Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapTitkos folyosó - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Titkos folyosó - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Titkos folyosó - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Titkos folyosó - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Titkos folyosó - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Titkos folyosó - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Titkos folyosó - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Titkos folyosó - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Titkos folyosó - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Titkos folyosó - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Titkos folyosó - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Titkos folyosó - Page 2 Vote_lcapTitkos folyosó - Page 2 Voting_barTitkos folyosó - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Titkos folyosó - Page 2 Vote_lcapTitkos folyosó - Page 2 Voting_barTitkos folyosó - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Titkos folyosó - Page 2 Vote_lcapTitkos folyosó - Page 2 Voting_barTitkos folyosó - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Titkos folyosó - Page 2 Vote_lcapTitkos folyosó - Page 2 Voting_barTitkos folyosó - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Titkos folyosó - Page 2 Vote_lcapTitkos folyosó - Page 2 Voting_barTitkos folyosó - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Titkos folyosó - Page 2 Vote_lcapTitkos folyosó - Page 2 Voting_barTitkos folyosó - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Titkos folyosó - Page 2 Vote_lcapTitkos folyosó - Page 2 Voting_barTitkos folyosó - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Titkos folyosó - Page 2 Vote_lcapTitkos folyosó - Page 2 Voting_barTitkos folyosó - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Titkos folyosó - Page 2 Vote_lcapTitkos folyosó - Page 2 Voting_barTitkos folyosó - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Titkos folyosó - Page 2 Vote_lcapTitkos folyosó - Page 2 Voting_barTitkos folyosó - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Titkos folyosó

Go down 
+3
Hannah McDowal
Veronica Johnson
Főmesélő
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Titkos folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkos folyosó   Titkos folyosó - Page 2 EmptyPént. Jan. 21, 2011 5:24 am

*Egy mosollyal nyugtázza, hogy a lány megengedi, hogy leüljön. Meg is teszi, majd figyeli a lány szavait. A kérdésre ismét elmosolyodik, majd válaszol is.
-Őszintén szólva eltévedtem. De legalább van társaságom, így nem fogok unatkozni. És te? Gondolom nem eltévedtél. *Kérdezi mosolyogva a dolgot. Mikor látja, hogy a lány fázik, leveszi a melegítő felsőjét és a lányra teríti. Persze nem udvarlásnak szánta, csak nem szeretné, hogy megfázzon a lány. Rajta így is van még egy hosszú ujjú felső, így ő nem fázik. Reméli, hogy a lány elfogadja, de azt sem veszi zokon, ha elutasítja.
Vissza az elejére Go down
Nathaly Johansson
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaly Johansson


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Titkos folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkos folyosó   Titkos folyosó - Page 2 EmptyPént. Jan. 21, 2011 5:37 am

- Én eltévedtem a gondolataimban, és erre vezetett az út, ide jöttem. Érdesek véletlen. * Majd a pulcsi megfogtam és feljebb húztam a vállamon, majd Maxra mosolyogtam, talán ez valami köszönetféle volt tőlem. *
- Milyen napod volt ma? * Kissé unottan mondtam neki. *
- Te mindenkivel ilyen úriember vagy? * Majd rámosolyogtam a fiúra. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Titkos folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkos folyosó   Titkos folyosó - Page 2 EmptyPént. Jan. 21, 2011 5:43 am

-Igen mondhatjuk annak is. *Reagál a dologra Max. Elmosolyodik, hogy a lány nem utasítja el a felsőjét. Nem szokott ilyet tenni, hisz ő is fázós, de most az egyszer kivételt tett.
-Hát elég unalmas. Nem csináltam szinte semmit sem, csak punnyadtam. Neked? *Kérdez vissza puszta kedvességből. A következő kérdésen elmosolyodik, majd válaszol is.
-Nem, csak azokkal akik megérdemlik. Meg láttam, hogy fázol és hát nem jó, ha az ember beteg, nem igaz. *Jelenti ki egy mosoly keretében.
Vissza az elejére Go down
Nathaly Johansson
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaly Johansson


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Titkos folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkos folyosó   Titkos folyosó - Page 2 EmptyPént. Jan. 21, 2011 6:04 am

- Nekem is elég unalmas napon volt, olyan semmittevésféle. Hasonló mint neked, nagyon nem is találkoztam senkivel, csak a sok gondolattal. Néha jó lenne kicsit kikapcsolni... * És ismét elgondolkodok. Csak pár másodperc és feleszmélek. Majd ránézek Maxra. *
- Miért? Én megérdemlem? Ennyire kiismertél? Pedig elég összetett személyiség vagyok. * Belülről nagyon reméltem, hogy Max nem lát át rajtam, és nem vagyok számára egy nyitott könyv. Tudtommal a fiúk azokat a lányokat bírjak akiket nem ismernek ki az első adandó alkalommal amikor beszélgetnek velük. Én alapjában véve is elég titokzatos lány vagyok. Sajnos ez a titokzatosság az embereknek kissé visszataszítónak tűnhet, amit nagyon nem szeretnék. Bár ez csak azokra vonatkozik aki nem veszi a fáradtságot arra, hogy megismerjen. Mert alapjából véve én egy jószívű lány vagyok. *
- Milyennek tartasz engem, így hogy még nem nagyon ismersz? * Huncut mosolyt küldtem felé, amely igazából azt sem tudom mit jelentett... Azt sem tudom ezt miért kérdeztem. Csak oldani akarom a hangulatot, vagy csak jobban megismerni a fiút. Mondjuk a mosoly valami olyat jelenthetett, hogy valami szépet szeretnék hallani tőle magamról, lehet azért mert elég önbizalom hiányos vagyok... Nézek Maxra és kíváncsian várom a válaszát. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Titkos folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkos folyosó   Titkos folyosó - Page 2 EmptyPént. Jan. 21, 2011 6:45 am

-Akkor már ketten vagyunk. Tesóm állandóan felszívódik, csak azt nem tudom, hogy hova. Az meg, hogy este dumálunk a szobában az meg nem ugyanaz, mint, ha együtt csinálnánk valamit egész nap. *Osztja meg a gondolatát a lánnyal.
-Egy lánynak bármikor segítek, ha tudok. Nem dehogy. Azért ennyire nem ismerem az embereket. Meg egyszer találkoztunk, nehéz is lenne. *Nevet fel halkan a dolgon, majd tovább figyeli a lányt. Ő sem az a nyitott személyiség, mint amilyennek tartják. Csak azoknak nyíl meg, akikben megbízik. A lány következő kérdésén egy kicsit elcsodálkozik. Mondjuk megszokta, hogy letámadják ilyen kérdésekkel meg minden, tehát nem veszi zokon vagy hasonló dolog.
-Hát egész kedves és aranyos vagy, így elsőre. De ez a vélemény idővel majd változni fog, és remélem, hogy pozitív irányba. *Válaszol őszintén a kérdésre.
-Miért, te milyennek tartasz?? *Dobja vissza a kérdést, ha már egyszer neki is feltették, akkor ő is szeretné tudni az igazságot.
Vissza az elejére Go down
Nathaly Johansson
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaly Johansson


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Titkos folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkos folyosó   Titkos folyosó - Page 2 EmptyPént. Jan. 21, 2011 7:24 am

- Köszi. És én is remélem, hogy ez csak a pozitívum felé fog majd változni. * Majd mosolyogni kezdtem. *
- Hogy te milyen vagy? * Tettem fel magamnak hangosan a kérdést. *
- Szeretem a társaságod, bár nem sokat voltunk együtt. Lehet azért. * Hangosan nevettem fel, és megveregettem Max vállát. *
- Ne vedd komolyan, szeretek viccelődni! * Mosolyogtam el magam a fiút nézve. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Titkos folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkos folyosó   Titkos folyosó - Page 2 EmptyPént. Jan. 21, 2011 7:35 am

-Akkor ebben megegyezésre jutottunk. *Mondja mosolyogva a srác, majd figyeli a lányt. Csendben hallgatja, hogy mit mond róla Nathaly.
-Óhh... köszönöm. *Reagál egy mosollyal. Nem vette komolyan a végét, hisz tudja, hogy nem rég ismerkedtek meg, így nem lehet még mély véleményük.
-Rendben. Az jó, mert szeretem, ha valakinek van humora. *Mosolyodik el.
Vissza az elejére Go down
Nathaly Johansson
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaly Johansson


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Titkos folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkos folyosó   Titkos folyosó - Page 2 EmptyPént. Jan. 21, 2011 8:09 am

- Szerinted te milyen ember vagy? Mondanál magadról pár szót? * Érdeklődöm, mert sok embert nagyon rosszul ismertem meg már az életem során. Eléggé érzékeny vagyok ha valaki átver, vagy nem tartsa meg a szavát. És mivel szeretném megismerni Maxot, gondoltam nem baj ha így nyíltan rákérdezek milyen embernek tarja magát. *
- Van valami hobbid? * Kérdeztem rá, azért mert szerettem volna tudni, hogy milyen körű az érdeklődése, talán hasonlítunk egymásra. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Titkos folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkos folyosó   Titkos folyosó - Page 2 EmptyPént. Jan. 21, 2011 8:25 am

-Hát ez fogós kérdés. Ilyenkor szokott előjönni az egóm, de most ezt hanyagolni fogom. Barátságos, kedves, megértő személyiség vagyok. Próbálom nyugtatni a tesómat, ha ideges, és nem szeretem azokat, akik elítélnek másokat, mert nem arra számítanak, ami a valóság. *Válaszol a kérdésre, majd vissza is kérdez.
-Te milyen embernek tartod magad, ha szabad tudni? *Megereszt egy mosolyt, majd az újabb kérdésre is válaszol.
-Nos szeretek Dirtboard-ozni és szórakozni a haverokkal. Neked van hobbid? *Ismételten csak visszakérdez, hisz a jó kapcsolat alapja az informálódás. Egy mosoly közepette várja, hogy mit válaszol a lány.
Vissza az elejére Go down
Nathaly Johansson
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaly Johansson


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Titkos folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkos folyosó   Titkos folyosó - Page 2 EmptyPént. Jan. 21, 2011 8:33 am

* Hűű ide milyen sok dolgot tudnék sorolni... De összeszedem magam. *
- Könnyen barátkozó, kötődő típus. Ami nem jó bennem, hogy nagyon érzékeny tudok lenni. * És most nagyon elszomorodok, de nem akarom mutatni, csak remélni tudom, hogy ez az érzés nem ül ki az arcomra.
- Az a jó benne, hogy nagyon tudok szeretni, de ha megbántanak egy kicsit is akkor az nagyon tud fájni, és a szívemen nagy foltot hagy. * Igazából nem tudom miért vagyok ennyire őszinte Maxal, de úgy érzem most ezt meg kell osztanom valakivel. Nagyon rosszul érzem magam. *
- Remélem nem untatlak. De ha igen akkor csak szólj. * Próbáltam erőltetni egy aprócska kis mosolyt, de valahogy most túl padlón voltam ahhoz, hogy megjátsszam magam. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Titkos folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkos folyosó   Titkos folyosó - Page 2 EmptyPént. Jan. 21, 2011 8:42 am

*Figyelmesen hallgatja, Nathaly beszámolóját. Örül annak, hogy van egy közös vonásuk, de a jellemzés végére jobban felfigyelt.
-Akkor reménykedek benne, hogy nem foglak megbántani. Nem akarok ellenségeket, csak, ha elkerülhetetlen. viszont ahogy elnézem egész jól megvagyunk, így nem hiszem, hogy gond lesz.
~Te jó ég, már megint miket mondok.~ *Merül el a gondolataiban, majd figyeli a lányt. Észreveszi, hogy nincs valami rendben, de tudja, hogy a tegnapi dolog lehet a gond, így nem is fordítja rá a figyelmet.
-Nem untatsz... sőt, jó társaság vagy. *Mosolyodik el, majd várja, hogy mit reagál a lány.
Vissza az elejére Go down
Nathaly Johansson
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaly Johansson


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Titkos folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkos folyosó   Titkos folyosó - Page 2 EmptyPént. Jan. 21, 2011 8:50 am

* Elmosolyogtam magam, hisz én nem vagyok az az ellenséges típus. *
- Ettől nem kell félned. És szerintem is jól megvagyunk. * Igazából most nagyon szótlan vagyok, már nem jut eszembe semmi. Elfogott egy pánik vagy hasonló. Úgy érzem magam nekem mennem kell... Mintha valami elől menekülnék. Felállok, és megindulok kifelé a szobából elég céltalanul a tükrök miatt. Visszafordulva még csak ennyit mondok. *
- Bocsáss meg Max. Nekem mennem kell. Remélem nem bántalak meg. * Sírva rohantam ki a szobából. Most biztos nagyon rossz véleménnyel van rólam. Nagyon sajnálom. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Titkos folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkos folyosó   Titkos folyosó - Page 2 EmptyPént. Jan. 21, 2011 9:01 am

*Ismételten elkönyvel magénak egy sikert.
-Akkor rendben. *Mondja mosolyogva. Mikor elindul a lány, ő is felkel. Viszont mikor elrohan sírva, akkor nem tudja hova tenni a dolgot.
-Rendben, menj csak. Nem haragszok... *Már nem tudta befejezni a mondatot, mivel Nathaly elrohant. ~Remélem nem miattam ment el. Mit ártottam neki... tudtommal nem mondtam semmi olyat, hogy megharagudjon.~ *Merült el a gondolataiban. Nagy nehezen kikerül a teremből, majd a szobája felé veszi az irányt. Lefekszik, majd csak akkor jut eszébe, hogy a pulcsija a lánynál maradt. Nem aggódik értem, nyugodtan megtarthatja. A fal felé fordul, majd egy könnycsepp hagyja el a szemét. Rövid időn belül elalszik.

//Köszi//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Titkos folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkos folyosó   Titkos folyosó - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Titkos folyosó
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Titkos alagútrendszer
» Folyosó
» Kereszt folyosó
» Lépcsők és folyosó
» Földszinti folyosó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Alagsor-
Ugrás: