Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapSzobrok terme - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Szobrok terme - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Szobrok terme - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Szobrok terme - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Szobrok terme - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Szobrok terme - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Szobrok terme - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Szobrok terme - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Szobrok terme - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Szobrok terme - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Szobrok terme - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Szobrok terme - Page 3 Vote_lcapSzobrok terme - Page 3 Voting_barSzobrok terme - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Szobrok terme - Page 3 Vote_lcapSzobrok terme - Page 3 Voting_barSzobrok terme - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
Szobrok terme - Page 3 Vote_lcapSzobrok terme - Page 3 Voting_barSzobrok terme - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
Szobrok terme - Page 3 Vote_lcapSzobrok terme - Page 3 Voting_barSzobrok terme - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Szobrok terme - Page 3 Vote_lcapSzobrok terme - Page 3 Voting_barSzobrok terme - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
Szobrok terme - Page 3 Vote_lcapSzobrok terme - Page 3 Voting_barSzobrok terme - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Szobrok terme - Page 3 Vote_lcapSzobrok terme - Page 3 Voting_barSzobrok terme - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
Szobrok terme - Page 3 Vote_lcapSzobrok terme - Page 3 Voting_barSzobrok terme - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Szobrok terme - Page 3 Vote_lcapSzobrok terme - Page 3 Voting_barSzobrok terme - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
Szobrok terme - Page 3 Vote_lcapSzobrok terme - Page 3 Voting_barSzobrok terme - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Szobrok terme

Go down 
+7
Hannah McDowal
Cassandra Lengston
Seamus Finnigan
Roberto Esposito
Ted Forrester
Sindy Logan
Főmesélő
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szobrok terme - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobrok terme   Szobrok terme - Page 3 EmptyKedd Aug. 31, 2010 7:59 am

* Magam sem értem minek járok itt... Elvégre utálom az egész minisztériumot. Ha van egy kis protekciód akkor már is nagy babérokra törhetsz. Azonban amikor már tényleg felfedeznek benned valami lehetőséget és látják, hogy többre vagy képes , közben ez veszélyt jelent a család kis üdvöskéjére akkor tesznek arról, hogy letegyenek a takarítók közé..
Mint mindig most is nagy a nyüzsgés az egész épületben, itt a Szobrok termében viszont meglepően kevesen vannak. Egy zöld köpenyes varázsló beszél valami fura szerzettel a sarokban. Mások meg csak átmennek az egész helyen.
Csendben állok egy szobor előtt. Fekete csuklyám alól kilóg piros hajam. Nem akarok lejjebb vetkőzni, hiszen nem akarok sokáig itt elidőzni , kint meg ugye hidegre fordult az idő.
Sajnálatos módon, akármennyire is szeretem a tanári állást a Wilianen, kezd hiányozni a sok izgalom ami az aurori munkával járt.. Persze itt az UGY is, de annyi munkám ami külföldre visz nincs.. Igen , talán ezek hiányoznak, a lehetőségek. Hogy idegen földön járjak..
Gondolataimból egy ismerős hang hoz vissza a valóságba. Leemelem a csuklyám és a hang tulajdonosa felé fordulok.*
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szobrok terme - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobrok terme   Szobrok terme - Page 3 EmptyKedd Aug. 31, 2010 8:23 am

*Éppen Wilardba készülök, hogy újabb ellenőrzést ejtsek meg a sötét negyedben, amikor egy fura csuklyás fazont látok meg a szobrok termében ami előtt amúgy is el kellene mennem. Belépek hát, és felismerem a kivillanó piros hajról, hogy a mi kis csillagunk, Soshy tért vissza közénk. Szó se róla, nagyon bájos, és formás darab, de sosem kezdenék vele. Viszont a munkájában nagyon is jó volt, és a mai napig nem indokolta meg miért ment el tőlünk. Közelebb lépek hozzá, és meg is szólítom.*
- Kit látnak szemeim? Csak nem hiányoztam, és hozzám jöttél? *vigyorodok el, egészséges egóval, és tudom, hogy úgysem veszi magára, és van valami kész csípős válasza számomra. Alig várom hogy hallhassam, komolyan.*
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szobrok terme - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobrok terme   Szobrok terme - Page 3 EmptySzer. Szept. 01, 2010 1:18 am

* A hangja alapján már felismertem régi kollégámat. Szürke szemeimet a férfira emelem, vörös ajkaim mosolyra húzódnak.*
- Cassidy Heyes * Ejtem ki a nevét búgó hangon.* - Meglep, hogy itt látlak ... a munkahelyeden. Kérdésedre felelve igen, nem hozzád jöttem. Csak egy amolyan villámlátogatás a volt munkahelyen.
* Magyarázom meg itt létem okát. Közben mivel megszabadultam az arcomat takaró csuklyától, többen is felismernek. Nekik visszaintek.*
- De ha már itt vagy, akkor szívesen hallanék pár friss hírt. Ki tudja mit lehet elhinni az újságnak. Természetesen, csak ha nem zavarlak, mert ha jól látom éppen menni készültél.
* Jól jönne egy pár friss mese, hogy miként zajlik itt az élet. Ha nem ér rá, akkor egye fene. Annyira nem fontos az, hogy mi hogy zajlik itt. Ezzel az élettel már rég leszámoltam.*
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szobrok terme - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobrok terme   Szobrok terme - Page 3 EmptySzer. Szept. 01, 2010 2:44 am

//Megkérhetlek, hogy egy színnel írj? Köszönöm.//

*Soshy, Soshy, talán maga sem tudja, mennyire hiányzik a csapatomból. Az új, ahogy mondják friss aurorokkal semmire nem megyek. A régi banda volt a jó, meg persze itt van nekem a jobb kezem, Robert is, de azért van pér olyan akiről sajnálom hogy elment innen.*
- Ugye? Bármilyen meglepő, néha el kell vacakolnom a papírjaimmal, ha már az aurorjaim olyan szorgosak, hogy hegyekben adják le a jelentéseiket.* húzom el a szám, mert azért a papírokkal vacakolás, sosem volt erősségem. Megcsinálom, nem arról van szó,csak falra mászok tőle. Ezt persze mindenki tudja.*
- Villámlátogatás? Rendben, akkor villámgyorsan meghívlak egy italra, és közben mesélek jó? Vannak ám új fejlemények, nem is kevés. *sóhajtok fel, és megvakarom a tarkómat. Mostanában elég sok a fejfájást okozó dolog, és sajnos egyre csak szaporodik. Az a vadbarom, aki miniszter címszó alatt fut, meg semmit nem csinál, csak ül a papírjain. Remek, mondhatom igazán remek.*
- Gondolom hallottál már a Leader ügyről. Sikerült behozni, és kiderül, hogy Anor Azgard a Leader, igen, Alex ikertestvére. Hát nem meglepő? *lemondó sóhajtás.*
- Csakhogy nem lehetett itt fogni, mert Stride kieresztette, mondván nincs ellene bizonyítékunk, de a lényegen nem változtat, most már fokozottan figyeljük az úr minden lépését. Előbb utóbb akkor is jó hosszú időre rács mögött végzi. *mesélem, majd megvárom mit szól hozzá, régi kollegám.*
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szobrok terme - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobrok terme   Szobrok terme - Page 3 EmptySzer. Szept. 01, 2010 3:27 am

// Persze, bocsi ha zavart. //

- Óh, a kis aranyosak. Biztos azt hiszik ezzel elismerést kapnak a parancsnokuktól és mosolyt csalnak az arcodra.
* Nevetek fel. Hát megértem Cassidyt. Sok az elintézendő ügy, vannak olyanok akiknek, hogy köznyelven mondjam " szófosásuk " van e téren.*
- Örömmel fogadom el a meghívást és várom a mesélést.
* Most egyre jobban érdekel, hogy mik történtek erre. Egy-két dolgot azért hallottam Alextől, meg a többiektől. De így valahogy hitelesebben hangzik, az aurorparancsnok szájából.*
- Hallottam, igen.
* Szólok közbe halkan. De ami ez után következik nagyon megdöbbent. Hogy Anor ? Jó okés, mindig is olyan furcsa rossz fiú volt.. De , hogy ő legyen a Leader ?! Érdekesen hangzik..*
- Furcsálltam, hogy szinte nem is láttam Anort az utóbbi időben..
* Teszem hozzá, hiszen biztos látja a reakciómon, hogy igen eléggé meglepett a dolog.*
- Nem tudom, hogy vagy vele, de szerintem Stride nem a megfelelő ember a minisztet posztra.. Talán találnának alkalmasabb embert is.
* Most nem kell itt arra gondolni, hogy minisztériumi babárokra akarok törni. Távol álljon tőlem. Csak tényleg úgy gondolom, hogy a kedves miniszter nem jó szögből nézi a dolgokat.*
- Majd meglátogatom Anort.. Talán tudok egyet s mást kiolvasni a fejéből..
* Gondolkodok félhangosan. Hiába, az ilyen érdekes ügyek mindig vonzanak. *
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szobrok terme - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobrok terme   Szobrok terme - Page 3 EmptySzer. Szept. 01, 2010 3:36 am

- Én aztán nem akarom letörni a buzgalmukat, de egyszer lennének csak a helyemben fél óráig, máris nem írnának öt oldalas jelentések, mindnenféle piti kis ügyről. *mosolyodom el a magam zord módján, ami a régieknek megszokott és fel sem tűnik, az újak viszont hajlamosak néha megrémülni tőle. Nm is értem miért.*
- Örömmel mesélek, egy régi bajtársnak. *legyintek, és elindulok lassan, menet közben is beszélve. Aztán nem bírom tovább, a zsebembe nyúlok, és kiveszek egy doboz cigit, és rágyújtok. Hiába, ez a legrégebbi szenvedélyem, és talán egyetlen olyan ami káros. *
- Az utóbbi időben szinte senki nem látta, még Alex is csak nagy ritkán, és gondolhatod, ő hogy megdöbbent ezen. *mesélem tovább, és beleszívok a cigimbe a füstöt arra fújva amerre nem zavarja Soshyt. tudom, hogy nem szereti a dohányfüstöt.*
- Szerintem se, de tudok vele valamit csinálni? A következő választásokkor, talán valami normálisabb jelölt leveri a székéből. *sóhajtok fel, mert néha nekem is elég rendesen feltornázza a vérnyomásom a miniszter úr.*
- Ha megtalálod akkor hajrá. *szólalok meg, mert Anor eltűnt. szó szerint felszívódott, mióta kiengedték innen.*
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szobrok terme - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobrok terme   Szobrok terme - Page 3 EmptySzer. Szept. 01, 2010 4:04 am

- Majd csak megtanulják.
* Legyintek. Egy időben, a kezdetek kezdetén még én is abban a tévhitben éltem, hogy a főnök azt szereti ha jó részletesen és alaposan jelentem a dolgokat. De utána felvilágosítottak, hogy ez egyáltalán sincs így. A vége felé, már nem is szerettem annyira jelentéseket írni, így eléggé nyúlfarknyi kis szövegeket adtam be .. *
- Még mindig ?
* Nézek kérdőn a rá és a cigire bökök. Nem dohányzom, és nem alkoholizálok csak borozgatok egy kicsit. De azt is csak nagy ritkán amikor megkívánja az alkalom és olyan a társaság.*
- Marad a szokásos. Fejet hajtani a felettünk dolgozó , néha érthetetlen döntéseinek.
* Grimaszolok egyet. Egy kis célzás is van benne, igen. Viszont ahogy eddig megismertem Casst, veszi az adást és nem sértődik be a dolgon.*
- A kártyák majd segítenek talán.
* Húzok elő egy paklit és lebegtetem meg Cass előtt. Nem szoktam annyira a jósláshoz fordulni, mert sokszor olyat mutat amiről nem akarok tudni. A szakma ártalma. *
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szobrok terme - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobrok terme   Szobrok terme - Page 3 EmptySzer. Szept. 01, 2010 4:20 am

- Nagyon ajánlom nekik. *morgolódom, mert utálok hosszú és unalmas, rosszul megfogalmazott tölteléket olvasni. Le lehet írni azt röviden és tömören tele lényeges információkkal is. Nem kell túlragozni.*
- Egen, azóta is hódolok a dohányzásnak. *biccentek, mert még a kiképzés alatt vettem fel a szokást, amikor még zöldfülűek voltunk Soshyval. Ő valamiért nem szokott rá, holott a csapatból majdnem mindenki cigizik.*
- Bezony, bezony. *biccentek ismét, és nem szívom mellre, az utalást. Én is adtam ki elég érthetetlen parancsokat, amik aztán mégis jól sültek el. hiába, tervezni tudni kell, pontosabban meg kell tanulni, és egy idő után, már megérzés alapon megy a dolog. Vetek egy sanda oldalpillantást a nőre, hogy igen vettem az adást.*
- A kártyákkal pókerezni kell, én még mindig azt mondom. *hessentem el a szemem elől a lapokat, mert én ehhez nem értek, és őszintén szólva sosem akartam ezen változtatni. A jóslástan nem az én tudományom, én maradok az átkozásoknál. Abban jó vagyok, nem kell nekem holmi ködös jövő elemzés.*
- De áruld már el nekem, drága csillagvirágom, mi a halálnak mentél te el anno jóslástantanárnak? Azóta böki a csőröm... *szalad ki belőlem a kérdés, ami sokáig foglalkoztatott anno is, és most is.*
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szobrok terme - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobrok terme   Szobrok terme - Page 3 EmptySzer. Szept. 01, 2010 4:36 am

- Ccc..
* Ciccegve csóválom a fejem. Nem tartom jó szokásnak, de ha ő szereti hát egye fene. Nem vagyok az a fajta, aki meg akarja változtatni a körülötte élőket, arra a mintára amilyenre ő elképzeli. Mindenki legyen olyan, amilyen. *
- Akár azt is lehet. De néha jól jön ha egy kicsit konyítasz ahhoz, hogy értelmezd a jeleket.
* Vonom meg a vállam és el is rakom a kártyákat. Ha megkért volna szívesen jósoltam volna neki, de ha nem hát nem. *
- Családi okok miatt. Hogy pontosítsak, egy igazán szemét húzás miatt. Joseph nagybácsikám , nem tudom, hogy emlékszel-e rá a Varázsbűn-üldözésen volt egy ideg, nem bírta jó szemmel nézni, hogy már nem voltam az a bukdácsoló kis kezdő aurorka, és jobb helyem és nevem legyen mint az ő fiának.. Szerencsétlenségemre, sikerült meghallanom amint a kedves miniszterrel tárgyal arról, hogy mennyire megérné neki , hogy lejjebb fokozzon engem. Mert, hogy Ursula néném milyen hatással volt rám, tudod Ursula halálfaló volt meg kicsit zizi. Pénzben meg nem szenvedtek hiányt , így a miniszter fejet hajtott a kívánsága előtt. Én meg túl hiú voltam ahhoz, hogy ezt hagyjam és inkább önszántamból megpattantam.
* Mesélem el a történetet. Azóta úgy nem tartom a kapcsolatot az egész családdal. Anyámék , Joseph pártjára álltak. Én meg ezt nem bírtam elviselni.*
- A tanítás meg nem is olyan rossz.. Bár egyes diákok az agyamra mennek..
* Vigyorodok el, fáradtan. És igen nem sokára megint szembe kell néznem az egésszel. Nem csak a diákok örültek ennek a két hónap szabadidőnek. A tanárokra is ráfért bizony ez a kis szabadság. Még akkor is ha kismilliónyi dolgunk volt.*
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szobrok terme - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobrok terme   Szobrok terme - Page 3 EmptyPént. Szept. 03, 2010 8:29 am

*Fel sem veszem már a ciccegést, megszoktam hogy valakinek sosem tetszik egyik másik szokásom. Nem foglakozom vele, szokja meg vagy el lehet menni. Pont.*
- Mindenesetre, én nem szeretnék kártyákkal szórakozni hacsak nem egy pókerpartyra vagyok hivatalos. *szerencsejáték, nah igen, arra is rászoktam egy időben, de aztán az a sok munka miatt elhagyódott, nem értem rá egyszerűen játszani, így abbahagytam, és ma már csak nagy ritkán csinálok akármit is. Hobbym nincs, csak az hogy életben maradjak.*
- Emlékszem rá természetesen. *biccentek, mert sosem bírtam igazán a fejét, beképzelt volt, és folyamatosan tövig nyalt a miniszterünknek. Megvetettem érte mindig is, de nyíltan nem kerültem vele szóváltásba, vagy bármi másba.*
- Értem, ez nagyon sok mindent megmagyaráz. *értek egyet és biccentek, majd megigazítom a hajam, kezd hosszú lenni, és a szemembe lógni. Nem lesz ez így jó, kéne már végre egy szabad nap.*
- Vajon kit értessz ez alatt? *vigyorodom el, mert sejtem hogy a nőnek, tanítania kell Tedet meg az az olasz puffancsot is. Nem vagyok oda egyikért sem, a szöszkét rács mögött tudnám elképzelni leginkább, olyan szépen mutatna ott, Anor mellett. De hát erre sajnos még várnom kell egy kicsit.*
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szobrok terme - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobrok terme   Szobrok terme - Page 3 EmptySzer. Jan. 12, 2011 6:45 am

* Azért annak örülök, hogy vannak akik nem változnak. Mint például a jó öreg Cassidy. Ők emlékeztetnek arra, hogy mi voltam azelőtt mielőtt azzá lettem aki most vagyok. Mindez a pókerpartys megjegyzése nyomán villan fel bennem. Miután előadom neki a történetét annak, hogy miért is hagytam itt az aurori állást, a kérdésén elgondolkozok. Biztos vannak olyan diákok akiknek a híre még ide is eljut. *
- Példának okáért, néha meggyűlik a bajom a Forrester gyerekkel .
* De ettől függetlenül nincsen még komolyabb nézeteltérésem egyik diákkal sem. *
- A tény az tény, hogy az életemből hiányoznak a veszélyes helyzetek. Bár azért egy értetlenkedő anya által küldött rivalló igen csak meg tudja rémiszteni az embert.
* Húzódik mosolyra a szám. A kalandok, igen azok hiányoznak a legjobban. *
- És Robert él még ?
* Ha már itt vagyok a régi kollégákról is érdeklődök egy picit. Nem fordulok itt meg olyan gyakran, hogy összefussak velük sokszor és az iskolai pletykák sem róluk szólnak. Meg inkább kérdezem meg olyantól a dolgokat akinek köze is van hozzájuk. *
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szobrok terme - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobrok terme   Szobrok terme - Page 3 EmptyPént. Jan. 14, 2011 5:16 am

*Biccentek, hogy azért figyelek arra, amit a nő mond, bár mostanában eléggé osztott dolog ez nálam. Kevés ember érdemli ki, főleg mióta a nyakunkba szakadt Őleadersége ügye is. Nem éppen ezt kívántam volna magamnak diplomamunkának...*
- Azzal kinek nem? Legszívesebben szépen becsuknám Anor mellé, igazán szép, összeillő páros lennének *húzom el a szám, sosem volt nagy véleményem a halálfalókról, és azok ködös vezéréről, de így, hogy tudom is hogy kik azok... *
- Rivalló, hajjajj, én mennyit kaptam annak idején... *vakargatom a tarkómat, nem voltam jó gyerek hát nah, nem tehetek róla, hogy a baj, meg balhé folyton megtalált. *
- Jah él, nyomoz a halálfalók után, különös figyelemmel követve, egy bizonyos nőt. *morgok, mert mintha valóban sok időt töltene el Cassandra Lengston társaságában, amit ő persze szigorúan szakmai indoknak könyvel el, de ez akkor is kezd nem tetszeni, hogy a kedvenc aurorom, akinek még hasznát is veszem, egy halálfaló nővel kavarjon. Még mit nem...*
- Viszont én lassan megyek, sajnos a munka nem vár meg.
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szobrok terme - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobrok terme   Szobrok terme - Page 3 EmptyVas. Jan. 23, 2011 11:05 pm

- Most így tanárként hiszek abban, hogy talán lehetséges rábírni őket a változásra. De lehet, hogy ez csak egy gyerekes képzelgés.
* Teljesen más szögből látom a dolgokat már. Anno még nem érdekel volna, hogy a halálfaló gyerek vagy felnőtt, teljesen elítéltem hiszen tudta, hogy mit vállalt magára azzal, hogy azt a jelet viselte. A szememben ellenségek voltak, a totális ellentéte annak amiért én felesküdtem. Nekem pedig az ilyeneket el kellett pusztítani. De így a gyerekek között, rájöttem, hogy néhányan érzelmileg instabilisek így egy pár szép szóval és mélyreható beszélgetéssel vissza lehet őket terelni a jó irányba. Bár a Forrester eléggé magának való gyerek, így nem fűzök sok reményt a sikerhez.*
- Hát most ott tartunk, hogy a szülők a gyerekek ballépéseiért a tanárt vonják kérdőre. Így lassan már több rivallót kapunk mi , mint a rosszcsontok.
* Vigyorodok el. Durva, hogy mennyit változik a világ.*
- Értem...
* Ezt az értemet, nem csak úgy mondom, hogy csak odatoldjak valamit a mondata végére, mert igazából nem érdekel a dolog. Tökéletesen látom a hangja és a mondat mögötti dolgot, hogy mit jelent az, hogy Robert különös figyelemmel szentel meg egy halálfaló nőt. Nincsenek is rosszabb dolgok mint amikor valamilyen pozitív érzelem alakul ki bennünk egy olyan személy iránt aki igazából a másik oldalon áll. Azért Robertet nem úgy ismertem meg eddig, hogy valami nagy hülyeséget csináljon. Tudja ő mit tesz...*
- Rendben, eszemben sincs feltartani a parancsnok urat ! * Mosolyodok el. Ahogy látom itt megy tovább az élet ugyanúgy, még mindig rengeteg munkája van az auroroknak. * - Örültem a találkozásnak, főnök. További jó munkát !
* Búcsúzok el, de én még nem szándékozok elmenni. Nézelődök még egy kicsit itt a teremben.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szobrok terme - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobrok terme   Szobrok terme - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Szobrok terme
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Nyugalom terme
» Titkok rejtett terme

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Határtalan :: Angol Mágiaügyi Minisztérium-
Ugrás: