Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapMadárház EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Madárház Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Madárház EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Madárház EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Madárház EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Madárház EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Madárház EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Madárház EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Madárház EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Madárház EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Madárház EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Madárház Vote_lcapMadárház Voting_barMadárház Vote_rcap 
Kim Kaguya
Madárház Vote_lcapMadárház Voting_barMadárház Vote_rcap 
Ted Forrester
Madárház Vote_lcapMadárház Voting_barMadárház Vote_rcap 
James Miller
Madárház Vote_lcapMadárház Voting_barMadárház Vote_rcap 
William Quentin Watson
Madárház Vote_lcapMadárház Voting_barMadárház Vote_rcap 
Sindy Logan
Madárház Vote_lcapMadárház Voting_barMadárház Vote_rcap 
Hannah McDowal
Madárház Vote_lcapMadárház Voting_barMadárház Vote_rcap 
Chris Martines
Madárház Vote_lcapMadárház Voting_barMadárház Vote_rcap 
Solaria Luthia
Madárház Vote_lcapMadárház Voting_barMadárház Vote_rcap 
Daniel Reed
Madárház Vote_lcapMadárház Voting_barMadárház Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Madárház

Go down 
+8
Larina Marley
James Miller
Sebastian G. Blaze
Benjamin Doredumble
Martin Weiss
Veronica Johnson
Nyxia Solaris
Főmesélő
12 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Madárház   Madárház EmptySzer. Dec. 09, 2009 8:54 pm


Különálló kis épület a birtokon, de belül annál tágasabb hiszen sok madárnak ad helyet ami nem mind bagoly, előfordul holló is köztük. A belső térben mindig átható madarakra jellemző szag uralkodik, és a padló is gyakran madárürülékkel borított, még ha az épület naponta egyszer takarítja is magát.

Sharmila Henderson pályázata
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Nyxia Solaris
Diák- Famine
Diák- Famine
Nyxia Solaris


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 33
Tallérok : 1
Pontok : 0

Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház EmptyPént. Május 07, 2010 7:59 am

*Prefektusi kinevezése után Nyxia úgy gondolta, hogy ideje akkor már így is járnia egyet a kastélyban, így tadám most itt van a madaraknál. Kígyóját, mondjuk nem ártana visszafogni, hiszen nem kéne, hogy a tollasokból táplálkozzon elég rágcsáló akad az erdőben is. Meg ha már itt van, az egyik iskolai bagoly segítségével küldene a szüleinek pár sort, csak pechére pergamen és penna nincs nála, meg értelem szerűen tinta... nincs mit csinálni, majd holnap ír levelet. Addig is gyönyörködik a kilátásban.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház EmptyPént. Május 07, 2010 8:11 am

* Mosolyogva táncoltam felfelé a Madárház lépcsőjén, a régi, tekintélyt parancsoló torony felé. Boldog voltam, bár fogalmam sem volt, mitől.
Már mikor reggel ásítozva kimásztam az ágyamból is úgy éreztem, majd kicsattanok az energiától. A napom valahogy jól alakult, a reggelinél még elkaptam az utolsó almát, mielőtt valaki más lenyúlta volna előlem.
Még otthon szoktam rá az alma-evésre, és ezt a szokást azóta sem hagytam el, lévén : az alma egészséges, én pedig vigyázok a vonalaimra. A Hiroshi-ház tagjaitól ez méltán elvárható, azt hiszem ...
Megígértem Édesanyámnak, hogy minden péntek reggel felmegyek a Madárházba és elküldök neki egy levelet az állapotomról, egyet pedig Apámnak külön a Minisztériumba. Mivel első gyermekük vagyok, mindig óvtak még a széltől is.
De nem lepte meg őket az iskolába való felkérés, hiszen felmenőim közt kizárólag varázslók és boszorkányok szerepeltek.
Talárom sejtelmesen suhogott mögöttem, ahogy átléptem az utolsó lépcsőfokon, és már ott is voltam a jó előre kiszemelt bagolynál.
Azért a középnagyságú, kerek helységben már óvatosabb eleganciával mozogtam, miközben igyekeztem nem lepillantani a padlóra.*
- Lássuk csak ... * suttogtam magam elé, miközben elő húztam talárom zsebéből az apró, négyszögletű papírborítékot, rajta törtfehér masnival.
Ám mikor a madár lábára akartam kötni, az engedetlenül elrebbent kezeim alól, egy másik rúdra.
Első esetben még mosolyogva követtem, azonban mikor harmadszorra játszotta el ezt, ideges lettem.*
~ Ilyen nincs! ~
* Puffogtam magamban.
Ekkor lettem figyelmes arra a nyilvánvaló tényre, hogy nem vagyok egyedül...*
Vissza az elejére Go down
Nyxia Solaris
Diák- Famine
Diák- Famine
Nyxia Solaris


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 33
Tallérok : 1
Pontok : 0

Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház EmptyPént. Május 07, 2010 8:19 am

*Kicsit meglepődik mikor lépteket hall maga mögül. Nagyon reméli, hogy nem a tegnapi lökött jön levelezgetni, mert akkor leveti magát innen. Még percekig nézegeti a tájat, aztán mikor kellőképpen be sötétedet, hátat fordít az ablaknak és a másik lány szerencsétlenkedését figyeli. Nem bunkó ő, mert nem teszi szóvá, csupán egykedvűen figyeli, hogy a bagoly mindig elszáll előle. Választhatna is más baglyot, de persze ezt nem közli a lánnyal. miért is tenné?
Inkább felül a párkányra, kiesni úgysem fog, és onnan figyeli hogyan oldja meg végül a bagoly gondot a lány. Reméli sikerül neki, vagy ha nem Nyxia-nak addig is van egy kis műsora. A táj már úgy sem köti le, mert nem lát semmit.
Jellemével nem összeegyeztethető, hogy csak úgy beszélgetést kezdeményezzen, állatához meg nincs kedve beszélni. Kettesben sziszegni úgy is tud máskor.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház EmptyPént. Május 07, 2010 8:28 am

* Sóvárogva pislogtam a szökevény madár után, mint akinek most kapott szárnyra a szerencséje. Sóhajtva, a levelemet szorongatva léptem vissza a rúdhoz, amin számos másik állat pihent békésen.
Ha bár észre vettem az idegen jelenlétét, addig nem szerettem volna beszélgetést kezdeményezni, amig el nem kapom a baglyot és útjára nem engedem a levelet.
Ám, így, hogy hoppon maradtam jobb ötletem úgyse sok volt. Így mosolyogva felé fordultam.*
- Szia, Arielle McNiel vagyok, örvendek! * nyújtottam kezet neki barátságosan.
Ám mikor jobban szemügyre vettem, nagyon meg kellett feszülnöm, nehogy eltűnjön a mosolyom.
Ismertem a talárján lévő jelzésből, hogy melyik ház tagja. Úgy tűnik, Farmine-os ...
Micsoda kellemetlen véletlen!
Tudni illik, a Hiroshi-s diákok nem igazán szimpatizálnak az előző ház tagjaival. Leginkább azért nem, mert mi csupa kedvesség és báj vagyunk, ők meg ravaszak és kiálhatatlanok. Ennek tetejébe még rémisztőek is!
De változatlan mosollyal fixíroztam az idegen arcát, akitől ugyan nem vártam szívéjes üdvözlést, de talán most az egyszer történhetnek csodák.
Bár, meg kell hagyni, ez elég extrém csoda lenne...*
Vissza az elejére Go down
Nyxia Solaris
Diák- Famine
Diák- Famine
Nyxia Solaris


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 33
Tallérok : 1
Pontok : 0

Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház EmptyPént. Május 07, 2010 8:41 am

*Hát a madara nem lett meg. Nyx fejében megfordult, hogy felajánlja hogy segít megfogni, de ahhoz túl lusta, hogy a párkányról leszálljon. Na mindegy, még nézegeti egy ideig, hogyan szerencsétlenkedik szegény állattal, majd úgy két perc múlva megunja és oda lép a madárhoz aki engedelmesen a kezére száll.
~Na ennyit erről~
Tétován pillant a lányra, és talárján a jelzésből egyből kiderül, hogy Hiroshi-s. Neki személy szerint semmi baja azzal a házzal, ahogy a többivel sem. Na meg nem fog menni a többi után, hogy utáljunk mindenkit, így viszonylag - mármint hozzá képest - barátságosan rámosolyog a lányra, akinek két perc múlva a neve is kiderül.*
- Nyxia Solaris*mutatkozik be ő is, majd a baglyot a lány felé tartja. Ha nem fogadja el, mert egy Famine-stől kapta... Hát azt legalább senki nem mondhatja, hogy Nyx nem próbálkozott.


//Ééés fagyás.//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház EmptySzomb. Május 08, 2010 7:14 am

// és ... Olvadozás ^^ //

* Meglepett ez a semmien reakció, ami abszolút nem volt jellemző a Famine-osokra...
Az első vacsorámon a mellettem ülő lány, akinek a nevét szinte rögtön elfelejtettem,
felvilágosított a házak egymással kialakított kapcsolatairól.
Nem volt kérdés, én a Hiroshi-sokon kívül még a Palma-sokért voltam nagyon oda,
ők olyan... kis esetlenek, imádtam őket nézni!
Viszont a Famine-soktól már az első pillanatban rázott a hideg.
Az a sok sötét szín, a markánsan szép arcvonások, a háttérben lappangó energikus
mozgásukkal... Akár a kígyók, vagy valami egyéb csúszómászó állat!
Igazság szerint talán féltem is tőlük, ezt pedig nem másnak tulajdoníthatjuk be, mint
a ténynek, hogy én sokkal vidámabban viselkedem, könnyebben teremtek kapcsolatokat.
Ugyan nem volt túl sok előítéletem iskolánk talán legnegatívabb házával szemben, de
azért mégis muszáj feltennem a kérdést magamnak...
Mi a fenére jó a gonoszság, a fekete mágia? Mert - gondolom én - külömben a Famine-ház
klubhelyiségének ajtajára csak egy tábla lenne kifüggesztve ezzel a mondattal :
" Használaton kívüli klubhelyiség ! "
* Gondolataimból a lány bemutatkozása riasztott fel. Mit riasztott?! Vert!
A gesztusa pedig még jobban ledöbbentett. Már mint az, ahogy a madarat felém nyújtotta.
Ez valami átverő-show, vagy mi a fene? Egy Famine-s kedves próbál lenni? Velem?!
Akaratlanul is elmosolyodtam a gondolatra. Hát, úgy tűnik, változik a világ*
- Örülök, hogy megismerhettelek Nyxia! * mondtam hevesen, artikuláltan, mintha alig
férnék el a bőrömben a hirtelen boldogságtól. Hálásan elvettem a baglyot, majd egy gyors
mozdulattal a lábára kötöttem a levelemet. Ezután a madár már ott is hagyott, szállt,
szállt, míg csak el nem tűnt a köd lepte hegyormok mögött.*
- Köszönöm a segítségedet! * mosolyogtam.*
Vissza az elejére Go down
Nyxia Solaris
Diák- Famine
Diák- Famine
Nyxia Solaris


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 33
Tallérok : 1
Pontok : 0

Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház EmptySzomb. Május 08, 2010 7:29 am

*Nyxia elmosolyodott, sejtette, hogy ez a gesztusa megfogja döbbenteni. Nem azért csinálta, hogy döbbenetet okozzon, vagy esetleg a másik lány szívinfarktusban elmenjen, hanem azért mert már ő unta, hogy szerencsétlenkedik azzal a bagollyal. Persze ezt nem fogja a lány orrára kötni. Miért is tenné? Karba tett kézzel figyelte, ahogy a lány felköti a levelet a madárral, majd útjára engedi.
Kíváncsi volt mi jár a lány fejében, de mivel nem legimentor - bár szándékában áll megtanulni egyszer - így jobb híján megvárja míg Arielle mond valamit.*
- Én is. *mosolyog rá. Látja rajta, hogy nem nagyon díjazza a nyakában lógó állatot, de nem tud mit csinálni Nyx a kígyó a legjobb barátja, ergo marad. Arielle vagy megszokja, vagy ennyi volt ez a beszélgetés.
- Ő Nyx*mutat a nyakában lévő fekete állatra. Tényleg nem hiába került a Famine-be így nem is beszél többet. Sőt, magához képest ez már sok is volt. Igaz akadna pár kérdése, de véleménye szerint egy idő után mindenre választ kap, ha meg nem akkor kérdez majd.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház EmptySzomb. Május 08, 2010 7:50 am

* Kezeimet tördelve pislogtam Nyxia-ra,miközben próbáltam kitalálni, miről is
beszélgethetnénk egészen konkrétan. De semmi nem jutott eszembe, ami, valljuk be,
nálam elég ritka. Így végül csak ennyit mondtam, mint mentő ötlet.*
- Aranyos ... * leheltem bizalmatlanul a kígyóra pillantva, ami gyanúsan lágyan
tekergődzött gazdája vállán.
Kedvem lett volna sikoltva elrohanni onnan, hisz valljuk be, az én gyomromnak sem
kell kibírnia mindent, ám ennek a híre futó tűzként terjedt volna az iskolában,
a megaláztatást pedig még fele annyira sem bírtam volna, mint hogy öt percig
farkas szemet nézzek egy kígyóval.*
- És mióta jársz ide? * kérdeztem ismét a lányt, elő csalogatott lelkesedéssel.
Nem szerettem volna elvenni a kedvét a beszélgetéstől, és háborút sem akartam.
Sosem féltem senkitől, ám abban biztos voltam, hogy ha harcra kerülne a sor, biztosan
ő győzne. Úgy láttam, nem friss hús az iskola falai közt és nem először van itt...*
Vissza az elejére Go down
Nyxia Solaris
Diák- Famine
Diák- Famine
Nyxia Solaris


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 33
Tallérok : 1
Pontok : 0

Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház EmptySzomb. Május 08, 2010 8:07 am

*Eléggé szkeptikusan pillantott a lányra. Látszott rajta, hogy nem bírja a kígyót, de még se szólt. Nyxia magában elismerően bólintott, majd sziszegett halkan a kígyónak, mire az állat lecsúszott a válláról és eltűnt a sötétbe.*
- Elküldtem vadászni*tette hozzá magyarázat képen, mielőtt a Hiroshi-s lány sikító frászt kapna, hogy a suliban szabadon kódorog egy kígyó. Végül is az állat ártalmatlan.
Nyxia visszamászott a párkányra és onnan figyelte a lányt. Kíváncsi volt mit fog mondani, illetve tenni, mert ő a maga részéről meglehetősen unatkozott, hiszen nem volt már semmi érdekes.*
- Hát elég régen, de nem nagyon jártam be a suliba. Na és te?*maga se tudta honnan jött ez a nagy csevegési roham, de ha már itt van nem fogja kidobni az ablakon.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház EmptySzomb. Május 08, 2010 8:31 am

* Mosolyogva vetettem hátam a falnak, ám mikor a kígyó furcsa sziszegést követően távozott,
arcom megrezzent, karjaim alig észre vehetően testem köré fonódtak, szinte védekeztem
egy esetleges támadástól.
Ám - hála Merlinnek! - a kígyó szép, csöndben elsiklott, valahova messzire. Akár másodpercekkel
ezelőtt a bagoly...*
- Értem ... * suttogtam könnyedtséget színlelve a vadászattal kapcsolatos bejelentésére.
Vadászni? Ugye ez csak valami vicc...
Egy pillanatig megfordult a fejemben, hogy a vadállat hátha az iskola társaimra vetett szemet,
azonban bíztam tanárainkban, és nem volt okom megkérdő jelezni a szabályokat. Ezen belül
a kígyó iskola falakon belüli tartózkodását sem. *
- Miért nem? * bukott ki belőlem a kissé illetlen kérdés a mondat első felénél. Hisz mi oka
lehet arra a varázsló lányának, fiának, hogy ha az egyik legrangosabb Varázsló- és
Boszorkányképzőbe nyer felvételt, hát ne járjon be?!
Ez egy kollégium, Merlin szakállára! Innen nem lehet megszökni! Bejárni vagy nem bejárni!
Ezen a helyen itt vagy és kész, punk-tum.
Bár úgy tűnt, valaki meg tudta oldalni az ellenkezőjét is, ez pedig kíváncsivá tett.*
- Én új diák vagyok, ebben az évben kezdtem itt a tanulmányaimat . * mondtam, miközben bal kezem
mutató ujjával a hajam csavargatásába kezdtem. Még így is előnyösebb volt, mintha az ajkamat
harapdáltam volna ... *
Vissza az elejére Go down
Nyxia Solaris
Diák- Famine
Diák- Famine
Nyxia Solaris


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 33
Tallérok : 1
Pontok : 0

Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház EmptySzomb. Május 08, 2010 8:50 am

*Halvány mosolygásba kezdett Nyxia, miközben elképzelte, hogy mi játszódik le Arielle fejében.*
- Nyugi, maximum csak egeret eszik*nyugtatja meg a lányt.*
- Egyébként meg csak azért mert nem vagyok nagyon szociális lény, és nem akartam idejönni. Nem önszántamból vagyok itt. De már kezdem megszokni.*feleli szép hosszan, majd lekászálódik a párkányról. Már sötét van, ő meg már álmos. Tehát lelép, de előtte még elköszön, mert nem igazán bunkó.*
- Aha. Majd biztos még össze futunk. A Démon hálóban lakok, ha van kedved majd benézhetsz*mondja, majd egy intés kíséretében elköszön és meg sem áll az említett helyig.*


//köszi//
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház EmptyPént. Május 21, 2010 9:14 pm

*Egy levéllel a kezében érkezik meg a madárházba. Nincs neki hollója, így gondolta hogy elküld egy levelet egy iskolai madárral. Utána pedig kéne már valamit csinálnia... valamit. Nála a valami mindent jelenthet.
Fekete nadrág-fekete playboy-os csattal, fekete-rózsaszín rövid ujjú póló és vans cipő van rajta. Szőke haja kiengedve és egy napszemüveg van a feje búbjára biggyesztve. Lassan belép, körülnéz.*
-Fúúúj! *Nem éppen kellemes illat van benn. A lába elé néz, reméli nem lép bele semmibe. Közben keres egy hollót magának, ráköti a lábára a levelet és kiküldi az ablakon. Egy ideig figyeli, ahogy a holló repül, aztán elkezd gondolkodni valami nagy hülyeségen.*
Vissza az elejére Go down
Martin Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Martin Weiss


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 27
Tallérok : 1
Pontok : 0

Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház EmptyPént. Május 21, 2010 9:22 pm

*Besétál a madárházba, zsebre dugott kézzel. Észreveszi a lányt. Rámosolyog egyet, majd köszön neki. *
-Szép napot, gyönyörű hölgy? Martin Weiss vagyok, kihez van szerencsém? *Vigyorog egy Orbit-reklám mosolyt. *
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház EmptyPént. Május 21, 2010 9:29 pm

*A hangra összerezzen, kicsit megijesztették. Megfordul, majd egy nagyobbacska mosoly jelenik meg az arcán. Hát igen... a jópasikat mindig kifogta. Kezdve Scottal...*
-Helló! Ó, köszönöm a bókot Martin. *Pukedlizik egyet a hülyeség kedvéért, majd közelebb lép egy kicsit.* Madison Greene. Mi járatban erre, ahol szinte senki nem jár? *Zöld szemeit le nem veszi Martinról. Közben persze a lába elé is figyel, nehogy belelépjen valamibe amibe nem kéne. Mellesleg, még mindig azon a bizonyos hülyeségen töri a fejét, és már tudja is mit akar csinálni. Most, hogy Martin is itt van, őt is bele fogja vinni, tuti.*
Vissza az elejére Go down
Martin Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Martin Weiss


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 27
Tallérok : 1
Pontok : 0

Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház EmptyPént. Május 21, 2010 9:36 pm

*Felvonja a szemöldökét. *
-Egy levelet kell elküldenem. *Mondja, majd füttyent egyet. Egy hatalmas hóbagoly repül Martin vállára. *
-Luna. *Mutat rá a bagolyra, megsimogatja, majd ráköti a levelet és elengedi. Ezután figyeli a lány arcát. ~Vajon min gondolkodhat? ~*
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház EmptyPént. Május 21, 2010 9:43 pm

*A hóbagolyra pillant, elmosolyodik.*
-Mennyire szép. *Jegyzi meg, aztán körülnéz. Sehol senki más, csak ők ketten... meg Madi szép kis terve. Csak ehhez ki kell, hogy kérje Martin véleményét is. Na meg, egyedül nem biztos hogy meg tudná csinálni.*
-Szerinted... *Egy cinkos mosoly jelenik meg az arcán, meg közben még a szemei is veszélyesen felcsillannak.* ...hogy lehetne ezt a sok madarat úgy megijeszteni, hogy mind kirepüljön? *Ebből már Martin érzékelheti, hogy Madi pontosan mire is készül. Ő mindig ilyen... mindig tud valamivel előállni.*
Vissza az elejére Go down
Martin Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Martin Weiss


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 27
Tallérok : 1
Pontok : 0

Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház EmptyPént. Május 21, 2010 9:49 pm

*Felvonja a szemöldökét. *
-Miért akarod kireptetni az összeset? Na bántsuk már szegényeket. *Mondja a lánynak, csodálkozva. *
-Amúgy passz, lövésem sincs. *Vonja meg a vállát. *
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház EmptyPént. Május 21, 2010 9:54 pm

*Odalép Martin mellé, majd oldalba böki.*
-Ugyan már! Egy kis szórakozás nem árt... úgyis... visszajönnek. *Mosolyodik el, aztán elmereng. Valami varázslaton, vagy jó ötleten gondolkodik.* Mi lenne... *Elvigyorodik, nagyonnagyonhülye.* ha egy kis vízzel felfrissítenénk őket? Nem lesz semmi bajuk! *Próbálja minden erejével rávenni Martint erre a kis "csínyre".*
Vissza az elejére Go down
Martin Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Martin Weiss


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 27
Tallérok : 1
Pontok : 0

Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház EmptyPént. Május 21, 2010 10:01 pm

-Neked tetszene? *Kérdezi, de megvonja a vállát és előrántja a pálcát. *
-Wasser! *Kiáltja a madarakra szegezve a pálcáját. Végülis az ő madara nincs itt. A madarak ijedten rebbennek fel, ki az ablakon, szétszélednek minden irányba. *
-Most már boldog vagy? *Kérdezi a lánytól. *
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház EmptyPént. Május 21, 2010 10:11 pm

-Mért, neked nem? *Pillant a fiúra zöld szemeivel, majd elmosolyodik. Még mielőtt ő is tudna valamit csinálni, Martin előhúzza a pálcáját és a madarakat lelocsolja. Olyan komornak tűnik a fiú... nem érti mért.*
-Mért van ilyen... komoly? *Nézi, ahogy a madarak röpködnek felettük, közben néhány toll is rájuk esik. Az ajtó mellé húzza Martint, mivel nem biztos hogy túl biztonságos benn. *


//fagy//
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház EmptyVas. Jún. 27, 2010 11:15 pm

*Benjamin késő délután lép be a bagolyházba. Senki nincs most rajta kívül, csak a madarak. Egy levelet szorongat a kezében a Kviddics a javából nevű boltnak. Hirdetéseken látta, hogy mennyibe kerül a Tűzvillám, így összespórolt annyit. A levélben a megrendelőlap van kitöltve és a pénz a seprűre. Azért is kell neki az a seprű, mert jövő tanévben elméletileg ő lesz a hajtó a Famine kviddicscsapatában, és mert otthonra is kell, hogy ha a bátyjával mennek kviddicsezni, akkor így már lesz saját seprűje, nem kell mindig kölcsönkérni. Baglyot is akart venni, de a Tűzvillám után már nem maradt pénze. De azt mondják, hogy megéri. Ebből következően, kénytelen iskolai baglyot használni. A legközelebbi bagoly hozzá egy nagy termetű macskabagoly, azt választja. Magához inti, mire a bagoly odaszáll az asztalhoz, ami előtt Ben megállt. A bagoly lábára erősíti a levelet, majd a fülébe mormolja a címet. Azután kinyissa a bagolynak az ablakot, majd az egyből kirepül. Benjamin még hosszasan nézi a madárt, majd miután az eltűnik a felhők kötött, visszamegy a kastélyba.
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház EmptySzomb. Szept. 04, 2010 10:54 pm

*Egy pergamennel, és egy lúdtoll pennával a kezemben lépek be a Madárházba. Egy levelet készülök írni, de még nincs meg a baglyom. Egy zöld póló, kék koptatott farmer, sötétkék siltes sapka, és barna edzőcipő van rajtam. A pólóm felett, sötétbarna bőrkabát látható. Körülnézek, és Röppencset keresem.*
-Héj, Röppencs! Gyere ide! *Szólítom. Meghallja a hangomat, és a velem szembe lévő párkányra száll le. Közben megfirkantom a levelemet.*


~Kedves Anya, Apa!
Lassan megkezdődik a tanév, és igen, jól vagyok, és nem, nem fáztam meg. Csak a kviddics miatt aggódhatok. De minimálisan. Bővebben nem akarom leírni, mert félek, hogy illetéktelen kezekbe kerülhet a levél. Főleg, ami itt zajlik. Remélem a húgaim jól vannak. És ti is.
Ölel: Seb.~


*Firkantok egy rövid levelet. Rákötöm a baglyom lábára, és szélnek eresztem. Megvárom amíg eltűnik a távolban, de még maradok egy kicsit. Most jó ez a nyugis hely.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház EmptySzomb. Szept. 04, 2010 11:03 pm

*Halkan nyitok be a madárházba, annyira halkan, hogy szinte megérezni se lehet. Nem is gondoltam volna, hogy megint ebbe a hülyébe fogok ütközni. Még szerencse, hogy háttal áll nekem így tudok egy kicsit lépni... hogy pontosan mit? A háta mögé lépek, a falhoz szorítom és a pálcát a nyakához teszem.*
-Azt hitted, attól, hogy kikezdesz a volt csajommal, még nekem rosszabb lesz? *Sebnek semmi esélye kiszabadulni erős karjaim közül. Én gúnyosan vigyorogva fordítom a fejem a füle mellé. Semmi idegesség vagy furcsa lélegzetvétel nem hallatszik. Különben is... evvel már tartoztam neki azóta, amióta felhúzott a múltkor. Kár, hogy nem maradtam ott...*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház EmptySzomb. Szept. 04, 2010 11:11 pm

* A madárház felé veszem az irányt, amióta itt vagyok azóta nem is küldtem levelet senkinek. Gondoltam, ha meglátogatom ezt a helyet akkor elkap az ihlet és tudok írni valamit az otthoniaknak. Fekete farmer és egy fekete pulcsit van rajtam, alatta egy lila blúz és persze a szokásos bakancsomat viselem. Belépek az ajtón és egy szokatlan kék jelenik meg előttem James és még egy ismeretlen fiút látok, akik szemet szúróan nem vannak épp a legjobb viszonyban egymással. *
- Na de fiúk szabad ilyent csinálni? * Próbálom oldani a helyzetet, már amennyire lehetséges. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Madárház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madárház   Madárház Empty

Vissza az elejére Go down
 
Madárház
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: