Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapCassidy Heyes lakása - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Cassidy Heyes lakása - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Cassidy Heyes lakása - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Cassidy Heyes lakása - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Cassidy Heyes lakása - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Cassidy Heyes lakása - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Cassidy Heyes lakása - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Cassidy Heyes lakása - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Cassidy Heyes lakása - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Cassidy Heyes lakása - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Cassidy Heyes lakása - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Cassidy Heyes lakása - Page 2 Vote_lcapCassidy Heyes lakása - Page 2 Voting_barCassidy Heyes lakása - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Cassidy Heyes lakása - Page 2 Vote_lcapCassidy Heyes lakása - Page 2 Voting_barCassidy Heyes lakása - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Cassidy Heyes lakása - Page 2 Vote_lcapCassidy Heyes lakása - Page 2 Voting_barCassidy Heyes lakása - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Cassidy Heyes lakása - Page 2 Vote_lcapCassidy Heyes lakása - Page 2 Voting_barCassidy Heyes lakása - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Cassidy Heyes lakása - Page 2 Vote_lcapCassidy Heyes lakása - Page 2 Voting_barCassidy Heyes lakása - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Cassidy Heyes lakása - Page 2 Vote_lcapCassidy Heyes lakása - Page 2 Voting_barCassidy Heyes lakása - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Cassidy Heyes lakása - Page 2 Vote_lcapCassidy Heyes lakása - Page 2 Voting_barCassidy Heyes lakása - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Cassidy Heyes lakása - Page 2 Vote_lcapCassidy Heyes lakása - Page 2 Voting_barCassidy Heyes lakása - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Cassidy Heyes lakása - Page 2 Vote_lcapCassidy Heyes lakása - Page 2 Voting_barCassidy Heyes lakása - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Cassidy Heyes lakása - Page 2 Vote_lcapCassidy Heyes lakása - Page 2 Voting_barCassidy Heyes lakása - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Cassidy Heyes lakása

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Cassidy Heyes lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassidy Heyes lakása   Cassidy Heyes lakása - Page 2 EmptyKedd Ápr. 19, 2011 5:50 am

- Hát remélem. Bár addig még van egy kis időm, hogy megtanuljam. *Vonja emg a vállát. Annyira egyébként nem izgul, lehet még utóvizsgázni is, bár az annyira nem vicces.*
- Jó, hát alap dolgokat én is meg tudok csinálni. De asszem jó lesz, ha elkezdek főzni tanulni. *Mosolyodik el. Annyira jó érzés számára, hogy megölelheti, megérintheti, megcsókolhatja Cassidyt.*
- De akkor is én hoztam fel a témát. *Vigyorodik el gonoszul, majd bólint egyet.*
- Igen, én is azt hiszem. Bár nem gondoltam volna, hogy ez lesz a vége. *Bár kifejezettem pozitív és kellemes vég lett belőle.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Cassidy Heyes lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassidy Heyes lakása   Cassidy Heyes lakása - Page 2 EmptyPént. Ápr. 22, 2011 6:09 am

- Meg fogod, és az a vizsga sem fog kifogni rajtad. - mondom bíztatóan, majd kissé gonosz mosolyra húzom a szám. Eszembe jutott valami nagyon aljas, amit mindjárt ki is mondok, kellemestlen mosollyal az arcomon.
- Csináljuk azt, hogy ha átmész azokon a vizsgákon, akkor elviszlek valahova, de ha megbuksz....minimum hatfogásos királyi vacsorát kell főznöd nekem - adom elő az ajánlatom, amit a helyzet komolytalanságához képes komolyan is gondolok. A kijelentésre elvigyorodom, minden pasihoz a gyomrán át vezet az út, tartja a mondás, de azért akadnak kivételek is, mint jómagam. Kicsit több kell egy finom ebédnél hogy valaki elérje hogy akarjam, és meg akarjam tartani. Még azt sem tartom biztosnak hogy Sandra képes lesz-e huzamosabb ideig kibírni mellettem, hisz voltaképp csak aludni járok haza.
- Hát igen, látszik melyikünknek volt fontosabb ez - kuncogok fel, mert nem rosszból mondom, csak kedvesen szurkálódok, ez a részem, el kell fogadni.
- Én sem gondoltam, bár elég valószínű volt, hogy előbb utóbb idáig jutunk - húzom magamhoz még jobban Sandrát, egy újjabb csókért, amolyan repetáért. A jóból sosem árt a sok, és ha már itt vagyunk... miért ne?
- Akkor ezt a kimenetelt vehetem úgy hogy megpróbáljuk így.. együtt? - érdeklődöm, mert akkor kiakasztom magamra a foglalt, táblát.
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Cassidy Heyes lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassidy Heyes lakása   Cassidy Heyes lakása - Page 2 EmptyPént. Ápr. 22, 2011 11:03 pm

*Az ötletre elvigyorodik, majd fejet csóvál.*
- Hm, rendben. De akkor már most kezdj el gondolkodni, hogy hová menjünk, mert már csak azért sem fogok megbukni. *Ölti ki a nyelvét a férfire. Abban még ő sem biztos, hogy hogyan fogja ezt az egészet kezelni, mert azt tudja, hogy Cassidynek nagyon fontos a munkája, neki is ott vannak a diákok, meg az egyetem... Hát az biztos, hogy nem lesz könnyű.*
- Ehh, bár az is igaz, hogy te tettél pontot a végére, na... *Fejet csóvál, valószínűleg ezt a szurkálódást jobb lesz, ha megszokja. Amúgy meg visszacsókol, mert mér' ne?*
- Hát... azt hiszem, hogy veheted. *Vigyorodik el, majd ad egy puszit Cass szájára.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Cassidy Heyes lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassidy Heyes lakása   Cassidy Heyes lakása - Page 2 EmptySzomb. Május 07, 2011 5:01 am

Én is elmosolyodom, el bírnám érni hogy megbukjon azon a vizsgán, de nem leszek ilyen aljas, inkább bevállalom hogy elviszem valahova, végül is, megtenni megtehetem, nem akadályoz benne senki.
- Majd ráérő öt percemben gondolkodom hogy mi lenne a legmegfelelőbb egy tanárnéninek - mosolyodom el, nem hinném hogy egy az ízlésünk a kikapcsolódásról. Nekem eléggé más az ízlésvilágom, és még a gondolattal is barátkoznom kell hogy barátnőm legyen. Lehet hogy ezt nem kéne erőltetni? Fogalmam sincs mit akarok.
- Én már csak ilyen vagyok. Szeretek mindennek pontot tenni a végére - eresztem el a nőt, azért kicsit kezdek túlzásokba esni. Nem akarok elsietni semmit, vagy elkapkodni, szeretném ha ez most összejönne.
- Hm, nem vagyunk egy kicsit gyorsak? - érdeklődök, nekem lassú, nyugis kapcsolatindítás kell, mert a végén még felrúgok mindent, és nem lesz semmi. Pedig kivételesen én is akarom.
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Cassidy Heyes lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassidy Heyes lakása   Cassidy Heyes lakása - Page 2 EmptyVas. Május 08, 2011 10:04 am

- Rendben, de mondjuk egy edzőterembe nem szeretnék menni. Vagy valami auror kiképzési izére. Remélem nem ilyesmit találsz ki. *Ő valami étteremre, sétára, vagy ilyesmire gondolt.*
- Akkor jó. *Mikor a férfi elengedi, hátrál egy lépést. Nagyon fura az egész.*
- Nem tudom. *Vonja meg a vállát a kérdésre.*
- Azt tudom, hogy kedvellek, nagyon is, de ezeket már mondtam. Nem tudom, nekem mi a gyors, úgyhogy... ha úgy érzed, neked idő kell, akkor én várok amíg sikerül elrendezned magadban a dolgokat. Elhiszem, hogy fura a helyzet, nekem is, de főleg neked. *Ő sem szeretné, ha ebből nem lenne semmit... Mert már régóta várt erre, rossz lenne, ha éppen most ütne be a krach.*
- Viszont azt hiszem ideje mennem... biztos még sok dolgod van... *Kicsit feszélyezve érzi magát, nem tudja, akkor most mi is lesz, hogy is lesz.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Cassidy Heyes lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassidy Heyes lakása   Cassidy Heyes lakása - Page 2 EmptyHétf. Május 16, 2011 3:23 am

- Azért ennyire ismerem már a nőket, hogy ne egy ilyen helyre vigyem őket. Ha kondizni akarok, azt lerendezem a minisztériumban, leátkozom pár kezdő fejét, és megvan a boldogságom - húzom mosolyra ajkaim, mivel valóban szokott erre példa lenni, hogy a velem való vita a párbajteremben ér véget, általában úgy, hogy én nyerek. Nem éri meg nekem vissza szövegelni.
- Nem is arról van szó. Én is kedvellek téged, ha nem kedvelnélek nyilvánvaló hogy nem csókoltalak volna meg... csak nem akarok kapkodni, nekem...tér kell, hogy ezt megszokjam. Tudod, milyen magányos típus vagyok, merőben új nekem ez az egész helyzet - magyarázom és egyik kezemmel megsimítom a nő arcát, kedves mosollyal, amit nagyon ritkán láthatnak tőlem.
- Rendben, akkor menjünk a dolgunkra és mondjuk találkozzunk hétvégén, addigra túl leszel a vizsgákon és főzhetsz nekem - vigyorodom el gonoszkásan, mert tudom hogy ezzel arra fogom ösztönözni hogy ne bukjon meg, de azért mégis... jó lenne. Lassan az ajtóig kísérem ha menni akar, és egy lassú, mély csókkal búcsúzom tőle.
- Hát akkor sok sikert a vizsgákhoz és... várom a hétvégét - intek utána, és egész addig az ajtóban maradok, míg el nem tűnik. Merengve nézek utána...
- Szép volt Cassidy... - jegyzem meg magamnak, aztán magamra zárom az ajtóimat.

//Köszöntem//
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Cassidy Heyes lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassidy Heyes lakása   Cassidy Heyes lakása - Page 2 EmptyKedd Május 17, 2011 6:23 am

- Akkor jó. Már megijedtem. *Akkor ő nem fog. Nem akar leátkozott fejű lenni.*
- Persze, megértelek. És ígérem, nem fogok állandóan a nyakadon lógni, mert egyébként sem vagyok az a fajta. Nekem is fura ez a helyzet... még meg kell szoknom, hogy nem egyedül vagyok, hanem van valaki, akinek fontos lehetek, és aki fontos számára. *Elég érdekes, nem igazán alakított ki barátságokat a tanári kar tagjaival. Mindenkivel jóban van, néha vált velük pár szót, de nem jár velük sehová. Egyébként meg nyugtázza, hogy tetszik neki, amikor a másik mosolyog.*
- Rendben. Főzök neked. *Sóhajt egyet. Ha átmegy, akkor is. Már csak valami egyszerűt kell találnia. *Elindul az ajtó felé, majd a küszöbön megáll, és visszacsókol.*
- Köszi, én is. Jobban, mint a vizsgákat. *Mosolyodik el, pár lépés után még hátrafordul, int egyet, majd vidáman elindul az iskola felé. Szép ez a nap.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Cassidy Heyes lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassidy Heyes lakása   Cassidy Heyes lakása - Page 2 EmptyPént. Jún. 24, 2011 6:25 am

Vizsgaidőszak pipa, úgyhogy most már van ideje főzni. Mivel hiteles akar maradni, ezért az alapanyagokat magával hozta, nehogy megvádolják, hogy úgy rendelte a kaját. Van nála hús, burgonya petrezselyem, fűszerek, amiből már nem nagy dolog kitalálni, hogy mit fog főzni. Reméli, hogy Cassidy itthon van, mert nem szólt neki az érkezéséről. Bár lehet, hogy nem ártott volna, de most már mindegy. Kissé izgatottan bekopog. Egyébként térdig érő farmernadrágot, és egy kényelmes felsőt vett fel. A lábán gy fehér szandál, a haja copfba fogva.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Cassidy Heyes lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassidy Heyes lakása   Cassidy Heyes lakása - Page 2 EmptyPént. Jún. 24, 2011 8:05 am

Fáradtan heverek félig meddig már szundikálva a kanapén, körülöttem akta kupacok, egymás hegyén hátán, plusz pár sörös üveg, de amúgy rend van, ezeket is csak össze kell kapkodni, de ki ér rá ilyesmire, mikor nagyban dolgozok? Rohadt ügy, csak nem jutok vele előrébb, és annyira meg akarom oldani hogy inkább szabadidőmben is ezen járatom az agyam. mert elegem van hogy semmit nem tudunk előrébb lépni. Szóval most kibitoroltam az összes aktát Lace-től, és itt terülnek el körülöttem. A kopogást meghallom, de túl lusta vagyok, remélem hogy inkább elmegy... Aztán nagy nehezen rászánom magam hogy feltápászkodjak. Szakadt fekete farmerem, megindul, lefelé, így visszarántom, és beljebbi pöcökbe állítom az övem. Pólót nem vettem fel itthonra, mert minek? Ugyanígy a papucs is. Kislattyogok, szám szélén egy cigivel, enyhe borostás képpel az ajtóhoz. Meglepődök mikor meglátom ki az, de aztán a szatyrok láttán elvigyorodok.
- Sandra... kerrülj csak beljebb, elnézést a rendetlenségért, nem vártam vendéget - állok félre hogy beljebb lépjen, majd követem. Gyanítom a konyhámat keresi.
- Nem sikerültek a vizsgák? - mosolyodom el.
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Cassidy Heyes lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassidy Heyes lakása   Cassidy Heyes lakása - Page 2 EmptyPént. Jún. 24, 2011 8:42 am

*Már lassan azt hiszi, hogy nem fogják kinyitni neki az ajtót.*
~Lehet, hogy nincs is itthon?~ *Fordul meg a fejében, de azért még vár egy kicsit. És végreee. Ajtó nyitódik, és jééé, egy félmeztelen aurorparancsnok. Sandra kicsit meg is lepődik, de aztán összeszedi magát.*
- Szia, semmi gond. *Rázza meg a fejét. Nála sem mindig van rend, sőt soha. A konyhát meg könnyűszerrel megtalálja, le is pakolja a zacskóit.*
- De, sikerültek. Mind. A legrosszabb hármas lett, a többi négyes, meg ötös. *Közben előszedi a húst, meg a krumplit.*
- Csak gondoltam megleplek egy vacsorával. Vagyis... megpróbálkozom vele. Úgyis sok a dolgod, gondolom, olvastam a Prófétában a betörésről. De... dolgozz csak tovább, látom még van egy csomó papírod... *Hát igen, eléggé feltűnő a túlzsúfolt nappali.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Cassidy Heyes lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassidy Heyes lakása   Cassidy Heyes lakása - Page 2 EmptyPént. Jún. 24, 2011 9:14 am

Ahogy beér a konyhába és szétpakolászik, enyhe döbbenettel figyelem, mit csinál. Olyan, szokatlan jelenség hogy az én konyhámban, az én házamban, valaki főzni akar. Nekitámaszkodok az ajtófélfának, onnan figyelem a tevékenységét, krumpli, eddig remek, de mi lesz a többiből?
- Oh, ez nagyon kedves tőled. ÉS mi jó lesz a vacsora? - érdeklődöm, mert az alapanyagok, amik sorra kerülnek ki az asztalkámra, nem nagyon mondanak semmit hogy mi lesz ha összeállnak kész kajává. Sült hús, krumplival? Nem hangzana rosszul. Látom hogy kissé zavarba jön, így visszamegyek a nappaliba, és magamra kapom az ingem, ami kivételesen halványkék, halovány csíkokkal. Inkább ing és póló párti vagyok. Aztán gondolok egyet, és levetem az inget, és inkább ilyen fekete trikót veszek elő, úgyis melegem lenne ingben. Nah meg azért nem utolsó sorban egy hangyányit felvágni is kell, a barátnő előtt. Ennél a gondolatnál ismét beledermedek a gondolatba. Barátnő? Nekem? A jelek szerint szépen feltalálja magát a konyhában. Visszatérek, de papucsot nem veszek fel, minek?
- Áh, hagyjuk a csudába, mára eleget vessződtem már velük, kezdem unni őket, és az aurorok se tudnak normálisan jelenteni bármit is - legyintek, és letelepedek a konyha asztalhoz, hogy itt legyek ha valami segítség kell.
- Szereted a vörös bort? - kérdezem, mert az van itthon. Ha nem, akkor leszaladok a közeli kis boltba valami másért, ezen igazán nem múlik.
- Vagy még gyümölcs lé van, de azt nem hiszem hogy illene a vacsihoz.
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Cassidy Heyes lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassidy Heyes lakása   Cassidy Heyes lakása - Page 2 EmptySzomb. Jún. 25, 2011 8:16 am

*Nem igazán figyeli, mit csinál Cassidy, na jó, talán néha odapillant. A trikóra elmosolyodik, de inkább folytatja a vacsora készítését. Tálakat vesz elő, az egyikbe beleteszi a krumplit, a másikba a húst. A krumplihoz vesz még elő egyet, majd félreteszi. Keres egy tepsit, amibe beleteheti a húst, amit előtte be is fűszerez, majd önt egy kis olajat a tepsi aljába, és abba pakolja a húst.*
- Hát hoztam csirkehúst, meg krumplit, gondoltam sülthús lesz petrezselymes krumplival. Ha neked az megfelel. *Mert ha úgy van, akkor kitalál mást is, de nem túl nagy a repertoár, amit meg tud főzni. Közben elkészül a hússal, amit be is tesz sülni. Jöhet a krumpli. Azzal odatelepszik Cassidy mellé, és elkezdi pucolni.*
- Nem csodálkozom, én sem szeretem az adminisztrációt. *Mosolyodik el. Hát igen,a tanároknak is van papírmunka, csak talán nem ilyen sok.*
- Persze, jó lesz. *Bólogat, nem kell miatta fáradozni.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Cassidy Heyes lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassidy Heyes lakása   Cassidy Heyes lakása - Page 2 EmptySzomb. Jún. 25, 2011 9:08 am

Figyelem, hogy miben ügyködik. Úgy tűnik beigazolódik a sejtésem, hogy ebből sült husi lesz, ami nem baj, mert szeretem. Szakértő szem láthatja, hogy azért szoktam használni a konyhát, a tepsi oldalán, vagy éppen az alján kis karcolások vannak.
- A sült csirke szerintem tökéletesen jó lesz. Szeretem a szárnyasokat, de csak sülve - mosolyodom el, és látom, hogy berakja lassan sülni. Megcsodálom az elém táruló formás fenekét, ahogy a sütőhöz hajol. Naná, hogy megnézem magamnak, elég férfiből vagyok ehhez. Ahogy letelepedik, kinyújtom a lábam, hogy valamiképp mindenképp hozzámérjen. Nem segítek benne, a végén még azt hinné tudok magamra főzni.
- Nem is jó az. A legtöbb meg úgyis csak papírpazarolás, értelmes kevés van köztük. - legyintek, nem akarok dolgozni, azt még csinálhatom éppen elégszer. Élni is kellene, és gondoskodni róla, hogy minderről senki se tudjon. Még. Nem akarok semmit elkiabálni, amíg az nem biztos, így a kapcsolatomat sem Sandrával.
- Remek, akkor majd ha kész vagy felhozom a pincéből, addigis hidegen van - biccentek, és figyelem az ügyködését.
- Mesélj valamit. Mi hír az iskolában? Meg veled?
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Cassidy Heyes lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassidy Heyes lakása   Cassidy Heyes lakása - Page 2 EmptySzomb. Jún. 25, 2011 9:16 am

* Igazándiból nem is figyeli, hogy mi mennyire karcos, vagy sem, csak teszi a dolgát, és ügyel, hogy ne rontson el semmit. nem akar felsülni, az már egyszer biztos.*
- Akkor jó, mert mást úgysem kapsz. *Vigyorodik el, kell néha a viccelődés is. Közben a krumpli pucolásával és darabolásával foglalkozik. Nem is akarja, hogy a másik segítsen neki, ez amolyan bizonyítás, hogy igen, mégis tudok főzni. A lábkinyújtásra meg elmosolyodik, de nem szól semmit.*
- Rendben. *Bólint egyet, majd a kérdésre megvonja a vállát.*
- Semmi különös. Vizsgaidőszak ott is, tehát bolondokháza. Bár eddig nem sokat jelentkeztek tájrajz vizsgára, még megúsztam. Majd az utolsó napokban fog jönni a tömeg, hogy naaa, hadd férjek még bele. *Mosolyodik el. De nem baj, felkészült az ilyesmire is.*
- Velem semmi, most kipihenem a vizsgaidőszak fáradalmait, túlélem még a vizsgáztatást, és utána megpróbálok tényleg pihenni. Bár nem tudom mihez kezdek a nyáron, lehet, hogy kis időt haza is kellene menni, meg aztán nem akarok az iskolában lakni. *Húzza el a száját, mert ugye saját lakása nincs, két hónapra meg nem akar bérelni.*
- És veled? Haladtok a betöréses üggyel? *Nem akar államtitkokat, csak érdeklődik.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Cassidy Heyes lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassidy Heyes lakása   Cassidy Heyes lakása - Page 2 EmptyHétf. Jún. 27, 2011 4:53 am

/Csak hogy szép napod legyen (:/

Kis mosolygással figyelem, ahogy dolgozgat, és magamban ismét csak elámulok, hogy ez mindez velem történik meg. Lassan ideje lenne már ha tudatosulna, de olyan nehezen megy.
- És ha én mégis másra vágynám, akkor mivan? - dobom vissza a kérdést, mert szerintem ő is pontosan tudja, hogy nem a kajára gondoltam, hanem..khm... másra.
- Ez valami örökletes tipikusan diák cucc. Emlékszem annak idején, amikor vizsga időszakok voltak, én is mindig az utolsó előtti pillanatban estem be, hogy hadd én is. Általában befurakodtam, de volt olyan szemét profom, aki nem engedett be, és majdnem megbuktam emiatt - szólal meg, mivel mostmár elég nosztalgikus az emlék.
- Emlékszem, azt is kijelentette, hogy sosem értem oda pontosan, hogy belőlem soha nem lesz auror, és felejtsem el a továbbképzőt - mosolygok, mert lám, mégis csak itt vagyok, és egyszer találkoztam újra azzal a profommal, és nem átallottam az orra alá dörgölni, hogy naaa ki vagyok ééén?
- Jah igen, most vannak a sulis vizsgák is - biccentek. - Hazamész németbe a családodhoz? - kérdezem kissé furán. Nem akarom hogy elmenjen, na. Olyan jó hogy ilyen közelségben van hozzám, mi lenne ha németbe lenne? Bár... úgyis volt róla szó hogy bemutat a szüleinek, csak hogy mit kezdenek velem. Hát, khm, megnézném.
- Hát nem nagyon, annak az istenverte szőke nőnek, úgy ahogy van nyoma veszett. ÉS erősen úgy tűnik hogy priusza sincs sehol, mert más országok sem tudtak semmi anyagot előkeríteni. - sóhajtok fel.
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Cassidy Heyes lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassidy Heyes lakása   Cassidy Heyes lakása - Page 2 EmptyHétf. Jún. 27, 2011 7:47 am

//Már az. ^^ "Láss csodát, láss ezer csodát" hangulatom van. Very Happy//

*Ő pedig töretlenül pucolja a krumplit, meg darabolja, lassan már elfogy, nem hozott túl sokat csak hogy kettőjüknek elég legyen. Amikor megvan vele, elővesz egy fazekat, varázsol bele vizet, majd beleönti a krumplit, és rápöcköl egyet a fazékra, mire melegedni kezd benne a víz. Tesz bele a sót is, majd visszaül az asztalhoz és elkezdi darabolni a petrezselymet.*
- Hm... hm... meggondolandó. *Mondja vigyorogva, miközben áthajol az asztalon, de aztán visszaül. Igen, ő sem a kajára gondolt.*
- Áh, akkor te is ugyanolyan lókötő diák voltál. De én egyébként szeretem őket. Van pár szorgalmas, meg próbálok elnéző lenni, hiszem tudom, hogy milyen folyton készülni, vizsgázni. *Majd a következőre megint elmosolyodik.*
- Hát igen, aki tehetséges a munkájához, az nagyképűsködhet. *Majd végez a petrezselyemmel is, feláll, megnézi a húst, meg a krumplit, de még egyik sem jó, bár a sült csirke illata érezhető már a konyhában.*
- Igen, minden nyáron haza szoktam menni. Baj? *Pislog a másikra. Fura, hogy nem csak magára kell gondolnia, hanem Cass-re is.*
- És most mi lesz? Vártok valami következő betörésre?
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Cassidy Heyes lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassidy Heyes lakása   Cassidy Heyes lakása - Page 2 EmptyHétf. Jún. 27, 2011 8:26 am

Nézem, ahogy felteszi a krumplit főni, nem lesz ez oylan rossz, én érzem. Bár ennyire kiterjed az én szakácstudományom is, bár ezt, mint már emlegettem, igencsak jól titkolom. A petrezselyem aprításra sem szólalok meg, nem szeretem azt a zöldséget, túl macerás vele bánni, és nincs jó szaga, viszont a kajába meg kell.
- Akkor gondold meg jól, mert egyetlen ajánlat, csak mára - kacsintok a nőre. Igen, a dekoltázs is formás, nem tartom igazságosnak hogy az iskola rejteget magában ilyen kincseket. Ez több mint felháborító.
- Az voltam, még csak jól sem tanultam, de már negyedikben tudtam mi leszek ha nagy leszek, és íme az lettem. Amúgy nem nagyképűsködés volt, hanem pusztán elégtétel számomra, hogy annak a profnak a lehúzásai ellenére is elértem amit akarok - mosolyodom el, kissé, de árnyék suhan végig az arcomon, jól emlékszem még, miért határoztam el, hogy mi leszek. Ezt senki nem tudja, még bent sem.
- Nem, nem különösebben baj, csak akkor nélkülöznöm kell téged, és ez nem oylan jó hír nekem - mondom ki őszintén. De végül is... elmehetek ám én is, könnyedén kiderítem hol laknak Bergerék, és voálá.
- Nem tudom, nyomozunk, keresünk, kutatunk. Amit csak meg tudunk tenni.
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Cassidy Heyes lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassidy Heyes lakása   Cassidy Heyes lakása - Page 2 EmptyHétf. Jún. 27, 2011 8:50 am

*A petrezselyemmel is hamar végez, amihez vesz egy serpenyőt, amibe belepakolja és önt rá egy kis olajat. Közben a krumpli már lassan megfő, egy pöccintéssel eloltja a tüzet, majd egy másikkal eltünteti a vizet, majd a petrezselymet is megpirítja kicsit, és beleönti a krumplit. Összekeveri, és már kész is. A hús még sül, tehát visszaülhet megint.*
- Hát, nem is tudom... ha csak mára szól az ajánlat... *Vigyorog továbbra is, de aztán inkább csak mosolyog.*
- És az lettél. Látod, jó példa lehetsz a diákjaimnak. A kitartóság mintapéldája... aki elérte célját. Látod, példakép lehetsz. *Mosolyog a férfire. A háttérinfókról meg ő sem tud ugye.*
- Hát, ha annyira hiányoznék, mint mondod, akkor velem jöhetnél. Legalább ragadna rád némi deutsche Kultur. *Tudja, hogy Cassidy nem tud németül, viszont ez nem túl nehéz kifejezés.*
- Meg hát te is hiányoznál, na... *Csóválja meg a fejét. Nem tudja, hogy akkor most hányadán állnak, így nem is tesz elhamarkodott megjegyzéseket.*
- Értem, hát remélem, hogy hamar a nyomára bukkantok. *Bár ez eléggé közhelyes volt. Namindegy.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Cassidy Heyes lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassidy Heyes lakása   Cassidy Heyes lakása - Page 2 EmptyPént. Júl. 01, 2011 1:39 am

Nem egy nagy tudomány, de azért figyelem, és nem bánom, hogy itt szorgoskodik, ha már én nem mindig veszem rá magam hogy valami holt egyszerű kaját megcsináljak, legalább hagyom őt kibontakozni. Meg hát ez a fogadás között is van. Együtt is vagyunk, de mégsem hatfogásos királyi vacsora lesz ebből. Ismételten megcsodálom Sandra csodás, formás hátsóját, míg ő a husit nézi hogy megsült-e már, de még nem.
- Bizony hogy csak mára, és bizony szűkül az idő - pillantok rá mosolyogva. Fura, nem is tudom mikor mosolyogtam ennyit utoljára, azért ez nem kis dolog a nőtől, hogy elérte mindezt.
- De jó, de azért szobrot nem kérek, eddig sikerült elpléjbecolnom a dolgot, és ezután is szeretném ha lehet - vigyorodok el, mivel majdnem lett egy szobrom, de aztán mégsem. Még csak az kellene...Még nagyobb feltűnés, na nem. Nem, nem soha!
- Veled? Persze, apád meg meglincselne mi? Hogy hogy merészelek a drága lánykája körül legyeskedni - nevetek fel, mert azért ezt nem feltételezem, de ki tudja mi lehetne. Szokásomhoz híven, eltúlzom egy csöppet a helyzetet. A nyelvtudásom pedig relatív, ha akarom mindenféle nyelven tudok beszélni, persze megvan a maga titka, amiről jó ha senki nem tud. Még csak az kellene, illegális cuccal könnyű, de hát a nyomozás érdekében muszáj kellett bevetnem mindent, meg persze elérni hogy nélkülözhetetlen legyek annak a seggfejnek, mert ő miniszterként alig két nyelven beszél.
- Valóban? Talán pár napra tényleg ellátogathatnék hozzád ha nem lennék útban - gondolkodom, az a pár nap szabi semmiség lenne. Úgyis van vagy egy évnyi csúszóm, amit kivehetek, minden további nélkül.
- Jah, remélem, alakul majd valahogy a dolog, de most ne dolgozzunk, ez egy szép nap, és mára elegem van az ügyből - jegyzem meg, majd felállok, és nem bírom tovább, a nő mögé lépek, és magamhoz húzom. A nyakába mormogok, gyanítom hogy csiklandozhatja a borostám, meg az amúgy meglévő kis szakállkám.
- Milyen dolog az hogy még csak nem is üdvözölsz rendesen?
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Cassidy Heyes lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassidy Heyes lakása   Cassidy Heyes lakása - Page 2 EmptySzomb. Júl. 02, 2011 3:19 am

*Ő pedig most már csakazértis megfőzi azt a vacsorát, ha addig él, akkor is. A hús még nem jó, viszont már nem sok hiányzik. Még gyorsan megfordítja a húsokat, hogy a másik oldaluk is megsüljön*
- Akkor tényleg el kell gondolkodnom a dolgon, mert nem hagyhatok ki egy ilyen egyszeri ajánlatot. *Mosolyog vissza. Valahogy szereti, ha Cass mosolyog.*
- Jójó, megértettem parancsnok úr! Húzza ki magát, próbálja komolyan elmondani a mondatot, de sajnos csak nagyon mosolyogva sikerül neki.*
- Nem lincselne, nem az a fajta. Talán elbeszélgetne veled kicsit az élet komoly dolgairól. Tudod, hogy mikor veszel el, meg ilyenek... csak apró, jelentéktelen dolgok. *Majd még mielőtt a másik infarktust kapna hozzáteszi.* Csak vicceltem, jó fej ember, tényleg. És van egy jó hírem, beszél angolul. *Bár tudja, hogy vannak ilyen nyelvmaceráló kütyük.*
- Gyere, anyám nagyon jól főz. *Teszi hozzá, hátha ez még egy plusz pozitív tényező lehet.* És merj még ilyet mondani, hogy útban lennél. *Rázza meg a fejét.*
- Rendben. *Vonja meg a vállát, majd még egy pillantást vet a krumplira. Ekkor settenkedik valaki a háta mögé, elmosolyodik, majd kedvesen megjegyzi.*
- Igazán randizhatnál néha a borotváddal is. *Majd megfordul, és megcsókolja a férfit.*
- Így már megfelel?
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Cassidy Heyes lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassidy Heyes lakása   Cassidy Heyes lakása - Page 2 EmptySzer. Júl. 06, 2011 4:53 am

Hagyom, hadd csinálja csak, a konyhán megtisztelve érezheti magát hogy egy ilyen nő használja. A mondandóra csak elnevetem magam.
- Ne is, hidd el bánkódnál utána ha kihagynád - teszem hozzá, majd a parancsnokozásra, felprüszkölök.
- Hát ezt el tudnám hallgatni odabent a minisztériumban is ,de csak a te szádból - jegyzem meg jókedvűen, mert ugyan mi okom lenne szomorkodni ha Sandra itt van velem?
- Az élet komoly dolgairól mi? Na, mi.. mivan? - kapok egy pillanatra levegő után. Esküvő?! Az meg hogy jön a képbe alig ..nem is tudom, mennyi idő járás után?
- Ááá Sandra, ez nem volt ám vicces - fenyegetem meg a mutatóujjammal de nem bírom ki komoly képpel, elnevetem magam, bár... annyira tényleg nem értékeltem benne a poént.
- Elvakerok én is németül ha kell, csak olyan fura nekem az a nyelv - mondom, mert hál istennek van amit még nem látott Sandra. Például hogy miért nincs bajom a nyelvekkel.
- Jól főz? Nah emiatt már megéri gondolkodni a dolgon - vigyorgok, mert naná hogy nem emiatt mennék ha mennék, hanem Sandra miatt. Kíváncsi vagyok a szüleire, vajon milyen emberek lehetnek.
- Merek is ne aggódj, elég merész vagyok, nem is tudod mennyire... - suttogom bele a nyakába, aztán megfordul, és megcsókol. Elmélyítem a csókot, a jóból sosem árt a sok.
- Ch, jól van majd este randizom vele, most éppen mással vagyok elfoglalva - csókolom meg még egyszer, mert ez ugye jó dolog, és mint mondtam, abból sosem elég.
- Igen, fogjuk rá, hogy megfelel - eresztem el, hogy foglalkozhasson a kajával, én meg pálcámmal integetek egy kicsit, mire megterül az asztal.
- Nah pillanat - azzal, kislattyogok, le a pincéig, és felhozom a vörösboros üveget. Kinyitom, és töltök is belőle.
- Naa, mikor lesz kész a kajaaa? - érdeklődöm, kicsit elnyújtott hangon.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Cassidy Heyes lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassidy Heyes lakása   Cassidy Heyes lakása - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Cassidy Heyes lakása
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Cassidy Heyes

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Lakónegyed-
Ugrás: