Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapLeopárd - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Leopárd - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Leopárd - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Leopárd - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Leopárd - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Leopárd - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Leopárd - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Leopárd - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Leopárd - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Leopárd - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Leopárd - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Leopárd - Page 2 Vote_lcapLeopárd - Page 2 Voting_barLeopárd - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Leopárd - Page 2 Vote_lcapLeopárd - Page 2 Voting_barLeopárd - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Leopárd - Page 2 Vote_lcapLeopárd - Page 2 Voting_barLeopárd - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Leopárd - Page 2 Vote_lcapLeopárd - Page 2 Voting_barLeopárd - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Leopárd - Page 2 Vote_lcapLeopárd - Page 2 Voting_barLeopárd - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Leopárd - Page 2 Vote_lcapLeopárd - Page 2 Voting_barLeopárd - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Leopárd - Page 2 Vote_lcapLeopárd - Page 2 Voting_barLeopárd - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Leopárd - Page 2 Vote_lcapLeopárd - Page 2 Voting_barLeopárd - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Leopárd - Page 2 Vote_lcapLeopárd - Page 2 Voting_barLeopárd - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Leopárd - Page 2 Vote_lcapLeopárd - Page 2 Voting_barLeopárd - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Leopárd

Go down 
+3
Roberto Esposito
Amanda C. White
Főmesélő
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Leopárd - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leopárd   Leopárd - Page 2 EmptySzer. Május 19, 2010 10:38 am

- Ilyen társaságban nehéz hasznosnak érezni magam, ezt megértheted- *mondja, mert ezt pont a másiktól hallani fura, de mégis valahogy jólesik neki.*
- Hát, nyilván valami több kell hogy legyen a háttérben. Úgy értem, mindketten felnőtt, értelmes emberek, és nem hiszem hogy valami régi adok-kapok miatt ölik egymást. Bár, nekem valahogy úgy tűnt, mintha Anor, azt hiszem ezt mondta ez a neve, csak az igazgatóra acsarogna. Annál, elvetemültebb volt az arca múltkor. Nem tudom, nem akarok én se az igazgatóhoz menni, de élve szeretném megúszni. *jegyzi meg, és egyetért a másikkal, kivételesen, hogy jobban járnak, ha most csöndbe vannak. Azonban ő nem volt tétlen, megtudta kik az itteni halálfalók.*
- Am, nem tudom tudod-e kik azok a halálfaló diákok pontosan. Én csak a nevüket tudom, és az egyiket ismerem csak belőlük. Érdekel? * érdeklődik, mert azért ha már segítségnél tartanak. Meg ő alapban sok időt tölt könyvekkel, szóval tudása van,csak ehhez megfelelő önbecsülés nem társul.*
- Segíteni, rendben van, de hogyan? Miben?
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Leopárd - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leopárd   Leopárd - Page 2 EmptySzer. Május 19, 2010 10:52 am

- Nem tudom, én nem nézek ki sokat ilyen nyálas képű cicafiúkból. Tudod van olyan, amit testvér testvérnek harminc év után sem bocsájt meg... Lehet ilyesmiről van szó.
*Mondja Liam.*
- Érdekel hát... Már hogyne érdekelne! Nevek, címek, cipőméretek, minden érdekel!
*A fiú utolsó kérdésén elgondolkodik.*
- Egyelőre semmi... Járj nyitott szemekkel és fülekkel, vedd észre az apró jeleket, és ha bármi furcsát látsz a kastélyban, szólj nekem! Ha bárki bántana, gyere hozzám! Vagy értesíts! De semmiképp ne szállj szembe velük, amíg nem tudod, hogy le tudod győzni az ellenfeled...
*Mondja mint egy aggódó bátyj. És valahogy így is érzi most magát.*
- Valami készülődik, és én ott leszek a középpontjában, ha beledöglök is... Tudnom kell, mire készül Leader, és ha kell, valamelyik kultúrpribékjéből pofozom ki!
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Leopárd - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leopárd   Leopárd - Page 2 EmptySzer. Május 19, 2010 11:00 am

- Hát, csak ne legyen belőle az hogy alábecsülöd. Azért tudnia kell valamit ha már egyszer Leader lett. * szólal meg ő is. Valahogy megérzés, hogy itt nem egy szimpla kis ellentét van. A nevekre bólint.*
- Az egyik, Anor jobb keze Ted Forrester, Faminés, szóval elvileg háztársad. Magas, szőke fiú, alig látni a suliban, de az egyik prefektussal jár. Nem tudom a lány nevét, de Plamás az biztos, ez némileg szűkíti a kört. A másik, aki teljesen biztos Blake Attaway, ő volt az aki.... elrabolt. Hatodéves, magas fekete hajú nagyzolásmániás fiú. A harmadik meg James Miller, róla csak azt tudom hogy Faminés. Meg persze Blake is az. Többet nem tudok róluk, de majd figyelek. * adja elő mindazt, amit tud a fentebb említett személyekről. Nem sok, de talán használható.*
- Rajtad kívül, nem hiszem hogy más is bántani akarna. De ha mégis, akkor megkereslek. *ígéri, mint egy jó kisgyerek, de igazából, nem hiszi hogy erre valaha is szüksége lenne. Azért nem olyan veszélyes hely az iskola. Legalábbis eddig ezt hitte.*
- Mit akarsz belőlük kipofozni? Lehet hogy semmit nem tudnak...*védi őket, mert ő neki nem kenyere a verekedés.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Leopárd - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leopárd   Leopárd - Page 2 EmptySzer. Május 19, 2010 11:10 am

- Valamelyikük biztos tudja, mik a Leader tervei... Amúgy nem hiszem, hogy alábecsülném. Gyerekekkel veszi körbe magát, és nagy a pofája, de csak amíg bele nem taposok párszor...
*Hogy szavait nyomatékosítsa, dobbant egyet.*
- De figyelj, kölyök... Meséld már el, mihez értesz, honnan jöttél. Rá kell jönnünk miért akar téged a Leader. Ha ez megvan, akkor egy lépéssel behoztuk Nyál Úrfi előnyét, és haladunk a célvonal felé. Meg azt is meg kell tudni, hogy rólam kitől hallott. Szóval, mi a történeted? De hogy ne érezd magad egyedül, az enyém dióhéjban: 12 éves koromig tök átlagos kiskölyök voltam, amikor is a kvibli nagybátyám elrabolt. Három évig nem találtak rám, így három évig kiláncolva egy pincében naponta viseltem azt, hogy szíjjal ver. Ennek a csodás eredményét láthattad a hátamon. Nem értek igazán semmihez, maximum ahhoz, hogy hogyan klopfoljam ki valakinek a fejéből a csúnya rossz gondolatokat. Én az agymosást slaggal és ököllel végzem. Nagyjából ennyi... Meg tanulgatok harcolni pálcával, mert az bármikor jól jöhet.
*Meséli, és közben pofátlanul eldől Kim lábánál, és nyújtózik egyet, amibe szó szerint minden csontja beleropog.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Leopárd - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leopárd   Leopárd - Page 2 EmptySzer. Május 19, 2010 11:21 am

- Biztosan megvan az oka, hogy mért akarja a gyerekeket. Gondolom most bebástyázza magát, és ha támogatja a diákokat meg segít nekik, akkor ők a későbbiekben hűséges támogatói lesznek. * legalábbis neki ez ugrik be elsőre. Ha ő lenne a Leader ezt tenné. Aztán lehet, hogy a szőke férfi fejében ez meg sem fordult, ő csak tippel. A kérdésre hogy honnan jött, és miben jó elgondolkodik. Van rá ideje, mert Will előadja a saját élettörténetét, ami enyhén szólva megrázza Kim amúgy is gyenge idegeit. Így már érthető hogy miért ilyen amilyen.*
- És végül hogy jutottál onnan ki? -*kérdezi, remélve nem valami fájó pontra tapint vele. Csak hirtelen nem tudja mit is kellene mondania.*
- Hát, nem nagy szám az életem. St Louisban születtem, anyám mugli volt, apa varázsló. Anya elhagyott, mikor megtudta, hogy nem vagyok olyan, mint a többi gyerek. Nem bírta hogy én tudok varázsolni. Apámat azóta sem láttam, de valószínűleg japán származású. Így, ezért nézek ki én is így, ahogy. Egy elhagyott helyre mentem anyával, és otthagyott, és egy nagyon kedves nő, Suzanne vett magához, azóta vele élek, és most már ő az anyám. Az igazi, azóta nem kíváncsi rám. De nem is baj, Suzanne mellett sosem hiányzott, és cseppet sem bánom hogy ő nevel.* foglalta össze az életrajzát, és ebből ugyan nem derül ki mitől olyan különleges. Ő maga sem tudja, hogy szél mágus. Illetve, hogy vadmágia gyanánt, a szelet könnyedén irányíthatja. Az elterülő Willre meg nem szól semmit, nem igazán tartja jó ötletnek, de szívesen belebökne az oldalába, hogy guruljon arébb.*

//Jégkorszak köszönt be//
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Leopárd - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leopárd   Leopárd - Page 2 EmptyVas. Május 30, 2010 7:03 am

*Lassan felérnek a szobába, továbbra is Scott viszi Lizát. A mosoly sem tűnik az arcáról, sőt... mostmár egy kicsit nagyobb vigyor is ül rajta, ami nem is fog eltűnni ha minden igaz.
A folyosón végigviszi a lányt, egy-egy csók között az utat is figyeli. A szobába senki nincs benn, ennek kivételesen nagyon örül. Bezárja az ajtót, a kulcsot is bennehagyja. A saját ágyához megy, közben Lizát lassan lefekteti rá és fölé hajulva egy csókot szenvedélyesebb csókot nyom a lány ajkára, miközben a póló alatt tapogatózik...*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Leopárd - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leopárd   Leopárd - Page 2 EmptyVas. Május 30, 2010 7:13 am

*Meglepte,hogy egész idáig felbirta cipelni Scott. De azért nem annyira,tudja,hogy erős,és ezt most mégjobban meg fogaj tudni ha minden igaz.*
-Hu de erős vagy,...*Dicséri és közben egy puszit ad az arcára. Beértek a szobába,elősször körülnézett,de mielőtt mindent szemügyre vett volna már az ágyon találta magát. Ekkor már a pólója altt érez egy tapogatózó hideg kezet.*
-Éj,...de hideg a kezed. *Jelenti ki viccelődve. Majd elgondolkodott,hisz hallott már egy-két sztorit a hideg kézre,de ma majd kiderül,az igazság. Azért fura,hogy egy tűzmágusnak hideg a keze,dehát az érzése nem csal. Eközben Liza is a fiú blúzába nyúl,és óvatosan végigkarmolya a hátát.*


//Fagyás//
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Leopárd - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leopárd   Leopárd - Page 2 EmptyHétf. Május 31, 2010 7:03 am

//Olvad.//

*Elmosolyodik, miközben ugye lassan be is értek a szobába.*
-Erős? Mondhatjuk így is, de... inkább: megérte a sok éves edzés. *Ezt a kocka hasról is el lehet mondani. Azt viszont nem értett, hogy érezheti Scott kezét hidegnek. Talán... az első érintés hideg volt, de neki semmi féle képpen nem lehet az, hiszen tűzmágus. Elgondolkodott, de csak megmosolyogtatta az egész. Amikor a hátát végigkarmolják, csak egy bizsergető érzés szalad át rajta. Scott tovább csókolta Lizát, egyet a nyakára, majd egy kicsit lejjebb is, aztán lassan lefejtette róla a pólót ha engedte...*


+18
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Leopárd - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leopárd   Leopárd - Page 2 EmptySzer. Szept. 15, 2010 12:16 am

*Ma eddig ki sem mozdult a szobájából, egész napját ott töltötte, és leginkább csak pakolt, és rendet rakott, mert rendmániás. Rájött, hogy akkor van a legnagyobb biztonságban, akikor nem megy sehová, és amikor semmit nem csinál. Szakadozott farmert visel, és egy fekete pólót, karján, kötéssel fedte le a jegyet, hogy ne látszódjon, és még így is kell mennie majd a gyengélkedőre, köhögés elleni szirupért, mert nem akar javulni az állapota. Sőt, egyre rosszabb, és roszabb, aminek nem tsz túl jót a Sebastianoval való lassan már rendszeres találkozás sem. Ahogy helyére tette, az utolsó könyvet is, elheveredik az ágyán, és azzal szórakoztatja magát, hogy apróbb bűbájokat gyakorol. Aztán amikor megunja, leteszi a pálcát, és elszundít egy kicsit, remélve, hogy álmai nyugodtak lesznek.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Ajánlott tartalom





Leopárd - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leopárd   Leopárd - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Leopárd
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Déli torony-
Ugrás: