Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapGyakorlóterem EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Gyakorlóterem Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Gyakorlóterem EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Gyakorlóterem EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Gyakorlóterem EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Gyakorlóterem EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Gyakorlóterem EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Gyakorlóterem EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Gyakorlóterem EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Gyakorlóterem EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Gyakorlóterem EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Gyakorlóterem Vote_lcapGyakorlóterem Voting_barGyakorlóterem Vote_rcap 
Kim Kaguya
Gyakorlóterem Vote_lcapGyakorlóterem Voting_barGyakorlóterem Vote_rcap 
Ted Forrester
Gyakorlóterem Vote_lcapGyakorlóterem Voting_barGyakorlóterem Vote_rcap 
James Miller
Gyakorlóterem Vote_lcapGyakorlóterem Voting_barGyakorlóterem Vote_rcap 
William Quentin Watson
Gyakorlóterem Vote_lcapGyakorlóterem Voting_barGyakorlóterem Vote_rcap 
Sindy Logan
Gyakorlóterem Vote_lcapGyakorlóterem Voting_barGyakorlóterem Vote_rcap 
Hannah McDowal
Gyakorlóterem Vote_lcapGyakorlóterem Voting_barGyakorlóterem Vote_rcap 
Chris Martines
Gyakorlóterem Vote_lcapGyakorlóterem Voting_barGyakorlóterem Vote_rcap 
Solaria Luthia
Gyakorlóterem Vote_lcapGyakorlóterem Voting_barGyakorlóterem Vote_rcap 
Daniel Reed
Gyakorlóterem Vote_lcapGyakorlóterem Voting_barGyakorlóterem Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Gyakorlóterem

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptySzomb. Jan. 23, 2010 11:47 pm

Egy elég nagy terem, tele minden féle kacattal. Asztalok, székek bár nem túl rendezetten. Papírfecnik a földön, egy régi szekrény...
A diákság ezekkel mind azt csinál amit akar. A terem a gyakorlás után, újra ugyan olyan alakot ölt mint régen... Minden, ami romokban fekszik, abban a pillanatban vissza is nyeri eddigi alakját.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptyPént. Május 28, 2010 7:35 am

[i]*A gyakorlóterembe érkezik, nem tud mit kezdeni magával. Mindenhol lenne csak a saját bőrében nem. Elhatározza, hogy gyakorol egy kicsit, átkozást vagy akármit. Bár elsőre csak egyszerűbb dolgokat vesz, mint pl egy lebegtető bűbáj. Próbálja megtanulni magától, kisebb nagyobb sikerrel.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptyPént. Május 28, 2010 7:47 am

*Nem tudom, hogyan is jutottam el ide. Azt hiszem éppen azon gondolkoztam a szobámba ülve, hogy jó lenne egy sötétebb, kicsit ridegebb környezetben lenni, természetesen egyedül. Furcsa ez az érzés. Mikor rosszul érzed magad egyedül, mégsem akarsz társaságba kerülni. Mikor viszont jól érzed magadat a társaságban elgondolkozol, hogy te miért nem akartad ezt. Nem lehet megmagyarázni. Én legalább is nem tudom. Olyan se veled, se nélküled. Igaz most nincs konkrét személy. De nem... ez nem jó példa. Nem tudok rá példát hozni, csak az érzést magát tudom elmagyarázni. Bár... általában egy érzést nem lehet elmagyarázni, azt csak átérezni lehet. Magány. Jól esik magányosnak lenni. Viszont mikor betévedek egy kissé fura terembe rá kell jönnöm, hogy nem lehetek egyedül. Végigpillantok és egy fiút látok meg. Gyakorol. Hm... minek? Nem tudom. Nem is érdekel. Odamegyek hozzá és bemutatkozok. Most már nem futhatok el.*
-Szia! Sally vagyok, Plama-s elsős... *Mondom és fülelek.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptyPént. Május 28, 2010 7:50 am

[i]*A hirtelen hangra megrezzen és megfordul. Egy lányt lát belépni aki ráadásul oda is jön hozzá bemutatkozik. Elsős? Nem is nézte volna ki belőle. Mindenesetre a bemutatkozást viszonozza a maga halk, csendes módján.*
- Kim vagyok Kim Kaguya, Amira, elsős. * mondja, majd végigpillant a lányon, és zavarba jön. Próbálja elteelni a figyelmét de nem igazán sikerül.*
- Hogy kerülsz ide? *kérdezi végül, némi kommunikációt kezdeményezve.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptyPént. Május 28, 2010 8:04 am

*Úgy tűnik kissé félénk a srác. Hát erre nem tudok másképp reagálni, elmosolyodom. S ez a mosoly egy igen széles mosollyá húzódik. Még jó, hogy nem kezdek el nevetni. Nem tudom mi ilyen vicces rajta. Az előbb még bús komorság volt itt belül most meg mindjárt nevetek. Kicsit skizofrénnek érzem magam. Vagy nem tudom. Azt hiszem így hívják ezt. A következő kérdésre egy tipikus Sally-s gondolkozó fejet vágok majd mosolyogva felelek.*
-Na látod ez egy jó kérdés. *Mondom. ennyivel el is intézem ezt a témát. Bunkóság lenne nem visszakérdezni. Hát akkor ezennel hivatalosan is bunkónak nyilvánítom magam.*
-Na éés, milyen az élet az Amira-ba? *Kérdezem. Amira-s diákkal még nem találkoztam így, nem tudom milyen.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptyPént. Május 28, 2010 8:07 am

*A lány felé fordul, mostmár kicsit kevésbé félénken. Nem, megnyugodni nem nyugodott meg, de már nem is fél annyira.*
- Vannak ilyen jó kérdéseim. * ereszt meg egy vérszegény mosolyt, majd elgondolkodva felel. ezen eddig konkrétan nem gondolkozott. Pedig nemrég, legnagyobb meglepetésére még prefivé is kinevezték.*
- Nem rossz, bár eddig az Amirából még a szobatársaimat sem ismerem. ÉS a Plama milyen? * kérdez vissza, hogy legyen valamiről beszélni.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptyPént. Május 28, 2010 8:14 am

*Kevésbé félénk, haladunk. Nem értem, hogy, hogy lehet egy ember ilyen. Biztos meg van rá az oka, de mivel nem tudom így nem is érthetem. A válaszára pedig elmosolyodom. Nem. Valójában eddig is végig mosolyogtam. Viszont neki elég gyatra( ?) a mosolynak nevezett mimikája. De hát... nem, még mindig nem értem.*
-Ó... én se ismerem a szobatársam. Viszont van két lány akivel egyszer találkoztam, ők kedvesek voltak. Általában pedig Famine-sekkel találkozom szóval... na. *Nem tudom befejezni a mondatot. Nincs is már más mondanivalóm. Csak a fiúra nézek, majd megpillantok egy szép kis kitűzőcskét. Rámutatok és felnevetek.*
-Nekem is van!! *Mondom. Lehet kicsit óvodás szint, de így most jól érzem magam. Rég nem mosolyogtam ennyit.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptyPént. Május 28, 2010 8:20 am

*Kissé furán néz a lányra, mintha nem tudná mit is gondoljon róla. Egészen addig nem jön újra zavarba amíg megvan köztük az öt lépés távolság. A mesélést hallgatja, majd amikor a Faminét említik kissé megrándul.*
- Értem. Én ismerek összevissza emberket, két Plamás lányt, illetve most már hármat, egy fiút, Amirából viszont fura mód senkit.* a Faminét direkt kihagyja a felsorolásból, majd mikor a jelvényére böknek kissé elmosolyodik.*
- Látom.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptyPént. Május 28, 2010 8:31 am

*Akkor bizony zavarba jöhet a fiú, hiszen számomra az öt méter kicsit sok. Sőt nem is nagyon van meg köztünk ez a távolság. Megpillantok egy asztalt, s mivel már elfáradtak a lábaim, odamegyek és felülök rá.*
-Hm... össze vissza ismersz embereket, de csak plama-sokat említesz. *Mondom kicsit felhúzva a szemöldököm. Nem tudom, hogy a fiú miért reagált így a Famine-sekre. Nekem csak jó tapasztalatom van.*
-Én két lányt a plama-ból, egy lányt és két fiút a famine-ből, és téged pedig az amira-ból. *Sorolom fel. Ha ezt megnézzük, és azt, hogy hányszor futottam már össze James-szel tényleg az látszik, hogy szinte csak famine-sekkel vagyok. Majd jön egy mosoly. Örömömben kicsit tapsolok majd elmosolyodok. Valószínűleg a fiú abszolút bolondnak néz, de hát, most ilyen kedvem van. Csak magát hibáztathatja, ő hozta ki belőlem.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptyPént. Május 28, 2010 8:37 am

- Összességében is több embert ismersz nálam ez már nem kétséges. * szólal meg a fiú bár igaz ami igaz a Faminébe kb egyetlen embert tudna mondani kit eddig ismer, és nem tört az életére, az Ted lenne. De mivel vele sem kimondottan baráti a kapcsolata nem mondja ki.*
- Igaz, vagyis van Faminés ismerős is. Ted, meg egy hiroshis lány, de a nevére már nem emlékszem, csak egyszer találkoztam vele eddig. *teszi még hozzá, és az asztalon ülő lányra pillant. Őt nem zavarja h ott ül, amíg nem kell hozzá közvetlen közel menni.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptyPént. Május 28, 2010 8:58 am

-Hát igen... pedig fogadjunk te régebb óta vagy itt. *Mondom. Nem kérdezem miért, s, hogyan lehet az, hogy nem ismer túl sok embert, hisz egyértelműen kiderült, hogy egy félénk srácról van szó.*
-Én hiroshisisat még nem ismerek. De majd sort kerítek rá, nehogy már ne legyen teljes a lista. *Mond és még mindig mosolygok, bár úgy tűnik nem nagyon tudok bátorságot csempészni Kimbe. Hát azt hiszem ennél sikeresebb nem is leszek.*
-Na és mit szoktál csinálni? Nem unod magad halálra? *Kérdezősködöm, s közben hátradőlők az asztalon. Mivel nem hosszába, hanem keresztbe ültem rá, így mikor hátradőlök a fejem, és a kezeim lelógnak róla, de jó ez így.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptyPént. Május 28, 2010 9:08 am

*A lányra pillant ismét. Meg annak lelógó mutatványára.*
- Nem tudom már mikor jöttem. Kicsit összefolynak a napok itt. * jegyzi meg, majd lehuppan egy félig ép fotelbe*
- Nekem az Amira marad ki pedig magam is az vagyok. * jegyzi meg furcsa, dehát ez van ezt kell szeretni.*
- Hát, tanulok, órára járkálok, olvasok. Bár mostanában nem igen mozdultam ki. * teszi még hozzá, hiszen mióta visszatért a menedékhelyről, nem nagyon ment embebrek közé. Kellett neki egy pár nap mire feldolgozta mi történt.*
- Na és te mit csinálsz? * kérdez vissza*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptyPént. Május 28, 2010 9:29 am

*Miután kicsit a fejembe szállt a vér felemelkedem és a fiúra nézek, hiszen vele beszélgetek.*
-Ó megértem. Én sem tudom mikor jöttem. február azt hiszem, de lehet, hogy nem... sőt valószínűleg amilyen dátum most beugrott az más... De hát ez lényegtelen úgy érzem. *Már kezdem úgy érezni feleslegesen fecsegek. Sőt már biztos vagyok benne, hogy így van. Majd megint elmosolyodok. "Tanulok, órákra járok..." ezt furcsa hallani. Most jut csak eszembe, hogy elvégre erre való egy suli. Hát igen az órára járás... meg is jegyezte anno James...*
-Én kérlek szépen emberekkel találkozom, és néha unatkozom. *Válaszolok röviden majd leugrok az asztalról.*
-Na én most megyek, örülök a találkozásnak! Szia! *Mondom. Közben ujjammal megérintem a jelvényem majd az övére mutatok és elmosolyodok. Közvetlen ez után hátat fordítok és fölmegyek a szobámba.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptyPént. Május 28, 2010 9:44 am

*A felülő lányra pillant, őt nem zavarta az előbbi testhelyzet sem.*
- Ahha, itt gyorsan megy az idő. Én sem tudnám megmondani pontosan mikor jöttem.* jegyzi meg majd elgondolkozik, hogy tulajdonképpen mit is művel itt. Tanul, órára jár, és mellékállásban a sötét rendnek kémkedik. Hm.*
- Az is jó, én kevéssel találkozom, mint láthattad nem vagyok társasági alkat. *mondja, majd a lánynak búcsút int, és nemsokára követi ő is.*
- Szia, én is örülök hogy megismertelek. * köszön el, és lassan visszamerészkedik a szobájába.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptySzer. Jún. 16, 2010 9:43 pm

*Jamesszel érkezik a gyakorlóterem ajtaja elé. Luthia sietett, hátra sem nézett, reméli, hogy a fiú itt van a sarkában. Ahogy benyit és belép, alaposan körülnéz majd nekidől a falnak és összefonja karjait.*
-Csukd be az ajtót. *kicsit parancsszerűen hangzik, de James már csak nem ijed meg az elsőstől.*
-Bocs, hogy idáig lerángattalak, de itt biztonságosabb. * Amikor a fiú is elhelyezkedett, Lú belekezd a mondandójába...*
-Ha jól tudom Te is egy vagy a csodálatos Sötét Rend követői közül... *félig kérdés, félig kijelentés, egyelőre nem folytatja, hátha James tagadni akarná... Reméli nem, mert nincs kedve olyanokkal húzni az időt, amit már úgy is biztosan tud.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptySzer. Jún. 16, 2010 9:53 pm

*Egészen az alagsorig jövünk és jövünk. Szorosan követem Lút. Ő lép be elsőre a gyakorlóterembe én pedig utána. Becsukódik magam mögött az ajtó, majd megrázom a fejem. Nem lényeg, ha ennyire fontos akkor szívesen segítek. Leteszem a seprűt az egyik asztalra majd fel is ülök rá. Viszont amikor meghallom amit a lány mond, úgy döntök...*
-Disaudio! *Pálcámat a plafon felé szegezem, majd Lúra pillantok.* Úgy tűnik, nagyon fontos dologról szeretnél beszélni velem, szóval fő a biztonság. *Most már biztos hogy senki nem hall minket. Nem tudom, Lú honnan tudja, hogy én is a Sötét Rendbe vagyok, de ha már így állunk, akkor nem tagadom.*
-Ja... de honnan tudod? *Közben kicsit feljebb húzom a karomon a póló ujját és megmutatom a pentagrammát. Úgy érzem, Lúnak valamiért nagyon sok köze van a Rendhez. Egyenlőre csak kíváncsian néztem rá, nem kérdeztem többet.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptySzer. Jún. 16, 2010 10:01 pm

*Figyelem a varázslatot és helyeslőn biccentek a fiúnak. Ez egy jó ötlet volt, jobb, ha még véletlenül sem hallanak meg egy szót sem ebből a beszélgetésből.*
-Legyen az a saját kis titkom. Te... Blake... *Ted is eszébe jut, de végül nem mondja. Túl nagy fekete láng lobbanna a szemében és azt a bosszúálló vágyat James is felismerné a lány tekintetében, még ha nem is tudja az okot.*
-De nem is lényeg. Végre elkaptalak... *ezt úgy érti, hogy végre összetalálkoztak, hogy megbeszélhessék a dolgokat, bár a szóhasználat elég félreérthető.*
-Figyelj! Beszélnem kell a drágalátós Leaderetekkel, csak nem tudom hogyan érhetném el. *egyelőre nem említi, hogy be akar lépni. Elég lesz a mesternek is említeni, de ha James faggatózna, az sem nagy gond.*
-El tudnád intézni nekem azt a randit? *pislog szépen, kicsit játszva magát...*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptySzer. Jún. 16, 2010 10:08 pm

*Lú kicsit többet tud mint gondoltam volna. Összeráncolom a szemöldököm, majd feljebb ülök és nekidőlök a falnak. Érdeklődve hallgatom végig. Amikor Lú kijelenti, hogy beszélni akar a Leaderrel, előre hajolok és rákönyökölök a lábamra.*
-És pontosan miért? *Kérdeztem egy kisebb mosollyal az arcomon, de látszott rajtam már közben, hogy elgondolkodtam. El, hiszen nem értettem mért akar Lú ennyire beszélni a Leaderrel és ha még beszél is vele, akkor sem gondolom hogy túl jó dolog fog kisülni belőle.*
-Nemtudom Lú... igazából mostanában elég sok zűrzavar van. Azt hiszem, William helyettesíti őt... *Ebből hallatszik, hogy semmit nem tudok a múltkori eseményekről. Nem tájékoztatnak minket az iskolában, hiszen itt nagy az esély rá, hogy eltévedjen a levél és más is elolvassa. Anorral nem is találkoztam mostanság, pedig érdemes lenne már. Nem veszem le a tekintetem Luthiáról még mindig. Nem is fér a fejembe, hogy ő mit akarhat Tőle...*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptySzer. Jún. 16, 2010 10:18 pm

*Összeráncolja a szemöldökét. Valahogy érezte, inkább tudta, hogy James nem elégszik meg majd ennyivel.*
-Elég...fontos lenne... *kezdi és folytatná az igazsággal, hogy be akar lépni, de James folytatja és olyan nevet ejt ki a száján, amit nem kellett volna, de Lú csak oldalra rántja a fejét, összeszorítja a szemhéjait és a fogait. Pörögnek a gondolatai, majd felsóhajt és újra a srácra néz.*
-Nem érdekel ki helyettesíti... Nekem vele kell beszélnem. *szólal meg egyre erősödő hangján. A történtekről nem beszél, nem is tudna beszélni...*
-Bármekkora a zűr, még egy követő csak segíthet... *ezzel elárulta mit akar, de most nem képes többet mondani. Próbálja Will emlékeit, szavait, halálfalós dolgait elhessegetni a fejéből és csak arra vár, hogy James igent mondjon és megszervezze a találkozót a Leaderrel.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptySzer. Jún. 16, 2010 10:27 pm

-És mért...? *Oké, kicsit sokáig húztam bevallom. A végére egy kisebb mosoly jelent meg az arcomon, majd amikor Lú elfordítja a fejét, felkelek és odamegyek hozzá. Kicsivel alacsonyabb tőlem, így lenézek rá, bele a szemébe.*
-Lú, mért akarsz halálfaló lenni? *Éreztem, hogy ezt akarja, egyszerűen ki lehet venni minden szavából. Nem mozdulok mellőle, érdeklődő pillantásom sem veszem el. Nem értem... el kell hogy magyarázza nekem. Remélem, meg fogja mondani mi az igazság. De ezt még megvárom és akkor ígérem meg csak neki, hogy fel fogom keresni Anort.*
-... tudod, hogy most a nehezebbik életen gondolkodsz? Tudod, hogy nem lesz esélyed kilépni SOHA, ha ezt most megteszed? *Nem akarok papolni neki, viszont talán... talán nem tudnám őt elképzelni halálfalónak.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptySzer. Jún. 16, 2010 10:39 pm

*Ez egyértelmű volt, hogy James nem hagyja annyiban a dolgot és tovább kérdez és ezt Lú is tudta... már akkor, amikor belekezdett ebbe az egészbe. Felemeli a fiúra pillantását, aki odalép mellé. Elmondja a teljes igazságot? Mindent bevalljon William halálától kezdve? Nem, arra nem lenne képes és ilyen okkal sosem vennék be. Még mielőtt válaszolna, James monológolni kezd. Mostanában annyi ilyet hall. Felsóhajt és biccent.*
-Tudom. Nagyon jól tudom...
-Kifogott rajtam az élet.... James! Nekem be kell lépnem! Be kell lépnem, hogy többet ne alázhasson így meg a Sors! *elgondolkodik, lehet rossz irányba kezdte el a magyarázkodást.*
-A Sötét Rendbe akarok tartozni, a Leadert akarom követni és tanulni tőle. Ez nem egy nehezebb élet... ez csak egy másik út és tudom, hogy nekem ezt az utat kell járnom. Ez... ez nem megmagyarázható, James! Ez egy olyan érzés, aminek nem lehet ellenállni. Halálfaló akarok lenni és ezért mindent el fogok követni. Ha nem Te segítesz, keresek mást, vagy felforgatom a világot a Leader után... *hangra erősödik és szemein látszik, hogy igazat beszél. Igazat mond, hogy bármit megtenne ennek érdekében. Fejében William arca... Meg akarja bosszulni Tedet és be akarja fejezni azt, amit Will elkezdett. Alattomos kis árny lesz a halálfalók között...
De elterelgeti a gondolatokat a fejéből, ki tudja James milyen varázslatokkal olvasgatja most gondolatait...*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptySzer. Jún. 16, 2010 10:50 pm

*Nem hagyom annyiban. Mikor hagytam én bármit is? Érdekel, mert ilyen vagyok. Nem mondok mást, csak figyelem végig mit mond Lú. Összeráncolja homlokát közben és amikor a lány befejezi egy kisebb hatás szünet után megszólal.*
-Te... én nem azt mondtam, hogy az utadba állok. Ha ennyire akarod, felkeresem Anort. *Hangom kicsit kedvesebb, viszont még mindig nem értek mindent. Valami olyan gond lehet itt, hogy Lú csatlakozni akar, amit még nem tudok. Előbb vagy utóbb úgyis kiderítem, azt is, hogy egyáltalán miért és honnan tudja hogy én... és Blake.... halálfalók vagyunk. Ez nem egy olyan hír, amit mindenkinek kellene tudni.*
-Mért mondtad, hogy megalázott a Sors? *Minden szavára figyeltem, mindent ami érdekel meg fogom kérdezni. Közben hátrébb lépek és ismét ráülök a mögöttem lévő asztalra.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptySzer. Jún. 16, 2010 10:59 pm

-Anor? *kérdez vissza azonnal, gyanús tekintetet vetve az előtte állóra. Lú is hallott már egyszer Alex ikertestvéréről... Ha jól emlékszik, őt is Anornak emlegették.
Ha jól emlékszik, már ezt is tudja. Bár James már megígérte, hogy segít neki, tehát ennek az embernek a felkeresésével nem kell foglalkoznia, hogy megbizonyosodjon a dologról...
A kérdés után a földre szegezi a tekintetét, majd válasza előtt feltekint Jamesre. Ajkait ijesztő félmosolyra húzza, majd kilép a fiú árnyékából. Egyre kevésbé volt kényelmes falhoz szorítva vallatásosdit játszani.*
-Hát... Drága, kicsi James... Nem mindig úgy sülnek el a dolgok, ahogy azt az ember kívánná. *sötéten tekint vissza háztársára, majd nekitámaszkodik egy asztalnak. * -Amikor azt hiszed fenn vagy a csúcson... a következő pillanatban kilöknek alólad egy kavicsot és a mélybe zuhansz... *mesél, de konkrétumot nem fog mondani... talán soha... senkinek.*
-A lényeg, hogy a halálfalók segíthetnének... én pedig... hmm... saját bevallásom szerint jó hasznomat vennétek. *újabb mosoly jelenik meg az arcán. Minden szavát komolyan gondolja... ez látszik rajta...*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptySzer. Jún. 16, 2010 11:13 pm

-Szóval ezt nem tudtad... *Jegyeztem meg, miközben még mindig sok gondolat kavargott a fejemben. A pillantásom nem igazán vettem le Lúról és még mielőtt ő szólalt volna meg, megmagyaráztam ezt.*
-Anor... Alex ikertestvére. Ő az igazi Leader. Ő dönt mindenben, a többiek csak követik és "hű szolgái" lesznek. Amit kiad, muszáj teljesíteni. Ha nem teszed... ha csak egy kicsit is elérzékenyülsz... meghalsz. *Jelentettem ki, hidegen, határozottan. A sötét tekintet felettébb meglep, de nem szólok rá semmit. Egyszerűen... ha neki így jó akkor nekem is jó lesz.
Összefontam karjaim közben és egy pillantást vetettem az ajtó felé. Mintha lépteket hallottam volna, de csak éppen elsétál az ajtó előtt és én ekkor nyugszom meg. Remélem, senki nem hall semmit tényleg és hatásos a varázslat. Hatásos kellene hogy legyen.*
-Figyelj... én nem állok az utadba, azt teszel amit jónak látsz. Nem én döntök. Szólok Anornak, aztán értesítelek, hogy mint mondott. Ha lehet nem levélben, bárki elfoghatja a hollót. *Jelentettem ki, miközben ellöktem magam az asztaltól és a pálcám felfelé irányítottam.*
-Van még valami...? *Egyenlőre nem hatástalanítom, de ha nincs más mondandója akkor igen.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptySzer. Jún. 16, 2010 11:20 pm

-Nem, ezt még nem tudtam. *Will mindig csak Leaderként emlegette, bár sokat nem is beszéltek a halálfalós ügyekről. Lú tartózkodott tőle.
Csendben figyeli a fiút. Bebizonyosodik amit gondol, de James segít, úgyhogy neki nem kell keresgélnie.*
-Ne aggódj, nem lesz gond. *mintha a halál szót észre sem vette volna...
Hálásan pillant Jamesre, majd megingatja a fejét, hogy nincs, nincs már kérdés, kérés, óhaj vagy panasz...*
-Gyakorolni indultál? *kérdi csevegő hangon, miután a fiú hatástalanította a varázslatot. Bár hangja inkább játékos, nem olyan, mintha hűde érdekelné. Lú az ajtó felé lép és kinyitja.*
-Keresni foglak... *mondja komolyan és kilép az ajtón.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem Empty

Vissza az elejére Go down
 
Gyakorlóterem
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Gyakorlóterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Alagsor-
Ugrás: