Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapAurorparancsnokság - Page 5 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Aurorparancsnokság - Page 5 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Aurorparancsnokság - Page 5 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Aurorparancsnokság - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Aurorparancsnokság - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Aurorparancsnokság - Page 5 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Aurorparancsnokság - Page 5 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Aurorparancsnokság - Page 5 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Aurorparancsnokság - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Aurorparancsnokság - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Aurorparancsnokság - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Aurorparancsnokság - Page 5 Vote_lcapAurorparancsnokság - Page 5 Voting_barAurorparancsnokság - Page 5 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Aurorparancsnokság - Page 5 Vote_lcapAurorparancsnokság - Page 5 Voting_barAurorparancsnokság - Page 5 Vote_rcap 
Ted Forrester
Aurorparancsnokság - Page 5 Vote_lcapAurorparancsnokság - Page 5 Voting_barAurorparancsnokság - Page 5 Vote_rcap 
James Miller
Aurorparancsnokság - Page 5 Vote_lcapAurorparancsnokság - Page 5 Voting_barAurorparancsnokság - Page 5 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Aurorparancsnokság - Page 5 Vote_lcapAurorparancsnokság - Page 5 Voting_barAurorparancsnokság - Page 5 Vote_rcap 
Sindy Logan
Aurorparancsnokság - Page 5 Vote_lcapAurorparancsnokság - Page 5 Voting_barAurorparancsnokság - Page 5 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Aurorparancsnokság - Page 5 Vote_lcapAurorparancsnokság - Page 5 Voting_barAurorparancsnokság - Page 5 Vote_rcap 
Chris Martines
Aurorparancsnokság - Page 5 Vote_lcapAurorparancsnokság - Page 5 Voting_barAurorparancsnokság - Page 5 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Aurorparancsnokság - Page 5 Vote_lcapAurorparancsnokság - Page 5 Voting_barAurorparancsnokság - Page 5 Vote_rcap 
Daniel Reed
Aurorparancsnokság - Page 5 Vote_lcapAurorparancsnokság - Page 5 Voting_barAurorparancsnokság - Page 5 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Aurorparancsnokság

Go down 
+13
Raidon Hoshi
Raymond Glosser
Wallace Xavier Walters
William Quentin Watson
Roberto Esposito
Ted Forrester
Sindy Logan
Sandra Berger
Harry Stride
Alex Wilfred
Robert Lawrence
Cassidy Heyes
Főmesélő
17 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 5 EmptyPént. Márc. 18, 2011 11:16 am

*Az első mondatra nem reagálok, csak furán pillantok rá, hogy mégis mit akar ez tőlem. Aztán előkerül a paksaméta, amit át kéne nyálaznom, remek, mát mínuszba indul nálam a fazon, mivel vagy 100 oldalas kisregényt hozott magával. Elveszem, és az ölembe húzva felcsapom azt, ami a személyes adatokat tartalmazza. Már rögvest az első sornál megakadok. Gróf? Na ne röhögtessetek... 32 éves, remek munkaerő. Persze, hiszem ha látom, de ezt úgyis személyesen fogom letesztelni hogy mennyire jó. Gonosz mosolyra húzom a szám, már is van egy ügyem számára, de még nem mondom meg mi az.*
- Szóval, minek köszönhetem hogy idehelyeztek Gróf úr? *nyomom meg gúnyosan a rangját, engem azt sem érdekelne ha maga Isten lenne, csak tegye amit elvárok tőle. Aztán tovább nézegetem, orvosi papírok rendbe vannak, vélemények nem érdekelnek, ebben a szempontból a sajátomra adok csak. Az eddig elvégzett feladatokat nézem inkább végig, hát, mit mondjak, nm vagyok lenyűgözve. *
- Tehát a vámpírtanáccsal is tartja a kapcsolatot, remek *morgom magam elé, és lehamuzom a cigim a lebegő hamutálkámba, amibe már jó pár csikk díszeleg, látszik, hogy egész nap más dolgom se volt nahyon, mint hogy káros szenvedélyemnek hódoljak. Az utóbbi mondatokra, felhúzom a szemöldököm.*
- Pontosan tudom mit kell csinálni ez ilyen iratokkal, nem szükséges felvilágosítania *felelem hűvösen, mivel nem fogom tűrni, hogy egy ilyen úri ficsúr kioktasson.*
- Az iratok azt mondják, ezek mellett bármilyen feladatra alkalmas, akkor lenne is egy neked. Gondolom hallottál már a halálfaló mizériáról. Ha nem, akkor olvasd el ezeket *bökök egy nagy halom aktára.*
- A feladat az, hogy göngyöld fel az ügyet, mindenestül. *adom ki az utasítás, mivel tudom, hogy az elkövetkező napokban inkább ismerkedni fog a feladattal mielőtt nekiáll, ez auror rutin.*
- Kérdés van?
Vissza az elejére Go down
Gróf Leon Oswald
Felnőtt
Felnőtt
Gróf Leon Oswald


Férfi Kor : 45
Lakhely : Wilard
Hozzászólások száma : 37
Tallérok : 0
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 5 EmptyPént. Márc. 18, 2011 11:32 am


A kabátja egyik zsebéből, elő húz egy kis fém dobozkát. Az egyik sarkát lenyomva, kinyílik a teteje, és bele hamuzza a szivart. Elengedi a kallantyút, és az úti hamutartó légmentesen lezár. Fojtatja a szivarozást. Már nem sok van belőle, közben hallgatja a főnöke megszólalásait. Nem reagál rájuk, csak figyeli a hideg, hüllő merevségű, kék szemekkel.
-Ez egy hosszú történet. Egyszerűbb, ha elolvassa az áthelyezési dokumentációt. Abban le van írva.-Mikor kihangsúlyozza Gróf jelzőt, megrándul az orrcimpája. Most már tudja, hogy ezzel az emberrel nehezen fog ki jönni. Ha nem akarja, hogy lenézze, valamivel le kell nyűgöznie.
-Elnézést, hogy illetlen volt. Sajnos a megszokás nagy hatalom.-Mentegetőzik Heyes megsértődésére. Igencsak ingerültnek érzi a férfit. A dolgot, meg tényleg nem sértőnek szánta. Sok helyen úgy tapasztalta, hogy jó ha az ilyet hozzá teszi, mert egyes emberek hajlamosak el felejtkezni a munkájukról. A feladat kiosztására, hümmög egyet. Rá néz a nagy halom aktára, és gondolatban felsóhajt. Ez hiányzott már csak neki. Egy bonyolult ügy. De meg van ennek a jó oldala is. Élhet a rejtvény szenvedélyének.
-Kéne egy iroda is. Mivel hogy az aktákat nem vihetem haza, ha minden igaz.-Vet Heyes re egy félmosolyt. Próbálja oldani a fagyos hangulatot, egy kis viccelődéssel.
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 5 EmptyPént. Márc. 18, 2011 11:54 am

*Fél szemmel figyelem az ügyködést, és inkább az aktába temetkezve keresem h miért helyezték át. Sok a rizsa ebbe az aktába, ez nem tetszik annyira, és elégedetten látom, hogy a gróf úr, kissé betalált. Hát, jobb lesz ha megszokja. *
- Jah igen, dokumentumokról jut eszembe. A szabályok nem sokban mások, mint a volt munkahelyeden, kivéve a személyes rigolyáimat, tehát ha jelentést adsz be, és meghaladja a három oldalt, el se fogom olvasni. Szorítkozz a lényegre, ha rizsázást akarok hallani azt nem itt fogom keresni *jegyzem meg, miközben lapozgatom az aktahalmot. Még ennyi sok felesleges dolgot, ebbe kár volt a papír. Aztán félreteszem, majd még ránézek ha kelleni fog, ami érdekelt az megtudtam.*
- Tehát, az ügyön jelenleg ketten dolgozunk, jómagam és Robert Lawrence, aki a te munkatársad is lesz a jövőben, az egyik legjobb emberem. Csak éppen a nője lenne..., nah mindegy. Ha valami kell, akkor tőlünk tudod kérni, vagy Wallacetól, aki amolyan kisegítőként van nálunk, és nem keverendő össze az ikertestvérével, Williammal *kotorászok, és két képet mutatok Leonnak. Egyet Willről, amin narancs szemei jól látszanak, meg egyet Wallaceról, amin a zöld szemek, és félhosszú haj látszik. *
- Ne problem, megszokásról jut eszembe, te meg azt szokd meg hogy én ilyen vagyok, nem a rangoddal van bajom, az engem nem érdekel, amíg megteszed amit kérek. Csak egyszerűen ilyen a természetem, nem kell megsértődni rajta *teszem hozzá teljesen mellékesen, mivel tudom magamról hogy nem vagyok egy könnyű személyiség, éppen ezért nincsen még barátnőm, meg családom, nincs olyan aki el tudna viselni hosszú távon maga mellett. Az irodára elmosolyodom, gonoszan, ez jól látható az arcomon.*
- Van egy szabad iroda, itt, az enyém mellett, de eddig senki nem volt olyan bátor hogy becuccoljon. Ha gondolod, elötted a lehetőség *intek jobbra, ahol egy szabad iroda van, belső átjáróval. A folyosóról is be lehet menni, de én is át tudok kukkantani belülről. De jó lesz nekem, ilyen szomszédsággal.*
- Jah meg még valami, sürgősen szokj le arról hogy magázz, ki nem állhatom ha öregítenek *villantok fel egy halvány mosolyt, nem vagyok én oylan ellenséges. Csak egy picikét, amennyire egészséges.
Vissza az elejére Go down
Gróf Leon Oswald
Felnőtt
Felnőtt
Gróf Leon Oswald


Férfi Kor : 45
Lakhely : Wilard
Hozzászólások száma : 37
Tallérok : 0
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 5 EmptyVas. Márc. 20, 2011 8:49 am


-Azzal nem lesz baj. A rizsázást én magam sem kedvelem.-Vág közben undorodó képet, hogy ezzel hangsúlyozza a kijelentését. Fegyelmesen hallgatja a főnöke beszédét. Minden fontos részletet megjegyez. Közben egy nagy gomolyag fehér füstöt bocsájt útjára a plafon irányában. Szomorúan veszi észre, hogy elfogyott a szivar. Az egyet jó dolog ebben a napjában. Előveszi a megint a kis úti hamutartót, és elnyomja benne a szivar maradékát. Beledobja a csikket, majd le zárja, és elteszi.
-Szóval Robert, és Wallace tud segíteni. A kölyöknek problémás a rokonsága?-Kérdez rá, mert abból, hogy nem összekeverendő a testvérével, arra következtet, hogy William problémás egyén. Leon nem az az éppen sértődős fajta, de azért ki lehet hozni a sodrából.
-Engem nem zavar, amíg nincs belőle károm.-Jegyzi meg őszintén, a főnök természetére.
-Hát ha nincs más választásom, akkor jó lesz nekem a szomszéd iroda is.-Húzza a száját félmosolyra, kissé fintorogva. A magázós megszólalásra, csak bólint egyet. Felkapja az ügy aktáit és az üres iroda felé veszi az irányt, a Heyes irodájából nyíló ajtón keresztül.
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 5 EmptyHétf. Márc. 21, 2011 5:44 am

- Remek, akkor ezt megbeszéltük *biccentek, és egy mappát húzok elő az egyik fiókomból, hogy belepakoljam a gróf úr cuccait, és feltegyem a polcra, ahol a többi emberem adata van, ugyanígy, névre szóló mappába helyezve. Rajtam kívül úgyse szokta ezeket más nézegetni. A következőkre csak felmordulok.*
- William az egyik legjobban érintett az ügyben, de ha elolvasod, megérted magad is *bököm az irat kupacra, mivel nem nagyon akarok magyarázkodni, úgyis hamarosan el kell mennem, hogy utánajárjak, egy hírnek.*
- Egész nyugis vagyok ha nem cseszi fel senki az agyam, szóval igyekezz te sem *villantok fel egy mosolyt, és elnyomom a cigim, a sok csikk közé. Plusz egy nem oszt nem szoroz, úgyis menni kell, így hát leveszem a lábam az asztalról és felállok. Nem sokkal tornyosulok Leon fölé, bár messze nem olyan elegáns a megjelenésem mint az övé.*
- Remélem tovább fogod bírni mint a legutóbbi suhanc *csipkelődök, majd kinyújtózva megropogtatom öreg csontjaimat. Kilépek az asztal mögül, és felkapom a kabátomat.*
- Ha kellek, Wilardban megtalálsz, vagy küldj madarat *pillantok még vissza, és zsebemből előhúzok egy névjegyet, mostanában csináltam csak. Odadobok egyet neki, rajta a pontos címemmel, hogy bármilyen madár megtaláljon. Kilépek, és utamra indulok, menet közben alaposan kiosztva egy újoncot, elégedetten hagyom el a minisztériumot.*

//Köszöntem//
Vissza az elejére Go down
Gróf Leon Oswald
Felnőtt
Felnőtt
Gróf Leon Oswald


Férfi Kor : 45
Lakhely : Wilard
Hozzászólások száma : 37
Tallérok : 0
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 5 EmptyHétf. Márc. 21, 2011 6:18 am


Figyeli, ahogy Heyes elpakolja az átnézett iratokat, egy mappába, ami, majd felkerül a polcra. Ahogy a főnök felmordul, csak pislog egyet, nem tud mit reagálni rá. Ha jól tudja ő nem mondott semmi rosszat. Aztán gyorsan rá jön, hogy csak ilyen a stílusa.
-Értem. Szerintem a mai nap már csak ezzel fogok foglalkozni.-Teszi hozzá röviden, hogy lenyugtassa a parancsnokot. Majd, ahogy Heyes fel kell az asztaltól, Leon gyorsan végig méri. Nem sokkal magasabb mint ő, és látszólag vékonyabb is. De az egyszer biztos, hogy nem gyenge ember. A mozgásán jól látja, a sok évnyi tapasztalatot, ami már az idegeibe vannak vésve. A megjegyzésre, miszerint remélhetőleg tovább bírja, mint a legutóbbi suhanc, csak elmosolyodik. Leon-t nem könnyű kihozni a béke tűréséből, és eddig mindenhol meg voltak vele elégedve. A névjegyet elveszi, aztán bólint egyet. Egy intéssel elköszön az újdonsült főnökétől, és belép az irodájába. A nagy halom aktát ledobja az asztalára, és leveszi a zakóját, amit felakaszt az egyik fogasra. Egy hamu tartót is talál az egyik fiókban, amit kirak az asztalra az akták mellé. Ledobja magát, és elkezdi át nyálazni az iratokat.
//Köszike.//
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 5 EmptyPént. Május 20, 2011 8:49 am

Fáradtan dől hátra a székében, mivel kibulizta hogy kapjon saját kis irodát, és ne másét használhassa. Hátradőlve megigazítja vörös haját, ami már egész hosszú. Kezd nagyon fárasztó lenni számára ez a minisztériumi megfigyeléses dolog, hiszen mindenki tudja, miért kapott itt állást. Nem a két szép szeme miatt, és még csak nem is nagyon tud ellene tiltakozni, ha nem akar rácsok mögé jutni.
~William... tudom hogy itt vagy és hallasz, de valamikor találkoznunk kellene.~
Próbálkozik meg egy mentális üzenettel, bár sejti hogy testvére nem nagyon fog reagálni, neki meg van elég dolga ezzel a nemrégiben történő betöréssel. Annyi hozzá a papírmunka, hogy még egy másik aurorral karöltve is csak nehezen halad, mert valami kósza szőke tincs után kell futni, amiről azt se tudják hogy férfié vagy nőé.
- Fantasztikus, ennyi idiótával egy helyen...
Sóhajt fel, és belekortyol a kávéjába, amire sikerült nagyon hamar rászoknia, bár a dohányzást, még kerüli. De ha így folytatja, még az is meglehet hogy rá szokik.
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 5 EmptyPént. Május 20, 2011 9:29 am

*Nem igazán érdekli az illem, "beront" Lacehez, de úgy, hogy az ajtó kilincse koccan a falon.*
- Szevasz, öcsi. *Vigyorodik el, majd most már halkabban becsukja az ajtót, és helyet foglal az egyik székben, a lábát felteszi egy másik székre, és cigarettát vesz elő.*
- Ugye nem bánod? *Majd rá is gyújt, de még mielőtt a fiú válaszolhatna.*
- Látom el vagy havazva a melóval. A betöréses cucc, mi? *Szív egyet a cigiből, majd kifújja a füstöt.*
- Hogy haladsz vele?
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 5 EmptyPént. Május 20, 2011 9:35 am

Felpillant a kávézásból, és már készül megátkozni az őt zavaró embert, miko észreveszi hogy az csak Robert. Elhúzza a száját, nem vágyott társaságra.
- Cső. Ártott neked az a szerencsétlen ajtó?
Kérdezi kis mosollyal, amit sikerül magára erőltetnie, egyre nehezebben bírja ezt már. Megrázza vörös fürtjeit, ő nem bánja, csak neki ne kelljen rágyújtani. A megjegyzésre csak biccent, és nem rohan folytatni a munkát.
- Mi más? Ettől hangos az egész kóceráj...
Morogja és belekortyol a bögrébe, aztán ismét Robertre néz, megvonva a vállát.
- Haladok, már a fele megvan nagyjából. De ha még egyszer hozzám küldöt azt az idiótát... én esküszöm hogy a te fejedet átkozom le nem az övét.
Sóhajt fel, a "segítőjére" célozva, aki több kárt csinált neki mint hasznot, az ilyesmit meg nem nagyon szereti, jobban megy neki egyedül a munka, és ezt egy szép állapotnak tartja.
- És te mért jöttél? Kellenek az akták?
Kérdezi, mert azok jelenleg ezer darabban, ezer helyen hevernek az asztalon, éppen szortírozza őket.
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 5 EmptyPént. Május 20, 2011 9:47 am

- Nem, még nem. De ki tudja, lehet, hogy fog. Jobb előre kordában tartani az ajtókat. *Mondja teljesen komoly képpel, de természetesen csak viccel. Azért annyira még ő sem paranoiás.*
- Gondoltam. Hozzám is állandóan rohangásznak jelentéktelen infókkal, és az a vicc az egészben, hogy nem tudunk semmit szinte. Persze, igaz, hogy én kértem mindent arról az átkozott szelencéről, de semmi sem vesz előre. Egy szőke hajszálunk van, aminek a tulajdonosa nincs benne az adatbázisunkban. Senki nem látott semmit, senki nem tud semmit. *Ismét szív egyet a cigarettából, majd bólint egyet.*
- Rendben, nem fogom. Az én idegeimet is leterheli. Ezt a sok hülyét ki kellene rúgni, mert nem értenek semmihez. *Sóhajt egyet, majd a kérdésre megvonja a vállát.*
- Gondoltam hátha ráleltél valami értelmes infóra is, miközben rendezted a jelentéseket. Valami olyasmire, amire nem figyeltem fel... Nem is tudom mire... *A plafont kezdi el bámulni. Vár valami égi jelet, ami előrébb viszi az ügyet, de ilyesmi nem nagyon van.*
- Azt hiszem meg kell várnunk, hogy ismét felbukkanjanak, mivel egy betöréssel nem tudunk mit kezdeni. De van egy olyan érzésem, hogy lesz még egy. Nem hagyják annyiban... Morgana szelencéje nagyon értékes, piti bűnözők nem állnak rá, hogy megkeressék. Ez az illető vérprofi. De akkor eddig hogy-hogy rejtegette magát? *Hangosan gondolkodik, ha Lacenek van valami hozzáfűznivalója, nyugodtan beleszólhat, hátha ihletet ad Robertnek.*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 5 EmptyPént. Május 20, 2011 9:55 am

- Ch, te se leszel már normálatlanabb.
Rázza meg a fejét, természetesen ő sem gondolja komolyan amit mond. Elég fura szinten megy itt a viccelődés oda-vissza.
- Jah, ide is folyton jönnek, hogy hol vannak az akták, ki vitte el, mikor hozza vissza, stb. Aztán reggel lenyúltam, azóta őrzöm, mint tyúk a tojását, mert így legalább össze tudok rakni őket egybe... logikusan, nem úgy mint az a gyökér mondta.
Utal ismét a fiatal segítőre, akit kb fél óra után zavart ki, hogy megátkozza, és elküldi nyaralni az imádott Falcon auror kezei alá.
- Nah ebben van valami, nem értenek semmihez, én már azt se vágom hogy mi a francnak vettél ezeket fel? Azt hittem ez a minisztérium, nem egy bolondokháza...
Morog, és figyeli hogy Robert a plafonra mered. Még talán vele jön ki a legjobban, de azért ott is gyakoriak a viták. Főleg Lace életvitelét illetően.
- Nem találtam semmit, csak annyit hogy az elkövető nagy valószínűséggel nő lehetett. Megvizsgáltam azt a hajszálat, egy férfié nem ennyire ápolt, és sokkal töredezettebb és vékonyabb szálú... - jegyzi meg, ő erre jutott, nem sok, tulajdonképpen szinte semennyit nem lendít a dolgon. Egy kis tasakot húz elő az egyik lap alól, benne a hajszállal.
- Nem, tényleg nem kispályások, ami azt illeti, szeretném tudni kinek lehet ennyire fontos hogy elszabadítsa itt az apokalipszist. Mert ezt tuti hogy nem Anorék művelik...
Jegyzi meg és visszateszi a lapot, meg a tasakot. Most kávézik, és ebben nem lehet zavarni.
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 5 EmptyPént. Május 20, 2011 10:09 am

- Tudom. De nem érdekel. *Vigyorodik el. Egyébként tényleg fura a viccelődés itt, főleg a parancsnok úrral.*
- Helyeshelyes. Legalább tudom, tudom, hová kell jönnöm, ha kell valami. Egyébként meg azért olyan buzgómócsingok, mert azt hiszik, ha találnak valamit, akkor nőnek Cassidy szemében... Pedig nagyot tévednek. Cassidy nem az a fajta, aki megszereti az embereket. Engem már jó régóta ismer, mégsem vagyunk kebelbarátok. Igaz, általában ugratjuk egymást, de ez csak amolyan jó beosztott-főnök viszony. *Mosolyodik el, majd elhúzza a száját.*
- Mert kell bár talpnyaló Stride-nak is. Tényleg, nem volt mostanság erre? Vagy Glosser? Addig jó, amíg nincsenek itt. Glosser is mindig mindenbe beleüti az orrát, amibe nem kéne... *Látszik, megvan a véleménye a munkatársairól.*
- Meg van az új is most, nem? A gróf... őt is erre osztották be, vagy még Anor halála után nyomoz? Azt hiszem azt az ügyet is elfelejthetnénk. Nem hiszem, hogy kiderül, ki támasztotta fel, kivéve, ha Anor nem mondja el, ami meg természetesen valószínűtlen. William is megvan, Alex vigyáz rá az iskolában, a halálfalók manapság nem jelentkeztek, hogy bármit is akarnának, az állítólagos vezérük is eltűnt a süllyesztőben. úgyhogy szerintem ezzel már nem nagyon kell foglalkozni. *Továbbra is nézegeti a plafont, majd Lace kijelentésére rápillant.*
- Hogy nő? Hm, akkor felére csökkent a gyanúsítottak száma. *Vigyorodik el.*
- De tényleg nem tudunk semmit arról a nőről? A haja alapján... DNS? Varázserő? Semmi? *Fejet csóvál. Ilyen nincs, valamit csak hátrahagyott a hajszálon kívül. Valamit, amit nem vettek észre. Valamit, ami fontos, de nem árulkodó jel.*
- Én is, hidd el. De valahogy éreztem, hogy Anor után nem lesz nyugtunk. Megjelenik egy másik banda. Mert az is biztos, hogy nem egyedül van. *Rázza meg a fejét. Nem áll össze, valahogy nem.*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 5 EmptyPént. Május 20, 2011 10:47 am

- Ch, akkor a saját ajtódat csapkodd ne az enyémet.
Vigyorog vissza, mivel ő azért Cassidyt elég nehéz esetnek tartja annak ellenére hogy vele eddig jófejnek tűnt, és nem ugráltatta annyira, csak az aktákkal.
- Jah, itt lassan mindent megtalálsz... Heyes nehéz eset, nem hinném hogy a talpnyalással sokat érnek el, azzal csak Stride-nál lehet előrébb jutni ahogy észrevettem. Különben is, a munkatársi viszony, nem jelent kötelező barátok, nekem egy sincs pl. Valahogy jobban megválogatom hogy kikkel álljak szóba önszántamból.
Jelenti ki, és közben elgondolkozik, majd megrázza a fejét.
- Nem, bár Glosser is előszeretettel atyáskodik felettem... Heyes meg.. annak más dolga van éppenséggel.
Vigyorodik el, mivel múltkor hazafelé menet látta hogy Sandra jön ki a házából, és ezen valahogy iszonyatosan röhöghetnéke támadt akkor is, meg most is.
- Nem tudod? De hiszen teljesen tök egyértelmű, még a hülye is rájöhetett.
Csodálkozik őszintén a vörös hajú srác és nagy szemeket mereget Robertre. Ő már régóta tudja, hogy ki volt Anor megmentője, de azt gondolta hogy ezt ők is tudják.
- Azért ne ásd el őket, megvannak azok, csak valamiben törik a fejüket szerintem. Anor nem olyan aki feladja egykönnyen. Ezt te is tudod...
Jegyzi meg, és elgondolkodik. DNS? Talán...
- Annyit nem egy kutyaütő, mesterien eltüntetett mindent ami alapján be lehetne sorolni hogy ki ő, és nem valószínű hogy szerepel a nyilvántartásokba. Írtam ki más minisztériumokhoz is, hátha tudnak valami támpontot adni, de eddig nem válaszoltak.
Teszi még hozzá, mivel Heyes parancsára valóban kiküldött vagy hat madarat.
- Nem, ez túl szervezett volt ahhoz hogy egyedül legyen, bár azért... nem kis kurázsi kellett hogy egyedül, csak úgy besétáljon és elvigye ami kell. Nem egy kispályás nő, találkoznék vele..
Vigyorodik el, mivel a merészsége tetszik neki, de maga a nő, nem biztos hogy bejönne, főleg ha idősebb sokkal.
- Most mondd meg, hova fajult ez a világ? Will vadőrködik, ennél még az is jobb volt, mikor ámokfutott...
Sóhajt fel.
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 5 EmptyPént. Május 20, 2011 11:00 am

- De a tiédet olyan jóóóó... *Vigyorodik el. A sajátját nem csapkodja olyan élvezettel.*
- Ehh, inkább nem mondok semmit. *Majd Lace kijelentésére homlokráncol.*
- Miféle dolga van? Hééé, te tudsz valamit, amit én nem? *Ismét hatalmas vigyor, már ezlrt megérte átjönnie.*
- Mit kéne tudnom? Tudod, hogy ki volt az? Tudjuk, hogy ki volt az, és nekem senki nem írt egy átkozott papírt sem? Ezt nem hiszem. *Feláll, majd az asztalra csap. Ez nem lehet igaz.* Azt tudtam, hogy belső ember... Ugye nem Glosser, mond hogy nem... *Forrong továbbra is. Ez hihetetlen.*
- Nem ásom el, csak most szüneteltetem a dolgot. *Mondja már kicsit megnyugodva.* A betöréses bandára kell összpontosítanunk. Ez most fontosabb, mint Anor és bandája. Bár... lehet, hogy még a hasznunkra is vállnak a nyomozásban. Beszélnem kéne Teddel. *Hümmög párat. Nem rossz, nem rossz.*
- Remélem a külföldiek tudnak valamit róla... *Máskülönben tényleg várni kell egy esetleges következő akcióra.*
- Hát én is. Bár Cassy biztos féltékeny lenne. *Vigyorog megint egy sort. Ajaj, lassan már haza kellene mennie.*
- Elképesztő. Őszintén szólva én is jobban élveztem, amikor szimatolhattam utána.. most olyan snassz, hogy vadőrködik. Meg röhejes is. *Fejet csóvál.*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 5 EmptyPént. Május 20, 2011 11:10 am

- Az én ajtóm sértődékeny, meglátod, legközelebb mikor enged be ha így bánsz vele..
Nevet fel, mert valóban nehéz esetek az aurorok, de azért el lehet velük lenni. Egy ideig, de semmiképpen nem évekig. Nem érti Robert hogy bírja ennyi ideje ezt a helyet, és a kollegáit.
- Tudok én sok mindent amit te nem. De ez Heyes dolga, majd ő elmondja ha akarja.
Szélesen vigyorog, ebből a másik sejtheti hogy nő ügyet látott meg, de szerinte elképzelni se tudja hogy a drága TRZ tanárnő a kiszemelt.
- Én kezdettől tudom ki volt az, te nem tudtad? Jéé, hát ez érdekes...PEdig nyilvánvaló, és egen éppen most mondtad ki a kulcsszót.
Biccent, mivel valóban Glosser volt, jól sejtette Robert. Lacenek meg nem érdeke hogy elmondja, de az sem hogy hallgasson róla. Legkevésbé sem érdekli a varázsbűnözési nagykutya.
- Ahha, vágom. Nah mindegy, azokkal is lesz még gond szerintem nem kevés, de azért ha optimista vagy keresd meg Mr. Szöszit, hátha mond valami okosat hőn imádott mesteréről...
Gúnyolódik egy kicsit Teden, mivel még nem bocsátotta meg neki hogy megölte Willt, bár javára legyen szólva vissza is hozta az életbe, de akkor is.
- Vagy tudnak vagy nem, meg kell várni a választ, bár sürgősségre hivatkozva küldtem szóval sanszos hogy holnapra jön válasz.
Jegyzi meg, és eltünteti az üres bögrét, majd valaki aki nagyon ráér elmossa. Ő is el tudná varázslattal de túlságosan férfi ehhez.
- Jah, micsoda komoly gondjaid vannak. Tényleg mikor leszel házas ember?
Kérdezi a férfitől vigyorogva, azért meredek ez a kis kapcsolatuk a nővel, főleg hogy az kiugrott halálfaló, és visszajönne ha Anor hívná.
- Eléggé, de hát tiszteletben tartom a döntését, hogy normális életet szeretne. Neki ez mindegy vágya, akkor legyen...
Legyint egyet, látszik hogy neki nem ez az élete célja.
- Én unatkozom így...
- Nah mindegy, majd valami lesz, ez az ügy most érdekel. Ha úgy adódik, mehetek veletek helyszínelni?
Kérdezi, és nagyon várja a választ.
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 5 EmptyPént. Május 20, 2011 11:32 am

- Jójó, majd kiengesztelem valamivel. Szerinted mit szólna egy új kilincshez? *Vigyorog megint. Lehet, hogy lassan tényleg mennie kellene.*
- Nő ügy? Naaaah, mondd már el! Parancsolom! Naaaa! Tudni akarom! *Cassidyből úgysem szedi ki, pedig tudni akarja, ki az az elvetemült nő, aki képest megolvasztani a marcona parancsnok szívét.*
- Sejtettem. De nem gondoltam volna róla... Pont ő? De miért? És tudja még valaki rajtad kívül? *Lassan teljesen megnyugszik. ez azért szívenütötte.*
- És honnan tudod? Vagy kilogikáztad? *Majd kuncogni kezd.*
- Mr. Szöszi. Ha ezt hallaná, biztos nem örülne neki. Egyébként van egy sejtésem, hogy segíthetnek még nekünk. Csak okosan kell taktikázni. *Nah, akkor ezt hamarosan el is intézi. Már tudja is, mit fog mondani.*
- Remélem van valami minimális infó, amiről elindulhatunk. Rohadt dolog ez az egyhelyben toporgás... *Sóhajt egyet, majd nyújtózkodik. Hosszú volt ez a nap.*
- Amint lesz pénzem az esküvőre. Most jelenleg nincs rá keret. *Hát igen, aki egy éve északra utazgatott... *
- Végül is jól teszi, csak már megszoktuk, hogy folyton borsot tör az orrunk alá. *Vállat von. De végül is egy gonddal kevesebb. Csak hát na, fura.*
- Persze, hogy jöhetsz. Tényleg, mi van az egyetemmel? Beiratkoztál? *Az aurorképzőre utal, mivel ha jól emlékszik, akkor unszolták Lace-t, hogy iratkozzon be, ha már itt dolgozik. Tapasztalata az lesz...*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 5 EmptyPént. Május 20, 2011 11:48 am

- Ezt már vele beszéld meg, de szerintem jó néven venné a dolgot.
Vigyorog, neki aztán mindegy, az unszolásra, meg parancsra csak kineveti Robertet. Persze, majd most fog neki engedelmeskedni? Hagyja, hagy egye a fene...
- Nő ügy, egy szép nő távozott a lakásából, és annyit mondhatok, hosszasan nézett utána...
Kajánkodik, akkor se mondja ki ki az a nő. Pedig kíváncsi lenne a férfi fejére, de talán majd máskor, nem ma.
- Hm, olyasmi miatt hogy azt hitte Willt Anor és Ted együtt képesek lesznek megállítani, csak mire odakerült volna a dolog, addigra a testvérem már jó útra tért, és nem jelent veszélyt az emberiségre. Nem hiszem hogy tudják, ha te se tudtad, akkor a söpredéktől mit vársz?
Horkan fel kicsit, nem értékeli a kollegákat túl sokra. Mondhatni semmire.
- Nem volt nehéz összerakni, utánanéztem itt bent, tudod, mindenféle aktához hozzányúlhatok, a sajátomon kívül...
Vigyorodik el, szorgos kisdiák volt ám, és nem csak a minisztérium ügyeiben, hanem a saját életében is, utánajárt dolgoknak, zsarolási anyagoknak, stb. Persze erről senki nem tud.
- Lehet, én annak nem örülök hogy még szabadon van ami azt illeti. Úgy, amúgy egyáltalán nem akarjátok bezárni?
Kérdezi, mert ha jól tudja, rácsok mögött lenne a helye Tednek is. A töbiekkel karöltve.
- Jah, majd még keresgélek, hátha én is rájövök valamire.
Ígéri meg, és biccen, majd az egyetemesre elhúzza a száját.
- Ki van zárva! Ezt te sem gondoltad komolyan hogy auror legyek....Vagy ha ez a feltétele hogy itt maradjak, akkor már itt se vagyok, megyek a fenébe el...
Morcoskodik, és látszik nem fog beiratkozni akármiért sem.
- Mekkora jelenet lenne, Will visszaesne, én meg aurorként odaállítanék, hogy akkor harcoljuk le ki nyer... Ch... még mit nem. Meg amúgy is, nem vagyok hajlandó annyi idióta vadbarommal egy helységben lenni, annak a fele nem odavaló, és a háromnegyedét fél kézzel lenyomom... Na nem, nem és nem!
Háborog.
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 5 EmptySzomb. Május 21, 2011 7:26 am

- Rendben. Meg akkor majd a karbantartókkal is meg kell beszélnem. Vigyorodik el. És komolyan meg is fogja csinálni. xD*
- Szép nő? Vajon ki lehetett az? Meg kell tudnom... Tehát akkor Heyes auror szerelmes. Jó poén. *Vigyorodik el. Valahogy kinyomozza. Na, ilyenkor jön jól a farkasalak. Csak Cassidy meg ne lássa, mert ő tudni fogja, hogy Robert az.*
- Ekkora egy hülyét, komolyan. Sikerült kilőnünk Anort a képből, mármint nem mi, de hát akkor is, ő meg visszatornássza zombiból. Édes istenem. *Az arcát tenyereibe temeti. Tudja, hogy van hülyeség a világon, de hogy ekkora?*
- Ügyes, nagyon ügyes. *Most szívesen vállon veregetné a srácot.*
- Nem is akarom. Mint már mondtam, a malmunkra hajthatja a szelet. Nem köztörvényes bűnöző, úgyhogy nincs mitől tartanunk. Nem fog vérengzést okozni. *Rázza meg a fejét. Igaz, Willt egyszer megölte, de aztán vissza is rántotta az életbe.*
- De most miért? A tehetséged megvan hozzá, nem vagy olyan ügyefogyott, mint a többi. Nem, nem feltétele... csak gondoltam. De hagyjuk, ha nem akarod. *Aztán a következőre összeráncolja a homlokát.*
- Oké, hogy Will a testvéred, de nem kell mindenben tőle függnöd. Ha visszaesik, az az ő baja. Egyébként meg nem vagy köteles a saját testvére ügyét vinni. *Rázza meg a fejét. Ha akar, kimaradhatna belőle.*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 5 EmptySzomb. Május 21, 2011 8:00 am

- Ch, reménytelen eset vagy, tudod?
Kérdezi fej rázva, neki ez mára sok lesz. Kinézi a férfiből hogy megcsinálja, és nem nagyon lenne a karbantartók helyében. Félő megszakadnak a röhögéstől.
- Szép nő, és tuti hogy ismered is, de nem mondom meg hogy ki az.
Nevet fel és hátradől. Nem adja meg azt az örömöt hogy ellője a poént, legalább Robert nyomozgat majd egy kicsit. Persze ő még nem tudja hogy farkasként is.
- Jah elég elborult egy alak, de ez van, úgy tűnik itt csak ilyenek dolgoznak. Nem is értem mit keresek még mindig itt... Csodálkozok magamon néha, hogy mit keresek még itt, valahogy nem ide valónak érzem magam...
Panaszkodik egy kicsit, és komolyan fontolgatta már régebben hogy hagyja a csudába az egészet és elvonul valahova a világban. Nem neki való ez az egész.
- Nem köztörvényes? De könyörgöm, több ártatlan embert kivégzett csak mert Anor parancsolt... Mi ez ha nem bűnözés? Nem értem miért pártolod ennyire... valami eltitkolt rokonod vagy mi a fene?
Faggatózik, és nem tetszik neki ez az elfogultság. Nagyon nem.
- Tudom, de nem érzem hogy ez lenne álmaim szakmája, és nem is szeretném erőltetni ezt, nem nekem való, meghagyom a többi idiótának a lehetőséget... Akar a fene szenvedni itt velük mint ti. Két jó auror meg egy rakás söpredék...
Elégedetlenkedik egy kicsit. Nem is akarja követni a testvérét.
- Nem tudom mit akarok, de nem azt amit ő. Ez nekem túl unalmas...
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 5 EmptySzomb. Május 21, 2011 8:31 am

- Tudom, mondták már páran. *Mosolyodik el.*
- Ismerem....? Ez így izgalmasabb, mint gondoltam. *Tehát akkor challenge accepted.*
- Bármikor elmehetsz, ha úgy érzed. Viszont azt elárulom, hogy jó munkaerő vagy. *Nem akarja, hogy elszálljon magától a fiú, de mégis, sokkal jobb, mint a többi képzett idióta.*
- Dehogy rokonom. *Horkan egyet. Még a feltételezés is sértő.* És nem paktáltam le vele. Jobb, ha szabad lábon van, hidd el. Meg egyébként is, gondolom olvastad azt az aktát, ami arról szól, hogy behoztam Anort, utána Stride kiengedte, sőt még a minisztérium nevében bocsánatot is kért. Valami hasonló lenne, ha behoznám Tedet. Stridenak csak Alex az ellenség, mert nem engedi, hogy a miniszter rátegye a kezét az iskolára. *Sóhajt egyet, bár szerencsére most ez a kitúrási akció is szüneteltetve van.*
- Rendben, ahogy gondolod. Én csak megkérdeztem, hátha... *Vonja meg a vállát, majd lassan feltápászkodik a székből.*
- Nekem is. Viszont én most megyek, későre jár, és van még egy kis dolgom. *Vigyorodik el, majd int egyet, és hopponál. Az irodájába megy a kabátjáért, majd onnan haza Wilardba.*

//Köszöntem. (://
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 5 EmptyVas. Május 22, 2011 4:47 am

- Nem gondolod hogy akkor lehet benne valami igazság is?
Kérdez vissza szintén kis mosollyal, azért a látszat ellenére tetszenek neki ezek a kis összeszólalkozások, leszámítva ha valami olyasmire akarják rávenni ami ellen tiltakozik, pl ez az aurorképzős dolog. A nő ügyet nem méltatja tovább, Robert nagy farkas, majd kideríti amit akar.
- Heh, köszi kedves tőled. Nem mintha annyira el akarnék menni csak... mindegy, hosszú, hagyjuk.
Legyint, nem kezd el órás litániát levágni, nem lenne értelme, és ő is unná.
- Olvastam igen, de akkor is. Ha meg se próbálod úgy nehezen jutsz előre ezzel az üggyel is, ami még mindig a tied meg azé a grófocskáé.
Jegyzi meg színtelen hangon, mivel nem tartja sokra a másik emlegetett aurort. Látta már, futólag beszélt is vele két szót, de nem az esete.
- Ez nem jött be, talán majd máskor valami más.
egyzi meg és búcsút int a férfinek, neki is mennie kell lassan.
- Jah menj csak, Cassy biztosan epekedve vár már.
Vigyorog, mert ezzel a végletekig lehet heccelni a férfit, kényes erre a témára ami azt illeti, nem is csoda.
- Cső.

//köszöntem én is =)//
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 5 EmptyVas. Május 29, 2011 4:01 am

- Nem tudja a nevét? Hát akkor nem tudom hogy segíthetnénk, ha azt sem tudja, kit keres. *Már azon gondolkodik, hogy valamiféle dilisnek titulálja a fura fickót, aki egyébként sem néz ki úgy, mint akinek kedvenc hobbija a réten virágot szedni. Mindenesetre kiszáll a liftből, majd elindul az irodája felé.*
- Igen, van nyilvántartásunk, de nem adunk ki bizalmas információkat idegeneknek. Sajnálom, de mi aurorok vagyunk, sok rosszakarónk van, ha minden szedett-vetett egyénnek kiadnánk a dolgozók személyes adatait, abból hatalmas baj lenne. *Magyarázza a férfinek, bár elég unott fejet vág, Elég most neki ez a betöréses kalamajka is.*
Vissza az elejére Go down
Anthonyn Dolohov
Kalandor
Kalandor
Anthonyn Dolohov


Hozzászólások száma : 92
Tallérok : 0
Pontok : 36

Aurorparancsnokság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 5 EmptyVas. Május 29, 2011 6:57 am

Ahogy közeledtek a parancsnokság felé, semmi szokatlant nem vesztek észre, csak mikor már majdnem a folyosó végére értek, ahol a Lawrence iroda van. Nem messze onnan hangokat hallotok, amik talán veszekedésre utalhatnak, minden esetre felkelti az érdeklődéseteket, így megnézitek mi az. Közelebb érve már tisztábban halljátok a dolgokat.
- ... merészelted ezt tenni velem? Mégis minek nézel engem te utolsó szemétláda... - hangzik fel a női hisztéria, és nem sokára egy erőteljes csattanás hallatszik ahogy az ismeretlen nő keményen pofon csapta valószínűleg hűtlen férjét. Aztán kis zaj, motoszkálás hallatszik, és a nő teli erőből kettőtöknek ront, nyilván nem látott meg titeket a könnyein át. Már éppen összeszedné magát és menne tovább, mikor hirtelen úgy érzitek, meg kellene tudnotok hogy mi történt.
Vissza az elejére Go down
Geralt
Felnőtt
Felnőtt
Geralt


Férfi Kor : 33
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 16
Tallérok : 0
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 5 EmptyKedd Május 31, 2011 6:27 am

* Lehet hogy hülyének néznek, de szeretnék minél előbb túlesni ezen. Lehet, hogy már itt sincs az apám. Azt sem tudom, hogy él-e. *
- Egy olyan személyt keresek, aki régen biztos hogy itt dolgozott, de nem tudom hogy most itt van-e. Tudok róla még egy-két dolgot, szóval ha van ideje segíteni...
* Közben kiszállunk a liftből, és követem. Nem tudom hogy hová vezet az idegen, de én addig innen nem megyek el, míg valamit meg nem tudok. *
- Sejtettem, hogy nem adhatnak ki ilyesmiket.
* Mondom, de nem adom fel. Felkészültem mindennel, ki fogok deríteni valamit. De mielőtt tovább próbálkozhatnék, hangokat hallunk a folyosó végén, egy irodában. Csendben közelebb érünk, nem is hallgatózni, inkább segíteni akarok ha tudok. Ezzel jó színben tűnnék fel az - minden bizonnyal - auror előtt. Mikor az ajtóhoz lépnék, hogy benézzünk az üvegen, csattanás hallatszik. Az idegen fele fordulok, és megjegyzem: *
- Vidám hely a Minisztérium.
* Alighogy fejezem be, máris kiront a nő az ajtón, szál híján nekem csapta. Majd egyenesen belénk ront. Megbotlom, de mikor összeszedem magam, a nő felé fordulok. *
- Magának is szép napot.
* Érdekel, hogy mi történt, mert talán ha segítek, szerzek egy piros pontot az aurornál.
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 5 EmptyKedd Május 31, 2011 7:19 am

- Értem. Jöjjön bemegyünk az irodámba, aztán majd meglátom, mint tehetek. * Valahogy ehhez most több kedve van, mint nekiesni átnézni a betöréses papírokat még egyszer, hátha eszébe jut valami.*
- És pontosan... *Éppen kérdezve valamit, amikor a veszekedés belé folytja a szót, majd megáll az iroda előtt. A következő pont az övé lenne, de nem megy tovább. Egy nő ront ki onnan, aki éppen beléjük ütközik.*
- Ácsi, szivi, azért ne olyan hevesen! *Mondja a nőnek, majd segít neki felkelni a földről.*
- Mi történt, tudok segíteni? *Kérdezi meg a nőt, most már kedvesebben.*
- Egyébként az, és maga nem is ismeri. *Válaszol mosolyogva Geraltnak.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Aurorparancsnokság - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Aurorparancsnokság
Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Határtalan :: Angol Mágiaügyi Minisztérium-
Ugrás: