Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapLeopárd EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Leopárd Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Leopárd EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Leopárd EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Leopárd EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Leopárd EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Leopárd EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Leopárd EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Leopárd EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Leopárd EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Leopárd EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Leopárd Vote_lcapLeopárd Voting_barLeopárd Vote_rcap 
Kim Kaguya
Leopárd Vote_lcapLeopárd Voting_barLeopárd Vote_rcap 
Ted Forrester
Leopárd Vote_lcapLeopárd Voting_barLeopárd Vote_rcap 
James Miller
Leopárd Vote_lcapLeopárd Voting_barLeopárd Vote_rcap 
William Quentin Watson
Leopárd Vote_lcapLeopárd Voting_barLeopárd Vote_rcap 
Sindy Logan
Leopárd Vote_lcapLeopárd Voting_barLeopárd Vote_rcap 
Hannah McDowal
Leopárd Vote_lcapLeopárd Voting_barLeopárd Vote_rcap 
Chris Martines
Leopárd Vote_lcapLeopárd Voting_barLeopárd Vote_rcap 
Solaria Luthia
Leopárd Vote_lcapLeopárd Voting_barLeopárd Vote_rcap 
Daniel Reed
Leopárd Vote_lcapLeopárd Voting_barLeopárd Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Leopárd

Go down 
+3
Roberto Esposito
Amanda C. White
Főmesélő
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Leopárd Empty
TémanyitásTárgy: Leopárd   Leopárd EmptyVas. Dec. 13, 2009 3:40 am

Lakók:

1. Dominic Osbourne
2. Kim Kaguya
3. Justin A. Germanotta
4. Raymond Freegard
5.


A hozzászólást Főmesélő összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 06, 2010 4:33 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Amanda C. White
Tanár
Tanár
Amanda C. White


nő Kor : 40
Hozzászólások száma : 97
Tallérok : 1
Pontok : 0

Leopárd Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leopárd   Leopárd EmptySzomb. Jan. 23, 2010 8:32 am

*Sikeresen fel is érnek a tornyokba, de még útközben válaszol a fiúknak. Először Robertohoz fordul.*
-Tudod, az házvezetőd az igazgató. Mostanában van legtöbb dolga. Különben igen, együtt... Nem az én ötletem volt. *Mondja vállat vonva, és folytatja a kérdésekre a válaszolást.* Ugyan ez a válaszom a 22 órára is. Ezt még régen írták így elő. Sajnálom fiúk. *Közben beérnek a hálóba. Előre engedi a két fiatalt. A poggyászaikat már ott megtalálhatják. Közben Dominic kérdésére kicsit elmosolyodik. *
-Nincsen. De nem kell félni, egy és fél óránál általában nem tartanak tovább az órák. *Közben a polcra mutat és a kulcsokra.*
-A kulcsok ott vannak. Ágyat választhattok. Különben egyikőtök sem téved el, gondolom én... ki van írva hogy Leopárd háló, az ajtóra. *Bök rá, miközben már indul is kifelé.*
-De hagylak titeket. Sziasztok, és további kellemes időtöltést.
Vissza az elejére Go down
Roberto Esposito
Diák- Famine
Diák- Famine
Roberto Esposito


Férfi Kor : 28
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 64
Tallérok : 1
Pontok : 0

Leopárd Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leopárd   Leopárd EmptySzomb. Jan. 23, 2010 8:41 am

*Dominic felajánlására nemet int, hát ő erős kölyök, elbírja a saját cuccát. Pontosabban csak bírná, mert Amanda megoldja helyette. Ez sérti az önérzetét, elvégre az ott egy nő, ő meg fiú. Persze azért alaposan megbámulja, mert van mit, és vigyorogva indul el utána.*
-Kösz, megoldották, és nem is olyan nagy a ládám. Van nagyobb is, csak azt nem engedték elhozni. *Most, hogy jobban megnézi, ezek szerint ő az egyedüli, aki szinte a szekrényét is becsomagolta.*
-Az király, és ő mindig elfoglalt? Fél óra egy óra? Csúúúúcs, akkor egy csomó időm marad mindenre. *Máris jól érzi magát, tudta ő, hogy megéri idejönni. Persze a család ezt is elhallgatta, ismerik annyira, hogy tudják róla, rögtön tervezgetni kezd.*
-Oké, köszönjük. Majd berendezkedünk. Lehet átalakítani, ugye? Mert nekem ott jobban tetszene az ágy például. *Kapásból az ágyon köt ki, kipróbálja, mennyire kényelmes. Elégedett. Puha is, párna is van, mi kell még?*
-Leopárd... nagymacska. Viszlát! *Még egyszer végigméri Amandát, szemtelen vigyorral fordul Dominic felé.*
-Nem rossz, nem rossz, sőt. Na, te olyan jó kisfiú vagy? Mert én aztán nem, most mondom. *Cinkos kacsintás, tényleg nem az a mindent betartok típus. Reménykedik abban, a fiúval majd mehetnek mindenfelé.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Leopárd Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leopárd   Leopárd EmptySzomb. Jan. 23, 2010 8:54 am

* Érdeklődve figyeli White professzor válaszait míg nem közli vele, hogy nincs kajaszünet. Ez kicsit elszomorítja, de végülis valószínűleg nem lesz katasztrófa.
Mikor megérkeznek a szobába körbenéz és rögtön ki is szemeli magának az ablakhoz legközelebb eső ágyat. Rádobja a hátizsákját, ezzel jelezve, hogy lefoglalja, majd azon kezd gondolkodni, hogy a gitárját hol tartsa. Közben persze válaszol Robertónak is. *
- Ó, engem nem zavar, ha belerángatsz pár dologba * mondja röviden, miközben szembe fordul vele. *
Vissza az elejére Go down
Roberto Esposito
Diák- Famine
Diák- Famine
Roberto Esposito


Férfi Kor : 28
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 64
Tallérok : 1
Pontok : 0

Leopárd Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leopárd   Leopárd EmptySzomb. Jan. 23, 2010 9:02 am

-Fél órát kibírsz kaja nélkül, nem? Annyira nem gázos, annyit még én is elviselek. *Közben rendezkedni kezd, az ágyat úgy tolja el, hogy se az ablakhoz, se az ajtóhoz ne essen közel, és tökéletesen lássa mindkettőt. Miután végzett, Dominicre les, és elvigyorodik.*
-Oké, te mondtad. Én nem szeretem a szabályokat, és ha valaki felhúz, akkor ütök. Simán. Még akkor is, ha megver, de nem adom könnyen magam. *Rengeteg balhéja volt már otthon is, persze semmiségeken ugrottak össze a többiekkel, és hatalmas verekedés lett belőle, majd fel is gyulladt valami. Nem annyira deviáns, csak kamasz, aki persze mindig mindent jobban tud, és ezt be is akarja bizonyítani.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Leopárd Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leopárd   Leopárd EmptySzomb. Jan. 23, 2010 9:12 am

* Elmosolyodik új szobatársa szavain, de azután elfordul tőle és elkezd kipakolni. Kiderül, hogy abban a kis hátizsákban nincs is olyan kevés cucc van. Nyilván valamilyen tértágító varázslattal lett rásegítve. *
- Én nem szeretem a balhét * mondja egy kis szünet után. * Már úgy értem... a verekedést. * Ezt nem is olyan nehéz elhinni. Bárki aki végignéz rajta, rögtön láthatja, hogy nem éppen erős alkat. * De ha buli van valahol, szvesen odamegyek. A haverokkal odahaza volt egy bandánk. Én voltam a gitáros. A szüleim büntetésből küldtek ide, mert nem szerették, hogy muglikkal haverkodom. A pohár akkor telt be, mikor megtanultam motorozni.
Vissza az elejére Go down
Roberto Esposito
Diák- Famine
Diák- Famine
Roberto Esposito


Férfi Kor : 28
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 64
Tallérok : 1
Pontok : 0

Leopárd Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leopárd   Leopárd EmptySzomb. Jan. 23, 2010 9:20 am

*Nem pakol még semmit, egyelőre azzal van elfoglalva, hogy minden irányból védve legyen, amennyire csak lehet. Teljesen megrökönyödik azon, amit Dominic mond.*
-Na ne mááár. Ezt komolyan mondod? *Neki lételeme, hogy pörögjön és mindig történjen valami körülötte vagy a környezetében. Nem tud meglenni egy fél percre sem nyugodtan a seggén.*
-Ja, ezért? Nálunk családi hagyomány, mindenki idejárt, a két bátyám is. Ők is a Faminében voltak. Sosem volt zenekarom, a muglikat meg nem értettem, illetve ők engem. Kölcsönös volt. *Megpróbálta, csak nem sikerült.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Leopárd Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leopárd   Leopárd EmptySzomb. Jan. 23, 2010 9:29 am

- Én inkább nyugodt vagyok. Engem... ez foglal le. * szünetet tart. Szerinte teljesen érthető, amit mond. Majd a másik témához átkanyarodva folytatja. *
- És igazából nekem semmi bajom nincs se a varázslókkal, se a muglikkal. Csak... véletlenül éppen úgy adódott, hogy a legjobb haverjaim muglik közül kerültek ki.
- Amúgy származásra amerikai vagyok. Azt mondják, hogy érezni is az akcentusomon. Bár... én igazából vitatkoznék azon, hogy mi is számít akcentusnak, mert nekem az a fura, ahogy itt Európában beszélik az angolt. Olyan... sok hangot kihagynak. Van olyan is, hogy félreértem őket. Fura lehet így beszélni.
Vissza az elejére Go down
Roberto Esposito
Diák- Famine
Diák- Famine
Roberto Esposito


Férfi Kor : 28
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 64
Tallérok : 1
Pontok : 0

Leopárd Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leopárd   Leopárd EmptySzomb. Jan. 23, 2010 9:34 am

-És az jó? *Nem tudja, milyen a nyugodt élet, a latin vér az nem olyan, és mivel olasz, nem is kérdés, hogy milyen a habitusa. A gitározásra bólint, felfogta, biztos jó lehet az is, ő még sosem játszott egy hangszeren sem.*
-Nincs bajom velük, csak ők engem furának tartottak, én is őket, és nem értettük meg egymást. Jártam olyan iskolába, de csak egy évig, mert utána kivettek. *Ami nem csoda, mert sikerült alakítania, és megmagyarázni nem tudta.*
-Tényleg érezni, elharapod a szavak végét. Én olasz vagyok, anyám angol, így azt is megtanultam. *Az egyetlen szerencséje, hogy párhuzamosan használta eddig is a két nyelvet, így nem okozott gondot neki, hogy megfelelő kiejtést sajátítson el. Persze ha éppen hevesen magyaráz, akkor azért az olasz dallamosság és vehemencia kiütközik rajta.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Leopárd Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leopárd   Leopárd EmptySzomb. Jan. 23, 2010 9:43 am

* Elgondolkozik a fiú kérdésén, majd megjegyzi. * Nos, szerintem jobb, mintha folyton mozognék. Az érdekes dolgokat általában akkor szoktam észrevenni, ha simán egy helyben vagyok.
* Arcán látszik a meglepődöttség, mikor Roberto közli vele a származását, majd viszont elismerően bólint egyet. * Jól beszélsz. * Közben befejezi a pakolást. A gitárjának is talál helyet. Rájön, hogy éppen elfér az ágya és a szekrénye közé, amit alkalmasnak talál az itt tartására. Ez a kis szünet után újra Robertóhoz fordul. * Holnap kimehetnénk szétnézni. Kíváncsi vagyok, hogy kikkel kell majd egy fedél alatt lennem még. Benn vagy? * sejti, hogy igen lesz a válasz, inkább csak illendőségből kérdezi meg.
Vissza az elejére Go down
Roberto Esposito
Diák- Famine
Diák- Famine
Roberto Esposito


Férfi Kor : 28
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 64
Tallérok : 1
Pontok : 0

Leopárd Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leopárd   Leopárd EmptySzomb. Jan. 23, 2010 10:01 am

-Nem tudom, sosem próbáltam, az nekem nem megy. Leülök, akkor úgy is találok valamit, ami miatt elrohanok valamerre. *Egy helyben maradni, nos, az nem a sajátja. Most lát neki a pakolásnak, egyből otthonosan érzi magát, nem is olyan idegen itt, mint elsőre hitte.*
-Azt hittem, rosszabb lesz más házbelivel majd, de tényleg. Furcsa így, de nem zavar. Körbenézni? Mehetünk, naná. *Azonnal rábólint, ez nem is kérdés a részéről. Mindent fel akar deríteni, mindenről tudni akarja, merre van.*
-Reggel? Mennyire komoly ez a takarodós dolog szerinted? *Egyáltalán nincs kedve lefeküdni és ehhez hasonlót sem tenni, elvégre most jött.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Leopárd Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leopárd   Leopárd EmptySzomb. Jan. 23, 2010 10:07 am

* Vállat von. Nem tudja, hogy mennyire vehetik komolyan a takarodást. Ő viszont nem akar most kockáztatni. Az utazás kimerítette, már csak ezért sincs kedve kockáztatni. * Most nem fogok menni. Szerintem neked se kéne. A szabálysértők nem nyüzsögnek. Reggel biztosan több emberrel találkozhatnánk * részéről ezzel le is zárták a beszélgetést. Kimegy a fürdőbe mosakodni, ami után le is fekszik aludni. Majd elvállik mit hoz a holnap. *
//Köszi a játékot//
Vissza az elejére Go down
Roberto Esposito
Diák- Famine
Diák- Famine
Roberto Esposito


Férfi Kor : 28
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 64
Tallérok : 1
Pontok : 0

Leopárd Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leopárd   Leopárd EmptySzomb. Jan. 23, 2010 10:12 am

*Elakad, most rosszul hallott minden bizonnyal, így Dominic felé fordul, hogy megbizonyosodjon arról, ez így van. Téved, a fiú egyszerűen elvonul a fürdőbe.*
-Tudtad, hogy lehet észrevétlenül is meglépni? Úgy kell, nem nyüzsögve. *Rengeteget szórakozott ezzel, ki is fejlesztette a saját technikáját az évek alatt. Mennyire akar sokakkal találkozni, azt még nem döntötte el, majd reggel kiderül.*
-Most az egyszer, de csak azért, mert még nem fejeztem be a pakolást. *Feleli kicsit morogva, aztán eltűnik a fürdőben ő is. Van mit átgondolnia, őt hajtja a vére, nem képes a nyugalomra, mint a fiú. Levágja magát az ágyra és plafonbámulásba kezd, majd reggel elindul mindenfelé.*


//Köszi én is!//
Vissza az elejére Go down
Amanda C. White
Tanár
Tanár
Amanda C. White


nő Kor : 40
Hozzászólások száma : 97
Tallérok : 1
Pontok : 0

Leopárd Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leopárd   Leopárd EmptySzomb. Feb. 20, 2010 8:20 am

*Kimmel együtt érkezik a szobába. Lassan kinyitja az ajtót, beengedi a fiút és körülnéz. Egyszer már járt itt.*
-Egy Amirás szobatársad van és egy Famines. Szerintem meglesztek. *Reméljük...* Ott a kulcs, ágyat pedig választhatsz. Öten lehettek egy hálóba. Ha nincs több kérdésed akkor én megyek. *Még megvárja a választ. Hagyná pihenni a fiút.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Leopárd Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leopárd   Leopárd EmptySzomb. Feb. 20, 2010 8:24 am

*Belép a szobába és körbepillant. Merőben szokatlan neki hogy másokkal lakjon együtt, de úgy véli hogy talán le tudja küzdeni ezt az akadályt is. A többiekétől legtávolabb álló ágyat választja a szoba egyik sarkában, és letelepszik rá. Meglepően puha, ki sem nézné belőle az ember.*
- Maga lesz a házvezetőm? *érdeklődik mert nem emlékszik rá hogy ezt mondta-e a nő vagy sem.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Amanda C. White
Tanár
Tanár
Amanda C. White


nő Kor : 40
Hozzászólások száma : 97
Tallérok : 1
Pontok : 0

Leopárd Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leopárd   Leopárd EmptySzomb. Feb. 20, 2010 8:27 am

*Bólogat a feltett kérdésre. Pedig... már egyszer említette.*
-Igen én. A helyettes pedig Hannelori professzor. Ha gond van, nyugottan meg lehet keresni bármelyikünket. *Mosolyodik el kedvesen, és megvárja hogy van-e még kérdés.*
-Pihend ki szerintem a hosszú utat. Vagy ha éhes vagy akkor nyugodtan menje le a Nagyterembe. Bár.. azt hiszem hogy a vacsit már lekéstük. *Elgondolkdoik és az ajtófélfának dőlve megvárja a választ még.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Leopárd Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leopárd   Leopárd EmptySzomb. Feb. 20, 2010 8:38 am

*Bólogat, most már nem fogja elfelejteni.*
- Köszönöm, igyekszem nem elfelejteni* biztosítja a tanárnőt hogy ha gondja lesz akkor hozzájuk fordul, bár ezt nem tartja valószínűnek magát ismerve.*
- Hát azt hiszem több kérdésem nincsen és inkább lepihenek* mondja és választott ágyán végigdől oldalfekvésben hogy láthassa a kísérőjét.*
- Köszönöm hogy felkísért, kellemes estét. *köszön el maga részéről, és nem sokkal a tanár távozása után elnyomja az álom.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Leopárd Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leopárd   Leopárd EmptySzer. Május 19, 2010 9:25 am

*Mint az utóbbi napokban, most is a szobájában leledzik. Nem igen teszi ki a lábát, tegnap megpróbálta, de nem volt benne köszönet. Az ágyán hátát a falnak döntve felhúzott lábakkal üldögélt. Igazából semmit nem csinált, csak meredt maga elé. Tanulással próbálkozott előtte, de a betűk egyfolytában eltáncoltak előtte. Így sóhajtva, adta meg magát, és csak meredt ki a semmibe. Szobatársai sehol nem voltak, így magányában senki nem zavarta. Az ajtót gondosan kulcsra zárta.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Leopárd Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leopárd   Leopárd EmptySzer. Május 19, 2010 9:40 am

*Kim nyugalmát megzavarják. A kilincset valaki kívülről lenyomja, majd lök egyet az ajtón. Nem nyílik. Olyan, mintha hatszor-hétszer belerúgnának az ajtóba, ám az tart. Ekkor kezd a kint lévő kopogni, jelezve, hogy vagy nincs tisztában az illemmel, vagy magasról tesz rá. Újra és újra és újra, majd úgy 6-7 másodperc múlva felhangzik William Quentin Watson hangja.*
- Hé, Karate Kölyök, kinyitod, vagy kitárjam magamnak? Mit mondasz? Tart ez az ajtó, de nem örökké, és hidd el, hogy beszélni akarsz velem!
*Mondja a vörös hajú fiú, majd újra belerúg egy hatalmasat az ajtóba.*
- Cicc, cicc, gyere ki kiscicám, ígérem, nem bántalak! Soha nem tennék ilyet egy baráttal... Na jó, de... De egy bajtárssal, egy kollégával nem.
*Ezzel újra kopogni kezd, bár most a nemzetközileg egyezményes, segélykérő TI-TI-TI-TÁ-TÁ-TÁ-TI-TI-TI ritmusban.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Leopárd Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leopárd   Leopárd EmptySzer. Május 19, 2010 9:47 am

*Már a kopogástól kiveri a víz. Elképzelése sincs ki lehet az ilyen istentelen órában. Társai nem, mert nekik van kulcsuk a szobához, tehát nem kopognának. Mikor meghallja a hangot elsápad. Nem is kicsit.*
~Úristen, már megint....~
*Sok mindent nem tehetek, de nem érez magában annyi erőt, hogy odamnnjen ajtót nyitni így mágiával oldja meg. Az ajtóra szegezi a pálcát, és kissé remegős hangon megszólal.*
- Alohomora. *és láss csodát, az ajtózár kattan egyet, és most már bárki szabadon beléphet.*
- Ezúttal mit szeretnél? Most is parancsba kaptad, hogy verj laposra? * érdeklődik le nem szállva az ágyról, onnan méregetve a vörös hajú fiút.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Leopárd Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leopárd   Leopárd EmptySzer. Május 19, 2010 9:54 am

- Nem, főnök, nyugi, semmi szükség a pálcára.
*Mondja, majd ezzel előveszi a pálcáját, majd ördögien gyors mozdulattal oldalra táncol, és már mondja is a varázsszót.*
- Capitulatus!
*Amennyiben a varázslat betalál, Kim pálcája kiröppen gazdája kezéből, egyenesen le a földre. Will odaugrik, és felkapja, majd visszaadja az ázsiai srácnak. Amennyiben ez nem jön össze, csak tapsol hármat, és ha valami bosszú érkezne, megpróbál elugrani előle.*
- Nyugi, csak ugratlak. Hogy vagy? Gyógyulnak a sebeid? Minden rendben?
*Kérdi, majd ledobja táskáját, és előveszi belőle a termoszt, hogy felnyissa. Egész más illata van, egyértelműen nem kávé.*
- Hoztam neked valamit, Myagi, békejobb helyett. Keleti tea.
*És valóban, japán zöldtea illat kezdi megtölteni a szobát.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Leopárd Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leopárd   Leopárd EmptySzer. Május 19, 2010 9:59 am

*Ami azt illeti nem nyugszik meg túlságosan, de meglepett felkiált mikor a pálcája elhagyja, és a földön landol. Érdeklődve pillant a másikra, főleg mikor az visszaadja neki.*
- Kösz. Látom nem unatkozol. * jegyzi meg, a varázslatra utalva. Jól végrehajtott varázslat volt.*
- Ahha, már csak sajog. De borogatom, és jobb tőle. * feleli a hogylétére vonatkozó kérdésre. Ma már kommunikatívabb mint volt, de túlzásokba ma sem esik.*
- Ez zöld tea? - érdeklődik beleszagolva a levegőbe. A teának határozottan jó illata van, és jellegzetes.*
- Meglep hogy itt vagy... * jegyzi még meg, miközben kezét nyújtja a teáért. Jobb a biztonság alapon szeretné megkóstolni, hogy tényleg az-e amiről az illata alapján tűnik hogy az.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Leopárd Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leopárd   Leopárd EmptySzer. Május 19, 2010 10:05 am

*Liam előkotor egy fém bögrét is a táskából, és önt magának az italból, majd beleiszik.*
- Egy kávé azért ennél jobb... De most rólad van szó.
*Az utolsó mondaton mintha meglepődne egy kicsit. Félrefordítja fejét, mint a kíváncsi kölyökkutya, majd láthatóan szégyenkezve kicsit összehúzza magát.*
- Ami a menedékben történt... Figyelj. Őszinte leszek. Én imádok bunyózni, imádok bajt keverni, imádok másokat bántani, ha annak van értelme. De annak, hogy valakit poénból, hogy az aurorok könnyebben megtalálják, megbillogoznak, az értelmetlen...
*Magyarázza, majd kicsit halkabban beszél tovább.*
- Ezen kívül miattam vagy benne ebben az egészben. Bár ha én nem megyek oda, más megteszi, de akkor is... Felelősséggel tartozom érted, és biztonságban foglak tartani, ha kell, az életem árán is. Te nem akarod ezt az egészet, én igen. Én kényszerítettelek bele ebbe a helyzetbe, méghozzá úgy, hogy nincs belőle hasznom. Ha lenne, nem érdekelne, hogy mi történik veled, de ez így... Értelmetlen. Szóval vigyázok rád, kölyök.
*Mondja, és ezzel óvatosan, hogy ne okozzon fájdalmat, meglapogatja Kim hátát.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Leopárd Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leopárd   Leopárd EmptySzer. Május 19, 2010 10:17 am

- A kávé méreg, ehhez képest. *veti ellen, és ő is belekortyol az italban. Isteni, valódi zöld tea, cukor, és más egyén zavaró tényezők nélkül. Aztán Willre pillant, nem képzelt el tőle ilyenfajta viselkedést.*
- Értelmetlen az egész. Ahhoz hogy emberek haljanak meg nem kellenek rendek meg aurorok, meg halálfalók. Elég hozzá egy őrült, meg az ideái, és már meg is van a vérontás. * mondja, bár meglehetősen furán érintették őt az elmondottak. Azt tudta, hogy a másik igazi bajkeverő, méghozzá a rosszabbik fajtából, de az új neki hogy nem élvezi ha értelmetlen egy verekedés vagy fájdalomokozás.*
- Hát, az az igazság, hogy bár benne vagyok ebbe az egészben nem tudom mégis mi ez. Mármint, belerángattak, benne vagyok, de semmit nem tudok a dologról. És nem értem a Leadereteket sem, Mégis mi a frászra kell neki egy diák? Főleg egy olyan, aki nem harcos, akiben semmi erő nincs.... *vág le egy monológot, úgy a maga csendes módján. Ilyen dolgokról, eddig senkivel nem beszélt, így elég meglepő mostani beszélgető partnere.*
- Kölyök.... mellettetek tényleg az vagyok. * morogja halkan az orra alá, és még mindig elönti a rémület hulláma mikor meglapogatják a hátát. De csendben marad, és nyel egy nagyot. Nem, nem halt bele.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Leopárd Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leopárd   Leopárd EmptySzer. Május 19, 2010 10:26 am

- Na ide figyelj! Nem vagy jelentéktelen kis senki! Nincs olyan ember, aki valójában az lenne! Biztos valamiben jó vagy! Amúgy meg... Ha gondolod, taníthatok neked pár dolgot.
*Mondja, majd elgondolkodik. Látszik rajta, hogy valami nagyon zavarja.*
- A szöszin jár az agyam...
*Böki ki végül.*
- Tudod az egy dolog, hogy tapló, és hülyének tűnik, de valljuk be, nem lehet egy idióta senki. Pörög az agyam, de nem tudok rájönni, mi mozgathatja... Utálhatják egymást az igazgatóval, mármint mind a ketten nyálas képű majmok, ez tény. Lehet, hogy ez csak egy kicsinyes, idióta bosszú? Vagy van valami a háttérben? Ki kell várnunk, hogy a megfelelő időpontban a saját malmunkra hajtsuk a vizet. Kijuttatlak ebből a baromságból, ígérem. A dirihez nem rohanhatunk, mert más halálnyaló is van a diákok között, és ha megtudja a szöszi, akkor nagyon megütheted a bokád. Szóval egyelőre maradjunk lent, kushadjunk, és a megfelelő időpontban harapjunk. De ez nem fog menni egyedül. Segítenünk kell egymásnak.
*Mondja aggódó pillantással.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Leopárd Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leopárd   Leopárd Empty

Vissza az elejére Go down
 
Leopárd
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Déli torony-
Ugrás: