Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapTópart - Page 27 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Tópart - Page 27 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Tópart - Page 27 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Tópart - Page 27 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Tópart - Page 27 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Tópart - Page 27 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Tópart - Page 27 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Tópart - Page 27 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Tópart - Page 27 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Tópart - Page 27 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Tópart - Page 27 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Tópart - Page 27 Vote_lcapTópart - Page 27 Voting_barTópart - Page 27 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Tópart - Page 27 Vote_lcapTópart - Page 27 Voting_barTópart - Page 27 Vote_rcap 
Ted Forrester
Tópart - Page 27 Vote_lcapTópart - Page 27 Voting_barTópart - Page 27 Vote_rcap 
James Miller
Tópart - Page 27 Vote_lcapTópart - Page 27 Voting_barTópart - Page 27 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Tópart - Page 27 Vote_lcapTópart - Page 27 Voting_barTópart - Page 27 Vote_rcap 
Sindy Logan
Tópart - Page 27 Vote_lcapTópart - Page 27 Voting_barTópart - Page 27 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Tópart - Page 27 Vote_lcapTópart - Page 27 Voting_barTópart - Page 27 Vote_rcap 
Chris Martines
Tópart - Page 27 Vote_lcapTópart - Page 27 Voting_barTópart - Page 27 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Tópart - Page 27 Vote_lcapTópart - Page 27 Voting_barTópart - Page 27 Vote_rcap 
Daniel Reed
Tópart - Page 27 Vote_lcapTópart - Page 27 Voting_barTópart - Page 27 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Tópart

Go down 
+38
Max Martines
Benjamin Doredumble
Daniel Reed
Annie C. Ross
Chris Martines
Alera Bluemoon
Larina Marley
Nathaniel L. Matthews
Robert Lawrence
Nicole Hart
Herczeg Alex
Kim Kaguya
Lana Rosemary Lent
Brooklyn Moore
Demi Bieber
Alice White
Wallace Xavier Walters
Ginevra Gwendolyne Green
Hannah McDowal
William Quentin Watson
Akimoto Masaki
Jacinta Hernandez
Alex Wilfred
Soshy Hatchet
Ingrid Weiss
James Miller
Jason Shuyler
Gregory Kinsey
Solaria Luthia
Ted Forrester
Remus Lupin
Miriam Hewer
Midori Tsiro
Ophelia McCord
Yasmine S. Moore
Sindy Logan
Allison Diamond
Főmesélő
42 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Next
SzerzőÜzenet
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tópart - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 27 EmptyVas. Jan. 09, 2011 3:01 am

-Így igaz. Már csak több embert kell megismernem és máris nem vagyok új. Meg legalább lesznek ismerősök. *Mondja ő is mosolyogva. A lány egy kicsit zavarba ejti, mikor ennyire nézi. Tudja, hogy a bátya megölné, ha a kapcsolatának az útjába állna. Mondjuk elismeri, hogy jól néz ki a lány, de ő már lekésett róla. Majd leülnek, Nicole pedig reagál a dicséretre.
-Igen? Nem említette, hogy ennyire jó a kapcsolatotok. *Csodálkozik egy kicsit, majd elmosolyog. Mikor Nicole a kezéhez ér, ő hagyja, hogy megnézze a karkötőt. Egyáltalán nem zavarja, hogy közeledik, persze nem olyan értelemben, csak nem szeretne bátyja kapcsolatába belerondítani.
-Köszönöm. A szüleink csak így tudtak megkülönböztetni egymástól. *Mondja mosolyogva.
-Szerinted milyen az iskola?? *Kérdez egy sablon kérdést, hisz nem jutott eszébe más.
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 27 EmptyVas. Jan. 09, 2011 3:26 am

-Így van. *Bólintok egyet. Továbbra sem beszélek hangosan, sosem szoktam... mindig is félős voltam és félős is leszek.*
-Volt rá esély, hogy jó legyen... és volt pár dolog is ami nem kellett volna... *Gondolok itt az erdős - vámpíros esetre. Láthatóan elhúzom a számat is. Aztán elvigyorodom, bár ez inkább csak mosolynak tűnik.*
-Suli? Szerintem jó... sok érdekes dolog történik. Meg a tanárok is kedvesek. *Körülbelül ez az, ami nekem a legfontosabb.* Ja meg a hely magába is szép...
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tópart - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 27 EmptyVas. Jan. 09, 2011 3:56 am

*Bólint egyet a kijelentésre. Nem zavarja, hogy a lány halkan beszél. Ha nem akar hangosabb lenni, akkor nem erőlteti a dolgot. Egyébként sem az a fajta, aki erőltet dolgokat, kivéve a testvérével kapcsolatos dolgokat.
-Hát egész jó fej tud lenni, de sajnos nem valami fényes a kapcsolata apánkkal, így szereti másokon levezetni a mérgét. *Magyarázza a helyzetet.
-Értem. Akkor olyan lehet, mint a Roxfort, bár nem nagyon szerettem azt a helyet.
*Mondja mosolyogva, majd feláll.
-Sajnos mennem kell, mert fázom. Nem vagyok hozzászokva a hideghez. Remélem még találkozunk. Hola.
*Int egyet, majd elindul vissza a szobájába pihenni.

//Köszi Smile//
Vissza az elejére Go down
Charity Pernelle
Diák-Amira
Diák-Amira
Charity Pernelle


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 27 EmptyVas. Feb. 20, 2011 1:21 am

* A nap már lement , csak halványan világítja meg a tópartot. A kijárási tilalom már kezdetét vette. Elvétve azonban található még néhány gyerek a birtokon, de ők már mind befelé igyekeznek a biztonságot nyújtó kastélyba. Char azonban nem mozdul a tó mellől. Egy zöld alapon madármintákkal telezsúfolt ruha van rajta, cicanadrággal. Magassarkújában már sajog a lába, de jelenleg nem érdekli. Teljesen kizárta a körülötte levő világot. A pumpa már megint felment benne és nincs más módja, hogy kiengedje mintha egyedül van egy nyugodt helyen amit aztán felkavarhat. Világosszőke haját egy kontyba fogta a tarkójánál, jeges kék szemei a semmibe merednek. Egyre mélyebb levegőket vesz és az eddig nyugodt vízfelszín elkezd fodrozódni a keletkező széltől. Ami először csak egy kis gyengéd szellő, majd egyre erősebb lesz. Fogja, magát kibújik a cipőjéből és lassú léptekkel elindul a víz felé. Felszisszen amikor a lába a vízhez ér. Jéghideg. Körülbelül, a szélénél megáll és feljebb hajtja a cicagatya szárát majd tovább halad a vízben. Valahogy le kell hűtenie magát, hogy megmaradjon a nyugodt természete és ne rontson rá senkire, mert az nem illene a neveltetéséhez. A szél meg egyre csak erősödik, kicsit meg is inog Char amikor már a combközépig érő vízben sétál. Behunyja a szemét és úgy dönt még egy pár másodpercig itt marad utána gyorsan kihúz a hideg vízből és minden rendben lesz.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 27 EmptyVas. Feb. 20, 2011 1:27 am

*Will az előző éjszaka eseményein gondolkodva kezdi meg az esti első őrjáratot. Nehezebb munkát vállalt, mint hitte, de ha már belekezdett, végig fogja csinálni. Ezúttal úgy döntött, nem vesződik a számszeríjjal, a másikat is vagy egy órán át javította, miután hozzávágta a vámpírhoz. Magát átkozza, amiért nem ért oda időben, hogy Kimet ne haraphassa meg a szörnyeteg, és már majdnem el is kerüli a tavat, mikor megpillantja a jéghideg vízben álldogáló lányt. Átveszi a lehetőségeket, és végül teljesen zajtalanul odasétál a tó partjára, majd megmozdítja maga körül az árnyakat. A sötét csápok végigkúsznak a tó felszínén, majd villámgyorsan, mégis gyengéden körbetekerednek a leányzó combjai, csípője, dereka és vállai körül, majd lassan kiemelik Charityt a vízből, a part felé hozzák, és Will előtt megállnak. A férfi ránéz egy halvány mosollyal a lányra.*
- Kijárási tilalom van, a hideg víz pedig árt az egészségnek. Úgyhogy most szépen felmegyünk a kastélyba.
*Mondja játékosan csillogó szemekkel.*
- Amúgy én vagyok az új vadőr.
*Közli mintegy általános információközlés jelleggel.*
Vissza az elejére Go down
Charity Pernelle
Diák-Amira
Diák-Amira
Charity Pernelle


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 27 EmptyVas. Feb. 20, 2011 1:50 am

* Élvezi, ahogy a szél belekap a ruhájába , majd kiszabadít egy tincset a szoros kontyból. A szabadság jele, a szél. Úgy érzi teljesen feltöltődött amikor arra lesz figyelmes, hogy valami felkúszik rá. Ijedten pattan fel a szeme és azt hiszi, hogy a tó valamely élőlényének lett a játéktárgya. De aztán megpillantja az árnyakat maga körül. Mindig arra tanították, hogy maradjon higgadt mert úgy jobban kezeli a veszélyt. De ő sosem tudta ezt a kérését teljesíteni a családjának. Általában a futást választotta, de jelen esetben még csak mozdítani se bírta a lábát. Idegesen kapkodja a fejét, hogy valami segítségnyújtó pontot találjon, de hiába. Arra a szintre pedig nem fog lealacsonyodni, hogy segítségért kiabáljon. Az csak is a legvégső esetben következhet be. Így hát eddig feszült testét hagyja, hogy elernyedjen, talán bejön ez az árnyaknál is mint ahogy az ördöghuroknál. Ahogy körbenéz megpillant egy férfit a parton. Ismerősnek tűnik neki. Amikor a csápok, amik valószínűleg a másiknak köszönhetően másztak rá kihozzák a partra, dühösen hátrasimítja a kiszabadult tincsét és villámló szemekkel néz a fiúra.*
- Ezt magamtól is tudom. Talán ha szóval kérte volna, akkor magamtól is kijöttem volna és nem kaptam volna szívrohamot a maga csápjaitól.
* Dühösen húzza le a cicanadrágja szárát, majd hajtja le a ruhája szélét. Körbenéz, hogy merre találja a cipőjét.* - Most pedig megköszönném, ha volna oly kedves, hogy letesz. * Nem mintha valamilyen tériszonya lenne, csak kicsit zavarja a helyzet, hogy ha akarja a másik simán a ruhája alá pillanthat.*
- Túl fiatalnak tűnik ahhoz, hogy vadőr legyen.
* Pillant végig az előtte állón. Ismeri, látta már csak semmilyen név nem ugrik be neki. Bár nem is szokta megjegyezni az emberek nevét, csak ha beszélt velük és olyan benyomást keltettek. Ezért is van még a magázódás. *
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 27 EmptyVas. Feb. 20, 2011 3:29 am

- Te pedig túlságosan diáknak tűnsz ahhoz, hogy visszapofázz a vadőrnek.
*Morogja alig hallhatóan Will.*
- De kérem! Légy a vendégem!
*A csápok hirtelen szó szerint semmivé vállnak, Charity pedig fél métert esik. Will nem lép oda, hogy felsegítse, helyette csak nekidől egy fatörzsnek, és rágyújt. Mikor végre kifújja a füstöt, megszólal.*
- A nevem Will. William. És tényleg én vagyok az új vadőr. A munkaköri leírásomban pedig az is benne van, hogy ha a kijárási tilalom után találkozom egy diákkal, visszaküldjem szépen a kastélyba, és megdorgáljam. Hát nem csodálatos, milyen jó melója lehet az embernek?
*Vigyorog a fiatalember, és végre odalép a lányhoz.*
- Szóval most jobb lesz, ha szépen elindulsz befelé.
Vissza az elejére Go down
Charity Pernelle
Diák-Amira
Diák-Amira
Charity Pernelle


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 27 EmptyVas. Feb. 20, 2011 3:56 am

* Hallja, hogy valamit morog a másik a bajsza alatt, de nem tudja kivenni a szavait. Ezt teljességgel illetlenségnek tartja, már épp szóra nyitná a száját, amikor a csápok elengedik és lezuhan a földre. Olyan hirtelen jön az esés, hogy még csak fel sem tud rá készülni. Térdre zuhan és a fájdalom belenyilall a lábába. De túlságosa is gőgös ahhoz, hogy ezt kimutassa. A fogait összeszorítja azért, hogy kicsit jobban elviselje a fájdalmat aminek lassan ki kellene, hogy szálljon a testéből. Feltápászkodik és botladozva elindul a cipőjéért, amit egy másik fának támaszkodva fel is vesz.*
- Mindenesetre én annyira nem dicsekednék egy vadőri állással *Jegyzi meg halkan, majd újfent leporolja a ruháját és hideg tekintettel mered Willre. A cigarettát látván fintorra húzza a száját. Ő bizony nem károsítja semmivel sem magát. Semmi alkohol, semmi cigi. *
- Nem sokáig lesz vadőr, amennyiben tovább folytatja az önpusztító dolgokat mint például az ott * Bök a fejével a füstölő cigi felé, majd még kicsit lassabb léptekkel mint ahogy szokta, elindul a kastély irányába. *
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 27 EmptyVas. Feb. 20, 2011 4:29 am

- Először is. A vadőri állás azért kell, hogy vigyázzanak rám. Így nem kezdem el megint a "pusztítsuk el a világot" dolgot. Másodszor: ne szólj bele a dolgaimba, baromira nem tartozik rád, hogy mivel pusztítom magam, és mivel nem. Harmadszor: Húzz már befelé a kastélyba, az ég szerelmére, mielőtt még büntetőmunkát is kérek számodra!
*Mondja Will mogorván, és közben elővesz egy pénzérmét, és nézegetni kezdi. Feldobja, elkapja.*
- És ha még egy szót szólsz, komolyan meg fogod bánni, hogy megszegted a szabályokat. Na, tűnés vissza a kastélyba, ne kelljen még egyszer mondanom!
Vissza az elejére Go down
Charity Pernelle
Diák-Amira
Diák-Amira
Charity Pernelle


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 27 EmptyVas. Feb. 20, 2011 7:43 am

* Karba fonja a kezét a melle előtt és úgy hallgatja a másikat. Az arcáról nem nagyon lehet leolvasni semmilyen reakciót. Részben igazat ad Willnek, mert nem is ismeri, de ő meg nem fog magán változtatni azért , mert előnyösebb pozícióban van Will. *
- Ahogy akarja * Válaszolja egy lemondó sóhaj keretében.
A cigaretta viszont nagyon is ingerli. Így szépen lehunyja a szemét , miközben elfordul a fiútól , hogy elinduljon. A szél ismét feltámad és ha minden igaz sikeresen kifújja a parazsat a másik cigijéből. Elégedett mosoly ül ki a lány arcára, majd hátrapillant, hogy a vadőr követi-e vagy sem esetleg egyedül kell-e visszamennie a kastélyba.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 27 EmptyVas. Feb. 20, 2011 8:43 am

*A szél valóban kifújja Will cigarettából a parazsat, de a vadőr ezen nem húzza fel magát. Pálcája egyetlen apró mozdulatával újralobbantja azt, és nézi, ahogy Charity bevonul. Nem követi, de figyeli minden lépését, és ha más felé menne, elkapja. Ha a lány végre beér az épületbe, Will lehamuzza a cigarettáját, majd tovább indul. Az erdő mellé érve egy gyors mozdulattal elnyomja a cigit bakancsa sarkán, és a zsebében lévő nejlonzacskóba dobja a csikket, ami mellett még további húsz pihen. Will nem szemetel az erdőben. Lassan belép a fák közt, de húsz perc múlva újra erre jár, hogy Charity biztosan ne jöjjön erre még egyszer...*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 27 EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 11:51 pm

*Szokásához jó híven először Sátán szalad -aki mellesleg egy mosómedve- előre most éppen csak a pórázzal a szájában, utána pedig Cintia ordibál. Melege van, de nem érdekli, ő akkor is egy converse cipőt vett fel, farmer fekete térdnadrággal és egy fekete pántos pólóval. Nadrágja oldalán lánc lóg, kezén egy csomó karkötő, haja pedig kivételesen össze van tűzve. *
-Sátán! Azonnal állj meg vagy pedig most már tényleg a falon fogsz landolni, méghozzá kitűzve! *A mosómedve megtorpan, bevárja gazdáját, aki elveszi tőle a piros pórázt.*
-Okos. *Leül a fűbe, miközben kifújja magát egy kicsit. Így mindjárt jobb. Rágyújt egy szál cigire is.*
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Tópart - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 27 EmptyPént. Aug. 19, 2011 12:01 am

*Mint mindig, most is elmentem sétálni. Benn csak a semmittevés, kint meg legalább elszívhatok egy szál "friss levegőt" is. Sétám közben látok valakit a parton. Fekete haj. Nem ismerem meg hátulról. Oda is megyek. Füstfelhő. Oké, legalább van kivel cigizni...*
-Szia - köszönök félénken. - Leülhetek?
~Mégis csak ismerős. Csak azt hiszem, fiatalabb nálam. Biztos, hogy láttam má valahol... De hol?~
Vissza az elejére Go down
James Carter
Diák- Famine
Diák- Famine
James Carter


Férfi Kor : 29
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 14
Tallérok : 0
Pontok : 0

Tópart - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 27 EmptyPént. Aug. 19, 2011 12:13 am


*Odaléptem a kettő üldögélőhöz. Közben elővettem egy szál cigarettát.*
-Ne haragudjatok van tüzetek?
*Mkor megfordultak láttam az egyik egy fiú.*
~Mintha megzavartam volna valamit.~
*Idősebbnek nézett ki. A másik egy lány volt. Ő nem sokkal tűnt fiatalabbak nálam*
~Eszméletlenül csinos~
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 27 EmptyPént. Aug. 19, 2011 12:30 am

*Felvont szemöldökkel néz fel a mellette megálló fekete hajú csávóra. Érdekes megjelenésű számára, de mondjuk pont ezért fog vele jóba lenni... a stílus egynek tűnik. Sátán oda léphozzá, megszaglássza de Cintia arrébb is rántja a mosómacit.*
-Hali. Felőlem. *Nem sok vizet zavar. Beleszívok a cigibe, majd ekkor megérkezik egy másik fiú is. Felpillantok rá, aztán bólintok. Előkapok egy gyújtót és odadobom neki. *
-Ezek szerint van. Ez nem volt valami értelmes kérdés szerintem. *Famine... látszik rajta. Sosem fog megváltozni. Sátánt pedig elengedi, had zaklassa egy kicsit az idegeneket. Mellesleg majd ha kérdeznek tőle valamit, akkor válaszol vagy meglátja.*
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Tópart - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 27 EmptyPént. Aug. 19, 2011 12:42 am

*Megjelenik valami csávó. Még nem nagyon találkoztam vele. Tüzet kér. Éppen mondanám neki, hogy van pálcája, de a lány odadob neki egy öngyújtót.*
- Amúgy Matt vagyok - mondom a lánynak címezve.
- Te meg miért nem ülsz le? - vetem oda a csávónak is.
~Elég mogorva, sötét képpel állt ide. Biztos Famines. Nem nagyon kéne vele bratyizni...~
*Akaratlanul is zsebre dugom a kezem, megmarkolva pálcámat. Ekkor elkezdi a mosómedve a kezemet szaglászni.*
- Szép mosómaci. hogy hívják? - kérdezem csak úgy csevegőleg.
Vissza az elejére Go down
James Carter
Diák- Famine
Diák- Famine
James Carter


Férfi Kor : 29
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 14
Tallérok : 0
Pontok : 0

Tópart - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 27 EmptyPént. Aug. 19, 2011 12:55 am

*
*Ügyet sem vetve a kérdésre leheveredett a lánytól egy lépésre a földre. Az ujjai közt forgatva az öngyújtót a szájába rakta a cigarettát, majd rágyújtott.*
~Bunkó alaknak néz ki az a Matt vagy ki.~
*Akaratlanul is a viszketni kezdett a tenyere és miközben nyugodtan cigarettázott reflexszerűen a zsebébe nyúl a pálcáért. Ekkor azonban valami szőrös dolgot érzett maga mellett, ami eláltat a keze útját. A mosómedve közben átszaladt hozzá.*
~Szerencséje. A mosómedve megmentette~
*Majd megfeledkezve a pálcájáról simogatni kezdte a medvét. Majd visszaadta az öngyújtót és tovább cigarettázott.*
-Köszönöm-mondta csendesen a lánynak.
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 27 EmptyPént. Aug. 19, 2011 1:12 am

-Én meg Cintó. * Ez mindkét fiúnak szólt mellesleg. Felhúzza lábait, törökülésbe ül és elszívja a maradék cigit, majd elpöcköli a csikket. Nem szól egyelőre semmit, csak figyeli a két fiú beszélgetését és a tóra emeli a pillantását. Sátán nem érdekli, csinál amit akar, amikor akar. Cintónak meg láthatóan nincs túlságosan jó kedve. Vagy csak alapból ilyen?*
-Sátán. Gyilkos mosómedve, vigyázni kell vele. * Felpillant, először az egyik fiú szemébe néz, aztán a másikéba. Teljesen komoly az arca. Amúgy Sátán minden, csak nem gyilkos... meg nem abban a formában. Ő azt szereti elérni, ha sikerül neki felidegesíteni a gazdáját. Azt Cintó nagyon utálja. A részleteket persze észreveszi, jó emberismerő.*
-Amúgy, nincs mit. De nem kell félni, nem harapunk. *Válaszolja Jamesnek, miközben pimaszul elvigyorodik.*
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Tópart - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 27 EmptyPént. Aug. 19, 2011 1:20 am

~Nyúlna a pálcáért? Ha párbaj lesz belőle nekem az se baj... Az se baj, hogy nem válaszol. Nem vele akarok beszélgetni...~
// Twisted Evil //
- Hogy vagy? - Kérdezem Cintótól, csak hogy fenntartsak valamiféle kontaktust. A másik alakkal nem is törődik.
*A szemembe néz.*
~ Szép sötétbarna szeme van. Vagy inkább fekete?~
- Megkérdezhetem hogy milyen színű a szemed? - mosolyodok el.


Vissza az elejére Go down
James Carter
Diák- Famine
Diák- Famine
James Carter


Férfi Kor : 29
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 14
Tallérok : 0
Pontok : 0

Tópart - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 27 EmptyPént. Aug. 19, 2011 1:36 am


~Pfff... Nyálas alak ráadásul még ügyetlen is. Ha a csaj beveszi ezt a szöveget nagyon naívnak kell lennie.~
*Még is csak benyúlt a pálcájáért, de nem tett vele hirtelen mozdulatot, nehogy a másik srác ezt fenyegetésnek vegye. Semmi kedve nem volt párbajozni.*
-Invito-mondta halkan.
*Pár másodperc után tinta pergamen é toll repült oda hozzá és körmölni kezdett valamit. Mikor befejezte mintha csak baglya tudta volna mit akar gazdája leszállt mellé.*
-Stalin!-a bagoly a név hallatára engedelmesen kinyújtotta a lábát amíg gazdája rákötötte a levelet. Majd elszállt a horizont felé.
*Most ismét rágyújtott és leheveredve tovább simogatta a lány mosómedvéjét.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 27 EmptyPént. Aug. 19, 2011 1:45 am

//Matt NJK//

-Kösz jól. *Válaszol még Matt egyik kérdésére, aztán pedig halványan elmosolyodik ismét. Nem is figyel minden részletre már fel, mivel Sátán nagyon elkezd húzni a tópart felé. A pórázt elengedi, had menjen. Ő fog belefulladni nem Cintó.*
-Elméletileg barna, de néha fekete. *Vonja meg a vállát, majd Jamesre pillant. Matt közben elég jól elbambul. A bagolyra felcsillannak szemei, nem is veszi észre közben, hogy Sátán már a víz szélében toporzékol.*
-Szép állat, szeretem a baglyokat. *Közben ő is rágyújt, nem bírja sokáig. Úgy volt, hogy leteszi a cigit, de mégsem jött össze.*
-Mi a neved? Még nem mondtad. *Felvont szemöldökkel néz ismét a mellette ülő fiúra.*
Vissza az elejére Go down
James Carter
Diák- Famine
Diák- Famine
James Carter


Férfi Kor : 29
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 14
Tallérok : 0
Pontok : 0

Tópart - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 27 EmptyPént. Aug. 19, 2011 1:53 am


-James-feleli valamivel hangosabban az előző hangszínjéhez képest. Közben érdeklődve fürkészi a lány arcát.-Én is szeretem őket. Mikor megláttam az állatkereskedésben nem is érdekelt, hogy mennyibe kerül, nekem ő kellett. Ritka példány felénk mivel nem őshon...
*Elharapta a mondat végét majd hirtelen felpattant és a tó felé kezdett szaladni ahol a mosómedve már kishíjján elmerült a vízben. A pórázánál fogva kihúzta az állatot a vízből, majd szelíden visszavezette gazdájához. Ahogy sétált mindvégig a lányt figyelte.*
~Hű de csinos~
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 27 EmptyPént. Aug. 19, 2011 2:00 am

-James... eddig csak egyet ismerek itt... mostmár kettőt. *A másik Jamesszel nincsenek jó tapasztalatai, hiszen... hát érdekes történet de hát nem kezd bele. Ha kérdezik, még akkor sem. Kicsit elgondolkodik ezen a dolgon, aztán bólint egy nagyot a baglyos történetre és utána felkapja a fejét. Csak vigyorog egyet, miközben James hozza vissza a mosómedvét.*
-Nemgáz, ez mindennapos nála. Tudtam, hogy ez lesz a vége, de nem lehet megnevelni. *A mosómaci kicsit lenyugodva elkezd rohanni és egy napos helyre kifekszik, méghozzá a hátára és lábait feltéve "napozik".*
-Amúgy kösz.
Vissza az elejére Go down
James Carter
Diák- Famine
Diák- Famine
James Carter


Férfi Kor : 29
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 14
Tallérok : 0
Pontok : 0

Tópart - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 27 EmptyPént. Aug. 19, 2011 2:11 am


-Nincs mit! Akkor gondolom nem unatkozol mellette, de talán mégse kéne hagyni, hogy belefulladjon a vízbe.
*Ismét leült és rágyújtott. Még mindig nem vette le a lányról a szemét. Közben pálcáját forgatta ujjai közt, ami a pörgés hatására színes csillagokat pöfögött ki magából. Nem tudott mit mondani ezért nem szólalt meg. Várta hátha Cintó válaszol.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 27 EmptyPént. Aug. 19, 2011 2:16 am

-Nem unatkozok. Máh... nem fullad az bele. Csak az utolsó pillanatba kell kivenni, hogy megtanulja már egyszer, hogy nem kéne belemenni ha nem tud úszni. * Beleszív a cigibe, majd Jamesre néz. Kicsit elgondolkodik rajta, hogy most akkor mi is van, vagy miért is változott meg ennyire a hangneme, de lehet hogy csak azért, mert meglátta a plecsnit. Famine. Legszebb. A csillagokra elvigyorodik csak.*
-Azta. Ez direkt volt legalább? Vagy csak ügyetlenség? *Elég szókimondó egy kis csaj, nem lehet neki azt mondani, hogy ne, ezt most ne mondd.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tópart - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 27 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tópart
Vissza az elejére 
27 / 28 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: