Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapÚt Wilardba - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Út Wilardba - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Út Wilardba - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Út Wilardba - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Út Wilardba - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Út Wilardba - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Út Wilardba - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Út Wilardba - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Út Wilardba - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Út Wilardba - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Út Wilardba - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Út Wilardba - Page 2 Vote_lcapÚt Wilardba - Page 2 Voting_barÚt Wilardba - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Út Wilardba - Page 2 Vote_lcapÚt Wilardba - Page 2 Voting_barÚt Wilardba - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Út Wilardba - Page 2 Vote_lcapÚt Wilardba - Page 2 Voting_barÚt Wilardba - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Út Wilardba - Page 2 Vote_lcapÚt Wilardba - Page 2 Voting_barÚt Wilardba - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Út Wilardba - Page 2 Vote_lcapÚt Wilardba - Page 2 Voting_barÚt Wilardba - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Út Wilardba - Page 2 Vote_lcapÚt Wilardba - Page 2 Voting_barÚt Wilardba - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Út Wilardba - Page 2 Vote_lcapÚt Wilardba - Page 2 Voting_barÚt Wilardba - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Út Wilardba - Page 2 Vote_lcapÚt Wilardba - Page 2 Voting_barÚt Wilardba - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Út Wilardba - Page 2 Vote_lcapÚt Wilardba - Page 2 Voting_barÚt Wilardba - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Út Wilardba - Page 2 Vote_lcapÚt Wilardba - Page 2 Voting_barÚt Wilardba - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Út Wilardba

Go down 
+17
Greg Stanford
Cintia Thomson
William Quentin Watson
Larina Marley
Hannah McDowal
Solaria Luthia
Jacinta Hernandez
James Miller
Allison Diamond
Hannelori Sensui
Ophelia McCord
Ingrid Weiss
Nyxia Solaris
Alex Wilfred
Sindy Logan
Ted Forrester
Főmesélő
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 2 EmptyHétf. Jan. 11, 2010 4:09 am

*Kutyátsétáltat... Furcsa de tényleg így van. Közben úgy döntött, lenéz Wilardba, mivel régen volt arra felé. Már ha az egy hét az régnek számít. Neki végülis elég gyorsan múlik minden, és még dolga is sok van. Egy kis kikapcsolódás sosem árt. Farmernadrág, fekete póló felette egy farmer dzseki ami ki van cipzározva és egy sportcipő van rajta. Kutyája, Leny ott ugrál körülötte.
Nem siet, egyenlőre csak ballag. ígyis, minden egyes érdekes dolognál meg kell állni a kutyával. Társaságra nem igen számít ilyenkor, de ki tudja...*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 2 EmptyHétf. Jan. 11, 2010 4:13 am

*A kastélyból jön ki lelkesen tele energiával. Egy egybe részes sötétkék ruhát visel, aminek elég meredek a dekoltázsa, de őt láthatóan nem zavarja. Hozzá egy kis könnyű topánkát húzott, és vállára egy vastag fehér kardigánt terített. Jókedvének hangot adva dúdolgat, majd meglát egy távoli alakot aki nagyon emlékezteti őt valakire. El is indul felé, és közelebbre érve kiderül hogy jól láttam hiszen az ott Alex. A háta mögé óvatoskodik, majd egy lelkes sikkantással hátulról a férfi nyakába vetődik eltakarva annak szemeit.*
- Nah ki vagyok? *kérdezi gyermekies hangon, még a hangja is nevet.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 2 EmptyHétf. Jan. 11, 2010 4:18 am

*Sétálgat, sétálgat. Leny pedig előtte. Nem zavartassa magát, mivel nem észleli hogy valaki settenkedik utána. Alex is igazán jó kedvében van, úgy gondolta ma délutánra félreteszi a munkát és egy kicsit szórakozik. Már amennyit a kutya mellett lehet....
Közben arra lesz figyelmes, hogy valaki a nyakába ugrik... Sőt, még a szemét is befogják. Elvigyorodik, persze tudja kié ez a puha érintés és a vidám hang.*
-Hááát, nem is tudom.... Talán Hannelori? *Kérdi, miközben elveszi a kezet a szeme elől és megfordul. Tudta ő...*
-Szia! Hát te, mi járatban? *Érdeklődik, miközben egy pillantást vet a kicsit távolabb lévő kutyára.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 2 EmptyHétf. Jan. 11, 2010 4:21 am

*Nevetve ereszti el a férfit, és megáll vele szemben, miközben válaszol.*
- Nem ééééér. *durcáskodik nevető szemekkel.*
- Hát én tulajdonképpen Wilardba készültem, kíváncsi vagyok mennyit változott mióta itt voltam. Nem volna kedves elkísérni a tündéri kiskutyáddal? *kérdezi, miközben a legtermészetesebb mozdulattal karol bele Alexbe és kezdi el lassan vonszolni magával.

//fagyás,//*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 2 EmptyHétf. Jan. 11, 2010 6:08 am

//Olvad//

*Ő továbbra is vigyorog, miközben Hannelorit figyeli. Bólint egyet.*
-De éééri! *Ha régi barátokról van szó, ő újra tizenévesnek érzi magát... Hát igen. Hannelorival már jó ideje ismerik egymást.*
-á, értem. De volna! Én is oda tartottam különben. *Már csak mosolyog, miközben Leny is visszatér gazdájához. A kutya, kicsit megszaglássza a nőt, de aztán újból előreszalad. Karját adja Hannelorinak, miközben tartsa a tempót. Nem kell húzni őt.*
-Várod már az órákat? *Kérdi hogy azért legyen téma is.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 2 EmptyHétf. Jan. 11, 2010 6:12 am

*Elvigyorodik.*
- Neem, akkor sem ér. *aztán annyiban hagyja, és egymás mellett sétálva haladnak tovább. A kiskutya nagyon édes.*
- Nahát valóban? Milyen véletlen szerencse. *mert persze hisz a véletlenekbe. Megigazítja a ruhája kivágását, hogy lehetőleg mellkasának díszít ne csodálhassa meg szabadon mindenki, majd az órás kérdésre válaszol.*
- Ö igen nagyon várom már. Annyira kíváncsi vagyok milyenek lesznek a diákok. *lelkesedik.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 2 EmptyHétf. Jan. 11, 2010 6:22 am

*Ő is vigyorog, ma tényleg egészen jó a kedve. Rá is hagyja Hannelorira ezt az "ér, nem ér" témát. Másra tereli a szót.*
-Igen, igen! Véletlen szerencse. *Egy pillanatra Lenyre pillant, de a kutya eléggé elvan magával. A választ hallgatja, és közben haladnak tovább.*
-Vannak jók is, rosszak is... Kinek hogy. Hát, majd meglátjuk mi lesz. Én egyenlőre semmi órát nem tartok.... *Elég neki az a sok teendő is, ami most van. Közben előre bök.*
-Merre is tartasz pontosan? *Kérdi kíváncsian, mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 2 EmptyHétf. Jan. 11, 2010 6:26 am

*Nevetve sétálnak, valahogy mint mindig Alex társaságában újra gyereknek érzi magát. Bár a kinézete már korántsem az.*
- Véletlen, na persze.És ezt ki hiszi el?*mosolyog, majd célját illetően válaszol.*
- Nem tudom, én csak elindultam, de mondjuk elmehetnénk a pagodába vagy valamit enni. Tényleg nem vagy éhes? *érdeklődik.*
- Rossz diák? A te pályafutásod alatt? Azt hittem megesküdtél magadnak hogy nálad sosem lesz rossz diák. *emlékszik vissza egy régi régi ígéretre, amit talán sosem vett komolyan egyikük sem.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 2 EmptyHétf. Jan. 11, 2010 6:35 am

*Jó hatással vannak egymásra. Továbbra is mosolyog, miközben hallgatja a nőt.*
-Vannak véletlenek. Mellesleg, én voltam itt előbb! Szóval, te követtél? *Vigyorog rá, ismét jön egy válasz. Persze rögtön megmondja a véleményét, mivel a kajálda nem rossz ötlet...*
-Azt hiszem, enni menjünk. Vacsoraidő van.*Bólint egyet, a szabad kezével a fejére csap. Hát igen, arról az ígéretről egy kicsit megfelejtkezett. *
-Hátőőő... nem is tudom hogy értettem...Belül mindenki jó... Vagyis nem teljesen. Na de mindegy, inkább hagyjuk.*Legyint, mert most már tényleg belemászott. Ebből most nem tud kikeveredni... Elgondolkodik és el is hallgat.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 2 EmptyHétf. Jan. 11, 2010 6:38 am

*Vigyorog, majd a követésre kissé bedurcázik.*
- Micsoda? Hogy én követtelek? Azért annyira nem vagy ellenállhatatlan hogy futkossak utánad, kedvesem.* hiába itt a szerelmes becézgetések náluk mit sem érnek, hiszen egyikük sem gondol úgy a másikra mint szerelme tárgyára..*
- Nem követtelek csak mivel észrevettem h erre tartassz, gondoltam miért ne mehetnénk együtt.*magyarázza rezzenéstelenül, majd élvezkedve nézi ahogy Alex belebukik a mondókájába. Imádja hogy ő az egyetlen aki zavarba tudja hozni a férfit.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 2 EmptyHétf. Jan. 11, 2010 6:48 am

*Továbbra sem tűnik el a vigyor az arcáról. Várja mit reagál Lori. *
-Hééé, azért ne durcáskodj. Csak hülyéskedtem. *Kacsint, és bólint egyet. Hát igen... régi jó barátok. Semmi több.*
-Értem. Hát, mégis jobb ketten mint egyedül.*Mondja egy kisebb vállvonással, és Lenyre pillant. Lassan már Wilardba érnek.*
-Akkor kajálda? Japán negyedben? *Kérdi, végül is neki mindegy hova mennek csak enni is lehessen. Szereti a hasát.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 2 EmptyHétf. Jan. 11, 2010 6:51 am

*Elneveti magát, ő nem képes haragudni senkire, főleg nem a gyerekkori legjobb barátjára..*
- Én? Durcázni? Soha! *utasítja el még a feltételezést is nevetve, majd a kajálásra bólogat, ő is szereti ám a pocakját, bár rajta jótékonyan sosem látszik meg mennyit képes megenni.*
- Jobb bizony.* ehhez nem fűz további kommentárt, hanem inkább gondolkodik.*
- Igen a japán negyedben van egy finom gyorskajálda. Elmegyünk oda? *érdeklődik miközben már teljesen Wilardban járnak.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 2 EmptySzer. Jan. 20, 2010 6:59 am

*Teddel érkezik meg a Wilardba vezető úthoz. Kicsit zavarodottak mind a ketten, még úgy tűnik egyikük sem jött rá, mért van ez így... Sindy azért megkérdezi.*
-Benned felötlött már az, hogy ez mért van? *Érdeklődik kisebb mosollyal az arcán, miközben kezében lévő peléjét simogatja. Érdekli mit gondol erről a fiú...*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Út Wilardba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 2 EmptySzer. Jan. 20, 2010 7:02 am

*Igen, ketten érkeznek illetve négyen.*
- Hát nem tudom. Gondolkodtam már rajta de, kicsit nehezen hiszem el hogy ez megtörténik velem * vallja be kis pírral az arcán, ami rá igazán nem jellemző.*
- Te mit gondolsz erről?* kérdez vissza miközben lassan eltűnik a pír az arcáról.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 2 EmptySzer. Jan. 20, 2010 7:09 am

*Kisebb mosollyal az arcán hallgatja Tedet, miközben Wilard felé igyekeznek.*
-Értem. Nem is tudom hogy jó vagy rossz hatással vagyok-e rád. *Nem teljesen komolyan mondja. Kicsit... Közben Ted vissza is kérdez amire elgondolkodik. Gondolkozott-e már rajta? Így még nem teljesen... de arról hogy Ted nagyonjópasi és hogy tudná szeretni arról igen... Talán ez összefügg?*
-Hát igazából nem tudtam még rájönni mindenre. *Hatásszünet. A pírt nem veszi észre, mivel elég sötét van és csak pár lámpa világít.*
-De szerintem rá fogunk jönni mind a ketten. *Mosolyodik el ismét, továbbra is a pelét simogatva. Fekete szemeivel néha Tedet fürkészi, de azért az utat is figyeli. Bár akkor is a szeme sarkából...*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Út Wilardba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 2 EmptySzer. Jan. 20, 2010 7:26 am

*Még jó hogy kezd sötét lenni.*
- Hát inkább jó hatással ahogy elnézem. *mondja tőle szokatlan lágy hangon.*
- fogalmam sincs miért érzem úgy hogy jobb ember vagyok ha veled vagyok. Pedig én nem akarok jó lenni, és rossz vagyok.*fejti ki a lánynak, miközben arra gondol, hiba-e beleszeretni egy prefibe és úgy egyeltalán szerelmesnek lenni.*
- Hát remélem rájövünk .*mondja de ő már rájött, csak fél bevallani magának na és persze a lánynak is.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 2 EmptySzer. Jan. 20, 2010 7:32 am

*Tednek csakis ez a szerencséje.*
-Akkor jó. *Mondja kisebb mosollyal, miközben tovább hallgatja a fiút. Bólint. Megérti...* Értem én. Attól még nem leszel jó... ugyan az vagy, csak valami megváltozott... *Kicsit eltöpreng ezen, miközben lassan már Wilardba is vannak. Ha nem jönnek rá, remélhetőleg Ted bevallja... Bár már Sindy sem jár túl messze tőle.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Út Wilardba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 2 EmptySzer. Jan. 20, 2010 7:34 am

*Áldott sötétség, az ember legjobb barátja.*
- Hát igen ez az hogy valami megváltozik de nem tudom mi. És nem akarom hogy megváltozzon de mégsem tudok mit csinálni mert mindig változik valami.*nagyon közel jár ahhoz hogy kibökje, de fél vajon mit reagálna a lány. Közben már valóban Wilard határán járnak innen már egyenesen a tóhoz mennek.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 2 EmptyPént. Jan. 22, 2010 3:12 am

*Liza útközben még válaszol Scott kérdésére.*
-Nem én még nem jártam ott.Még,hisz nemsokára ottleszünk.*Ezt mosolyogva mondta a fiúnak,miküzben Alexet figyeli.*
-Látom a kutyus már tudja az utat,olyan határozottan fut előttünk.Te jártál már ott?*Ő is felteszi a kérdést Scottnak.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 2 EmptyPént. Jan. 22, 2010 3:24 am

*Lassan Wilardba érnek. Út közben persze társalognak és Scottnak is kezd jobb kedve lenni.*
-Akkor épp ideje. *Mondja egy kacsintás kíséretében, és Alex után néz. Bólint egyet Lizának* Igen, ismeri már. Amúgy voltam egyszer kétszer... jó hely. *Közben már Wilard főterén járnak. *
-A főtérről merre? Van japcsi negyed is... De szerintem maradjuk a rendesnél. Amúgy, éhes vagy? *Érdeklődik közben, kezd tényleg feldobódni. Liza jó hatással van rá.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 2 EmptyPént. Ápr. 30, 2010 5:17 am

*Lassan a Wilard felé vezető útra érünk. Egy kisebb ideig nem szóltam semmit, majd rájöttem hogy ez így nem lesz jó. Felvetettem egy jó -reméljük hogy az- ötletet.*
-A japán negyedbe van egy Pagoda... azt mondják ott jó teát adnak és sok a választék. *Pillantottam Ingridre, miközben halványan elmosolyodtam. Szerencse, hogy nem tart olyan túl sokáig az út Wilardba. Még csak az kéne hogy lejárjam a lábam... mellesleg tudom, hogy lusta vagyok, dehát nem tehetek róla. Úgy ahogy arról sem, hogy nincs jó kedvem. Mi olyan meglepő ezen? Famine-s vagyok...*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 2 EmptyPént. Ápr. 30, 2010 5:23 am

*Figyel a fiúra és pislog. Belül azért még mardossa a fiú hangneme. *
-Oké, jó ötlet. *Kacsint egyet és óvatosan tipeg, nehogy elessen. Majd óvatosan a szeme sarkából figyeli a fiút. ~Vajon mi történt vele? ~ Gondolkodik el kicsit letörve. Múltkor még nem volt ilyen James. *
Vissza az elejére Go down
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 2 EmptyCsüt. Május 13, 2010 1:59 am

*Nem is tudom mit gondoltam. Talán azt, hogy összefutok valakivel és nem kell egyedül bóklásznom. Talán... sőt... biztos, hogy ezt gondoltam. azt hittem mindig és mindenhol összefuthatok valakivel aki elkísér majd, esetleg ajánl valami jó helyet. De rá kellett jönnöm ez nem olyan mint egy mese vagy hasonló. Néha igen is egyedül kell boldogulni. És most itt az idő, hogy egyedül eltaláljak a városba vagy faluba vagy mi ez... őszintén nem érdekel, hogy mi is ez.
Talán... talán jobb is így, hogy egyedül vagyok. Sikerül végre kicsit kiszellőztetnem a fejemet, és... szeretem ha önállónak érezhetem magam. ez egy ilyen hülyeség... egyesek szerint, de... jó érezni néha, hogy mire képes egyedül az ember. Igen... jó ez így!

Így hát elindultam szépen Wilard felé az úton, nem nem a sárga köves úton hanem csak úgy simán, és nem is piros cipellő volt rajtam. Nem... most egy szürke-fehér tornacipő, egy farmernadrág, és egy lila háromnegyedes ujjú felső van rajtam. Hajam pedig... kiengedve, így a néha néha érkező széllöketek örömüket lelhetik az összekócolásában, ami engem roppantul idegesít, és nem győzöm megigazítani. Utálom ilyenkor a szelet...*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 2 EmptyCsüt. Május 13, 2010 2:14 am

*A kastélyból kiérve elgondolkodtam. Már egy jó ideje untam magamat, mondjuk, ebéd óta. Még délbe lementem kajálni, aztán csak bolyongtam a kastélyban. Gondoltam, majd lemegyek egy kicsit a sportcsarnokba és edzek egy kicsit, de a végén elment attól is a kedvem. Végül kiléptem az udvarra. Nem voltam egyedül, több diák is kinn bóklászgatott. Megálltam az ajtóba, körülnéztem. Amúgy, farmer térdnadrágban, kedvenc fekete-fehér DC cipőmben és egy kék pólóban voltam. Pálcám jól láthatóan most is a hátsózsebemben. Kivételesen, egy fekete napszemüveg is volt a fejem tetejére biggyesztve, amit mikor kiértem felvettem.
Mivel az udvaron, senki ismerőst nem találtam, így elindultam csak úgy céltalanul. Végül a Wilardba vezető úton találtam magam. Hogy mért is? Gondoltam, a főtéren vagy valahol úgyis van valaki és talán még Cassyval vagy valami más ismerőssel is, összefuthatok. Kicsit sietősebbre vettem a lépteim, hiszem már három óra is elmúlt, és azért nem tervezem olyan túl sokáig kinn maradni. A nagy sétálás közben észrevettem, hogy nem is vagyok egyedül. Majdnem elmentem Sally mellett úgy, hogy nem is vettem észre. De mégis. Egy halvány mosoly jelent meg az arcomon.*
-Á, kit látnak szemeim! *Mondjuk, ma egészen jó a kedvem. Bár… nem mindegy, hogy kivel.* Nem gond, ha csatlakozom? *Mért is köszönnék? Az meg már minek? Mellé szegődöm, közben a kezeim a zsebeimbe dugom. Nem tudom, hogy Ő mit gondol rólam. Mindössze kétszer találkoztunk, akkor is, az egyik alkalommal nem voltam a legjobb passzban…*
Vissza az elejére Go down
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 2 EmptyCsüt. Május 13, 2010 4:18 am

Már kezdtem belenyugodni, sőt egészen élveztem azt a gondolatot, hogy egymagamban sétálgatok. De ekkor elsétál mellettem James. Nem akartam utána köszönni, kicsit reménykedtem benne, hogy nem fordul vissza, de visszafordult. És mosolygott. Úgy érzem nincs is ennél szebb ajándék. Ha egy pasi mosolyog. Komolyan... szerintem kivétel nélkül minden pasinak aranyos a mosolya. Ehhez már csak az kell, hogy jól nézzen kis és kész. De... ilyenről gondolkozni... kicsit szánalmasnak érzem magam. Viszont ez van. Ha ilyen vagyok hát így jártam. Így szeressen engem mindenki.*
-Ohh... szia James! Mi járatban errefelé? *Köszönök neki, ugyan ő nem köszönt nekem, de hát... legalább hozzám szólt. ezt sikerélményként jegyzem be a kis noteszkémbe ami az agyamban található. Bár... elég vékonyka szegény. Hiába néha borzasztóan lyukas tud lenni az agyam. És most úgy tűnik nem nekem kell megkérdeznem, hogy csatlakozik-e. Remek!*
-Persze! Éppen csak sétálni volt kedvem, és mivel nem találkoztam senkivel út közben úgy döntöttem egyedül jövök. De azért örülök, hogy itt vagy. Így talán nem tévedek el. Bár... nem tudom te mennyire ismered a helyet, de gondolom jobban, mint én. sőt biztos, hogy jobban...*Lehet, hogy sokat beszélnék? Lehet, hogy idegesíti? Hát... elvégre ő akart csatlakozni akkor vállalja a következményeket nem?*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Út Wilardba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Út Wilardba
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: