Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapGyakorlóterem - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Gyakorlóterem - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Gyakorlóterem - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Gyakorlóterem - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Gyakorlóterem - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Gyakorlóterem - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Gyakorlóterem - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Gyakorlóterem - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Gyakorlóterem - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Gyakorlóterem - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Gyakorlóterem - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Gyakorlóterem - Page 3 Vote_lcapGyakorlóterem - Page 3 Voting_barGyakorlóterem - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Gyakorlóterem - Page 3 Vote_lcapGyakorlóterem - Page 3 Voting_barGyakorlóterem - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
Gyakorlóterem - Page 3 Vote_lcapGyakorlóterem - Page 3 Voting_barGyakorlóterem - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
Gyakorlóterem - Page 3 Vote_lcapGyakorlóterem - Page 3 Voting_barGyakorlóterem - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Gyakorlóterem - Page 3 Vote_lcapGyakorlóterem - Page 3 Voting_barGyakorlóterem - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
Gyakorlóterem - Page 3 Vote_lcapGyakorlóterem - Page 3 Voting_barGyakorlóterem - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Gyakorlóterem - Page 3 Vote_lcapGyakorlóterem - Page 3 Voting_barGyakorlóterem - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
Gyakorlóterem - Page 3 Vote_lcapGyakorlóterem - Page 3 Voting_barGyakorlóterem - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Gyakorlóterem - Page 3 Vote_lcapGyakorlóterem - Page 3 Voting_barGyakorlóterem - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
Gyakorlóterem - Page 3 Vote_lcapGyakorlóterem - Page 3 Voting_barGyakorlóterem - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Gyakorlóterem

Go down 
+8
Solaria Luthia
Sindy Logan
James Miller
Demi Bieber
Veronica Johnson
Allison Diamond
Ophelia McCord
Főmesélő
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 3 EmptyHétf. Aug. 23, 2010 2:34 am

- Én amondó vagyok, hogy először törjünk be a szertárba. Nem szeretném ha általam patkolnál el, haver.
* Jelentem ki egy félmosollyal az arcomon. Ahogy hallottam nem valam inagy ördöngősség bejutni abba a szertárba. Meg ha az is, akkor is megoldanánk szerintem.*
- Az a cink, hogy ebben én sem segíthetek olyan sokat. Bírom az öreget, de nem hiszem , hogy engem komolyan venne. A múlt árnyai rossz fényt vetnek rám.
* Fejezem ki magam színpadiasan a végén. De igaz is. Azt hiszem, ami engem illet egyetlen idegszála maradt a jó öreg Wilfrednek , aki mellesleg nem is olyan sokkal idősebb nálunk, és én azon táncolok.*
- Ugyanmár, nem téma.
* Egy jó barát jóban rosszban a másik mellett van. No meg ha olyanfajta, mint én akkor általában a rossz a jót jelenti. Nem tehetek róla, hogy egyszeráen élvezem a szabályok megszegését.*
- Na aztán valamikor durvulni kéne egyet.
* Vetem fel, hogy már elég régen partiztunk egyet, együtt itt. A múltkori kalandom elég érdekesre sikeredett az ifjú Ash lánykával.*
- Hallod múltkor Black Diamondban piálok, jól elvagyok a kis Ashlyvel, vágod ki az nem ? Másodikos, szaktárs.. Na és akkor elhúztunk a Földközi tengerre a kis nyaralóba, tudod az a fullos kéró. Na azt érted, bele melegedtünk meg minden és akkor apámék betoppantak. Isszonyat , hogy milyen szar az időzítésük.
* Mesélem el röviden tömören a legutóbbi bulizásomat, amit itt éltem Wilardban.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 3 EmptyHétf. Aug. 23, 2010 2:46 am

-Őőő... rendben van. Akkor a szertárt valamikor megejtjük. *Nem kell annyira azért sietni vele. A végén még valaki elcsórná tőlem azt a lét vagy valami. Kell a szerencse, de még mennyire.*
-Nem kell, megoldom. Ha nem sikerül Alexet meggyőzni, talán megpróbálom Amandát... ha azt se akkor el kell gondolkodnom mit csináljak Teddel. *Vonok vállat végül is bólintok. Tényleg régen voltam már bulizni, főleg vele. Mostanság nem nagyon értem rá. Bár nem említem, hogy mi volt Lúval meg ilyenek... az amolyan halálfalós téma. Nem idevaló.*
-Kéne. BDbe is elmehetnénk valamikor. Még egy hét van ebből a nyamvadt szünetből. Ki kéne használni. *Jelentem ki egy kicsit elmerengve, aztán pedig egyre nagyobb vigyorra húzódik a szám. *
-Persze, hogy tudom ki az az Ashly. Egyszer a gyengélkedőre juttattam. *Tavaly. Régen volt, nem téma... csak ha Nath rákérdez, akkor elmesélem.*
-Nem sikerült megfűzni a kis csajt mi? *Én is próbálta, de a végén nagyon eldurvultak a dolgok, én pedig ugye, gyorsan felkapom a vizet, sőt, még rossz napom is volt, úgyhogy... elintéztem. Ez van, megesik.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 3 EmptyHétf. Aug. 23, 2010 3:10 am

- Hát igen. Valami húzós nyárzáró bulit kellene szervezni.
* Gondolkodok el. A Black Diamond iszonyat jó hely, csak ugye mostanság bejutott a csőcselék is oda. Nem mintha előítéleteim lennének. De azért kérem..*
- Reménykedjünk, hogy a Démon megszán minket és megnyit valamikor még suli előtt.
* Na ott még nem voltam. Csak hallottam róla. Úgy is lehet mondani, hogy Démos szűz vagyok. És nem jó érzés. Minél előbb el akarom veszteni.*
- Én erre miért nem emlékszem ?
* Nézek rá kérdőn. Tényleg nem vágom, hogy mi volt ez az Ashlys dolga..*
-Ha anyámék szépen a s*ggükön maradtak volna akkor már meglenne. De nem ez az első lehetőségem nála. Szóval a szép hármas majd csak bejön. De te meg mesélj csak !
* Meghallgatom, hogy mi is történt akkor anno ott. Közben eszembe jut, hogy nekem van egy kis elintézendő dolgom.*
- Na hallod pajtás, én léptem. A szertárról még beszélünk.. Aztán ne áraszd el az egész sulit ! Vagy.. végülis miért ne !? Na pá !
* Azzal intek neki is a kijárat felé veszem az irányt.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 3 EmptyVas. Szept. 05, 2010 3:11 am

*Még mindig fortyog bennem a düh. A bűntetőmunka jó lenne, ha nem Millerrel kéne végeznem. Dörgő léptekkel érkezek a terem elé. Felrántom az ajtót, és egy hatalmas robajjal becsapom magam után. Az egyik bábúra szegezem a pálcámat.*
-Cofringo! *Nem sikerül. Kezd elegem lenni.* Cofringo! *Ordítom. A bábú darabokra robban. Fújtatok, mint egy dühös bika. Már nem is kell a pálca. Odalépek egy másik bábúhoz, és egy hatalmasat ütök belé. Kezdek megnyugodni. Zsebre vágom a pálcámat, és felülök az ablakpárkányra. Kipillantok az ablakon, és aztán vissza a bábukra.*
~Hülye. Rohadék. Gyökér!~ *Dohogok magamban. Minden szónál legalább egyet ütnék a falba, de akkor tönkre tenném a kezemet.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Gyakorlóterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 3 EmptyVas. Szept. 05, 2010 3:21 am

* Nem tudok már magammal mit kezdeni és elindulok a gyakorlóterem felé. Öltözékem eléggé szokványos: torna patika, fekete pántos blúz és egy farmer nadrág. Belépek az ajtón elég nagy zajt csapva magam után. Lepillantok a földre és először csak a gyakorló bábú darabjai szúrnak szemet, biztosan valaki ki lehetett akadva. Aztán észre veszek egy ismeretlen fiút a párkányon ülni. Oda indulok felé, hátha én nem jutok olyan sorsra mint a bábuk. *
- Szia Ashly vagyok. * Mutatkozok be és leülök mellé a párkányra, remélem nincs ellenére. *
- Szép munka ha ezt te csináltad. * Mutatok a földön lévő darabkákra.
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 3 EmptyVas. Szept. 05, 2010 3:28 am

*Ajtó csukódást hallok. Már éppen leordítanám az illető fejét, hogy hagyjon egyedül, de ekkor egy lányt pillantok meg. Szép lány. Kb. egyidős lehet velem. Még mindig dühös vagyok, de szám egy erőltetett mosolyra húzódik.*
-Szia. Sebastian. Amira. *Mutatkozok be. Az erőltetett mosoly igazivá válik. Odébb csusszanok, hogy legyen helye bőven.*
-Köszönöm. De ideges voltam. *Mosolygok még mindig. Kezet csókolnék neki, de akkor meglátná a jobb kezemet. Így is a tenyerem tiszta vörös, a vértől. Még mindig nem mostam meg. Nincs is kedvem hozzá.*
-Hogyhogy idekeveredett egy ilyen csinos hölgy, ilyenkor? *Pillantok rá, mosolyogva. Egy bók is elhagyja a számat. Szokásom csapni a szelet.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Gyakorlóterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 3 EmptyVas. Szept. 05, 2010 3:36 am

* Egyenlőre kedves és még helyet is ad. Pedig azt hittem, hogy el fog küldeni melegebb éghajlatra. De mégsem, ennek igazán örülök. *
- Ilyenkor? Talán jöjjek vissza később? * Viccelődök egy kicsit. *
- Nem is tudom, ma minden olyan unalmas csak próbálok színt vinni a mai napba, talán most sikerült is. * Mosolygok Seb-re. *
- Köszönöm a bókot uram. * Kedvesen vágok vissza. *
- És te mit keresel itt? * Érdekködök az új ismerős felől. *
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 3 EmptyVas. Szept. 05, 2010 3:45 am

-Nem, isten ments! Akkor megfosztanának egy szép hölgy társaságától. *Vigyorgok még mindig.*
-Hát az én napomba, ma te vagy az egyetlen jó pont. *Kacsintok a lányra. Csapom a szelet. Semmi komoly tervem nincs, de azért jó csapni a szelet.*
-Ugyan, ugyan. Nincs is mit. *Vigyorgok.*
-Én jöttem levezetni a fölösleges energiát. *Kedvesen mosolygok a lányra.*


//FAGY//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Gyakorlóterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 3 EmptyHétf. Szept. 06, 2010 2:33 am

- Na jó, akkor maradok, ha már annyira akarod. * Pillantok rá. De elröhögöm magam, ma jó kedvem van. Lehet, hogy Seb az oka. *
- Ez is most egy bók volt? * Apró kis fejecskémben annyi minden dolog cikázik össze vissza. Olyan ötletek is amiben Seb még főszereplő is lehet. *
- És sikerült levezetni a hűt? Vagy esetleg tudok valamiben segíteni? * Kíváncsian érdeklődök, hisz most semmi dolgom sincs. *
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 3 EmptyHétf. Szept. 06, 2010 2:37 am

-Maradj csak. Óhajtom. *Nevetek fel keserűen. Valahogy olyan semmilyen kedvem van, és az idegeim sem jégből vannak.*
-Annak veheted. *Felelek egy vállrántással. Azért olyan messze nem megyek. Elvégre Cintót szeretem, de a szelet csapni mindig szoktak.*
-Ha szétütném Millernek a fejét, na akkor sikerülne. Mivel a házadról van szó, ezért nem hiszem, hogy tudnál. *Nem, nem vagyok ideges, csak beszámolok arról, hogy pillanatnyilag mit akarnék tenni Jamesszel.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Gyakorlóterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 3 EmptyHétf. Szept. 06, 2010 2:46 am

* Csak maradok még egy kicsit, de csak a kedvéért, meg úgy sem tudnék most mit csinálni. *
- Nyugodj bele James ilyen és ilyen is fog maradni... * Sóhajtozok és vissza emlékszek pár tettére, de főleg arra ami a legjobban megmaradt bennem. *
- Egyszer össze vesztem vele és úgy elbánt velem, hogy a gyengélkedőn kötöttem ki. Áh de mind ez nem lényeg most már nem is haragszok rá. Nekem nincs semmi bajom vele. * Pillantok szomorúan Sebre, mert nem nagyon tudok neki segíteni. *
- De váltsunk témát, hát ha attól jobb lesz. Miről akarsz beszélni? Vagy egyáltalán szeretnél velem beszélni?
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 3 EmptyHétf. Szept. 06, 2010 2:51 am

-Ismerem. Két éve próbál minden Famine-Amira meccs előtt gyengélkedőre juttatni, hogy ne tudjak ellene játszani. Úgyhogy, nekem hiába mondod. *Vigyorodok el, halványan.*
-Engem konkrétan bűntetőmunkára osztottak. És vele. A bűntetőmunkát lesz*rom, az nem érdekel. De Alexnek nem jutott volna eszébe, hogy külön szedjen minket? Mert ha most is be fog szólogatni, a két kezemmel fojtom meg. *Ezt komolyan gondolok. Ha még egyszer sértegetni meri Cintót, megverem.*
-Hm.. témát nem tudok. De, persze, hogy szeretnék. Miből gondolod, hogy nem?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Gyakorlóterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 3 EmptyHétf. Szept. 06, 2010 2:59 am

- Hmm büntető munka. Milyen jól hangzik. Gondolom akkor te is olyan rossz fiú lehetsz és csak úgy tapadnak rád a csajok. * Bele gondolok hirtelen, biztos, hogy nem rosszabb tőlem és én még sose voltam büntető munkán. Még jó. Lelki szemeim előtt lejátszódik a büntetés napja és az is, hogy Seb és James egy helyen lesz... ebből semmi jó sem származik. De mégis James pártját fognám, de csak azért mert ő is Faminés. *
- Nem is tudom. Még nem ismerlek és nem tudok rajtad még úgy elmenni mint a többieken. * Fordulok felé, majd bevillan egy ötlet. *
- Mond csak nem akarsz kijönni velem valamerre sétálni? Kezd nyomasztani, hogy ma még ki sem mozdultam. * Kérlelő szemekkel nézek rá, reménykedek benne, hogy kijön velem. *
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 3 EmptyHétf. Szept. 06, 2010 3:09 am

-Igen, az vagyok. Engem a tanárok előszeretettel hívnak oda. De ha te még nem voltál, akkor nem tudhatod. Már az iskolai aktámban, vagy hét oldal van. És azok csak a kihágások... *Nevetek fel. Jókor egozok én is. De ez van. Igen, rossz fiú, és szépfiú is egyben. És valóban tapadnak rám a csajok.*
-Ugyan. A többi Faminéssel semmi bajom. Csak Millerrel, meg a többi mocskos hasonszőrű halálfaló haverjaival. *Legszívesebben törnék zúznák, mert ismét harag gerjedt bennem. Ezért nem lennék én jó Jedinek. Inkább Sith-lovag vagyok, mivel a Jedik közt nincs gyűlölet... Persze a Star Wars az csak egy film...*
-De, mehetünk. Merre? *Teszem fel a kérdést, aztán leugrok a párkányról, és zsebre vágom a kezeimet.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Gyakorlóterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 3 EmptyHétf. Szept. 06, 2010 3:16 am

* Ez már kezd uncsi lenni egy kicsit, csak legyintek egyet mindenre. Kicsit kiakasztó ez a makacsság a két fiú között. De hát ők tudják. Még jó, hogy nekem semmi közöm hozzá. *
- Nekem van egy ötletem. * Nézek rá a zsebbe dugott kézzel álló fiúra előttem. *
- Oda... * Kis hatás szünet. * Ahova te akarod. * Kíváncsi leszek, hogy hova is megyünk. *
- Most teljesen rád bíztam magam, remélem valami jó kis helyet választasz. * Ismét rápillantok várom,hogy mondjon valamit, vagy, hogy meginduljon, vagy csak valami legyen már, mert már zavar a bezártság. *


//fagy//
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Gyakorlóterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 3 EmptySzomb. Feb. 19, 2011 10:41 am

- Én is örvendek a találkozásnak. Szeretem ha az emberek nevetnek, sokkal inkább el lehet beszélgetni a vidám témákról, és a nevetésnek bizonyított orvosi haszna is van ám *vigyorog, mivel azt olvasta, hogy a mosolygás élénkíti a szellemet, és sokáig épen is tartja. Ha ez valóban így van, akkor Chezz még 90 évesen is fellépésekre fog járni, állandó vigyorral a képén.*
- Jó elhiszem, csak mostanában már ciki lenne ha egy pasi szoknyában flangálna a nagyvilágban. De én se kötekedtem volna, semmi érzékem a harchoz, meg a túléléshez, általában Fortuna néni oltalmaz meg onnan fentről *bök felfelé az ég felé, mivel az égben lakik az előbb említett oltalmazó szellem.
- Az remek lenne, de én honnan akasszak egy kardot a modern világba? Beszaladok egy szupermarketbe. Egy kiló kenyeret, egy liter tejet, jah és egy kardot kérek... *adja elő menet közben a szituációt, élénken gesztikulálva. Szeret mókázni, és Sylennel lehet is, értékeli a humorát.*
- Tudok ám hízelegni ha akarok *mosolyodik el Chezz is sármosan, de persze ez csak játék, sosem akart magának komoly barátnőt, de ha futkos még pár olyan csak mint Sylen lehet hogy meggondolja majd magát.*
Vissza az elejére Go down
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Gyakorlóterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 3 EmptySzomb. Feb. 19, 2011 11:23 am


-A szerencse sajnos nekünk nem túlzottan szokott kedvezni. A túlélésért keményen meg kell küzdenünk.-Komolyodik el egy pillanatra Sylen. Aztán Chezz magyarázkodására, ismét vidám mosoly ül ki az arcára.
-Ha lenne a környéken egy kovács műhely, akár én is csinálhatnék neked egyet. De minden esetre, nekem vannak kapcsolataim, és könnyedén beszerzek neked egyet. Akár még kölcsön is adhatok egyet, de akkor otthonról hozatni kéne.-Sylen jól értett a kovácsoláshoz. Már régen készített fegyvert, de ez olyan mint a biciklizés. Nem lehet elfelejteni. Az apja, még kovács műhelyt is csinált otthonra. Rengeteg fegyverük és páncéljuk van a legkülönbözőbb korokból. Közben beértek a gyakorló terembe. Sylen körülnéz, mikor belép a terembe, és mikor becsukja az ajtót, akkor is meggyőződik róla, hogy senki nem láthatja azt ami most következik.
-Pár lépéssel menny hátrébb kérlek.-Mondja kedvesen Chezznek, és meg áll vele szemben

Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Gyakorlóterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 3 EmptySzomb. Feb. 19, 2011 11:41 am

- Én mondhatni a szerencse fia vagyok. Mindig történik velem valami, de általában mindig megúszom valahogy. Még egy vámpírral való találkozást is túléltem, az nem kis szó. Tisha és Jarry nem akarták elhinni nekem *vigyorodik el, mivel az tényleg egy mókás beszélgetés volt, nagy csodálkozásokkal. Persze akkor is Chezz volt a tehetséges, mert eltévedt Hell Cityben.*
- Nahát, még kovácsolni is tudsz? Micsoda sokoldalú tehetség vagy hallod. *mosolyog, mivel annyira nem érzi létfontosságát egy kardnak. Csak jól érzi magát a lánnyal, amit furcsál is egy kicsit, de nem gondolkozik rajta sokat.*
- Mire készülsz? Lendületből nekem támadsz? Nem tudok ám védekezni, nem tudok ilyen cifra karate mozdulatokat *vigyorodik el, és felhúzza az egyik térdét, és felemeli a kezeit is, mint valami támadó kígyó pózba, aztán persze jót neve saját magán, ahogy kiesik az egyensúlyból, és fenékre esik.*
Vissza az elejére Go down
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Gyakorlóterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 3 EmptySzomb. Feb. 19, 2011 11:55 am


Chezz viccelődésein jó ízűt nevet, aztán segít neki fel kelni. Hátrébb lép párat.
-Nyugi nem fogok rád támadni, habár a véred finom lehet.-Mosolyodik el kacéran, aztán megszúrja a hüvelyk úját a szemfogával. Kevés vér serken ki belőle, amit a nyaklánca keresztjére ken. Egy nyaklánc ezüstös ragyogással fel izzik, aztán a kereszt el elemelkedik Sylen nyakáról és elválik a lánctól. Vadul forogni kezd a levegőben, Sylen előtt karnyújtásnyira, aztán megáll. Az alakja elnyúlik, és végül formált ölt. Sylen fegyvere, a kedvenc kaszája tűnik elő a ragyogásból. Még mielőtt elkezdene leesni, Sylen megragadja a szára közepénél. A fehér selyem szálak, majdhogynem a földet érik. Sylen Chezz előtt tartja a fegyvert nyújtott kézzel, hogy jól szemügyre lehessen venni.
Gyakorlóterem - Page 3 Eim42f
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Gyakorlóterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 3 EmptyVas. Feb. 20, 2011 3:08 am

*Elfogadja a segítő kezet és felállva nagy vigyorgás közepette leporolja magát, és ellenőrzi megvan-e mindene. Pálca, pengető, pipa, a többi nem lényeges. *
- Ezt inkább ne próbáljuk ki ha lehet, valahogy jobb szeretem ha nincsenek lukak a nyakamon. Bár lehet hogy tiszta trendi lenne, de azért most ne kísérletezzünk vele *mosolyodik el, mivel nem igen van benne félelem, hogy Sylen sokkal erősebb meg öregebb mint ő. Ő csak hozza a formáját. Félrebillentett fejjel figyeli hogy mit ügyködik a lány, és igen csak elnyílik a szeme, mikor meglátja a kaszát, ami a nyakláncból lett.*
- Fúhúúú apám, ez aztán nem semmi *szólal meg kis idő után, mikor magához tér az első sokkból. Közelebb lép, hogy jobban szemügyre vegye a fegyvert, de nem érinti meg. *
- Hogy nem szakad le a nyakad hogy egy ekkora izét hurcolsz benne? *mosolyog a lányra. Ő nem bírná.*
- Azért emlékeztess hogy ne dühítselek fel oké? *neveti el magát, mert kicsit abszurd, hogy egy ilyen törékenynek kinéző csaj, egy ilyen veszedelmes kaszával járkáljon.
Vissza az elejére Go down
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Gyakorlóterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 3 EmptyVas. Feb. 20, 2011 10:08 am


-Nem is gondoltam komolyan, csak viccelődtem.-Neveti el magát Sylen Chezz reakcióján.
-Mikor medál formában van, egyáltalán nem nehéz. Fel veszi annak súlyát, és formáját.-Mikor látja, hogy a fiú nem meri megfogni a fegyvert, a szabad kezével megfogja Chezz kezét, és bele nyomja a kasza szárát.
-Vigyázz mert, nehéz.-Mivel az egész fémből van, nem csak az éle, ezért igencsak nehéz. Egy jól megtermett fickó is csak nehezen tudta egy kézzel forgatni. Ez a fegyver vámpírok erejére volt méretezve. Mikor Chezz átvette a fegyvert, valószínűleg el kellett kapnia a másik kezével is, és úgy is csak nehezen tudta megtartani.
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Gyakorlóterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 3 EmptyVas. Feb. 20, 2011 11:47 am

- Hát, ijesztően komoly vicceid vannak. Még jó hogy nem azt mondtad hogy Drakula lánya vagy, és engem néztél ki főfogásnak *vigyorog, és mikor a kezébe nyomják a fegyvert, másik kezével is elkapja. Nehéz jószág a kicsike.*
- Vágom *kommentálja, hogy ha a nyakába van akkor egész könnyű. Ő ehhez nem ért, és azt hiszi nem is szeretne igazán. Kicsit még tartja a fegyvert, és megpróbálja felemelni, aztán inkább arra jut, hogy megtámasztja a földön, és rátámaszkodik.*
- Zsír, a következő album előlapjához majd lefotózhatom így magam? Milyen király lenne már borítónak, én egy kaszával *lelkesedik, és vidám barna szemeivel Sylenre pillant. *
- Vagy lehetne, hogy egy olyan jelenet, hogy éppen szaladok ahogy üldözöl ezzel a kaszával *vigyorog még szélesebben, mert ez most megihlette. Aztán visszaadja a fegyvert a tulajdonosának.*
Vissza az elejére Go down
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Gyakorlóterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 3 EmptyVas. Feb. 20, 2011 11:57 am


-Bocsi, ha morbid vicceim vannak, csak tudod az a sok idő.... Egyébként Drakula egész jó fej tud lenni, bár nem szívesen kötekednék vele. Ő a legidősebb vámpír, mondhatni minden vámpírok ős atyja.-Mondja Sylen teljesen komolyan. Amit mond az igaz, és Drakula ma is vidáman szívja az emberek vérét. A híresztelésekkel ellentétben, még nem sikerült eltenni láb alól. Maga Drakula keltette saját halálhírét, hogy ne kelljen a támadók elől menekülnie. Jobb ha halottnak hiszik.
-Egyébként egész jól fest a kezedben, csak még erősíteni kell hogy forgatni is tudd.-Elveszi Chezztől a fegyvert, és megforgatja fél kézzel maga mellet, majd a lába mellett megtámasztja a földön, és kitartja oldalra.
-Én benne lennék egy borító fotózásban, ha már úgy is tervezed a belépésemet.-Chezz már mondta, hogy a többieknek, nagy valószínűséggel nem lesz kifogása. Sylen meg iskola mellett is szívesen zenélne velük szabad idejében.
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Gyakorlóterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 3 EmptyHétf. Feb. 21, 2011 9:52 am

- Semmi baj nincs a morbid viccekkel, amennyiben én nem vagyok benne *vigyorodik el, majd a következő közleményre, miszerint Drakula él, majd kiesik a bőréből. Elkerekedő szemekkel pillant a lányra.*
- Nem mondod komolyan a vén vérszívó, él?! Mármint az aki Vlad Tepes néven volt ismert a szadizmusáról még él? *döbben le, nem is kicsit, és magában mélyen elhatározza, hogy Erdélybe sem fog menni turnézni, inkább oszoljon fel a banda.*
- szentséges Merlin, akkor Erdélybe se fogok menni, még a végén tényleg én leszek a desszert az asztalán *ezen már vigyorog, nagyon hamar túl tud lépni a dolgokon. Főleg ha elüti a dolgot viccel, vagy poénnal.*
- Jól mutat? Képzelem, mintha egy seprűt fognék, az mekkora jól mutatna már, én meg a takarítási szenvedély *vigyorog, és elismerően figyeli a lány mutatványát. Nah igen, félig vámpírként, könnyebb.*
- Igen igen, akkor majd megbeszélem a skacokkal is, bár mondom, szerintem nem balhéznának miattad *vigyorog, és máris tele van lelkesedéssel és ötletekkel.*
Vissza az elejére Go down
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Gyakorlóterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 3 EmptyHétf. Feb. 21, 2011 10:20 am


-Ez kedves. Sajnos általában elég morbid vicceim vannak. De tényleg finom lehetsz.-Szélesen elvigyorodik, és meg nyalja a szája szélét. Nem bírja tovább és elneveti magát.
-Igen Vlad Tepes él és virul. Habár kicsit kezd szenilis lenni. Az idő vasfoga ezért a vámpírokat is elkoptatja.- Mondja kicsit komolyan.-Most már nem igazán kell félni tőle. Elég ritkán étkezik, és akkor sem hal meg senki. Bele unt már a szadizmusba, na meg rejtőzködik. Én még személyesen is találkoztam vele.-Büszkélkedik egy kicsit, az ismerős körével. Elég sok nagy kutyát ismer, mert kíváncsiak rá. A vámpírok történelmében, még nem volt példa ilyen lényre, mint ő.
-A nagykutyák kíváncsiak rám, de nem szeretnek. Az hogy ilyen lény szülessen mint én, olyan mint az orosz rulett. De csak egy üres hely van, a többi töltve. Az üres hely vagyok én, a töltött pedig valamilyen szörny.- Komolyodik el egy kicsit, és elmagyarázza a miért is ismer sok tanácstagot, meg hasonló fejeseket.
-Egyébként, nem kell Erdélyben félned. Ha rajtam múlik, akkor titeket messziről elkerülnek. Csak szólok apámnak és máris védettséget élveztek. Jó kapcsolataink vannak, és rengeteg pénzünk.- Vigyorodik el büszkén, a családja helyzetén.
-De most tényleg tök jól áll. Az album borítóján jól festene. Készített hetek neked, egy emberi erőre méretezettet.- Teszi fel az ajánlatot Chezznek. A kasza típusú fegyverek, nagyon jó önvédelmi eszközök. Amiatt, hogy nagyon kevés forgatójuk akad és a többi fegyveresnek, teljesen idegen a stílus.
-Jó lenne zenélni veletek. Nagyon meg jött hozzá a kedvem.... A suli mellett is jó lenne, bár nem tudom, hogy lenne rá időm. De meg lehet oldani.- Gondolkodik el, majd kiül az arcára egy izgatott mosoly. Valami egészen újba kezd bele. Turnézás, meg hasonlók. Tetszik neki a dolog.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Gyakorlóterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Gyakorlóterem
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Gyakorlóterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Első emelet-
Ugrás: