Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapSzobrok terme - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Szobrok terme - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Szobrok terme - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Szobrok terme - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Szobrok terme - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Szobrok terme - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Szobrok terme - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Szobrok terme - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Szobrok terme - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Szobrok terme - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Szobrok terme - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Szobrok terme - Page 2 Vote_lcapSzobrok terme - Page 2 Voting_barSzobrok terme - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Szobrok terme - Page 2 Vote_lcapSzobrok terme - Page 2 Voting_barSzobrok terme - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Szobrok terme - Page 2 Vote_lcapSzobrok terme - Page 2 Voting_barSzobrok terme - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Szobrok terme - Page 2 Vote_lcapSzobrok terme - Page 2 Voting_barSzobrok terme - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Szobrok terme - Page 2 Vote_lcapSzobrok terme - Page 2 Voting_barSzobrok terme - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Szobrok terme - Page 2 Vote_lcapSzobrok terme - Page 2 Voting_barSzobrok terme - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Szobrok terme - Page 2 Vote_lcapSzobrok terme - Page 2 Voting_barSzobrok terme - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Szobrok terme - Page 2 Vote_lcapSzobrok terme - Page 2 Voting_barSzobrok terme - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Szobrok terme - Page 2 Vote_lcapSzobrok terme - Page 2 Voting_barSzobrok terme - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Szobrok terme - Page 2 Vote_lcapSzobrok terme - Page 2 Voting_barSzobrok terme - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Szobrok terme

Go down 
+7
Hannah McDowal
Cassandra Lengston
Seamus Finnigan
Roberto Esposito
Ted Forrester
Sindy Logan
Főmesélő
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szobrok terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobrok terme   Szobrok terme - Page 2 EmptyPént. Júl. 09, 2010 9:11 am

*Bármily szívesen is múlatná itt az idejét, nem tehetik meg, mert jönnek az aurorok. Már ő is kezd nyugtalan lenni, és ennek hangot is ad.*
- Abbahagyni a vitát! Mennünk kell, mert a kölyöknek igaza lesz a végén, és társulhatok hozzátok én is. *csattan fel, és a lehetőségeket mérlegeli. Ha berobbantják az ajtót, akkor szembetalálják magukat az összes létező aurorral, de ha levitálnak, akkor a levitáció közben lesznek védtelenek. Végül dönt.*
- Levitálni, most! Mindenki! *azzal élen is jár, és elkezd lassan de biztosan emelekedni a földtől.*
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szobrok terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobrok terme   Szobrok terme - Page 2 EmptyPént. Júl. 09, 2010 9:15 am

*Hogy mi a fenének nem tud egy nugodalmas délutánom lenni, fel nem foghatom. Pont, most, amikor éppen elemnni készültem ebből a bolondokházából, mi van? Nah mi? Megszólal a riasztóbűbáj, és én ismét rohanhatok. Lélekszakadva rihanok hát a földszinten található szobros terembe, ami részemről tekintve egy merő baromság, de nem baj. Fekete nadrágot viselek, egy gyűrött inggel, ma sem volt nyugis napom. Pálcám a kezembe, ás Robertel futok össze menet közben aki mellém szegődik, és már édes kettesben rohanunk a cél felé.*
Vissza az elejére Go down
Seamus Finnigan
Kalandor
Kalandor
Seamus Finnigan


Hozzászólások száma : 54
Tallérok : 0
Pontok : 0

Szobrok terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobrok terme   Szobrok terme - Page 2 EmptyPént. Júl. 09, 2010 9:17 am

- Igazad van, Nem vitatkozom két gyerekkel. *Bóllint egyet Cassandrának. Nem éri meg. Főleg, hogy mindekettó pimasz, és azt hiszi magáról, hogy ő az agyaúristan. Gyorsan mérleheli a lehetőségeket, de neki is a lebeés tetszik a legjobban. Úghogy hamarosan ő is, a többi halálfalóval együtt, a levegőbe emelkedik. Talán így nem találják szembe magukat egy csapat aurorral.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szobrok terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobrok terme   Szobrok terme - Page 2 EmptyPént. Júl. 09, 2010 9:25 am

*Cassidy mellett szalad a szobrok termébe, mivel tudomása szerint oda vannak bezárkózva a halálfalók. És a diákok is ott vannak. Valahogy sejtette, hogy ez lesz belőle. Hogy pont most akarnak kiszabadítósát játszani a rosszfiúk/lányok. Nem sok varázserőre szüksége ahhoz, hogy berobbantsa az ajtót. Ekkor pillantja meg, hogy mi van bent. Pontosan, hogy a halálfalók éppen szökni készülnek.*
- A francba! *Küld rájuk pár varázslatot, amitől valószínűleg néhányuk a földön landol.*
- Cassy... *Suttogja nagyon halkan, amikor megpillantja a nőt. Rá nem küld varázslatot, valahogy nem tud.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Szobrok terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobrok terme   Szobrok terme - Page 2 EmptyPént. Júl. 09, 2010 9:32 am

*Ted megkönnyebbülten látja hogy menekülni készülnek, ergó nem kell több vitát hallgatnia. De ekkor, beérnek a felmentők is, ő persze azonnal elterül a padlón, mintha éppen akkor zuhant volna le, mert hű de nagyon beteg. Lassacskán neki áll feltápászkodni is, és figyeli mit visznek végbe az aurorok. Pár ember lehull, de Cassy és még valaki eléri a felső szintet. Éljen, szép az élet.*
- Jó hogy jönnek... *szólal meg a szőke fiú felülve.*
Vissza az elejére Go down
Roberto Esposito
Diák- Famine
Diák- Famine
Roberto Esposito


Férfi Kor : 28
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 64
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szobrok terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobrok terme   Szobrok terme - Page 2 EmptyPént. Júl. 09, 2010 9:37 am

-Miért? Mert most alulmaradt? *Pimasz vigyorral néz a halálfalóra, nem ő esett kétségbe a berobbantott plafon miatt. Sajnálja, hogy Cassandra foglalt, szívesen udvarolt volna neki, de lehet, egyszer még eljön az ő ideje.*
-Siesenek, most már biztos, hogy úton vannak. *Ha az aurorok ennyire gyorsak, akkor Anglia nyugodtan elbukhat magától is. Mivel kell az alibi, egy kisebb vágást ejt magán, hogy úgy tűnjön, ők aztán kemény ellenállók voltak. Tednek erre nincs szüksége, kapott sérülést anélkül is. Rendes gyerek, előadja a hú de nagy csata volt fílinget, vagyis csak annyit, hogy a földön terül el, és próbál felkelni onnan. Amint meglátja az első aurort, nem bírja tovább.*
-Mindig ilyen gyorsak? Ha a saját épületükben ennyi időbe telik ideérni, akkor mit adnak elő odakint? *Pimasz, szemtelen, de na, most talán igaza van.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szobrok terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobrok terme   Szobrok terme - Page 2 EmptyPént. Júl. 09, 2010 9:43 am

*Sikeresen feljutott a lukon át a következő emeltre, és visszapillantva észleli hogy társaiból lehulltak páran. Szeme találkozik Robertével, és kicsit meglepődik, de önkéntelenül is a nevét suttogja.*
- Robert...* azzal észbe kap és már el is tűnik, hogy idejében hopponálhasson.*
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szobrok terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobrok terme   Szobrok terme - Page 2 EmptyPént. Júl. 09, 2010 9:46 am

*Roberthez hasonlóan leszedek két embert, akik most édes tudatlanságban várnak arra, hogy visszakerüljenek a celláikba. Itt holnap vér fog fojni, ha megtudom ki miatt jutottak ki ezek a gonosztevők a celláikból, én nem állok jót magamért. A szőke fiúra pillantok, akik megsérült. Közelebb lépek, hogy ellássam a sebét, mert mint mindannyian én is kaptam kiképzést hogy elősegély nyújtáskor mit kell csinálni. Azonban a másikra szúrósan nézek.*
- Mindig ekkora szád volt kölyök? *kérdezem, de aztán inkább a súlyosabban sebesülttel foglalkozom. Robertot, Robertre hagyom.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szobrok terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobrok terme   Szobrok terme - Page 2 EmptyPént. Júl. 09, 2010 9:56 am

*Szintén leszed még pár halálfalót, de Cassandrára még mindig nem lő rá. Hirtelen elkapja a tekintették, majd a másik fiúhoz majd. A pálcáját ráteszi a sebre, majd elmorog egy bűbájt, hogy az sikeresen begyógyuljon.*
- Azt ajánlom, hogy fogd be a szádat, mert te is úgy járhatsz, mint ők, világos? *Morogja a fiúnak halkan, majd feláll mellőle. Közben érkezik még pár auror.*
- Ezeket azonnal cellájukba! *Parancsolja a többieknek, majd Cassidyhez fordul.*
- Azt hiszem ketten szöktek meg, nagyobb sebesülés nem történt. *Vázolja fel a helyzetet a főnökének, természetesen halkan.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Szobrok terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobrok terme   Szobrok terme - Page 2 EmptyPént. Júl. 09, 2010 9:59 am

*A történet halad, szépen lassan, de azt nem engedi hogy Cassidy a jobb karjához nyúljon, mert akkor kiderülne hogy neki is van egy csini kis égésnyom a karján. Csak feláll, és a két auror felé fordulva megszólal.*
- Nem lehetne hogy mi most visszamegyünk az iskolába? Azt hiszem ez a mai nap bőven kimerítette a kirándulás és a minisztérium megbízhatóságának fogalmát. *jegyzi meg gúnyosan csatlakozva Robertohoz.*
Vissza az elejére Go down
Roberto Esposito
Diák- Famine
Diák- Famine
Roberto Esposito


Férfi Kor : 28
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 64
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szobrok terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobrok terme   Szobrok terme - Page 2 EmptyPént. Júl. 09, 2010 10:07 am

-Ja, világéletemben, de most mondja azt, hogy nincs igazam. Ennyi idő alatt kirámolták volna az épületet is. Egyébként... a legérdekesebb terem a szoborterem, ezek után. *Nem hazudtolja meg a származását, a latin vér az latin vér marad.*
-Miért? Mert idejöttem látogatóba, és itt sérültem meg, mert éppen szökésben voltak néhányan? Most bezár velük egy cellába, mert kimondtam az igazságot? Ne mondja, hogy ez az én hibám. *Nem örül a sebgyógyításnak, legalább "harci sérülése" megmaradhatott volna, ha már feláldozta magát.*
-Ki. Most jön az, hogy közlik, ez is a látogatás része volt, hogy láthassuk az aurorok mindennapi munkáját. Láttuk. ~Késésben tökéletesek és együttműködőek. Lehet, ezt tanítják.~ *Elvigyorodik, egy vámpír gyorsasága kenterbe verné az egész társaságot.*
-Köszönjük a maradandó élményt, nem hittem, hogy egyszer átélhetem társadalmunk legjobb bűnüldözőinek baklö... hatékony közbelépését.
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szobrok terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobrok terme   Szobrok terme - Page 2 EmptyPént. Júl. 09, 2010 10:17 am

*És igen, megint eszembe jut, miért nem vállaltam soha gyereket. Kamasz korukban kibírhatatlanok. Kollegám jelentésére csak biccentek, láttam magam is mi történt. A két halálfalót elviszik mások, és pedig elindulok hogy teljesítsem a papírmunkát, és értesítsem azt a balfácánt. Nem mellesleg nem bánom hogy nem nekem kell itt maradni ezzel a két kis sátánkölyökkel.*
- Robert, ráb bízom őket, vidd őket haza vagy vágd be a cellákba rád bízom, de én az utóbbira szavaznék. *hhiszen sejtem én hogy a szöszi nem is oylan ártatlan. Ha az lenne hagyta volna hogy meggyógyítsam. Nem bánnám, ha itt töltene egy éjszakát, megkötőbűbájok alatt.*
~Nem bánnám ha szőszit nem engednék haza. A másik mehet annak csak a szája jár, de a szőke mintha határozottan titkolna valamit.~
*Sugallom mentális üzenetként a társamnak, aztán eltűnök.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szobrok terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobrok terme   Szobrok terme - Page 2 EmptyPént. Júl. 09, 2010 10:24 am

*Robertnek sem véletlenül nem ugrálnak a házában gyerekek. Neki sincs szüksége rájuk. Talán majd pár év múlva. Mst még tökéletesen elvan egyedül.*
- Rendben. *Bólint egyet. Szúrós pillantást vet Roberto felé, majd egy pálcaintéssel elhallgattatja. Elege van a sértegetéstől. Nem véletlenül késtek, de nem fog magyarázkodni egy kölyöknek.*
- Te elmehetsz. Nemsokára itt lesz Alex és Miss Berger. *Mondja Robertonak, aki természetesen nem tud válaszolni.*
- Te viszont itt maradsz éjszakára. *Mondja Tednek. A többiek látszólag épek és egészségesek, így őket is elengedi. * ~Nem tévedsz, Cass, titkol is.~ *Erről is beszélnie kell majd Alexszel, de a legfontosabb most a Miller gyerek.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Szobrok terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobrok terme   Szobrok terme - Page 2 EmptyPént. Júl. 09, 2010 10:30 am

*Felmordul, amikor Robert elhallgattatja a barátját, ez nem tetszik neki nagyon nem. Felháborodásának hangot is ad.*
- Milyen jogon tart benn? Hogy megszöktek a halálfalók, és fel mertem venni velük a harcot? Vagy hogy megy ez, én itt töröm magam, hogy megvédjem a barátnőmet meg a többieket erre maguk még engem akarnak benn tartani?! *kel ki magából enyhén szólva, de egy helyben áll, nem mozdul, csak lassan megmozgatja a jobb kezét. Kezdi újra érezni a vérkeringését. Tudja hogy ha most benn fogják, nem eresztik ki egyhamar.*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szobrok terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobrok terme   Szobrok terme - Page 2 EmptyPént. Júl. 09, 2010 10:33 am

*Végre visszaengedik az aurorok a diákokhoz őt is, és Alexet is. Végignéz rajtuk, látszólag mindenki egyben van.*
- Na ennyit az angolokról. *Húzza el a száját. Közben Alex pár szót vált Roberttel, azt beszélik meg, hogy Ted nem mehet vissza az iskolába, csak holnap. Sandra még egyszer végignéz a diákokon, majd ha Alex végzett, hozzá fordul.*
- Akkor menjünk... elég volt ennyi kaland mára. *Sóhajt egyet, majd Alexszel összeterelik a diákokat, és a zsupszkulcsot használva visszamennek az iskolába. Kivéve Tedet, aki magára marad Roberttel.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Roberto Esposito
Diák- Famine
Diák- Famine
Roberto Esposito


Férfi Kor : 28
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 64
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szobrok terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobrok terme   Szobrok terme - Page 2 EmptyPént. Júl. 09, 2010 10:35 am

-Istenem, ez a vendégszeretet, ezt híresztelni fogom, a hatékonyságukkal együtt. *Többet nem tud mondani, mert elnémítják, annyira meg nem hülye, hogy ne tudja, ezt nem fogja tudni hatástalanítani csak úgy, hiába az igézések az erősségei az átkok mellett. Azonban nem olasz lenne, ha ezt ennyiben hagyná. Lehet, beszélni nem tud, nonverbális varázslatra még nem képes, de ütni azt igen.
Lehet, nem jut odáig, de hogy nekimegy azoknak, akik Tedet el akarják cipelni, az biztos. Maximum együtt éjszakáznak egy cellában.*
~Egy olaszt sose akarj megfékezni, pláne ne így, ha egyszer te sültél fel a bagázsoddal együtt.~ *Dühös, még a végén ő lesz a hibás azért, mert simán megléptek volna, ha nem állnak le vitázni. Elindul a fickó felé, nem fog megállni, míg haverja nem lesz szabad. A hv-ja boldog lesz, őket kitiltják, de annyi baj legyen. Bővül a kartonja egy újabb szabályszegéssel. Lehet, nem olyan profi, mint az aurorok, de bunyóban igen járatos, és ha eljut odáig, tuti, hogy egy ütést legalább bevisz, vagy rúgást, vagy bármit.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szobrok terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobrok terme   Szobrok terme - Page 2 EmptyPént. Júl. 09, 2010 10:42 am

*Végighallgatja Tedet minden szó nélkül, majd teljes nyugalommal válaszol.*
- Hiába vádaskodsz itt, ez a főnököm utasítása. Nem tehetek mást, bent kell tartsalak. És egyébként is, megsérültél. Úgyhogy, nincs ellenvetés, velem kell jönnöd. Ha nem tetszik, téged is megnémíthatlak, mint azt az okostojást, vagy esetleg el is kábíthatlak. Tényleg... *Éppen feloldaná a varázslatot, amikor a srác mintha meghülyülne. Teljes erőből nekimegy, és belendít egy ütést. de mivel önvédelmet is oktatnak az auroroknak, simán kivédi, majd lefogja a srácot.*
- Akkor ketten éjszakáztok itt. Végül is nekem tökmindegy. *Vonja meg a vállát, majd egy varázslattal gúzsba köti a Roberto karjait, hogy ne tudjon mocorogni.*
- Mehetünk, vagy van valamelyikőtöknek ellenvetése? *A többi diák a tanárokkal együtt közben már elment, igaz ők is meglepődtek Roberto viselkedésén. Viszont jobb, ha minél előbb távoznak innen.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Szobrok terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobrok terme   Szobrok terme - Page 2 EmptyPént. Júl. 09, 2010 10:50 am

*Sindyre néz, és higgadtan próbálja üzenni a szemeivel hogy ne aggódjon érte, minden rendben lesz. De amikor Robertot csúnyán letörik, azt ő sem hagyja annyiban.*
- Hát ez aztán fantasztikus komolyan. Ez hiányzott nekem még mára. Maga, meg a főnöke, meg a csicskásai. Ha megsérültem, akkor nem kórházba kellene mennem? *érvel csak a maga igaza ellen, ő nem megy neki Robertnek, bár lenne pár szép szaftos gondolata hogy mit tudna kezdeni vele. Egyenlőre szájal,mikor már mindenki elment, egy édes hármasban maradtak.*
- mért nem rögtön azt mondják hogy állandó cellát tartanak fenn nekem mert én vagyok a híres és rettegett Leader?! *replikázik tovább, nem adja olyan olcsón a bőrét, és Robert megértheti miért is nincs ő jóba a kedves HV-vel.*
Vissza az elejére Go down
Roberto Esposito
Diák- Famine
Diák- Famine
Roberto Esposito


Férfi Kor : 28
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 64
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szobrok terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobrok terme   Szobrok terme - Page 2 EmptyPént. Júl. 09, 2010 10:54 am

~'Nyád!~ *Gondolhatta volna, hogy ez sem jön be, de azért meglepetést az okozott rendesen. Ha most nem ember lett volna, az életben nem fogják le, így azonban nem tud mit tenni. Az még inkább feldühíti, hogy még meg is kötözik, ettől bevadul, szabadulni akar. Kedvesen tapos rá a mögötte álló auror lábára, és vigyorog is mellé. Azért valamit csak elért mégis, hiába fegyverezték le teljesen, nem adja meg magát. Ketten vannak, legalább Ted meg tudna lépni, ha már ő nem is.
Maximálisan annyi szerepelhetne az aktájában, hogy nekiment egy aurornak. Persze azt nem fogja annyiban hagyni, és most már biztos, kedvesen elmeséli odahaza is, milyen zseniálisak az angolok, akik még egy szökést sem tudnak megakadályozni.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szobrok terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobrok terme   Szobrok terme - Page 2 EmptyPént. Júl. 09, 2010 10:59 am

*Ted ismét gúnyos megjegyzéseket vég a fejéhez, amire csak sóhajt egyet.*
- Majd az itteni orvosok ellátnak. *Veti oda neki. Mindenesetre ő elindul, remélhetőleg előtte megy a két jómadár is.*
- Lehet, hogy azt kellene. De ne aggódj, hamarosan megkapod a celládat. Csak egy kicsit elbeszélgetünk veled holnap. Talán még hazamehetsz, de nemsokára úgyis jössz vissza. *Vonja meg a vállát. Tudja, hogy Ted halálfaló, csak azt nem, hogy ő a Leader jobbkeze. A srác meg csak nem olyan hülye, hogy ne sejtse, hogy miért akarják bent tartani. Ekkor viszont rálépnek a lábára.*
- B*meg! *Morogja, majd meglöki a srácot. Kezd ebből a két kölyökből elege lenni.*
- Na, indulás, nincs időm tovább szórakozni veletek. *Morogja, majd reméli, hogy a két gyerek elindul kifelé.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Szobrok terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobrok terme   Szobrok terme - Page 2 EmptyPént. Júl. 09, 2010 11:07 am

- Az itteni orvosok hagyjanak békén ha ilyen hatékonyak mint maguk. *csípősködik és nem ő sehová sem indul el. Marad egy helyben ahol van, viszont szélesen rávigyorog Robra, mikor az a férfi lábára lép. De nem bírja megállni, elkezd nevetni, és a végén már csukladozik a röhögéstől.*
- Hát ez a maga formája, még egy gyerekkel se bír el. *nyögi ki, majd kicsit komoylabbra veszi a figurát. Sok midnen forog itt kockán. Az élete, a szabadsága, a jövendőbeli poziciója, nah és persze a zsebszelleme.*
- Nem ragaszkodom annyira hozzá ami azt illeti. Jobban örülnék egy kényelmes szobának, puha ággyal és fotelokkal. *adja elő a kívánságát, miközben gondolatai egymást kergetik, hogy mi vár rá holnap. Biztos benne, hogy nem lesz könnyű dolga, de bízik annyira magában hogy találjon innen is kiutat.*
Vissza az elejére Go down
Roberto Esposito
Diák- Famine
Diák- Famine
Roberto Esposito


Férfi Kor : 28
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 64
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szobrok terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobrok terme   Szobrok terme - Page 2 EmptyPént. Júl. 09, 2010 11:19 am

*A lökésre felmordulna, ha tudna, így csak kénytelen arrébb lépni, mert megállni nem tud.*
~Persze, most egyből sok dolgod van, mi? Eddig volt időd, nem zavart, hogy romba dőlt az épület. Röhej.~ *Nem, ő nem megy innen sehova, és pontosan tudja, miért akarják Tedet itt tartani. Hallotta, mit mondott, és ha eddig nem lett volna 1000%-ig biztos abban, hogy belép, most már az. Megjegyzi a fickó arcát, ahogy tette a másiknál is, nem felejt, egyszer vissza fog vágni ezért.
Már csak vigyorog, egyre szemtelenebbül, Ted megjegyzésére még szélesebbé válik. Tényleg komikus a helyzet, most már szórakoztató, azt leszámítva, hogy még mindig bosszantja, hogy nem tud beszélni, sem ütni. Maximum kirángatják innen, magától el nem indul kifelé, de azért még bólint a kívánságra, ez a minimum a támadás után, egy bőséges pótvacsorával kiegészítve.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szobrok terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobrok terme   Szobrok terme - Page 2 EmptyPént. Júl. 09, 2010 11:31 am

*Fejet csóvál. Nem véletlenül nem dolgozik olyan helyen, ahol sok lenne a gyerek.*
- Na idefigyelj, Forrester. Elegem van a nyavalygásodból Ha azt mondtam mész, akkor mész. És mivel nincs itt senki, ezt nem fogják látni. *Tedet is megpróbálja megkötözni, ha nem jönne össze, akkor elkábítja, majd az egyik gyereket magasba emeli, és maga előtt lebegteti, a másikat meg szabad kezével ráncigálja maga után. Remélhetőleg így már végre eljutnak a parancsnokságra, ahol bezárja őket egy szobába, ami nem cella. Van bent egy ágy, egy kanapé, egy fotel, és egy kis szekrény. Az éjszakát meg az irodájában tölti, jelentést ír.*

//Bocsánat, srácot, de nagyon álmos vagyok. Tudom, hogy lehetett volna még ezt tovább is játszani. Köszönöm, hogy itt voltatok, remélem nem volt annyira rossz. Smile//
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Szobrok terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobrok terme   Szobrok terme - Page 2 EmptyPént. Júl. 09, 2010 11:38 am

*Nem is kellene még ilyen helyen sem dolgoznia ha nem bírja a gyűrődést.*
- Magának van elege belőlem? akkor én mégis mit szóljak? *vág vissza szokás szerint, majd felháborodottan felmorran a megkötözésre, és cifrát káromkodik, de nem tehet mást, hagyja hogy elráncigálják a helyszínről. De azt megfogadja, hogy holnap akkor sem lesz könnyű dolguk vele, mindent meg fog tenni hogy pokollá tegye a munkát. Robertora rávigyorog, nem lesz ez halálos vicc. Mindenesetre ahogy leparkolják őket és remélhetőleg feloldják a bűbájokat is, igyekszik elaludni hogy holnap éber elmével álljon a kihallgatás elé.*

//Semmi baj, köszönjük mi is a játékot.//
Vissza az elejére Go down
Roberto Esposito
Diák- Famine
Diák- Famine
Roberto Esposito


Férfi Kor : 28
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 64
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szobrok terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobrok terme   Szobrok terme - Page 2 EmptyPént. Júl. 09, 2010 11:45 am

*Hiába próbálja megakadályozni, hogy Tedet is elkapják, reménytelen a helyzete. Ráadásul még ki is cibálják, így van olyan rendes, hogy behúzza a kéziféket, hogy az se legyen olyan egyszerű. A szoba azért már egy fokkal jobb, még sem egy cella, már csak a vacsora hiányzik hozzá.
Ha feloldják az átkokat, akkor sem szólal meg, ott tuti, hogy a falnak is füle van. Miután becsukódik az ajtó, elvigyorodik, nesze neked kirándulás és látogatás. Most már elmondhatják, tényleg mindent láttak. Nem aggódik a holnap miatt, mégis mit vágnak a fejéhez? Hogy meg akart ütni egy aurort, majd rátaposott a lábára? Hatalmas bűnt követett el, ezen röhögni tudna.
Elfoglalja a fotelt, neki ott is jó, mivel elég kényelmes, lábtartónak az éjjeliszekrényt használja, és hasonlóképpen Tedhez, pihenni próbál. Nem lesz könnyű a holnap sem.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szobrok terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobrok terme   Szobrok terme - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Szobrok terme
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Nyugalom terme
» Titkok rejtett terme

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Határtalan :: Angol Mágiaügyi Minisztérium-
Ugrás: