Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapÚt Wilardba - Page 4 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Út Wilardba - Page 4 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Út Wilardba - Page 4 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Út Wilardba - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Út Wilardba - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Út Wilardba - Page 4 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Út Wilardba - Page 4 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Út Wilardba - Page 4 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Út Wilardba - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Út Wilardba - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Út Wilardba - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Út Wilardba - Page 4 Vote_lcapÚt Wilardba - Page 4 Voting_barÚt Wilardba - Page 4 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Út Wilardba - Page 4 Vote_lcapÚt Wilardba - Page 4 Voting_barÚt Wilardba - Page 4 Vote_rcap 
Ted Forrester
Út Wilardba - Page 4 Vote_lcapÚt Wilardba - Page 4 Voting_barÚt Wilardba - Page 4 Vote_rcap 
James Miller
Út Wilardba - Page 4 Vote_lcapÚt Wilardba - Page 4 Voting_barÚt Wilardba - Page 4 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Út Wilardba - Page 4 Vote_lcapÚt Wilardba - Page 4 Voting_barÚt Wilardba - Page 4 Vote_rcap 
Sindy Logan
Út Wilardba - Page 4 Vote_lcapÚt Wilardba - Page 4 Voting_barÚt Wilardba - Page 4 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Út Wilardba - Page 4 Vote_lcapÚt Wilardba - Page 4 Voting_barÚt Wilardba - Page 4 Vote_rcap 
Chris Martines
Út Wilardba - Page 4 Vote_lcapÚt Wilardba - Page 4 Voting_barÚt Wilardba - Page 4 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Út Wilardba - Page 4 Vote_lcapÚt Wilardba - Page 4 Voting_barÚt Wilardba - Page 4 Vote_rcap 
Daniel Reed
Út Wilardba - Page 4 Vote_lcapÚt Wilardba - Page 4 Voting_barÚt Wilardba - Page 4 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Út Wilardba

Go down 
+17
Greg Stanford
Cintia Thomson
William Quentin Watson
Larina Marley
Hannah McDowal
Solaria Luthia
Jacinta Hernandez
James Miller
Allison Diamond
Hannelori Sensui
Ophelia McCord
Ingrid Weiss
Nyxia Solaris
Alex Wilfred
Sindy Logan
Ted Forrester
Főmesélő
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Út Wilardba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 4 EmptyVas. Júl. 18, 2010 7:14 am

- Remélem a forrásaid jók. Bár raktam minden helyzetre valamit.
* Nézek a táskámra. Igen, esőkabáttól egészen a fürdőruháig. Milyen jó is, hogy varázsvilágban élünk !*
- Óh, igazán köszönöm * Nézek rá bociszemmel, nyomatékosítva, hogy jól jön a gentleman stílusa. Elindulunk kifele. Útközben találkozunk pár diákkal, akik még a kastélyban maradtak valami oknál fogva. Szabad kezemmel intek azoknak akiket ismerek. *
- Álcázott * Vigyorgok rá. Ezek szerint ő sem az a fajta, aki egy törölközőt, egy tiszta alsóneműt meg egy fogkefét visz a kirándulásokra. Nem is baj.*
- Azt hiszem a nyári szünet fénypontja lesz ez a pár nap .
* Jegyzem meg miközben már kint is vagyunk a kastélyból.*
- Meddig menjünk ?
* Nézek rá kérdőn. Fogalmam sincs, hogy meddig van a hoppanásgátló bűbáj hatóköre.*

// Fagy //
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 4 EmptyHétf. Júl. 19, 2010 10:07 pm

*Wilard felől érkezik egy figura. Csapzott, mintha napok óta nem aludt volna fedél alatt. És ez nagyjából így is van. Mióta Alexal beszélt, bejárta a környéket, nyomok után kutatva. Egy poros fekete csizmát, fekete farmert, fekete pólót, és egy hosszú fekete poncho-t visel. Nem ez a szokásos kinézete, de pont ez volt a cél. Nem lelt hasznos információra, és már teljesen kifáradt. Lassan odasétál egy kőhöz, és leül, arcát kezeibe temeti, és hatalmasat sóhajt. Vörös haja csapzottan hullik hátára, arcán több napnyi por pihen. Narancs szemei meggyötörtek.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 4 EmptyHétf. Júl. 19, 2010 10:16 pm

*Pórázra kötötte mosómedvéjét... amilyen okos, egy nyakörvet nyomott a kis állatka nyakára és most pórázon vezeti. Igaz, ez Sátánnak nem nagyon tetszik, de ami azt illeti... Cintót nem nagyon érdekli.
Szokás szerint, tiszta rocker cuccban van, csak most... egy fekete farmersort, fekete-fehér tornacipő és egy sötétkék póló van rajta. Ma sikeresen nem pizsamába mászkál egész nap, mint tegnap.
Elgondolkodva sétál Wilard felé, húzva maga után Sátánt.*
-Gyere már te! *Ráncigálja meg egy kicsit a pórázt, aztán csak elmegy Will mellett... ha őt nem szólítják le, akkor ő sem. Csak köszön.*
-'Reggelt. *Mert nála még délután egykor is az van.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 4 EmptyHétf. Júl. 19, 2010 10:22 pm

- Üdv...
*Köszön először fel sem nézve, ám végül egy kisebb sóhaj után mégis felpillant. Végigméri a lányt, és meggyötört, rekedtes hangon megszólal.*
- Nem tudtad, hogy Wilard veszélyes hely, kislány? Vagy már nincs olyan iskolai rendelet, hogy a diákok nem látogathatják a várost?
*Kérdi, közben a poncho alól cigarettát kotor elő, és rágyújt. Mélyet szív, majd a füstöt karikákként eregeti ki.*
- Vagy esetleg egyenesen halálvágyad van?
*Ezzel feláll, szájába teszi cigarettáját, leporolja magát, és nyújtózkodik egyet.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 4 EmptyHétf. Júl. 19, 2010 10:28 pm

*Ő csak tovább sétál, egészen addig még... meg nem szólítják. Sátánt nem engedi el, mivel ha elengedné akkor megint egy egész napig kellene utána kutatni.*
-Kit izgat? *Szabad kezét felemeli, majd kicsit vissza lép, Will elé.* Nem lehet mindenki olyan jó, hogy betartsa a bugyuta szabályokat. *Az utolsó kérdésre összevonja szemöldökét, majd kérdő pillantással néz a másikra. Egy kicsit végigméri, amikor az nem figyel... aztán csak kicsit arrébb rúgja Sátánt -persze nem erősen-, mivel az a kikötött cipőfűzővel játszadozott.*
-Halálvágy? Persze... őrülten az van... tudod... akárhányszor jártam ott, egyszer sem volt semmi zűr. *Kivéve amikor tavaly a karácsonyi bálon részegen megátkozott egy embert.*
-Különben is... mit érdekel az téged, hova megyek? Azt se tudom ki vagy. *Ha megállítják akkor megáll, ha nem akkor pedig egy lassan elindul. Már... ha Sátán is menne.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 4 EmptyHétf. Júl. 19, 2010 10:40 pm

~Alex... Hogy szakadnál meg... Ha most nem lennénk... Jóban... Akkor most megkapná a kis liba...~
*Mérgelődik magában, majd hirtelen érdekes ötlete támad.*
- A nevem William Quentin Watson. Egykor az iskola diákja voltam.
*Nyújtja a kezét a lány felé barátságosan, kedvesen mosolyogva, majd csendesen megvárja, míg Cintia bemutatkozik. Ha ez megtörténik, gonoszan elmosolyodik.*
- És az igazgató jó barátja vagyok, és ígérem, tudni fog arról, hogy kiskegyed a szabály ellenére is elcsatangol a városba. És higgye el, Alex hinni fog nekem.
*Vigyorog.*
- Szóval jobb lesz, ha magácska és az a vacak mókus sarkon fordulnak, és szépen visszasétál velem a kastély felé. Közben elcseverészünk, lehet, hogy össze is barátkozunk. Nos, mit szól?
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 4 EmptyHétf. Júl. 19, 2010 10:49 pm

*Egyszer furcsa neki a srác... aztán pedig már egészen rendes. Érdekes... kérdő pillantással néz a másikra, de mivel nem illetlen, ezért bemutatkozik. A kézfogást nem fogadja el. Nem érti a lényegét. De nem is akarja.*
-Cintia Thomson. Egykor? Nem tűnsz túl sokkal öregebbnek tőlem... *Ő nem fogja magázni a másikat, csak ha meg nem kérik. Csak a tanárokat magázza.*
~Szóval erre megy ki... ~ *Igaz, hogy még van neki... úgy két éve, de akkor sem érdekli semmi. Ha kivágják, kivágják. De amiért Wilardba akart menni, csak büntetőmunkát kap... valószínű. Azért egy kicsit gúnyosabb mosolyt elereszt.*
-Honnan tudod, hogy ki is akartam menni a városba? Attól, még hogy itt vagyok... *Egy kisebb hatásszünetet tart, miközben magához rángassa Sátánt.* Szóval ez még nagyjából az iskola birtoka. Még nem mentem ki Wilardba. És nem érdekel Alex véleménye.*Amikor Sátánt lemókusozzák, kicsit dühösebb képpel összeráncolja a homlokát. Nem bírja, ha parancsolgatnak neki.*
-Ahh.. látom már vak is vagy. Ez nem mókus. *Azzal sarkon fordul, vissza a kastély felé. Visszapillant.* Na mi van, nem jössz? *Kicsit sem kétszínű vagy esetleg kiszámíthatatlan.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 4 EmptyHétf. Júl. 19, 2010 11:18 pm

*Will végighallgatja a lányt, majd hangosan felröhög.*
- Igazad van, nem mókus. Még...
*Ezzel előrántja a pálcáját, és egy mozdulattal a mosómedvére tartja. A pálca végéből villanás tör elő, az állat pedig mókussá változik. Will vigyorogva indul el, megkerülve a lányt szép nagy ívban, majd mikor pár lépést távolodott, visszaváltoztatja a mosómedvét.*
- Na menj szépen az iskolába, mielőtt morcos leszek a nagy szád miatt.
*Mondja, ezzel dehoppanál...*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 4 EmptyHétf. Júl. 19, 2010 11:33 pm

*Gondolta, hogy ez lesz a vége... a másik nagyon el van magával -szerinte-, de Cintó is tud olyat, ami... még érdekes lehet. De most inkább hagyja. Még... nincs túlzottan felkelve. Amikor Sátán mókussá változik, Will elé lép.*
-Változtasd vissza vagy... én... *Addigra már Sátán ismét a régi. Nem tudja, hogy feszített volna egy mókussal az oldalán. Aztán hátat fordít és egy "cöhh" után visszamegy az iskolába. Bosszút forral.xD *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 4 EmptyKedd Aug. 03, 2010 11:41 pm

-Ember! Kedd van! *És ez engem mióta is izgat? Elgondolkodva haladok egy kicsit Greg mellett, majd rávigyorgok. Már akkor, amikor kinn vagyunk a Wilardba vezető úton.* Hm... de végülis miért ne? Kell egy ilyen hétköznap is. *Bólogatok egyetértően, majd elkezdek kotorászni a zsebemben. Meggyőződök róla, hogy van még abból a vagyonból amit kaptam mikor hazaléptem.*
-Na akkor hová megyünk? *Teszem fel végül, megszámolva a kezemben lévő pénzt.*
Vissza az elejére Go down
Greg Stanford
Diák- Famine
Diák- Famine
Greg Stanford


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 4 EmptyKedd Aug. 03, 2010 11:50 pm

-Tudom te állat,... *Mosolygok, majd gyengén hátbavágom. Figyelem mozdulatait, majd ismét elmosolyodom,...* Nézzük miböl élünk, mi? *Kérdezek rám, és a kezében lévő vagyonra mutatok. Ekkor már kezdet ki8jönni rajtam a nikotinhiány, és rá kellett gyujtanom,... kedvesen megkérdeztem Jameset is, hogy kér-e.*
-Hm? *Nyujtom felé a dobozt. Majd még az elgondolkodtató kérdésre is válaszolok.*
-Majd oda megyünk, ahol kikötünk,... érdekesebb ha nem tudod hová tartasz,... valami eldugott kis helyet kellene keresnünk. *Jelentem ki, és körülnézek,... valami kis út, vagy valami biztosan vezet, egy csendes kis helyre.*
Vissza az elejére Go down
Greg Stanford
Diák- Famine
Diák- Famine
Greg Stanford


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 4 EmptySzer. Aug. 18, 2010 11:46 pm

*Figyelem a lányt, és a válaszait is,... egyrészt igaza van, a tanítással kapcsolatba. És csak bólogatással jelzem, hogy nekem is ez a véleményem, vagyis válaszom, röviden. A szemébe pillantok, kedvesnek találom, de nem épp olyan mint a mi társaságunk, és hát kezdem megkedvelni ez furcsa. De hát van ez így,... És a meghívást, hát még én sem tudom, hogy minek szántam, majd a végén eldől. Egyrész, csak megakarom jobban ismerni, hisz még csak egy évig leszünk itt, utánna ki merre lát, és hát legalább több emlékem lesz a sulirol, illetve a csajokról. A cigit már el is szivtam, és elpöcköltem, pont előttünk négy méterre esett le,... és hát érdekel, hogy Ronnie kikerüli, vagy talán eltapossa. A rossz gondolatok, mindig is megmaradnak bennem.*
-És hol szeretnél enni? *Kérdezek rá, kedvesen és mosolyogva. Már jó a kedvem, és látszik is,... most lehet velem beszélgetni.*
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 31
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 4 EmptySzer. Aug. 18, 2010 11:55 pm

*Nem igazán néz a szemébe... nem tudja, milyen színű a szeme, és ilyenkor egyáltalán nem biztos magában. Elgondolkodva halad Greg mellett, közben persze a válaszokra és egyebekre bólint. Egy kisebb mosollyal az arcán, szeme sarkából figyeli Greg mozdulatait. A cigit eltapossa, mivel észre sem veszi, hogy maga előtt van. Ő sosem tudta, hogy az ilyen dolgok mit jelentenek...*
-Nekem teljesen mindegy. Ahol jobbnak látod. *Örül neki, hogy Gregnek már sokkal jobb a kedve. Nem szereti, ha rossz kedvűek vannak körülötte... az olyan, lehangoló. Lassan Wilardba is érnek.*
Vissza az elejére Go down
Michael Heart
Diák- Plama
Diák- Plama
Michael Heart


Férfi Kor : 28
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 3
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 4 EmptyVas. Szept. 05, 2010 2:54 am

*A zuhogó esőben 1 magányos fiú baktat az úton az iskola felé. A vonat csak Wilardig hozta el, innen gyalogolnia kell, az összes cuccával együtt, hóna alatt 1 kalitka letakarva, benne az újonnan vett baglya, a vállán pedig ládája, melybe mindent belezsúfolt amit csak el tudott képzelni, hogy jól jöhet a varázslók világában*
~Persze, hogy az eső is esik amikor nekem itt kell kutyagolnom a szabadban~
*jónéhányszor el is csúszik a sárban, mire elérkezik a kastélyhoz*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 4 EmptySzomb. Okt. 30, 2010 3:22 am

-Halálfalók? *Kerekedik el a lány szeme. *
-Ő a bátyám. *Neveti el magát. *
-Kb 5-10 perccel idősebb mint én. *Mondja nevetve. Nem mintha az a pár perc sokat számítana. *
-Tulajdonképpen ő is valahol itt kering akastélyban. Ck tegnap tértünk vissza. *Magyaráz.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 4 EmptySzomb. Okt. 30, 2010 3:34 am

Ahham, halálfalók *Ő még nem tudja, hogy én is az vagyok... Ingrid egy csöppet le van maradva.* Á értem. Amúgy tudtam hogy ikrek vagytok, csak na... tudod lassú a memóriám. *Vonok megint csak vállat és elmosolyodom. Lassan haladok végig az úton és nézek fel az égre. Szép idő van, kivételesen.*
Na és, mi volt otthon? Azon kívül hogy unalom?
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Út Wilardba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 4 EmptyPént. Jún. 24, 2011 8:19 am

Ma egész nap csomagolt, és a lekicsinyített bőröndjét a zsebébe tette. Végre hazautazhat, és csak utolsó héten kell bejönnie a vizsgákra, aminek szívből örül, otthon jobban fel tud készülni, és talán még eljárkálni is el tud majd. Suzanne már nagyon várja, írta az egyik levelében. Így most, egy fehér farmerben, fekete-fehér ingben elindul. Hosszú újjúban, hiszen a halálfaló jegy nem akar eltűnni, csupán halványodik. Lassan, ámde biztosan, így ezt jó jelnek véli. Lassan sétál lefelé Wilardba, hogy onnan jusson haza a hivatalos hopp-hálózaton át. Hosszú haja most összefogva, néhány tincs kifelé zselézve, elől a fél fufru készlete a szemébe lóg, mint mindig. De őt nem zavarja. Egyedül sétál, mivel kedvence, egy fekete cica, még az első napokban eltűnt valamerre, és azóta sem került elő.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Seamus Finnigan
Kalandor
Kalandor
Seamus Finnigan


Hozzászólások száma : 54
Tallérok : 0
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 4 EmptyPént. Jún. 24, 2011 8:30 am

*Az idő a hónaphoz hívően meleg. Sok diák sétálgat a Wilard-i úton, mit sem törődve az egyedül battyogó Kim-mel. Pár perc múlva az egyik bokorból zörgés hall, majd a rég elveszett macska bukkan fel. Látszólag örül a fiúnak, ezért oda is dörgölődik a lábához, majd leül szembe vele. Kíváncsi szemeit a fiúra mereszti. Mintha arra vára, hogy elmondják neki, merre is tart vagy esetleg mást akarhat, ezt nem lehet tudni.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Út Wilardba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 4 EmptyPént. Jún. 24, 2011 8:34 am

Ahogy lassan sétálgat, észrevesz pár mellette elsétáló diákot, akiket látásról ismer csak, de nincs velük oylan jóba hogy beszélgessen is. Így inkább egyedül battyog tovább, mostanában úgyis kerülik a sok zűr miatt, ami körülötte volt, pedig aztán végképp nem az ő hibája. Ő mindent megtett hogy kimaradjon ebből, de nem ment neki. A zörgésre megtorpan, és szíve a torkáig ugrik fel, majd mikor kiugrik onnan a cica, és a lábához dörgölőzik, lefagy. Aztán lehajol, hogy felvegye a kis állatot.
- szépen megijesztettél hallod-e. Hol a fenébe voltál? Mindenhol kerestelek már - szidja kedvesen a cicát, és sétál tovább.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Seamus Finnigan
Kalandor
Kalandor
Seamus Finnigan


Hozzászólások száma : 54
Tallérok : 0
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 4 EmptyPént. Jún. 24, 2011 8:43 am

*A kiscica elégedetten dorombol, mikor Kim felveszi őt. Az egyik mancsát játékosan a fiú orrára teszi, majd nyávog egyet, mintha sajnálná, hogy eltűnt, csak éppenséggel nem tehet róla. Felkúszik Kim karján, majd a nyaka mögött nekidörgölődve átmászik a másik vállára és letelepedik. Az arra járó diákot egy kicsit furcsállják, de jót mosolyognak rajta, majd tovább haladnak, mintha mi sem történt volna. A kényelmesen elhelyezkedett állat kíváncsian várja, hogy merre is fog most utazni Kim társaságában.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Út Wilardba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 4 EmptyPént. Jún. 24, 2011 8:50 am

- Te aztán vagy egy valami, Harano - mosolyodik el, és tovább lépdel Wilard felé, hogy ott az ilyen központi épület felé menjen, és teljesen hivatalosan hazajusson. Megmosolyogja az állat helyezkedését, de kissé fel is szisszen itt-ott amikor a macsek körmei belévájnak. Fájdalmas élmény, nem kétséges. A mancsot az orrán, meg enyhén félreüti, és megsimogatja a cica fülei tövét, hogy lehetőleg ne tűnjön el. Mostanában olyan szomorkás hangulata kicsit javult, hogy meglett a cica, de a múltkoriakból tanulva, nem fűz sok sikert hozzá, hogy sokáig marad mellette.
- Különben is merre jártál? - kérdezi, bár tudja, nagy csoda lenne, ha megszólalna.
~És mért nem voltál itt, amikor szükségem lett volna rád?~
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Seamus Finnigan
Kalandor
Kalandor
Seamus Finnigan


Hozzászólások száma : 54
Tallérok : 0
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 4 EmptyPént. Jún. 24, 2011 8:59 am

*Az állatka furcsán tekint Kim-re. Mintha a fiú azt várná, hogy válaszoljon a kérdéseire, de tudja, hogy erre nem képes. Inkább dorombol a fültő vakargatásra. Kim lassan elindul az úti célja felé. ami nem más, mint, hogy a Hop-hálózat segítségével hazajusson. El is ér Wilard-ba, ahol az Éjjel-Nappali negyed főterére jut. Már csak az épületet kell megtalálni. A cica továbbra is élvezi az utazást, ahol éppen tartózkodik, vagy Kim vállán.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Út Wilardba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Út Wilardba
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: