Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapAurorparancsnokság EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Aurorparancsnokság Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Aurorparancsnokság EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Aurorparancsnokság EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Aurorparancsnokság EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Aurorparancsnokság EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Aurorparancsnokság EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Aurorparancsnokság EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Aurorparancsnokság EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Aurorparancsnokság EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Aurorparancsnokság EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Aurorparancsnokság Vote_lcapAurorparancsnokság Voting_barAurorparancsnokság Vote_rcap 
Kim Kaguya
Aurorparancsnokság Vote_lcapAurorparancsnokság Voting_barAurorparancsnokság Vote_rcap 
Ted Forrester
Aurorparancsnokság Vote_lcapAurorparancsnokság Voting_barAurorparancsnokság Vote_rcap 
James Miller
Aurorparancsnokság Vote_lcapAurorparancsnokság Voting_barAurorparancsnokság Vote_rcap 
William Quentin Watson
Aurorparancsnokság Vote_lcapAurorparancsnokság Voting_barAurorparancsnokság Vote_rcap 
Sindy Logan
Aurorparancsnokság Vote_lcapAurorparancsnokság Voting_barAurorparancsnokság Vote_rcap 
Hannah McDowal
Aurorparancsnokság Vote_lcapAurorparancsnokság Voting_barAurorparancsnokság Vote_rcap 
Chris Martines
Aurorparancsnokság Vote_lcapAurorparancsnokság Voting_barAurorparancsnokság Vote_rcap 
Solaria Luthia
Aurorparancsnokság Vote_lcapAurorparancsnokság Voting_barAurorparancsnokság Vote_rcap 
Daniel Reed
Aurorparancsnokság Vote_lcapAurorparancsnokság Voting_barAurorparancsnokság Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Aurorparancsnokság

Go down 
+13
Raidon Hoshi
Raymond Glosser
Wallace Xavier Walters
William Quentin Watson
Roberto Esposito
Ted Forrester
Sindy Logan
Sandra Berger
Harry Stride
Alex Wilfred
Robert Lawrence
Cassidy Heyes
Főmesélő
17 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Aurorparancsnokság Empty
TémanyitásTárgy: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság EmptyKedd Ápr. 20, 2010 9:57 pm

A minisztérium első emeletén sétálva, rögtön az aurorparancsnokságba ütközünk. Egy igen nagy helység. Több irodával van körülvéve, szemben –legjobban észrevehető helyen- az Aurorparancsnoké. Nem túl fényes hely, lámpák világítják meg.
Mondhatni irodáknak is, így már nem a legprimitívebb eszközöket használják itt sem. Nem mondhatni túl lakályosnak, minden helységben csak egy egyszerű íróasztal, két-három szék és egy szekrény van. Az itt dolgozók persze bővítették a helységet, így most sokkal jobban néz ki. A falak színe sem túl kedvező, egyszerű fehér, a plafon lampériával fedett…
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság EmptyPént. Május 28, 2010 8:03 am

*Az irodámban ücsörgök már órák óta, és a papírókat nyálazom át. Jelentés, jelentés, és még több jelentés. Kezd kicsit elegem lenni belőle. Nem bírom a kiképzést, így feldobom a lábam az asztalomra, és rágyújtok, miközben tovább böngészem az iratokat. Kell lennie valahol egy árulkodó kis nyomnak, amin el tudnék indulni. A gond csak az hogy nem találom meg. Ez probléma, méghozzá nem is kicsi, de nem baj. Nem adom fel, az nem az én formám. Sóhajtok, és egy őjabb aktát veszek a kezembe. Hátha ebben rejlik a titkos nyom.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság EmptyPént. Május 28, 2010 8:10 am

*Nem sokszor látni errefelé, de most mégis itt van. A főnök valami nagyon fontos dolog miatt idehívta. Megérkezik az ajtóhoz, sóhajt egyet. Nincs rajta egyenruha, farmert visel, és egy inget. A lábán sima sportcipő. A haja most kivételesen hátul össze van fogva, de az arca borostás. Talán most nem néz ki úgy, mint egy csöves.*
~Mi a fenét akar már megint?~ *Fut át az agyán már sokadjára. Nem igazán csípi a főnökét, mondjuk igazándiból senkit sem a parancsnokságon. Bekopog, majd vár.*
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság EmptyPént. Május 28, 2010 8:15 am

*Kopogás. Átkozott zajos emberek, kikukkantok a papírjaim mögül és kiszólok. Rekedtes, cigisfüstös hangon.*
- Bújj be. * nem tudom ki lehet az, most nem várok senkit. Az órámra pillantok és vállat vonok. Mindjárt kiderül ki az, és mit akar tőlem. Azért az udvariaásség érdekében - ami megjegyzem sosem volt erényem - leteszem a lábam az asztalomról, és rendesen helyezkedek el a székemben. Azért a jó példa mindenekelőtt. Még mindig nem jött be senki, most már kíváncsivá tettek, ki keres. Hívni nem hívtam egyik emberemet sem, mindenki keményen dolgozik valamin, senkinek nincs ideje a fönököt zaklatni.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság EmptyPént. Május 28, 2010 8:21 am

*Mikor meghallja, hogy bemehet, lenyomja a kilincset, és belép.*
- Jó estét, főnök. *Minden kérdés nélkül leveti magát az egyik fotelbe.*
- Remélem nem zavarom ilyen késői órákon. *A hangja hűvös, semmilyen érzelem nem vehető ki belőle. De hát ezt már meg lehetett szokni nála. Robert a precizitás embere.*
- Miért is kellett idejönnöm? *Igaz, hogy már egy hete jelenése lenne, de nagyon elfoglalt.*
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság EmptyPént. Május 28, 2010 8:27 am

*Nocsak. Robert Lawrance. Az egyik kedvencem, pontos precíz, megbízható, de mégis, Olyan merev. No mindegy. Rénézek, hellyel nem kínálom, már kiszolgálta magát. Helyes. Nem szeretek felesleges formaságokkal vesződni.*
- Hányszor mondtam már, hogy ne magázz. Nem vagyok így is elég öreg? * szidom meg kicsit kedves alkalmazottam, majd elvigyorodom. Semmi következetesség nincs bennem tudom.*
- Nem nem zavarsz, de miért is jöttél? Nem hívtalak ide. * jegyzem meg kicsit elgondolkodva. Tény hogy már ideje lenne jelentenie, de most nah. Hallgassam az unalmas semmit, Ám legyen.*
- Ha már itt vagy, meséld el nekem mire juttottál Mrs Lengstonnal. Úgy tudom az ő nyomában vagy. * idézem fel az előbb kezemben tartott papírt.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság EmptyPént. Május 28, 2010 8:35 am

*Az öregre kicsit elmosolyodik, de csak nagyon kicsit.*
- Na jól van. *Vonja meg a vállát, neki ugyan tökmindegy, hogy magázza, vagy tegezi-e.*
- De, hívtál. Talán egy hete... Csak, tudod, marha sok a melója van annak, aki nem itt melengeti a hátsóját az irodában. *Nem iróniával mondja, mégis érezhető benne.*
- Ja, az ő nyomában. *Átfut az agyán, hogy mit mondhatna. Az igazságot biztos nem... De lehet, hogy csak jó poénnak venné Cassidy, ha kinyögné, hogy kavart egy halálfalóval.*
- Hát... nem sokra. Sokszor tartózkodik Wilardban, de néha napokra eltűnik. Feltételezem, hogy a bázisukra megy. Bár... legfrissebb információim szerint, sokat van együtt egy diákkal. Talán a Wilian tanulója lehet, de erről még nincs pontosabb információm. *Foglalja össze röviden és tömören a fejleményeket.*
- Na és erre mi újság?
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság EmptyPént. Május 28, 2010 8:43 am

*Észreveszem a kósza mosolyt, de annyira nem foglalkoztat. Végső soron nem nekem kell rendben tartom a többiek humorszintjét.*
- Na azért. Csak egy évvel vagy nálam fiatalabb. * teszem hozzá, és megszívom a cigimet. Imádom a mágikus dohányt, sokkal tovább tart mint egy rendes cigi.*
- Valakinek a seggét is meresztenie kell itt. Ha gondolod megkapod a sok aktát, én örömmel indulok vadászni is. * vonok vállat, most nem ezen fogok megsértődni. Az ilyen apró beszólások, ugratások amúgy is elég gyakoriak köztünk.*
- Értem. Nem tétlenkedik a hölgyike. Ha van rá módod derítsd ki az a diák vele. Ha Wilardban diákokat toboroz, akkor már simán összeállítok ellene egy elfogató parancsot. Addig azonban sajnos nincs semmi vád ami alapján be tudnám hozatni. * felelem a beszámolóra.*
- Itt? Szokás szerint semmi. Akták akták, és még egyszer akták. * mutatok szét az asztalomon melyben egymás hegyén hátán vannak a papírok.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság EmptyPént. Május 28, 2010 8:53 am

- Adj már egy cigit nekem is! *Bóki ki. Már egy ideje idegesíti, hogy Cassidy dihányzik, ő meg nem.*
- Nem, kösz. Akkor inkább vadászok halálfalókra. Az izgalmasabb, mint itt szöszölni. *Ezért sem akart soha parancsnok lenni. Nem érezné jól magát, ha állandóan jelentéseket kellene írnia a miniszternek. Elég, ha a maga adagját beadjan jóval a határidőn túl.*
- Remélem, hogy nem toborzásról van szó. Hihetelen, hogy ezek a görények már gyerekeket is bevesznek. *Húzza el a száját, de van egy olyan sejtése, hogy mégis toboroznak.*
- A név pedig meglesz. ~Hogy a fenébe hozom én ezt össze?~ *Maximum ismét elinvitálja a lakására. Na jó, nem.*
- Részvétem, főnök, részvétem. *Arra nem számít, hogy a többi aurornak sikerült-e haladnia valamit, mert biztos nem. Az egész parancsnokság tele van tehetségtelen hülyékkel.*a
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság EmptyPént. Május 28, 2010 9:04 am

- Tessék. * nyújtom felé a dobozom, hadd vegyen ki belőle egy szálat ha már ennyire dohányozhatnékja van. Úgy tűnik az auroros szokás, hiszen én is űzöm.*
- Ch, én is vadásznék ha tehetném, de valakinek ezzel is el kell szöszölnie, míg ti nyomozgattok. *vágok vissza, szintén minden rossz szándéktől mentesen. Majd a halálfalós témára kissé elgondolkodok.*
- Lehetséges, ez megmagyarázná, miért van olyan gyakran Wilardban. És mostanában hallatttam hogy egy másik is megjelent. Sebastiano... * kezdek el keresgélni, majd fél perc kotorászás után egy fotót tolok Robert orra elé*
- Sebastiano Contreras. * puskázom le an eet a képről.*
- Nem lehet róla többet tudni mint Mrs Lengstonról, csak azt hogy kettejük közt nincs összefüggés. Hisz ismered Cassy magányos természetét. * húzom mosolyra ajkaim, és elnyomom a cigim. *
- Rendben. Ha nagykorú a kölyök, akkor őt is elővehetjük. * biccentek, majd ismét elmosolyodom.*
- Áh, sose sajnáld, annyira nem vészes. Csak az gáz, hogy a bandából van összvissz öt használható emebrem, a többeik tengenek lengenek ide oda. * jegyzem meg kissé mellékesen, és az egyik asztalon heverő pennámmal játszadozok.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság EmptyPént. Május 28, 2010 9:12 am

*Ő pedig nem szívbajos, és ki is vesz egyet, majd a pálcájával megnyújtja. Nagyot szippant belőle. Mondjuk ő csak ritkán roncsolja a tödejét, főleg akkor, ha valaki dohányzik mellette.*
- Jójó, nem csesztetlek. De akkor is. Kényelmes a fotel, mi? *Közben ismét szív egyet a cigarettából. Nem is rossz dohányt szív az öreg.*
- Na ja. *Majd a képre pillant.* Ezt a fejet már láttam valahol. *Vakarja meg az állát. Hirtelen nem jut eszébe, hogy honnan, de az egyik "bevetésén" már látta.*
- Persze. ~Nagyon is.~ Mindenesetre utánaszimatolok ennek a Sebastianonak. Tényleg a Leaderről van valami? Tudjátok már ki az? *Hülye kérdés, mert úgysem.*
- Ez igaz. A többieket ki kéne rúgni a fenébe, Jobban járnák. Csak lopják a napot... *Húzza el a száját. Utálja a tehetségtelen kollégákat.*
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság EmptyPént. Május 28, 2010 9:22 am

*Miután kivette egyet visszahúzom a kezem és leteszem az asztalra a dobozt. Kellhet még. Bár most leköt a tollam babrálása, lehet rágyújtok még egy szálra, még nem döntöttem el.*
- Csesztetés vagy nem, nekem mindegy. És amúgy igen nagyon is kényelmes. * vigyorodok el, és hogy ennek hitelt adjak körbefordulok a tengelyem körül székestől, mint egy kisgyerek aki beszabadult apuci irodájába.*
- Láttad? Nem lehetetetlen. Elég népszerű főleg az ízléséről. Szeret nála sokkal fiatalabb lányokkal kezdeni. Nem pedofilia, de éppen hogy csak a határán van. *mondom, mert kábé itt kimerül minden tudásom Sebastiannal kapcsolatban.*
- Rendben, de azért legyél nagyon óvatos. Nem szívesen mennék el a temetésedre, ugye megérted? Nincs fekete ruhám. * ironizálok egy kicsit, de az aggodalom az őszinte. *
- Hát, még nem, csak annyi derült ki hogy valamilyen kapcsolatban áll Alex Wilfreddel. De erről persze drágalátos igazgató urunk, semmit nem mond. ehát vagy nem tudja ki az, vagy tudja ki az és védeni próbálja. Nem tudom melyik lehet. Azonban biztos vagyok benne, hogy több diák is kapcsolatban van ezzel a rejtélyes alakkal. * mondom, majd bólintok.*
- Jah a legtöbbnek semmi haszna.
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság EmptyPént. Május 28, 2010 9:36 am

*A cigit meg nem köszöni meg. Nem szokása, és a szokás - vagy nem szokás - jelen esetben nagy úr.*
- Az oviba nem akarsz visszamenni? *Most már tényleg ironizál kicsit. Tudja, hogy sose rúgnák ki, így megengedi magának.*
- Hm... érdekes. Van egy bosszúálló nőnk, meg egy pedofil srácunk. A titokzatos vezetőről ne is beszéljünk. Ja igen, és gyerekeket toboroznak. *Veti össze gyorsan, hogy mit tudnak. OIgaz, eléggé sarkított, de hát a parancsnokság mostani helyzete kezd siralmassá válni.*
- Alexszel? *Ezen meglepődik, fel is vonja a szemöldökét.*
- Nem hinném, hogy pont Wilfred bújtatja a Leadert. *Mondjuk... a múltkor egy sikátorban találta Cassy-t és Alexet. Igaz, úgy nézett ki, mintha Alex éppen el akarta volna kapni a nőt, de... Á, ez hülyeség, Alex az alapítója a rendnek.*
- Már csak azt kellene kideríteni, hogy kik azok a diákok. Mindenesetre szólj Alexnek, hogy figyeljen az iskolára. Mégis ő az igazgató. Nem kellene csapatokat vezérelni oda. Felbolygatná a rendet. *Gondolkodik hangosan, de az a tény, hogy Alex valamilyen kapcsolatban áll a Leaderrel, nem tud kimenni a fejéből.*
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság EmptyPént. Május 28, 2010 10:01 am

*Nem is baj. Cigit megköszönni nem illek, a káros hatása miatt, ezért nem is lepődöm meg mikor nem szól egy szót sem. *
- Nem ott még nem tartok. Csak kicsit fárasztó ez a sok vacak. * mondom, majd az asztalom lába mellől felemelek egy ásványvizes palackot, és iszom belőle. Nem kínálom meg Robot, majd kér ha szomjas. Ezt ő is tudja.*
- Érdekes, de nem kevésbé halálos párosítás. Emlékezz milyen vérfürdőt rendezett Cassy, mikor legutóbb megpróbálták elfogni. *emlékeztetem kedves kollegám, és az asztalra könyöklök. Nem érdeke, hogy nem valami etikus vagy akármi, kényelmes ez a lényeg. *
- Ahha. Hallottam olyan híreket hogy köze lehet hozzá. PErsze, mondom lehet h nem tud róla. Szóval ismeri a LEdert, csak épp rohadtul nem tudja ki az. Ez azért nehéz ügy, mert Mr Wilfrednek ha nincs 500 ismerőse akkor egy se. * húzon mosolyra az ajkam, de az amolyan feladom mosoly. Túl nagy a szám, nem lehet kiszűrni ki lenne a Leader.*
- Adja az ég hogy tévedjek. * teszem még hozzá.*
- Ahha, majd utánajárok én is egy két dolognak. Üzenek Alexnek is, meg pár embert beküldök Wilardba csak úgy kószálni mintha szabin lennének. Vagy éppen én magam megyek ezek után. Ha már a megbízhatóság ilyen magas szinten áll... *morgolódok.*
- Találkozzunk egy hét múlva ugyanitt, hogy mire jutottunk. Rendben? *ajánlom fel, mert kezdek kicsit fáradt lennei, már úgy hazamennék.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság EmptyPént. Május 28, 2010 10:13 am

*Nem nagyon szól semmit, arra, hogy fárasztó. Ő is fáradt, így nem meglepő, hogy más is az.*
- Ne is mondd! Két hétig az ágyat nyomtam miatta. Utána még két hét lábadozás. Majdnem belebetegedtem. *Húzza el a száját. Felkésuületebbnek kell lennie. Akkor valamit nagyon elrontott, máig sem tudja, mit.*
- Az is lehet, hogy mi is ismerjük, csak nem gondolunk rá, hogy ő az. *Veti fel az ötletet. Talán igaza van, talán nem.*
- Rendben. Csak ne nagyon feltűnősködjetek! Nem szeretném, ha nagyon gyanakodnának. Habár... lehet, hogy már rég gyanakszanak. *Elnyomja a cigit. *
- Rendben. Addigra megpróbálok friss infókkal szolgálni. *Majd feláll.* Akkor viszlát, főnök. *Majd apró mosollyal az arcán kilépdel az ajtón, és ott hopponál. Wilardba megy, a lakására.*
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság EmptyPént. Május 28, 2010 10:20 am

*Fáradt? Nem kifejezés a halálos kimerülés határán állok. De mindegy, nemsokára megyek haza, és kipihenem magam. Holnap meg kezdem elölről az egész pepecselést az aktákkal. Hacsak, ki nem ruccanok a falucskába.*
- Igen tudom, szerinted ki küldte azt a hatalmas virágkosarat ami az ágyad mellett énekelt? * mosolygok kicsit tán gonoszul. Mert volt ott egy hatalmas virágcsokor, csak senki nem tudta ki küldte, Robert meg nem mondta meg nekünk.*
- Lehet. Bár ki tudja. Ha van esze a Leadernek akkor igyekszik jóba lenni minnél több emberrel, hogy aztán később ne gyanakodjanak rá. * folytatom Robert logikáját, majd ültömben nyújtózkodom egyet. A fene, ropognak a csontjaim. Már megint. Hiába nah az öregség...*
- Rendben, ne aggódj nem hagyom hogy elcsesszék, magam megyek körbeszimatolni. * biztosítom, majd mikor kilépve elköszön elhúzom a szám, és egy gyengéd átkot küldök a csukott ajtóra, h kívülről még pont hallja h becsapódik. A főnök miatt van.*
- Viszlát, Mr Lawrance. * búcsúzom az üres irodától, majd egy fél órával később én is hopponálok.*

//Köszönöm a játékot//
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság EmptyCsüt. Jún. 10, 2010 7:05 am

*Mivel érdemeltem én ezt ki?! Ez a gondolat jár a fejemben, mióta elkezdtem szervezni ezt a minisztériumos kirándukást. Kinek, mikor hol kell lennie, mit kell csinálnia, olyan bosszantó. Ez itt egy munkahely, nem valami kirándulási, turisztikai látványosság. És amit itt fognak látni, bemutatók, vagy beszélnek valami előre betanított, cicababával, mind mind hazugság lesz. Felsóhajtok, és újra nekiállok. Most már leírtam hogy ki mikor hova mit. Jöhetnek a valós munkák. Akták. Egy szimpla mágus rablás. Remek, hurrá. Hátradőlök, és megigazítom az ingem nyakát. Kőmosott fekete farmert viselek, egyik kedvencem, és egy fekete-piros kockás inget. Senki nem nézne benne aurornak, de nem zavar. Folytatom a munkám, bár nem kcisit unatkozva közben.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság EmptyCsüt. Jún. 10, 2010 7:10 am

*Nem jelezte jövetelét... túl sürgős volt ahhoz, szóval inkább lemondott róla. Tényleg, levegőt kapkodva megáll a parancsnokság -azaz Cassidy- ajtaja előtt és kettőt koppint rajta. Megvárja, még szóljanak, hogy beengedik. Reméli az Aurorparancsnok itt lesz.
Egyszerű farmernadrág, fehér ing és talár van rajta. Pálcája kéznél, amióta találkozott avval a különös alakkal -akit nevezhetünk Leadernek is- kicsit nagyobb biztonságot követ. Kicsit kifújja magát, eléggé sietett és út közben melege is lett. Úgy gondolta: nem bír halasztást az ügy.*
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság EmptyCsüt. Jún. 10, 2010 7:16 am

*Unom unom unom. Cikázik át fejemben a gondolat, mikor is kopognak. Nem tudom ki lehet az, sekit nem várok. Ránézek a naptáramra, ami egy túlbuzgó intéző javából zsúfolásig van írva, de mostanra üres. Egy árva név nem sok annyi sincs benne.*
- Szabad. *szólok ki kéretlen látogatómnak, és kezdem azt hinni hogy olyan félelemetes vagyok hogy engedély nélkül senki nem mer bejönni hozzám*
- Gyere gyere. *szólok ki még egyszer a biztonság kedvéért, nehogy halálra rémüljön a vendégem. Félhosszú szőkés-vöröses hajam nincs összefogva, szabadon birizgálja az arcom. Nem zavar, már megszoktam a sok év alatt.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság EmptyCsüt. Jún. 10, 2010 7:24 am

*Mikor meghallja, hogy "szabad" benyit és egy kisebb mosolyt erőltet az arcára. Elgondolkodik, becsukja az ajtót és odalép Cassidy elé.*
-Jó estét Cassidy. *Köszön, majd egy kicsit idegesebben -az ő esetében gyorsan, a lényegre tör- elkezdi mondani a magáét.* Bocsánat, ha zavarlak a sok munkádban, de muszáj veled közölnöm a minapi eseményeket... *Ha engedik, leül és a másik asztalára könyökölve kicsit halkabbra veszi a hangját. Nem kell mindenkinek mindenről tudni, bár tudja... hogy itt nem sokan hallják őket. De ahogy mondják: a falnak is füle van.*
-Rögtön a lényegre is térnék, hiszen azt hiszem ez nem tűr halasztást. A minap, volt szerencsém találkozni a drágalátos, rejtélyes Leaderünkel. *Egyenlőre ennyit, hátha közben Cassidy feltesz neki valami kérdést. Amit Alexen látni, nem éppen a legjobb állapotban van. Sok a dolga.*
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság EmptyCsüt. Jún. 10, 2010 7:32 am

*Munkámból kíváncsian felpillantok hogy ki a zavargás keltője. Nicsak, hát nem a mi kedvenc iskolaigazgatónk Alex az.*
- Szevasz Alex. *viszonzom a kedves köszöntést. Rég láttam már az igaz.*
- Áh, te sosem zavarsz. Mondd csak, mi nyomja a lelked. * bíztatom kedves szavakkal, hiszen ismerem a másikat. Feleslegesen nem zaklatna. Kíváncsian néztem a férfira, vajon mit akar mondani.*
- Nohát, ez izgalmasan hangzik. Mesélj mesélj. * bíztatom, miközben előszedek egy purlicerpennát, és ráállítom egy üres papírra. fog a fene körmöli ha van mágia.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság EmptyCsüt. Jún. 10, 2010 7:45 am

-Mostanában elég sok minden nyomja... *Jelenti ki egy fintor kíséretében és amikor Cassidy mondja, hogy meséljen ő mesél tovább. Végig komoly arcot vág, hiszen, ez tényleg egy komoly ügy.*
-Ott kezdődött az egész, hogy kiléptem a házamból, a Wilardiból... elém jött, megszólított. Azt mondta, el kellene beszélgetnünk. Én nem tudtam először ki is ő...*Egy kisebb hatásszünet.* Aztán kijelentette, hogy a neve Éjkacaj, báris ő így nevezi magát. De ő a Leader. Elég sötét alak, egyszerűen nem tudtam sehogy rájönni, ki lehet ő.*Magyaráz, közben egy kicsit mutogat is a kezével. Szokása.*
-... Nem támadott meg. Megfenyegetett. Ha nem állok le az UGY-vel mindenki megbánja. Azt mondta, csak elkap egy diákomat Wilardban és halálra kínozza... *Ennyit az "elméletről". Kisebb gondolkodási idő, aztán eszébe jut a legfontosabb.*
-Ja és még valami. Narancssárga a szeme. Azt hiszem, nem sok ember jár narancssárga szemmel Wilardban. De ami még furcsább... azt állítja, a Wilianbe járt. Nem emlékszem narancssárga szemű tanítványomra...
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság EmptyCsüt. Jún. 10, 2010 7:53 am

- Hát nem unalmas az élet az igaz. * teszem hozzá én is, mert mostanában nekünk is sok a munkánk. Hihetetlen megszaporodtak a támadások civilek ellen. Furcsa.*
- Éjkacaj? Fura nevet választott magának. Ő lenne hát a Leader? Ez furcsa, a Leader az simán Leadernek hívatja magát nem? Minek neki még egy név? * filózok hangosan, ez nem vág össze, persze a pennám lejegyez mindent, amit Alex mond.*
- Megfenyegette? Honnan tudhat vajon az UGY-ről? Érdekes. *foglalom össze, majd biccentek. Jó hogy jött, még több munka.*
- Értem, utána fogok járni az ügynek. Bár eddig is volt egyfajta gyanúm, hogy ti ketten valamilyen furcsa kapcsolatban vagytok egymással. Tehát állítólagosan a diákod volt, és narancs szeme van. Ez elég feltűnő lehet azért. * jegyzem meg, még életemben nem láttam narancs szemű alakot.*
- Hát, a jelek szerint nem volt mindig ilyen a szeme. tudod, vannak varázslatok, amik segítenek neki hogy megváltoztassa a szeme színét. *jegyzem meg, néha én is élek vele, szigorúan a hajamat színezve át.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság EmptyCsüt. Jún. 10, 2010 8:01 am

-Gondolom... *Jegyzi még meg a "nem unalmas az életre" majd miután végigmondta amit elkezdett, a kérdésekre összpontosított. Bólintott egyet a visszakérdezésre.*
-Úgy tűnik mégis két neve van. Bár szerintem a Leadert használja legtöbbet, vagy ki tudja... fene, kezd elegem lenni már ebből az ügyből. *És még mennyire elege lesz ezek után is... Ez még csak az eleje..*
-Fogalmam sincs honnan tud az UGYről... ki tudja, lehet valakinek eljárt a szája róla. Majd jobban kell figyelni. Sőt, a diákokat is kezdem félteni. Azt hiszem, egy korlátozást fogok benyújtani a Wilardi látogatások szempontjából.*Jegyzi meg utólagosan és tovább bólogat Cassidy feltevéseire. Több mint valószínű, hogy mind igaz lesz.*
-Ki fogom deríteni ki lehet az. Valahol a közelben van egy főhadiszállásuk. Lehet valakit rájuk kéne majd küldeni. Úgy érzem... az iskolában is vannak besúgók. Nem tudom mi fog kisülni ebből, de az biztos: minden próbálkozásánál keresztbe fogok tenni neki. Mellesleg, szerinte kevés vagyok, de szerintem meg nem. Ja és ahogy észrevettem: *Még mindig eszébe jut valami néha-néha.* Talán árnymágus lehet, vagy valami ilyesmi, mivel elég szépen eltűnt mikor be akartam fogni...
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság EmptyCsüt. Jún. 10, 2010 8:12 am

[i]- Nah jah. * értek egyet. Én ma nagyon kedves vagyok, és mindenkivel egyetértek.*
- Nem hiszem. De majd kiderítem, bár kétlem, hogy ez neki jobb lenne. Két nevet használni, több felelősséggel jár. És több súllyal is. * felelem neki, és jegyzetelgetek. Valamit csak ki lehet ebből hozni.*
- Érdekes. De igen, javalom hogy a korlátozást vezesd be. A diákok védelme fontosabb mint egy őrült, aki Éjkacaj néven rombolja a világot. *jegyzem meg*
- Besúgók? Kikre gondolsz? Van valami konkrét gyanúd? *érdeklődöm érdeklődve, és kíváncsian.*
- Árnymágus? Ne már... de jól van, köszönöm szépen, a jelentést, intézkedem azonnal. * teszem még hozzá*

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Aurorparancsnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság Empty

Vissza az elejére Go down
 
Aurorparancsnokság
Vissza az elejére 
1 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Határtalan :: Angol Mágiaügyi Minisztérium-
Ugrás: