Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapBálterem - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Bálterem - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Bálterem - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Bálterem - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Bálterem - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Bálterem - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Bálterem - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Bálterem - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Bálterem - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Bálterem - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Bálterem - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Bálterem - Page 2 Vote_lcapBálterem - Page 2 Voting_barBálterem - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Bálterem - Page 2 Vote_lcapBálterem - Page 2 Voting_barBálterem - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Bálterem - Page 2 Vote_lcapBálterem - Page 2 Voting_barBálterem - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Bálterem - Page 2 Vote_lcapBálterem - Page 2 Voting_barBálterem - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Bálterem - Page 2 Vote_lcapBálterem - Page 2 Voting_barBálterem - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Bálterem - Page 2 Vote_lcapBálterem - Page 2 Voting_barBálterem - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Bálterem - Page 2 Vote_lcapBálterem - Page 2 Voting_barBálterem - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Bálterem - Page 2 Vote_lcapBálterem - Page 2 Voting_barBálterem - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Bálterem - Page 2 Vote_lcapBálterem - Page 2 Voting_barBálterem - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Bálterem - Page 2 Vote_lcapBálterem - Page 2 Voting_barBálterem - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Bálterem

Go down 
+17
James Miller
Sebastian G. Blaze
Allison Diamond
Lucius Malfoy
Daniel Reed
Hannah McDowal
Greg Stanford
Nathaniel L. Matthews
Larina Marley
Remus Lupin
Peter Dornfold
Sandra Berger
Chris Martines
Marie Lycae
Seamus Finnigan
Sir Famine Frederico
Főmesélő
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 EmptyPént. Szept. 17, 2010 8:33 am

- Rendben, nagy köszönöm. *Bólint egyet. Nem árt az ismétlés, meg a tanulás. Lehet hogy valami SVK szakkörre is kellene járnia Hagiri professzorhoz. Talán nem lenne olyan bénácska az átkok terén.*
- Rendben, köszönöm. *A művtöri jegyzeteket szívesen fogadja, hátha van bennük valami érdekes, amit nekik nem mondtak el.*
- Akkor jó. Hozzám kell is türelmesnek lenni. *Ismét elvigyorodik. Nehéz eset, nem véletlenül nincs párja, sőt, még kutyája sem, csak egy hörcsöge.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Peter Dornfold
Tanár
Tanár
Peter Dornfold


Férfi Kor : 39
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 78
Tallérok : 2
Pontok : 0

Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 EmptyPént. Szept. 17, 2010 8:41 am

- Igazán nincs mit *rázza meg egy kicsikét a fejét, és már a táncparkett másik oldalán járnak. Biztos benne, hogy Raisen sem küldené el, ha megkérné, hogy ismételjen vele, ennyire ismeri már a kollegát. Lévén másik férfitanár, vele van a leginkább jóban, a többieket még kevesebbszer látja, mint őt.*
- Én csak őrizgetem, de te meg legalább hasznát is vennéd, szóval valamelyik nap átviszem neked őket. *ígéri meg, és megpörgeti a nőt, majd ismét magához vonja.*
- Nem vagyok elég türelmes? Tudod, úgy könnyű annak lenni, ha jól táncolsz és nincs min idegeskednem, és még a cipőmet, meg a lábamat sem kell féltenem *kuncog fel, mert valóban Sandra jobban táncol, mint ahogyan azt valaha is hitte volna.*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 EmptyPént. Szept. 17, 2010 9:00 am

*Tényleg hálás, mert ha esetleg ragadna rá valami, akkor elmondhatná magáról, hogy kicsit konyít a bájitalokhoz.*
- Rendben, nagyon köszönöm. *Majd ő is elteszi valamelyik szekrény aljába. Jó lesz az valamikor.*
- Jaj, ezeket biztosan azért mondod, mert nem akarsz megbántani. *Vigyorog hozzá, szóval nem gondolja komolyan. Lassan vége van a dalnak, elengedi a férfit.*
- Viszont azt hiszem én kicsit visszamegyek a szobámba. Majd később még találkozunk. És köszönöm a táncot. *Mondja a férfinek, majd szépen lassan elindul a kijárat felé.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Peter Dornfold
Tanár
Tanár
Peter Dornfold


Férfi Kor : 39
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 78
Tallérok : 2
Pontok : 0

Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 EmptyPént. Szept. 17, 2010 9:07 am

*Biztos benne, hogy rá fog ragadni valami, mert aki ilyen pengén vágja a tájrajzot, annak egy kis Bájitaltan semmiség.*
- Nincs mit *mosolyog tovább, és a tánc vége felé, ő is elereszti a partnerét, és lesétál vele a parkettről.*
- Hát szoktam én hazudni? *néz mélyen a nő szemébe, mert hazudni nem szokott, ezt nem róhatják fel neki. Ő is elbúcsúzik a szépséges tanerőtől.*
- Rendben van akkor később találkozunk, és én is köszönöm hogy nekem adtad az első táncot. *mosolyog, és ha a nő elindult a szobája felé ő visszatér az egyik asztalhoz, és szerez egy újabb pohár bólét, majd helyet foglal, és figyeli a táncoló diákokat.*
Vissza az elejére Go down
Remus Lupin
Kalandor
Kalandor
Remus Lupin


Hozzászólások száma : 104
Tallérok : 0
Pontok : 0

Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 EmptyPént. Szept. 17, 2010 9:10 am

//Kedves mindenki!

Kérlek titeket, hogy aki szavazni szeretne Bálkirályra és Bálkirálynőre, az írja meg a wilianmaguskepzo@gmail.com email címre, hogy kire szavazna. Nem feltétlen kell egy párra szavazni, szóval csak személyekre, egy fiúra illetve egy lányra. Magát senki nem jelölheti, mert az érvénytelennek számít.

A szavazó email a következőképpen nézzen ki:
Feladó: Egyértelműen ti magatok.
Címzett: wilianmaguskepzo@gmail.com
Tárgy: Bál király- és Királynő választás
Szöveg:
Bálkirálynak jelölöm: (a jelölt neve)
Bálkirálynőnek jelölöm: ( a jelölt neve)
A mail végére pedig írjátok rá a bálozó karakteretek nevét.

Továbbá, kérlek mellőzzétek a fagyásokat, ha nem értek rá sokáig, akkor többször játsztok keveset, nem szeretnénk ebből nagy kavarodást. Mielőtt elkülditek a hozzászólásotokat figyeljetek arra, hogy előttetek ki írt.

A tanári kar NJK-ként jelen van, így ki lehet játszani, ha valaki táncolt egyet a kedvenc tanárával.

Jó szórakozást kívánok mindenkinek! //
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 EmptyPént. Szept. 17, 2010 9:31 am

* Hihetetlen ő türelmes, nem mint a többi férfi. Szerintem más ezért leharapta volna a fejem, ennyi késésért. Pont megtaláltam a legideálisabb párt, de még csak egyenlőre a bálra. *
- Nyugodj meg, nagyon is kitettél magadért. * Egy apró mosoly jelenik meg az arcomon mikor még egyszer végig pillatok Grege. Egyszerűen tökéletes. *
- De kedves. * Csupán ennyi a reakcióm a bókra, már megszokott dolog, de még tőle nem kaptam, bár is úgy emlékszem, esélyes, hogy az emlékeim néha csalnak. *
- Köszönöm. * Megköszöntem neki hogy előre engedett az ajtónál. Mikor beérek a terembe egyből a fények keltenek nagy feltűnést és a többi lány ósdi ruhájai. *
- Most egyenest fel a hálótermembe. * Próbálom zavarba hozni, de még nem tervezem, hogy akárhova is elmenjünk innen. Remélem nem veszi túlságosan is tolakodónak szerény személyemet. *
- Nekem megteszi most a tánctér is. És neked? * Pillantok Gregre, kíváncsi vagyok mi is lesz a válasza. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 EmptyPént. Szept. 17, 2010 9:41 am

- Hát a többit még meglátjuk.
* Kacsintok rá és elindulunk a bálterem felé. Istenem hanyadjára is megyek ? Nem is tudom már.. Eddig mindig más partnerrel érkeztem. Most sem hazudtolom meg magam. Irigylő pillantások, és férfitársaimtól elismerő biccentések közepette jutunk el a teremig. Már nagyban tart a buli.. Nem is bánom, hogy lemaradtam a szellemek bemutatójáról. Az nem izgalmas. *
- Azt hiszem célozzuk meg az italos standot.
* Jegyzem meg. Tudom jól, hogy alkoholról itt nem álmodozhatok de egy jól kevert mixnek most örülnék. Elveszek két pohárral az asztalról , az egyiket Ashnek nyújtom.*
- Nos kedves, mihez lenne kedved ? Leüljünk vagy máris táncolni szeretnél ?
* Most még hagyom, hogy kívánságai teljesüljenek. De aztán majd fordul a kocka.*
Vissza az elejére Go down
Greg Stanford
Diák- Famine
Diák- Famine
Greg Stanford


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 EmptyPént. Szept. 17, 2010 9:43 am

*Most valahogy különösen jó a kedvem. És nagyon is látható rajtam, de hát nem csodálkozom, egy ilyen szép nővel jönni a bálba, hihetetlen. Csak mosolygok, és hallgatom a válaszait, és amikor megköszönte, hogy beengedteme lőre, arra csak bólintotta. Beeérve a bálterembe, hát elég zsúfolt, de nem is vártam mást. Körbenézek, hátha itt vannak már Jamesék, de nem látom. Közben észrevettem a néhány szempárt amik ránk szegeződtek. Mostmár biztosan tudom, hogy én vagyok a legszerencsésebb.*
-Szóval a hálóterembe... *Vigyorgok, és felkapom a karomba Larinát és elindulok.* Nekem ott is megteszi... *Viccelődök, és tudom, hogy ő sem úgy értette. Ebben hasonlítunk.*
-Meglepődtél mi? *Kérdezek rá, és már a tánctéren vagyunk, leteszem magam elé, és felkérem táncolni.*
-Megteszi, szóval szabad egy táncra hülgyem? *Sármos tekintet, és illedelmes testtartás. Már táncolunk, és megcsókolom ismét, mert már nem birok magammal.*
-Na és milyen az első táncod a bálon? *Érdeklődöm, és hát már tudom a választ, de azt tölle szeretném hallani.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 EmptyPént. Szept. 17, 2010 9:47 am

* Nem is olyan rossz a buli. Vagyis, hogy pontosítsak a bál. Leszámítva az alkoholmentes italokat, amik amúgy finomak nagyon csak azért, nem fokozzák az ember hangulatát annyira. Kis retikülömben természetesen egy 3dl vodka van, meg egy doboz cigaretta, de ezekhez még nem nyúltam. Kicsit magára hagytam Jamest, hogy a haverjaival is lehessen, hiszen nem kötelező az egész estét egymás mellett eltöltenünk. Köszönök pár ismerős arcnak, majd egy kívánatos muffin meg egy pohár töklé kíséretében nekidőlök az egyik falnak és úgy szemlélem az eseményeket.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 EmptyPént. Szept. 17, 2010 9:50 am

* Élvezetes volt végig vonulni a sok irigy pillantások alatt. Engedem, hogy Nath úgymond parancsolgasson még nekem. Csak bólogatok az italos megjegyzésére, pedig igazán nem is vagyok szomjad, de ha neki jól esik, nem leszek semmi jó elrontója. Elfogadom az inni valót, egésze meglepett, hisz ez iható. *
- Ez egy jó kérés, hogy mihez lenne kedvem. * Nézek fel Nathra huncut nézéssel. *
- Maradjuk annál, hogy most nem szeretnék táncolni sem leülni, hanem... * De már a mondatot nem fejezem be, szerintem már tudja, hogy mire is gondolok azzal az okos fejemmel. *
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 EmptyPént. Szept. 17, 2010 9:52 am

*Danny lézeng be a bálra. Nem találta Lexit, így nem tudta elhívni. Ruhája eltér a szokottól. Nem szokott ilyet viselni. Forgolódik. Meglátja Hannaht. Integet neki, oda is lép hozzá, de nem tud megszólalni.*
-Öh... Szi.. Szia... *Na, lassacskán megvan a köszönés is. Egy kicsit zavarban van, mert a lány igen csak jól néz ki. Persze azért jött, hogy felkérje táncolni. Tud Danny azt is, csak titkolja.*
-Gyönyörű vagy, mit ne mondjak.... Nos... Táncolnál velem? *Összekaparja magát. Persze bókol, de az igazságot mondja. Közben nyújtja a karját, hogy bele is csapjanak a lecsóba.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 EmptyPént. Szept. 17, 2010 10:00 am

* Danny integet. Visszaintek neki, majd látom, hogy már jön is. Sikeresen elpusztítom a muffint mielőtt a fiú ideér. Remélem nincsenek morzsadarabok az arcomon. Nem értem Danny motyogásának okát..*
- Szia Danny ! * Üdvözlöm egy széles mosollyal az arcomon.* - Hű látom te is kitettél magadért , jól festesz ebben !
* Nézek végig rajta. Igen a bál kihozza az emberekből azt amit nem vennének fel soha. A bókra elmosolyodok. Jól esik igen.*
- Köszönöm, persze .
* Bólintok a kérdésre, miszerint táncolnék-e vele. Megiszom az utolsó korty töklevet , a poharat pedig lerakom a mellettem levő asztalra, majd Dannyre nézek.*
- Indulhatunk..
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 EmptyPént. Szept. 17, 2010 10:00 am

* Greg egyre több meglepetést tud nekem okozni, annak ellenére, hogy még alig ismerem. De ez a kicsi idő is elég volt, hogy megtudjam, hogy kivel is állok szemben és ő a legalkalmasabb pár a bálra és lehet, hogy talán a való életbe is. Próbálom leplezni azt, hogy mennyire oda vagyok érte. De nem hiszem, hogy nagyon megtudom játszani most magam. Bár is előtte nem akarom. *
- Nagyon is. De volt egy kis sanda gyanúm, hogy tényleg elmegyünk a háló teremig. * Mikor felkapott egyre jobban kezdett a szívem dobogni, kár hogy nem úgy lett ahogy mondta. Igaz már úgy túl gyors lenne a tempó talán mindkettőnknek. *
- Egyszerűen tökéletes. * Válaszolok Greg kérésére. *
- De én nem tudom, hogy voltál-e már bálon, de azt igazán megkérdezhetem, hogy élvezed-e, hogy velem táncolhatsz? * Viccelődve pillantok Gregre majd a csábos száját veszem célba, nem bírom a túl közelben lévő kísértés és egy apró puszit leheletem a szájára. *
Vissza az elejére Go down
Greg Stanford
Diák- Famine
Diák- Famine
Greg Stanford


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 EmptyPént. Szept. 17, 2010 10:13 am

*Látom Larinán, hogy élvezi a helyzetet. Ennek örülök, és tudom, hogy nagyon is tetszek neki, hisz a bálon vagyunk, és persze velem van. Táncolunk, bár lehet, hogy kicsit ügyetlen vagyok, már egy éve nem táncoltam, de azért tudok, ami azt illeti. Hisz a véremben van. Huncut mosollyal felek szavaira, majd hirtelen hátradöntöm, és megszólalok.*
-Hát... gondolkodtam rajta, dehát végül nem, mivel bálon vagyunk, most jöttünk, és nem szeretném ha miattam kihagynád. *Jelentem ki, mintha nem akarnám, hogy most a hálóterembe lennénk, de hát szeretem ha egy csaj jobban ragazkodik, és akaratoskodik mint én.*
-Maradunk még egy kicsit, aztán leléphetünk, csak hát tudod, bál évente egyszer van, de én mindig itt leszek... báris még benem fejezem a sulit. *Ismét az a sármos mosoly, és egy kacsintás is, majd válaszoltam a kérdésére.*
-Voltam már persze... hát hogy élvezem-e? *Elgondolkodom, bár csak hülyéskedek, kicsit meg akarom viccelni.* mondjuk... *Ismét egy kissebb hatásszünet.* persze hogy élvezem, hogy ne élvezném hisz veled táncolok. *Mélyen a szemébe nézek, és viszonozom a csókot. Ekkora már vége lett a táncnak, és megálltunk.*
-Nincs kedved egy kis frisslevegőt szivni? *Jó lenne egy kicsit kettesbe maradni és elbeszélgetni, ha ő is akar, meg persze rágyujtani, és ha úgy adódik inni valami töményet...*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 EmptyPént. Szept. 17, 2010 10:14 am

* Egy szempillantás alatt felhajtom a bólét és elmosolyodok Ash válaszán. Hát nem hazudtolja meg önmagát.. Elkapom a derekánál fogva és magamhoz húzom, majd megcsókolom. Több felhördülést hallok körülöttünk, de nem érdekel. Mint ahogy eddig sem érdekelt, hogy ki mit szól a nőügyeimhez. Az tartozzon rám és az egyénre.*
- Szerintem azért táncoljunk egyet..
* Súgom a fülébe és elveszem a kezéből a poharat, lerakom az asztalra, majd a táncparkett felé húzom. Kezem marad a derekán, amjd már táncra is perdülünk. Nem vagyok rossz táncos, köszönhetően a sok vacsorának és összejövetelnek amit a szüleim rendeztek. Szinte mindig meg kellett táncoltatnom pár kiszemeltet akiknek a férjével vagy éppen esetleg vele, apám üzletet akart kötni. Viszont ez a tánc, az én üzletem.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 EmptyPént. Szept. 17, 2010 10:25 am

* Nem is tudok mit hozzá fűzni, csak hallgatom Greget és élvezem a helyzetemet. Elvégre én megtehetem. *
- Jó ez így is. A lényeg, hogy veled vagyok. * Őszintén elmondom, hogy mit is gondolok. Engem is meglepett, hogy egy olyan személlyel őszinte vagyok akit még alig ismerek. De ez van, úgy látszik még magamnak is tudok meglepetéseket okozni. A többire csak bólintok, nem szeretnék bele beszélni, élvezem Greg hangját és azt is ahogy táncol. De azért szerintem én is jól táncolok, eddig még nem panaszkodott. *
- Hogyne lenne. * Fogom meg Greg kezét és gyorsan vezetem ki a bálteremből az erkélyre, már alig várom, hogy négyszemközt beszéljek vele és elszívjak egy szál cigarettát. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 EmptyPént. Szept. 17, 2010 10:33 am

* Lassan kezdem megszokni, hogy Nath az egyik percben elkap a másikban meg magához húz. Aztán meg a csók. Miden úgy történt ahogy a könyvekben van megírva. Csak az a rész nem vág bele, hogy hallok pár érdekes kijelentést a hátam mögött. De nem foglalkoztam vele, úgy érzem ez az este az én estém. *
- Nyugi nem foglak rögtön letámadni. Szóval bele fél több tánc is. Mert én a jó dolgokra tudok várni és remélem, hogy ezt észre is vetted. * Suttogom a fülébe remélem meg is értette a hangoz zene mellet. Aztán már a tánctéren találom magam. Ilyenkor ürülök annak, hogy tudok táncolni, legalább nem maradok szégyenben Nath előtt és nem kell attól tartanom,hogy rálépek a lábára. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 EmptyPént. Szept. 17, 2010 10:40 am

- Akkor jó. Már kezdtem félni.
* Dünnyögöm neki miközben táncolunk. Szerencsére egyetlen ballépést sem követ el egyikünk sem. Szépen lemegy egy szám, amit végigtáncolunk. Úgy döntök egyenlőre elég is ennyi.*
- Na egy kis pihenőt .
*Intek a székek felé majd el is indulok. Ahogy odaérünk leülök az egyikre.*
- Na és hogy tervezted az estét ? Megismételjük a Royal hotelban történteket csak egy kicsit lépjünk tovább ?
* Kérdezem egy sunyi mosollyal az arcomon. Az már nem kérdés ugyan, hogy itt ruha nem marad egyikünkön sem . Csak a helyszín választása nem történt még meg. A hálóban nem akarom az olyan közhely. A hotelszobája viszont nagyon is tetszetős. Talán az egész bál idejére kibérelek egy szobát. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 EmptyPént. Szept. 17, 2010 10:49 am

- Te félni? * Arcomon egy kisebb meglepettség mutatkozik ami gyorsa el is tűnik. De gondolom nem úgy értette ahogy hangzott. *
-Rendben. * Követem Nathot és leülök mellé a legközelebb álló székhez. És csak figyelem. Jól tudom, hogy mi a mára előre megbeszélt program. Csak azt nem tudtam, hogy ez a nap ilyen gyorsan eljön. *
- Ahogy te jónak látod. Tudod én bízok benned és bízok abban is, hogy jól fogsz dönteni. * Nath kezébe adom az estém sorsát, remélem jól fog választani. *
- Nem tudom, hogy te hogy vagy vele, de én szeretném folytatni.. * Többet nem is mondok, minden magáért beszél. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 EmptyPént. Szept. 17, 2010 10:56 am

- Ez remek hír.
* Az biztos, hogy jól döntök. Viszont kezdem úgy érzeni, hogy ennyi elég is volt a bálból mára. Egy tánc, egy kis italozás meg nosztalgia és kész.*
- Ha valakivel még akarsz táncolni vagy valami akkor nyugodtan menj.
* Mondom neki. Nem akarom én feltartani és eltávolítani senkitől, csak az a lényeg, hogy este az enyém lesz . Megvárom a válaszát, majd felállok.*
- Na szívok egy kis nikotinnal töltött levegőt. Jössz ? Ha nem akkor az erkélyen megtalálsz.
* Indulok el. Lekezelek pár haverral útközben , meg remélem, hogy Ash is jön utánam ha azonnal nem is, de rövid időn belül igen. Fiatal az éjszaka még, szóval nem szabad hagyni , hogy nagyon megöregedjen.
Az erkélyre érve előveszem a cigis dobozomat és rágyújtok egy szál ezüst marlborora. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 EmptyPént. Szept. 17, 2010 11:15 am

- Szerintem senkivel. Ezt az estét csak neked szántam. Úgy voltam vele, hogy te elég fontos leszel és másra nem is jót majd időm. * Látom, hogy távozni készül ekkor én is felállok és lassú léptekkel mék utána, hagyom, hogy ő diktálja a tempót. *
- Persze, hogy megyek már alig vártam, hogy megkérdezd. * Lelkesen mék is utána. Mikor már kiérünk oda mék hozzá. Olyan közel ahogy csak bírok szemébe nézek szám a szájával majd nem összeér de mégsem tartom a távolságot.*
- Na és mi a terved az estére? * Várom a konkrét válaszát. Mert már nagyon is fúrja az oldalamat a kíváncsiság. *
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 EmptyPént. Szept. 17, 2010 6:11 pm

Hannah McDowal

-Köszi. Megpróbáltam alkalomhoz illően öltözni. Lám sikerült. *Kacsint rá egyet. Na igen, előjön az ego. De azért mosolyog tovább. Eddig tartott a zavar. Ha zavarba van, az se tart sokáig, így ez sem tartott annyi ideig.
Közben kimennek táncolni. Itt láthatja Hannah, hogy a fiúnak igen csak jó a tánctudása. Nem is lép rá a lábára. Közben a többiekre, és Hannahra is néz.*
-Gondolom Jamesszel jöttél. Ő leparkolt valamerre? *Kérdi. Gondolja, hogy Jamesszel jött a lány, de azért jobb biztosan tudni.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
Kalandor
Kalandor
Lucius Malfoy


Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 0
Pontok : 0

Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 EmptyPént. Szept. 17, 2010 7:04 pm

Kedves mindenki!

Kérlek titeket, hogy aki szavazni szeretne Bálkirályra és Bálkirálynőre, az írja meg a wilianmaguskepzo@gmail.com email címre, hogy kire szavazna. Nem feltétlen kell egy párra szavazni, szóval csak személyekre, egy fiúra illetve egy lányra. Magát senki nem jelölheti, mert az érvénytelennek számít.

A szavazó email a következőképpen nézzen ki:
Feladó: Egyértelműen ti magatok.
Címzett: wilianmaguskepzo@gmail.com
Tárgy: Bál király- és Királynő választás
Szöveg:
Bálkirálynak jelölöm: (a jelölt neve)
Bálkirálynőnek jelölöm: ( a jelölt neve)
A mail végére pedig írjátok rá a karakteretek nevét.

Továbbá, kérlek mellőzzétek a fagyásokat, ha nem értek rá sokáig, akkor többször játszatok keveset, nem szeretnénk ebből nagy kavarodást. Mielőtt elkülditek a hozzászólásotokat figyeljetek arra, hogy előttetek ki írt.

A tanári kar NJK-ként jelen van, így ki lehet játszani, ha valaki táncolt egyet a kedvenc tanárával. //
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 EmptyPént. Szept. 17, 2010 10:55 pm

Daniel Reed


* Nem vagyok egy nagy táncmester, de hát én nem is a táncolásra születtem. Ettől függetlenül a sok családi összejövetel miatt kénytelen voltam megtanulni táncolni. Legalább is az alapokat el kellett sajátítanom, ha meg akartam felelni az elvárásoknak. De most jól jön ez a tudás. *
- Igen Jamesszel jöttem * Felelem miközben a tekintetem a kezemen levő rózsára esik. Ritka szép ajándék.* - Mindkettőnknek meg van a maga szabadsága, szóval igen leparkolt .
* Mosolygok Dannyre.*
- És te kivel jöttél ?
* Nem láttam senkit a fiú körül amikor odajött hozzám. Pedig a múltkor beszélt valami lányról... *
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 EmptyPént. Szept. 17, 2010 11:02 pm

-Az jó. *Persze, dehogy jó, hiszen Danny is el akarta hívni a lányt, de mint mindenről, erről is sikeresen lekésett. Mondjuk, neki kötelező volt táncot tanulni. Kb. 5 éves korában, már szinte minden "alkalmi" táncot tudott. És 3 éve táncol versenytáncot is. Valahogy a tánc az, amit szeret a családi hagyományból.*
-Valahogy gondoltam. *Kuncog fel, és közben pillantása Hannahra siklik. Válaszol is neki.*
-Én, egyedül. Nem találtam Lexit sehol. De már táncoltam egy pár elsőssel is. Meg volt olyan csaj is, aki rám akart mászni, csak rácseszett, mert elhajtottam. *Kuncog fel.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bálterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Bálterem
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Bálterem
» Bálterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Báli részleg :: Nyárbúcsúztató bál-
Ugrás: