Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapGyakorlóterem EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Gyakorlóterem Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Gyakorlóterem EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Gyakorlóterem EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Gyakorlóterem EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Gyakorlóterem EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Gyakorlóterem EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Gyakorlóterem EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Gyakorlóterem EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Gyakorlóterem EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Gyakorlóterem EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Gyakorlóterem Vote_lcapGyakorlóterem Voting_barGyakorlóterem Vote_rcap 
Kim Kaguya
Gyakorlóterem Vote_lcapGyakorlóterem Voting_barGyakorlóterem Vote_rcap 
Ted Forrester
Gyakorlóterem Vote_lcapGyakorlóterem Voting_barGyakorlóterem Vote_rcap 
James Miller
Gyakorlóterem Vote_lcapGyakorlóterem Voting_barGyakorlóterem Vote_rcap 
William Quentin Watson
Gyakorlóterem Vote_lcapGyakorlóterem Voting_barGyakorlóterem Vote_rcap 
Sindy Logan
Gyakorlóterem Vote_lcapGyakorlóterem Voting_barGyakorlóterem Vote_rcap 
Hannah McDowal
Gyakorlóterem Vote_lcapGyakorlóterem Voting_barGyakorlóterem Vote_rcap 
Chris Martines
Gyakorlóterem Vote_lcapGyakorlóterem Voting_barGyakorlóterem Vote_rcap 
Solaria Luthia
Gyakorlóterem Vote_lcapGyakorlóterem Voting_barGyakorlóterem Vote_rcap 
Daniel Reed
Gyakorlóterem Vote_lcapGyakorlóterem Voting_barGyakorlóterem Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Gyakorlóterem

Go down 
+8
Solaria Luthia
Sindy Logan
James Miller
Demi Bieber
Veronica Johnson
Allison Diamond
Ophelia McCord
Főmesélő
12 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptySzer. Dec. 09, 2009 9:14 am

Egy átlagos üres terem. Pár asztal és szék is megtalálható amit nyugodtan porrá lehet égetni, mivel itt minden magától helyreáll. Ha valaki gyakorolni szeretne ez a terem áll rendelkezésére.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptyCsüt. Jan. 21, 2010 7:03 am

*A teremben tartózkodik, még mindig nem kúrálta ki magát. Szemében ismét egy sötétség pillantható meg, ami nagyon furcsa lehet. Szinte annyira sötétkék a szeme, hogy olyan már nem is létezik.
Mellesleg, farmernadrág, fekete rövid ujjú póló és tornacipő van rajta. Próbálja fejében tartani azt, amint tegnap Raisen mondott neki...*
~Mért nem sikerül már?! ~ *Dühöng magában... Közben két kezét maga elé teszi és erősen koncentrál. Egy nagyobb tűzgömb formálódik ki lassan. Egyenlőre csak formálja és formálja. Még nem veti el.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptyCsüt. Jan. 21, 2010 7:14 am

*Liza gondolatai a szülei és az otthona felé terelődnek,kicsit aggódik,hisz 2 napja küldött nekik levelet és még nem kapott választ.Ahogy a folyosón sétálgat megpillantja a gyakorlótermet.Gondolja megnézni,hátha kicsit elvonja a figyelmét.Liza belép a terembe,és észreveszi Scottott aminek örül,mert már régen beszélgettek.A tűzgömböket látván,Scottott kicsit dühösnek találja.Lizán ma fehérnadrág és egy fekete felső,és egy ugyan olyan magas sarkú csizma.Közben odalép a fiúhoz és igy szól.*
-Szia.Minden rendben?*Lassan a fiú szemébe néz és vár a válaszra.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptyCsüt. Jan. 21, 2010 7:20 am

*Észre sem veszi hogy valaki belép. Mindent kizár a fejéből (legalább is próbál) és tovább formálja a gömböt. Mikor megszólítják, felfigyel, de egy "várjál egy kicsit" pillantást vet a lányra. Liza észreveheti a fiú, furcsa szemeit, mivel ugye az első találkozásuknál nem ilyen volt. Kezd elfáradni, minden erejét bele próbálja tenni ebbe az egy tűzgömbbe. Mikor úgy gondolja, most már nem bírja tovább kezével egy határozott és gyors mozdulatot vét, és ellövi a gömböt az asztal felé. A tűz mintha "rávetné" magát. Ég és ég... Scott mit sem foglalkozik vele.
Közben megfordul és a lányra néz. Pillantása hideg, semmit sem kifejező.*
-Helló. Nem teljesen... de nagyjából. *Ha Liza megkérdezi mi nincs rendben akkor elmeséli neki. Hangja is teljesen rideg... nem sokat volt még ilyen. Sőt ennyire még sose.*
-Mizu? *Azért kérdez ő is. Közben a tűz felé pillant. Az asztal még mindig ég...*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptyCsüt. Jan. 21, 2010 7:29 am

-És mi a baj?*Érdeklődik.*
-Mien furcs a szemed,olyan egyészen sötétkék.Ezt nemértem.*Közben az égő asztalra néz,majd vissza Scottra.*
-Velem semmi érdekes,csak kicsit hiányányzik az otthonom.*Liza a földre néz és elgondolkodik.*
-Halottam átköltöztél egy másik hálóba.És pontosan meikbe?Mienek az új szobatársaid?*Majd leül a legközelebben lévő székre.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptyCsüt. Jan. 21, 2010 7:38 am

*Az égő tüzet nézi, miközben hallgatja Lizát. Nem pillant rá, nem szeretné ha a lány ilyennek látná és esetleg megsértődne rá. A kérdésre kis idő után válaszol.*
-Tudod... *Kezd bele lassan, hidegen.* ... mostanában ingerültnek, zárkózottnak éreztem magam. Nem értettem mért. Volt már ilyen velem, de csak egy nap. *Megáll, majd megfordul. Szembe áll Lizával.*
-Tegnap beszéltem az SVK tanárral, már annyira nem értettem semmit. Elmondtam neki, mi vagyok és ő megmagyarázott mindent. *Ismét megáll egy pillanatra.* A tűzmágusoknál sokszor előfordul ez az állapot. Nem tudom mért, ne kérdezd. Ilyenkor... a szeme sötétkék lesz, és a pillantásom teljesen más. Úgy érzem, utálom a világot. Nem.. nemtudom mért...
Ezután a tanár azt mondta csillapítsam le a kép erőt magamban. Gyakorlással. Épp ezen voltam de... nem megy annyira jól. Nem érzem a hatását. Annyit érzek hogy nagyon de nagyon lassan változik bennem minden. *Önti ki a lelkét a lánynak, miközben az elégett asztalra néz, ami egyszerre csak megint ott terem ép formában. *
-Bocsáss meg a viselkedésemért... *Közben meglepődik, mivel Liza megemlíti az új hálót. Nem érti honnan tudja.*
-Honnan tudod? Amúgy át... A Dementorba. Nem túl kedves szobatársam van ami azt illeti és érzem hogy nem fogunk jól kijönni. Ő is tűzmágus... *Húzza el a száját, miközben összefonja karjait. Kicsit elgondolkodik, próbál megnyugodni...*
-A te szobatársaid milyenek? Körbejártad már a kastélyt?
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptyCsüt. Jan. 21, 2010 7:47 am

*Liza örül,hogy Scott mindezt elmondta neki,mert igy biztosan tudja,hogy megbizik benne.*
-Semmi baj,megértelek.*Megfogja a fiú kezét.és meélyen a szemébe néz.*
-Tudok valahogyan segiteni?*Halkan szól Scotthoz.*
-Hát,onnan tudom hogy láttalak a csomagokkal a folyosón,és abból következetettem.Nekem jók a szobatársaim bár még nem mindenkivel beszéltem.*Lizának felcsillan a szeme,és az utolsó kérdésre is válaszol.*
-Még nem jártam mindenhol.És te?Van már kedvenc helyed?
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptyCsüt. Jan. 21, 2010 7:54 am

*Igen, Scott megbízik benne. Már az első találkozáskor érezte ezt.... Kicsit elgondolkodik és bólint. Örül hogy megérti.. legalább egy valaki. Amikor Liza megfogja a kezét, meleg érzés járhatja át a lány testét. A következő kijelentésre megrázza a fejét. *
-Nem, sajnos ebben nem tudsz. *Nem engedi el a lány kezét, és szinte észre sem veszi hogy fogja... megfeledkezik róla. Most, Liza érezheti hogy olyan mintha egyáltalán nem fázna. Scott érintése átjárta az egész testét, és egy pillanatra meg is láthatja milyen neki.*
-Á, értem. *Ennyit fűz hozzá, a szoba témát egyenlőre félreteszi... a következő kérdésekre is válaszol.*
-Én igen, nagyjából. A tópart... imádom azt a helyet. Megnyugtató. Neked van már? *Érdeklődik, még mindig hidegen és sötétkék pillantásával. Közben felül az asztalra és odainvitálja a lányt is hogy üljön le mellé.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptyCsüt. Jan. 21, 2010 8:07 am

*Liza hirtelen elmosolyodik.Scottott egyre szinpatikusabbnak találja.*
-Nekem még nincs kedvenc helyem.Majd igyekszem találni egyett.*Közben Scott leül az asztalra,és Liza örömmel követi.Egészen közel ül a fiúhoz,és ez mégnagyobb mosolyt képez az arcára.Közben igy szól.*
-Ezt a helyet egyre jobban kezdem megkedvelni.*Majd frigyeli a fiú reakcióját,és reméli,hogy egy kicsit sikerül neki felviditania.



//Fagyás//
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptyPént. Jan. 22, 2010 2:15 am

//A jégkorszaknak véééégee! Jön az olvadás Very Happy//

*Próbál jó hatással lenni a lányra, de ez ma nem túlzottan megy neki. Bólint egyet Liza válaszára, miközben halványan elmosolyodik de semmi érzés nélkül. Ez olyan reflexes mosoly volt...*
-Értem. Biztosan találsz majd egy helyet.*Ő mondjuk még szereti az erkélyeket is. Közben körülnéz de ismét Lizán köt ki a pillantása.* Ezt a helyet? *Lepődik meg egy csöppet, de persze nem látható rajta. Kisebb hatásszünet után, kutyaugatást hall. Sok közül is megismerné ezt a vékony ki hangot. Pálcáját előveszi, majd az ajtó felé int vele. Alex rohan be és ugrik az ölébe, de nem sokáig mivel Lizát célozza meg.*
-Bocsi, ő ilyen hiperaktív. *Vonja meg vállát, és tovább hallgatja Lizát.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptyPént. Jan. 22, 2010 2:34 am

-Igen ezt a helyet.*Még alig hagyták el Liza száját ezek a szavak,látja hogy Scott a pálcájával int az ajtó felé.Hirtelen megpillant egy kis fehér kutyuskát,akit persze felismert hisz már volt esélye találkozni Alexel.*
-Szia kutyus.*És ekkor Alex a lány ölébe ugrik.*
-Jajj mien cuki.*Mosolyog,és közben a fiúra néz.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptyPént. Jan. 22, 2010 2:41 am

*Ismét bólint egyet, majd leteszi maga mellé a pálcáját. Kicsit elgondolkodik, és megsimogatja a kutyáját.*
-Igen, aranyos. *Imádja a kutyáját... Közben felvet egy ötletet, mivel nem igen akar itt benn ülni. * Nincs kedved elmenni Wilardba? Mondjuk szétnézhetnénk meg beülhetnénk kajálni valamit. *Veti fel az ötletet, és várja a lány válaszát.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptyPént. Jan. 22, 2010 2:52 am

-De nagyon is van kedvem.*Liza nagyot mosolyog.Közben felpattan az asztalról és elindul az ajtó felé.Végül még egyszer visszanéz Scottra.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptyPént. Jan. 22, 2010 3:02 am

*Ő is feláll, Alex pedig megérzi hogy mennek valahova így ő rögtön előre is szalad.*
-Oks, akkor menjünk. *Ismét megerőltet a lány felé egy kisebb mosolyt, majd lassan Liza jobbján megy Wilard felé.*
-Jártál már ott? Mármint Wilardba.
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptySzomb. Feb. 20, 2010 8:17 am

*Csak poénnak szánta... igazából ő mindig ilyen. Belép a terembe Dominic előtt.*
-Akkor jó! Bár szerintem nem leszünk békák.*Ha mégis... akkor pedig majd ellesznek valahogy. Úgysem tart mindörökké.*
-Igen az. Furi, de mindegyiknek van valami hatása. Vagyis... eddig volt.*Végül felül az asztalra és megrázza egy kicsit az üvegcsét.* Az egyiknek az volt a hatása hogy zöld lett Lú karja. A másiknak meg hogy rózsaszínbe lát. Ennek... na mindjárt kiderül.*Elkezdi lebogarászni a kupakot a tetejéről, majd ha sikerül egy kicsit az ujjára tesz.*
-Hát... rajta.*Nem kell kétszer mondani neki, már le is nyelte. Nem érez semmit, egyenlőre...* Eddig semmi. Most te jössz! *Mosolyog rá a fiúra, majd elébe nyomja az üveget.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptySzomb. Feb. 20, 2010 8:24 am

* Mikor a terembe ér leveszi kabátját és ráborítja azt az egyik székre, mert érzi, hogy kezd melege lenni. Mint kiderül a fiú a kabt alatt egy fekete pulcsit visel épp, amin itt-ott díszítésként van néhány fehér vonal.
Közben odasétál az asztal elé, ahová elhelyezkedett Madi és miután a lány megkóstolja az üvegcse tartalmát érdeklődve figyeli, hogy mi történik vele. * Nem érzel semmit? * kérdezi a fiú, miközben átveszi Madi-től az üvegcsét és ő is kortyol a tartalmából... aztán csak vár, majd hirtelen úgy érzi kavarogni kezd a gyomra és egyik kezével akaratlanul is megtámaszkodik az asztalban, majd elfordul Madi-től. Hányingere van. *
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptySzomb. Feb. 20, 2010 8:33 am

*Most hogy jobban belegondol.... Még mielőtt Dominic megkérdezte volna hogy érez-e valamit, neki is hányingere kezdett lenni. Furcsa... Elfehéredik egy csöppet.*
-Hányinger. Nanee... *Ezt nem szereti. Közben már Dominic is megkóstolja, vele is ugyan ez lesz. Nem szeretné kidobni a taccsot ami azt illeti.
Igen! Nem hányja el magát. Azonban... más történik vele... csigák? Mért pont csigákat lát?*
-őőő, Dominic? Én vagyok hülye, vagy te is csigákat látsz magad körül? *A hányinger egy kicsit még megmaradt. Mást egyenlőre nem tud mondani... meglepődött.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptySzomb. Feb. 20, 2010 8:46 am

* Az asztalra támaszkodik és közben imádkozik, hogy ne hányja itt ki magát, már éppen úgy érzi, hogy nem bírja tovább, mikor hirtelen enyhülni kezd az érzés, de még mindig nem érzi jobban magát... mintha... mintha valamitől rosszul látna. Valamitől homályos... és ekkor jön Madi kérdése. *
- Csigák? * kérdezi Dominic, majd próbál fókuszálni... és valóban. Csigák úsznak körülötte a levegőben. * Nos, ez... szédítő * mondja a srác és közben megpróbál egyenesen megállni, ami csak nehezen sikerül neki. * Azt hittem királyabb lesz * mondja és próbál Madi felé fordulni. A sok csigától, amit a feje körül lát keringeni nem lát egészen jól. *
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptySzomb. Feb. 20, 2010 8:50 am

*Figyeli Dominicot, már... amennyire sikerül neki.*
-Csigák... de lehet hogy más is lesz. Szerinted meddig tart? *Kérdi még mindig sok kíváncsisággal. Ennyi nem rémíti el.* Amúgy még van két fűszerem. Legközelebb azt is kipróbálhatjuk. *Persze csak viccel.* Hülyültem amúgy. *Vallja be végül. Feláll, neki sikerül elsőre megtámaszkodnia.*
-Nem lenne jobb felmenni a szobába? Ki tudja milyen mellékhatása lesz ennek... És, bocsi hogy belevittelek. *Ő mindig is ilyen volt és ilyen is lesz. Kis csínytevő. Megvárja a választ de ő mindenféleképpen elindul az ajtó felé... kisebb nagyobb sikerrel.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptySzomb. Feb. 20, 2010 8:55 am

- Nem tudom biztosan... * felel a fiú a kérdésre és megpróbál elindulni Madi után, ám hirtelen rátör egy szédülés és majdnem elesik. Végül viszont csak sikerül a lány után indulnia. *
- Kicsit érdekes lesz így lépcsőzni * jegyzi meg. * De próbáljunk vigyázni egymásra * jegyzi meg vigyorogva, majd együtt elhagyják a gyakorlószobát és felmennek a szobáikba. *
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptyVas. Május 23, 2010 3:43 am

*Demi lép be a gyokorlóterembe,nem ismer sok mindenkit,és legalább itt bir egy kicsit szórakozni.Tiszta feketében van,és a pálcája ott diszeleg már a kezében.Hirtelne megáll,körbenéz,de nem lát senkit,igy hát belekezd.Első lépésként a szoba közepére igyekszik,majd megáll,felemeli a pálcáját,suhint eggyett,miközben ezt a szavat mondta.*
-"Capitulatus"*Majd elgondolkodott,hogy mien átkokat ismer még,és persze még egy pár eszébe jutott,és azokat is gyakorlota egy kicsit.Volt ami nem sikerült,de majd legközelebb.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptyVas. Május 23, 2010 3:56 am

*Éppen a déli toronyból igyekeztem lefelé... ma nem volt olyan hűdejóidő, szóval inkább benn maradtam. Gondoltam, majd kinézek az erkélyre, elszívok egy szál cigit. De aztán... lusta voltam odaág elmenni és inkább megjött a kedvem egy kis gyakorláshoz. Rájöttem, jó lenne minél előbb kifejleszteni a képességem. Jó lenne. Szeretnék sokkal erősebb lenni.
Belépve, egy ismerős arcot látok meg. Igen, már találkoztam Demivel párszor és jóba is lettünk. Még tavaly. Igaz, majdnem eltalált a Capitulatus amit az imént lőtt, nah... nemlényeg.*
-Kit látnak szemeim? Csak nem egy régen látott ismerőst aki mostanság igen csak el van veszve?! *Vigyorogtam a lányra, miközben közelebb léptem hozzá és egy puszit nyomtam az arcára. Baráti puszit... ez még semmit nem jelent.*
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptyVas. Május 23, 2010 4:09 am

*Gyakorlás közben észreveszi,hogy nyilik az ajtó,és James lépett be rajta,akinek megörült,hisz már nagyon régen látta.*
-Jujj,...bocsika.Ugye nem talált el?*Közben a fiú felé szalad.Aggódó szemekkel figyeli Jamest.*Amúgy meg szija.*És ő is viszonozza az imént kapott baráti puszit.*
-Te hogy hogy erre?Talán nem követtél?*Vigyorogva és hülyéskedve mondta ezeket a szavakat.Ismét felemelte a pálcáját,megfordult,és egy újabb átok jelent meg.Majd lassan visszafordul a fiúhoz.*
-Na jösz gyakorolni?*Huncut mosollyan kérdezi tölle.*Mutasd meg mit tanultál az elmúlt évben.*Hátralép pár lépést,és James felé tartja a pálcáját.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptyVas. Május 23, 2010 4:27 am

-Nem baj, mivel nem talált el. Látom éppen jókor jöttem... *Mindig is tudtam időzíteni. Levetettem magam a mögöttem lévő asztalra, majd onnan figyeltem tovább Demit. Elmosolyodtam. Ma jó a kedvem kivételesen. Fogalmam sincs mi van velem mostanában.*
-Gyakorolni jöttem. Tudod... a vízmágiát fejlesztem tovább. Nem, nem követtelek. Csak tudod... mindig jókor vagyok jó helyen. *Vigyorodtam el ismét, majd előszedi a pálcáját. Mondjuk kicsit durva lenne ha megmutatná mit tanult az elmúlt években. Mindent, csak nem jót.*
-Ez így nem jó... te gyenge vagy hozzám képest. *Kicsit gúnyos a hangnem, de persze csak játszom.* Esetleg a vízmágus énemmel nem akarsz szembeszállni? *Kacsintottam, nekidőltem a falnak és onnan figyeltem tovább Demit.*
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem EmptyVas. Május 23, 2010 4:43 am

-Szóval gyakorolni,...értem.*Nevet,és kicsit bólogat.*képzeld énis.*Jelenti ki,ismét egy nagy vigyorral.Majd ő is nekidölt az asztalnak,ami pont Jamessel szemben volt.*Igazad van,...jókor jöttél.Legalább van kivel gyakorolnom,illetve beszélgetnem.*Kedves hangja már szinte csábitó.Az eggyik kezét a zsebébe rakta,a másikkal még mindig a pálcáját szorongassa.*
-Hm,...?Én vagyok gyenge?*Mondjuk lehet,hogy nem kellene egy 5.évfolyamossal kikezdeni,de úgyse lesz semmi baja,akkor mért ne.Meg talán tanul is valamit Jamestöl.*
-Háth,...nekem jó lesz az is.*Szóval vizmágia,kicsit gondolkodik,de közben huncut mosollyal figyeli Jamest.Majd ellöki magát az asztaltol,felemelte a pálcáját,és:*
-"Aguamenti".*Hirtelen mozdulattal legyintett a fiú felé.*



//És beköszönt a jégkorszak//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Gyakorlóterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem Empty

Vissza az elejére Go down
 
Gyakorlóterem
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Gyakorlóterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Első emelet-
Ugrás: