Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapMadárház - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Madárház - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Madárház - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Madárház - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Madárház - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Madárház - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Madárház - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Madárház - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Madárház - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Madárház - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Madárház - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Madárház - Page 3 Vote_lcapMadárház - Page 3 Voting_barMadárház - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Madárház - Page 3 Vote_lcapMadárház - Page 3 Voting_barMadárház - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
Madárház - Page 3 Vote_lcapMadárház - Page 3 Voting_barMadárház - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
Madárház - Page 3 Vote_lcapMadárház - Page 3 Voting_barMadárház - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Madárház - Page 3 Vote_lcapMadárház - Page 3 Voting_barMadárház - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
Madárház - Page 3 Vote_lcapMadárház - Page 3 Voting_barMadárház - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Madárház - Page 3 Vote_lcapMadárház - Page 3 Voting_barMadárház - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
Madárház - Page 3 Vote_lcapMadárház - Page 3 Voting_barMadárház - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Madárház - Page 3 Vote_lcapMadárház - Page 3 Voting_barMadárház - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
Madárház - Page 3 Vote_lcapMadárház - Page 3 Voting_barMadárház - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Madárház

Go down 
+8
Larina Marley
James Miller
Sebastian G. Blaze
Benjamin Doredumble
Martin Weiss
Veronica Johnson
Nyxia Solaris
Főmesélő
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Madárház - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 3 EmptyKedd Szept. 21, 2010 8:00 am

*A lány elmondta a véleményét rólam, ami hallatán megörültem. A közeledésemre nem reagált túlzott félelemmel vagy hasonló dologgal. Így bátrabban megyek közelebb.
-Köszönöm az elismerést. Már mint úgy értve..., hogy jó fejnek tartasz. Szerintem te is az vagy, bár nem ismerlek még igazán, de ez sztem nem is fog megváltozni a véleményem. *Jelentettem ki, majd elgondolkodtam, hogy mit kellene most mondanom neki. Egy kicsit félénk vagyok. Mennyi csinos lány jár ebbe a suliba. Ráadásul még jó fejek is. Közben rájöttem, hogy mit akartam kérdezni.
-Nincs kedved sétálni velem egy kicsit? Mondjuk lemehetnénk a tóhoz. *Kérdeztem meg udvariasan, majd megvárom mit válaszol.
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Madárház - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 3 EmptySzer. Szept. 22, 2010 7:46 am

*Halványan elmosolyodom, ami igenis jó jel.*
-Hát igen... remélem nem fogunk egymásba csalódni. Nem sok barátom volt eddig... *Pillantok fel fekete hajam mögül, aztán elgondolkodom a kérdésére. Persze nincs semmi dolgom, és szeretném megismerni. Szóval egyértelmű.*
-Persze, van. Úgysincs jobb dolgom, és talán jobban meg is ismerjük egymást egy kicsit. *Lassan elindulok az ajtó felé, kinyitom, de még nem lépek ki rajta. Megvárom, hogy ő is jön-e.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Madárház - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 3 EmptySzer. Szept. 22, 2010 8:04 am

*Nicole elmosolyodott, ami azt jelenti, hogy benne van a sétálásban. Teljesen meglepődtem, hisz, azt hittem, hogy el fog utasítani. Ezt természetesen szóban is elmondta.
-Rendben van. Én is szeretnélek jobban megismerni.
*Jelentettem ki, majd a lány után mentem, mivel ő már az ajtót nyitja. Kedves tőle, hogy megvár, hisz én is ezt tettem volna.
-Köszönöm, bár nem tudom, hogy mit is. *Mosolyodok el, majd kilépek az ajtó, de természetesen Nicole után.
-Nos, nem jut eszembe semmi téma, amiről beszélgethetnénk. Te tudsz valamit ajánlani? *Kérdezem, majd próbálok lassan közeledni hozzá, persze ha látom, hogy nem szeretné, akkor nem teszem meg a közeledő lépéseket.
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Madárház - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 3 EmptySzer. Szept. 22, 2010 7:22 pm

*Egy kisebb gondolkodási idő után ismét felpillantottam rá. Először nekem se jutott eszembe semmi kérdés, mondjuk... a Plama ház diákjai azok, akik általában kíváncsiak. Aztán rájöttem, hogy mennyi minden van, hiszen még alig tudok róla valamit. Lassan haladok le a madárház lépcsőin.*
-Hát... honnan jöttél? Van testvéred? *Hopp már itt is van két kérdés, de ennyi egyenlőre elég is volt. Nem akarok udvariatlan lenni, mert én igenis jól nevelt vagyok... ez látszik rajtam. Az pedig nem zavar, hogy közeledik, csak maradjon ki az személyes szférámból. Akkor meg... szólok neki úgyis ha zavar a jelenléte.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Madárház - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 7:00 am

*Őszintén nem tudtam eltalálni, hogy mit is fog kérdezni tőlem. Látszólag nem zavarja, hogy közeledek, de a magánszférát betartom és annál közelebb az engedélye nélkül nem megyek. Kis idő múlva kérdezett is, amire azonnal válaszoltam.
-Hát Madridban születtem, de Cambridge-ben lakok. Igen van egy testvérem. A neve George, de ő nem idejár. Tudod a gyerekkorunk elég zűrös volt. Túl sokat robbantottunk és a szüleink jobbnak látták azt, ha nem egy suliba jövünk. És veled mi a helyzet. Honnan jöttél és van testvéred? *Kérdezek vissza, miközben lassan leérünk a tóhoz.
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Madárház - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 3 EmptySzomb. Szept. 25, 2010 12:14 am

*Figyelmesen végighallgatom Ralphot, majd lassan már a lépcsők végére érek/érünk.*
-Ahha, értem. Én sem vagyok túl jóban a bátyámmal... *Sebastian velem mindig kivételezett és mindig kiközösített. Egyszerűen nem tud elfogadni úgy, ahogy kellene. Ezért nem voltunk és vagyunk sose jóban.*
-Én Liverpoolból jöttem. Testvérem van, három évvel idősebb. Ő is másik varázslóképzőbe jár. *Nagyjából ennyit tudok erről mondani. A cipőmet vagyis a földet kezdem ismét fixírozni, közben reménykedem, hogy van kérdése.*

//A kövi mehet a tóhoz ^^//
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Madárház - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 3 EmptySzomb. Okt. 16, 2010 10:39 pm

* Gyorsan lépkedek a még kicsit nedves talajon, egyenesen a madárház felé. Egy farmernadrág van rajtam, a bőrdzsekimmel és egy hosszú szárú fekete csizmával, aminek az anyaga olyan vékony, hogy joggal hordhatom még így is , hogy nincs tél. A hajamat most lófarokba fogtam, elöl egy kis frufrut hagyva.
Ahogy belépek a madárházba, rögtön megcsapja az orromat a baglyok illata. Nem vagyok valami állatbarát, így még csak saját baglyom sincs. Óvatosan kikerülöm a köpeteket , meg az ürülék darabokat és elkapok egy iskolai baglyot. Előveszem a zsebemből a kis borítékot, rárakom a bagoly lábára és útjára eresztem. Bámulok utána, és közben szidom magamat, amiért nem volt erőm felkelni hamarabb. A bátyámnak ma van a születésnapja, és én akartam lenni az első aki felköszönti. Ezért is maradtam fent tovább az éjjel, hogy majd éjfél után azonnal idejövök és elküldöm a levelet. De természetesen bealudtam...
Arra leszek figyelmes, hogy az egyik kis szürke bagoly felém közeledik, majd amikor megpróbálom elhessenteni, egy jó nagyot csíp az ujjamba.*
- A fenébe !
* Szitkozódom, majd hallom, hogy valaki más is belép a házba.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Madárház - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 3 EmptySzomb. Okt. 16, 2010 10:57 pm

*Örömmel telve és sietve lépkedek a madárházhoz, hisz a tesóm már biztosan válaszolt a levélre amit írtam neki. Az időjárásra tekintve feketébe öltöztem, bár senkit sem gyászolok, de nekem valahogy még is ez a szimpatikus összeállítás. Mikor belépek a madárházba, egy lányt pillantok meg. Először nem tudok foglalkozni vele, hisz Ron azonnal odarepül hozzám a válaszborítékkal.
-Szia Ron. Gyors voltál, hisz tegnap adtam fel a levelet, te pedig hoztad a választ is. Tessék ez a tied.
*Előveszek egy kis madáreleséget neki, majd a csőrébe adom és a helyére engedem. Ezek után már tudok foglalkozni a lánnyal, aki itt van bent.
-Szia. Ne nézz hülyének, mert a baglyommal beszélgettem. Juj te vérzel. Várj csak hagy segítsek rajta.
*Előveszek egy sebtapaszt, majd, ha a lány engedi, akkor betapasztom az ujját. Remélem így jobb lesz, mint, hogy vérezzen.
-Egyébként Ralph-nak hívnak. Örülök, hogy találkoztunk. Téged hogy szólítsalak??
*Érdeklődöm kedvesen a lánytól, közben be is fejezem a ragasztást.
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Madárház - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 3 EmptySzomb. Okt. 16, 2010 11:08 pm

* Egy fiú lép be, majd rögtön oda is repül hozzá egy bagoly. Soha nem értettem meg mit lehet ennyire szeretni a baglyokon.. Csak csípnek, köpeteket hullajtanak meg idegesítően huhognak. Ezért sem látogatom gyakran a madárházat.. *
- Szia ! Láttam már nálad furcsább embert is, szóval a bagollyal való beszélgetésed még nem olyan gáz.
* Vonom meg a vállam, majd elfogadom a sebtapaszt és egy hálás mosolyt küldök a fiú felé. Ahogy elnézem fiatalabb nálam. Sőt ebből a kedvességből le is szűröm, hogy nagy valószínűséggel nem az én házamba tartozik..*
- Hannah. Részemről a szerencse.
* Biccentek egyet, majd szúrós szemmel nézek a bagolyra ami belém csípett. *
- Mi járatban erre ?
* Kérdezem tőle . Bár eléggé evidens, hogy ha valaki ide jön az vagy levelet ad fel, vagy vesz át, de én arra gondolok, hogy kitől kapott levelet stb.. Lehet, hogy tolakodónak tart, de akkor nem válaszol és kész. *
- Gond lenne ha kijjebb mennénk ? Kicsit frusztrál ez a sok bagoly...
* Nézek reményteljes pillantással az ajtó felé.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Madárház - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 3 EmptySzomb. Okt. 16, 2010 11:29 pm

*Boldogan mosolygok, mikor Hannah elfogadja a sebtapaszt és nem tart hülyének, mert Ron-nal beszélgettem. Mikor megkérdezi, hogy mi járatban vagyok itt, a kezemben lévő levélre pillantok, majd kibontom és gyorsan átfutom azt, majd válaszolok a kérdésre.
-Hát a testvéremtől kaptam egy levelet, de nem repdesek az örömtől, ugyan is olyan hírt írt, aminek a gondolata is megráz.
*Egyáltalán nem veszem tolakodónak a kérdését. Sőt inkább örülök neki, hisz lehet, hogy eltudom neki mondani az érzésemet a levéllel kapcsolatban.
-Nem, persze menjünk kijjebb, ha zavarnak a baglyok. Mit szólnál hozzá, ha átmennénk az udvarra??
*Kérdezem egy mosoly keretében, majd kinyitom az ajtót és megvárom még Hannah megindul. Én pedig követem őt, egészen az udvarig.


//Írj az udvarra^^//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Madárház - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Madárház
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: