Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapTitkos folyosó EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Titkos folyosó Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Titkos folyosó EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Titkos folyosó EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Titkos folyosó EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Titkos folyosó EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Titkos folyosó EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Titkos folyosó EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Titkos folyosó EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Titkos folyosó EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Titkos folyosó EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Titkos folyosó Vote_lcapTitkos folyosó Voting_barTitkos folyosó Vote_rcap 
Kim Kaguya
Titkos folyosó Vote_lcapTitkos folyosó Voting_barTitkos folyosó Vote_rcap 
Ted Forrester
Titkos folyosó Vote_lcapTitkos folyosó Voting_barTitkos folyosó Vote_rcap 
James Miller
Titkos folyosó Vote_lcapTitkos folyosó Voting_barTitkos folyosó Vote_rcap 
William Quentin Watson
Titkos folyosó Vote_lcapTitkos folyosó Voting_barTitkos folyosó Vote_rcap 
Sindy Logan
Titkos folyosó Vote_lcapTitkos folyosó Voting_barTitkos folyosó Vote_rcap 
Hannah McDowal
Titkos folyosó Vote_lcapTitkos folyosó Voting_barTitkos folyosó Vote_rcap 
Chris Martines
Titkos folyosó Vote_lcapTitkos folyosó Voting_barTitkos folyosó Vote_rcap 
Solaria Luthia
Titkos folyosó Vote_lcapTitkos folyosó Voting_barTitkos folyosó Vote_rcap 
Daniel Reed
Titkos folyosó Vote_lcapTitkos folyosó Voting_barTitkos folyosó Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Titkos folyosó

Go down 
+3
Hannah McDowal
Veronica Johnson
Főmesélő
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Titkos folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Titkos folyosó   Titkos folyosó EmptyPént. Ápr. 02, 2010 10:33 pm

Az ügyesebb diákok az alagsori folyosón találhatnak egy olyan portrét, ami jelszó nélkül kinyílik ha egyet ráütnek a pálcájukkal. Ha ez megvolt, a diákokat a kép egy titkos folyosóra vezéreli, amiben a fáklyák úgy gyúlnak ki, ahogyan az emberek mennek előre. Elég hosszú folyosó, semmi kép, maximum egy kis pókháló található benn. A diákok fejében ugye megfordulhat hogy vajon hová is vezet ez.
Még mielőtt kiderülne, a folyosó két részre nyílik és két felé ad utat. Az egyik (a jobb felüli) a föld alatti patakhoz vezet, még a bal felüli egy igen érdekes tükörterembe. A kiút ugyan arra van,amerről jöttek, viszont a portré kifelé kiengedi őket pálcaütés nélkül.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Titkos folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkos folyosó   Titkos folyosó EmptyVas. Május 09, 2010 5:43 am

*Az alagsori folyosón sétálgat. Nem tudja mit csináljon, így gondolta egy "felfedező séta" nem tesz úgysem rosszat. Fekete nadrág, lila póló, Converse cipő van rajta. Napszemüveg a feje tetején, pálcája pedig a zsebében. Az egyik sarkon elfordulva lépteket hall a háta mögött. Megfordul, de közben megy tovább. Észre sem vesz, hogy fal - vagyis portré van előtte, így a portré csak szó nélkül kinyílik, Madi pedig beesik rajta. Szépen hasra, váratlanul mivel erre nem is gondolt.*
-Ó a fene... *Áll fel, miközben a fáklyák felgyulladnak. Gyorsan leporolja a fekete nadrágról a sok port, majd körülnéz. Fogalma sincs hol lehet... csak egy halvány mosoly jelenik meg az arcán. Ebből már csak jó sülhet ki. Elindul a folyosón, lassan, miközben pálcáját is előveszi, nehogy véletlenül valami/valaki olyanba ütközzön, amibe nem kéne.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Titkos folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkos folyosó   Titkos folyosó EmptyVas. Május 09, 2010 5:54 am

*Délután van, de Ash nem rég kelt fel, mert szeret lustálkodni, kicsit unalmasnak találta a délutánt, így elment sétálni, semmi célja nem volt, úgy volt vele majd csak valahol kiköt. Végül is a titkos folyosóra tévedt valahogy. Farmer rövid szoknya és egy zöld blúz és egy kék pulcsi volt rajta. Kapucnit feltette a fejére, és így a haja a szemébe lógott. Fekete kis topánka volt rajta. Jó kedvében ügyetlenkedett a folyóson, de már kezdte unni, és már kezdett fáradni és, remélte, hogy össze fut valakivel.*
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Titkos folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkos folyosó   Titkos folyosó EmptyVas. Május 09, 2010 6:01 am

*Tovább sétál a folyosón, lassan, miközben a fáklyák csak villannak fel. Egy idő után azonban észreveszi, hogy már mind ég. Nincs egyedül... körülnéz, sehol senki. Tovább indul, egyáltalán nem fél mellesleg. Egy sasszé után észre is veszi a kapucnis ismerőst, csak nem ismeri meg elsőre. Gondolja, kibabrál vele.*
-Kezeket fel, pálcát eldobni! *Közelebb lép, teljesen komoly arccal és rezzenéstelenül. Aztán veszi csak észre, hogy ki is az "elkövető".* Á, szia Ash! *Evvel most lebuktatta magát. Marl nem ismeri Ashlyt, szóval nem bírja átverni a lányt. Na nem baj... reméli azért ráijesztett egy kicsit.*
-Hogy-hogy itt? És... mellesleg milyen hely ez? *Kérdezi, miközben leereszti a pálcát és visszateszi a zsebébe. A kedve jó, fel van pörögve.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Titkos folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkos folyosó   Titkos folyosó EmptyVas. Május 09, 2010 6:08 am

*Ash megörült, Madinek, már majd nem megijedt, mikor meglátta az ismerős arcot. Majd oda megy hozzá és köszön neki.*
-Szija. Hát unatkoztam és lenéztem erre a helyre... szeretek itt lenni, mert kevesen tudják hogy van ilyen hely és itt lehet csak igazán egyedül az ember. Hát ez a titkos folyosó. Te hogy kerültél ide? *Mosolyog a lányra, és azt hiszi hogy eltévedt, aminek igen nagy a valószínűsége.*
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Titkos folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkos folyosó   Titkos folyosó EmptyVas. Május 09, 2010 6:13 am

*Halvány, cinkos mosoly jelenik meg az arcán, majd végighallgatja Asht, hogy mit mond. Most tisztán látja a lányt, legalább nincs sötét meg semmi. Még szerencse, hogy vannak fáklyák... amúgy mi lenne? Bólint egyet és körülnéz. Elég régi helynek tűnik, és... olyannak amit nem szoktak tisztítani. Gondolom söprögetni vagy valami ilyesmi. Por az két kiló áll a padlón.*
-Én? Hátőőő... lépteket hallottam mögöttem, megfordultam aztán meg itt kötöttem ki. Beestem azon a portrén. *Bök rá a portréra ami a háta mögött van, aztán vissza Ashlyre. Amúgy ő nem tévedt el, tudja merre kell menni.* Arra mi van? *Érdeklődik a lánytól, mivel gondolja, hogy Ash már úgyis járt ott. A folyosó ugye két részre nyílik. Tiszta hátborzongató elsőre ez a hely...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Titkos folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkos folyosó   Titkos folyosó EmptyVas. Május 09, 2010 6:22 am

-Értem. *Mosolyog majd vállat von mikor meghallja a kérdést, majd egy kicsit elgondolkozik, majd felel a lánynak.*
-A jobb felüli a föld alatti patakhoz vezet, a bal felüli egy igen érdekes tükörterembe vezet. *Majd várja a reakciót, hogy mondjon Madi valamit, de csak hallgatott, így rákérdezett...
-Akkor merre is akarsz menni? Esetleg elkísérjelek valamerre? *Kérdezi a lány közben a falon lévő pókhálót babrálja.*
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Titkos folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkos folyosó   Titkos folyosó EmptyVas. Május 09, 2010 6:27 am

*Figyeli Asht, majd visszamosolyog. Meghallgatja a választ is. Tükörterem? Patak? Nem is olyan rossz... * Kösz! *Jegyzi meg, aztán még mielőtt mondana is valamit, meglátja a pókhálót és a rajta lévő igen nagy pókot. Illik tudni róla: Fóbiája van a pókoktól.*
-Az..az.... üsdleüsdle! *Nagyra nyílnak szeme, majd kicsit hátrálni kezd. Aztán elkapja Ash csuklóját és elkezdi húzni az egyik irányba. Gyorsan, minél előbb ki ebből a folyosóból. A tükörterem felé tartanak.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Titkos folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkos folyosó   Titkos folyosó EmptyVas. Május 09, 2010 6:34 am

*Látta Madin hogy valami baj van.. aztán hallja hogy üsse le... *
-Dehogy bántom én. Olyan kis aranyos. Imádom a pókokat. *De be se tudta fejezni a mondandóját, mert már a lány ráncigálta elég erősen a pók közeléből, mire már észhez tért a tükör terem bejáratánál voltak.
-Na már itt is vagyunk. Csak szólok ne ijedj meg, és ne mászkálj el mellőlem, mert itt könnyen el lehet tévedni, és nem akarlak aztán órák hosszát keresgélni utánad. *Néz a lány felé de nem mint ha nagyon figyelne rá, kíváncsi már nagyon mire elmondta amit akart már Madi be is ment a terembe.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Titkos folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkos folyosó   Titkos folyosó EmptyPént. Jún. 18, 2010 12:13 am

* James és Demi nyomában gyorsan belépek a titkos folyosóra. Az utolsó pillanatban még épp látom , ahogy a felbőszült diákok kitörnek a tanteremből és döbbenten nézik a manók seregét. Szinte szétröhögöm magam. Beljebb sétálunk.*
- Hát ez mindent megért ! *mondom a hasamat fogva. MAjd felnézek rájuk. Ők is nevetnek. Még egy jó ideig itt vagyunk, hogy a diákság lecsituljon és a manók teljesen kijussanak az udvarra. Utána kimászunk és elégedetten állapítjuk meg, hogy mindenki tanácstalanul áll az udvaron. A manók és a diákok is egyaránt. Összenézünk és jót vigyorgunk magunkban. Majd azt tartjuk a legjobb ötletnek, hogy váljunk szét, hiszen eléggé feltűnő , hogy hárman itt állunk és röhögünk a többieken. Így aztán mindenki megy a maga dolgára*

// Fantasztikus volt, köszi James és Demi Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Titkos folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkos folyosó   Titkos folyosó EmptyPént. Aug. 13, 2010 4:55 am

*Az alagsori folyosó felől, ballag erre, és olyannyira el van gondolkozva, hogy észre sem veszi hogy nekimegy egy festménynek, aminek nem ütközik neki hanem fura módon átesik rajta. Lassacskán feltápászkodik, és észreveszi hogy a kép egy átjárót rejt magába, és semmi kedve nincs felfedezni, és ismét bajba kerülni. Ez nyíltan nem tesz jót az egészségének így fényt gyújt.*
- Lumos *morogja, mire fény keletkezik a pálcája végén. A folyosó nem tűnik veszélyesnek még sem indul el rögtön. Fekete nadrágot visel, egy élénk zöld felsővel, ami eltakarja karján a jegyét. Haja összefogva, kezén kesztyűi elmaradhatatlanok.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Titkos folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkos folyosó   Titkos folyosó EmptyPént. Aug. 13, 2010 5:06 am

*A folyosó végén üldögélek. Semmi nincs nálam, csupán a macskám... sötét van, engem meg pont elrejt, hiszen a fekete cucc és a haj is beleolvad. A fáklyák már egy idő után elaludtak, így tényleg sötét van...
Azra a lábaim között szambázik, én pedig néha-néha megsímogatom. Egy kicsit elgondolkodtatóak a mostanában történt események... Alex, a sok látomás... nem tudom mi történt velem, de valahogy kezdek más lenni. Lehet, hogy az iskola teszi, de lehet, hogy mégsem. Sok emberrel vagyok körülvéve. Arra leszek figyelmes, hogy valaki bejön és egy kicsit nagyobb fény lesz. Azra felszisszen, én pedig csak arra vetem pillantásom. De nem veszem ki, hogy ki is van ott.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Titkos folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkos folyosó   Titkos folyosó EmptyPént. Aug. 13, 2010 5:11 am

*Lassan botorkál a lány felé, aminek tökéletesen nincs tudatában. Ő csak ki szeretne innen keveredni. Meghallja hogy valami felszisszen mire megáll, és előrébb nyújtja a pálcát, de nem lát még semmit, így halad tovább, majd nem sokkal később egy meglepően nagy árnyékra lesz figyelmes. Közelebb lép hogy meglássa, ki az/mi az, és látja hogy ismerős az alak, és a macskát is látta már valahol. aztán beugrik neki hogy a lány, Nicole akit ő kísért fel a hálójába egyszer.*
- Szia.. *köszön neki kicsit bizonytalanul. Az elmúlt hetek nem múltak el nyom nélkül, teljesen, hiszen a fiú erősen köhögött, és nem mert elmenni vele orvoshoz, és kicsit soványabb lett. De más baja nem történt. Csak a sok idegeskedés miatt kicsit megborult a belső egyensúlya.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Titkos folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkos folyosó   Titkos folyosó EmptyPént. Aug. 13, 2010 5:18 am

*Fényt tartanak felém, amire a kezem, szemem elé kapom. Kicsit még barátkozom vele, aztán felpillanok az érkezőre. Azra egy kicsit hátrál, mivel ismeri Kimet. Az én hátam mögé fekszik. Én pedig csak egy halvány mosolyt kipréselek magamból.*
-Szia Kim. *Megjegyeztem a fiút, hiszen ő volt az első, akivel összefutottam. Elgondolkodva figyelem még egy pillanatig, észre sem veszem rajta, hogy valamivel vékonyabb... vagy valami.*
-Mit keresel erre? *Nem sokan járnak ide, én már csak tudom. Pontosan ezért is vagyok itt... itt szoktam gondolkodni egy ideig.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Titkos folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkos folyosó   Titkos folyosó EmptyPént. Aug. 13, 2010 5:21 am

*Észre is veszi a menekülő macskát, és nem zavarja ha nem eszik észre hogy soványabb lett, mert igazából ő sem veszi észre magán.*
- Én csak sétáltam, és nekimentem a festménynek, és átestem rajta. *foglalja össze röviden, hogy mit keres itt, majd érdeklődve pillant a lányra. Régen nem látta, pontosabban az első találkozásuk óta nem találkozott vele.*
- Nah és te mit csinálsz itt? *kérdezi és leguggul nem messze a lánytól, hogy érthesse és láthassa őt, de ne tolakodjon bele a személyes szférájába.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Titkos folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkos folyosó   Titkos folyosó EmptyPént. Aug. 13, 2010 5:41 am

*Bólogatok, miközben azért egy halvány mosolyt hagyok az arcomon. Érdeklődve figyelem végig Kimet.*
-Értem. *Kisebb hatásszünet.* Én itt szoktam gondolkodni. Néha beesik valaki, mint most te... de amúgy teljesen nyugodt hely és azt hiszem két titkos helyre vezet. *Mintha az egyikben már jártam volna, de nem vagyok benne biztos. Rossz a tájékozódásom. Amikor Kim leguggol, végre már szinte, szemtől szembe láthatom. Az acélkék szemek a másikéba néznek, aztán le, Azrára.*
-Hogy vagy? Régen láttalak...
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Titkos folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkos folyosó   Titkos folyosó EmptyPént. Aug. 13, 2010 5:45 am

*Biccent, hogy érti, majd elmosolyodik halványan.*
- Igen, én is véletlen estem csak be ide, nem ide indultam. Vagyis leginkább sehová sem indultam.* mondja, kicsit zavartan, majd a macsekra néz. Aztán ismét a lányra, és a szemeik találkoznak egy futó pillanatra és Kim elmerül a az acél tengerben, de aztán lepillant a földre, és nem néz a lány szemébe még egyszer ha nem muszáj.*
- Köszi jól, csak kicsit fáradtan... *mondja, és még folytatná is amikor erőt vesz rajta a köhögés, és megrázkódik, ahogyan erőlködve köhög. Aztán mikor csillapszik, ismét megszólal, kicsit rekedten.*
- Vagyis, ezt leszámítva semmi bajom. *teszi hozzá.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Titkos folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkos folyosó   Titkos folyosó EmptyPént. Aug. 13, 2010 5:52 am

*Elmerülnek a szemeimben. Én tartom a szemkontaktust, de csak addig, még Kim is. Aztán egy halvány mosollyal pillantok rá Azrára, majd vissza a fiúra. Hátradőlök és néha a plafont -vagy mit- kezdem el nézni. A köhögésre felvonja a szemöldökét.*
-Miért nem mentél le a gyengélkedőre? Velem is ez volt múltkor. Kaptam rá valami... löttyöt aztán elmúlt. *Kicsit megeredt a nyelvem... ma jó a kedvem, csak azért tényleg meglep az a sok fura dolog mostanság. Aggódó pillantással nézek Kimre, de elhallgatok. Végülis nem akarok beleszólni, de azt sem akarom, hogy neki legyen rossz.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Titkos folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkos folyosó   Titkos folyosó EmptyPént. Aug. 13, 2010 5:57 am

*A köhögés után kicsit csend lesz majd ismét a lány szólal meg. Meghallgatja mit mond majd bizonytalanul bólint, lehet az lenne a legjobb ha lemenne a gyengélkedőre.*
- Nem tudom, talán le kéne mennem. *szólal meg halkan, remegő hangon, még kicsit rekedtesen.*
- Nem tudom mitől van ez, de már egy ideje van. *próbálja mondatba szedni hogy elég régóta köhög, és maga sem tudja mitől. *
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Titkos folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkos folyosó   Titkos folyosó EmptyPént. Aug. 13, 2010 6:08 am

*A falról visszapillantok Kimre.*
-Ha gondolod én lekísérlek... *Csak ő legyen jobban. Nem jó dolog ám az, hogy valaki sokáig köhög és nem megy el dokihoz. Akkor csak rosszabb lesz. Egy halvány mosolyt azért megeresztek.*
-Nos? *Tudja, hogy nem vagyok olyan beszédes, így csak néhány kérdés és szó jön. *
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Titkos folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkos folyosó   Titkos folyosó EmptyPént. Aug. 13, 2010 6:11 am

*Egyedül nem indulna el, de a lány ajánlata vonzza, hogy nem kell egyedül lemennie, hanem lekíséri. *
- Hát... nem bánom. *egyezik bele végül, és lassan feláll, akkor jobb ha túlesnek ezen mihamarabb.*
- Menjünk. *mondja, és elindul vissza a festmény felé, ahol sikeresen beesett a titkos alagútba.*

//Köszi és bocsi a rövidséget.//
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Titkos folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkos folyosó   Titkos folyosó EmptyPént. Aug. 13, 2010 6:19 am

*Elmosolyodom amikor rábólint.*
-Okéé, csak feltápászkodom. *Azzal amikor sikerül, intek egyet Azrának és Kim után elindulok kifelé.*

//Köszöntem és nem baj : D//
Vissza az elejére Go down
Nathaly Johansson
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaly Johansson


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Titkos folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkos folyosó   Titkos folyosó EmptyPént. Jan. 21, 2011 4:56 am

* Dél után van, ismét magányra vágyok, hogy összeszedjem a gondolataim, elmerengjek mindenféle fajta dolgon... Kissé szomorkás a hangulatom, sétálgatok az alagsoron, egy elég hosszú folyosón keresztül, ügyet sem vetve arra, hogy mi van körülöttem. Egy lenge rózsaszín blúzt viselek, és egy lila nadrág, egy fehér patikával. Az utat nem nézve, egyszer csak egy szobába jutottam, ami tele volt tükrökkel. Gondoltam ha már itt vagyok, akkor maradok még, s leültem a szoba közepére, összekuporodtam, néha néha körbenéztem és hallgattam. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Titkos folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkos folyosó   Titkos folyosó EmptyPént. Jan. 21, 2011 5:04 am

*Max toporzékol a folyosón, hisz eltévedt. Az utat követve egy tükörterembe ér, ahol megtorpan egy kicsit. Fekete felső, kék farmer és fekete-fehér DC cipő van rajta. Körülnéz, de egyenlőre nem lát senkit. Azonban kis idő után egy tükörképet vesz észre. Mikor jobban megnézi, felismeri benne a tegnapi lány, Nathaly-t. Megpróbálja beazonosítani, hogy merre is lehet az igazi énje. Nem sok idő kell és meg is találja a szoba közepén a lányt. Közelebb megy, majd megszólítja.
-Szia. Nem zavarok?? *Kérdezi a lánytól, majd leül mellé, ha megengedik neki.
Vissza az elejére Go down
Nathaly Johansson
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaly Johansson


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Titkos folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkos folyosó   Titkos folyosó EmptyPént. Jan. 21, 2011 5:12 am

* Hátranézek, közeledett hozzám valaki, vagy valakik, mert elég sok alakot láttam magam körül. Megláttam hogy Max az. Visszafordultam, majd megszólított. *
- Persze hogy leülhetsz. * Amikor a magányt keresem, akkor van szükségebben legjobban valaki társaságára. De nem akarok igazán terhelni senkit. Majd idővel lesz valaki aki felismeri ezt bennem. *
- Mi járatban erre felé. Én nem láttam senkit, hogy erre járna, elég elhagyatott hely, pedig itt olyan érzése van az embernek mintha szétesne, és nem lenne olyan sok gond a vállán, hanem szétosztódna. * A filozofáláson elmosolyodtam magam, majd végighúztam a kezem a felkaromon, mert eléggé hűvös volt. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Titkos folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkos folyosó   Titkos folyosó Empty

Vissza az elejére Go down
 
Titkos folyosó
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Titkos alagútrendszer
» Folyosó
» Kereszt folyosó
» Lépcsők és folyosó
» Földszinti folyosó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Alagsor-
Ugrás: