött olyan hamar tűnik is el.Nem ő nem az a gyengéd tipusú nő. INkább szigorú de persze ha egy diák kiérdemli akkor azzal kedves.Mikor odaér a lányhoz akkor azért ejt felé egy mosolyt.*
-Üdvözletem Sophiane la Dipperve vagyok az iskola egyik házvezetője! Sajnos az ön házvezetője nem ért rá ezért én jöttem le magáért!*magyarázza a nő aztán pálcájával rá bök a csomagokra mire azok elkezdenek lebegni.*
-Nos indulhatunk a kastély falali közé?*kérdezi a nő majd ő mindenesetre elindul és mögötta a csomagok is elkezdenek lebegni.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyKedd Dec. 22, 2009 1:48 am

* Aliah megörül ,hogy jött eléje egy házvezető.*
-Gondolom nem kell bemutatkoznom mert tudja a nevem!
Melyik szobába kerülök?
*Kérdezi érdeklődően.
Aliah elindul a nő után és közben csodálkozva nézi a lebegő cuccait.*
Vissza az elejére Go down
Alena Aalriä
Diák-Amira
Diák-Amira
Alena Aalriä


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyKedd Dec. 22, 2009 3:15 am

*A vonatról Alena lép le, pálcájával maga mögött lebegtetve a ládáját, egy szép nagy, fekete darabot. Szürke széldzsekit visel, farmert, és bakancsot. Karján sólyma, Armas pihen. A repülőút Finnországból Angliába, és a vonatút rendesen kifárasztotta, legszívesebben lepihenne, de meg kell várnia egy prefektust, vagy valakit, aki megmutatja a szobáját. Így hát leül egy padra, és Armas fehér tollát simogatva vár türelmesen.*
Vissza az elejére Go down
Amanda C. White
Tanár
Tanár
Amanda C. White


nő Kor : 40
Hozzászólások száma : 97
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyKedd Dec. 22, 2009 3:27 am

*Nem kell az új diáknak túl sokat várni, Amanda már érkezik is a vasútállomásra. Még jó, hogy most nem esik a hó, bár ennek ellenére nagyon hideg van. Az út, néhol jegyes, de őt ez nem zavarja. Fekete kabátot, narancs színű sálat, farmernadrágot és csizmát visel. Mosollyal az arcán üdvözli a lányt.*
-Szervusz. Amanda C. White vagyok, a házvezetőd. Gondolom nagyon fárasztó volt az út, úgyhogy nem szeretnélek nagyon terhelni. Mint arról értesültél már, az Amira házba kerültél. Ha kérdésed van, tedd fel nyugodtan. Közben induljuk el, felvezetlek a szobádba. A kék fecske hálóban fogsz lakni, és ha jól tudom, akkor ma érkezett egy másik szobatársad is. *Közben neki is lesz még egy kis elintéznivalója, úgyhogy elindul felfelé. Megvárja azért Alenát.*
Vissza az elejére Go down
Alena Aalriä
Diák-Amira
Diák-Amira
Alena Aalriä


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyKedd Dec. 22, 2009 3:34 am

*Valóban, nem kell sokáig ülnie a padon, hamarosan a házvezetője jön vele szembe.*
- Alena Aalriä, igen, nagyon jól esne, ha már végre lepihenhetnék. *Jegyzi meg elmosolyodva. Végighallgatja a nőt, majd felvarázsolja a levegőbe a csomagját, és követi a házvezetőjét.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyCsüt. Dec. 24, 2009 4:58 am

*Mennyi új táj, mennyi szín, és egy teljesen új világ! Lelkesen nyomja az orrát az üveghez, és lelkesen csillogó szemekkel néz ki a vonat ablakán. Az hamarosan lassítani kezd, a leányzó pedig vidáman pattan fel. Egy kedves bácsi segít levinni a bőröndjét a vonatról, mire Lola hálásan pukedlizik.* - Köszönöm! *Szól csengő hangon, majd maga után húzza a bőröndöt, persze a kerekein, rajta a kalitkával - abban pedig a színes tollú papagáj csücsül. A puffskein ketrecét is a kezében lóbálja, így a kis állat persze ide-oda gurulgat benne, de egyáltalán nem zavarja, sőt, jólesően zümmög.* - Mit gondoltok, milyen lesz majd? *Kérdezi állatkáit ábrándosan sóhajtva, miközben sétálgat az új iskolája felé. Azt már mondta Rosemary asszonyság, hogy itt nem királyi családtagokkal fog találkozni, de hát sebaj. Biztosan kedvesek lesznek majd vele.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás Empty

Vissza az elejére Go down
 
Vasútállomás
Vissza az elejére 
1 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Vasútállomás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: