Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapTópart - Page 16 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Tópart - Page 16 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Tópart - Page 16 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Tópart - Page 16 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Tópart - Page 16 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Tópart - Page 16 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Tópart - Page 16 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Tópart - Page 16 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Tópart - Page 16 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Tópart - Page 16 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Tópart - Page 16 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Tópart - Page 16 Vote_lcapTópart - Page 16 Voting_barTópart - Page 16 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Tópart - Page 16 Vote_lcapTópart - Page 16 Voting_barTópart - Page 16 Vote_rcap 
Ted Forrester
Tópart - Page 16 Vote_lcapTópart - Page 16 Voting_barTópart - Page 16 Vote_rcap 
James Miller
Tópart - Page 16 Vote_lcapTópart - Page 16 Voting_barTópart - Page 16 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Tópart - Page 16 Vote_lcapTópart - Page 16 Voting_barTópart - Page 16 Vote_rcap 
Sindy Logan
Tópart - Page 16 Vote_lcapTópart - Page 16 Voting_barTópart - Page 16 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Tópart - Page 16 Vote_lcapTópart - Page 16 Voting_barTópart - Page 16 Vote_rcap 
Chris Martines
Tópart - Page 16 Vote_lcapTópart - Page 16 Voting_barTópart - Page 16 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Tópart - Page 16 Vote_lcapTópart - Page 16 Voting_barTópart - Page 16 Vote_rcap 
Daniel Reed
Tópart - Page 16 Vote_lcapTópart - Page 16 Voting_barTópart - Page 16 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Tópart

Go down 
+38
Max Martines
Benjamin Doredumble
Daniel Reed
Annie C. Ross
Chris Martines
Alera Bluemoon
Larina Marley
Nathaniel L. Matthews
Robert Lawrence
Nicole Hart
Herczeg Alex
Kim Kaguya
Lana Rosemary Lent
Brooklyn Moore
Demi Bieber
Alice White
Wallace Xavier Walters
Ginevra Gwendolyne Green
Hannah McDowal
William Quentin Watson
Akimoto Masaki
Jacinta Hernandez
Alex Wilfred
Soshy Hatchet
Ingrid Weiss
James Miller
Jason Shuyler
Gregory Kinsey
Solaria Luthia
Ted Forrester
Remus Lupin
Miriam Hewer
Midori Tsiro
Ophelia McCord
Yasmine S. Moore
Sindy Logan
Allison Diamond
Főmesélő
42 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22 ... 28  Next
SzerzőÜzenet
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 16 EmptyPént. Jún. 18, 2010 6:45 am

*Ted érkezik a kastély felől a tópartra, mintha csak érezné hol kell keresnie a lányt. Hihetetlen, de már megint arra kényszerítette a sors, hogy Lú elé állva bevalljon valamit, aminek talán ez esetben jobban fog örülni. Talpig feketében van, kivéve barna bakancsát. Vállán, Alex a varánusz utazik, ő most ugye jó diák. Lassan a szikla mellé ér, de tisztes távolságban megáll.*
- Szia Lú. Szeretnék beszélni veled... *indítja a mondandóját.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 16 EmptyPént. Jún. 18, 2010 6:52 am

*A léptekre még nem fordítja oda a tekintetét, de figyel. Hallja, hogy felé tartanak, de ő csak bámulja a tavat. Aztán meghallja Ted hangját... Odafordul, egy percig nem válaszol, csak csúnya, kissé lenéző tekintettel végigméri a srácot.*
-Pfff... Na mi az, Ted? Nem élted ki eléggé magad? Vagy mégsem akarod, hogy tanúk maradjanak? *igen gúnyos hangon beszél, újra végigméri a srácot és folytatja. Ha az belekezdene a beszélésbe, Lú nem engedi.*
-Essünk túl rajta, de ugyanazzal az átokkal ölj meg, amivel Willt... gondolom a halálos átok... *nincs senki a közelükben, így nyugodtan beszél, de nagyon nem néz körül, hogy hallják-e őket vagy nem.*
-Vagy nem ezért jöttél esetleg? Nyugi, nem haragszom Rád... *persze messziről látszik, hogy nem komolyan mondja, hanem gúnyból, de azért megtévesztő egy mondat...*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 16 EmptyPént. Jún. 18, 2010 7:11 am

*Egy fának támaszkodva nézi a lányt, és hogy az hogy megváltozott. Visszanyerte a régi vadságát, és indulatait, nah meg a gúnyolódást.*
- Nem erről van szó. És megnyugtatlak, kiéltem magam, és mily meglepő Willról szeretnék beszélni veled. *mondja még higgadtan. Persze fülében cseng az utasítás, amit kapott, hogy hogyan érdemes Lút kezelni.*
- Jól gondolod, azzal öltem meg, de ez most nem tartozik ide. *mondja, kicsit talán bűnbánó hangon. Aztán rögvest a tárgyra tér.*
- Tudod, valami gixer került a gépezetbe, és Will itt ragadt szellemként. Sokat beszélgettünk, és arra jutottam, hogy ha van rá bármi nemű lehetőség, már pedig van, megpróbálom visszahozni őt az élők sorába. Nos, ahhoz hogy beszélni tudj vele, már pedig gondolom szeretnél, szükségem lenne Will késére, hogy azzal együtt, elhozzam őt ide. *mondja komolyan, látszik hogy nem viccel.*
- Persze, nem kötelező elhinni egy gyilkos szavait. De gondold meg...
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 16 EmptyPént. Jún. 18, 2010 7:28 am

-Willről... *gúnyos ismétlés Lútól és Tedre függeszti a tekintetét.*
-Halála után is zaklatnád? Mit tudsz még vele tenni? Elintézni, hogy biztosan a Pokolba menjen? *gúnyolódik tovább. Legszívesebben nekirontana Tednek, de tudja, hogy még nincs esélye... ölni pedig nem fog. Nem süllyed az ő szintjére.
Nem szívesen hagyja szóhoz jutni a srácot, de néha Lúnak is kell levegőt venni és így Ted bele tud kezdeni a mesélésbe.*
-Hogy miiii? *kerekednek el a szemei, amikor meghallja, hogy Liam a földön ragadt... szellemként. Egy pillanatra lefagy a lány minden mozdulata, aztán közelebb lép Tedhez... bár elég fenyegető a testtartása.*
-Hol van most? *kérdi, de Ted folytatja. Egyelőre nem tudja, hogy higgyen-e a fiúnak, vagy ne... bár nem szívesen tenné, de most érdekes dolgokról van szó.*
-Pfffff.... *újra gúnyolódásba kezd* ... Ez valami új hobbid? Ölsz és felélesztesz? Jó sport... *aztán tovább hallgatja a srác szavait. Egy pillanatra elgondolkodik, majd láthatóan komolyra változik az arca. Nem fenyegetőző a testtartása, nem gúnyosak se a további szavai, se a hangja...
Zsebéből előveszi a kést és Ted kezébe nyomja.*
-Tessék... *követi tekintetével a fegyvert, amíg Ted biztos helyre nem teszi, aztán folytatja...*
-Ha Will tényleg itt ragadt és van rá lehetőség.... Én mindent megteszek, hogy újra láthassam. Nem tudom mi okból akarod az áldozatod feltámasztani, de hallgatom, hogy mi kell a rituáléhoz.... *a tóra pillant, majd újra a fiúra.*
-De ha átversz... Számolj azzal, hogy lesznek rémálmaid! *ijesztő, vad, de halvány mosoly jelenik meg arcán. Lú furcsán nyugodt, pedig tombolna... legszívesebben szétszedné Tedet, szétszedné a környezetét, de nem teszi... Most együtt kell dolgozniuk... feltéve, ha a srác igazat beszélt..*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 16 EmptyPént. Jún. 18, 2010 7:39 am

- Mért lenne nekem jó ha zaklatnám? Van elég dolgom nélküle is, de mivel megbeszéltük a dolgot, arra jutottam hogy jobb lesz ez így... *mondja, majd a gúnyolódást fel sem veszi. Jobb ha nem.*
- Hol? a menedékhelyen van, de azt hiszem nem tudsz odamenni, nem engedi be azokat akiken nincs rajta a jegy. Vagyis nem tudom, lehet hogy beengedne... passzolok. *tűnődik el kicsit, majd komoly kék szemeit, ismét Lúra függeszti, elveszi a kést, és zsebre teszi. *
- Köszönöm, és ha minden jól megy, akkor holnap már tudsz Willel beszélni. Legalábbis kitalálunk rá valamit. *jegyzi meg, miközben elgondolkodik. Nah igen a hozzávalók. Kis kínos hallgatás után, elkezdi sorolni.*
- Hát elég sok minden kell hozzá, és egy elég durva alapanyag is van. Tehát. A rituáléhoz szükség van negyven liter vízre, amit egy méretes kondérba kell tölteni. Kell hozzá egy különleges hozzávaló... Majd ezek után bele kell dobni két főnixtollat, egy sárkánypikkelyt, hat csirketojást, három smaragdot, három rubintot, és egy aranyérmét. *meséli, majd kis szünet hozzáteszi.*
- A baj csak az hogy az a különleges hozzávaló nem más mint egy felnőtt, hím unikornis minden csepp vére. Ez megnehezíti a dolgot. Tehát az unikornis csak olyan emberhez megy oda, akinek a lelke tiszta. Erre mindketten alkalmatlanok vagyunk. Tudsz ilyen embert akihez odamenne az a jószág? Meg persze meg kellene ölni, amivel sötét fellegek kerülnek a gyilkos feje fölé. Ez a rész ne zavarjon. Jah, meg kell hozzá Will teste, amit tudom hol őriznek. *fejti ki bővebben, és nagyon reméli hogy a lány ismer olyan embert, akihez odamenne az unikornis.*
- Ne aggódj, ez nem átverés.... akkor nem itt lennék.

//Pici fagyi szünet//
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 16 EmptyPént. Jún. 18, 2010 8:18 am

*Már nem is érdekli semmi Ted szavaiból, ami nem Will feltámasztásáról szól.*
-Nem érdekel, hogy beenged-e... azért kaptad a kést, hogy idehozd Willt! *kicsit emeltebb hangon beszél már, kezdi elfogni az idegesség. Izgatott és ideges és zavarja, hogy pont Teddel beszélnek erről. Mégis mi késztette a srácot arra, hogy végül megpróbálja feltámasztani az áldozatát?*
-Hozd ide őt... kérlek... *suttogja maga elé, majd egyre érdekesebb dolgok felé terelődik a szó. A lány teljesen össze van most zavarja. Kihúzza pálcáját az övéből és azt kezdi forgatni a bal kezében. Ugyanis a jobb kezét még fájlalja a vágásoktól... Ma reggel is beszerzett egy szép heget...*
-Nem érdekel mennyi dolog és milyen durvák... Csak mondd! *nem tűr ellenszegülést vagy várattatást, de szerencsére Ted már sorolja is a hozzávalókat.*
-Víz, főnixtoll, sárkánypikkely... *ismételgeti halkan* ...smaragd, rubint, aranyérem... Ezek beszereszhetőek. *mondja elgondolkodva, hogy hol lelhetne rá a dolgokra, de a szükeség folytatja. Egy pillanatra elkerekednek a lány szemei. Sindy jut eszébe, de gyorsan tovább gondolkodik, nem keverné bele a lányt... csak, ha ő az utolsó reménye...* -Fenébe... nincs ilyen ismerősöm! Majd a suliban.. hátha van valami rávehető diák, aki olyan hűde tiszta lelkű... *aztán összeráncolja homlokát és elszánt tekintetét a fiúéba fúrja.* -Aztán ha megvan a csali, majd végzek vele! William testét pedig Te hozod el, ha úgy is tudod, hogy hol van... *Aztán mielőtt a fiú szólhatna, ő csak megfordul és felveszi a táskát a földről.*
-Holnap este...itt..várlak... Kérlek hozd vissza nekem Willt... kérlek... *szemei csillognak, nehezen állja meg, hogy egyetlen könny se csússzon le az arcán, halkan beszél, hangja pedig épphogy nem remeg. *
-Én már holnap elkezdem beszerezni a dolgokat... *folytatja egy perc szünet után, hangja újra erős és elszánt.* -Az unikornis meg... *jól titkolja, hogy taszítja, hogy unikornist öljön... de a szerelem, ha kell.. öl... és a hangja ezen szavaknál is erős, elszánt és nem tűr ellenkezést...* -Ahogy megvan a csali... majd találkozunk az erdőben.... *mondja és ha Ted nem akar már semmit se mondani, akkor elindul befelé... esetleg, ha Ted követi, azt sem bánja...*


//Fagy még mindig...//
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 16 EmptyPént. Jún. 18, 2010 8:33 am

*A lányt figyeli, hogy hogy változnak az érzelmei. Sejti, hogy mélyen belül ki nem állhatja őt, de most nem ez a lényeg. Nem kell szeretniük egymást ahhoz, hogy együtt tudjanak dolgozni. Persze könnyebb lenne ha kedvelnék egymást, de a fiú pontosan tudja, hogy azok után hogy megölte Willt, a lány jóindulatát, egy életre elvesztette.*
- Idehozom, ne aggódj. Ő is megkért rá, hogy hadd találkozzon veled. *jegyzi meg, majd megvakargatja a tarkóját.*
- A legdurvább rész az unikornisos dolog. Ha az megvan a többi nem vészes, annyira. Mert maga a rituálé sem lesz egy szép dolog, de túléljük. *teszi hozzá, majd a táskáját felkapó lányra néz.*
- Idehozom holnap, ne aggódj. *biztosítja a lányt. Majd elkezdi követni, neki sem ártana némi pihenés.*
- Nos olyan embert találj akinek tiszta a lelke... én sajnos nem ismerek ilyet, de majd körbekérdezek. *ígéri és a lány mellett baktat befelé a kastélyba*

//még mindig fagy, és nem zártam//
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 16 EmptySzomb. Jún. 19, 2010 12:09 am

*Egyszer Will jelenik meg a fejében, azután a múlt, egyszer a lehetséges jövő, majd a Teddel való beszélgetésen gondolkodik, azután a rituálé lehetséges kivitelezése... az unikornis ölés. Arra terelődnek gondolatai, hogy miért pont ő ölje meg a világ legtisztább lényét? Igen, minden... MINDENRE képes szerelméért, de nem szabadna elveszítenie a fejét. Éssss...végső soron, Ted már gyilkolt... és.. talán nem a világ legtisztább lényei közül egyet, de elvenni egy életet mindenképp bűn... mindegy, hogy egy ártatlant vagy egy bűnözőt fosztott meg a lelkétől. Tehát Luthia nem fog kapkodni az unikornisölő posztért, de nem fogja megvárni, amíg eldöntik, hogy ki legyen az. Ha egy percnyi kételkedéssel is késleltetik a kedvese feltámadását, ő csak felkap egy tőrt és cselekszik...*
-Az addig okés, hogy tiszta legyen a lelke... De valahogy rá kell venni, hogy ezt a szívességet megtegye nekünk. *elgondolkodik egy pillanatra* Mert ha annyira tiszta a lelke, nem biztos, hogy könnyen belemegy az unikornis vércsapolás ötletbe. *eszébe jut, hogy William mindig milyen könnyen elintézett mindent. Két pofon és mindenki azt tette amit akart.* -De ez legyen a legkevesebb. Rávesszük sec perc alatt... *Mondja, miközben Ted mellett sétál. Most furán elviseli a srácot, de ha ennek egyszer vége lesz... *
-Azért... ne hidd, hogy megszerettelek... *szólal meg egy kis csend után. Visszagondol az egyedül töltött napokra a Watson kúriában. Ha nem téved oda az az idegen... Egy idő múlva talán William után ment volna....*
-Gyűlöllek azért amit tettél. *kihangsúlyozza az első szót elég szépen.* -És bár fogalmam sincs hogy lehet... de most talán egy a célunk. *és ebben nagyon is igaza van és csak emiatt viseli el a fiút, sőt talán még pár szép szót is kaphat... majd...néha...talán.*
-Sikerült gyökeresen megváltoztatnod az életem.... *jegyzi meg csak úgy a levegőbe, kissé elgondolkodva, de komolyan, majd jobb kezére pillant, amin a fehér kötés már átvérzett.
Luthiát kissé zavarja, hogy ilyen nyugodtan beszélget Teddel. Még a saját viselkedése is meglepi.... Szinte meg sem lepődött Ted elhatározásán, mindent érzelmek nélkül vett... Minden esetre most már csak egy dologra tud gondolni... holnap láthatja Willt.*
-És nem Te ölted meg Willt... *nem tudja pontosan ebbe miért kezdett bele, de annyiszor került a nyelvére és mégsem... most azonban lehet esély arra, hogy kifejtse Tednek mi is volt a helyzet kedvese halála előtt... már ha Luthia kibírja sírás nélkül.*


//Hát ez most egy ilyen játék.... Még nem olvad...//
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 16 EmptySzomb. Jún. 19, 2010 5:24 am

*A Willnek tett ígéret fejében, nem engedheti hogy a lány ölje meg a világon a legtisztább lényt. Már elfogadta a sorsát, hogy neki kell majd megtennie. Egyenlőre azonban erre még csak gondolni sem akart. Elég a tudat, hogy egyszer meg kell tennie, de amíg lehet addig még csak gondolni sem szeretne rá. Luthiával nehéz lesz együtt dolgozni, de a cél érdekében, úgy gondolja mindketten képesek félretenni az érzéseiket. Főleg Lú. *
- Hát jah, de előbb találjunk olyan embert, akinek elég tiszta ehhez a lelke. Mert sajnos ilyenből nem sok futkos. Ki tudja, talán majd holnap Will tud javasolni valakit, vagy..*nyitva hagyja a kérdést, jelenleg nincs sokkal több ötlete, hogy hogyan lehetne találni erre alkalmas embert.*
- Nem is gondolom. Egyáltalán még örülhetek, hogy szóba állsz velem. * jegyzi meg, és magában megpróbálja elképzelni, a közös munkát.*
- Tudom, és megértem hogy gyűlölsz, ez helyénvaló. De azt hiszem képes leszel ezt az érzést egy időre félretenni nem? *kérdezi, mert ugye itt most a cél az első, hogy Will újra éljen.*
- Nem szándékosan csináltam ami azt illeti, de nem csak a te életed fordult nagyot. Valószínű Wallacé is, még az enyém is fordult egy kicsit. *teszi hozzá, mert Will halála után, beszélgettek a fiúval, sokat, és kezdte egyre jobban megismerni, és megérteni. Belátta, hogy ez nagy hiba volt. Nagy, hatalmas inkább….Így hát meg kell találnia a módot, hogy jóvá tegye, és ezzel lecsillapítsa a saját lelkében tomboló vihart. *
- Tessék? De én öltem meg, én mondtam ki rá a halálos átkot…*jegyzi meg kicsit elhaló hangon, mint aki nem szívesen emlékszik vissza arra amit csinált. Mert ez így is van. *

//Off-time forever…//
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 16 EmptySzomb. Jún. 19, 2010 7:34 am

~Will... csak legyen már holnap este!~ *Fut keresztül agyán a gondolat többször is, majd a lány felsóhajt. Csendben hallgatja a fiút, legközelebb csak a kérdésre válaszolva szólal meg, miután biccentett egyet.*
-Igen. De csak is William miatt... *ez talán Tednek is egyértelmű, de azért jobb többször kihangsúlyozni, hogy Luthia már nem fog sosem megbízni a szőke srácban.*
-Wallace...! *nyög fel a név hallatán. Teljesen el is felejtette a srácot. Nagyon reménykedik Lú, hogy nem is fog vele összefutni, amíg nem találkozott Liammel. Ahh, de elkergeti a Wallaceról szóló gondolatokat és tovább figyeli a mellette sétáló szavait. Lace-t pedig sec-perc alatt kiűzi a fejéből... Főleg, hogy nem akármi került most szóba.*
-Igen. De az Én hibámból halt meg.... *kis szünetet tart. Hangja eléggé erős, nem remeg és nem csuklik meg, de érezhető a lányon, hogy csak jól titkolja gyengeségét... valószínűleg, ha egyedül marad, újra ki fog törni...* -...Megkértem... vagyis megígérte, hogy nem fogja bántani Sindyt. Így hát Téged sem bánthatott, mert azzal Sindynek is árt... Nem tudom pontosan mi történt ott, a helyszínen. De hiszem, hogy betartotta az ígéretét. Ha ez nem lett volna.... *nem folytatja. Egyrészt, mert talán Ted is el tudja képzelni a továbbiakat, másrészt, mert nem képes folytatni.*
-Hagyjuk... Most a legfontosabb William feltámasztása. Arra kell koncentrálnunk... *zárja le.*


//Én nem szeretem az off-time-os játékot, de... ez most ilyen oszt' kész... ha valakinek nem tetszik, ne nézze ^^... És még kedves voltam Razz //
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 16 EmptySzomb. Jún. 19, 2010 10:43 am

*Ahogy sétál a lány mellett, furcsa gondolatok kezdenek benne kavarogni. Nincsenek igazán kapcsolatban senkivel, leginkább Anorral. Egyetlen parancs, három szó („öld meg Williamat’) hány életet képes tönkretenni…Lú, Lace, még az övé is egy kicsit, és annak az áratlannak, akinek be kell majd cserkésznie az unikornist.*
- Nem felejtem el, megígérem, nem kell ennyiszer elmondani, fel tudom fogni. *morog fel egy kicsit, ennek oka az is lehet hogy nincs kellemes napja. Mintha valamit előre sejtene, csak azt nem tudja hogy mit.*
- Wallace, nem tudom mi van vele, én nem ismerem. Egyszer láttam távolabbról, de csak külsőre. * von vállat, ehhez nem tud hozzászólni. Bár nem vonzza a lehetőség, hogy megismerje Wallace-t, Will után, lehet hogy tudna mit kezdeni vele, mármint személyiségileg. Mert kettejük közül, ha tippelnie kellene Willt mondaná a nehezebb esetnek.*
- De nem… *kezdi el mondani, hogy nem igaz, de ekkor Lú folytatja, amire kissé ő vág döbbent fejet. Erre nem számított valahogy. Hogy a lány elmesélje neki hogy tulajdonképpen neki köszönheti, hogy volt egyeltalán esélye Anor tudásával szemben.*
- Én ezt… nem tudtam. És betartotta amit neked ígért, ha nem tette volna, akkor most én lennék kettőnk közül a szellem. *fordítja kicsit félre a fejét, nem akarja hogy a lány lássa, hogy nyíltan szégyenkezik az elkövetett halál miatt. Megbánta.. nem is kicsit.*
- Igen, most ez a legfőbb feladatunk. Meg persze, hogy ezt mások ne tudják meg. Bár nem hiszem hogy rossz ötlet lenne ha Alex tudná hogy Will meghalt, akkor még felkészületlenebbül érné ha újra szemtől szembe áll vele. Csak nem tudom, ezt hogy lehetne megoldani. Mármint, valószínűleg sehogyan sem, de nem lenne rossz. * elmélkedik tovább kicsit fennhangon, de nem túl hangosan.*

//Én se szeretem az Off-time-ot, de most ez van és veled még az off-zime játék is jó ^^//
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 16 EmptySzomb. Jún. 19, 2010 10:04 pm

*Biccent a fiúnak, hogy az megértette, amit Lú már ötszázszor elmondott.*
-Hagyd már azt a hülyét... *hát igen, Lú nem szereti Wallacet és azt sem, ha szóban tartják, amikor el akarja felejteni.* ~Vajon Tednek jól esne, ha a halott szerelmének az ikertestvérét kéne bámulnia???~ *csak, mert Ted annyira szónál tartja és nem fogja fel, hogy Lú miért hagyja elszállni a füle mellett a Wallaceról szóló dolgokat...*
-Persze, hogy nem tudtad. *térnek rá a kissé kellemetlen témára. Lú még mindig tartja magát, nem is csillog a szeme, nincsenek könnyek és a hangja is tiszta.* -De végülis... Ez nem számít nem? Megölted és kész... *húzza tovább Tedet, pedig látja a fiún, hogy... bánja??? Mi ütött belé? Bár Lút nem érdekli...kíváncsi, de figyelmen kívül hagyja. Most ugyan együtt dolgoznak és elviselik egymást, de Luthia nem fog alább hagyni a gúnyokból és sosem fog a szőkeségben megbízni.*
-Alexnek? Ez jó ötlet! Ez nagy segítség lenne Williamnek, miután visszahoztuk... *Lú úgy beszél, mintha biztos lenne a fiú feltámadása, pedig az még arrébb van és lesz egy-két necces kanyar a dologban.*
-Majd azt is elintézem valahogy! Csak legyen már itt Wil.... *sóhajt fel újra.*


//Off-time...jeejeee, Off-time, jeeejeee... Ohh Teddy, ezt bóknak vettem ott feljebb! :$ Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 16 EmptyVas. Jún. 20, 2010 7:42 am

*A felmordulásra hogy hagyja már a Wallace témát, csak biccent, neki annyira nem fontos, azt meg nem tudja, hogy Lú hogyan viszonyul a másik vöröskéhez.*
- Jól van jól vagyon hagyom én *feleli a fiú, és megtorpan egy kicsit, tartkóvakargatni.*
- Más lett volna ha tudom, de most már nem számít. Megöltem, a halálát nem mosom le magamról sosem. *ért egyet higgadtan, de látszik rajta hogy ha még egyszer Willel kerülne szembe, nem tenné meg. Nehéz ügy lesz ez, hogy együtt kell dolgoznia a lánnyal, de túléli. Ahogyan Lú is, és ha minden jól megy Will is élni fog.*
- Jah én is arra gondoltam, majd gondolkozok hogy lehetne megoldani a dolgot. *biccent, majd a felsóhajtásra kicsit elkomorodik. *
- Akkor a legjobb lesz ha én most elindulok varázsolgatni, és holnap elhozom neked a kedvesedet. *mondja, azzal az tópart felől, egyenesen Wilard felé veszi útját. Felkészül, hogy szembenézzen Willel, és a rituáléval, amivel a késhez lehet csatolni a szellemét.*

//Rendben, mert annak szántam Very Happy Azt hiszem én ezzel itt zártam és majd Willel játszunk legközelebb, amikor elhozom neked.//
Vissza az elejére Go down
Brooklyn Moore
Diák- Plama
Diák- Plama
Brooklyn Moore


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 10
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 16 EmptySzer. Jún. 23, 2010 6:22 am

* A sziklán ültem, s a múló naplementét bámultam egész végig, mint már oly sok ideje minden nap. A csendesség is egészen felüdítő volt, hiszen bent a kastélyban folyton zsivaj van. Jó, nem azt mondom, hogy a világ többi pontján is hasonló neszezés lappang, akárcsak itt kint a tónál, de ez… ez egészen más. Oly elképesztő hatással van rám, hogy az eddig felgyülemlett dolgok bennem szép lassan kezdenének kiszivárogni egész testemből, avagy elmémből.
Ekkor egy kisebb suttogás zavarta meg a már-már álmot adó némaságot. Legelőször csupán valamiféle tébolyult rögeszmeként fogtam fel, mely az engem körülölelt bozótosban rejlik. Igen! Csak is ez lehet az előbbiek háta mögött, mivel a régi kastély telis tele van porral, meg az egyéb hozzátartozó kis organizmusokkal. Itt pedig olyan tiszta a levegő, mint otthon, North Berwick-ben a tengerparton.
Néhány röpke pillanat elteltével a farmerzsebembe nyúltam, hogy az én kis éltető csoki szeletemet megleljen. Ha jól sejtem, akkor csupán reggel kaptam be valami szürke micsodát, amit az itteniek maradéknak neveznek. Hát, így jár az a szerencsétlen, ki tovább heverészik fent a hálótermében. Felbontva a papírt még mindig a ragyogó víz tükrét lestem, melyet a feljövő csillagok, illetve Hold fénye világított meg. Nos, ilyet is aligha lát az ember minden egyes éjszaka, mivel ahonnan én jövök ott általában szürke a felhőzet, bár mindössze az év alig 60 napján esik az eső, vagy hull a hó. Ez olykor átok lehet a nép számára. De tekintettel a mi kis boszorkánysággal, s mágiával egybekötött életünkre ez az aprócska hiba is kiküszöbölhető… *
Vissza az elejére Go down
http://seraphic.forum-pro.us/
Lana Rosemary Lent
Diák- Famine
Diák- Famine
Lana Rosemary Lent


Kor : 30
Lakhely : Anglia
Hozzászólások száma : 63
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 16 EmptySzer. Jún. 23, 2010 6:32 am

*De hol van a könyvem? Nincs az asztalomon, nincs az ágyam alatt, Lucky sem tudja megenni, és a tó.....a tóparton hagytam. Remek, most mehetek vissza. Kicsit se fog az a lány hülyének nézni, aki mellett elmentem, mikor jöttem vissza. Ha szerencsém van, nincs ott, és nem veszi észre a bénaságom. Ha nincs szerencsém ott van, és jól lejáratom magam. Felkapom a pulcsim, és megindulok kifelé. Miért vagyok ennyire szétszórt? Nem vagyok se szerelmes, se stresszes. Talán a levegőváltozást nem szoktam még meg a sok hónap alatt. És nincs szerencsém. Természetesen ott ül, csokit majszolva, amit most miatta megkívántam, és pont a könyvem mellett. Nagy levegő, és egy lépés.*
-Öhm...szia. Csak a könyvem...
*Gyorsan elveszem, és ránézek az égboltra. Gyönyörű. Elfelejtem, hogy hol vagyok, és leülök a sziklára. Észbe kapva gyorsan ránézek, és bemutatkozok.*
-Lana vagyok.
Vissza az elejére Go down
http://azeletnemegyszeru.blogspot.com/
Vendég
Vendég




Tópart - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 16 EmptyPént. Jún. 25, 2010 7:52 am

*A tóparthoz közel egy magányos fán méretes fülesbagoly ül. Nézi a hullámokat, figyeli a vízfelszínt, és közben... Dúdol. Egy kelta népdalt, amit még fiatalkorában tanult. Nézelődik, gondolkozik, elvan magában. Néha meglebbenti hatalmas szárnyait, melyek két métert érnek át együttesen. Végül lepillant, meglát egy egeret, elrúgja magát, egyetlen gyors karomcsapással elkapja a kis rágcsálót, felviszi a fára, és falatozni kezd. Mikor végez a kis emlőssel, elégedetten sóhajt.*
- Ha tele a pocak, boldog a vacak...
*Mondja, és hatalmasat sóhajt.*
- Már magamban beszélek... Ezerháromszáz év után kezd megbolondulni az ember baglya...
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 16 EmptyPént. Jún. 25, 2010 7:56 am

* Ő a kastély felől érkezik. Nem vágyik igazán társaságra, ezért csak olyan lassacskán ballag a tópart felé, ahol látja hogy nincs senki. ez megnyugtatja. Még mindig nem a legtökéletesebb a lelki békéje, de mit is várhatunk tőle.... Lehuppan a tópartra, közel a vízhez. Hosszú szárú fényes fekete nadrágot visel egy élénk zöld pólóval, és minderre a kedvenc bőrdzsekije jön, ami épp a derekáig ér. Kezein ujjatlan kesztyű, ami ugye a stílusának elmaradhatatlan kelléke. Pálcája is vele van valahol, de elsőre biztosan nem találná meg.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Vendég
Vendég




Tópart - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 16 EmptyPént. Jún. 25, 2010 8:00 am

*Merlin félre fordítja a fejét, majd elrugaszkodik a faágtól, és szétveti szárnyait. Vitorlázik, és leszáll a fiú mellett egy sziklára. Érdeklődve nézi majd fél percig, majd megszólal.*
- Azért ilyen vastag öltözethez nincs eléggé hideg, legalábbis szerintem...
*Mondja, majd elgondolkodva a vízre néz.*
- Bár engem véd a tollréteg, és igazán nem tudom megállapítani. Rég volt, hogy utoljára emberi alakban élveztem hasonló időjárást...
*Ezzel visszanéz Kimre, és jobb szárnyát a fiú felé nyújtja.*
- Ambrozyus Aurelianus, szolgálatára, fiatalember. Egykor varázsló, ma már csak bagoly, nagyjából ezerháromszáz éve.
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 16 EmptyPént. Jún. 25, 2010 8:06 am

*Ijedten kapja fel a fejét a zajra, de látja hogy nincs semmi baj hiszen csak egy madár repült fel az egyik közeli fáról. A problémái ott kezdődnek amikor az leszáll mellé, és már éppen hessentené el a jószágot mikor az megszólal. Kim beledermed a mozdulatba és megrázza a fejét.*
~Tényleg kezdek meghülyülni...~
- Hát, ami azt illeti nincs melegem * szólal meg halkan, és egyeltalán nem biztos abban hogy jó ötlet-e egy madárral csevegni.*
- Emberi alakban? Te animágus vagy?* érdeklődik még mindig nyugtalanul a fiú, és a szárny nyújtásra kicsit elmosolyodik, de megpróbálja megfogni, és finoman megrázni a tollas képződményt.*
- Kim vagyok, Kim Kaguya.*mutatkozik be ő is majd fennakad egy a tényeken.*
- Várjuk csak... ezek szerint akkor te vagy Merlin ugye? *mert haloványan emlékszik rá, hogy volt a mágusnak valami római neve is. Így felismeri hogy mondta a másik, de ha megkérdezték volna hogy mi volt Merlin római neve, nem tudta volna megmondani.*
- Mi, ezerháromszáz éve? Te aztán öreg vagy... * hüledezik.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Vendég
Vendég




Tópart - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 16 EmptyPént. Jún. 25, 2010 8:13 am

*Ahogy meghallja a nevét, füttyent egyet.*
- Te aztán művelt ifjonc vagy, nem mondom... De nem, nem animágus vagyok. Egy animágus állat alakban nem tud beszélni. Én egy speciális varázslattal lelkem egy bagoly testébe küldtem, és azóta bagolyról bagolyra járok, és így keresek tanítványokat, kiknek lelke nemes, és még nem rontotta meg elméjüket a világ kegyetlensége... Kifejezetten értelmes fiúnak tűnsz... Tudnál egy vénemberre egy kis időt szakítani?
*Kérdi, majd kinyújtóztatja tagjait. A két méteres szárnyfesztávolság kicsit nagynak tűnhet, de hát a madár alapvetően nem kicsi.*
- Mondjuk... Érdekelne, mennyit tudsz a varázslatok világáról... De ha van kérdésed, nyugodtan tedd fel... Ha tudok, és szabad, válaszolok...
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 16 EmptyPént. Jún. 25, 2010 8:18 am

* Kicsit elcsodálkozik, de meg is nyugszik. Nem csak a képzelete játszik vele, hogy egy madárral beszélget. És a szárnyas, meg is magyarázta, hogy ez hogy lehetséges.*
- Hát, csak olvastam egy könyvben ami azt illeti... *jegyzi meg, majd a következőkre elámul.*
- És ez lehetséges? Vagyis, jó hogy itt van, de... hogyan csinálta? * fogalmazza meg végül a gondolatait, amik elég kuszák. A másik nemes lélekről beszél, tisztaságról, de ő már nem érzi magát annak, mióta... mióta ráégették a Leader jegyét.*
- Hogyne, természetesen tudok. * feleli udvariasan, majd a nyújtózkodó jelenségre néz. Szép, és hatalmas állat.*
- Mit ért a varázslatok világa alatt? Tudok pár alap varázsigét, de a legtöbbet még meg kell tanulnom. *jegyzi meg, és mikor ugye kiderült hogy a varázsló 1300 éves, automatikusan átállt a magázásra.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Vendég
Vendég




Tópart - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 16 EmptyPént. Jún. 25, 2010 8:24 am

- És még tisztelettudó is vagy! Teringettét! Mily szerencse, hogy egy ilyen ifjonccal találkoztam!
*Mondja, majd kicsit halkabbra veszi a hangját.*
- De látom, eléggé zavarban vagy... És valami nyomja a lelked, ifjonc... Mi a baj? Nekem elmondhatod, én tudom tartani a csőröm... De ha akkora a baj, hogy bemutatkozni is elfelejtettél, akkor bizony segítenem kell... És fogok is, ne félj!
*Mondja, és közelebb ugrik a sziklán.*
- Amúgy... Elmondhatnám, hogy hogy csináltam, de azt ki kell érdemelni, vigyázz! Egyelőre legyen elég annyi, hogy egy bonyolult rituáléval... De no, ne én pazaroljam itt a perceket, hisz a te lelkeden telepszik sötét árny, melytől meg lehet szabadulni...
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 16 EmptyPént. Jún. 25, 2010 8:30 am

*A bókra kissé zavarba jön, ezt a hatást nála nem túl nehéz elérni ami azt illeti. Amúgy is egy félénk alkat, és a bagoly szavai csak felbolygatnak benne bizonyos kellemetlen perceket amiket nem kellene újra felszínre hozni.*
- I..igyekszem az lenni. * feleli kissé akadozva, de aztán vissza talál magához, és kissé összeszedettebben mondja.*
- Hát, nyomja ami azt illeti, nem is kis súllyal. Csak tudja, ez olyan dolog, amit nem szabad elmondanom senkinek, mert abból, nem csak én, de mások is rosszul jönnének ki, és én.. nem akarom hogy miattam bárkinek is baja essen. *feleli a fiú, kicsit lehajtott fejjel, mert azért a madarat illetve Merlint sem szeretné megbántani azzal hogy bizalmatlan, csak éppen... nem szabad neki beszélnie azokról a dolgokról.*
- Engem érdekel, hogy hogyan lett bagoly a bácsi. * néz fel a madár borostyán szín szemébe a saját nagy barna őzgida tekintetével.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Vendég
Vendég




Tópart - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 16 EmptyPént. Jún. 25, 2010 8:36 am

- A vörös hajú fiú a különös házban, igaz? És a jel a válladon...
*Mondja elgondolkodva Merlin, és félre fordítja a fejét. Mielőtt Kim bármit is reagálhatna, folytatja.*
- Tudod sok dolgot láttam már ezernyi formában és tucatnyi helyzetben... És egyet megtanultam. Nem egy billog határozza meg, hogy ki vagy, hanem a lelked. És a lelked tiszta, mint a frissen leesett hó. Ne hagyd, hogy megrontsanak mások akaratod ellenére. Te jó lélek vagy. Nemes lélek... Kim Kaguya. Ne félj, én nem mondok el senkinek semmit. De bízhatsz bennem. Látom a múltad és a jelened... Nem vagy hétköznapi fiú. És naggyá válhatsz. Csak ne veszítsd el önmagad. Ha szeretnél, én vigyázok rád... Én csak egy bagoly vagyok, mint láthatod. De a fejemben több mint ezer évnyi tapasztalat és tudás kavarog. Szeretnél tőlem tanulni?
*Kérdi halkan, és fejét előre dönti, úgy várja a választ.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 16 EmptyPént. Jún. 25, 2010 8:43 am

- Mi.. de.. honnan.. vagyis.. igen. * lepődik meg, csodálkozik el, aztán lehajtott fejjel biccent is. Ha már így rákérdezett nincs értelme tagadni. Csak abban reménykedik hogy nem kerül emiatt iszonyatos bajokba. De aztán később erről is biztosítják, hogy nem kell aggódnia, és a fiú hisz a különös madárnak, aki maga Merlin. *
- Nem is akarom, de... mit tehetnék? Azt mondta látta mi történt a menedékhelyen, egy vérfürdő volt az egész körülbelül. És hát William is egy elborult alak, de hát láthatta mit művelt, és hogyan csapott át egyik percről a másikra aggodalmaskodó társba... * panaszolja a fiú, ha már megjött a hangja. Nah meg jól esik erről beszélni valakinek, akiről biztosan tudja, hogy nem keveri bajba. Ez olyan súlyos momentuma Kim életének, hogy el sem tudja képzelni, hogy fog ezzel valaha is megbékélni. A félelem Willtől, még mindig benne van, de megnyugvására szóljon, mostanában még csak nem is hallott felőle. Csak egy kósza pletykát...*
- Ha.. tud mindent, akkor azt is tudja hogy az a vöröshajú most él vagy nem? *kérdezi kissé félénken, majd az ajánlatra nagyra nyitja a szemeit.*
- Hát, hogyha ez lehetséges, akkor igen, szeretnék *feleli egy bizonytalan kis mosoly kíséretében, hiszen nagyon vonzó az ajánlat.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Ajánlott tartalom





Tópart - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 16 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tópart
Vissza az elejére 
16 / 28 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22 ... 28  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: