Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapKereszt folyosó EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Kereszt folyosó Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Kereszt folyosó EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Kereszt folyosó EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Kereszt folyosó EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Kereszt folyosó EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Kereszt folyosó EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Kereszt folyosó EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Kereszt folyosó EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Kereszt folyosó EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Kereszt folyosó EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Kereszt folyosó Vote_lcapKereszt folyosó Voting_barKereszt folyosó Vote_rcap 
Kim Kaguya
Kereszt folyosó Vote_lcapKereszt folyosó Voting_barKereszt folyosó Vote_rcap 
Ted Forrester
Kereszt folyosó Vote_lcapKereszt folyosó Voting_barKereszt folyosó Vote_rcap 
James Miller
Kereszt folyosó Vote_lcapKereszt folyosó Voting_barKereszt folyosó Vote_rcap 
William Quentin Watson
Kereszt folyosó Vote_lcapKereszt folyosó Voting_barKereszt folyosó Vote_rcap 
Sindy Logan
Kereszt folyosó Vote_lcapKereszt folyosó Voting_barKereszt folyosó Vote_rcap 
Hannah McDowal
Kereszt folyosó Vote_lcapKereszt folyosó Voting_barKereszt folyosó Vote_rcap 
Chris Martines
Kereszt folyosó Vote_lcapKereszt folyosó Voting_barKereszt folyosó Vote_rcap 
Solaria Luthia
Kereszt folyosó Vote_lcapKereszt folyosó Voting_barKereszt folyosó Vote_rcap 
Daniel Reed
Kereszt folyosó Vote_lcapKereszt folyosó Voting_barKereszt folyosó Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Kereszt folyosó

Go down 
+14
Raymond Freegard
Zoé Amanda Falls
Petrik Moon
Ted Forrester
Sindy Logan
Főmesélő
Hannah McDowal
James Miller
Daniel Reed
Eleanora J. Kenward
Cintia Thomson
Leila Horowitz
Sebastian G. Blaze
Kim Kaguya
18 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kereszt folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó EmptyVas. Dec. 19, 2010 3:23 am

Félhomályos folyosók kereszteződése, a karácsonyi díszítés elmaradhatatlanul ott díszeleg az ajtókon, a mennyezeten, a falakon, és minden más lehetséges helyen. A párok, ha félrehúzódnak, néhol még fagyöngyöt is felfedezhetnek....
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kereszt folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó EmptyKedd Dec. 21, 2010 6:53 am

*Lassan battyogok a kereszt folyosók egyikén. Várom Cintót. Vele jövök bálba, mint a nyárbúcsúztató bálba is. De most hoznom kellett a koronát is, mert mi adjuk át Sandra tanárnővel az újdonsült párnak. Chh, szerintem baromság, de ha a köz megkívánja. Nekidőlök és várok. Várok Cintóra. Út közben néhány haverommal lepacsizok, és szerencsét kívánok nekik a táncoláshoz. Nekem nem lesz vele gondom.*
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Kereszt folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó EmptyKedd Dec. 21, 2010 6:57 am

*Lassan sétálok a megadott találkozási pont felé, elegáns, mélykék rövid koktélruhámban, tűsarkú szandálomban. Sok órányi készülődés után, a hajam is úgy áll, ahogyan annak állnia kell. Levél alakú nyaklánc lóg a nyakamban, kissé elérve a dekoltázsom szélét, kiemelve annak mélységét. Nem bánom, egy évben egyszer hadd legyek arisztokrata liba, hadd öltözzek ki rendesen. Körbenézek, de a párom még sehol nincs, igaz, pár perccel korábban érkeztem mint kellett volna. Meglepett, mikor Dan felkért, hogy legyek a párja, de természetesen elfogadtam, mivel eddig más ajánlatot nem kaptam, hiába vártam.
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kereszt folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó EmptyKedd Dec. 21, 2010 6:59 am

Sebastian G. Blaze

*Mindenki tudja Cintóról, hogy nem az a nagy bálozós típus. Lassan sétál a keresztfolyosón, majd amikor befordul az egyik sarkon, meglátja az ott álldogáló Sebet. Halványan elmosolyodik, kicsit megigazítja ruháját, majd mikor odaér a fiúhoz, egy apró csókot nyom annak ajkaira. Kirúzsozott szájának nyoma egy csöppet meg is látszik a másikon.*
-Szia. Megérkeztem. *Egyedül jött, Larina nem volt képes eltolni a képét a bálra... de talán nem is baj. Lesz elég bonyolódás így is, főleg, hogy Jamesszék is jönnek majd és el fogja várni, hogy Cintó ne csak Sebbel legyen.*
Vissza az elejére Go down
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kereszt folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó EmptyKedd Dec. 21, 2010 7:02 am

Kim Kaguya


*Elérkezett ez a nap is. Ebben a ruhában sietek a megbeszélt helyre. Remélem még nem nagyon késtem el. Sajnos túl sokáig tartott még elkészültem. Mikor odaérek Kim-et keresem mindenhol, és reménykedek, hogy nem ment még be a terembe.
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kereszt folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó EmptyKedd Dec. 21, 2010 7:05 am

Cintia Thomson

*Még mindig várok.. Csajok.. Bah, az a mániájuk hogy három órát állnak egy tükör előtt, hogy a hajuk jó legyen. Nem beszélve a sminkről, és a ruháról. Na ezért vagyok én férfi. De tudom hogy csajnak is szép lennék.*
-Szia. Hmm, veszettül jól nézel ki. *Viszonozom a csókot, és nyújtom a karom, hogy bemehessünk. Remélem Danielnek jól sikerül a fellépés...*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kereszt folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó EmptyKedd Dec. 21, 2010 7:05 am


Leila Horowitz

*Danny is befut, teljes ruhájában. A zakóhoz ugyanolyan nadrágot vett fel, bár ez egy farmer, de nem látszik rajta... Kinőtte az ünneplő ruhájának a nadrágját. Hajára vagy két tubus hajlakkot nyomott, szóval az elég rendesen beállt. Hátán van a gitárja, mert ugye ő fel is fog lépni. Keresi Leilát, mert ő a párja. Mondván hogy Allison nem jött el, így Leilát hívta el.*
-Szia. Hmm, jól nézel ki. *Vigyorodik el, és kezével int, hogy mehetnek, majd nyújtja azt, hogy a lány belekaroljon. Egy évben egyszer felvág vele, hogy gőgös.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kereszt folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó EmptyKedd Dec. 21, 2010 7:06 am

Ellie

*Kim nem vitte túlzásba a dolgot, egyszerű fekete öltönybe bújt, fekete cipővel kiegészítve. Nyakkendőt is tervezett de nem bírta rendesen megkötni, így azt hanyagolta inkább, és megelégedett azzal hogy mélyvörös inge nyakát szépen lehajtogatta. Haja, most is felfogva, azonban kicsit feltüskézve égnek állította. Amikor odaér, látja a lányt, és már hozzá is lép ha már egyszer a partnere. *
- Szia, bocsánat hogy elkéstem *morogja zavartan, és udvariasan a karját kínálja Ellinek.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Kereszt folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó EmptyKedd Dec. 21, 2010 7:09 am

*Nem marad sok időm nézelődni, mert befut Daniel, és már le is szólít. Végigmérem a ruházatát, és többnyire meg vagyok vele elégedve. Azt, hogy a karját nyújtja, természetesnek veszem, hiszen mindketten aranyvérű családban nőttünk fel, nekünk ez természetes. Belekarolok, és magas sarkaimon, szépen elindulok befelé, bájosan mosolyogva.*
- Szia, te is jól nézel ki, de minek a gitár? *érdeklődöm, mivel le vagyok maradva, nem tudom, mire kellhet neki egy bálon a gitárja, de remélem, hamarosan megszabadul tőle.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kereszt folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó EmptyKedd Dec. 21, 2010 7:11 am

Sebastian G. Blaze

*Kicsit zavarban van, mert azért... nem sűrűn látni rajta ilyen cuccokat.*
-Jójó, bár nem hiszem hogy tényleg annyira full jól nézek ki. Még csak Sátán hiányzik innen felöltöztetve ilyen kék kis tütübe. *Elvigyorogja magát, mivel tényleg nem gondolta komolyan a dolgot. Egyszer azért lehet, hogy meg fogja csinálni... Sátán szófogadó típus. Belekarol Sebbe, majd lassan elindul a bálterem felé.*
-Amúgy... te is jól nézel ki. Szokás szerint. Az én kis egoistám. *Kacsint, majd ahogy a terem elé érnek, mindketten belépnek az ajtón. Persze az ismerősöknek mind int és köszön is.*
Vissza az elejére Go down
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kereszt folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó EmptyKedd Dec. 21, 2010 7:11 am

Kim

*Nem kellett sokat várnom, hisz a fiú utánam nem sokkal megérkezett.
-Szia. Semmi gond. Azt hittem, hogy én fogok késni.
*Mondtam mosolyogva, majd belekarolok Kimbe és elindulunk a Bálterembe.
-Nem vagyok valami jó táncos, de igyekszek.
*Mosolygok el a végén.
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kereszt folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó EmptyKedd Dec. 21, 2010 7:15 am

Ellie

Megnyugodva biccent, már azt hitte, ő lesz késésben. Rámosolyog a lányra.*
- Már azt hittem én kések el *jegyzi meg, és ahogy Ellie belé karolt, el is indult a bálterem felé, és benyitott, persze, mosollyal vagy intéssel köszöntve az ismerősöket, akikből kevés van, de ma meglepően sokan fordultak felé.*
- Én sem a hagyományos táncokban. Az a lényeg hogy a keringő menjen, utána úgyis CoD koncert lesz és ott már lehet modern táncokat is táncolni *mondja, mivel olvasta a programban, hogy lesz koncert. Szereti a CoD zenéjét, mégha nem is teljesen az ő műfaja.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kereszt folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó EmptyKedd Dec. 21, 2010 7:17 am

Leila Horowitz

-Köszönöm. Öh, az azért kell, mert én fel fogok lépni. De utána már nem fogod látni rajtam. Vagyis a hátamon. *Vigyorodik el huncutul és a terem felé veszi az irányt. Közben biccent pár ismerősnek, de alig láthatóan, és vigyorog. Úgy ahogy egy jómódú családban kell. Közben belépnek a bálterembe.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kereszt folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó EmptyKedd Dec. 21, 2010 7:20 am

Cintia Thomson

-Ugyan már, nekem mindig nagyon jól nézel ki. És Sátán? Szerintem jól elvannak, főleg hogy a hülye macskám is bement hozzá. Jól ellesznek. *Nevetek fel, és adok egy puszit Cintó homlokára..*
-Én mindig nagyon jól nézek ki. És te is egoista vagy ugyanakkora mint én. *Vigyorodok el, és adok még egy puszit a homlokára, aztán a bálterem felé vesszük az irányt.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kereszt folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó EmptySzer. Dec. 22, 2010 3:07 am

Hannah

*Nem olyan túl rég óta állok itt és várok. Egy kisebb virágdíszt (dobozkában ami fekete-piros színű) tartok a kezemben, miközben a szorosra csinált nyakkendőt igazítgatom egy kicsit. Szeretem a bálokat, de csak azt a részt, amikor a banda iszik... na meg ilyenek. Egy egyszerű fekete öltöny van rajtam, az alatta lévő fehér ingnek pedig pár gombja kigombolva. Kicsit nagy a tömeg errefelé, a zene meg eléggé hangosan szól a Bálteremből. Hannaht várom, remélem nemsokára ide is ér. Közben néhány ismerős arccal lepacsizok, aztán meg nekidőlök a falnak. Persze azt sem bírom ki, hogy néhány lány után ne nézzek... *
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kereszt folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó EmptySzer. Dec. 22, 2010 3:31 am

*Tudom, hogy késésben vagyok. Idegesen az órára pillantok, annyira még nem vészes. Nem szokásom késni sokat, remélem most sem lesz másképp. A gond a cipő eltűnésével van. Egyszerűen nem találom sehol sem. Biztos valamelyik szobatársam a nagy készülődés közepette arrébb pakolta. A legtávolabbi ágy alja jön, és tessék ott van. Egy nagy sóhaj szakad fel belőlem. Gyorsan felkapom, majd egy utolsó pillantást vetek a tükörképemre.
A ruhám szerintem megfelel az alkalomra, nem kihívó még is tökéletes. Nem akartam miniben pompázni egy karácsonyi bálon, hiszen elvileg hideg van , még ha bűbájokkal meg is lehet ezt hamisítani. A hajam lány hullámokban omlik a vállamra és szépen keretezi kék-fekete és szürke átmenetben pompázó szememet. Nem nagyon erős, de tökéletesen kiemeli a kék szememet. Egy ezüst nyakláncot vettem fel kiegészítőként.
Útközben azon gondolkozom, hogy miért nem lehet hoppanálni a kastélyon belül. Mennyivel könnyebb lenne a dolog. Így azonban kell egy jó pár perc míg a kereszt folyosóra érek. Azonnal megpillantom Jamest, és a kezdetleges ideges arcomon azonnal kiül egy ragyogó mosoly. *
- Helóka ! * Adok neki egy gyors csókot * - Bocsi a késésért. Régóta vársz?
* A szememben egy kis aggodalom ül, mert tényleg nem akartam nagyon megvárakoztatni. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kereszt folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó EmptySzer. Dec. 22, 2010 3:47 am

*Nem sokkal később Hannah is megérkezik. Elmosolyodom a lány láttán... a Nyárbúcsúztatón is vele voltam, akkor is szép volt, de most... még szebb. Lassan haladok felé, majd amikor odaér, persze viszonozom a puszit és átnyújtom a dobozkát.*
-Szia. Nem. Most jöttem egy 10 perce. *Kacsintok, majd átkarolom a derekánál és megcsókolom. Hiányzott már. Igaz, hogy nem olyan túl rég láttam, de akkor is. Miután elengedem, a kezemet nyújtom felé.* Mi lenne, ha nem a bálterembe mennénk, hanem szétnéznénk a kijelölt helyszíneken? Úgy hallottam, lehet korcsolyázni is majd... Nos? *Persze ha ő úgy szeretné, akkor be is mehetünk a terembe... nekem amúgy eléggé mindegy.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kereszt folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó EmptySzer. Dec. 22, 2010 4:11 am

Hatalmas kő esik le a szívemről amikor mondja, hogy nem régóta vár. Sőt még valami kis ajándékot is kapok ! Amit természetesen azonnal ki is bontok.
- Köszönöm.
Mondom ragyogó szemekkel. A csókját viszonozom, közben a kezemet a nyaka köré kulcsolom. Milyen jó is , hogy végre találkozunk. Tetszik az ötlete, hiszen annyira nekem sincs még kedvem bemenni a bálterembe. Természetesen majd egy boldog karácsonyt kívánok a tanároknak.
- Nincs semmi ellenvetésem. A korcsolyázás jól hangzik.
Így hát elindulhatunk a Tó felé. Még szerencse, hogy a havas és hideg Moszkvában ahol születtem szinte nincs olyan gyerek aki ne tudna korcsolyázni. Igaz én speciel nagyon régen csúszkáltam a jégen, de remélem, hogy nem felejtettem el.
- Tervek a szünetre ?
Kérdezem útközben.
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kereszt folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó EmptySzer. Dec. 22, 2010 4:33 am

*Kicsit lemosolyodom, örülök neki, hogy Hannah örül az ajándéknak. Kicsit azért elagyaltam rajta, hogy ilyenkor mit fogok adni a lánynak, de nem lett nagy valami... nem vagyok jó ajándékválasztásban. Aztán csak bólintok.*
-Akkor menjünk a tóhoz. Aztán meg majd szétnézünk. *A korcsolya jobban vonz valamiért, mint a tánc... Elmerengek, majd lassan ugye elindulunk a kitűzött cél felé... szeretek Hannahval lenni. Meg hát, elég sok időt töltöttem el vele, szóval eléggé jól is ismerem.*
-Szünetre? Még fogalmam sincs. Neked van valami ötleted? Kicsit kellene több időt együtt töltenünk is... *Kacér mosoly és kacsintás, miközben lassan tényleg kiérünk a tóhoz. Még nem voltam ott ma, ezért eléggé kíváncsi is vagyok.*
Vissza az elejére Go down
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Kereszt folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó EmptyKedd Dec. 20, 2011 8:40 am

2011. 12. 27.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kereszt folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó EmptyHétf. Dec. 26, 2011 5:52 am

Tedet várom. Nagyon remélem, hogy tetszeni fogok így neki. Nem hagyhattam ki a dolgot. De igazából semmi sincs rendben. Túl nagy is a gond, de hát nem tehetek róla... vagy de, de ez másodlagos eset. A napi rosszullétek egyre jobban jönnek sőt... mindig úgy érzem mintha lázas lennék meg egyre többet eszem. Hurrá. Ez már eléggé egyértelmű dolog, sőt a tesztek is azt mondták.
Kíváncsi pillantásomat vetem egyszer erre egyszer arra miközben várok. Remélem nem késik túl sokat, bár lehet, hogy csak én jöttem előbb. Nekidőlök a falnak. Ez a régies téma nekem bejött, körülbelül meg is próbáltam úgy öltözni. Most éppen jól vagyok, remélem így is maradok.


--------------------------
Ruha: Ez
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kereszt folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó EmptyHétf. Dec. 26, 2011 6:10 am

Sindy

Rohanvást kapkodja magára az ünnepi ruháját. Ágyból kiugorva rángatja anadrágot, miközben beleugrik a cipőibe, és mágiával megköti a cipőfűzőit, hogy kezeivel az ing gombjait gombolgassa, és betűrje a nadrágba, meghúzva a koromfekete övet, ezüst övcsattal. Kirohan a fürdőbe, és eligazítja a haját, majd a tükör segítségével megköti a fehét nyakkendőjét, ami remekül mutat a vörös ingen, erre jön a zakókabát. Mellényt nem hord, azt sosem szerette.
-Pokolba, el fogok késni... - morran fel, és kapkodva magához ragadja a pálcáját, valamint egy kis bársonydobozkát, és egy nagyobbat. Elteszi mindkettőt, és végigpillant a tükörképén. Egész partiképes. Hopponál az iskola elé, és sietős léptekkel indul a bál terem felé, ahol a találkát beszélték meg Sindyvel. Mikor odaér, nézelődik, keresi kedvesét, aki éppen akkor ér oda, így közelebb is megy, de szinte eláll a szava a lány szépségétől.
- Sindy...én... nem találok szavakt olyan gyönyörű vagy - szólal meg végül is, és magához vonja a lányt egy szerelmes csókra. Gyilkos kék szemei, most gyengéden csillognak.
- Alex ki fog nyírni ha meglát engem - jegyzi meg, de ez sem akadályozta meg abban hogy idejöjjön, és együtt legyen kedvesével, főleg a csodélatos Korfui nyaralás után.
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kereszt folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó EmptyHétf. Dec. 26, 2011 6:18 am

Még egy kicsit álldogál, de már szerencsére nem kell sokat. Ted nem sokkal később meg is érkezik. Még mielőtt bármit is mondana a fiúnak, rögtön felé nyújtja a szíves dobozkát, amiben két félszív medál található. Még azelőtt megvette, lehet hogy nem a legalkalmasabb most, de azért... odaadja.
-Köszönöm. Te is nagyon csini vagy.
Hangján hallható, hogy nem túl őszinte vagy legalábbis nagyon meglepett... ha Ted rákérdez akkor most fogja elmondani a dolgot, bár nem tudja, hogy hogyan fogalmazza meg. A kijelentésre felemeli a fejét, de persze visszaölel és vissza is csókol.
-Miért nyírna ki?
Oké, hogy nincsenek jó viszonyban, de akkor is. Ez karácsony, ez bál. Nem nagyon engedi el a fiút, igazából csak próbálja nem elsírni magát most. Rossz neki még ez a dolog, hiszen csak 17 éves, nincs felkészülve rá teljesen.


--------------------------
Ruha: Ez
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kereszt folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó EmptyHétf. Dec. 26, 2011 6:28 am

Az ajándékot meglepetten veszi szemügyre és arca ellágyul, mikor meglátja mi van benne. Az egyiket kiveszi, és csatot leszerelve róla a nyakláncára akasztja a fél szívet, hogy ezze is jelezze, teljesen egyetért, nagyon szereti a lányt.
- Nos ha már ajándék, nekem kettő is van. - mondja, és előhúzza a nagyobbik dobozt, amiben egy csodálatos nyaklánc van. Várja hogy a lány kinyissa, és a másikról még nem szól egy szót sem.
- Olyan sápadt vagy, biztos hogy minden rendben van? - ráncolja kicsit a homlokát, de aztán csak mosolyog.
- Hát igen, sajnos úgy jött ki hogy Alexel nem vagyunk valami jóban, de remélhetőleg el lesz foglalva a hódításával, és nem velem fog foglalkozni. Tudtad hogy összejött Hanni nénivel? - kérdezi, csak hogy csevegjen, és ne fárassza a munkával, és az elmúlt hét idegességével szerelmét. Lazán nekidől a falnak, és csak figyeli a lányt, nem tud betelni a látvánnyal.
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kereszt folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó EmptyHétf. Dec. 26, 2011 6:34 am

Kíváncsi pillantását le nem veszi Tedről. Annak igazán örül, hogy a fiúnak tetszik az ajándék. Ő is felteszi a másik nyakláncára a félszívet, majd kibontja a dobozka tartalmát. Nagyra nyílnak szemei.
-Ez gyönyörű. Segítesz?
Adja át Tednek és egy aprócska kis mosollyal jelzi, hogy tegye fel neki. Tényleg igazán szép ajándékot kapott és nagyon örül neki. De a legfőképpen a fiúnak. A kérdésre még jobban elsápad. Végigsimít az új nyakláncon, majd egy lépéssel közelebb lép a fiúhoz, apró csókot nyom annak ajkára és lefelé hajtja fejét.
-Ted én... én...
Először ki sem tudja mondani.. De magában sem tudta tartani, hiszen ki tudja, mikor lesz alkalma legközelebb elmondani. Inkább most, mint akkor amikor már késő lesz. Ő sem túl rég óta tudja.
-... terhes vagyok.
Hajtja fejét a fiú vállára miközben hangja is elcsuklik. Nagyon fél attól, ami lesz ezután.

--------------------------
Ruha: Ez
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kereszt folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereszt folyosó   Kereszt folyosó Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kereszt folyosó
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Folyosó
» Titkos folyosó
» Lépcsők és folyosó
» Földszinti folyosó
» Első emeleti folyosó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Báli részleg :: Karácsonyi bál-
Ugrás: