Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapLépcsők és folyosó - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Lépcsők és folyosó - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Lépcsők és folyosó - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Lépcsők és folyosó - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Lépcsők és folyosó - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Lépcsők és folyosó - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Lépcsők és folyosó - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Lépcsők és folyosó - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Lépcsők és folyosó - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Lépcsők és folyosó - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Lépcsők és folyosó - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Lépcsők és folyosó - Page 2 Vote_lcapLépcsők és folyosó - Page 2 Voting_barLépcsők és folyosó - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Lépcsők és folyosó - Page 2 Vote_lcapLépcsők és folyosó - Page 2 Voting_barLépcsők és folyosó - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Lépcsők és folyosó - Page 2 Vote_lcapLépcsők és folyosó - Page 2 Voting_barLépcsők és folyosó - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Lépcsők és folyosó - Page 2 Vote_lcapLépcsők és folyosó - Page 2 Voting_barLépcsők és folyosó - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Lépcsők és folyosó - Page 2 Vote_lcapLépcsők és folyosó - Page 2 Voting_barLépcsők és folyosó - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Lépcsők és folyosó - Page 2 Vote_lcapLépcsők és folyosó - Page 2 Voting_barLépcsők és folyosó - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Lépcsők és folyosó - Page 2 Vote_lcapLépcsők és folyosó - Page 2 Voting_barLépcsők és folyosó - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Lépcsők és folyosó - Page 2 Vote_lcapLépcsők és folyosó - Page 2 Voting_barLépcsők és folyosó - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Lépcsők és folyosó - Page 2 Vote_lcapLépcsők és folyosó - Page 2 Voting_barLépcsők és folyosó - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Lépcsők és folyosó - Page 2 Vote_lcapLépcsők és folyosó - Page 2 Voting_barLépcsők és folyosó - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Lépcsők és folyosó

Go down 
+5
Hannah McDowal
James Miller
Solaria Luthia
Sindy Logan
Főmesélő
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Lépcsők és folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsők és folyosó   Lépcsők és folyosó - Page 2 EmptyVas. Szept. 12, 2010 2:42 am

* Lassan már késő délután van és még ma semmit sem kezdtem magammal. Nem csodálom, hisze vasárnap van. Ez a nap nem jó semmire sem. Egyszerűen utálom. Unalom űzés képpen elindultam a folyóson. Szokás szerint végig kopog a bakancsom a folyóson, csak úgy visszhangzik. Fűzője már megint nem volt bekötve, csak úgy taposom mint mindig. Csak nekem a lépcsőhöz érve le ne essek. Öltözékem nem túl feltűnő, de annál inkább szokványos szerelés. Fekete farmer nadrág és egy kék ing, nyakamban természetesem ott lóg az anarchiás nyakláncom is. Ahogy haladok folyosón megpillantok a lépcsőnél egy ismerős lányt. Lassan oda mék hozzá. De mindjárt kínos helyzetbe leszek, mert elfelejtettem a nevét. *
- Szia. Annyira sajnálom, de tudom hogy már rég találkoztunk pár percre akkor megmondtad a nevedet de már elfelejtettem. * Sóhajtok egyet és rászánom magam, hogy megkérdezzem, hogy mi is a neve. *
- Akkor megtudhatnám, hogy is hívnak? * Kérdezek rá, nagyon is kíváncsian. *
- Amúgy én Ash vagyok, ha te is elfelejtetted volna a nevemet. * Egy kis segítség után én is követem a példáját falhoz dőlök én nézem a nagy semmit. *
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lépcsők és folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsők és folyosó   Lépcsők és folyosó - Page 2 EmptyVas. Szept. 12, 2010 2:54 am

*Lépéseket hallok, majd a zaj felé pillantok. Igen, nekem is egy ismerős fej tűnik fel, de nevet egy istenért sem tudnák hozzácsatolni. Őt nem is csodálom, hiszen amióta láttam, megváltoztam. Akkor még vörös voltam, most már ismét szőke.*
-Helló. *Megvárom még magyarázkodik, majd halvány mosollyal az arcomon vállat vonok.* Nekem se jó a névmemóriám... *Egy kisebb hatásszünetet tartok és zsebbe dugom kezem. *
-Miriam vagyok amúgy. *Jelentem ki teljesen egyhangúan. Jó kedvem van amúgy, csak ki kéne hozni belőlem. A pénteki buli hatását még mindig érzem.*
-Mi járatban? *Ash... meg van jegyezve a neve, azt hiszem. Három betűt tán csak megtudok...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lépcsők és folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsők és folyosó   Lépcsők és folyosó - Page 2 EmptyVas. Szept. 12, 2010 3:01 am

* Gondoltam, hogy ő sem tudja mi a nevem nem csodálom, hisz már régen volt mikor találkoztunk. Nem is tudom, hogy minek jöttem ide hozzá. Nem tudok neki egyáltalán semmit sem mondani. Talán jobb lett volna köszönni neki és levágtázni a lépcsőn. De ha már itt vagyok akkor megpróbálok jó társaság lenni. *
- Örvendek Mariam. * Remélem, hogy betápláltam az agyamba a nevét, mert milyen kínos lenne, ha találkoznék vele még egyszer és akkor nem tudnám a nevét. *
- Csak unaloműzésképp jöttem erre. Eddig nem túl nagy sikerrel. És te? * Kezemet a szám elé teszem mert ásítottam egy aprót. *
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lépcsők és folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsők és folyosó   Lépcsők és folyosó - Page 2 EmptyVas. Szept. 12, 2010 3:12 am

-Miriam. *Nem szeretem, ha eltévesztik a nevemet. Pedig nem is nehéz. Nem értem, mit nem lehet rajta megjegyezni... Felvont szemöldökkel hallgatom tovább, majd amikor kérdez, elgondolkodva vállat vonok.*
-Körülbelül én is. Gondoltam, kimegyek a kilátóba csak a sok lécső után pihentem egy kicsit. Velem tartasz? *Hátha sikerül elszórakoztatnunk egymást... előbb vagy utóbb úgyis kiderül, hogy mi lesz ennek a vége. Közben jól láthatóan a cigis doboz kilóg a nadrágomból, persze nem úgy, hogy ki is essen. Ez annak a hatása, hogy Faminés bandában vagyok. Kérdőn nézek Ashlyre.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lépcsők és folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsők és folyosó   Lépcsők és folyosó - Page 2 EmptyVas. Szept. 12, 2010 3:23 am

- Bocsi. * Egy kis hiba és már rögtön le is vagyok hurrogva. Teljes már a boldogságom. Nem is tudom, hogy miért maradtam itt. Lehet, hogy vonzanak az új dolgok, vagyis itt az új személyek. *
- Persze. * Bólintok a lány kérdésére. És meg is indulok a kilátó felé, remélem követ mert milyen lenne már, ha ő kérdezi meg, hogy vele megyek-e és ő meg ott marad. Az már teljese szívás lenne. Hátra pillantok és észre veszem, hogy jön utánam. Teljesen megnyugodtam, nem mint ha eddig nyugtalan lettem volna. *
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lépcsők és folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsők és folyosó   Lépcsők és folyosó - Page 2 EmptyVas. Szept. 12, 2010 3:29 am

*Én nem hurrogtam le, csak kijavítottam.*
-Nem gond, csak mondtam.. *Vonom meg a vállam, és lassan elindulok én is. Majdnem a kilátónál vagyunk, de amikor odaérünk én nyitok be elsőre és lépek is. Aztán persze megvárom Ashlyt.*
-Mellesleg, hányadevés vagy? *Ha már itt tartunk, hogy "ismerkedünk". Amint kiérünk, előveszem a cigit és Ash felé nyújtom, hogy ha kér akkor vegyen.*


//FAgy de a kilátóba olvad majd.//
Vissza az elejére Go down
Péter Mcdonald
Diák-Amira
Diák-Amira
Péter Mcdonald


Férfi Lakhely : Washington DC/Willian
Hozzászólások száma : 3
Tallérok : 0
Pontok : 0

Lépcsők és folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsők és folyosó   Lépcsők és folyosó - Page 2 EmptySzer. Ápr. 13, 2011 8:36 am

~Új diák vagyok. Szép ez a hely.~-*Gondoltam magamban, amikor az utazóládámat húztam magam után és a baglyomat vittem egy kalitkában. Jött egy akadály. Lépcsők*.
~Na, ezeket hogy a francba vigyem fel. Mondjuk, az sem tudom, hogy hova kell menni.~- *Gondoltam és vakargattam a fejemet, hogy ezt hogy valósítsam meg. Ekkor eszembe jutott valami. Letettem a földre egymás mellé a cuccaimat, hogy ne érjenek egymáshoz. Elővettem a pálcámat és megcsináltam a pálcamozdulatot, ezzel egyidejűleg kimondtam a varázsigét*.
- Wingardium Leviosa!- *Végrehajtatom többször is a varázslatot és már a lépcső túloldalára kerültek a cuccaim. Utánuk indultam én is és elhatároztam, hogy megtalálom a helyet, ahol nyugovóra lehet térni. Ezt még gondolatban sem tudtam teljesen megvalósítani, mert lerogytam az utazóládára és elaludtam. Hangosan horkoltam és horkantottam párszor, mert már nagyon fáradt voltam*.
Kijár nekem ez a pihenés, hiszen az izgalom is közrejátszik, mert új diák vagyok és afelől is izgultam, hogy lesznek-e barátaim avagy sem?
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Lépcsők és folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsők és folyosó   Lépcsők és folyosó - Page 2 EmptySzer. Ápr. 13, 2011 8:59 am

*A folyosón lépked, fekete-fehér DC cipőben, egy kék farmerban és egy melegítő felsőben. A gyengélkedőre tart, hogy megnézze Chris egyben van-e még. Az utóbbi időben nagyon letört. Ez nem is csoda, hisz nemrég találta meg a testvérét, ráadásul Larina is szakított vele.*
~Látszik, hogy neki is csak arra kellettem.~
*Merül el a gondolataiban, mikor a lépcsőhöz érve, egy alvó srácot pillant meg. Érdekesnek találja, hogy valaki képes elaludni a földön. Közelebb megy, majd lehajol hozzá.*
-Hé, kelj fel. Nem célszerű a folyosón aludni.
*Szól hozzá halkan. Próbálja felkelteni és valami elfogadható magyarázatot kérni tőle.*
Vissza az elejére Go down
Péter Mcdonald
Diák-Amira
Diák-Amira
Péter Mcdonald


Férfi Lakhely : Washington DC/Willian
Hozzászólások száma : 3
Tallérok : 0
Pontok : 0

Lépcsők és folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsők és folyosó   Lépcsők és folyosó - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 14, 2011 5:35 am

*Békésen szunyókáltam és horkantgattam a földön, az utazóládámra támasztva a fejemet, hogy kényelmesebb legyen, hiszen nagyon fáradt vagyok. Nem álmodtam semmit. Alvás közben felkeltem, mert egy velem egykorú diák felébresztett. Nem haragudtam, mert ezt a megoldást csak szükség esetén használom és eljött ez az idő. Felálltam és beszélni kezdtem hozzá*.
- Szia! Péter Mcdonald vagyok. Új diák, nem tudod, hogy hova rakhatom le a cuccaimat? -* Mondtam a fiúnak és kezet nyújtottam neki, hiszen a egy jó bemutatkozásnak fiú és fiú között elengedhetetlen kelléke a kézfogás. Vártam, hogy válaszoljon a fiú és befurakodott a fejembe az a gondolat, hogy lehet, hogy meg lesz az első barátom a kastélyban vagy az ellenségem.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Lépcsők és folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsők és folyosó   Lépcsők és folyosó - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 14, 2011 9:18 am

Mint valami kisebb fajta hurrikán közlekedik ma egész nap, nincs jó kedve, ráadásul azt sem találja meg akit keres, pontosan szólva, két embert. Sindyt és Alexet. Végső célként a nyugati tornyot tűzte, ki hátha errefelé megtalálja valamelyiket, mivel tudja hogy Sindy szereti néha innen figyelni a csillagokat, Alex meg... nos csak remélni tudja, hogy szívességből leveti magát a toronyból. Ahogy halad felfelé a lépcsőkön hangokat hall, de csak az egyik tűnik ismerősnek. Szokáshoz híven feketét visel, nadrágot, és bakancsot, és egy bőrdzsekit húzott a pólójára, nem egy fázós alkat. Pálcája az alkarjára szíjazott okban pihen. Szőke rövid hajára, már erősen ráférne egy vágás. Mikor odaér a fiúkhoz, végigméri őket, hogy ki azok, és mennyire megbocsátható hogy az útjában vannak. Végigméri Petert, és levágja hogy alig újonc még, ítélve az utazóládákból.
- Nah mi van? Újabb Alex-kedvence érkezett? - húzza félmosolyra az ajkait, nem bírja ki hogy ne szóljon bele, Maxnak meg csak biccent, ők ugye már ismerik egymást.
- Nem látta valamelyikőtök Alexet? - érdeklődik, a lányt nem említve, az neki mindennél fontosabb, nem kell tudniuk. Persze, aki rámozdul, az nem számíthat hosszú életre, ez világosan kiderült már a múltban. Védi azt, ami az övé.
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Lépcsők és folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsők és folyosó   Lépcsők és folyosó - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 14, 2011 9:33 am

*A srác pár perc elteltével fel is kel, majd be is mutatkozik. A kézfogás viszonozza, majd ő is bemutatkozik.*
-Raidon Max. Hát, ha nem osztottak be senkihez sem, akkor aludhatsz nálunk. Úgy is van szabad helyünk, elférsz. Amúgy honnan jöttél?
*Válaszolja a kérdésre, majd egy újabb személy is betoppan. Rá egyáltalán nem számított, főleg nem itt az iskolában. A biccentésre ugyanúgy reagál, majd a kérdésre elgondolkodik. A válasza egyszerű lesz.*
-Nem. Fontosabb dolgom is van annál, hogy őt szemléljem. Egyébként te, hogy hogy itt vagy?
*Érdeklődik Ted-től. Nem zavarja, csak nem lenne jó, ha balhé lenne az iskolában. Péter csomagjait elküldi a szobájukba, majd a pálcáját forgatva, a falnak támaszkodva várja a többiek szavait.*
Vissza az elejére Go down
Péter Mcdonald
Diák-Amira
Diák-Amira
Péter Mcdonald


Férfi Lakhely : Washington DC/Willian
Hozzászólások száma : 3
Tallérok : 0
Pontok : 0

Lépcsők és folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsők és folyosó   Lépcsők és folyosó - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 14, 2011 8:45 pm

*Felkeltem, a fiú fogadta a kézszorításomat. Maxnek hívják.*
- Oké, Max. Köszi. Igen, még nem osztottak be. Budapestről jöttem ide. Megértem a tanulásra anyám szerint.
*Kérdeztem volna valamit a fiútól, amikor megláttam egy nálam idősebb gyereket, aki kérdezett egy lány felől. Én természetesen senkit nem ismerek. Csak Maxet láttam eddig. Biztosítani szerettem volna a fiúnak, hogy én sem láttam, ezért elkezdtem beszélni a másik fiúhoz.*
- Szia! Péter Mcdonald vagyok. Nem láttam rajtatok kívül még senkit sem az iskolában. -*Kíváncsi voltam, hogy mi fog történni, de azért odaálltam Max mellé a biztonság kedvéért. Immár Maxhez fordulok és hozzá intézek egy pár szót.
- Köszi, hogy elküldted a csomagjaim. Így már nem kell cipelnem.- *A tekintetem megakad a fiú pálcáján, ezért kérdezek felőle*.
- Milyen pálcád van? Nekem szilfa, 12,5 hüvelyk, sárkányszívizomhúr.-*Kérdeztem a fiútól és vártam, hogy válaszoljon és a másik fiú reagálására is kíváncsi voltam.


A hozzászólást Péter Mcdonald összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 15, 2011 6:43 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Lépcsők és folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsők és folyosó   Lépcsők és folyosó - Page 2 EmptyPént. Ápr. 15, 2011 4:42 am

/Péter, már elnézést de Ted semmiféle lány felől nem kérdezett, Alexről volt szó, aki meg a diri./

Kék, hideg pillantását végig futtatja az új fiún, és elkönyveli magában hogy messze kerülni fogja, idiótákkal nem hajlandó társalogni. A fecsegésre nem nagyon figyel, az nem érdekli, a bemutatkozásra meg legyint.
- Nem kérdeztem, de mindegy. Ted vagyok, a többiek tudnak rólam mesélni ezt azt, vagy vegyél pár újságot - húzza mosolyra az ajkait, majd bosszankodva morran fel. Nem igaz, hogy ma senkit nem talál meg, mikor fontos lenne, és sietős Alex-es kérdése.
~Gratulálok Alex....megint gazdagabb lettél egy idiótával...~
- Nem? Fene belé, már napok óta keresem - horkan fel, és a kérdésre csak vállat von. Elvégre még mindig az iskola tanulója a státusza.
- Még mindig az iskola jeles tanulója vagyok kérlek szépen... Amúgy meg csak a szobám felé megyek majd, kell pár cuccom amit múltkor itt hagytam. - felel Maxnak, és úgy dönt, nem megy fel a csillagvizsgálóba, nem hiszi hogy valamelyik is ott lenne. Inkább megfordulva búcsút int a másik kettőnek, lemegy inkább Wilardba, hátha az igazgató otthon lesz, vagyis azt biztosan érzékelni fogja ha ott keresi.
- Max, majd küldj madarat hogy hogy állsz, intézzem magam vagy megoldod - szól még vissza, majd ahogyan jött, úgy el is tűnik a lépcső fordulóban. Még tesz egy próbát az Északi toronyban, hátha ott van Sindy, ha nincs akkor irány Wilard.
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Lépcsők és folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsők és folyosó   Lépcsők és folyosó - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 16, 2011 3:47 pm

-Budapestről? Az merre van? *Kíváncsian érdeklődik. Nem jártas Tájrajzban, meg nem is annyira szereti azt a tárgyat. Számára elég annyi, hogy ismerje Spanyolországot, ahol született, és Cambridge-t, ahol lakik a családjával.*
~Látom Ted, nem szimpatikus neked ez a gyerek. De ne is törődj vele, nem fog aggatni neked.~
*Gondolkodik magában, majd a két srác beszélgetésére nem nagyon figyel. Ted válaszán, mosolyra húzza a száját.*
-Jah tényleg, kiment a fejemből. *Viccelődik egy kicsit, remélve nem sért meg ezzel Ted-et. Bár tudja, hogy nem nagyon érdekli a tanulás.*
-Nincs mit. *Biccent Péterre, majd int Ted-nek, de a visszaszólásra még reagál.*
-Oké. Tölgyfa, a többi meg ugyanaz, mint a tied. *Válaszolja a másik srác-nak. Neki most nincs felvethető témája, de sejti, hogy Péternek lesz nem is kevés.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lépcsők és folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsők és folyosó   Lépcsők és folyosó - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Lépcsők és folyosó
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Folyosó
» Földszinti folyosó
» Titkos folyosó
» Kereszt folyosó
» Első emeleti folyosó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Nyugati torony-
Ugrás: