Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapTópart - Page 24 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Tópart - Page 24 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Tópart - Page 24 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Tópart - Page 24 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Tópart - Page 24 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Tópart - Page 24 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Tópart - Page 24 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Tópart - Page 24 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Tópart - Page 24 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Tópart - Page 24 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Tópart - Page 24 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Tópart - Page 24 Vote_lcapTópart - Page 24 Voting_barTópart - Page 24 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Tópart - Page 24 Vote_lcapTópart - Page 24 Voting_barTópart - Page 24 Vote_rcap 
Ted Forrester
Tópart - Page 24 Vote_lcapTópart - Page 24 Voting_barTópart - Page 24 Vote_rcap 
James Miller
Tópart - Page 24 Vote_lcapTópart - Page 24 Voting_barTópart - Page 24 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Tópart - Page 24 Vote_lcapTópart - Page 24 Voting_barTópart - Page 24 Vote_rcap 
Sindy Logan
Tópart - Page 24 Vote_lcapTópart - Page 24 Voting_barTópart - Page 24 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Tópart - Page 24 Vote_lcapTópart - Page 24 Voting_barTópart - Page 24 Vote_rcap 
Chris Martines
Tópart - Page 24 Vote_lcapTópart - Page 24 Voting_barTópart - Page 24 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Tópart - Page 24 Vote_lcapTópart - Page 24 Voting_barTópart - Page 24 Vote_rcap 
Daniel Reed
Tópart - Page 24 Vote_lcapTópart - Page 24 Voting_barTópart - Page 24 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Tópart

Go down 
+38
Max Martines
Benjamin Doredumble
Daniel Reed
Annie C. Ross
Chris Martines
Alera Bluemoon
Larina Marley
Nathaniel L. Matthews
Robert Lawrence
Nicole Hart
Herczeg Alex
Kim Kaguya
Lana Rosemary Lent
Brooklyn Moore
Demi Bieber
Alice White
Wallace Xavier Walters
Ginevra Gwendolyne Green
Hannah McDowal
William Quentin Watson
Akimoto Masaki
Jacinta Hernandez
Alex Wilfred
Soshy Hatchet
Ingrid Weiss
James Miller
Jason Shuyler
Gregory Kinsey
Solaria Luthia
Ted Forrester
Remus Lupin
Miriam Hewer
Midori Tsiro
Ophelia McCord
Yasmine S. Moore
Sindy Logan
Allison Diamond
Főmesélő
42 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Next
SzerzőÜzenet
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 24 EmptyKedd Aug. 17, 2010 5:18 am

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 24 EmptySzer. Aug. 18, 2010 11:49 pm

* Vigyorogva válaszolok: *
- Na jó, igen becsajoztam... * Hagyom rá, addig úgyse nyugodna. Furcsa, hogy ő is fogónak készül, de úgy legyen ahogy mondta: győzzön a jobbik. Én is inkább fogónak vagyok jobb, mint hajtónak, de hajtóként is van tudásom. *
- Kemény leszek. * Mosolyodom el. Hát igen, most az új Tűzvillámmal esélyesebb vagyok, mint az otthoni Nimbusszal. Majd témát váltok. *
- Na és te mit csináltál, amíg én elvoltam Wilardba? * Kérdezek rá, mert nagyon reménykedem, hogy vagy szerzett engedélyt, vagy valami hasznossal töltötte az idejét. *
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 24 EmptyCsüt. Aug. 19, 2010 12:00 am

-Tudtam. *Felelte vigyorogva, és hátba verte Ben-t. Igen, győzzön a jobbik.*
-Azt mindjárt gondoltam. De ugye ezt a fogat, senkinek nem mutattad meg? Nem szeretném, ha valamelyik stréber kölyök beköpne, mert akkor betöröm az orrát. És igen, ha bűntetőmunkára küldenek, akkor te is jössz. *Mondja komolyan, de aztán felnevet. Neki a legújabb Nimbusz van, amit rendesen karban is tart.*
-Őőő, én is csajoztam, és lehet, hogy sikerül is. Amúgy milyen seprűd van? *Meséli el, de rögtön tereli a témát.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 24 EmptyCsüt. Aug. 19, 2010 12:42 am

//FAGY//
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 24 EmptyPént. Aug. 20, 2010 7:36 am

*Szokásos fekete szerelésben érkezik a tópartra. Nem tudott aludni, és semmit nem bírt kezdeni magával, így kijött sétálni, a tóparton azonban megállt, és a part szélén, közel a vízhez leült. Fekete nadrágot visel, és egy zöld félhosszú ujjú felsót, mindezen fekete kis bőrzsdekijét. Kezein kesztyűi elmaradhatatlanok. Nem vár társaságot, még csak egy állatot sem, mert most valahogy olyan álmatag, bánatos kedve van.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 24 EmptyPént. Aug. 20, 2010 7:42 am

*Lú már sötétedés óta itt ücsörög és nézi a naplementét. Szegény lányból az elmúlt pár hónap alatt egy depressziós zombi robot vált.
Az estéit mindig a szabadban tölti, szinte nem is szokott aludni.
Most is csak bámul maga elé, de persze azért éberen, így könnyedén észreveszi, hogy valaki közeledik. Igazából nem érdekli különösebben, de azért figyeli a közeledőt.
Most Lú nyugisnak látszik, olyan kis ártalmatlan depressziós, de egy apró mozdulat, szó vagy akármi képes azonnal kiborítani és ölésre késztetni. Bár most leginkább csak nagy hangjával tudna ölni.
Ő is fekete rockeres cuccban van, hosszú ujjúban.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 24 EmptyPént. Aug. 20, 2010 7:49 am

Nem veszi észre a lányt, így csak ül tovább elmerülve saját gondolataiban, és azon tűnődik, hogy vajon hol ronthatta el, hogy ennyire belekeveredett a halálfalók és az aurorok csatájába. Igazából, fél mindkét oldaltól, mert a halálfalók már többször elővették, és ennek fényében egészségtelen félelem alakult ki benne irántuk. Willtől most is tart, bár valamilyen szinten kötődik is hozzá, bár ezt még önmaga sem tudja pontosan miért. Elég neki az, hogy ennek nem lesz jó vége, és nem tudja, hova állnak ha hirtelen döntenie kellene. Másfelől, Anorral is találkozott, egy ízben ő gyógyítottameg, és elég emberinek tűnt. Az ő halálát sem kívánná, ha tehetné. Ahogy ezeken tűnődik, előrehajol egy kavicsért, fel dobja, majd elkapja, és végül a vízbeveti azt, sokáig nézve a kavics után megjelenő vízgyűrűket.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 24 EmptyPént. Aug. 20, 2010 7:54 am

*Eddig ő is gondolkodott, de most elkezdte érdekelni, hogy ki az, akit idevetett a sors. Mert tisztán látszik, hogy az idegent is gyötri valami és a gondjain rágódik. Legalábbis a legtöbben ilyen okokból jönnek ki este a partra.
Lú felvesz egy kavicsot, ahogyan azt a fiú is tette, majd feláll és behajítja a vízbe. Így a másik már biztosan észreveszi őt. Luthia csak a másik kilétére kíváncsi, hosszú beszélgetéseket nem akar, sőt! De legalább történik valami...*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 24 EmptyPént. Aug. 20, 2010 7:58 am

*Zavaros gondolataiból egy második csobbanás zökkenti ki, ami azonban már nem tőle származik. Így megrettenve néz körbe, hogy hol van az aki a követ dobta. Kis nézelődés után meg is látja a lányt, a sötétben és már tudja miért nem vette észre előszörre. Mert talpig feketében van. Felismeri, hiszen Will eleget beszélt róla, hogy tudja ki áll előtte. Feláll, és lassan hátrál pár lépést. *
- Szia... *szólal meg elhaló hangon, de nem mond nevet, csak feszülten figyeli a lányt, hogy mikor vegye menekülőre a dolgot. Hosszú haja kibontva leng az enyhe szélben.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 24 EmptyPént. Aug. 20, 2010 8:37 am

*Figyeli a fiút, minden mozdulatát, majd hangját.*
-Mit csinálsz itt ilyenkor? *Luthia hangja inkább érdeklődő, mint goromba.
Mereven áll és nézi a fiút. Nem ismeri fel, nem tudja ki az, fogalma sincs.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 24 EmptyPént. Aug. 20, 2010 8:43 am

*Feszülten áll, minden izma menekülni kész, de egyenlőre nem teszi. Kíváncsi a lányra, de azért tart is tőle. Ő nem tudja, hogy a lány nem tudja, ki ő.*
- Csak... gondolkodtam. *feleli, és a lányt egyenlőre a nem harapós kategóriába minősíti, újra leül a fűbe, és fejét a térdére hajtja. *
- Na és te? *kérdez még vissza, óvatos hangon, szinte szavakkal is kerülgetve a lányt.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 24 EmptyPént. Aug. 20, 2010 9:10 am

*Csak figyel és meg sem rezzen. Valahogy érezte, hogy ezt a választ fogja kapni. Aztán Kim visszakérdez, amit Lú nem tud mire vélni. Először neki ugrana a srácnak, de végül visszafogja magát.*
-Az mindegy, hogy velem mi van. *ezt olyan lemondóan mondja, majd ő is visszaül a földre.*
-Szerinted ha az embernek nincs senkije, van értelme élni? *kérdi inkább a sötétséget és a vízet kérdezve, de azért Kim válaszát várja.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 24 EmptyPént. Aug. 20, 2010 9:15 am

*Félrefordítja a fejét, hogy lássa a lányt. Most először veszi szemügyre alaposabban, és egyeltalán nem úgy, ahoygan más fiú nézné meg. Ő most csak az embert látja, nem érdekli hogy mennyire hosszú a haja, milyen a szeme színe.*
- Biztosan van valami értelme, annak is ha elveszítünk valakit, vagy valamit *mondja ő is halkan, hiszen ő az ártatlanságát, és naivságát vesztette el. Ártatlanul szemlélte a világot, de ezt hamar kiverték belőle. Szó szerint. És halálfalók közé keveredett, ő is egy közülük, bár nem szívesen ismeri be.*
- Van értelme úgy élni, hogy tudod hogy valaki folyton a nyomodban van és arra vár hogy egyedül maradj? *kérdez vissza hasonlóan filozófikus módon, bár személy szerint egy fiatal halálfalóra, Sebastianora gondolva.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 24 EmptyPént. Aug. 20, 2010 9:29 am

*Kim szép választ adott, de Luthia lelkét ez még nem tudta megnyugtatni. Bár ez nem Kim hibája...
A visszakérdezésről rögtön a Liam és az ő története jut eszébe.*
-Először, amikor szépen alakulnak a dolgok, úgy látod, igen, de aztán nagy az esély rá, hogy minden összeomoljon újra. De biztosan van értelme, úgy értem, ha találsz valamit, amivel boldog lehetsz, akkor igen. *próbált úgy válaszolni, hogy ne rombolja le Kim lelkivilágát. De Lú kezdi úgy érezni, hogy nincs sok értelme az életnek....*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 24 EmptyPént. Aug. 20, 2010 9:33 am

*Nem talál megnyugvást ő sem, a sok őrlődésben, és Lú válaszától sem érzi jobban magát. Látja, hogy ezt amit mond a lány sem gondolja komolyan. Haloványan elmosolyodik.*
- Ezt te sem hiszed el magadnak amit mondassz... *feleli halkan, hiszen Lú nem úgy néz ki, mint aki ilyen helyzetben tanácsokat osztogasson. Látszik, hogy az ő élete sem felhőtlen. És valószínűleg őt súlyosabb gondok gyötrik, mint Kimet.*
- Mi értelme lehet még? Középre szorulni a jó és rossz harcában nem életcél... *morogja, inkább csak a saját térdének, ennek ellenére Lú hallhatja.*


//Innentől off-time a dolog//
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 24 EmptyKedd Aug. 24, 2010 12:46 am

* Hihetetlen, hogy milyen gyorsan telik a szünet. Már csak pár nap van hátra a - szerintem így is kevés - pihenőnapokból. Utána újra suli, tanulás meg odafigyelés, hogy ne ejtsenek ki. Újabb harcok a tanárokkal, hogy ne adjanak annyi leckét, miközben szerintük ezzel csak a javunkat szolgálják. Szerintem egyáltalán sincs így. Talán jelentkezek is a Diák Tanácsba és elintézem ezt a dolgot..
Délelőtt a lányokkal akik már visszatértek úgy döntöttünk, hogy lemegyünk a medencékhez. Olyan csajos partizás volt, de aztán meguntuk. Mármint én biztos, hogy meguntam. Így fogtam magam, felkaptam a bátyám egyik pólóját amit nem rég találtam meg a bőröndöm mélyén, és lesétáltam a tópartra.
Elég érdekesen festhetek, ezt már megállapítottam. Csak egy fekete , Misfits-es póló és alatta a fürdőruha. Arra is lusta voltam, hogy papucsot húzzak így mezítláb indultam neki a kis utamnak.
Az idő már megint kezd hűvösödni. Már nem úgy értve, hogy drasztikusan, csak azért meglehet érezni a különbséget a + 34°C meg a +28°C között. De még így is kellemes az egész. Pont azon a részen sétálok lassan ahol a víz a parthoz ér. Óvatosan lépkedek, miközben a szél folyton az arcomba fújja hosszú fekete hajamat. Gondolatok százai cikáznak az agyamban, például, hogy nem ártott volna ha legalább egy kis nacit felhúzok, de már késő bánat...*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 24 EmptyKedd Aug. 24, 2010 1:02 am

-Oppááá! *Szólalok meg Hannah háta mögül, miközben nagyban hátulról fixírozom. Elvigyorodva lépek előre, hátulról átölelem és egy puszit nyomok a nyakára. Aztán pedig elébe állok. Régen láttam, így persze hogy örülök neki. Egy apró csók sem maradhat el, hiszen mégis csak a barátnőm...*
-Hátte? Elég lengén öltöztél fel, nem mondom. *Kacsintok egyet. Persze bejön a stílus, nem is azért szóltam. De... rajtam sincs valami sok ruha. Csak egy farmernadrág és egy sportcipő. A felsőtestem ugye szeretem mutogatni. Megfogom a kezét, aztán tovább sétálunk a parton. Remélem.*
-Hogy vagy? Régen láttalak... *Az a fagyizós tripp után egyszer sem. A gondolat még mindig meg mosolyogtat. Élveztem.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 24 EmptyKedd Aug. 24, 2010 1:53 am

* Épp azon jár a fejem, hogy vajon mit szólnának a szüleim ha innen is kicsapnának, amikor egy ismerős hang üti meg a fülemet. Összerezzenek, mert hirtelen jött az egész. Elmosolyodok amikor elém lép James.*
- Hát én, strandról jöttem azért. Szólj ha zavar, levehetem.
* Vigyorgok rá, és arra hogy túl lengén öltöztem. Az tény,hogy igaza van, de meleg van nyár van, kit érdekel ?!*
-Mellesleg megjegyzem rólad is hiányzik egy két ruhadarab..
* Indulunk el a parton sétálva.*
- Meg vagyok, élvezném az utolsó napokat. Lassan mindenki szállingózik vissza.. Feléd mi újság ?
* Kérdezek vissza. Furcsa, hogy alig találkozunk. Bár mindkettőnknek meg vannak a maga dolgai. Talán lehet, hogy ez tesz jót nekünk.. Hogy nem vagyunk nyakra-főre együtt. Mindkettőnknek van szabadideje.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 24 EmptyKedd Aug. 24, 2010 9:35 pm

*Hannah mindig felvidít.*
-Hááát nem is tudom... *Egy kisebb hatásszünetet tartok, megszemlélgetem rajta azt a blúzt, és közben ugye elindulunk.* Ahogy gondolod. Legszívesebben tényleg leszedném rólad, de mivel a tóparton vagyunk és nem csak én látnálak... hááát... *Kacsintok. igen, ezt vehetni kisajátításnak is, de azért annyira nem fajultam még el. Bólintok, amikor megjegyzi, hogy rólam is hiányzik pár ruhadarab. Végig is nézek magamon.*
-Így kényelmesebb. *Összekulcsolom kezeinket, és lassan elindulunk. A kérdésére is válaszolok meg arra amit mond, ahhoz is hozzáfűzök valamit.*
-Igen, egyre több a hülye. *Vigyorgok aztán folytatom.* Velem? Hátőőő, találkoztam a legnagyobb ellenfelemmel a suliba, fogadtam vele. Aki elveszti az Amira-Famine kviddicsmeccset, meztelenül ugrik a tóba. A napokban azon agyaltam, hogy fogok neki keresztbe tenni. Mivel Ted nem foglalkozik a csapatunkkal és úgy érzem, nem lesz sok esélyünk nyerni. *Vonok vállat, Hannahra nézve.*
-Ezen kívül semmi.
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 24 EmptyKedd Aug. 24, 2010 9:47 pm

- Amúgy is kezd hűlni a levegő szóval ha nem muszáj akkor nem veszem le.
* Döntöm el végül, a levenni vagy nem levenni dolgot. Amúgy sincs kedvem most valahogy mutogatni magam. És igaza van, bárki erre tévedhet.*
- Azt megértem. * Nézek tökéletesen kidolgozott felsőtestére.* - De tudod a múltkor is így voltál felöltözve és tudod, hogy mi lett annak is a vége.
* Vigyorgok rá, közben a fagyis találkánk emlékei be-bevillannak a fejemben. Hallgatom James monológját, és felvonom a szemem, hogy megint fogadott valamiben.*
- A lényeg, hogy gyorsan kapd el a kis cikeszt, majd én gondoskodok a többiekről.
* Jelentem ki, jól bánok a gurkókkal, szóval a terelői képességeim igencsak jók. Mármint a tanár szerint. Szerintem hajtónak jobb vagyok, de ők tudják.*
- Ted amúgy érdekes figura, de szerintem annyira csak nem sügér, hogy hagyja veszíteni a csapatát.
* Jegyzem meg. Múltkor Ted osztott le engem, hogy miből gondolom, hogy nem tudja kik vannak a csapatában. Szóval valamennyit csak foglalkozik velünk...*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 24 EmptyKedd Aug. 24, 2010 10:01 pm

-Nem kell. *Rázom meg a fejem, egy kedves mosoly kíséretében. Komolyan mondom, Hannah valahogy mindig fel tud vidítani... ő az, akit bármelyik nap szívesen látok. Még jól jött volna két nappal ezelőtt is. Amikor majdnem elárasztottam az első emeletet...*
-Tudom mi lett a vége... és élveztem is. *Nevetek fel halkan és csak éppen röviden. Azt hiszem, egyszer meg fogom ismételni ezt a fagyis trippet. Csak lehet, hogy nem éppen fagyival. Amilyen okosak vagyunk, úgyis kiötlünk valamit.*
-Én igyekszem. Sőt... még be is biztosítom azt, hogy győzzek. *Nath-tal mindent egyeztettünk már, szóval csak a szerencselé kell és... remélhetőleg minden rendbe fog jönni. Érdekes egy nap lesz, az biztos. Már várom előre. Főleg, hogy lealázzam Sebet.*
-Dehogynem. Főleg, ha megtudja, hogy fogadtunk Sebbel. Azt hiszem, ismerik egymást meg hát ugye évfolyam társak is. És... mivel mindketten utálnak, simán. *Ennyit a nagy csapat összetartásáról.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 24 EmptyKedd Aug. 24, 2010 10:15 pm

* Egy pimasz mosoly, arra , hogy élvezte. Hát nem csak ő. Részemről, nagyon állat volt.*
- Azért csak ésszel, James ! Nehogy kicsapjanak az utolsó évben.
* Bököm oldalba gyengén. Tényleg nem jönne jól, ha most kirúgatná magát. És belegondolni, hogy neki az utolsó éve nekem meg most lesz a második.. Hát eléggé gázos. Istenem még 5 évet kibírni..*
- Ted miért is utál ?
* Nézek rá kérdőn. Erről valahogy nem tudtam.. Bár a Famine házhoz tartozókat nem nagyon kedvelik, mert egyesek szerint bunkók vagyunk. Tisztelet a kivételnek. Viszont mindenütt akadnak házon belüli rivalizálások is, ez alól mi sem vagyunk kivételek. Sajnos.*
- Ugye nem az Amira- Famine lesz a szezonnyitó meccs ?
* Ha az akkor tényleg kevés esélye van annak, hogy Ted átlássa a dolgokat, hogy miket kellene javítani meg ilyenek..*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 24 EmptyKedd Aug. 24, 2010 10:21 pm

-Én vigyázom... amennyire lehet. De ha már eddig nem csaptak ki... *Pedig mennyiszer megtehették volna, szóval szerintem nem fognak kicsapni. Rámosolyogok Hannahra, a következő kérdésre pedig megvonom a vállam. Engem már a kezdetektől fogva nem bír, úgy ahogy William sem és ha megtudná, hogy én hoztam ki Lút... na de most nem tudom mi van velük.*
-Ez olyan halálfalós dolog... *Jelentem ki egy kicsit elgondolkodva. Valóban... ott kezdődött minden. Aztán meg van egy olyan érzésem, hogy soha nem is leszek Teddel jóba. Az már biztos, hogy be fogom bizonyítani, hogy igenis jó halálfaló vagyok... és megpróbálom a lehetetlent is. Na meg kitúrni a csapatból. De ezt nem nagyon hangoztatom.*
-Nem tudom, még nem közölték. De remélem, hogy nem, mert azért jó lenne egyszer kétszer összekaparni a csapatot is. Figyeld meg, hogy igazam lesz... Ted meg se jelenik... *Akkor is kiállok az igazam mellett.*
-De hagyjuk már ezt. Kezd elegem lenni abból, hogy mindenki már erről a meccsről beszél. Csináljunk valami mást inkább. *Egy szájra puszit adok neki, aztán elgondolkodom rajta, hogy mit lehetne ilyenkor kezdeni magunkkal.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 24 EmptyKedd Aug. 24, 2010 10:33 pm

- Igaz, igaz. Vén róka vagy már te..
* Nevetek. Hát lehetne mit tanulni tőle az tuti. Én egyszer hágtam meg jobban a szabályokat és tessék, ez lett belőle. Újból elsőbe egy másik suliban..*
- Hát akkor ebben még nem vagyok érdekelt.
* A pentagrammát még nem kaptam meg.. Meg kellene keresnem Tedet ez ügyben. De most, hogy James így ki akarja túrni, nem tudom miként viselkedhetnék vele..*
- Azért remélem, hogy nem veti szét a csapatot ez a dolog.
* Húzom el a szám. A kviddicset imádom a legjobban a tantárgyak közül, és mázli, hogy beválasztottak a csapatba. A Roxfortban is válogatott Mardekáros voltam, szóval remélem itt is megállom a helyem.*
- Csináljunk valami mást.. * Ismétlem meg és rájövök, hogy a helyszín sok mindenre alkalmas , de épeszű ötletem most nincs. Ezért inkább James elé állok és mivel nincs rajtam papucs, kénytelen vagyok pipiskedni egy picit, hogy gyengéden bele tudjak harapni az ajkába miközben átölelem a nyakát. Majd egy puszivá alakítom a harapást és elhúzódok tőle.*
- Na van már valami ötleted ?
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 24 EmptyKedd Aug. 24, 2010 10:51 pm

-Éééjj, annyira még én se vagyok öreg. *Kacagok fel vele együtt, aztán bólintok egyet. Hagyom is a témát, igazából nem szeretnék most rajta nagyon gondolkodni. Még a Hannah által feltett egy kérdésre válaszolok de többet tényleg nem fogok róla mondani. Remélem, azért minden rendben lesz. nem szeretném tönkretenni a csapatot.*
-Reméljük, hogy nem. *Ha mégis, akkor pedig Ted idegein fogok játszani, remélve, hogy magától is felmond. Úgy érzem, az én kezembe sokkal jobb lenne a csapat. Bár kinek hogy.
Elmosolyodom, amikor pipiskednie kell. Igen, magas vagyok, de én ezt sosem bántam. Amikor beleharap az ajkaimba, én csak megcsókolom, nem szólok rá semmit. Sosem zavartak az ilyen... "trükkök". A kérdésére elgondolkodom, miközben azért átkarolom a derekát és kicsit közelebb húzom magamhoz.*
-Hm... hát van pár érdekes ötletem... *Közben csak azt lehet észrevenni, hogy pimaszul elvigyorodom és Hannaht, már fel is kaptam. Elindulok a víz felé, de nem mondhatni, hogy lassan. A víz engem mindig csak hív és vonz... Nem érdekel semmilyen kifogás. Mikor már hasig benne vagyok megállok.*
-Nem is hideg... *A nyáron még nem is fürödtem a tóban.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tópart - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 24 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tópart
Vissza az elejére 
24 / 28 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: