Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapA Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Vote_lcapA Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Voting_barA Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Vote_lcapA Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Voting_barA Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Vote_lcapA Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Voting_barA Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Vote_lcapA Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Voting_barA Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Vote_lcapA Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Voting_barA Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Vote_lcapA Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Voting_barA Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Vote_lcapA Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Voting_barA Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Vote_lcapA Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Voting_barA Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Vote_lcapA Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Voting_barA Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Vote_lcapA Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Voting_barA Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 A Sötét Rend főhadiszállása

Go down 
+10
Daniel Reed
Max Martines
Sindy Logan
Hannah McDowal
Ted Forrester
Cassandra Lengston
William Quentin Watson
James Miller
Anor Azgard
Lucius Malfoy
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 EmptyVas. Május 30, 2010 11:29 am

- Különösen... Olyan... Erősnek és megállíthatatlannak.
*Mondja, ám ekkor ő is megszédül. Nagy nehezen maga is eljut a kanapéhoz, és beleveti magát a másik felébe. Ránéz Anorra, és elvigyorodik.*
- Azért ez a cucc nem semmi... És ahogy elmondtad a szavakat...
*Ekkor a fejéhez kap, ahogy a korábban hallott ősi szavak a fejébe tolulnak.*
- Franc...
*Nyögi, és pár másodpercig szinte nem hall semmit. Végül a Leaderre néz, és megszólal.*
- Kicsit hozzá kell szokni, nem a legegyszerűbb...
*Magyarázza, miközben az ismeretlen tudás hozzáigazodik elméjéhez, egyre több fájdalmat okozva, ám végül leáll.*
- Nah, azt hiszem jó vagyok...
*Mondja, miközben egy vércsepp gördül le orrából. Letörli, és elvigyorodik.*
- De szép!
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 EmptyVas. Május 30, 2010 11:38 am

*Elmosolyodom.*
-Hát, kölyök, ilyen érzés Leadernek lenni. * jegyzi meg a szőke férfi, majd magára szegezi a pálcáját, és ismét kántálni kezd. Mikor befejezi, már jobb színben pompázik. Nem fehér, és zöld, és szédülni sem szédül.*
- Hát, nem volt könnyű megtanulni sem, nem hogy alkalmazni.* teszi hozzá, majd megropogtatja az izmait.*
- Ne gondolkozz olyan gyorsan még, legyen ideje a varázslatnak leülni. Inkább mondd meg nekem mi volt a kedvenc könyvem címe amit kiskoromban olvastam? * kérdezi hirtelen, és közben eszébe jut az a könyv. A Démonok és angyalok reménytelen szerelme című mű, amiért oda vissza volt.*
- Azért, érzed, hogy nem egyszerű önmagamnak lennem mi? * kérdezi kicsit elvigyorodva.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 EmptyVas. Május 30, 2010 11:44 am

- Jelentem, tábornok, a Démonok és Angyalok aaaaah...
*A végén fájdalmasan felnyög, ahogy próbálja a tudást előemelni, ám végül sikerrel jár.*
- Reménytelen szerelme!
*Ezt a két szót szinte kiáltja, és közben szélesen vigyorog.*
- Nem hát... Főnök, az életed elég kínos... De majd rendbe rakjuk.
*Mondja, vigyora mosolyra húzódik össze.*
- Azért majd szólj az embereidnek, hogy tudják, hogy jobb kezed és utódod vagyok... Vagy a jobb kezed nem vagyok?
*Kérdi, majd a kezeit kezdi nézegetni.*
- Jobb, bal... Melyik a jobb? A jobb a jobb, mert azzal írsz... De a bal nélkülözhetetlen, mert a vécén... Na mindegy...
*Elmélkedik, miközben a választ várja. Látszik, hogy a fejfájással küzd.*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 EmptyVas. Május 30, 2010 11:48 am

- Helyes, valóban az volt az a könyv. * biccent, majd a következőre kissé elgondolkodik. Ő nem érzi kínosnak az életét, és úgy élt, hogy nem bánta meg hogy anno az apjukat választotta. A tudás, a tanulást, a hatalmat.*
- Nem kell, majd helyrejön az magától ha akar. * legyint, majd a fiúra néz. Igaz hogy az utódja lett, de van más is.*
- Ha már így megkérdezed akkor a bal kezem. A jobb már foglalt. * mosolyodik el, és tűnődve arra gondol, mekkora csatát kell majd vívni a másik kedvencével, Teddel. *
- Fáj a fejed? *kérdezi hirtelen, mert az övé kb hasogat. *
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 EmptyVas. Május 30, 2010 11:56 am

- Úgy fáj a fejem, mintha pofán rúgott volna egy nagyobb hegyi troll, legalább egy tucatszor...
*Mondja, és egy pillanatra arcát kezeibe temeti, majd ránéz a Leaderre.*
- Nekem a bal kéz szerepe is jó, majd kicsit megcsapkodom a jobb kezet...
*Vigyorodik el.*
- Aztán majd meglátjuk, mit szól a jobb kéz... Persze velem törlöd a segged, de ezt tegyük csak félre. Jön még kutyára kanos hippogriff...
*Will felröhög, majd feláll, és meghúzza izmait. Mikor megfordul, gonosz, sötét vigyor ül az arcán.*
- Azért nem vagy semmi, Főnök... Legnagyobb tiszteletem a tiéd.
*Ezzel meg is hajol, majd hisztérikus, sötét röhögés tör belőle elő. Most érzi csak igazán, hogy a hatalom átjárja a testét. Úgy érzi, ővé a mindenség. A röhögés egyre erősödik, majd fogja magát, és beleöklözik a falba.*
- Igen! Igen, ez az!
*Viháncol közben, majd a "holdat ugatja", mint a farkasok, végül újra a Leaderre néz.*
- Nos, mi jön most?
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 EmptyVas. Május 30, 2010 12:03 pm

- Nem mondom nem rossz hasonlat. *nevet fel, majd kissé komolyabb arcot vesz fel. Ő nagyon nem szeretné látni mi lesz abból ha Ted és Will egymásnak mennek. Mindketten jók, a maguk nemében. Ted igazi számító alkat, William azonban ösztönlény. *
- Szerintem jóba leszel a jobb kézzel is. Bár, csodálkozom hogy eddig nem ismertétek meg egymást. * jegyzi meg a többit gondosan elengedve a füle mellett. Fáradt ő ehhez ma.*
- Kösz, kedves vagy. *feleli a bejelntésre, miszerint tisztelve van.*
- Most az jön, hogy én hazamegyek, holnapig fel sem kelek, és holnap ha akarod kapsz tőlem pár érdekes könnyű esti olvasmányt. * mondja, miközben feláll, és kinyújtózik. 27 évesen kb feleolyan széles mint William. Lehet hogy ez nem egészséges dolog.*
- Nah ha érdekel, az ajánlatom az olvasmányokról, akkor küldd utánam Ivót. *bök az ablkaban dekkoló madárra.*
- Szia * azzal el is hopponál, kisebb szélvihart keltve maga után.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 EmptyPént. Júl. 16, 2010 11:29 am

*Nincs kedve otthon lenni, így inkább benézett a főhadiszállásra hátha van itt némi élet. Hosszú fekete ruhát visel, és karján jól látszik a jel, hogy halálfaló. A konyhában ügyködik, és kis idő után a kanapéra telepedik le egy bögre meleg kávéval. Pálcája a kezében, éppen mazsoretteset játszik vele, ide-oda forgatja az ujjai között. Elmerengve tűnődik, és néha belekortyol a bögrébe.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 EmptyPént. Júl. 16, 2010 11:38 am

* Seb úgy gondolta, hogy már elég régen járt itt és épp itt az ideje, hogy megint tiszteletét tegye ezen a helyen. Az ide felé vezető út unalmas és fárasztó volt. Szokásos szerelésében tündököl. Ha nem feketében lenne, akkor nem is ő lenne. Ez a megszokás hatalma. Igyekszik a kanapéhoz, hogy kibírja pihenni rajta az út fáradalmait, de szeme megakadt egy ismerős arcon, aki kényelmesen elhelyezkedve szürcsölget valamit. Hirtelen eszébe is jót, hogy ők hol is találkoztál először, és hogy Cassy nem volt valami túl kedves hozzá, de bízott benne, hogy most máshogy fog alakulni. *
- Szija. * Köszön rá, reméli felismeri és ül le a kanapéra Cassy mellé semmi megkérdés nélkül, lehetőleg nem bánja a lány, hisz nagy a kanapé. *
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 EmptyPént. Júl. 16, 2010 11:42 am

*A mágia rezgéséire megriad, érzékeli azonnal hogy valaki belépett, így arra is kapja a fejét. Már már reméli hogy egy vörös hajú démon az, de nem. Csak az a ficsúr a kocsmából, aki olyan szemtelenül megpróbált kikezdeni vele. Nem tetszését, egy szájelhúzással nyugtázza. A mellételepedésre kicsit odébb húzódik, hogy Seb elférjen de ne is érjen hozzá, és továbbra is a bögrének szenteli a figyelmét. Aztán megszólal, és arra pedig illik válaszolni.*
- Szia *nem viszi túlzásba ehelyett folytatja a játékot a pálcával.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 EmptyPént. Júl. 16, 2010 11:46 am

* Bonyolult egy nővel van dolga Sebastianonak. De mint mindig most is oda van érte. Egy kihívásnak fogja fel az egészet és nagyon is szereti a kihívásokat. Mikor már a kanapén ült, akkor körbe nézett, mint ha valami megváltozott volna, de nem tud rájönni hogy mi. De aztán nyugtázza magában, hogy biztos semmi, csak azért gondolja így mert már rég volt itt és elszokott ettől a helytől. *
- Csak egy kérdés... te mindig ilyen mogorva vagy, vagy pont mindig jókor futunk össze? * Kiss pimaszsággal rákérdezett Cassy-re remélve, hogy nem fog rögtön neki esni. *
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 EmptyPént. Júl. 16, 2010 11:51 am

*Szürkés szemeivel a kellemetlenkedő alakra pillant, és magában elátkozza, hogy nem iktatta már régen ki. Ő nem kedveli az ilyen udvarlást, sokkal inkább kedvére van az új csinos, olasz hódolója. Persze eddig az ágybéli teljesítményben Will a vezető, azért megadná a lehetőséget Robertonak is.*
- Mindig ilyen vagyok. De azt hittem erre rájössz magadtól is, elvégre nem vagy már gyerek. *pillant a férfire, aki sokkal fiatalabb nála. Legalább hat évvel, bár ezt nem feltétlen bánná. Van amit jobban bánna az érzékeny lelke.*
- Mit keresel itt? Dolgod van vagy csak megpihensz?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 EmptyPént. Júl. 16, 2010 11:57 am

* Nagy meglepetésére válaszol is. Nem hitte volna. Úgy látszik ma a csodák estélyét éli. *
- Csak megkérdeztem. Teszem hozzá, már rég rájöttem, csak hallani akartam a te szádból is. * Kicsit pimaszkodik Cassyvel. *
- Bejöttem megpihenni, és reménykedek abban, hogy hát ha valaki rám sóz valami dolgot. Hogy tudjak s mit csinálni. Tudod már kezd elegem lenni, hogy alig csinálok valamit és csak élvezem az életet. * Csak mosolyog, bele is gondolt, hogy milyen jó az élet meló nélkül. *
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 EmptyPént. Júl. 16, 2010 12:01 pm

*Válaszol mert megkívánja az udvariasság hogy megtegye. *
- Ahha, hát tessék, most halhattad. Remélem legalább kicsit feldobta a rém unalmas napodat vagy nem? *vág vissza a nő kicsit csípősen, mert vele aztán senki ne szórakozzon.*
- Hát ha akarod a melóm felét rád ruházom, én úgysem tudok végezni egyedül. *javasolja, majd pálcája hirtelen megégeti a kezét. Ez egy figyelmeztető bűbáj, és jelzi hogy otthon valami zűr van. Felpattan és a bögrét leteszi az asztalra, és sietősen az ajtó felé indul.*
- Még beszélünk *fordul hátra félig, mielőtt eltűnne teljesen.*

//köszi a rövidet//
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 EmptySzer. Szept. 01, 2010 8:05 am

*A menedékhely helyett végül ide esik be, és első útja a kanapé felé vezetne, de már félúton összecsuklik, túl sok minden érte egyszerre. Anor kedveskedése, a bájcsevegés, vagyis időhúzás Raymonddal, nem bírja már. Végül összeszorítja a fogait, és csak odavánszorog a kanapéhoz, ahol is kifekszik. Hanyatt, táskája a kanapé mellett, neki pedig erősen gyönygözik már a homloka. Végtére is a sebei közül egyiket sem kezelték, és nem is vett be rá semmit még. Nem volt rá alkalma, így meg már nem jut el egy patikához sem.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 EmptySzer. Szept. 01, 2010 8:12 am

* Na úgy döntöttem magam veszem a kezembe a dolgot. Nem várok én arra, hogy megkeressen egy illetékes és invitáljon egy kis beavatási ceremóniára. Tudom merre van a főhadiszállás. Anyámék mindent elmondtak. Ezt az egyet ne felejtsem megköszönni nekik.
Hosszú szürke farmer, fekete póló, Diamonds aren't forever felirattal. A hajam most szabadjára van engedve.
Már egy ideje itt vagyok a főhadiszálláson, amikor hallom hogy valaki épp megérkezik. Ideje is már. Lassan kezdtem kétségbeesni, hogy rossz helyre jöttem. Elindulok hát megnézni ki az aki épp megjött. Kisebb meglepetésemre Tedet pillantom meg. Eléggé ramaty állapotban van..*
- Heló Ted !
* Lépek közelebb hozzá és most már teljesen biztos vagyok benne, hogy valami nagyon nincs rendben.*
- Mi történt ?
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 EmptySzer. Szept. 01, 2010 8:25 am

*Ahogy fekszik a kanapén, egy távoli ismerős hangot hall. Odafordítja a fejét, és már első ránézésre is látszik hogy lázas. Hannah-t felismeri azért, és köszön neki elhalóan.*
- Szia... *köhög egy kicsit, és rándul össze a fájdalomtól.*
- Semmi, a mester elővett egy kicsit. *köhögi ki, és becsukja a szemét, mert az jó. Kellemes sötét, és álmok jönnek, de aztán hirtelen kipattan a szeme. Nem, nem szabad elájulni, akkor ki tudja mikor tér magához.*
- Van itt valahol egy bájitalos ládika, meg tudnád keresni nekem? *érdeklődik, miközben megpróbál kényelmesebb pozicióba helyezkedni.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 02, 2010 2:13 am

- Hát ha így néz ki amikor " kicsit " vesz elő, akkor azt kívánom én ne is találkozzak vele.
* Borzongok meg. Oké, azt gondoltam, hogy nem gyerekjáték ha az ember halálfaló. És ez még csak a kis része az egésznek.*
- Persze, persze.
* Azzal már is körbenézek a szobában. Majd a tekintetem megakad egy kis fekete ládikán. Gyorsan ott termek és felnyitom. Csak kövek vannak benne, sőt az egyik izzani kezd . Gyorsan össze is csukom, és tovább keresek. Aztán rátalálok a bájitalokkal teli ládára is. Odaviszem Tednek. Útközben felkapok egy pici törölközőt .*
- Tessék.
* Aztán eltűnök, és egy pillanat múlva vissza is térek a bevizezett törölközővel.*
- Rakd a homlokodra. Látom lázas vagy, ez kicsit segít amíg az ital nem hat.
* Nyújtom át neki.*
- Meg szerintem jobb ha fekve maradsz.
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 EmptyPént. Szept. 03, 2010 9:50 am

*Nem akarja védeni sem, sem pedig bírálni, csupán fájdalmasan vállat von.*
- Általában értelmes pedig, csak úgy tűnik rosszkor kaptam el. *morogja, majd ahogy a lány elindul felfedezni a helyet, követi a tekintetével, és amikor odahozza a bájitalokat, kettőt fel is hajt. Egy gyulladáscsökkentőt, meg egy vérpótlót. A többi mellékes. A törülközőre pillatva elsápad, az hideg. De aztán amikor a homlokára kerül, jólesően sóhajt fel.*
- Köszönöm. *mondja, nem túl gyakran, de ez most kivételes alkalom.*
- Igen, már nem megyek sehova, össze kell kapnom magam záros határidőn belül. *mélázik el, mert még tengernyi dolga van, tárgyalni az olaszokkal, meg ide-oda menni, nem ér rá betegen feküdni egy ágyban.*
- És te hogy kerülsz ide?
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 EmptyPént. Szept. 03, 2010 11:22 pm

- Majd megpróbálok normálisan viselkedni és nem csipkelődni..
* Ejtek meg egy vigyort, csak , hogy oldjam a feszültséget. Miközben tényleg elgondolkozok azon, hogy komolyan kell ez nekem ? De sajnos arra a válaszra jutok, hogy igen kell..
A köszönömre, csak legyintek egyet. Egy szaktársnak meg bajtársnak általában segít az ember. Még akkor is ha Tedet nem is ismerem annyira..*
- Helyes.
* Mivel nem akarok sokáig állni, ezért úgy döntök megcélzom azt a kis helyet a kanapén, ami üres Ted mellett, körülbelül a fiú csípőjénél. Helyet is foglalok, közben kicsit hozzáér a kezem Tedhez.*
- Hű, tényleg forró vagy..
* Jegyzem meg. *
- Igazából azért jöttem, hogy a pentagrammát megkapjam már végre. Meg, hogy normálisan be legyek avatva.
* vonom meg a vállam. Bár mivel ezt Tedtől kértem volna, ezért most ennek szerintem lőttek. Örüljünk ha holnapra már jobban lesz.. Nem hogy még egy új halálfalót pesztráljon így itt.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 EmptySzomb. Szept. 04, 2010 3:35 am

- Asszem azt most megköszönöm *nyögi ki, és fészkelődik egy sort, hogy kényelmes legyen. Úgy érzi kábé mindene szétszakad, nem volt kellemes bekapni egy falhoz csapást, egy Cruciatust és még egy lightos Sectumsemprát is. A gyengített verziója is elég ütős ahhoz, hogy simán kiüsse. Így is fél napot eszméletlenül hevert az úgynevezett fogadóterembe, ahol a gyűlések szoktak lenni, és ahol Anor osztja mindig az utasításokat.*
- Igen? Én nem érzem, csak azt hogy mindjárt szétrobban a fejem, és elfolyok a kanapén *jegyzi meg fintorogva, és nagyon reméli nem mostanra szervezik az aurorok a rajtaütést, mert most kb a kisujját nem bírná megmozdítani, nemhogy ellenállni.*
- Értem, izé, amint összekapom magam, megkapod jó? Csak előbb keljek fel innen... *ígéri a lánynak, de magában arra kell rádöbbennie, hogy bizony ez sem ma lesz. Pedig jó lenne mihamarabb felkelni innen.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 EmptyKedd Szept. 07, 2010 3:47 am

- Hát nagyon szarul hangzik. Reméljük az a gyógyszer segít.
* bökök a fejemmel a bájitalos ládika felé. Nem tudom mit vett be, de ő csak tudta.. Szóval reménykedjünk a mihamarabbi felépülésben.*
- Én tökéletesen ráérek. De ha ilyen nyomott állapotban vagy, akkor talán megkérhetek mást is.. Vagy nem kellene ?
* Kérdezem, mert ki tudja, hogy kinek mi a szerepe a csapatban. Zargatni meg nem akarok senkit, mert eléggé elvont alakok járnak ide. És én egy leszek közülük nem sokára.*
- Tudsz egy kis felvilágosítással szolgálni, hogy miként mennek a dolgok itt mostanság ?
* Nem ártana legalább azt tudni, hogy mibe csöppentem bele pontosan.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 EmptySzer. Szept. 08, 2010 8:34 am

- Segíteni fog, csak ma nem fogok cigánykerekezni ami azt illeti. *húzza félmosolyra a száját, mert igazából semmit nem tud tennie ellene, ha Anor bedühödik. tulajdonképpen szerencséje volt, hogy "csak" ennyit kapott.*
- Holnapra talpra állok, és megkapod a billogot ha az megfelel, csak most éppen még megmozdulni sincs erőm. *morog, mert nem igazán érne rá itt heverészni, rengeteg dolga és kötelessége lenne, és még nyaralni is akart menni.*
- Hogyne napra kész vagyok mint mindig. *sóhajt fel, kis iróniával, majd halkan, kicsit mintha magának modnaná mesélni kezd.*
- Az az ábra, hogy a minisztérium egyszer már bevitte Anort, de hála a kapcsolatainak kiszabadult, csak hogy most a nyakában liheg az egész kóceráj meg Alex is. Jobbára én intézem most az ügyeit, és szedem össze a halálfalókat, mert most ugye, még jobban kell vigyázni mindenre. Aztán van az a szép kis eset, hogy valaki elárult minket. Téged nem valószínű, de minket igen, szóval James meg én, elég veszedelmes helyzetbe kerültünk, és van tippem kinek hála is ezért. Vagy Williamnak, vagy pedig Kimnek. Bár az utóbbira tippelek jobban, Anor mégis parasztba adta, hogy védjük mint a szemünk fényét, mert valamire nagyon kell. Ennek ellenére, akik megtudták az árulását, a vérét akarják venni, és nekünk meg meg kellene ezt akadályozni. *meséli, majd elgondolkodik a Willes témán is, hogy elmesélheti-e, de aztán úgy dönt, nincs vesztenivalója.*
- Meg ott van a William gyerek is, aki elvileg a társam lett volna, de ő valamiért mégis a másik oldalt választotta, és így ellenségem lett. Csalódtam benne, gondolom ismered már a történetét. Hogy megöltem, és feltámasztottam. De sajnos nem kellett volna megtennem, ha láttam volna előre mi fog történni, nem tettem volna meg. *meséli még szomorúan, de szemeiben indulat lobban a vörös ördög iránt. Csalódott, és dühös.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 EmptyPént. Szept. 10, 2010 4:30 am

- Hát nem is várom el tőled, hogy itt cigánykerekezz..
* Jegyzem meg. *
- Nem muszáj azt holnap. Bőven elég ha akkor megejtjük amikor már tényleg jól leszel.
* Legyintek. Nem akarja senki, hogy itt rosszabbul legyen. Időm van bőven és nem is sietős a dolog. Csendben hallgatom Ted ' meséjét '. Kicsit görcsbe rándul a gyomrom a James-es résznél. Will...Nos eléggé érdekes első találkozásom volt vele. Első és egyben utolsó is. Aztán összefutottam az ikertesójával..*
- Hű... * Veszek egy nagy levegőt. sok információ volt ez egyszerre. Nem is gondoltam, hogy ennyi minden történik velük.*- Ez eléggé mozgalmasnak hangzik.. Willt nem ismertem annyira, hogy most egyetértsek a feltámasztásának helyeselésével.
* Szóval én ugye pártatlan vagyok ebben a dologban. A törölközőhöz nyúlok , ahogy gondoltam már szinte száraz.. *
- Na egy pillanat.
* Mondom és gyorsan bevizezem, majd már vissza is térek. Rárakom Ted homlokára az újabb hideg borogatást. *
- És Wilfred igazgató sejt valamit ? Mármint úgy értve, hogy Te, James meg Kim Anor oldalán álltok ?
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 EmptySzomb. Szept. 11, 2010 10:35 am

- Még, jó, mert most nem is menne *villant fel egy halovány mosolyt a lányra. Igazából annyira nem ismeri még, hogy bármilyen véleményt alkosson róla. De mivel sorstársak, ezen könnyen segíthet majd.*
- Holnapra jobban leszek, jobban kell lennem, nem érek rá betegen heverészni itt, amikor ezer meg egy dolgot kéne rendeznem. *morran fel, de inkább csak magára morog, hogy volt oylan hülye, és megingott a hűsége egy pár napra, és kezdett hinni Willnek. Élete legrosszabb időszakának könyveli el.*
- Mozgalmas volt igen, és sajnos nem a jó értelemben. Éppen eléggé rosszul áll a szénánk, szóval ha megkapod majd a jegyet akkor igyekezz nem lebukni, vagy bajba kerülni. Könnyedén rácsok mögött találhatod magad. *figyelmezteti a lányt, hogy nem oylan könnyű ám a halálfaló élet, főleg az idősebbek miatt, akik hajlamosak saját terveket szövögetni, és elkanászodni.*
- Igen, szerintem simán tudja. Kimet nem tudom, ő elég suta ahhoz hogy bárkire is veszélyt jelentsen, ezért is adta parancsba Anor, hogy védjük meg. Kell neki valamire, de nem mondta mire... *filózik el, hogy vajon mit tudhat az a srác, amitől ekkora figyelmet érdemel ki magának a Leadertől.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 EmptySzer. Szept. 15, 2010 7:20 am

- Majd vigyázni fogok.
* Bólintok. Hajaj. Még sem lesz ez olyan könnyű és gyermeteg móka mint gondoltam. De biztos megbirkózok vele.*
- Kimmel még én sem találkoztam.. Mármint nem ismerem közelebbről. Csak látásból.
* Vonom meg a vállamat .Annyit tudok Kimről, hogy amirás és prefektus. Az, hogy prefektus az már nem valami biztató jel... A tanárok kicsibe.. Na mindegy. Ha halálfaló akkor csak nem lehet olyan rossz arc.*
- És rajtam kívül még kik azok akik..újak ?
* Kérdezem. Nem ártana tudni, hogy kik lépek még be. *

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
A Sötét Rend főhadiszállása
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Sötét Varázslatok Kivédése tanterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Határtalan :: A világban-
Ugrás: