Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapAurorparancsnokság - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Aurorparancsnokság - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Aurorparancsnokság - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Aurorparancsnokság - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Aurorparancsnokság - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Aurorparancsnokság - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Aurorparancsnokság - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Aurorparancsnokság - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Aurorparancsnokság - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Aurorparancsnokság - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Aurorparancsnokság - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Aurorparancsnokság - Page 3 Vote_lcapAurorparancsnokság - Page 3 Voting_barAurorparancsnokság - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Aurorparancsnokság - Page 3 Vote_lcapAurorparancsnokság - Page 3 Voting_barAurorparancsnokság - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
Aurorparancsnokság - Page 3 Vote_lcapAurorparancsnokság - Page 3 Voting_barAurorparancsnokság - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
Aurorparancsnokság - Page 3 Vote_lcapAurorparancsnokság - Page 3 Voting_barAurorparancsnokság - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Aurorparancsnokság - Page 3 Vote_lcapAurorparancsnokság - Page 3 Voting_barAurorparancsnokság - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
Aurorparancsnokság - Page 3 Vote_lcapAurorparancsnokság - Page 3 Voting_barAurorparancsnokság - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Aurorparancsnokság - Page 3 Vote_lcapAurorparancsnokság - Page 3 Voting_barAurorparancsnokság - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
Aurorparancsnokság - Page 3 Vote_lcapAurorparancsnokság - Page 3 Voting_barAurorparancsnokság - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Aurorparancsnokság - Page 3 Vote_lcapAurorparancsnokság - Page 3 Voting_barAurorparancsnokság - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
Aurorparancsnokság - Page 3 Vote_lcapAurorparancsnokság - Page 3 Voting_barAurorparancsnokság - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Aurorparancsnokság

Go down 
+13
Raidon Hoshi
Raymond Glosser
Wallace Xavier Walters
William Quentin Watson
Roberto Esposito
Ted Forrester
Sindy Logan
Sandra Berger
Harry Stride
Alex Wilfred
Robert Lawrence
Cassidy Heyes
Főmesélő
17 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Aurorparancsnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 3 EmptyHétf. Júl. 12, 2010 9:53 am

*Csak biccent, kezdi unni a minisztériumos kalandnak ezt a részét. Erre nem vett jegyet.*
- Ahha, csak mert annak hangzott. *nyugszik meg és újfent hátradől a székben, ami nem kényelmetlen, de lehetne jobb is.*
- Jó oké, ártatlan vagyok mint a ma született bárány, ez megfelel? *kérdezi, majd Robertre néz.*
- Mondja, nem szeretné visszaadni a késem? *nem nyúl ki érte, csak kérdezi. A társalgás ezen részébe meg nem szól bele. Ő is tudna mesélni a Leaderről, de akkor itt dekkolna még egy fél életet. Rászólni meg nem fog Willre, úgysem hallgatna rá.
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 3 EmptyHétf. Júl. 12, 2010 9:57 am

- Nos, ha nem bízik bennem, pedig egy teljesen fair cserét ajánlottam, akkor mindegy. Igazából akkor játszom... Úgysem figyel rám.
*Ezzel Roberthez lép, és belenyúl az arcába, majd az auror testébe, átnyúl a szemein, szarvakat mutat neki, és közben ír dalokat énekel. Mikor befejezi, beül Robert ölébe.*
- Appuuuuuu! Kérek karácsonyra egy biciklit! Kéééééreeeeeeeeeeeek! Lécciléccilécci!
*Ezzel benyúl a férfi szájába, majd a gyomrába, majd a homlokába. Hacsak az auror nem lép le a szobából, Will kegyetlenül kínozza ilyen módszerekkel. Végül már odáig is megy, hogy beleböfög párszor a férfi arcába, fülébe... Párszor? Ha kell, fél órán át!*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 3 EmptyHétf. Júl. 12, 2010 10:06 am

- De, máris visszaadom. *De nincs ideje átnyújtani a kést, mivel a szellem elkezdi "molesztálni". Belenyúl az arcába, meg a gyomrába, ami annyira nem jó érzés. Sőt a böfögés sem. Akaratlanul is összecsukja a kést, aminek hála - mivel a kés kinyitásával jött elő a szellem, akkor a becsukásával eltűnik - Willnek nyoma sincs. Robert körbepillant, majd átadja a kést.*
- Hú... Ekkora egy gyökeret, komolyan. *Húzza el a száját.*
- Forrester, most elmehetsz. Alapból nem volt szándékom téged tovább bent tartani. Nem volt szükséges ez az agyondícsérés a haverodtól... akarom mondani tanácsadódtól. *Elvigyorodik, majd egy papírt vesz elő.*
- Ide kérek még egy autogramot, hogy bizonyítsd, hogy elengedtünk, aztán húzd el a csíkot, de gyorsan. *Mondja, majd ha az aláírás megvolt, fejével biccent az ajtó felé, és nekilát jelentést írni.*

//Köszönöm, jó éjszakát! (://
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Aurorparancsnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 3 EmptyHétf. Júl. 12, 2010 10:14 am

*Átveszi a kést, ami kezdett egyre nagyobb bonyodalmat okozni az aurornak, és elvigyorodik. A kést zsebre teszi, és szinte már megértően biccent a férfinak.*
- Hát, lehet hogy nem a legkellemesebb társaság, néha van egy két jó momentuma. *azért nem írja le teljesen a barátját, de nem is kell hogy sokat tudjanak róla. Szemmel láthatóan az auror nem képes feldolgozni hogy Will volt alex támadója, most meg milyen hülye volt.*
- Hát ami azt illeti magam sem számítottam rá. *mosolyodik el, és megnyugszik hogy elmehet, ezzel él is amint lehet.*
- Ha már ilyen szépen kéri *azzal aláírja hogy tudomásul vette hogy elmehet és hogy elengedték, meg hasonlók, aztán zsebében Willel elindul kifelé miközben udvariasan elköszön.*
- A soha viszont nem látásra. *lép ki az irodaajtón, és amerre tegnap bejöttek, arra szépen ki is megy, fura tekintetektől kísérve, hogy mit keres itt egy gyerek. De ezekkel nem foglalkozik, csal nyugodt léptekkel kisétál a főbejáraton és a menedékhelyre hopponál, hogy pihenjen egy kicsit.

//Én is köszi//
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 3 EmptyKedd Júl. 20, 2010 9:34 am

*Egy személyzetis minisztériumi munkatárs kísérte ide, hogy idetaláljon, aki furán méregette, nyilván azt hitte ő is, mint mindenki, hogy ő William, pedig nem. Az irodába érkezve mondták hogy foglaljon helyet, máris szólnak Robert Lawrence aurornak, aki őt hívatta. Helyet foglal a széken, és körbenéz, teljesen átlagos iroda, semmi extrával. Lace kék kőmosott farmert visel, zsebéből kikandikál hófehér pálcájának vége. Felsője szürke. Vörös haja szabadon, mióta testvére meghalt, egyszer sem fogta össze. zöld szemeivel ráérősen szemlélődik.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 3 EmptyKedd Júl. 20, 2010 9:47 am

*Lawrence auror egy bögre kávéval és a cigisdobozával jön be az irodába. Amikor meglátja, hogy ki ül az asztalnál, először azt hiszi, hogy William az. De aztán elgondolkodik, hogy ő Wallace-t hívatta.*
- Ó, szép jó estét! *Köszön a fiúnak, majd leül vele szemben.*
- Ugye te vagy Wallace Xavier Walters? *Kérdezi. A nevet az asztalán heverő egyik papírból puskázza ki.*
- A fene, hogy ennek a két gyereknek ilyen hosszú neve van. *Morgolódik halkan.*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 3 EmptyKedd Júl. 20, 2010 9:57 am

*Felnéz az érkezőre, és kicsit hunyorít. Káros szenvedélyek, amiből neki csak a kávé van. Talán. Végigméri Robertet, mintha csak az erejét mérné fel, majd lassan elmosolyodik.*
- Jó estét önnek is, Lawrence auror.
*Viszonozza a köszöntést kedvesen, majd hátradől a széken, és biccent.*
- Igen, én vagyok Wallace, személyesen. De hát ezt gondolom tudja, hiszen maga hívott ide, ilyen istentelen órában.
*Feleli sima modorban, amit az ember talán nem várna egy 18 éves fiútól.*
- Hosszú, de lagalább nem könnyű elfelejteni.
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 3 EmptyKedd Júl. 20, 2010 10:03 am

*Közben ő belekortyol a kávéjába. Egész éjszaka jelentéseket kell írnia, meg olvasgatnia, így csak a kávé és a cigi segíthet rajta.*
- Igen, tudom. Csak egy pillanatig azt hittem, hogy a testvéred szelleme az. A múltkor itt garázdálkodott az irodámban. *Húzza el a száját. A legújabb fejleményekről ő még nem tud.*
- Hát nem, ez igaz. *Biccent a fiúnak.*
- Gondolom sejted, hogy miért hívtalak ide. A testvéredről, William Quentin Watsonról szeretnélek kérdezni. Vagy tömörebben... azt szeretném, hogy mindent mondj el róla, amit tudsz. *Nem kertel, nem az erőssége. Rápillant a fiúra, hogy hogyan reagál erre. Megfordul a fejében, hogy talán megtagadja az egész vallomástételt. De egy próbát megér.*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 3 EmptyKedd Júl. 20, 2010 10:08 am

*modortalanságnak tartja hogy őt semmivel nem kínálták meg, de nem teszi szóvá, van most fontosabb amire figyelnie kell.*
- Ez könnyedén előfordulhat, szeret mindenütt maga után felfordulást hagyni. Legalábbis én így ismertem meg.
*Feleli a fiú, kifejezéstelen arccal, ő tud arról hogy feltámadt, hiszen a kapcsolatuk miatt megérezte hogy testvére újra életben van, és elkeseredett dühöt is érzett.*
- Igen, sejtettem hogy valami ilyesmi van a dolog mögött, azonban nem szolgálhatok sok információval. Mielőtt az iskolába kerültem azt sem tudtam Liamról hogy létezik, itt találkoztunk előszzör.
*Adja elő kicsit elgondolkodva, és hintázva a székkel.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 3 EmptyKedd Júl. 20, 2010 10:22 am

- Én is. *Mosolyodik el. Azért örül, hogy nem Williammel beszélget, mert az nem lenne annyira nyugis.*
- Hogy-hogy csak akkor ismerted meg? Nem ikrek vagytok? Vagy elváltak a szüleitek? *Morgolódik kicsit. Igaz, a két gyerek szüleiről semmi sem volt az akták között.*
- És... mit tudsz róla most? Hol van? Még mindig a Forrester gyerek késében?
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 3 EmptyKedd Júl. 20, 2010 10:31 am

*A testvére már fejen állna az asztal közepén, ahogy ismeri őt.*
- Tudja ez a mi esetünkben kicsit bonyolultabb. Mielőtt ide nem jöttem fogalmam sem volt hogy van egy ikertestvérem, meg is lepődtem rendesen, de aztán megbeszéltük. Nekem öt évvel korábbanról semmiféle emlékem nincsen, ezt magam is furcsálom de ez van. Az én szüleim, legalábbis, akikről képzeltem hogy a szüleim, egy búzatáblában találtak rám és ők kereszteltek el így, mert még a nevemet sem tudtam. Kísérteties hogy hasonlít a testvéremére, de nem sejthettem hogy amint megérkezem a Wilianba rögtön belé botlom. Pedig így történt, és megbeszéltük hogy most ilyenkor mi van, mi a helyzet, és arra jöttünk rá, hogy mi ketten egyek vagyunk, és öt évvel ezelőtt ő hozott létre engem, a vadmágiájával. És hát a kis élet történetem, tömören összefoglalva, ha részletesebben mesélném el, azzal már untatnám.
*Foglalja össze egy kis monológban az életét, és az érzéseit, majd a következő kérdésre kicsit elgondolkodik és vállat von.*
- Liam életben van.
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 3 EmptyKedd Júl. 20, 2010 10:37 am

*Végighallgatja a fiút, néhány helyen bólogat is. Közben pár dolgot lejegyzetel, mert ilyenkor már nem fog annyira az agya, hogy minden megjegyezzen.*
- Tehát azt mondod, hogy ő hozott létre téged. És... mit gondolsz? Ugyanolyan személyiséggel rendelkezel, mint ő, vagy van különbség köztetek? *Kérdezi, majd a válaszra hümmög párat. Nem mutatja jelét, hogy annyira meglepődött volna.*
- Akkor ezért kellett a Forrester gyereknek az a sok bájitalhozzávaló. *Jegyzi meg magának, majd a fiúra pillant. Kíváncsi, mit válaszol.*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 3 EmptyKedd Júl. 20, 2010 10:42 am

*Kis ideig némán figyeli a jegyzetelő aurort, és nem szól semmit, csak összeszedi a gondolatait, meg szétválasztja, mert lassan Anor tudása is belefolyik a beszélgetésbe.*
- Igen ő hozott létre engem.
*Biccent, és kicsit Will-esen félredönti a fejét miközben kérdez.*
- Maga szerint hasonlít rá a viselkedésem? Ha olyan lennék mint ő, akkor maga már a méregtől vörösödve fenyegetne hogy egy életre kiutal nekem egy cellát.
*Kuncog fel, mert kettejük közül ő a jó fiú.*
- Biztosan, én csak azt tudom hogy él, azt már nem hogy miként lehetséges ez.
*Jegyzi meg, mert bár tudja hogy testvére gyilkosa adta vissza az életét, nem kell ezt tudnia Robertnek is. Már úgyis tudja.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 3 EmptyKedd Júl. 20, 2010 10:48 am

*A kérdésre felvonja a szemöldökét.*
- Nem arra gondoltam, hogy milyen a viselkedésed. *Hümmög párat, majd hozzáteszi.* Arra gondoltam, hogy te is halálfaló vagy, vagy nem? *Teszi fel egyszerűbben a kérdést, talán így a legjobb.*
- Gondolom valami rituáléval ismét az élők soraiba emelték. Tök jó. Még egy gonddal több. *Húzza el a száját. Most már nem csak a Forrester gyereket kell figyelnie, hanem a Watson kölyköt is.*
- Azt nem tudod hol van most a testvéred?
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 3 EmptyKedd Júl. 20, 2010 10:55 am

*A kérdésre kicsit hümmög, majd kinyújtózik, és mindkét vállán feljebb rángatja a pólót, hogy Robert lássa nincsen megbélyegezve. Arról meg hogy Anor, vagyis maga a Leader tudása kering a fejében, nem tud más, csak Liam és Ted.*
- Nos, mint láthatja nincsen rajtam az a valami, tehát nem vagyok az. Meg úgy amúgy is, maga szerint ha halálfaló lennék, akkor minden félelemérzet nélkül besétáltam volna magához?
*Kérdezi furán mosolyogva, mintha egy jószándékú tanító magyarázna a tanulatlan diákjainak. A következőre, hogy rituálé történt volna, vállat von, ezt nem tudja. *
- Nem, azóta nem is láttam, a halála előtt találkoztam vele utoljára.
*Felel készségesen, és zsebre teszi a kezét.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 3 EmptyKedd Júl. 20, 2010 11:00 am

*Végigpillant a srác karján. Tényleg nincs rajta pentagramma.*
- Hát... A Forrester gyerek megtenné, ha idehívnám. Csak hogy eljátssza, ő nem halálfaló. *Mondja teljesen nyugodtan. Tedtől tényleg kitelne az ilyen.*
- Értem. És nem mondott neked valamit a terveiről? Hogy mihez akar kezdeni?
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 3 EmptyKedd Júl. 20, 2010 11:05 am

*Ha a férfi kigyönyörködte magát a tökéletesen sima bababőrében, vissza húzza rendesen a pólót, és visszadől a székben.*
- Nem ismerem ezt a Forrestert, szóval sejtelmem sincs milyen ember.
*Jelenti be tanácstalanul, mintha tudnia kellene ki az a Ted. Álmaiban látta csak, amikor megölte a testvérét, és amikor fel is támasztotta.*
- Nem, tudja az az igazság, hogy nagyon keveset tudtunk beszélgetni. Amikor idejöttem őt már üldözték, és menekülnie kellett, nyilván nem álltunk meg egy életet átvitató csevejre. Utána is csak kétszer, talán háromszor ha találkoztam vele. Sajnálom, de nem tudok mit mondani, ha van is valami amiről beszéltünk, az a közös múltunk, mesélt nekem, milyen volt régen.
*Teszi hozzá, hogy ő az égvilágon semmit nem tud. Ha tudna, akkor nem lenne itt. Ha tudná hol van Will, már az ő karjaiba vetette volna magát, hogy üdvözölje ismét az élők sorában.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 3 EmptyKedd Júl. 20, 2010 11:13 am

*Bólogat a fiú szavaira. Úgy véli, nincs sok értelme ennek a kihallgatásnak, mivel Lace tényleg nem tud semmit.*
- Értem. Rendben van. Esetleg valami, amit el akarsz még mondani? *Hátha van valami, de nem hiszi, hogy lenne.*
- Mert ha nincs, akkor elmehetsz. Viszont lehet, hogy még lesz egy köröd ide. *Utal arra, hogy ezt a beszélgetést még nem fejezték be. Később még lehet, hogy szüksége lesz a fiúra.*
- Köszönöm a válaszaidat. És vigyázz magadra. *És ezzel olvashatatlan betűkkel körmölni kezd. Majd bűbájokkal kiigazítja. A fiú meg elmehet, ha akar, többet nem foglalkozik vele. Rob már csak ilyen modortalan.*

//Köszönöm, de lassan elalszom.Smile Jóéjt majd neked is.//
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 3 EmptyKedd Júl. 20, 2010 11:19 am

*Szerinte sincs sok értelme, és nem tudja hogy Robert hogyan gondolhatta hogy ha tudna is valamit Liamról elmondaná.*
- Nem nincsen semmi. Sajnálom hogy nem tudtam segíteni.
*Jegyzi meg kis sajnálattal a hangjában, majd biccent.*
- Rendben küldjön baglyot ha beszélni szeretne velem, de ne a találkozó előtt negyedórával ha kérhetem.
*Mutat együttműködést, majd feláll és nyújtózik egyet, és elindul az ajtó felé.*
- Maga is vigyázzon magára. viszlát.
*Búcsúzik stílusosan, mert ebben a világban jobb ha az aurorok vigyáznak hogy hova lépnek, nem pedig a diákok.*

//Én is köszönöm, és jó éjt auror bácsi^^//
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 3 EmptyPént. Szept. 03, 2010 8:21 am

*Ray érkezik Robert irodája elé. Két okból érkezett. Az egyik személyes, a másik magáncél. Látogatás, ügyében, és ez miatt a Wallace gyerek miatt. Kettőt koppint az ajtón és várja, hogy beinvitálják. Szájában egy piros Marlboro parázslik. Közben kezében papírokat tart. Ez a tegnap történt látogatása Wallace-nál.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 3 EmptyPént. Szept. 03, 2010 8:26 am

*A székében ül, a lába fent az asztalon, és ő is dohányzik. A kezében egy papír van, éppen azt futja át, de kedve, nem sok van hozzá. Lehet, hogy beszélnie kellene Cassidyvel. Egy kis szabadság nem ártana. Vagy egy jó hosszú szabadság. Már napok óta őrlődik ezen, de nem akarja cserben hagyni főnökét.
Farmert visel, egy fekete inget, és tornacipőt. A haja összefogva, arca kicsit borostás.
A kopogásra felpillant, meg leveszi a lábát az asztalról.*
- Gyere! *Nem tudja ki az, nem várt senkit.*
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 3 EmptyPént. Szept. 03, 2010 8:31 am

*Meghallja a beinvitálást. Gyorsan igazít egyet sötétkék ingén. Zakója most az irodájában maradt. Amúgy, kivételesen egy fekete farmer van rajta, barna cipővel. Lenyomja a kilincset, és belép. Kiveszi a szájából a cigit, és egy félmosolyra húzza a száját.*
-Szervusz, Robert! *Vidáman köszön rá a férfire. Egyik kezében cigijével, másik kezében az irattal hadonászik éppen. Inteni akarna, de csak a papír lebben meg.*
-Hogy s mint vagy? *Kérdi, és odasétál az asztala elé, és leül a Roberttel szembeni székre.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 3 EmptyPént. Szept. 03, 2010 8:40 am

*Belép az illető, ő pedig meglepődik. Raymund Glosser? Mit keres ez itt, és miért pont ilyenkor. Pislog párat, de nem áll fel üdvözölni a férfit.*
- Jó estét, főnök. Üljön le! *Szólal meg, majd leteszi a kezében lévő papírt, és elnyomja a cigit. Cassidyt is elég nehéz tegeznie, nemhogy az osztályvezetőt.*
- Hát mit ne mondjak, pocsékul. Hogy lehetett kiengedni? Hónapig dolgoztam rajta, nyomoztam, szimatoltam, már ott tartottam, hogy beépülök halálfalónak. És odamegyek, elkapom, behozom, Stride meg kiengedi, sőt még bocsánatkérő levelet is küld neki. Mi ez? *Nem emeli fel a hangját, inkább lemondóan beszél. Eleinte mérges volt, most már inkább csalódott.*
- Miért jött egyébként? *Teszi hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 3 EmptyPént. Szept. 03, 2010 8:50 am

-Ugyan, Robert! Hagyjuk a magázódást. Tegezz le. Nem vagyok én annyira öreg, hogy magázni kelljen. *Egy pajkos mosoly. És már helyet is foglalt. Közben beleszív a cigibe.*
-Hiába szajkóztam Stride-nak, hogy nem kell szabadon engedni. Azt mondta, hogy nincs elég bizonyíték. Tudom, mennyit dolgoztál. Elhiszem, hogy most nagyon sz*r neked, és megértelek. *Biccent megértően. Együtt érez a férfival. Nehéz munka volt, és most kezdhetik előröl.*
-Tegnap meglátogattam Wallace Xavier Walterst. És, nem volt valami vidám látogatás. Másrészt meg, lassan már bedepizek, ha több papírmunkát kell megcsinálni. Nos, a lényegre térek. Elképzelni sem tudom miért, de valami nincs rendben a kölyökkel. Szóval, megfigyeltetem. Kezd olyan lenni... mint a testvére. És ez pedig nem jó előjel. Nekem azt mondta, hogy nem fogja felkeresni a Leadert. De nem vagyok benne biztos. Szóval ráálítok egy aurort... *Hatásszünet. Nem Robert lesz az.* ...Persze nem te leszel az, hiszen te, és Cassidy vagytok a legjobb aurorok. Így azt gondoltam, hogy mi lenne ha maradnátok a Leader ügyön? *Kérdez rá. Mert a közérdek nem ezt kívánja, de itt más más forog kockán. Sok-sok ember élete. És a szükség törvényt bont. Így Roberték maradnak.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 3 EmptyPént. Szept. 03, 2010 9:00 am

- Rendben. *Ő nem mosolyog. Semmi kedve sincsen a mosolygáshoz.*
- Lett volna bizonyítékom, ha adnak még pár napot. De nem, mert annak a köcsögnek Stride is a markában van. *Rázza meg a fejét. Többet nem nagyon akar beszélni erről, meg arról sem, hogy neki most mennyire szar.*
- Ó, az a Watson gyerek testvére? *Már nem emlékszik pontosan, annyi név forgott itt a Leader ügy környékén. Végighallgatja Rayt, majd hümmög párat.*
- Kezd olyan lenni, mint a testvére? Szóval egy pszichopata? Az nem jó, nagyon nem. Még egy állat a világnak. Fantasztikus. *Húzza el a száját. Ebből a két gyerekből már így is elege van. Főleg Willből. Lenyúlja a csaját, utána meg, amikor tanúskodnia kellene Anor ellen, lelép Tibetbe.*
- Szóval akkor ráállítod az egyik balféket a Waltersre, mi meg Cassidyvel gyűjtsünk további bizonyítékot Anor ellen? Ergo kezdjük elölről az egészet? *Sóhajt egyet.*
- Azt lehet már tudni, hogy Anor merre szívódott fel? *Mert az fontos lenne. De hát mivel Robert szabadságolta magát, Cassidy lassan belehal a papírokba nem valószínű, hogy bárki is érdemi munkát végzett volna.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Aurorparancsnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Aurorparancsnokság
Vissza az elejére 
3 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Határtalan :: Angol Mágiaügyi Minisztérium-
Ugrás: