Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapTópart - Page 4 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Tópart - Page 4 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Tópart - Page 4 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Tópart - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Tópart - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Tópart - Page 4 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Tópart - Page 4 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Tópart - Page 4 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Tópart - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Tópart - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Tópart - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Tópart - Page 4 Vote_lcapTópart - Page 4 Voting_barTópart - Page 4 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Tópart - Page 4 Vote_lcapTópart - Page 4 Voting_barTópart - Page 4 Vote_rcap 
Ted Forrester
Tópart - Page 4 Vote_lcapTópart - Page 4 Voting_barTópart - Page 4 Vote_rcap 
James Miller
Tópart - Page 4 Vote_lcapTópart - Page 4 Voting_barTópart - Page 4 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Tópart - Page 4 Vote_lcapTópart - Page 4 Voting_barTópart - Page 4 Vote_rcap 
Sindy Logan
Tópart - Page 4 Vote_lcapTópart - Page 4 Voting_barTópart - Page 4 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Tópart - Page 4 Vote_lcapTópart - Page 4 Voting_barTópart - Page 4 Vote_rcap 
Chris Martines
Tópart - Page 4 Vote_lcapTópart - Page 4 Voting_barTópart - Page 4 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Tópart - Page 4 Vote_lcapTópart - Page 4 Voting_barTópart - Page 4 Vote_rcap 
Daniel Reed
Tópart - Page 4 Vote_lcapTópart - Page 4 Voting_barTópart - Page 4 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Tópart

Go down 
+38
Max Martines
Benjamin Doredumble
Daniel Reed
Annie C. Ross
Chris Martines
Alera Bluemoon
Larina Marley
Nathaniel L. Matthews
Robert Lawrence
Nicole Hart
Herczeg Alex
Kim Kaguya
Lana Rosemary Lent
Brooklyn Moore
Demi Bieber
Alice White
Wallace Xavier Walters
Ginevra Gwendolyne Green
Hannah McDowal
William Quentin Watson
Akimoto Masaki
Jacinta Hernandez
Alex Wilfred
Soshy Hatchet
Ingrid Weiss
James Miller
Jason Shuyler
Gregory Kinsey
Solaria Luthia
Ted Forrester
Remus Lupin
Miriam Hewer
Midori Tsiro
Ophelia McCord
Yasmine S. Moore
Sindy Logan
Allison Diamond
Főmesélő
42 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 28  Next
SzerzőÜzenet
Remus Lupin
Kalandor
Kalandor
Remus Lupin


Hozzászólások száma : 104
Tallérok : 0
Pontok : 0

Tópart - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 4 EmptyHétf. Jan. 04, 2010 3:52 am

*A lány egyenlőre kijutni nem tud, mivel a lyuk eltűnt. De amint egy kicsit előrébb lép, észrevehet egy hölgyet az egyik sziklán üldögélve. Teljesen emberi alakja van, körülötte kis lények úszkálnak. Kedvesen elmosolyodik mikor meglátja Amyt.*
-Szervusz, ne félj tőlem, gyere közelebb. Sajnálom ha megijesztettelek. *Közli, miközben be is mutatkozik.*
-A nevem Nina, és a tavat őrzöm több mint száz éve. *Közben az egyik sziklára bök, ami szembe van vele, amivel közölni akarja hogy Amy üljön le nyugodtan.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tópart - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 4 EmptyHétf. Jan. 04, 2010 3:57 am

-Értem, én értem csak...ki a másik személy? Vagy mért mondogatdad ,hogy meneküljek? Kérlek mondd el nem értem! *Mondja majd leül a kőre és elmosolyodik.* -Jó sok éves lehetsz! És szép is vagy! No de akkor miért is kellene menekülnöm? Vagy talán volt másik személy is? Talán egy gonosz is van a folyóban? Lécci mond el mert ezt nem értem! Talán van testvéred? Vagy talán ketten vagy többen véditek a tavat? *Értetlenkedik.* -Ó, és te sellő vagy? *Kérdezi az utólsó kérdést. Összesen két lényeges kérdése van.* : Sellő e a lány? És Kitől kell menekülnie?
Vissza az elejére Go down
Remus Lupin
Kalandor
Kalandor
Remus Lupin


Hozzászólások száma : 104
Tallérok : 0
Pontok : 0

Tópart - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 4 EmptyHétf. Jan. 04, 2010 4:07 am

*Kicsit elgondolkodik, és vállat von.*
-Nincs más, csak én. És nem mondtam hogy menekülj, csak hogy vigyázz. Nem akartam hogy véletlenül beleess a lyukba.*Mondja, miközben elmosolyodik egy kicsit.*
-Köszönöm, kedves vagyok. *A kérdésekre összpontosít, és megrázza a fejét.* Nincs testvérem. Egyedül vagyok itt. Nem, nem sellő vagyok. Teljesen emberi, kivéve hogy vízben élek.*Na meg hogy kopoltyúval lélegzik. *
-Megtudhatom a neved? *Kérdezi, miközben kezével végigsimít az egyik lényen ami ott úszkál körülötte.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tópart - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 4 EmptyHétf. Jan. 04, 2010 4:11 am

Amy Love! És hogy, hogy mindig másfelől jött a hang? *Kérdezte.* -És miután válaszoltál távoznék! Kicsit sötétedni kezd! Nem akarok estig maradni mert elkapnak a Prefektusok! Bocsi! *Mondja majd szemével kémlelni kezdi a lyukat, hova is tünt.* -Remélem nem akarsz itt tartani?! ..Bocsi majd máskor is eljövök! Nah akkor Kérlek válaszolj.*
Vissza az elejére Go down
Remus Lupin
Kalandor
Kalandor
Remus Lupin


Hozzászólások száma : 104
Tallérok : 0
Pontok : 0

Tópart - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 4 EmptyHétf. Jan. 04, 2010 4:21 am

*A névre bólint, és elővesz egy kisebb virágot. Átnyújtja a lánynak.*
-Ha felmész, ezt tedd vízbe. Azért kapod, mert nem ijedtél meg és lejöttél hozzám.*Mondja kedvesen. Ha a lány vízbe teszi a virágot, egy halacska fog kibújni belőle, ami sosem fog meghalni.*
-Azért, mert te mindig máshol voltál. Ahogy közeledtél a lyukhoz, úgy észlelted a hangot közelebbről. És nem gond, menj csak. *Közben kezével int és a lyuk ismét megjelenik az ösvény végén.*
-Örültem hogy itt voltál. *Mosolyog rá, és felnéz. Ha a lány elment, akkor elköszön tőle és ő is visszatér a "házába" pihenni.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tópart - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 4 EmptyHétf. Jan. 04, 2010 4:25 am

*Amy elmosolyodik és haza is futott. Nem lett vizes ezért nem kellett átöltöznie fordult egyet a korcsolyán és már szinte el is tünt. Otthon a virágot vízbe rakta és megtörtént az átváltozás hallá. Mármint a virágnak.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 4 EmptyHétf. Jan. 18, 2010 8:50 am

*Érkezik a kastély felől, semmi kedve a szobatársához, így inkább kivonult ide. Egy fa alatt megállt majd kis gondolkodás után leült a fűbe, és hátát nekitámasztotta a fának. Szokásához híven most is talpig feketében van. Pálcája az ingujjban pihen. Kedvence, Alex a vállán trónol, és szemmel láthatóan nagyobb mint volt. Megnőtt a drága. Egyenlőre csak néz ki a fejéből, és gondolatban otthon jár.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 4 EmptyHétf. Jan. 18, 2010 8:54 am

*Az udvaron bolyongott eddig, ahogy mostanában, most is eltévedt, de most nem érdekli, mert macskáját kergeti épp.*
-Gyere vissza te Szőrcsomó! *kiabál utána sietős léptei közben*
-Én biztosan megnyúzlak. Nem, nem... előbb lehúzlak a WC-én és csak utána nyúzlak meg! Vagy választhatsz egyéb kínzási módszerek közül is! *kiabál még bosszúsan, de a cica hamar elhúzza a csíkot.*
-A fenébe... *ejti még el, de nagyon jól tudja, hogy a cica nem hagyta itt, vagy nem sértődött meg, csak épp ma egyedül volt kedve nézelődni. Kár, hogy a gazdájának meg pont más tervei voltak, de hát mindegy. Majd csak lesz valahogy...
Tovább is sétál, s közben reménykedik, hogy vagy a cica, vagy valaki elé kerül. A valaki az legyen feketébe öltözött bűntárs, vagy olyan, akit lehet szívatni.
Egyébként Luthia ma is feketébe öltözött. Fölül egy megbűvölt fekete póló, amin egy farkas lép elő a feketeségből, majd vonyít a pólón lévő holdra, aztán eltűnik a sötétségben. Alatta fekete farmer, rajta néhány hipóval megejtett világosabb csík... persze össze-vissza, mert a lány saját alkotása. Cipője pedig egy egyszerű fekete sportcipő. Díszei pedig néhány fekete szalag a karján, egy ezüst nyaklánc egy ezüst macsek medállal, szeme alul feketén kihúzva, fölül szürkéskékkel.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 4 EmptyHétf. Jan. 18, 2010 9:08 am

*Gondolataiból egy ismerős hang rántja ki. először nem lát senkit, majd egy valami nagy szőrös suhan el mellette amit sikeresen el is kap, és jobban megnézve az a valami egy macska. Majd arra felé kezd szemlélődni ahonnan a macskát látta szaladni, és igen észreveszi a feketébe öltözött lányt. aha. ezért nem látta meg hamarabb, mert ő is feketébe van. Kissé felemelkedik és integetni kezd a lánynak hogy menjen oda. Nem akaródzik neki felkelnie.*
- Szia Thia. Idejössz? Van nálam valami ami a tiéd. *a terrorista szöveg most viszonylag nyugodt kissé nevetős hangon kerül előadásra, hiszen itt nem túszokról vagy milliókról van szó hanem egy szőrgombőcról.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 4 EmptyHétf. Jan. 18, 2010 9:38 am

*Ted nagyon rosszul tette, hogy sikeresen elkapta a macskát. A fekete szőrgombóc nagyon mérgesen kezdett el morogni és fújni a fiúra, majd karmait kieresztve kapálózni. Ted jobban teszi, ha elengedi, mielőtt a zöld szemű nagyon begurul és megejt pár szép csíkot a fiú kezein.
Közben Luthia is észreveszi a földön ülőt és az ismerős, hívó szavakra oda is sétál hozzá. Hallva a macska morgását, már figyelmezteti is Tedet a "veszélyre", persze előbb macskájára szól rá.*
-Szinbád!!! Őt nem kell megenned. *erre már enyhül a macska, de akkor sem hagyja, hogy más feltartóztassa* Szerintem, jobb ha útjára engeded! *szól Tednek is, majd végre odaér hozzá.*
-Szia amúgy. Hogy, s mint? *kérdi, miközben leül a fiú mellé.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 4 EmptyHétf. Jan. 18, 2010 9:52 am

*A kapálózó macskát megszorítja, majd miután a gazdája szólt jobb ötlet híján el is ereszti. Majd felnéz a lányra, és elmosolyodik.*
- Szia neked is. Am megvagyok csak a szobatársam agyamra ment és inkább kijöttem ide a szabadba gondolkodni. Na és veled mi újság? *kérdezi és elég kommunikatív. tudja hogy a lány is olyan bandából van mint ő vele mer őszintének lenni tudja hogy köztük van betyár becsület. Na meg a lány stílusa sem hagyja teljesen hidegen.*
- Hát ebbe a szőrmőkba meg mi ütött? *kérdezi az elrohanó macskát figyelve, majd pillantását a lány szemeibe mélyesztette. szerette nézni azt akivel beszél.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 4 EmptyHétf. Jan. 18, 2010 10:00 am

-Semmi érdekes. Unalmas az iskola. *jegyzi meg, majd Tedre pillant. Törökülésben ül, könyöke a térdén, kezével pedig a füvet tépkedi, meg azzal szórakozik.*
-Őőő...Ő nem olyan macska, mint a többi. Elmagyarázhatatlan, nincs hozzá használati utasítás. Röviden annyi, hogy rajtam kívül nem engedi meg senkinek, hogy hozzáérjen. Esetleg azoknak, akiket én is kedvelek. Ma viszont rám sem volt kíváncsi... *megrántja a vállát és újra a fiúra pillant.
-Egyébként kéne változtatni ezen az unalmasságon, nem?
-Te is egy falkából kiszakadt magányos farkas vagy, meg én is. Legalább egy tanári szobát fel lehetne kutatni...
*Kezd ötletelni. Tényleg akar valamit kezdeni magával. Ha Ted nem jön, akkor keres mást. De bízik benne, hogy jönni fog...*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 4 EmptyHétf. Jan. 18, 2010 10:07 am

*Egyetértően biccent.*
- Az hogy unalmas nem kifejezés.*morogja de az unalmasnál rosszabb szót nem nagyon tud találni erre a punnyadásra.*
- Értem, bár ha így van remélem azért túl fogod élni a közeljövőt a macskád mellett. *mondja kis mosollyal, az életveszélyes állat után pislantva, majd ismét a lányra figyel na és persze annak mondókájára. Ugyanis felkelti az érdeklődését. Nem is kicsit.*
- Tanárit felforgatni? Én benne vagyok. Vagyis konkrétan a tanári gondolsz? Mert mondjuk felforgathatnánk esetleg a drága igazgató úr irodáját is. *ért egyet és fejti ki bővebben az álláspontját, hogy ő kissé tovább gondolta a tanárit. Persze ez azon is múlik hogy a lány benne van-e. Egyedül is megcsinálná, de úgy nem poén. *
- Igaz két magányos farkas egy pár. Persze nem úgy gondoltam, csak amolyan baráti bajtársi szinten.*jelenti ki majd hozzáteszi hogy nem úgy az úgyot hangsúlyozva, miszerint ő nem szeretne járni a lánnyal de barátjának tekinti.*
- Mikor mennénk? *kérdezi ezzel adva a lány tudtára hogy 100%osan benne van a szabályszegésbe.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 4 EmptyHétf. Jan. 18, 2010 10:15 am

-Engem még véletlenül sem karmolna meg, szóval én túlélem. Legfeljebb azokat viszi sírba, akik megközelítenek engem és én nem akarom. *hát igen, a cica igazi testőr tud lenni és Lú még véletlenül sem próbálja meg visszafogni a macsek vadságát. Lényeg, hogy azért nem életveszélyes a dög...*
-Huhuhuhúúú... Az igazgatóit? Még jó, hogy benne vagyok. Azt hittem nem leszel benne, de ez...ennek örülök. *vigyorog. Ravasz mosolyát vette most elő.*
-Fogalmam sincs mikor mennénk. Amikor majd megint összefutunk, vagy ha van naptárad írd be valahova és mehetünk. *persze csak hülyült a naptárral. Nem valószínű, hogy a fiú minden nap beírgatja a tennivalóit a naptárába.*
-Addig legalább elgondolkozhatsz azon, hogy hogyan jutunk be. Mert nem hiszem, hogy egy sima Alohomora feltöri a varázst a záron. *na igen. Ha meg egyszerűen betörik az ajtót, az lehet kicsit....kicsit túl feltűnő lenne....vagy nem is tudom...*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 4 EmptyHétf. Jan. 18, 2010 10:29 am

*Kissé megrázza a fejét, miközben morog.*
- Hát nem lennék az ellenséged, ilyen veszedelmes testőrt kijátszani nem lehet semmit. *mosolyog, mert csak poénból mondta. A macska mint testőr. De most komolyan....*
- Az igazgatóét, személy szerint Alexét *gúnyolja ki a dirit, nem szíve csücske a fazon de ezt eddig is tudtuk.*
- Valószínűleg nem nyitja, de ki tudja. Talán pont ez benne a pláne, hogy arra számítunk hogy bonyolult, közben meg tökre nem. *érvel a fiú a maga igaza mellett persze ez inkább nem érvelés, mint feltételezés.Eddig még nem próbált betörni Alexhez de most hogy jött az ötlet és van egy társa is hozzá....*
- Rendben ha felérek a szobámba pirossal írom be a naptárba *jegyzi meg komolyan, de a szeme csillogásából lehet tudni hogy nevet az ötleten. Ő meg a naptár?*
- Hát majd fussunk össze valamikor addig gondolkozok, és akkor majd kisütünk valamit hogy mi lesz ebből.*jegyzi meg mintha már menne is, de nem. Meg sem mozdul. Lusta, ma mindenhez lusta.*
- Veled mit kezdtek otthon szüleid? *kérdezi a rossz múltra, őt ide száműzték de előtte... nost..*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 4 EmptyHétf. Jan. 18, 2010 10:42 am

*Mosolyog a megjegyzésen. Ha Ted lenézi a testőrét, akkor tényleg ne akarjon az ellensége lenni. A szőrgombóc elég okos állat és igen élesek a fogai, meg a körmei. De ejtve a téma...*
-Á, én nem hiszem, hogy ilyen könnyű lenne. Maradj már...az Alohomorát a 12 éveseknek már tanítják.
-szerzek addig valahonnan hajtűt, hátha sikerül azzal kinyitni. *Neki már volt szerencséje próbálkozni ezzel. Volt, hogy sikerült, volt, hogy nem...reméli, talál a táskája alján egy hajtűt és most is kipróbálhatja ezt a technikát.*
*Furcsán néz, mikor Ted azt mondja, hogy pirossal bevési a naptárába, de a végén felfogja, hogy csak hülyül.*
-Otthon? Velem? Szobafogság, ettől-attól megvonás. Sokat nem értek el egyikkel se. Az ablakomból simán ki tudtam mászni, vagy mások be, az ettől-attól megvonás, meg mikor hogy... Nem nagyon tudtak velem mit kezdeni, mindent kicseleztem...ezért küldtek ide. Mondjuk volt, hogy bebűbájolták az ajtót is meg az ablakomat is, de valahogy azt is mindig megoldottam. Itt meg....Távol a bandától, ahol állítólag nagy a fegyelem.
-Aztán ez a suli, meg a fegyelem...fúúú... *sóhajt egyet* -Most is...mindjárt 11 óra és sehol semmi, ami megenne....de még a tanárok sem szólnak...
-De legalább ennyi szabadság legyen, ha már nem mehetek haza sehogyan! *a vízre pillant, majd issza Tedre.*
-És Veled? Mondjuk egy falkataggal nem hiszem, hogy könnyen tudtak bármit is kezdeni...
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 4 EmptyHétf. Jan. 18, 2010 10:54 am

*A szőrgombóc az szőrgombóc, részéről ejti is a témát ha már Thia nem lovagol rajta ő sem szeretné.*
- Végül is mondassz valamit. Hajtűm van vagy három féle, meg tolvajkulcs is. Egy haverom sózta rám hogy ahol éltünk ott könnyű volt vele boldogulni én meg elhoztam hátha hasznát veszem. Majd meglátjuk azzal megyünk-e valamire. Ha nem akkor találnunk kell valami maszek bűbájt ami erősebb mint az Alohomora. *teszi hozzá a saját mondókáját a lányéhoz.*
- Értem nem lehetett kellemes. Az én szüleim se reagáltak jobban. A karkötőt már meséltem. Amikor elkaptak, -mielőtt ide kerültem- iszonyúan kiakadtak, és apa hozzá nem méltó módon a bőrszíjjal csipkézte ki a hátam. Volt már vagy két hete, mégis pokolian fáj. *meséli majd hirtelen hátat fordít a lánynak, és ingét felhúzva megmutatja összeszabdalt hátát. Nem tudja hány csík lehet de ő körülbelül 100nak érezte anno. A sebek még mindig sötétpirosak, és fájhatnak is.*
- Szóval ez kedves apám ajándéka amolyan útravalónak. De voltak persze nekem is kezdetben szobafogság, megvonás, eltiltás, fenyegetőzés ésatöbbi. De nem nagyon használt, mindig kimentem ha akartam, és jó volt. Tulajdonképpen egy ideje nem lakom otthon, egy barátommal lakom meg annak húgával, mindketten bandatagok. Csak amikor bajba kerültek én álltam ki helyettük, őket bevitték volna, engem csak fegyelmibe részesítettek és hazavittek. aztán apa jött ezzel, és másnap már úton voltam ide. *meséli el életet történetét címszavakban, mert persze voltak jó részek is, szép élmények kedveskedések, stb. *
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 4 EmptyHétf. Jan. 18, 2010 11:03 am

*Álmosan ásít egyet, de a világért sem menne még be. Minek? Annyira meg nem álmos, hogy itt helyben összeessen.*
-Vicces, hogy nálam nincs hajtű, de nálad háromféle is. De örülök, hogy akadnak nálad ilyen spéci dolgok. Legalább könnyebb lesz a betörés az igazgatóhoz. *azóta is a fűszálakkal szórakozik, de most hátradől és könyökével a háta mögött a földön támaszkodik meg, amíg hallgatja Tedet.*
-Fúha. *mondjuk sokat nem lát a sebekből, de el tudja képzelni milyenek és milyen érzés lehet szegény fiúnak.*
-Azért ez durva. De gondolom, ha a Fekete Falkának ekkora a híre, akkor nem csak a suliban és nem kis dolgokat vittetek véghez. *elismerően biccenti oldalra a fejét.
Közben Ted hirtelen valami szőröset érezhet a kezénél. Lúthia még nem látja, de a macskája visszakavarodott hozzájuk...*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 4 EmptyHétf. Jan. 18, 2010 11:13 am

*Felmordul kissé nevetve.*
- Na igen, tudod az ember felkészülten induljon el otthonról akárhova is megy.* jegyzi meg majd visszafordul a lány elől, visszahúzva magára az inget. ezt eddig először neki mutatta meg bár Sindy is láthatta már félmeztelen de a hátát gondosan távol tartotta a fekete szemektől. *
- Na igen, már akkor elég nagy és rossz hírük volt, amikor én is bekerültem közéjük. Ez azóta csak fokozódott, és ennek ellenére nem bántam meg hogy anno beléptem közéjük. Nekem ők a családom, és a bizalmukért és barátságukért keményen megdolgoztam nem hagyom el őket senkiért és semmiért. *utal ezzel a szüleire mert még az ő kedvükért sem hagyja el őket. Mégha ide száműzték is. Aztán valami meleg szőröset érez a kezénél, és észreveszi a macskát. Jó emlékezet révén még az is eszébe jut, hogy Szinbád a neve.*
- Nahát egy Szinbád. *jelenti ki mire a lány figyeli kezd, illetőleg reméli hogy felfigyel a macskája érkezésére.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 4 EmptyHétf. Jan. 18, 2010 11:21 am

-Fú... Jó lehetett abban a csapatban. Az én bandám sem volt semmi, de ennyire nem volt összeforrt csapat, mint a tiéd. Korban ugyanolyan volt, mindenki mint te? *egy pillanatra elhallgat és elgondolkodik.*
-Na ezt aztán igazán értelmesen fogalmaztam meg....de érted... *biztosan érti, nem hülye fiú ez a Ted Very Happy.*
-Szinbád, te Dög! *becézi kedvesen a cicáját, miközben az állat már hangosan dorombolva dörgölődzik Tedhez.*
-Idióta macska... *jegyzi meg a dorombolásra* -De szeretjük egymást. *jelenti ki édes hangon.*
-Azért dorombol neked, mert tudja, hogy jó haver vagy a számomra.
-Egyébként ha ez a macska nem lenne, ki kéne találni. Régen nagyon sokat segített. A kulcs lopás az egyik kedvenc tevékenysége. Tanári szobákba vagy máshova bejutás vele mindig könnyen ment... *meséli.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 4 EmptyHétf. Jan. 18, 2010 11:27 am

*Megrázza a fejét.*
- Nem. A 16 tól a 30 évig volt minden. Kb öten voltunk azonos korúak. Meg persze senki nem tudta a másik nevét, a bandába becenéven futottunk, hogy ha elkapnak akkor még véletlen se tudjuk egymást bajba kerülni. Jól működő rendszer volt, néha életet mentett hogy nem tudtuk a valós neveket. hihető volt a tagadás. *meséli a lánynak hogy ez náluk hogy ment. A macskához való kapcsolatra kissé felvonja a szemöldökét de nevet.*
- hát nehéz elhinni hogy szeretitek egymást. *jegyzi meg majd megsimogatja a szőrgombócot.*
- Remélem rá lehet beszélni hogy lopja el Alex kulcsát. *erre lejebb mászik kezén a varánusz.*
- Jajj nem te Alex. *simogatja meg azt is. Kész állatkert.*
- Mikor segített neked a macskád? *érdeklődik. Ő csak kíváncsi.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 4 EmptyHétf. Jan. 18, 2010 11:36 am

-Ez tényleg jó rendszer. Neked mi volt a beceneved? Ha megkérdezhetem... *Luthiának 1000 meg egy beceneve volt már.*
-Hát nehéz lenne rábeszélni, mert én sem tudom, hogy hol tartja. De majd próbálkozunk, ígérem. Jó csapat vagyunk a macskámmal. Ő is igazi kis bajkeverő.
-Nem te Alex?! Így hívják a kedvenckédet? ...erről jut eszembe... A múltkor találkoztam valami Scottal...hát annak olyan felmosórongya van. Meg az a srác az valami....bleee.... Szépfiúkák...jó fiúkák...hát kidőlök... *hülyül, de tényleg nem jött be neki az a srác. A felmosórongy meg a kutyája...az sem lett a szíve csücske.*
-Nem hiszem, hogy most látod, de sötétzöldek a szemei. Erre mindig ámuldoztak a tanárok meg mindneki akinek el kellett terelni a figyelmét. Azt már mondtam, hogy igazi kulcslopó...egy kis bestia. Volt már, hogy rajtakapott egy tanár a bandámmal és Szinbád neki állt letámadni.... én rögöve futottam el...az nagyon kész volt.
-És a Te Alexed tud valami trükköt? Bár már a kinézete nagyon király. *mosolyog.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 4 EmptyHétf. Jan. 18, 2010 11:48 am

*Jó rendszer hiányzik is neki*
- Hát valamiért Vadásznak hívtak.*ezt egyébként ő sem értette néha hogy miért. De volt sok más neve is.*
- De volt több becenevem is amiket már amolyan szeretetből kaptam. Ilyen például a Tűzlord is. Mondjuk ennek ez az alapja. *mondja majd kis tűzgömböt idéz a tenyerébe és forgatni kezdi a tüzet.*
- Tűzmágus vagyok. *teszi hozzá bevallva féltett titkát. ezt a bandából is csak ketten tudták akikkel együtt lakott.*
- Scott? Hagyááááál, az a majom a szobatársam. És agyamra megy ahogy mondtad a felmosórongyával együtt. *fintorodik el.*
- Ő Alex eredeti neve bandita, kleptomán jószág, bár itt még semmit nem emelt el. Lassú de ha megijesztik akkor gyorsan tudja szedni a lábait. egyébként nincs kimondottan speciális tulajdonsága, csak ajándékba kaptam és mindig velem van.*jegyzi meg az állat történetére.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 4 EmptyHétf. Jan. 18, 2010 11:57 am

-Vadász...érdekes.... Én a Lútól kezdve voltam minden a Szurcsókig.... Mindenki máshogy nevezett...érdekes volt. //Ez ilyen usertől kapott hasonlóság XD//
-Wow. Nem vagy semmi... *tátja a száját a féltett titokra, miszerint Ted tűzmágus.*
-Ezt majd bevetheted néhány hülyeségnél, amit remélem véghez viszünk...még nem tudom miket, de bízom benne, hogy nem lesz gond ezeket kitalálni. *mosolyodik el.*
*Amikor meghallja, hogy Scott a szobatársa Tednek...hát nem éppen kicsit el kezd röhögni. Ki is csúsznak alóla a könyökei, így hátra esik, szóval most a hátán fekszik és nagyon röhög.*
-Legalább van mivel felmosnod, ha összepiszkolja a szobád! *röhög még mindig. Mikor végre sikerül befejeznie, akkor felül és úgy válaszol a következőkre.*
-Húha, akkor jobb lesz vigyáznom. *vigyorog és arrébb ül egy kicsit.* -Hát akkor a macskám meg a te állatod //Bocsi, user elfelejtette...leguán vagy mi volt? XD// is jó csapat lehetnek. A kulcslopó banda...bár elég vicces lenne, ha a macskám a hátán hordaná a te jószágod.
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 4 EmptyHétf. Jan. 18, 2010 12:05 pm

*Felvonja a szemöldökét a csodálkozástól.*
- Szurcsók? Ez meg honnan jött?*kérdezi kíváncsian hiszen ő inkább valamiféle párduchoz tudná hasonlítani a lányt.*
- Aham, én is remélem hogy hasznát vesszük. Bár most hogy mondod Scott is tűzmágus. Láttam múltkor, amikor megismerkedtünk. Sótlan egy személy.*majd figyeli hogy a lány eszeveszetten röhög és hát ragadós, ő is hangosan felnevet.*
- Ez jó, majd mindenképp kipróbálom, azzal a szőrös valamivel fogok felmosni. *elraktározza az ötletet, végül is.... úgyis meg akar szabadulni a fiútól.*
- Nah ja az állataink akár mi magunk. jó csapat.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tópart - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tópart
Vissza az elejére 
4 / 28 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 28  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: