Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapMadárház - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Madárház - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Madárház - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Madárház - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Madárház - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Madárház - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Madárház - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Madárház - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Madárház - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Madárház - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Madárház - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Madárház - Page 2 Vote_lcapMadárház - Page 2 Voting_barMadárház - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Madárház - Page 2 Vote_lcapMadárház - Page 2 Voting_barMadárház - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Madárház - Page 2 Vote_lcapMadárház - Page 2 Voting_barMadárház - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Madárház - Page 2 Vote_lcapMadárház - Page 2 Voting_barMadárház - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Madárház - Page 2 Vote_lcapMadárház - Page 2 Voting_barMadárház - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Madárház - Page 2 Vote_lcapMadárház - Page 2 Voting_barMadárház - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Madárház - Page 2 Vote_lcapMadárház - Page 2 Voting_barMadárház - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Madárház - Page 2 Vote_lcapMadárház - Page 2 Voting_barMadárház - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Madárház - Page 2 Vote_lcapMadárház - Page 2 Voting_barMadárház - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Madárház - Page 2 Vote_lcapMadárház - Page 2 Voting_barMadárház - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Madárház

Go down 
+8
Larina Marley
James Miller
Sebastian G. Blaze
Benjamin Doredumble
Martin Weiss
Veronica Johnson
Nyxia Solaris
Főmesélő
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Madárház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 2 EmptySzomb. Szept. 04, 2010 11:18 pm

-Eressz el te gyökér, mert nem állok jót magamért! *Nem könnyű beszélnem, mivel a falhoz vagyok nyomva. Ha elenged, akkor valószínűleg betöröm az orrát. Bár nem vagyok olyan helyzetben, hogy megtegyem.*
-Nem tehetek róla, hogy béna voltál, és elengedted a legszebb csajt a Wilianben. De tudod, nem gondoltam volna, hogy ez idegesít. *Vágok még mindig vissza neki. Közben fészkelődök, hogy legalább a pálcámat elérjem valahogy, de nem sikerül. Kénytelen vagyok addig nyugton maradni, ameddig el nem ereszt.*
-Ezt mond Millernek. Hátba támadni nem tisztességes. *Legszívesebben hasba könyökölném, de akkor én húzom a rövidebbet.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Madárház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 2 EmptySzomb. Szept. 04, 2010 11:44 pm

-Ó, szia Lar... *Pillantok hátra, még mindig egy kisebb vigyorral az arcomon. Elvagyok, főleg, hogy ma ilyen a kedvem... ilyen, dühöngő és célratörő. Közben erősen fogom Sebet tovább.*
-Ejj, nem ficánkolni mert a végén még tényleg megszívod. *Perpillanat csak játszadozni szerettem volna vele, de ha így folytatja, lehet, hogy komollyá is válnak a dolgok. A kijelentéseket szinte eleresztem a fülem mellett, főleg, hogy teljesen hidegen hagy, ki kivel jár. Csak egy valami idegesít. Hogy Cintó az én bandámból van.*
-Még Larina is értelmesebb Cintónál! ~Bár Lar még egyszer sem volt meg...~ *Nem mint ha Cintó meg lett volna nekem, mert a lány még elég fiatal volt akkor, amikor jártunk.*
-Figyelj. Kur*ára hidegen hagy, kivel jársz. De tudom, hogy azért van, mert azt hiszed evvel idegesíteni tudsz. Nos, csak hogy tudd. Egy csettintés és Cintó repül a bandámból. Nem tudom, hogy a fenébe kezdhetett ki egy ilyen f*sz fejjel mint te. *Elengedem a srácot, hátat fordítok és egy pár lépést hátra sétálok. Aztán még mindig a pálcámat fogva figyelem éberen a másikat. Néha persze Larre is mosolygok.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Madárház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 2 EmptySzomb. Szept. 04, 2010 11:52 pm

* Csak hallgatom a fiúk értelmetlen és ostoba vitáját. Ha jól veszem le a lapot, meg is tudtam, hogy Cintóról van szó. Bár szerintem nem éri meg, hogy két ilyen jó képű pasi az én hülye rokonomért öljék egymást. Lassan kezdek rá féltékeny lenni, hogy miért pont ő rajta veszekednek. Mikor én sokkal jobb vagyok mint ő. *
- Amúgy szija ismeretlen fiú, én Larina vagyok. * Mutatkozok be, bár nem mint ha most az lenne a legnagyobb baja, hogy megtudja a nevemet. *
- James, ugyan már hagyd már békén. * Oda mék James-hez és szépen fejbe vágom. Remélem veszi az adást és azt is érti, hogy miért kapta. *
- Olyanok vagytok, mint az óvodások. Nem csak Cintiából áll a világ, ugyan már nézzetek már körbe, nem hiszem el, hogy ennyire sekélyesek vagytok. * A kis prédikálásom után lenyugszok, nem mint ha eddig ideges lettem volna, de szerintem egyik fülükön be a másikon meg ki ment mint az amit mondtam. *
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Madárház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 2 EmptySzomb. Szept. 04, 2010 11:58 pm

-Sebastian. Amira. *Mutatkozok be szűkszavúan. A hangomon már hallatszik, hogy fortyog bennem a düh, és nem sok kell ahhoz, hogy beverjem a képét.*
-Neki mondhatod. A lajhárnak egyik fülén be, a másikon ki... *Mikor elengednek, kezem ökölbe szorul, de nem verek be neki egyet. Már remeg az ökölbe szorított kezem a dühtől, és vér bugyog ki az ujjaim közül. A körmeim belevájtak a húsomba.*
-Ne nekem mond. Ő nem tudja elviselni, hogy nem azért járok Cintóval, mert őt idegesítem. Négy keserves év munkája most gyümölcsözött ki. És kész. *A kezem még mindig vérzik, és remeg a dühtől. Elegem van az egészből.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Madárház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 2 EmptyVas. Szept. 05, 2010 12:14 am

*Fejbe vágnak.*
-Mond Lar, ez mire volt jó?! *Nem vagyok olyan túlzottan dühös, de látszik rajtam, hogy jól szórakozom. Pontosan az volt a cél, hogy Sebastiant felcsesszem. Kíváncsi voltam rá, mennyire bátor velem szemben... de látom, még mindig az a nyápic az, aki csak visszapofázni mer. Bár lehet, hogy csak fél tőlem. Azt meg nem csodálom. Lar mondatai valóban nem izgatnak.*
-Négy keserves év... hát én annyit nem küzdöttem volna... *Nevetek fel gúnyosan, aztán Lar mellé állok.* Így végszónak, hogy Cintót végleg lezárjuk... sok sikert hozzá, és remélem végre valaki meg fogja húzni. *Igen, tovább és tovább és még annál is jobban húzom a másik agyát, remélve, hogy végre nekem esik. A dühöt látom a képén, a kezein lévő vércseppek pedig csak még azt a hatást gyakorolják. Szememben egy különös fény jelenik meg, mellette arcomon pedig egy félmosoly.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Madárház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 2 EmptyVas. Szept. 05, 2010 12:23 am

* Nem igaz, hogy ezen eszik magukat, ha hamarosan nem hagyják abba ezt a témát, akkor én lelépek, mert nem vagyok túlságosan kíváncsi ezekre a dolgokra. *
- James, én is kérdezhetném tőled ugyanezt. Szóval csak psszt. * Próbálom valahogy kordában tartani Jamest, mert tudom, hogy csak arra vár, hogy Seb elveszítse a fejét. Ha mondjuk egymásnak esnének, lehet hogy közéjük állnék, hogy hagyják abba, vagy csak állnák és nézném ahogy félholtra verik egymást. Végül is kíváncsi vagyok, hogy ki kerülne ki győztes ként. *
- Remélem be van fejezve ez a hisztis veszekedős dolog. Ugyan már nem ér meg ennyit Cintó... Bár ti tudjátok. * Akárcsak a falnak beszélnék. Ez a két makacs és mindenre elszánt fiú nem hiszem, hogy megértették a mondandóm lényegét. *
- Na akkor most lássak egy béke puszit. Vagy, ha az túlzás lenne, akkor csak egy béke ölelést. Na csak az én kedvemét. * Próbálom rávenni a fiúkat, közben meggyőző pofit vágok. Remélem kibékülnek. *
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Madárház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 2 EmptyVas. Szept. 05, 2010 12:30 am

*Még mindig elég nehéz visszafognom magam, hogy ne mossak be neki egyet, de tartom magam. Kezem már nincs ökölbe szorulva, de még mindig fortyog bennem a düh.*
-Mert te egy... gyökér vagy. És veled ellentétben ÉN nem vagyok mocskos halálfaló. *Most mindazt, ami eddig magamba volt, Millerre zúdítom. Tényleg nem sok kell ahhoz, hogy megverjem. Közben a zsebembe nyúlok, és megmarkolom a pálcámat. De még nem veszem elő.*
-Ez nem Cintóról szól. Már nem. *Higgadtan válaszolok Larnak, majd Jameshez fordulok.*
-Mit mondtál!? Ismételd el... *Csuklik el a hangom. Már fel tudnék robbanni. Ha rávetném magam, puszta kézzel fojtanám meg. Nem kell ide pálca. Megy ez mugli módra is.*
-Előbb adok béke puszit, vagy ölelést vagy akármit egy oroszlánnak, mint ennek.. *Vetem oda, és egy lépést előre lépek, de még mindig türtőztetem magam. Bár már nem sokáig megy.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Madárház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 2 EmptyVas. Szept. 05, 2010 12:42 am

*Szemem forgatom Lar kijelentésére, de nem mondok rá semmit. Pálcám még mindig a kezembe van, sőt ötletem is támadt... de egyenlőre még nem mozdulok meg. Csak nekidőlök az ajtónak és összefonom karjaim.*
-Lar... ennek soha nem lesz vége. Két éve ez megy, szerinted két év után minden fel lesz adva? *Igen, én teljesen higgadtan szólok mindenkihez Nem érdekel, hogy mi lesz vagy mi nem. Elég képzett vagyok. Megrázom a fejem az ölelős trippre. Nem puszilgatok senkit és nem is ölegetek. Jobban érdekelnek most Sebastian szavai.*
-Mi köze van ennek ahhoz, hogy mi vagyok? *Vonom fel kérdőn a szemöldököm, aztán bólintok. Valóban nem Cintóról szól... én csak megemlítettem, hogy attól még minden ugyan olyan lesz. Csak a bandából fog lehet repülni a kis csaj.*
-Hogy mit mondtam? Azt, hogy sok sikert hozzá, és remélem végre valaki meg fogja húzni. *Gúnyosan elvigyorodom, de még mielőtt bármit is tudna lépni a másik...*
-Fluxfortas! *És mindjárt csend van... az átok olyan gyorsan röppent Seb felé, hogy kivédeni is képtelenség volt.*
-Így már mindjárt jobb. Legalább nem tud pofázni. *Ugyan avval a gúnyos mosollyal nézek Larre.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Madárház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 2 EmptyVas. Szept. 05, 2010 12:56 am

* Most már elegem van, belőlük, legszívesebben mind a kettőt felpofoznám, lehet, hogy erre még a mai nap folyamán sor is kerül rá. *
- Ennyi. Ti betegek vagytok. * Akármennyire is szimpatikus Seb, én James pártját fogom, már pár éve. De nem hagyom hogy megátkozza, akármennyire is tetszett amit csinált. *
- Finite Incantatem. Bocsi James. Máskor válassz saját súlycsoportodból ellenfelet. * Várom, hogy James haragja lesújtson rám is, fel is vagyok rá készülve, de remélem ez a pár év ismeretség most kapóra jön. *
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Madárház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 2 EmptyVas. Szept. 05, 2010 1:04 am

-Nagyon is sok. Egyszer Azkabanba jutsz, Miller. Akárhogy is gondolod. Odakerülsz. *Fortyog bennem a düh, és már tényleg nem hiányzik sok, hogy beverjem a képét.*
-Fogd be azt az ólajtó szádat, mielőtt be találom verni a képed! *Sötétedik el a tekintetem. Nem jut időm a reagálásra, mert elnémítanak. Közelebb lépek még egyet. Várok, hogy valaki feloldja. És ekkor Lar megteszi.*
-Takarodj innen... Most! *Címezem Jamesnek a mondanivalómat. Már én is remegek az elfojtott dühtől. És még mindig nem vetettem Jamesre magam. Nem tudom mi történik. De ha nem fog vissza valaki, akkor itt baj lesz. Nagy baj. Benyúlok a kabátom zsebébe a pálcámért. Előveszem, de még nem szegezem Jamesre. Addig még vissza tudom fogni magam.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Madárház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 2 EmptyVas. Szept. 05, 2010 1:16 am

*Kezében egy levéllel igyekszik fel a madárházba. Semmit nem sejt, semmit nem gondol.. csupán csak annyit, hogy végre fel tudja adni ezt a levelet és egy kisebb tehertől meg tud majd szabadulni.
Amióta elkezdődött az iskola, ismét magára ölti minden nap a fekete talárt, a háza és az iskola címerével együtt. Pálcája persze szokás szerint nála van, ha netán kellene valamire... de nem szívesen használja. Lassan benyit, de ekkor viszont nagyon meglepődik.*
-Mi a frász folyik itt?! *A két fél közé lép, lehetőleg úgy, hogy egyik se tudjon semmit lépni. Ha valamelyik elkezd a másiknak visszaszólni, leinti. Ma különben sincs jó kedvében.*
-Pálcákat letenni! Magyarázatot nem igen kérek, mert elég egyértelműnek tűnik nekem. Csak nem értem, hogy Ms. Marley hogy kerül ide. *Kérdő tekintettel pillant továbbra is, egyszer a majdnem felrobbanó Sebastianra, aztán a teljesen nyugodt és rejtélyes Jamesre majd végül a semmit ki nem fejező Larinara.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Madárház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 2 EmptyVas. Szept. 05, 2010 1:25 am

-Köszönöm szépen Lar... azt hiszem, ezt megjegyeztem. Egy életre. *Kicsit sötétebb képpel pillantok rá a másikra, aztán vissza Sebre. Feloldották, úgy vagyok vele, hogy már tényleg eljátszottam mindent. Reméltem, hogy végre megtámad vagy valami... de nem, ő csak egy mondatot tudott kinyögni. Elvigyorodom gúnyosan, majd közelebb lépek egy lépést.*
-Most a legérdekesebb. Miért takarodnék el? *A pálcám kezembe, de még nem szegezem rá a másikra. Ekkor viszont nyílik az ajtó, odavetem gyorsan pillantásom. Alex. Na már csak ő hiányzott. Közénk lép, én a pálcámat a zsebembe dugom. Van egy olyan érzésem, hogy ez nagyon érdekes beszélgetés lesz.*
-Szép délután Alex bá'. *Nem zavartatom magam a szónoklással, hiszen tudom, hogy Alex mindent tud... voltam benn már nála, sőt, én nem is bánnám ha lemondaná a kviddics meccset. Larre nézek, majd vissza Sebbre. Érdekes gúnyos tekintettel... mind mindig.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Madárház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 2 EmptyVas. Szept. 05, 2010 1:33 am

* Csak most kezdtek igazán érdekessé válni a dolgok, mikor Alex belépett az ajtón. Ennek sem lesz jó vége. *
- Csókolóm Alex bácsi. * Köszönök kissé gúnyosan. Mert volt már pár incidensem mikor Alex jól kiismert és most sem fogom előtte megjátszani magam. *
- Mit kell mindenbe bele szólni? * Teszem fel a kérdést Alex-nak. Majd oda lépek James- hez és halkan a fülébe suttogok valamit. : Nem lenne jobb, ha most lelépnénk innen? Csinálhatnánk valami értelmesebb dolgot is mi ketten. * Csak úgy tudom elkerülni a bajt, ha a két fiút szétválasztom egymástól. Remélem beválik az ötletem, ha meg nem akkor maradok továbbra is nézni a két makacs fiú veszekedését. Talán még össze is foghatnának és legyőzhetnék közös erővel Alex-ot, de ez csak egy kosza gondolat volt, biztos, hogy nem fognak össze. *
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Madárház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 2 EmptyVas. Szept. 05, 2010 1:40 am

*Ekkor nyílik az ajtó, és Alex lép be rajta. Na már csak ő hiányzott.*
-'Napot. *Köszönök szűkszavúan. Nincs kedvem jópofizni, és kezdek lassan lenyugodni. Gondolom, hogy Szent Millert fogja megint nyertesként kihozni a játszmából. Elvégre ő a HV-ja. De a vak is látja, hogy most nem én kezdtem. Mondjuk, ha Lar ellenem szól, akkor nekem lőttek.*
-Pedig, jobb lenne, ha megfogadnád a tanácsomat.... *Hatásszünet.* James. *Teszem zsebre a pálcámat. Marhára elegem van belőle.*
-Ha nem bánja igazgató úr. Csak egy levelet küldtem, amikor ez rámtalált. *Bökök a fejemmel James felé. Nem vagyok hajlandó a nevét kimondani.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Madárház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 2 EmptyVas. Szept. 05, 2010 1:57 am

*Szúrós pillantással Larre néz.*
-Ms. Marley. Nem ajánlom, hogy még egyszer ilyen modorban szóljon hozzám. *Bólint, majd amikor mind a két srác eltette a pálcát, elgondolkodik. A kviddicset nem szeretné lefújni, pedig ezt ígérte... valami máshoz kell neki folyamodni. Valami jobb dologhoz.*
-Semmi magyarázkodást nem fogadok el! Nem érdekel, ki volt itt legelőször és hogy ki kezdte. Mindhármukat büntetőmunkára ítélem. Holnap délután legyenek az irodám előtt, pontosabban este hatkor. *Kisebb hatásszünetet tart, végignézve a három diákon.* Ismétlem: MINDHÁRMAN! Semmi kibújás vagy akármi a büntetés alól, mert bajok lesznek. Értve vagyok? *A legjobb esetben elengedte volna a büntetést, de most nem... James felé veti pillantását.*
-James, most velem jössz. Többiek pedig szétszéledni. Tehát holnap hatóra. *Azzal maga után rángatva Jamest -aki innen NJK ként folytatja- visszatér az irodájába. Még lerendez egy két dolgot, James kap egy fejmosást és mindenki megy a dolgára.*


//Köszi, James nevébe is :D

A büntetőmunka nem feltétlen holnap lesz. Megbeszéljük useresen az időpontot és akkor majd ki lesz játszva ;) //
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Madárház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 2 EmptyVas. Szept. 19, 2010 3:16 am

Nicole Hart


*Egy szép napra ébredtem, mint mindig. Rég beszéltem a testvéremmel George-val, így elhatároztam, hogy írok neki egy levelet. Pár perc alatt meg is írtam. Ezek után elindultam a madárház felé, ahol a baglyom, Ron, tartózkodik. A segítségével könnyebb lesz eljuttatni a levelet. Most is, mint általában, piros felsőt, fekete nadrágot és sportcipőt viselek. Néhány perc múlva megérkezek. Odasétálok Ron-hoz, majd egy kis eleséget adok neki.
-Szia. Lenne egy kis feladatod.
*Mondtam a baglyomnak. Megvárom még eszik, majd útnak indítom.
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Madárház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 2 EmptyVas. Szept. 19, 2010 3:28 am

*Egy levéllel a kezemben érkezek fel, a Madárházba. Tegnap láttam valamit, ami nem hagy nyugodni, így gondoltam írok haza egy levelet, hogy minden rendben van-e. Szokásos fekete cuccban vagyok, a kedvem átlagos. A tömeget szokás szerint most is kerülöm, acélszürke szemeimben pedig semmi csillogás nem vehető észre... mintha kihalt lenne...
Amikor belépek, megtorpanok. Nem gondoltam volna, hogy lesz itt más is. Lesütöm pillantásom.*
-ööö... szia. *Sosem voltam túl jó kommunikációban. Ha beszélnek hozzám, talán vissza is beszélek. Egy iskolai madarat lehívok közben és a levelet elkezdem a lábára kötözgetni. Szemem sarkából azért figyelem Raidont.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Madárház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 2 EmptyVas. Szept. 19, 2010 3:35 am

Nicole Hart


*Ron éppen befejezte az étkezést. A csőrébe adtam a levelet, majd útjára indítottam. Mind e közben, egy lány lépett be. Teljesen ledermedt, mint ha rémet látott volna. Köszönt, majd egy iskolai madarat lehívott. Biztosan a szüleinek ír.
-Szia. *Köszöntem vissza. -Te a szüleidnek írsz levelet? Egyébként Ralph-nak hívnak. És téged hogy szólítsalak? *Érdeklődők kedvesen. ~Olyan fura. Remélem nincs semmi baja~
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Madárház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 2 EmptyVas. Szept. 19, 2010 3:49 am

*Lassan én is befejezem a levél kötözését. Közben Ralphot figyelem a szemem sarkából. Olyan ismerős... csak nem emlékszem, hogy honnan. Amikor leszólít, egy kicsit zavartan fordulok felé.*
-Igen. *Nem kérdezek vissza, hiszen az az "is" elárulta. Aztán, mivel nem vagyok udvariatlan meg rosszul nevelt, bemutatkozom.*
-Nicole. *Elkapom pillantásom, majd a madarat elengedem és végignézem ahogy eltűnik. Aztán visszapillantok a másikra. Amúgy én mindig ilyen vagyok, meg kell szokni.*
-Hányadevés vagy? *Mostanság nem bírom, ha túlságosan csend van körülöttem.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Madárház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 2 EmptyVas. Szept. 19, 2010 3:54 am

Nicole Hart


*A lány válaszán elmosolyodtam egy kicsit. Hát igen a szülők nélkül nem lehet kibírni. Bár azért jó, ha nincsenek itt. Ezek után egy kérdést kaptam, amire illedelmesen válaszoltam. Bár ez az illedelmesség nem nekem való, csak a szülők verték belém.
-Nos Elsős vagyok, és Plamás.
*Egy kicsit megelőztem, mert lefogadom a következő kérdése az lett volna, hogy melyik házba tartozok.
-És te? Hányadéves vagy, melyik ház? *Kérdeztem vissza.
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Madárház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 2 EmptyVas. Szept. 19, 2010 4:07 am

*Engem sosem zargattak a szülők... a tesóm idősebb, már rajta túléltek mindent így velem meg úgy vannak, hogy azt csinálok amit akarok, csak módjával. De én nem vagyok olyan mint Sebastian. Végre összefutottam egy korombelivel.*
-Szintén elsős és Amira. *Még szerencse, hogy nem Faminés. Úgy hallottam, hogy azokkal nem jó barátkozni, meg az a rivalizálás...*
-Te voltál a bálon? *Csak mert ugye mi nem igen mentünk be a tömegbe... mert én nem bírom. Szóval nem láttam.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Madárház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 2 EmptyVas. Szept. 19, 2010 4:20 am

Nicole Hart


*Na végre valahára minden házból ismerek valakit.
-Örülök, hogy meg ismerhetlek. Mos már teljes a kör. Minden házból ismerek egy-egy személyt. Bár a másik kettőből többet is, de ez lényeg telen.
*Jelentettem ki, majd közelebb mentem Nicole-hoz. Látszik rajta, hogy fél. Próbálom nem megijeszteni, mert akkor egy újabb szerelmi kísérlet úszik el a szemem elől. A báli kérdésére is válaszolok.
-Hát mivel DT elnök vagyok, így kénytelen voltam elmenni, de legalább egy jót táncoltam. És te voltál? *Kérdeztem vissza udvariasságból.
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Madárház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 2 EmptyVas. Szept. 19, 2010 6:00 am

-Á értem... én is. *Mondom továbbra is csak halkan, majd elmerengve figyelem minden mozdulatát. Nem zavar, hogy közelebb lép. És nem félek... egyszerűen ilyen vagyok, szóval egy idő után, ha megismerem majd jobban viszonyulok hozzá...*
-DT elnök? Bravó... *Sosem gondoltam volna, hogy egy elsős lesz a DT elnöke. Én sosem akartam oda menni... túl sok a diák benne.*
-Voltam csak nem bent. Tömegfóbiám van. *Vonok vállat unottan, hiszen erről már nem én tehetek. Nagyanyámnak volt még állítólag. Csak azért néha szívás.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Madárház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 2 EmptyHétf. Szept. 20, 2010 12:31 am

Nicole Hart


*Egész kedves lány ez a Nicole. Szegények tömegfóbiája van. Sajnálom egy kicsit érte, de szerintem kerüli a tömeget.
-Köszönöm a gratulációt. Én sem hittem volna, hogy engem választanak.
*Köszönöm meg a DT elnöki pozícióért kapott dicséretet.
-Teljesen megértelek. Én sem vagyok valami társasági ember, de viszont szeretek barátkozni. Mitgondolsz lehetünk barátok??
*Érdeklődök udvariasan. Közben egyre közelebb megyek, mivel pont a kijáratnál áll, és én is ki szeretnék egyszer jutni, így kénytelen vagyok közelíteni. Persze szép lassan, nehogy megijedjen.
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Madárház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 2 EmptyHétf. Szept. 20, 2010 7:25 pm

-Vannak meglepetés szerű események... *Jegyzem meg halkan, miközben egy aprócska mosolyt is az arcomra csalok. Nem mindig olyan egyszerű, de néha sikerül. Persze elgondolkodva hallgatom tovább Ralphot, aztán amikor közeledik, én meg sem rezzenek. Nem vagyok ijedős típus, különben is... ha valaki bántani akarna vagy valami ilyesmi, úgyis látomásom lesz.*
-Gondolom ha te is jól viselkedsz akkor lehetünk. De ha Plamás vagy akkor ebben nincs kivetésem. Szerintem jófej vagy. *Kezd megeredni a szavam, ami mondjuk igen jó jel. Acélszürke szemeim láthatóan felcsillannak, mivel még sosem volt igazi barátom. Vagyis de... Kim... ő az egyetlen eddig, és akkor most már Ralph is.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Madárház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Madárház
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: