Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapSétány EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Sétány Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Sétány EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Sétány EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Sétány EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Sétány EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Sétány EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Sétány EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Sétány EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Sétány EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Sétány EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Sétány Vote_lcapSétány Voting_barSétány Vote_rcap 
Kim Kaguya
Sétány Vote_lcapSétány Voting_barSétány Vote_rcap 
Ted Forrester
Sétány Vote_lcapSétány Voting_barSétány Vote_rcap 
James Miller
Sétány Vote_lcapSétány Voting_barSétány Vote_rcap 
William Quentin Watson
Sétány Vote_lcapSétány Voting_barSétány Vote_rcap 
Sindy Logan
Sétány Vote_lcapSétány Voting_barSétány Vote_rcap 
Hannah McDowal
Sétány Vote_lcapSétány Voting_barSétány Vote_rcap 
Chris Martines
Sétány Vote_lcapSétány Voting_barSétány Vote_rcap 
Solaria Luthia
Sétány Vote_lcapSétány Voting_barSétány Vote_rcap 
Daniel Reed
Sétány Vote_lcapSétány Voting_barSétány Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Sétány

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Sétány Empty
TémanyitásTárgy: Sétány   Sétány EmptyCsüt. Szept. 16, 2010 7:51 am

Hangulatos, murvával felszórt kis út, két oldalt kellemes árnyékot adó bokrokkal, és más egyéb kerti növénnyel, melyek előtt padok vannak, amikre le lehet ülni. Van egy kis kanyar is, ahol a romantikára vágyó fiatalok tölthetik kedvüket, mert nem lát be a figyelő tanári kar sem minden kis árnyékba.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Greg Stanford
Diák- Famine
Diák- Famine
Greg Stanford


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sétány   Sétány EmptyPént. Szept. 17, 2010 8:50 am

*Elegáns viselet, valahogy nem hozzám való, de azért jól áll az öltöny. Persze az öltönyöm fekete, más nem is jöhetett szóba, de hát ez sem volt könnyű rámeröltetni. De majd kibirom valahogy. A sétányon várom Larinát, és már nem tudok magammal mit kezdeni, így hát leültem az eggyik padra. Elgondolkodom, már kicsit unom magam, hisz elég rég óta várok már, de tudom mienek a csajok, és hát megéri várni. A lábamon támaszkodva a földet nézem. Majd egy kis idő után, cipőkopogást hallok, amire felfigyelek, és hát... hatásszünet. Megláttam Larinát és elállt a lélegzetem, gyönyörű. Felkeltem a padról, és megvártam míg odaért mellém.*
-Gyönyörű vagy... *Jelentem ki hallkan, és persze sármos hangon. Majd egy puzsit adok az arcára.*
-Indulhatunk? *Fordulok a bejárat felé, és a karomat nyújtom Larinának.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sétány   Sétány EmptyPént. Szept. 17, 2010 9:02 am

* Szokásomhoz híven már ismét kések. Lehetne ez is a névjegyem. Ha nem késnék már nem is önmagam lennék. De szerintem megéri várni rám. Mert minél többet készülök annál gyönyörűbb vagyok, igaz készülődés nélkül is. Nem akartam a sok figyelő szemek látványát és szolid ruhát akartam választani. De mikor sétáltam a kirakatok között úgy érzetem, hogy ez a ruha megszólított és engem akar. Ezért meg is vettem a nem sok mindent takaró kis mini estéli ruhát. Ami csodálatos kék színben pompázik pont illik hozzá a szőke hajam. Még egy utolsó simítás, bele pillantok a tükörbe még saját magamat is meglepett a látvány. Már el is indultam, Greg már biztos, hogy rég óta vár rám. És nem akartam neki még több kellemetlenséget okozni. Oda is értem. Első szava egy bók volt. Persze erre is számítottam. *
- Te is. A puszit nem úgy viszonozom ahogy ő gondolta volna, egyből bele vágok és a szájára adok egy apró csókot. *
- Persze. Bocsi a sok kellemetlenséget. De megszokás hogy kések. * Majd karon fogva elindulunk a hosszú úton a bálterem felé. *
Vissza az elejére Go down
Remus Lupin
Kalandor
Kalandor
Remus Lupin


Hozzászólások száma : 104
Tallérok : 0
Pontok : 0

Sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sétány   Sétány EmptyPént. Szept. 17, 2010 9:11 am

//Kedves mindenki!

Kérlek titeket, hogy aki szavazni szeretne Bálkirályra és Bálkirálynőre, az írja meg a wilianmaguskepzo@gmail.com email címre, hogy kire szavazna. Nem feltétlen kell egy párra szavazni, szóval csak személyekre, egy fiúra illetve egy lányra. Magát senki nem jelölheti, mert az érvénytelennek számít.

A szavazó email a következőképpen nézzen ki:
Feladó: Egyértelműen ti magatok.
Címzett: wilianmaguskepzo@gmail.com
Tárgy: Bál király- és Királynő választás
Szöveg:
Bálkirálynak jelölöm: (a jelölt neve)
Bálkirálynőnek jelölöm: ( a jelölt neve)
A mail végére pedig írjátok rá a bálozó karakteretek nevét.

Továbbá, kérlek mellőzzétek a fagyásokat, ha nem értek rá sokáig, akkor többször játsztok keveset, nem szeretnénk ebből nagy kavarodást. Mielőtt elkülditek a hozzászólásotokat figyeljetek arra, hogy előttetek ki írt.

A tanári kar NJK-ként jelen van, így ki lehet játszani, ha valaki táncolt egyet a kedvenc tanárával.

Jó szórakozást kívánok mindenkinek! //
Vissza az elejére Go down
Greg Stanford
Diák- Famine
Diák- Famine
Greg Stanford


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sétány   Sétány EmptyPént. Szept. 17, 2010 9:14 am

*A csók meglepett, de örültem neki. Egyrészt számítottam is rá, és ha nem ő kapott volna le, akkor én tettem volna meg. Szóval így egyre gondoltunk, de ő lépett elősször. Majd amikor megdicsér, elmosolyodom, és illedelmesen megköszöntem.*
-Köszönöm, hát próbálkoztam kitenni magamért, hogy ne úgy nézzek ki, mint aki most ért tévedt erre egy kocsmából. *Kicsit viccelődöm, és már el is indultunk.*
-Semmi gond,... megérte várni. *Egy kissebb bók, majd egy újabb csók. Ekkor már a bejáratt előtt állunk, és óvatosan kinyitom az ajtót, és illedelmesen beengedtem Larinát. Hisz úgy illik, most valahogy uriemberként viselkedem, ami ritka látvány. És lehet, hogy ha mással lennék, akkor zárkózottam lennék, de valahogy Larina mellett merek önmagam lenni, és ez jó.*
-És most merre? *Megkérdezem, hisz nem akarok olyan lenni, aki megmondja hova menjünk, de ha neki megfelel akkor rögtön a bálterem felé veszem az irányt.*
Vissza az elejére Go down
Charity Pernelle
Diák-Amira
Diák-Amira
Charity Pernelle


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sétány   Sétány EmptyVas. Szept. 19, 2010 4:14 am

* Végre eljött az ideje a bálnak. Istenem , hogy mennyi bálon voltam már itt . Ahogy belépek a kastélyba emlékek ezrei özönlik el a fejemet. Az első csínyek az első megrovások.. Bár meg kell hagyni nem tartoztam azok közé akik olyan sokat rosszalkodnak.
Örülök, hogy Alex belement abba, hogy felléphessünk itt a bandával. Talán emlékeznek még rám a mostani végzősök, akik még gólyák voltak amikor én idejártam. No meg lehet egy kicsit nosztalgiázni is a tanárokkal.
Tudom, hogy öltözékem nem éppen egy bálra illő, de én csak azért jövök, hogy szórakoztassam a népet. Egy fekete nadrág, egy fekete bőrdzseki , alatta egy feliratos póló. Eléggé sötét a ruházatom, de egy rockbanda gitárosának kell az ilyen. Folt, a gitárom mint mindig most is a tokjában pihen a hátamon.
Nem tudom, hogy a többiek itt vannak-e. Igazából még nem is annyira érdekel, mert jóval a kezdés eőtt érkezek. Ezért is választom a bálterem helyett a sétányt. Miután találok egy üres padot, ahol nem bagzanak semmilyen nemű egyedek leülök és előveszem a Foltot. Csak úgy belekezdek egy dalba, ami épp az eszembe jut éshalkan dúdolok hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sétány   Sétány EmptyVas. Szept. 19, 2010 4:26 am

* Sokat gondolkoztam, hogy eljöjjek-e a bálra. Hisz még ujjnak számítok itt és nem kért fel rá senki hogy menjek el vele. De aztán úgy döntöttem, hogy ha egyedül is és ha késve is akkor is ott leszek a bálon. Még szerencse, hogy van a szekrényemben pár báli ruha. Egy gond megoldva, jöhet a következő. Sietősen sétálgatok a sétányon. Hófehér bőröm mellé szerintem igazán jó párosítás a vérvörös estéli ruha. Hajam kiengedve lebeg utánam az enyhén fújó szélben. Nagy meglepetésemre zenét hallok. Mivel kíváncsi lélek vagyok rögtön a hang iránya felé veszem az irányt. Neki dőlök a falnak és nézem a padon ülő fiút és gitárját. Na meg persze hallgatom a csodálatos zenéjét. Még nem akarom leszólítani, ha össze szedem a bátorságomat, talán akkor, ha meg nem előz. *
Vissza az elejére Go down
Charity Pernelle
Diák-Amira
Diák-Amira
Charity Pernelle


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sétány   Sétány EmptyVas. Szept. 19, 2010 4:34 am

* Ha zenélek gyakra emgesik,h ogy úgy belefeledkezek , hogy észre sem vezem a körülöttem zajló eseményeket. Most sem történik ez másképp. Pengetem a gitárt , közben énekelgetem a számot. Ilyenkor szokott megszállni az ihlet és írok dalt a COD-nak. De most elkerül , csak a saját magam szórakoztatása képpen zenélek.
A dal végén, egy sóhaj szakad fel belőlem. Hirtelen lett csend és visszarántott ide a valóságba. ahogy felpillantok, meglátok egy lányt. Rámosolygok. Vajon mióta lehet itt ?! Az biztos, hogy megint nem vettem észre, hogy valaki hallgat.
Egy akkordba belekezdek. Nem fogok odamenni hozzá, majd ha akar valamit akkor idejön. Most éppenséggel nem vagyok abban a csajozós kedvemben, hogy én kezdeményezzek..Ha viszont idejön , akkor természetesn nem leszek bunkó *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sétány   Sétány EmptyVas. Szept. 19, 2010 4:47 am

* Bámulatos, hogy játszik és hogy mennyire kitudja zárni a külvilágot. Csak ő és a zene vannak most jele. Nem is tudom, hogy ilyenkor mit érezhet. De eléggé kíváncsi vagyok rá. Láttam, hogy rám pillantott. Kis gondolkozás után oda is mentem hozzá, ha már ő nem volt rá hajlandó. *
- Szia Nicole vagyok. * Mutatkozok be ennek az ismeretlen dalos pacsirtának. *
- Remélem nem zavarok. * És már helyet is foglalok mellette. Csak csodálom a gitárját, meg persze az ismeretlent is. *
Vissza az elejére Go down
Charity Pernelle
Diák-Amira
Diák-Amira
Charity Pernelle


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sétány   Sétány EmptyVas. Szept. 19, 2010 5:13 am

* És idejön. Természetesen felhagyok a gitározással és felpillantok újdonsült ismerősömre.*
- Szia Nicole ! Jasper.
* Mutatkozok be én is majd egy mosoly kíséretében bemutatom az életem egyik értelmét.*
- És ő itt Folt.
* Mutatok a fekete gitárra. Látszik rajta, hogy nem éppen mai darab. De pont ezért tetszik . Sok-sok emléket őriz.*
- A bálra igyekszel ?
* Kérdezem, mert lehet, hogy épp bentről jött. Aranyosnak tűnik.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sétány   Sétány EmptyVas. Szept. 19, 2010 5:29 am

* Elsőre jó benyomást keltett bennem. Elég kedves, hogy még itt maradjak a társaságában. Pedig én mindig azt hittem, hogy a zenészek önteltek, de itt az idő, hogy megcáfoljon. *
- Örvendek Jasper. * Először hallok életemben ilyen nevet. De nagyon is tetszik. Legalább könnyen megjegyzem mert különleges, vagyis a számomra az. *
- Szép darab. * Bókolok a gitárra. De igaz a gazdája sem eldobni való. *
- Az volt a tervem. De nincs túl sok kedvem hozzá, hogy egyedül bemenjek. * Szemébe nézek és csak most tűnt fel, hogy milyen szép szeme van az új ismerősömnek. *
Vissza az elejére Go down
Charity Pernelle
Diák-Amira
Diák-Amira
Charity Pernelle


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sétány   Sétány EmptyVas. Szept. 19, 2010 5:50 am

- A legszebb.
* Kicsit elfogult vagyok, ha Foltról van szó. De hát a ragaszkodás az egyszer csak kialakul aztán nehéz leszokni róla.*
- Hogy-hogy nincs kísérőd ?
* Nézek rá kérdőn, hiszen nem éppen egy csúnya lány, gondolom a fiúk buknak rá. Főleg ha Faminés. A Faminés csajok mindig is vonzották az iskola összes pasiját már az én időmben is.*
- Ha szabad kérdeznem , melyik házba tartozol ?
* Teszem fel a kérdést, mert igencsak fúrja az oldalamat a kíváncsiság e téren.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sétány   Sétány EmptyVas. Szept. 19, 2010 6:00 am

* Csak bólogatok, hisz nem értek én úgy hozzá mint Jasper. *
- Hát az úgy volt, hogy nem rég jöttem ide. Szóval még annyira új vagyok, hogy senki sem mert meghívi a bálra. Pedig nem harapok. * Nevetem el magam. *
- Csak is a Famine. * Pillantok a mellettem ülő férfira. Gondolom ő már nem diák, de azért megkérdezem. *
- Te? Jól gondolom, hogy már nem diák vagy? * Jól is jönne most Jasper mivel, hogy szeretem az idősebb pasikat. *
Vissza az elejére Go down
Charity Pernelle
Diák-Amira
Diák-Amira
Charity Pernelle


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sétány   Sétány EmptyVas. Szept. 19, 2010 6:15 am

* Csendben hallgatom a lányt, miközben szórakozottan skálázok Folt oldalán. Elmosolyodok amikor úgy forgatja a szavakat, hogy senki se merte elhívni őt. Ezt meg is értem, miután közli, hogy Faminés. A kérdésre megrázom a fejem.*
-Nem, nem vagyok már diák. Anno a század elején Plamás voltam.
* Válaszolok kedvesen, közben egy félmosoly bujkál a szám sarkában.*
- Azért szerintem majd látogass beljebb is. Jók szoktak lenni ezek a nyárbúcsúztató bálok.
* Kacsintok rá.*
- Kérsz egy dalt?
* Vetem fel az ötletet. Ha kér akkor feladja a leckét, mert így két perc ismerkedés után nem tudom még, hogy mi való neki.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sétány   Sétány EmptyVas. Szept. 19, 2010 6:23 am

* Eléggé érdekes dolog, hogy egy énekes, tud csendben is maradni, de még ezen gondolkoztam már meg is szólalt. Hát ez nem tartott sokáig. *
- Értem. De azért nem kell túlozni. Szerintem csak egy két éve voltál diák és nem a század elején. Végül is nem nézel ki olyan öregnek. * Szememmel végig mérem, és tisztázom magamban, hogy tényleg még nem öreg, nem is tudom, hogy akkor miért akarja magát öregíteni. *
- Igyekszek megfogadni a tanácsod. * Kezd össze állni a kép, egy jó pasi és egy gitár.. biztosan fog valamit játszani majd a bálon. Természetesen ezt nem bírnám kihagyni. *
- Persze. * Kíváncsi vagyok, hogy mit is fog nekem énekelni, csillogó szemekkel felé fordulok és várom a dalomat. *
Vissza az elejére Go down
Charity Pernelle
Diák-Amira
Diák-Amira
Charity Pernelle


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sétány   Sétány EmptyVas. Szept. 19, 2010 6:31 am

- Hát ha nagyon érdekel, akkor elmondom , hogy huszonegy vagyok szóval ha gondolod kiszámolhatod, hogy mikor jártam ide.
* Mondom neki. Én nem fogok itt számolgatni. A század elejés megjegyzésem különben is csak egy költői megnyilvánulásom volt.
Egy kicsit elgondolkodok, hogy mit játsszak neki. Eszembe jutnak különböző dalok, de azok mind személyesek. Őt meg nem ismerem annyira, hogy dalt alkossak róla. Így hát maradok egy mindenkinek szóló dalnál. Először felhangolom Foltot, majd belekezdek . Néha a lány szemébe nézek, máskor meg a gitárra, sőt van mikor a szemem is lecsukom. *
- Nos, tetszett ?
* Kérdezem mikor végeztem.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sétány   Sétány EmptyVas. Szept. 19, 2010 7:05 am

- Szóval akkor még fiatal vagy. * Gondolom én meg úgy hozzám képest az. Pont jó korban van. Látom rajta, hogy épp gondolkozik, na most fog nekem énekelni, csak még nem tudja hogy mit. Nagyon kíváncsi vagyok rá. És elkezdi nem hiszek a fülemnek. Olyant énekel amit imádok. nem tudom, hogy tudott így ráhibázni a számra, de van hozzá érzéke. Vagy csak szerencsés alkat. *
- Nagyon is. Imádom ezt a dalt. * Szemeim felcsillantak. Legszívesebben most megpuszilnám Jaspert, de alig ismerem, de azért annyira aranyos. *
- Köszi, hogy megosztottad velem a csodálatos hangodat. * Elismerően tapsolok. *
-Apropó szerettem volna megtanulni gitározni még a régi sulimban, de nem volt jelentkező aki megtanított volna. Vállalsz külön órákat? * Szileden megkérdezem, mert még tanulnák gitározni, addig is vele lennék. Ilyenkor imádom magam, mikor kipattannak a helyemből ezek az ötletek. Hogy hogyan lehet össze kötni a jót a hasznossal. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sétány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sétány   Sétány Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sétány
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Fő sétány
» Boltok közti sétány

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Báli részleg :: Nyárbúcsúztató bál-
Ugrás: