Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapA Sötét Rend főhadiszállása EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
A Sötét Rend főhadiszállása Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
A Sötét Rend főhadiszállása EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
A Sötét Rend főhadiszállása EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
A Sötét Rend főhadiszállása EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
A Sötét Rend főhadiszállása EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
A Sötét Rend főhadiszállása EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
A Sötét Rend főhadiszállása EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
A Sötét Rend főhadiszállása EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
A Sötét Rend főhadiszállása EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
A Sötét Rend főhadiszállása EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
A Sötét Rend főhadiszállása Vote_lcapA Sötét Rend főhadiszállása Voting_barA Sötét Rend főhadiszállása Vote_rcap 
Kim Kaguya
A Sötét Rend főhadiszállása Vote_lcapA Sötét Rend főhadiszállása Voting_barA Sötét Rend főhadiszállása Vote_rcap 
Ted Forrester
A Sötét Rend főhadiszállása Vote_lcapA Sötét Rend főhadiszállása Voting_barA Sötét Rend főhadiszállása Vote_rcap 
James Miller
A Sötét Rend főhadiszállása Vote_lcapA Sötét Rend főhadiszállása Voting_barA Sötét Rend főhadiszállása Vote_rcap 
William Quentin Watson
A Sötét Rend főhadiszállása Vote_lcapA Sötét Rend főhadiszállása Voting_barA Sötét Rend főhadiszállása Vote_rcap 
Sindy Logan
A Sötét Rend főhadiszállása Vote_lcapA Sötét Rend főhadiszállása Voting_barA Sötét Rend főhadiszállása Vote_rcap 
Hannah McDowal
A Sötét Rend főhadiszállása Vote_lcapA Sötét Rend főhadiszállása Voting_barA Sötét Rend főhadiszállása Vote_rcap 
Chris Martines
A Sötét Rend főhadiszállása Vote_lcapA Sötét Rend főhadiszállása Voting_barA Sötét Rend főhadiszállása Vote_rcap 
Solaria Luthia
A Sötét Rend főhadiszállása Vote_lcapA Sötét Rend főhadiszállása Voting_barA Sötét Rend főhadiszállása Vote_rcap 
Daniel Reed
A Sötét Rend főhadiszállása Vote_lcapA Sötét Rend főhadiszállása Voting_barA Sötét Rend főhadiszállása Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 A Sötét Rend főhadiszállása

Go down 
+10
Daniel Reed
Max Martines
Sindy Logan
Hannah McDowal
Ted Forrester
Cassandra Lengston
William Quentin Watson
James Miller
Anor Azgard
Lucius Malfoy
14 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Lucius Malfoy
Kalandor
Kalandor
Lucius Malfoy


Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 0
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása Empty
TémanyitásTárgy: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása EmptyCsüt. Május 13, 2010 8:18 am

Egy igen eldugott kis faluban, egy magányosan álló régi nagyméretű kertes háznak álcázott kúria a halálfalók rejtekhelye. Jobb mint az nyúlüreg, sok titkos kivezető járatával és házon belüli titkos átjárókkal együtt. Itt jön össze a teljes Rend.


Uploaded with ImageShack.us
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása EmptyHétf. Május 17, 2010 5:07 am

*Ivo repül be az asztalra ejtve egy gondosan lepecsételt levelet, mely egyértelmű kitől jött. Anortól. Egy bizonyos James Miller névre van megcímezve.*

James!

Mint az magad is tudhatod már, új tagokkal, illetve jelöltekkel gyarapodik a Rend. Elsődleges feladatot, azonban az lenne, hogy figyeld Alexet és az Unikornis Gyermekei közé ha beépülnél, belső emberként, az nagyon sokat segítene. Persze ha nem vállalaod, akkor találok mást a posztra....

Leader
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása EmptyHétf. Május 17, 2010 5:28 am

*Furcsa helyre vitt a madár... Sosem jártam még itt, ami tényleg elég furcsa, hiszen már egy ideje én is be vagyok avatva a halálfalók közé. Egy pillanatra megálltam, fel is mértem a terepet. Tudtam, hogy többször is kell majd ide jönnöm ezentúl. A madár beszállt az egyik nyitott ablakon én pedig... egy kicsit legyökereztem. Nem, nem ijedtem meg, csak mi van ha nem ismernek meg, vagy valami ilyesmi? Végül bátorságot vettem magamon és lenyomtam a kilincset. Beengedett, nyitva volt az ajtó. A hely belülről elég sötét volt. Nem is számítottam másra. Ivo közben felhuhogott, gondolom azért, hogy kövessem. A hang után mentem, egy kicsit világosabb szobába vezetett. Egy levéllel találtam szembe magam, miután jobban körülnéztem. A nevemre volt címezve, így felvettem és kinyitottam. Nem ültem le, vagy valami ilyesmi... nem szerettem egyedül lenni egy ilyen helyen.
A feladat igazán meglepett... Épüljek be? Elég nehéz lesz Alexet meggyőzni, mivel ha jól tudom nem sok diákot enged beépülni a szövetségbe. Persze ettől elvállaltam a feladatot, megpróbálok minden menthetőt. Szerencsémre, mindig van nálam egy papír, amit fel tudok használni szükség esetén. Elővettem, idéztem egy pennát és elkezdtem neki diktálni.*

-"Leader!

Mindent menthetőt megteszek, viszont ha jól tudom Alex nem sok diákot enged a UGY-be társulni. Majd befurakodom. Persze vállalom! Későbbiekben értesítelek, meg a közeljövőben szeretnék pár szót is váltani veled.

James."


*Miután sikerült lediktálni, rápillantottam a papírra. Szépen húzott, érdekes betűkkel van kiírva minden szó. A tetejére még ráírtam, hogy kinek címzem, majd a madárnak a lábára kötöttem. Utasítottam is, hogy adja át Anornak és mindezek után távoztam a házból. Kicsit el kell gondolkodnom ezen az egészen... Remélem még ma sikerül megoldást találnom rá, hogyan fogom megfűzni Alexet.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása EmptyCsüt. Május 20, 2010 12:43 pm

*A hoppanálás kicsit érzékenyen érinti Willt, de ezt nem mutatja semmivel.*
- Persze, hogy ezt akarom... Bár azért a halálos átkokat szemléltesd máson kérlek.
*Vigyorog Will.*
- Az ágyról pedig annyit... Hogy majd remélem megmutatod, mi a különbség...
*A kaján vigyort nem képes lemosni az arcáról. Valahogy jobb így... Lúval vissza kell fognia magát, itt viszont úgy érzi, nem. Csak azért nem veti rá magát Cassyre, mert tanulni is akar tőle, és ez a vágy valahogy háttérbe szorítja az ösztöneit. Körbepillant, és füttyent egyet.*
- Na ez aztán az elmebeteg hodály! Tetszik! Nagyon!
*Will felnevet, és széttárja kezeit.*
- Hazaértem! Drágám, megjöttem! Körbe is vezetsz, vagy az első utunk a hálószobába vezet?
*Kérdi még mindig élvezve, hogy a nő jól fogadja ezeket a beszólásokat. Tetszik neki, hogy nem kell vigyáznia, mit mond.*
- Sötét úrnő, kérlek emelj magad mellé...
*Mondja, és közben átkarolja Cassy csípőjét.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása EmptyCsüt. Május 20, 2010 12:52 pm

*Ide érkezik meg Willel.*
- Jól van akkor meg is fogod kapni. Nyilván azokat nem rajtad fogom kipróbálni, bár egy két kevésbé kedves átkot kaphatsz ha nem viselkedsz rendesen. * fenyegeti meg ujjával játékosan a fiút.*
- Esetleg megmutatom. Bár, hogy nem te leszel az alvós macim abban is biztos vagyok.*nevet fel, és elképzeli a jelenetet.*
- Tetszik? Remek, pedig nem is én voltam a lakberendező. *jegyzi meg és az asztalhoz lép. Nem tévedett van ott egy neki szóló levél. Meg van Willnek is. Át is adja a fiúnak.*
- Tessék, szerelmes leveled jött őszöszkeségétől. * utánozza a fiú hanghordozását, miközben az elveszi a levelet. Aztán pár perc csend, amíg átolvassa a sajátját. Semmi meglepő nincs benne.*
- Körbevezetlek, de a hálóba csak úgy jöhetsz be ha rendesen fogsz viselkedni, ahogy egy alvós macinak illik. * jelentett ki határozottan, enyhe nevetési ingerrel küzdve.*
- Minek emeljenek magam mellé? Már mellettem állsz... *kuncog fel, és mikor átölelik a csípőjét, megsimogatja a fiú fejét. Ha nem vigyáz, még lefejelheti a földanyákat.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása EmptyCsüt. Május 20, 2010 12:59 pm

- Megígérem, hogy rendes alvó maci leszek, két feltétellel... Átölelsz, és hozzám bújsz...
*Vigyorog Will, és még közelebb lép Cassyhez, majd átveszi a levelet, és a farzsebébe teszi.*
- Ez még várhat... Nos, tanítani szeretnél először, vagy kialudni magad? És ha tanítani szeretnél, remélem, ma éjjel még nem állunk neki az átkoknak... A hold szenvedélyre csábít...
*Mondja sejtelmesen Will, és most nem látni rajta semmi kisfiúsat. Kifejezetten úgy viselkedik, mint egy felnőtt férfi... Kezeit a nő csípőjére teszi, majd lassan elindítja őket fölfelé, a nő vállához, hacsak le nem tépik érte a fejét.*
- Vagy esetleg azt szeretnéd, hogy hűtsem le magam, és sétáljak egy nagyot?
*Kérdi, és félig hátrább lép, hogy jelezze: Ő nagyon is rendesen fog viselkedni mentorával szemben, és csak azt teszi meg, amire engedélyt kap, vagy amivel talán még nem lépi át a határvonalat.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása EmptyCsüt. Május 20, 2010 1:14 pm

*A vigyorgó fiúra néz. Fáradt egy kicsit, de ez nem akadály.*
- Nos, úgy vélem ezek teljesíthető feltételek. * szalad mosolyra a szája. Kíváncsi mi lesz ebből.*
- Hát, igazából menni készültem vissza. De ha szeretnéd itt maradok veled éjjelre, ha már ennyire tetszik a főhadiszállás. Az emeleten vannak hálók. Felmenjünk? * kérdezi kissé kihívóan, vajon meddig megy el a fiú*
*Az érintéssel nincs is semmi problémája, felidézik benne nőies mivoltát. Viszonozza, kezeit becsúsztatja a fiú pólója alá a sebeket simogatva.*
- Nem kell elmenned ha nem akarsz....
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása EmptyCsüt. Május 20, 2010 1:23 pm

- Szívesebben nevezném ezt a helyet otthonomnak, és ha nem gond, itt tölteném az éjszakát. És örülnék annak is, ha te is itt maradnál velem, és meglátjuk, hova fajul a dolog...
*Mondja játékos vigyorral.*
- Szóval ha felvezetnél a hálókhoz, örülnék...
*Gyengéden végigsimít a nő oldalán, le, újra a csípőjéig, majd fel, egészen a nyakáig. Nem meri megcsókolni a nőt, mivel nem akarja, hogy máris kicsapják tanulói pozíciójából, így csak hegyes körmeivel cirógatja annak bőrét. Fantáziája beindul, pedig igyekszik leállítani, mégis áttörnek az általa épített falon a képek. Képek, melyek miatt szemeiben a vad, szenvedélyes láng egyre feljebb csap, akárhogy is igyekszik leállítani őket...*
- És ha felvezettél, kérlek mondd el azt is, hogy mit tervezel...
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása EmptyCsüt. Május 20, 2010 1:30 pm

- Itt maradok veled, nehogy félj a sötétben, vagy a mumusoktól. Miért, szerinted hova fajulhatna egy alvás? * kérdezi gúnyosan-nevetősen. Élvezi hogy a fiú nem sértődős, lehet piszkálni.*
- Persze, gyere. *mutatja az utat fel a lépcsőkön, egy viszonylag tágas emeletre érnek. Öt ajtó nyílik. Egy fürdő, egy nappali szerűség, ami lent is megtalálható, és három háló. Cassy benyit az elsőbe, és betessékeli a fiút is.*
- Nem nagy szám, de kényelmes. *kommentálja, az érintésre megborzong. el tudná viselni. Főleg ha ez a karmos emberi kéz masszírozná.*
- Elsősorban fürdeni tervezem. Lehet hogy te nem érzed, de szerintem bűzlök Wilard bűzétől. Neked is javaslom, te tiszta véres vagy. Utána, meg... akár alvás, akár más. Ha szeretnéd, mondok neked esti mesét.
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása EmptyCsüt. Május 20, 2010 1:37 pm

- Az esti mesét elhanyagolhatjuk... A többiben benne vagyok, szívesen veszek minden ilyesmit...
*Mondja, és ezzel ledobja táskáját, kabátját és pólóját egy fotelbe. Cassy mögé sétál, és végigsimít a nő hátán, vállain, derekán, hasán, majd feljebb csúsztatja kezét, és közben szorosan mögé lép, és gyengéd csókokkal, harapásokkal borítja el Cassandra nyakát. Végül hátra lép.*
- Azt hiszem lefürdök, ha nem haragszol, nehogy összevérezzelek...
*Ezzel elmegy a fürdőbe. Vízcsobogás hallatszik, majd ahogy elhallgat, Will beleereszkedik a kádba. Élvezi a forró víz ölelését, nyújtózkodik is egyet, élvez minden másodpercet. Úgy tűnik élete olyan pályára állt, amire nem számított. Cassy mellett halálfaló AKAR lenni, hogy a nő büszke legyen rá, és maga mellett tartsa. Nem jut eszébe sem Lú, se senki, csak és kizárólag új mentorán jár az agya. Jelen pillanatban nem akar visszamenni az iskolába, helyette itt tanulna és gyakorolna szívesebben.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása EmptyCsüt. Május 20, 2010 1:48 pm

- No nézd csak, most találtam egy édes farkaskölyköt, és az máris vonyító ordas lett. * csodálkozott a nő tettetve magát. A fiú vetkőzés táskadobálós rohamára csak mosolyog egyet. *
* A fiú férfias viselkedése először kicsit talán meglepi, de aztán nem foglalkozik vele többet. Végül is a kor nem lényeg. Élvezettel veszi a csókokat és harapásokat, érzi a fiúban dúló szenvedélyt. Tetszik neki ez a fajta vadság, még nem volt része ilyesmiben. Valahogy arra gondol, hogy vajon a továbbiakban is ilyen heves lesz-e vagy kicsit talán csillapszik. Mikor elhúzódik tőle, kicsit csalódottan nyög fel. Nem baj, ő megvárja.*
- Rendben. Szép tiszta legyél, tudod, füled mögött el ne felejtsd megmosni... * adja még az anyai jótanácsokat majd jobb híján a sorára várva a fürdőhöz, ledől az ágyra. Több minden kavarog a fejében. A fiú kiverte a fejéből Robertet. De sajnos nem tartósan.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása EmptyCsüt. Május 20, 2010 1:52 pm

*Hamarosan csobogás hallatszik, majd léptek hangja. Will visszatér, egy törülközőt kötött a derekára. Belép, és körbepillant.*
- Egy kérdés merült fel bennem... Van itt valami ruha, amit esetleg felvehetek, vagy aludjak anyaszült meztelenül? Érdekes alvó maci lennék úgy, biztos nagyon élveznéd. Mert gondoltam a ledobált koszos göncöt már nem veszem vissza. De lehet, hogy csak én vagyok ilyen kényes...
*Mondja, majd végigropogtatja minden csontját, nagyot nyújtózkodik, majd odasétál a nőhöz.*
- Nos, mik a válaszai ezernyi botor kérdésemre?
*Kérdi, és újra körbepillant.*


//Fagyi//
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása EmptySzomb. Május 22, 2010 9:33 am

*A szekrény felé int, ott vannak ruhák.*
- De hamar végeztél. Am a szekrényben vannak ruhák, nem tudom jók-e rád. Ha nem akkor alakítok rajta kicsit, hogy jók legyenek. * mondja a kérdésre, majd feltápászkodik, és most ő indul el zuhanyozni. De ő visz magával váltás ruhát. Egy nem túl sokat takaró hálóinget.*- Nem kell meztelen aludnod, felvehetsz ruhát is. De meleged lesz benne, ezt előrebocsátom. * vigyorodik el, mert elképzelte a fiút alvósmaciként.*
- Megkaptad a válaszaid, most elmegyek megfürödni. Mire visszaérek, legyél jó gyerek és legyél ágyba. * azzal kilép az ajtón, és magára zárja a fürdőt. Gyorsan beáll a zuhany alá. Ha kádba ülne akkor órákig nem mászna elő, így csak zuhany. Aztán mikor végigsikálta magát mindenhol kilépett a kád előtti szőnyegre, megtörülközött, szárazra varázsolta a haját, és felvette a ruhát. Fekete, nappli ruháját a kezében vitte.*
- Kész is vagyok.
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása EmptySzomb. Május 22, 2010 9:41 am

*William odasétál a szekrényhez, és egy selyemnek tűnő pizsamanadrágot választ magának, amit, miután a nő kiment, fel is vesz, és ledől az ágyra. Ruháit az egyik fotelra dobálta fel, és most kényelmesen elnyújtózik. Ilyen királyi körülmények között még soha nem aludt. Hatalmasat ásít, és végigropogtatja csontjait: Valahol ekkor lép be Cassy a szobába.*
- Én is kész vagyok... Nos, akkor bújj be az ágyba, és aludjunk egy nagyot, gondolom máshoz a te korodban már nincs erőd...
*Incselkedik a fiú, és felkel.*
- Még oda is vezetlek.
*Ezzel a nő mögé lép, kezeit a csípőjére csúsztatja, és úgy tolja maga előtt a nőt, közben rendszeresen bele-beleharapva annak nyakába. Teljesen kezdi elveszíteni minden nyugalmát, már csak a szenvedély és a vadság vezérli. Akarja, a nőt, őrülten, mindennél jobban.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása EmptySzomb. Május 22, 2010 9:52 am

*Belépve a szobába, első mozdulata az hogy ruháját a közeli fotelba hajítja. Fogja is ő cipelni. Az ágyon fekvő fiúra pillant. Pisziben kifejezetten jól mutat az ágyon, olyan mintha csak oda teremtették volna. Vad, és mégis szelíd. Kívánhat az ember ennél jobb alvós macit?*
- Milyen koromban? Azt mondod öreg vagyok? Vonod vissza de rögvest...*tiltakozik, és már tolják is az ágyhoz. Hagyja magát, és megborzong a harapásokra.*
- Jajj de édes vagy, komolyan nem tudom mi lenne velem nélküled. * gúnyolódik, majd mikor az ágyhoz ér lefekszik, és a fiút is lerántja, és egy cseles mozdulattal maga alá gyűri. Így jobban tetszik neki a felállás.*
- Nos mi legyen? Egyszer kérdezem meg nem többször. Biztos vagy benne hogy engem akarsz? * kérdezi meg a nő, miközben lassan nyelvével megnyalja a száját. Lassan, ingerlően, és érzékien. Várja a fiú válaszát.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása EmptySzomb. Május 22, 2010 10:09 am

- Elnézést, te még csak 15 éves vagy, pont az a korosztály, ami hozzám illik...
*Mondja Will, majd kicsit meglepi, hogy a nő leteperi. Az érzéki mozdulatok már végképp kikészítik a fiú idegeit. Nem válaszol, csak végigsimít a nő arcán, nyakán és vállain, tovább lefelé, a mellkasán, majd a keblein, hasán, combjain. Arcáról lelohad a mosoly, komoly pillantással figyeli a nő reakcióit, ahogy először tenyerével, majd körmei hegyével cirógatja Cassy bőrét.*
- Megfelel a válasz, vagy legyek sokkal egyértelműbb?
*Kérdi, majd elkapja a nő fejét, felhúzza magát, és szenvedélyesen, hosszan, vadul megcsókolja...*


+18
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása EmptyVas. Május 30, 2010 10:22 am

*Anor érkezik hopponálva a hadiszállásra. Hallott pár dolgot ami nem tetszett neki, és per pillanat itt szándékozik megtenni egy igen fontos dolgot. Megválasztani az utódját. Még mindig ingadozik egy kicsit, Ted és William között. De talán az utóbbi, benne több a sötét, a romlott gonoszság. Mindenesetre várja hogy ideérjen. Már elküldte a hollóját, hogy egy zsupszkulccsal hozza ide a fiút.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása EmptyVas. Május 30, 2010 10:29 am

*William megérkezik a főhadiszállásra, kezében a zsupszkulccsal.*
- Hogy rohadna meg az egész tajtékos mocskos büdös varázsvilág!
*Káromkodik, ahogy kirázza fejéből a vad utazásból fakadó durva szédülést. Tántorgása csak pár másodpercig tart, majd előhúzza az Anortól kapott levelet, és elolvassa. Végül a földre dobja, és körbepillant.*
- Drágám! Megjöttem!
*Üvölti el magát.*
- Hé, szöszi! Hol a nyálban vagy? És mi a hippogriff ürülékért kellett nekem idejönnöm? Szép a hodály, meg minden, de mi olyan fontos?
*Kérdi még mindig kiabálva, miközben elkezdi átkutatni a házat a Leader után. Végül megtalálja a férfit, és nekitámaszkodik az ajtófélfának.*
- Csőváz, főnök? No, mi a stájsz?
*Kérdi idióta vigyorral.*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása EmptyVas. Május 30, 2010 10:34 am

*Már az érkezésnél meghallja az idióta káromkodást. Arca ha lehet még inkább elkomorodik. Majd mikor a fiú megáll az ajtóban felé fordítja a fejét.*
- Egy hír, aminek valószínű nagyon fogsz örülni. * jegyzi meg majd hirtelen egy elég eszement vigyort ereszt meg a fiú felé. Feláll, és közelebb lép, még mindig vigyorogva. Will előtt megáll, és kicsit megpöcköli a homlokát.*
- Te leszel az utódom, kölyök. * jelenti be, a fiúnak, majd megfordul, és kicsit távolabb lépdel. Az ablaknál meg áll, és nekitámaszkodik, miközben a fiút tartja szemmel. Kíváncsi annak reakciójára.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása EmptyVas. Május 30, 2010 10:39 am

*Will a pöckölésre először ökölbe szorítja a kezét, hogy most bizony ő halálba pofozza a nagyképű patkányt, ám mikor meghallja a jó hírt, elernyednek az izmai.*
- Mi van? Te szöszi, velem ne poénkodj így!
*Mondja, de látszik rajta, hogy hihetetlenül örül az ötletnek. Megropogtatja nyakát, majd sátáni vigyor ül ki az arcára, és lassan előhúzza a kését a farzsebéből, majd kipattintja.*
- És kit kell megölnöm ezért, főnök?
*Kérdi már teljesen más stílusban. Vad tűz ég szívében, lelkét lángtenger öleli körbe, táplálva William belső démonait. Zöld szemei megremegnek. William Quentin Watson egyértelműen olyan feszülten várja a választ, mintha neki mindegy lenne, hogy kinek a halálát kívánja a Leader, ő bármit megtesz egy ilyen ajánlatért.*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása EmptyVas. Május 30, 2010 10:46 am

*A reakcióra elmosolyodik, igen valami ilyesmit várt, ökölbe szorult kezeket, vad pillantást. Aztán persze változik a helyzet. *
- Nem poén. Valami nincs rendben a világban nem tudok rájönni mi az de a vesztem érzem. Nem szeretném ha kárba menne az eddigi munkám, így kell egy utód. Az egyik lehetséges jelölt te voltál a másik Ted Forrester. De talán, ez nekem jobban menne. * közli a tényeket a férfi, majd felsóhajt.*
- Ha most gonosz lennék azt kérném öld meg a testvéremet. De nem mondom, Alexet én fogom megölni. Neked annyi lesz a feladatod egyenlőre, hogy szerezz nekem egy fiatal gyereket. Idehozod, és együtt megcsinálunk egy rituálét, aminek az a lényege hogy megkapod a tudásomat. Mindent, amit csak megtanultam valaha, tudás, tények, tapasztalatok. Ha én meghalok, akkor ez a tudás egyedül a tiéd lesz. *magyarázza a fiúnak a részleteket.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása EmptyVas. Május 30, 2010 10:56 am

- Rendben, értem... Köszönöm a lehetőséget, Leader.
*Will kicsit meghajtja a fejét, jelezve, hogy tényleg megtiszteltetésnek érzi a helyzetet.
- Élve, vagy halva kell a kölyök?
*Kérdi, de nem várja meg a választ. Kisiet, és hamarosan hallatszik a bejárati ajtó csapódása. William Quentin Watson lelépett...*

*Két óra múlva tér vissza. Testét pár vágással több borítja, valószínüleg bevetődött egy ablakon. Arcán sátáni vigyor ül, ahogy karjaiban egy csomaggal érkezik. Egy újszülött, alig egy éves lehet, pihen a karjaiban. Látszólag elkábítva. Ahogy belép, leteszi Anor elé a kisdedet, és hátra lép.*
- Visszaértem, főnök... Nos, mit tehetek még érted?
*Kérdi, és újra nekidől a falnak, ám tartása nem támadó, inkább izgatott és várakozó. Szemei kíváncsian csillognak.*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása EmptyVas. Május 30, 2010 11:06 am

* Még éppen mondja a választ hogy élve hozza azt a kölyköt de már hallja az ajtó csattanást. Nem zavartatja magát, addig csinál magának egy erős kávét, és felrajzolja a szükséges pentagrammot a földre, meg a falakra. Aztán levetődik a kanapéra és várakozik.*

* Mikor visszaér a fú rápillant, és látja a vágásokat. Rászegezi a pálcáját, és mond két szót egy ismeretlen nyelven, mire a vágások eltűnnek nyomtalanul.*
- Nem szeretném ha a te véred is belekeveredne a rituáléba. * aztán felveszi a gyereket, pálcájával egy jelet tesz a homlokára, és besétál a kör közepére.*
- Gyere ide te is. * int a fiúnak, majd mikor az odaért, félig felé nyújtja a kicsit. Kell hogy megérintse ő is.*
- Bármi történik is meg se moccanj. Világos? * kérdezi, aztán rögtön el is kezdi szavalni az ősi nyelven íródott varázsigét. A lényeg az ahogy erőtér keletkezik, és a gyerek teste porrá omlik szét, ő lesz a közvetítő anyag. Majd mikor már csak por kavarog a levegőbe a két test között, akkor Anor kimondja a zárszót.*
- Dromene et fiate. * mire a por amely minden tudását, önmagát tartalmazza a fiú arcába vágódik.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása EmptyVas. Május 30, 2010 11:12 am

*A fiú csak bólogat, ahogy hallja az utasításokat. Teste megfeszül, szívverése felgyorsul, ahogy minden másodpercben közelebb kerülnek a végkifejlethez. Közben Will elméjében háború dúl... Sötét, gyilkos háború, jó és rossz küzdelme, Luthia emléke, Cassandra, Kim, a másik oldalon pedig fájdalom, láncok és sötét helyek... Ám végül a fény elbukik. Igen, ez a sorsa mindennek... A fény végül mindig elbukik. William lelke végső sötétségbe borul, és mikor véget ér a rituálé, a por az arcába vágódik, Will még tartja a helyét, ám mikor rájön, hogy véget ért a rituálé, megtörli arcát. Ránéz a Leaderre, majd lassan féltérdre ereszkedik. Előhúzza pálcáját, és mint egy kardot, két tenyerén tartva, a férfi felé nyújtja.*
- Rendelkezz velem, pálcámmal és erőmmel, Vezérem!
*Hozzáállása kicsit megváltozott, most, hogy övé a hatalom... Vagy talán a rituálé része lenne? Nem tudni. De hűséget érez a Leader iránt... Végtelen, tiszta hűséget... És szeretetet. Mint egy fiú az apját, úgy szereti... Lassan rápillant a férfira, akinek feltűnhet, hogy szemei megváltoztak. A smaragdzöldből sötétnarancssárgává lettek...*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása EmptyVas. Május 30, 2010 11:20 am

* Látja a vívódást de nem szólal meg miatta. Ő már mélyen koncentrál, majd mikor kész vannak a szertartással, kicsit szédül a kör közepén. A gyermek mint közvetítő anyag bevállt. Azon viszont meglepődik hogy a fiú féltérdre ereszkedik előtte, és jobbára saját magát ajánlja fel neki hogy rendelkezzen felőle.*
- Rendelkezek én, ha összeszedem magam. * suttogja és kicsit elfehéredve eltámolyog a kanapéig. Mikor leül illetve lerogyik rá, jobban érzi magát. Hiába nah, az ilyen rituálék kimerítik az embert. Nem kicsit.*
- Hogy érzed magad? * kérdezi végül még mindig rekedten.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A Sötét Rend főhadiszállása Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása Empty

Vissza az elejére Go down
 
A Sötét Rend főhadiszállása
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Sötét Varázslatok Kivédése tanterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Határtalan :: A világban-
Ugrás: