Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapA Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Vote_lcapA Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Voting_barA Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Vote_rcap 
Kim Kaguya
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Vote_lcapA Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Voting_barA Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Vote_rcap 
Ted Forrester
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Vote_lcapA Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Voting_barA Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Vote_rcap 
James Miller
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Vote_lcapA Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Voting_barA Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Vote_rcap 
William Quentin Watson
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Vote_lcapA Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Voting_barA Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Vote_rcap 
Sindy Logan
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Vote_lcapA Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Voting_barA Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Vote_rcap 
Hannah McDowal
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Vote_lcapA Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Voting_barA Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Vote_rcap 
Chris Martines
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Vote_lcapA Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Voting_barA Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Vote_rcap 
Solaria Luthia
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Vote_lcapA Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Voting_barA Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Vote_rcap 
Daniel Reed
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Vote_lcapA Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Voting_barA Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 A Sötét Rend főhadiszállása

Go down 
+10
Daniel Reed
Max Martines
Sindy Logan
Hannah McDowal
Ted Forrester
Cassandra Lengston
William Quentin Watson
James Miller
Anor Azgard
Lucius Malfoy
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Seamus Finnigan
Kalandor
Kalandor
Seamus Finnigan


Hozzászólások száma : 54
Tallérok : 0
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 EmptyKedd Nov. 22, 2011 9:20 am


- Késtél! *szólal meg egy fiatal hang Danny mögött, abban pillanatban amikor leül. Körülbelül egy idős a fotelban ülő sráccal, magasságuk is megegyezik, szinte ikrek is lehetnének, de még sem azok. Kisétál az árnyékból, egyenesen az újonc elé, és zöld szemeivel egyenesen a másikéba néz. Egyenlőre szótlanul, komoly arccal mered rá, majd végül felenged és elvigyorodik. Kezet nyújt, és ha Danny-vel megtörtént a köszönés, leül a sráccal szemben.
- Soha nem tudsz pontosan megjelenni, igaz?? *vigyorog még mindig az illető.
- Egyszer kérdezek, te pedig válaszolsz! Mi a fene szánt rá téged, hogy Halálfalónak állj? *meggyőződése volt arról, hogy Danny-ből Minisztériumi kutya lesz. Elővesz egy doboz cigit, rágyújt. Gondolkodik, hogy legyen-e olyan kedves és megkínálja-e vele Danny-t, de megesik a srácon a szíve és felé nyújtja a dobozt.*
- Rajtad még nincs jel, igaz? *érdeklődik, közben ledobja magáról fekete kabátját. Zöld szemeivel végig az unokatestvérét fürkészi, na nem mintha lenne esélye.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 EmptyKedd Nov. 22, 2011 9:40 am

-Miért érint ez téged, Drew?-
Pillantok hátra, fellengző stílusú mosollyal, és szemeimmel követem a velem egy idős srácot. Szinte tényleg ikrek lehetnénk, a vonásaink teljesen megegyeztek, hiszen ő az első unokatestvéreim közül a legelső, hiszen csak egy nappal fiatalabb tőlem.
-Nem mintha te pontosabb lennél nálam... Nem igaz?-
Vigyorgok, és belecsapok Drew kezébe, meg el is veszek tőle három szál cigit, és egy szálat a számba veszek, és meggyújtom a másik kettőt elteszem.
-Bocs, nincs cigim, Max elszívta az összes számot elszívta..-
Forgatom meg a szemeimet, és vigyorgok. A következő kérdésre elgondolkodom... Mi lehetett az? Naggyon jó kérdés, tényleg az.
-Családot követni akartam, rájöttem hogy jónak lenni nem érdemes. És rajtam még nincs jel.-
Vissza az elejére Go down
Seamus Finnigan
Kalandor
Kalandor
Seamus Finnigan


Hozzászólások száma : 54
Tallérok : 0
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 EmptyKedd Nov. 22, 2011 10:05 am


- Mert utálok rád várni és ezt minden egyes találkozásunkkor el kell neked mondani. -szemeket forgat. Nem mintha ő pontosabb lenne, de annyira élvezi, hogy Danny orra alá dörgölheti az ilyeneket.
- Megfogtál. Jó de nekem van rá mentségem is. Nem téged kergetnek folyton aurorok. -vigyorog ő is, utána homlok ráncolva mered unokatesójára.
- Azért cigibankos még nem vagyok. -neveti el magát. A következő megjegyzésen is csak jót nevet. Danny és a nézőpont változás!? Nem ilyennek ismerte meg.
- Hallod, te aztán tudsz meglepetéseket okozni. -vigyorog a srácra.
- Akkor húzz bele. Nekem már van. -felhúzza a bal kezén a felsőt és eldicsekszik a halálfalók jelével.
- Tulajdonképpen neked mit kell csinálnod, hogy közénk tartozz? Vagy még nem tudod a feladatod? *felvont szemöldökkel érdeklődik, közben mélyet szív a cigiből és lassan kifújja a füstöt*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 EmptySzomb. Dec. 24, 2011 6:47 am

//A bálra készülve*

- Egek, nem lesz ennek jó vége... - sóhajt fel, és kifújja a füstöt, miközben tanácstalanul álldogál egy szekrény előtt, szemmel láthatóan az a dilemmája, hogy fogalma sincs mit vegyen fel a bálra, ahova Sindy rángatta el, és nem bírta lebeszélni hogy nem jó ötlet Alex orra előtt táncikálni, vérdíjjal a fején. És most mégis itt áll a szekrénye előtt, hogy kivegye, és visszategye a ruhadarabokat.
~Hogy mit meg nem teszek a szerelemért~
- Mondjuk legyen hagyományos fekete? - kérdezi a tükörképétől, mire az biccent neki, közömbös szín, de milyen inggel?
- Fehér? - tükörkép fejet ráz, mire Ted kiakaszt egy vérvörös inget, valódi atlaszselyemből.
- Akkor vörös, ehhez megy a fehér nyakkendő is, nem? - kérdezi, és maga elé tartja a ruhadarabok, és szemügyre veszi a tükörképét, ami úgy van megbütykölve hogy rajta látszódjon a ruha, mintha már rajta lenne.
- Igen ez lesz, de jajj, még el kell mennem az ékszeréhez is... - sóhajt, nem bánja hogy hangosan beszél, rajta kívül senki nincs itt, senki nem hallja. Lassacskán, szája szegletéből kiesik a cigi, így elnyomja, és újabbra gyújt rá. A ruhákat visszaakasztgatja, kiemelve azt, amit fel fog venni, és hátradől a közeli kanapén, egy üveg jó minőségű whiskey társaságában.
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 EmptySzomb. Dec. 24, 2011 11:20 am


Kellene valamit kezdeni, mert halálra unom magam. Kimmel való beszélgetésem után, elgondolkodtam, hogy jelentsem-e Tednek vagy sem. Hosszú gondolkodás után, arra jutottam, hogy még is csak megemlítem neki. Elvégre az a feladatom, hogy jelentsek róla mindent. A főhadiszállás elé érkezek meg hoppanálva, utána besétálok és az emelet felé veszem az irányt. Hallom, hogy Ted itt van és mintha magával beszélgetne!? Hmm... eléggé érdekes, na mindegy. Felmászok az emeletre, megállok Ted szobája előtt, majd kettőt koppintok az ajtón és várom a válaszát.
- Hola! Gondoltam szólok, hogy itten vagyok, mielőtt rám támadsz. Lent leszek. -von vállat, majd lesétál vissza a nappaliba és leül a kanapéra, majd vár, hátha Ted lejön az emeletről.
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 EmptySzomb. Dec. 24, 2011 11:29 am

A ruha próbálgatás után, már csak vedel nem is kicsit, és már egy üvegen túl van mikor kopogást hall, és gondolkodás nélkül nekihajítja az üres üveget a falnak, ahol egy szép csattanással esik darabokra.
- Tűnj a francba, a franvba is.... - morog, és hallatszik a hangján hogy nem éppen józan, és pokoli kedvében van. Mikor elhalnak a léptek, kissé morog még és feláll, tántorogva de megindul az ajtó felé, egy üveg piával a kezében. A lépcsőn még csak csak lemegy, és megáll, majd fókuszál és rájön és Max az.
- Na te meg mit csinálsz itt Max? - kérdezi, és lejjebb jön, és a kanapéhoz navigálja magát. Leveti magát, és a piát letéve előhúz egy doboz fekete dunhillt. Rágyújt, és mélyen leszívja a füstöt majd kifújja. Aztán csak üldögél, és mered ki a világba, várja hogy MAx mondjon valamit.
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 EmptyCsüt. Dec. 29, 2011 2:20 am


A csörömpölést hallva, és a kiabálásból ítélve, pont rosszkor jöttem. Ez az én szerencsém, mindig akkor toppanok be, amikor nem kellene. Múltkor, mikor az az auror volt a rejtekhelyen, meg most, mikor fogalmam sincs mi történt.
- Oké, itt se vagyok. -válaszoltam teljesen nyugodtan, és lesétáltam az emeletről. Tuti, hogy megint rossz kedve van, viszont most már nem vállalom a célpont szerepét. Régebben, mikor még törékeny voltam, vállaltam, most már nem. Tudom, hogy Ted ellen nem nagyon lenne esélyem, de védekezni még tudok. Miután ő is lemászik, észreveszem, hogy valami nem stimmel vele. Sőt, még piál is, nagyszerű. Cigi, meg pia egyszerre!? Kész rémálom lesz így kibírni Tedet.
- Jöttem jelenteni Kimről, de szerintem elhalasztom, ameddig kijózanodsz. -vontam meg a vállamat, és várom, hogy miként is reagál erre Ted. Ha akarja, akkor jelentek, ha nem, akkor nem.
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 EmptyCsüt. Dec. 29, 2011 4:38 am



Észleli maga körül világot, és hogy Max volt az akihez az előbb hozzávágott valamit, csak épp az ajtó felfogta. Elterül a kanapén, jobban mondva majdnem lefolyik róla, miközben szájában egy szál cigivel közli a fiúval, azt a hírt, ami ilyen állapotba juttatta.
- Gratulálj haver... apai örömök elé nézek - szólal meg szárazon, nem tudja még mindig hogy hogyan is álljon ehhez a témához. Imádja Sindyt, és nyilván való a közös gyermeküket is imádná de... ez neki túlságosan korai, túl sok minden miatt kell még aggódnia, és nem ér ré csakádot alapítani.
- Kim? Ja a meló, mi van vele él még? - érdeklődik és ködös tekintettel méri végig Maxot.
- Szép volt a tesód műve apátokkal... még nem is gratuláltam nektek - teszi hozzá, ha valami bántót is mondana épp nem venné észre, ahhoz már túl sokat ivott a Jack Daniel's-es üvegből.
- Most mégis mi a f@szt csináljak - sóhajt fel, és egyik karját a szemei elé teszi. Gondolkodni sem akar, és sűrűn hálás hogy nem a menedékhelyen van, akkor már egy falka auror lenne a nyakában.
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 EmptyHétf. Jan. 02, 2012 11:09 am


Fogalmam sincs mennyit ihatott, de tény, hogy a két dolog rossz párosítás együtt. Nem kellene felbosszantani, a végén még körbehányja a szállást mérgében. Figyelem ahogyan elfolyik a kanapén, nem zavartatom magam. Ha neki így kényelmes, akkor felőlem maradjon úgy.
- Micsoda?? Ez komoly?? Akkor... gratulálok. -döbbentem le először, aztán még is csak gratuláltam. Lehet, hogy csak nekem nem esett le, de most így belegondolva, eléggé nehéz élete lesz Tednek. Így se könnyű, de ha megtudják, hogy Sindy terhes, ráadásul Tedtől, akkor könnyebb lesz a srácot zsarolni. Fene vigye le.
- Él még. Ja, és kibékült Willel, meg sokkal felszabadultabb lett. -vázolom röviden, amit megtudtam a múltkor.
- Kösz, átadom neki, ha találkozok vele. Egyébként még nekem se mondta meg miért tette. -vonom megy egyszerűen a vállamat. Mindent kitudtam szedni belőle, csak ezt nem. Igazán kíváncsi vagyok az igazságra.
- Őszintén szólva fogalmam sincs, de a pia nem megoldás erre... -próbálok pár kedvesebb szót mondani. Még nem volt dolgom ilyenben részt venni, fogalmam sincs mit is kellene mondani.
- Rajtatok és rajtam kívül tudja még más? -teszek fel egy kérdését, bár nem tudom minek. A válasza viszont érdekel, mert akkor én is úgy állok a dolgokhoz.
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 EmptyHétf. Jan. 02, 2012 11:34 am

Csak hever és bámulja a plafont, miközben egyszer felcsuklik, az alkohol mennyiség megteszi hatását, és karját leeresztve kicsit nagyon részegen felnevet Max arckifejezése láttán, majd megszólal, jóval halkabban.
- Ha te így reagálsz mit gondolsz, én hogy fogadtam a bálon? - sóhajt fel, és leereszti az alkoholos üveget, és leteszi, és mélyet szippant a cigiből. Próbál nem gondolkodni, de nem igen tud se rendesen lerészegeni, se meditálni.
- Ch... még rendesen berúgni sem tudok hogy ne legyek magamnál. Egyszerűen kattog az agyam, és megőrülök ettől - nyög fel, nem kis fejfájás fogja később kínozni emiatt a kis incidens miatt.
- Jah komoly... elsőször...én sem hittem el de... szent egek, elég volt ránézni Sindyre hogy tudjam hogy igaz - filozofál tovább, kicsit zavarosan, és feletébb hálás hogy Max nem auror és nem akarja feladni. Jelen állapotban vajmi kevés ereje lenne ellenkezni ha be akarnák vinni.
- Micsoda meglepetések nincsenek. De komolyan mi a következő rám szakad ez a nyomorult ház és vallási vezetővé szentelnek? - kiált fel kissé reketes hisztis hangon, kezd kiakadni. Vagy többet iszik, vagy tombolni kezd és átkozni mindent ami a keze ügyébe esik.
- Tudom hogy nem, de ez kell... ennyi...jár mielőtt... átgondolom, és összeszervezem mindezt a...galibát - szólal meg, mert akadnak elvétve értelmes pillanatai, de aki ránéz elsőre megállapíthatja hogy totál K.O.
- Nem... csak te tudod, de Alex...beszélnem kell majd Alexel erről... Francos fenébe, hogy lehettem ekkora idióta? - nyög fel, és visszafolyik a kanapéra. Majd felnyújtja az egyik karját.
- Mindjárt összekapom magam... ki tudsz józanítani? - kérdezi, de szíve mélyén reméli hogy nem képes rá a másik, legalább addig is nyugta van és bódult állapotában nem sikoltozik minden gondolata össze vissza hogy mi a helyes és mi nem.
- Ha megmondja oszd meg velem is... nagyon érdekelne...
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 EmptyVas. Feb. 05, 2012 10:41 am


Csodák még vannak, azt hiszem. Ahogyan ledöbbentem, mikor Chris megölte apánkat, úgy döbbentem le most is a hír hallatán. Kellett egy fél perc, mire észhez tértem a döbbenetből, és gratuláltam neki. Majd Sindynek is kell egyszer, ha találkozok vele.
– Körülbelül úgy, mint én most, vagy rosszabbul? –válaszoltam homlok ráncolva. Nem állítottam pontosan, csak visszakérdeztem, mert nem akarok kételyeket kelteni feleslegesen.
– A pia nem vezet jóra te is nagyon jól tudod. Talán már immúnissá válsz, annyit iszol. –vonom fel a szemöldökömet. Fogalmam sincs mennyit ivott már, lehet, hogy csak keveset és ezért nincs teljesen berúgva. Mindenesetre jó, hogy ezt a helyet az aurorok nehezebben találják meg, mint a másikat.
– Az nagy csoda lenne. –vigyorogva válaszolok a szentes kérdésére. Elképzelni se tudnám őt, mint ártatlan lélek, bár kitudja. Mint ahogyan ő is mondta, érhetik még meglepetések az embert. Még ilyennek se láttam Tedet. Nagyon ki lehet borulva. Mondjuk egy gyerekvállalás nem kis feladat, ráadásul még el is kell rejtőzniük Sindyvel. Előbb, de inkább utóbb, úgy is ki fog derülni, hogy kitől van a gyermek és Ted ráfázhat, ha az aurorok megzsarolják. Igaz, vajmi kevés esélyt látok rá, de soha nem lehet tudni mikor mi történik. Még az is lehet, hogy a következő pillanatban törnek ránk az aurorok. Az lenne még csak szép.
– Kitudlak. –mondtam vigyorogva, majd tenyeremet Ted homlokára téve koncentrálni kezdtem. Fél perc sem kellett és máris készen voltam.
– Kész. Egy csepp alkohol többlet sincs benned. –vontam meg a vállamat és figyeltem tovább. Elgondolkodok valamin. Valami nagyon furcsa dolgon, amit nem tudom megosszak-e Teddel.
– Te mennyit tudsz Alexről?? Mármint az életéről? –kérdezem kíváncsian. Kíváncsi leszek, hogy milyen képet vág Ted, ha megtudja azt, amit én is pár napja tudok.
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 EmptyPént. Feb. 10, 2012 9:06 am

A szemmel látható döbbenetre, amit Max produkál, fanyar mosolyra húzza a száját, és amennyire fekvő helyzetében tud bólogat.
- Körülbelül, még az erő is kiment a lábamból, jó hogy ott volt a fal... - sóhajt fel, és beleszív a cigijébe, aztán csak legyint, ezt már sokszor, és sok embertől hallotta.
- Nem érdekel...Inni akarok, de lassan tényleg nem hat rám a pia... kell valami erősebbet keresni - néz merengő képpel a whiskeys üvegre, de mi lehet ennél jobb? Vagy inkább erősebb. Három üveggel ivott meg, illetve ez a harmadik ami a kezében van, de már nem kívánja.
- Nagy csoda mi? Hát szerintem is - húzza mosolyra ajkait, és butgón hálálkodik, hogy nem a menedékhelyre vitte a lába, hanem ide. Nem tudja mit szólna, ha rajtaütne egy auror, valószínűleg meg is köszönné neki, hogy éppen ezt az időt választotta, vagy megpróbálná kiátkozni a falon keresztül? Az a baj, hogy nem biztos benne.
- A francba...- morogja, de nem ellenkezik. Tűri hogy Max a homlokára tegye a kezét és kiűzze belőle az alkoholt. Fél perc múlva kész is volt, és immár éber tudattal néz körbe.
- Pokolba... -morog, és egy erőteljes karlendítéssel a kandallóba vágja a piát, és tüzgömböt hajít utána. Begyullad a tűz, és a pálcájával kanapéstól közelebb lebegteti magát a meleghez.
- Érdekel is engem Alex magánélete... Elvileg züllöt fiatalkora volt, és ugye ott van Anor...Meg hogy elveszi Hannit feleségül - von vállat, ez nem túl sok minden, őt inkább az ügyek érdeklik, amiknek nincs sok közük a varázsló életéhez.
- Miért? Mit kellene tudnom róla?
Vissza az elejére Go down
Rex Hunter
Halálfaló
Halálfaló
Rex Hunter


Férfi Kor : 40
Lakhely : Mikor hogyan esik
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 EmptySzomb. Feb. 11, 2012 4:08 am

Ted, Max

Rossz kedvűen baktatok Wilard utcáin, sehol senki, a barna szépségem meg épp a föld mélyére tűnt el, sehol nem lelek rá. Megállok egy pillanatra, megbámulok egy kirakatot, aztán elindulok tovább. Épp elég volt egy pillantás hogy tudjam, nem nézek ki valami idevalósinak. Végül a Főhadiszállás felé veszem az irányt, hátha van ott valaki, ha meg nincs, akkor legalább szétverem a gyakorlótermet, úgyis önfelújító. Fekete, szaggatott farmert viselek, magasított talpú, acéllal bélelt bakanccsal, és egy fehér vászoninget, amin zöld sárkány motívum van. Erre hosszú fekete, bélelt bőrkabátot húztam. Szőke hajam borzasan, ezer felé áll éppen, nem lőttem be semmilyenre, kék szemeim élettelenül csillognak, és nem is nagyon van mire figyelnem. Páran összesúgnak a hátam mögött, de nem érdekel.

A Főhadiszálláshoz érve, megállok, és felmérem kik vannak bent. Ted biztosan, őt felismerem, de a másik mágia ismeretlen, de nem ellenséges. Vállat vonok, és elvigyorodom, majd lendületet veszek, és berúgom az ajtót, hogy döngve csapódik a falnak, mire visszapattan, belépek, és be is csukódik. Végighordozom jeges tekintetem a társaságon. Ted, igen ezzel találtam, és egy másik fiú, akit úgy nem ismerek de nyilván nem ellenség ha már itt van...
- Szevasztok - köszönök nekik, és beljebb sétálva egy szabad fotelba dobom magam, bakancsos lábam pedig az asztalra csapom. Az asztalon lévő cigisdobozból, kihúzok egy szálat, és pálcám hegyével meggyújtom. Másik kezemmel végigszántok szőkés hajamon.
- Mi a pálya?
Vissza az elejére Go down
Roxanne Frida Allucard
Diák- Famine
Diák- Famine
Roxanne Frida Allucard


nő Kor : 28
Lakhely : Velence--> Wilian--> Famine
Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 EmptySzomb. Feb. 11, 2012 4:31 am

Épp próbálom kiszedni valakiből, hogy hol is van a gyógyító srác. Nem könnyű, de már látom, hogy kezd meginogni. Sose mondtam, hogy a szabályok szerint fogok játszani, és ami azt illeti, ezt ki se néznék belőlem, de hát na. Ez van.
Miután megtudom a szükséges infót, el is indulok, hogy megkeressem. Nem érek el sokáig, ugyanis valaki leállít, mondván, hogy Ted beszélni akar velem. Na de miről? Mindegy... jókislány leszek, és elmegyek oda, hisz muszáj.
El is érek arra a helyre, majd, mint aki itt lakik megyek be oda. Hárman vannak ott, ezek közül kettőt ismerek is, de a harmadik.... fogalmam sincs ő ki.
- Na tessék, itt vagyok.
Nézek Tedre, mert őszintén, kíváncsi vagyok, mit akar. Aztán tekintetem Maxre vándorol, és egy gúnyos mosoly terül az arcomra.
- Oh.... Hola.
Hmmm... helyes. Még mindig annyira unszimpatikus, mint azelőtt. Remélem rövid távon fel tudom húzni...
Az ajtófélfának dőlve figyelem addig az idegen alakot, amíg Ted meg nem mondja, miért kellett idejönnöm.
- Ugye tudod, hogy épp a gyógyító sráccal "randiztam" volna?
Csak hát ezt fel kellett adnom, mivel ide hívott a kötelesség. Na de majd legközelebb, mert tuti, lesz legközelebb.
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 EmptySzomb. Feb. 11, 2012 4:39 am


– Na igen a fal néha jó támasz, főleg az ilyenkor. –reagáltam egyszerűen a dolgokra, közben csak bólogattam Ted szavaira. Ha inni, akar, hát igyon, nem fogok leállni vele vitatkozni. Meg, hogy ő vallási vezető lesz, annak is töredék az esélye. Előbb fognak el engem, mint, hogy ő ártatlan szent lesz. Jó vicc az már biztos.
– Te kérted… –jegyeztem meg vállat vonva az egészre. Nem tehetek róla, hogy ilyenekre is képes vagyok. Na jó, talán egy picit, de ez egy gyógyító dolga nem!?
Az viszont eléggé meglep, hogy alig tud valamit Alexről. Volt egy olyan sejtésem, hogy sokkal többet, mint én, de ezek szerint nem.
– Akkor ezt hallgasd. Van egy lánya, akinek a vezetékneve Martines. Mint az enyém és az Bátyámé. –kezdtem bele csevegő hangon. –A lényeg még csak most jön. Alex a keresztapám. –undorodva magyarázom a dolgokat és kíváncsian fürkészem Ted mozzanatait, hogy erre miként fog reagálni. Ez is egy sokkoló hír, kérdés, hogy őt mennyire érdekli.

Az ajtó csapódik, én pedig reflexszerűen rántom a pálcámat és szegezem az idegen felé. Nem láttam még a tagot, fogalmam sincs, hogy kicsoda. Eléggé meglep, hogy nem átkoz rögtön. El is teszem a pálcám, elvégre ha szükség lenne rá, már kellett volna.
– Hola! –köszöntem vissza, majd végigmérem. Elsőre nem nagy szám, de nem becsülöm alá. Halálfaló az már biztos, de hogy mennyire erős, arról fogalmam sincs. Nem fogom kihúzni vele a gyufát, elég, ha Ted céltáblája vagyok.
– Nem sok. Beszélgettünk. –válaszolom a kérdésére, majd kezet nyújtok felé. –Egyébként Max vagyok. –mutatkoztam be, és vártam, de hogy mire, fogalmam sincs.

Nem is kellett sokat várom, számomra egy oly ismerős hang csendül meg az ajtóban. Na már csak ez hiányzott ide. Mi a fenét keres ez itt?? Elkapva a pillantását, látom, hogy Ted-re néz. Homlok ráncolva meredek a srácra, hogy minek hívta ide.
– Csodás. Várunk még valakit? –morogva várom a választ. Esküszöm, ez a csaj a puszta jelenlétével fel tud húzni. Viszont megragad az a kifejezés, hogy gyógyító srác. Kimről lenne szó? Mert, hogy rólam nem, az tuti.
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 EmptySzomb. Feb. 11, 2012 4:50 am

Figyeli mit magyaráz neki Max, de ekkor két másik alak is betoppan, ő mindkettőt ismeri, így csak biccent Rexnek, és nem morog amiért az lehúzza cigivel, ő is megtenné fordított esetben.
- Nocsak, megjött Mr. Playboy - üdvözli Ted immár józanul, is vigyorral, egyszerűen nem tudja kihagyni, Rex szerinte olyan mint egy kirakati baba... amíg el nem kezd harcolni. Arra, hogy mi a helyzet, vállat von, hamarosan úgyis kiderül mi folyik itt. Ekkor lép be Roxanne.

- Szia, igen tudom, hogy én hívtalak - válaszol, kissé hűvöskésen, és felül a kanapén.
- Ha még nem ismeritek egymást, ő Rex - mutat a szőkére, mert sejti hogy Roxanne meg Max már találkoztak, de az ellenséges hangnemre kissé szúrósan néz. Nem akar belharcot.
- Valaki magyarázza el mi folyik itt. Nem tűröm a belső ellentéteket, ezt nagyon jól tudjátok - szólal meg, és végigméri Maxot is meg a lányt is.
- Ha már itt tartunk... éppen ezért vagy itt. Hogy ti ketten, megbeszéljétek mit tudtok, mert Maxnak más dolga lesz, mint Kimet hajkurászni - magyarázza, majd Max szavaira kicsit felszalad a szemöldöke.
- Hogy mondod? A micsodád? - akad fent Max mondandóján, egy kicsit.
- Az nagyon vicces szitu lenne...Ha van egy lánya... Akkor azt is el kell távolítani valahogy, nem kell egy kicsi Alex...vagy Alexis... - legyint, és figyeli a társait.
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 EmptySzomb. Feb. 11, 2012 4:57 am


Nagyszerű, komolyan mondom. Hogy a fenébe találtak rá az otthonunkra!? Pedig elég védőbűbáj volt rajta. Sőt, még Danny is segített az elrejtésében, hogy nehezebb legyen ráakadni. Az aurorok a nyomunkban vannak, és ez nagyon nincs rendjén. Meg kell találnom a tesómat, és el kell neki mondanom. Egy egyszerű kereső varázslattal rá is akadok, még pedig a Főhadiszálláson?? Mit kereshet ott!? Úgy volt, hogy a suliban lesz. Na mindegy. Koncentrálok, majd megpördülök magam körül, és máris hűlt helyem van.

A bejárat elé érkezem meg, és rögtön bele is botlok egy lányba, akinek volt annyi esze és pont az ajtóban áll meg. Csodálatos, még valami!? Nincs kedvem udvariaskodni, így egy egyszerű pálcaintéssel arrább tessékelem. Nem, nem a földre, csak arrébb, hogy beférjek.
– Legközelebb ne az ajtóban állj meg. –morgok a lányra, majd ledobom magam Max mellé.
– Hola. Gondoltam benézek. –biccentek Ted-nek, meg a másik ismeretlennek. Mivel elég sokan vannak itt, így inkább kihagyom a beszámolót. Bár lehet el kellene mondani, mert legalább tudnának segíteni, meg azért így rájuk is veszélyes.
– Baj van. Az aurorok rátaláltak a házunkra, pedig levédtük elég rendesen. –morgok továbbra is, mert már elegem van azokból a mocskokból.
Vissza az elejére Go down
Rex Hunter
Halálfaló
Halálfaló
Rex Hunter


Férfi Kor : 40
Lakhely : Mikor hogyan esik
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 EmptySzomb. Feb. 11, 2012 5:03 am

Egyenlőre nem nagyon szólalok meg, csupán figyelek hogy mit beszélnek, engem aztán nem érdekel a belharc. Biccentek az érkező lánynak, nem valami szimpatikus alak, de a véleményem most is, mint mindig megtartom magamnak.
- Helló - mosolyodom el hidegen, és egy pillanatra értetlenül nézek MAxra, hogy ez meg mit akar. Aztán nagy kegyesen elfogadom a kézfogást, és bemutatkozok.
- Rex, Rex Hunter - igen, ez a szép becstelen nevem, aztán meg érkezik még valaki, amire felmorranok, cigivel a számban.
- Mi van itt? Átjáróház? - de az utolsó érkező szavaira kissé megakadok.
- Azoknak nem is szabadna tudni hol laktok... - válaszolok neki, mert eltüntettem azt az aktát még Anor kérésére.
Vissza az elejére Go down
Roxanne Frida Allucard
Diák- Famine
Diák- Famine
Roxanne Frida Allucard


nő Kor : 28
Lakhely : Velence--> Wilian--> Famine
Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 EmptySzomb. Feb. 11, 2012 5:11 am

Hmmmm. Három pasival vagyok összezárva, ezek közül egyel ha kijöttem. Szép arány, de nem izgat. Nem muszáj mindenkit elviselni nem? Én is csiholok valami biccentés félét ezek szerint Rexnek, ,és elgondolkozok azon, vajon ki jön még. Ha mázlim van, hamarosan megtelik az egész kóceráj, és észrevétlenül le is léphetek. Igazából nem értem Tedet, hogy miért ide hívott, sőt azt se, hogy miért kell beszélnem Maxel, de nem baj.
- Rendben.
Bólintok, mert most nem igazán van kedvem összetűzni senkivel.
- Oh semmi. Maxel, csak... volt egy kis nézetletérésünk.
Ja, ha azt annak lehet nevezni, hogy mikor még be se léptem suliba, már belekötöttem, de ez nem lényeg. Remélhetőleg nem is kell vele sokat egy levegőt szívnom. Aztán valaki szépen arrébb tessékel.
Te meg megtanulhatnál rendesen hopponálni... gyökér.
Persze ebből egy árva szó nem jött ki a számon, csupán még mindig az a kifejezéstelen arc van jelen. Hirtelen kapcsolok.
- Úristen... belőled kettő is van? Hmmm... látom azért némi vonás öröklődött.
Jegyzem meg tök semlegesen, de vessenek meg azért, mert bírom hergelni a srácot. Ellentétben Rexel és teddel, valahogy velük tényleg nem állnék le kötekedni.
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 EmptySzomb. Feb. 11, 2012 6:22 am


Szóval Ted hívatta, de minek az még egyenlőre homály a számomra. Bár lassan összeáll a kép, mondjuk nem nagyon esett szó, hogy miről is van szó.
– Magánügy, de nem kell aggódnod, nem fog a munka kárára menni. –jelentem ki határozottan, majd le is döbbenek. Az addig világos, hogy más dolgom lesz, de hogy egyeztessek vele, az ki van zárva.
– Na nem. Építse fel maga a kapcsolatot. Én egy szót sem fogok neki mondani, még ha, meg is kínoztok. De annyit elmondok, hogyha bántani mered, akkor viseld a következményeket, ja és nem tőlem kell majd akkor tartanod. –vigyorogtam el, olyan gonoszan, ahogyan azt szoktam ilyenkor. Látni akarom a képét, mikor Will elevenen megnyúzza a csajt.

Közben Chris is betoppant, kicsit sem udvarias módon. Elégedetten vigyorgok, mikor Roxe-t arrébb löki, a megjegyzése pedig egyszerűen gyönyörű számomra.
– Nem b*zdmeg, életre kelt a tükör. –csóváltam meg a fejemet vigyorogva. Eszméletlen felfedezést tett a csaj, az pedig szintén öröm, hogy dicsér minket.
– Nagyszerű… –morgok magamban. Már csak ez kellett a nyakunkra. Ezek szerint rajtunk vannak. Nem érdekes, majd a suliban meghúzzuk magunkat.

– Egy lánya van. Hát igen, ha elpatkol, akkor Chrissé a suli. –vonom meg a vállamat, és ha megtehetném, még örömteli vigyorral a képemen kínoznám Alexet. Csak hát nem akarom megölni, majd elpatkol más keze által. Nem ér annyit, hogy bemocskoljam miatta a kezem.
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 EmptySzomb. Feb. 11, 2012 6:32 am

Egyenlőre nem foglalkozik Rexel, mivel úgy tűnik a szőke playboy kivonja magát a beszélgetésből, így inkább csak felhúzza a szemöldökét Chris megjelenésére.
- Hát rád számítottam itt a legkevésbé, ami azt illeti - köszönti kedves szavaival a srácot, és végigméri. Aztán kissé felszalad a szemöldöke, és kérdőn pillant Rexre is.
- A házatokat keresték? De miért? Rájöttek, hogy te tetted el Apucit a láb alól? - kérdezi, és közbe igyekszik nem figyelembe venni a fejfájást, ami kínozni kezdi.
- Kis nézeteltérés? - vigyorog, el tudja képzelni milyen lehet az, de legyint, viszont MAx kijelentésére kissé elborul az arckifejezése.
- Ezt most hagyjátok abba! Ha nem tűnt volna fel, ennyire nem vagyunk időmilliomosok, szóval légyszíves ne játszd az agyad, és mondd el a lánynak, amit tudsz, érthető voltam?! Különben tényleg rajtam próbálom végig a tudományom! Nem érdekel hogy utáljátok egymást, ha Kim megvan, meg is ölhetitek egymást! És most ki vele, mit tudtál meg eddig Kimről, mert szorít az idő! - csattan fel a fiú, és villámokat szóró szemekkel mered a Max-Roxeanne párosra.
~Nem igaz hogy nem fogják fel, hogy erre rohadtul nincs időnk?!~
- Lánya... tök jó, akkor a lányt tüntessük el az útból, vagy ami még jobb...áh, nem mindegy, nem érdekel Alex élete... - morogja magában, és a kanapéról felkelve, fel-alá kezd mászkálni, de magán érzi Rex tekintetét. Tudja, hogy felette nincs hatalma, és csak azért van itt, mert itt akar lenni.
- Mellesleg... Nem mintha számítana, de én a helyedben Rextől félnék. Vagy ha csak az ikreket vesszük, akkor Chris a rosszabb, nem is tudom miért -vigyorodik el kajánul.
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 EmptySzomb. Feb. 11, 2012 6:38 am


Ez a csaj se lesz a kedvencem, már most látom. Jajj megsértett, vagy nem tudom, hogy ezt minek is szánta. Megfordulok, és vigyorogva a képébe mondom.
– Válogasd meg a gondolataid, mert gyorsan eltakarítalak innen. –gondolok itt a gyökérjelzőre, meg, hogy tanuljak meg rendesen hoppanálni. Hát istenem, ne álljon meg az ajtóban. Nem átlátszó, nem üveges, és nem is lehet rajta átmenni. Ráadásul pont rossz kedvemben vagyok az aurorok miatt, nem kell még ez is.
– Igen én vagyok a tükörképe. Talán valami nem tetszik neked?? –kérdezem vigyorogva és nem is érdekel a válasza. Az ismeretlenre pillantok, mert valami érdekeset mondott.
– Pedig rájöttek és leszedték az összes védővarázslatunkat. Valaki köphetett, vagy nem tudom mi lett. –vontam meg egyszerűen a vállamat. A cuccaink úgy sincsenek már ott, nem számít nagyon, hogy mit találtak meg.
– Elvégre hozzátok tartozom. Meg fogalmam sincs. Nem tudom honnan jöhettek volna rá a dologra. Mindenesetre így nem mehetünk vissza. –vonom meg a vállam.
– Ezt vegyem bóknak Ted? –kérdezem vigyorogva, és remélem leesik neki a tantusz.
Vissza az elejére Go down
Rex Hunter
Halálfaló
Halálfaló
Rex Hunter


Férfi Kor : 40
Lakhely : Mikor hogyan esik
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 EmptySzomb. Feb. 11, 2012 6:44 am

Lazán cigizve figyelem a kis nézeleltérést, és nem nagyon szólalok meg, nem érdekel amit intéznek, nekem semmi dolgom itt, csak unatkozom. Az meg hogy Chrisék házát megtalálták...
- Hát gyönyörű. Akkor ennek utánajárok mi történt - biccentek Chris felé, mert én azért tudom ki kicsoda, még ha ők nem is tudják minden esetben hogy én ki vagyok. A tükrös megjegyzésekre csak felkuncogok, és megigazítom a hajam, szörnyen hiú vagyok, vessenek meg érte, de van mire annak lennem.
- Kösz Ted...Ez már már bók tőled, amúgy igen, te meg veheted annak szerintem - nézek kis mosollyal Chrisre. A lány nem érdekel, benne nem érzek egyenlőre semmi extrát.
Vissza az elejére Go down
Roxanne Frida Allucard
Diák- Famine
Diák- Famine
Roxanne Frida Allucard


nő Kor : 28
Lakhely : Velence--> Wilian--> Famine
Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 EmptySzomb. Feb. 11, 2012 6:55 am

Kifejezéstelen tekintettel nézek végig rajtuk. A két.... nos az ikrek nem igazán hatnak meg, ahogy az sem, hogy kitől kell rettegnem. Nem ismernek. Ha ismernének, tudnák, hogy a halálnál szebb dolog számomra nem létezik. A nekromancia átka, persze erről még Tednek se kell tudnia. Na nem mintha babérokra akarnék törni, nekem úgyis csak az a feladatom, hogy a srácot idehozzam. Ide is fogom. A tükrös megjegyzésre csak a szemem forgatom, és a talán fenyegetésre is? Na jó, ha ezt úgy gondolta, ahogy gondolom, akkor nagyon a szívébe lophattam magam. Persze, biztos vagyok benne, hogy itt csak az én gondolkodásom ilyen, de tény, hogy kedves, ha már így felajánlotta, hogy megöl. Komolyan, csak egyszer tenné is meg valaki, nem szép dolog hiú ábrándokkal kecsegtetni.
- Na... Humor Herold már nem lesz belőletek.. Visszatérve a lányra... Mi lenne, ha felhasználnátok az apja ellen? Csak nem nézné ölbetett kézzel, hogy kínozzátok, vagy megölitek.
Feltéve, ha meg is tudjátok.
Nem, nem fogom vissza magam. A gondolataim az enyémek, és ha már belehallgat valaki, akkor az viselje a következményeket. Arra csak bólintok, hogy kitől kellene tartanom. Komolyan ilyen erőfitoktatást... Persze még mindig halál nyugodt vagyok, bár azért mérlegelek. Eddig talán Rexből nézem ki, hogy képes is lenne megölni valakit...
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 EmptySzomb. Feb. 11, 2012 7:23 am


– Jó, felfogtam… –válaszoltam Ted-nek, majd a lányra néztem.
– Egyszer mondom el, többször sem. –mély levegőt veszek, majd belekezdek a beszámolóba. –A szülei nem nagyon díjazzák, hogy a suliban van; van egy barátnője, aki nem fogja díjazni, ha rámászol; a vadőr kinyír, ha egy karcolást is ejtesz rajta; könnyen bűntudatot ébreszt benned. Tehát úgy kell megoldanod, hogy magától jöjjön. Erőszakkal semmire nem fogsz vele menni. –mondom határozottan a tényeket. Remélem így megfelel Ted-nek is és végre leszáll erről a témáról, hogy én és az a csaj ott, jó pofizzunk egymással. Kizárt dolognak tartom, hogy mi valaha is jóban leszünk.
– Igaz, amit Ted mond. Chris veszélyesebb, mint én. –vigyorogtam az Bátyámra, majd elterülve a kanapén figyeltem a további beszélgetés menetét. Nem valami érdekes a téma, egyenlőre csak az nyugtalanít, hogy ilyen nagy előrelépés lett a nyomozásban. De vajon hogy a fenébe sikerül mindent ilyen gyorsan kideríteniük!?
– Chris, ahora cierra la chica de la boca, porque molesta! {Chris, fogd már be a csaj száját, mert idegesít} –vigyorogtam rá, és remélem megteszi ezt a szívességet. Vagy legalább tömje be valami mással, csak ne tudjon beszélni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
A Sötét Rend főhadiszállása
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Sötét Varázslatok Kivédése tanterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Határtalan :: A világban-
Ugrás: