Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapCassidy Heyes lakása EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Cassidy Heyes lakása Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Cassidy Heyes lakása EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Cassidy Heyes lakása EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Cassidy Heyes lakása EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Cassidy Heyes lakása EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Cassidy Heyes lakása EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Cassidy Heyes lakása EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Cassidy Heyes lakása EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Cassidy Heyes lakása EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Cassidy Heyes lakása EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Cassidy Heyes lakása Vote_lcapCassidy Heyes lakása Voting_barCassidy Heyes lakása Vote_rcap 
Kim Kaguya
Cassidy Heyes lakása Vote_lcapCassidy Heyes lakása Voting_barCassidy Heyes lakása Vote_rcap 
Ted Forrester
Cassidy Heyes lakása Vote_lcapCassidy Heyes lakása Voting_barCassidy Heyes lakása Vote_rcap 
James Miller
Cassidy Heyes lakása Vote_lcapCassidy Heyes lakása Voting_barCassidy Heyes lakása Vote_rcap 
William Quentin Watson
Cassidy Heyes lakása Vote_lcapCassidy Heyes lakása Voting_barCassidy Heyes lakása Vote_rcap 
Sindy Logan
Cassidy Heyes lakása Vote_lcapCassidy Heyes lakása Voting_barCassidy Heyes lakása Vote_rcap 
Hannah McDowal
Cassidy Heyes lakása Vote_lcapCassidy Heyes lakása Voting_barCassidy Heyes lakása Vote_rcap 
Chris Martines
Cassidy Heyes lakása Vote_lcapCassidy Heyes lakása Voting_barCassidy Heyes lakása Vote_rcap 
Solaria Luthia
Cassidy Heyes lakása Vote_lcapCassidy Heyes lakása Voting_barCassidy Heyes lakása Vote_rcap 
Daniel Reed
Cassidy Heyes lakása Vote_lcapCassidy Heyes lakása Voting_barCassidy Heyes lakása Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Cassidy Heyes lakása

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Seamus Finnigan
Kalandor
Kalandor
Seamus Finnigan


Hozzászólások száma : 54
Tallérok : 0
Pontok : 0

Cassidy Heyes lakása Empty
TémanyitásTárgy: Cassidy Heyes lakása   Cassidy Heyes lakása EmptyPént. Aug. 27, 2010 4:33 am

Nem túl nagy lakás, amolyan egyszemélyes túlélő kabin inkább. Egy hálószoba, egy nappali, egy konyha és egy fürdő a felszerelés, viszont méreteihez képest szépen, és szolidan van berendezve. Az idő nagy részében lusta fehér köd gomolyog, a lakója dohányos ugyanis. A nappaliban a fotelen és kanapén kívül van egy íróasztal, az az otthoni "iroda", ott is papírok, jelentések, kérdőívek halmozódnak.
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Cassidy Heyes lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassidy Heyes lakása   Cassidy Heyes lakása EmptyPént. Szept. 03, 2010 10:15 am

*Barangol Wilardban. Most kivételesen ember alakban. Farmert, egy fekete inget, egy bőrdzsekit és tornacipőt visel. A minisztériumból hopponált ide, miután befejezte a beszélgetést Raymunddal. Éppen hazafelé tart, amikor megpillantja kedves főnöke lakását. Hm... és fény szűrődik ki az ablakon.*
~Otthon van?~ *Kérdi magától, de mivel még nem akar hazamenni, úgy dönt, betér Cassidyhez. Az ajtóhoz sétál, majd kopog kettőt, és várja, hátha valaki ajtót nyit neki.*
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Cassidy Heyes lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassidy Heyes lakása   Cassidy Heyes lakása EmptyPént. Szept. 03, 2010 10:19 am

- A franc vinné már el ezt a sok baszakodást. *morgom fennhangon az üres szobámnak, mert csak egyet lehet találni mivel foglalkozom. Papírmunka, de már lassan a hócsukáim tele lesznek vele. Egyszer tudnám meg ki volt az a barom, aki ezt bevezette, addig élne az biztos. Farmerbe vagyok, és egy krémszínű hosszú ujjú felsőbe, itthon senki nem látja, és egy strandpapucs szerű papucsba. Itt nem kell ing, meg semmi. Úgysem jár fel ide senki, tehát nincs aggódnivalóm. Visszatelepedek az asztalkámhoz, és folytatom a papírok szétrendezését, hogy Anor ügy Walters gyerek aktái, Forrester... Ez utóbbié igen vaskos kis köteget alkot. Ahogy ezt nézegetem hallom hogy kopognak. Megakadok, mert hozzám senki nem jár, előhúzom a pálcámat de azért kislattyogok ajtót nyitni, és igen meg is lepődöm. Robert álldogál a küszöbön, de mintha valami jó ikertestvér lenne. Gyanakvóan kérdezem meg.*
- Robert? Veled meg mi történt? *kérdezem meg utalva arra, hogy nem úgy fest mint akit a kutya szájából rángattak ki. Vagyis ahogy ki szokott nézni, aztán kapcsolok.
- Gyere csak beljebb.* mondom, és félreállok, tökéletesen felfedve, az én itthoni, nem túl elegáns viseletemet. Beinvitálom a nappalimba és visszaülök az asztalhoz, ő pedig a kanapéravagy a fotelba tud telepedni.*
- Kérsz valamit inni? *kérdezem még, aztán csenden maradok, hadd jusson szóhoz.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Cassidy Heyes lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassidy Heyes lakása   Cassidy Heyes lakása EmptyPént. Szept. 03, 2010 10:27 am

*Kicsit meglepődik, hogy Cassidy még ajtót is nyit neki, főleg ilyen hamar.*
- Szevasz. Jöttem megnézni a kéglidet. *Mosolyodik el, ami nagy szó, főleg mostanság. A kérdésre vállat von.*
- Mi történt volna? Semmi. Kivettem pár szabadnapot. *Igaz, hogy ma is volt bent, de egy időre most szabadságolta magát.
Aztán besétál és még helyet is foglal.*
- Hát... van valami alkoholtartalmú? Rád bízom, hogy mi az, lehet bármi. *Neki a sör is tökéletesen megfelel.*
- Ma voltam bent pár órára, és meglátogatott a főosztályvezető. Veled beszélt mostanság? *Érdeklődik, majd ha megkapta az italát, kortyol egyet belőle.*
- Na és mi újság?
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Cassidy Heyes lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassidy Heyes lakása   Cassidy Heyes lakása EmptyPént. Szept. 03, 2010 10:35 am

*Nagyon remélem hogy nő van a dologban. mármint abban, hogy drága aurorom hajlandó volt emberként kinézni végre. Felszalad a szemöldököm.*
- Ezt öreganyámank meséld *mosolyodok el, de azért nem firtatom, örülök hogy végre nem dolgozik, és nem akták miatt törte rám az ajtót.*
- Lehet nekem sem ártana, de akkor meg elárasztaná a minisztériumot a papírhalom. Aztán még az én nyakamba varrnák azt is. * húzom el a szám, utálom amikor papírhalmokkal kell zsonglőrködni. Olyan rettentő izgalmas, majd belealszom.*
- Whiskym van vagy Brandy *mondom, mert tartalékolom pár doboz mézsört is, de azt eszem ágában sincs megosztani másokkal, az az enyém. Ha kiválasztotta mit kér, kitőltöm, és a kezébe nyomom. Én egy nagyon kicsi whiskeyt iszom csak, az íze miatt, még vár a munka mára.*
- Nem, csak levelet küldött, hogy gáz van a Walters fiú körül, meg hogy találkozott Foresterrel. *felelem vállvonással, én ennyit tudok csak. Meg hogy kieresztették anort, de ezt inkább nem hozom fel.*
- Semmi, mint látod, még mindig papírokkal szórakozom. *intek az előttem heverő iratokra, aztán eszembe jut valami, és a fiókba nyúlok egy rajzért. *
- Már akartam mondani hogy kaptunk egy levelet ami a te nevedre szólt, és ez volt benne. *mondom, és Robert arca elé tolom a saját rajzolt arcát. Kedves kis semmiség, egy leendő aurortól.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Cassidy Heyes lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassidy Heyes lakása   Cassidy Heyes lakása EmptyPént. Szept. 03, 2010 10:43 am

*Igen, nő van a dologban, de ezt nem fogja bevallani. Talán majd később, majd ha komolyabb lesz. Mert csak vacsorázni jár Hannihoz, az meg még nem jelent semmit.*
- Hagyjál! *Legyint egyet. Úgyis zavaros az élete mostanság.*
- Hát nem ártana. Mikor nemtél utoljára szabadságra? *Elgondolkodik, de nem tud olyan időpontot mondani, amikor Casidy szabin lett volna.*
- A whisky jó lesz. *Mindegy egyébként. Amikor átveszi a poharat elmorog egy köszönömöt, majd iszik is belőle.*
- Értem. Nekem is kábé ezeket mondta el. Meg hogy nyomozzunk tovább Anor után. A Walters gyereket meg majd megfigyelik. Kiváncsi vagyok melyik pancsert bízzál meg. *Sóhajt egyet. Ez a mostani auror banda... *
- Ez mi? *Veszi át a rajzot, majd felvont szemöldökkel megvizsgálja.*
- Valami fantomkép? Nem raboltam bankot, tényleg. *Néz Cassidyre, de nem tudja mire vélni a dolgot.*
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Cassidy Heyes lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassidy Heyes lakása   Cassidy Heyes lakása EmptyPént. Szept. 03, 2010 10:52 am

*Látom, már a szeme csillanásából is, hogy valami más, de csak elvigyorodom, nem jegyzem meg hangosan, nehogy elriasszam az érdeklődő hölgyet a közeléből, de akkor is meg fogom tudni ki az. Persze nekem is van egy kiszemeltem, de az nagyon ingatag lábakon áll.*
- Hagylak én, érezd otthon magad, és bocs a kupiért, nem vártam vendéget. *habár tök mindegy nálam alapjáraton sincsen soha semmi a helyén. De nem baj, én megtalálom amire szükségem van, főzni minimálisan tudok, éhen nem halok tehát, és eszem ágában sincs ide beereszteni egyetlen nőnemű lényt sem. Kizárt.*
- Nem tudom, jó régen van annak már hat éve is. *felelem kicsit elgondolkodva, hogy mikor is voltam, de nem tudom pontosan. Nem jut eszembe. Látszik hogy jó régen, de nem baj, majd ha felgöngyölítettük ezt az ügyet elmegyek egy hétre. *
- Arra spec én is. Remélem nem valami nyálas újoncot szalasztanak a fiú után, mert azt szerintem darabokban küldi vissza. Tudsz valamit a Foresster kölyökről? Olyan szép vastag mesekönyve van már, kell írnom hozzá valamit? *kérdezem kíváncsian, mert még az tűnik ebből a halálfaló bandából a legnormálisabbnak, persze Anor után. Mert értelem abba is van, csak nem értem hogy mit miért csinál.*
- Hülye, ez egy kép rólad, egy fiatal csodálód rajzolta neked. *nevetek fel, mert Robert fejét kb le kéne fotózni.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Cassidy Heyes lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassidy Heyes lakása   Cassidy Heyes lakása EmptyPént. Szept. 03, 2010 11:02 am

*Mivel Robert sem kérdezősködik Cassidy nőügyei iránt, ezért ő sem fogja bevallani, hogy van valakije.*
- Nálam is kupi van. Össze kéne már pakolni, de nincs kedvem. *Igaz varázslattal is lehetne, de ő még ahhoz is lusta. Mindenesetre mielőtt Hanni átjönne mindenképpen kell valami rendfélét alkotnia, mert megint meg lesz szidva.*
- Na, akkor éppen itt az ideje. *Persze, könnyű ezt mondani. Ő is zabin van, mégis bejár a parancsnokságra. Na, akkor ez most hogy is van?*
- Nem, mostanság semmit nem hallottam róla. Néha felbukkan, aztán eltűnik. Talán a támaszpontjukra, vagy Azgardba megy, nem tudom. *Vonja meg a vállát. Biztos, hogy Anorral terveznek már megint valamit, de vajon mit.*
- Rólam? És ki rajzolta? *Pislog Cassidyre. Vajon ki lehet a csodálója?*
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Cassidy Heyes lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassidy Heyes lakása   Cassidy Heyes lakása EmptyPént. Szept. 03, 2010 11:09 am

*Én aztán meg nem kérdezem a nyilvánvalót, addig jó amíg nem tudom ki a szerencsés szerencsétlen nő. Remélem sikerül neki embert faragnia ebből a munkamániás baromból. Nincs vele semmi gond, csak néha tényleg semmit nem csinál, csak ül a papírok felett, ez ártalmas az egészségre. Főleg a mi korunkban.*
- Nah jah itt sem ártana egy nagytakarítás, de nincs rá időm, most sem. *sóhajtom ki magamból, és az asztalra pillantok, előkotrok egy hamutálat, és rágyújtok. Kell a megnyugtató füst, káros szenvedélyem.*
- Persze, csak előbb oldjuk meg az a leaderesdit, kezdem rohadt mód unni. *morgom, és a cigim nekitámasztom a hamutálnak, és megint arébb rakok pár lapot. Gyarapodik a gyerekek aktája rendesen nincs azzal hiba.*
- Tehát semmi feltűnőt nem csinál, a fene, pedig még egyszer ki akartam volna hallgatni, hátha most valami jobban sikerült volna *legyintek végül is, mert igaz hogy sok mindent akarok, de a felére nincs időm és energiám.*
- Mittudoén, ott van a neve a hátoldalán, olvasd el, ne legyél öt éves gyerek értelmi szintjén. Neked szóló, szívhez szóló levélke. *vigyorodom el, mert érdemes lenne kandi kamerába küldeni az értetlenkedést.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Cassidy Heyes lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassidy Heyes lakása   Cassidy Heyes lakása EmptyPént. Szept. 03, 2010 11:17 am

*Már kezd embert faragni belőle, úgyhogy talán Robert is leszokok az állandó munkáról, és végre talál magának valami hobbit, vagy elfoglaltságot.*
- Szerintem ez az ügy még elhúzódik egy darabig. Anor nem adja könnyen magát, az is biztos. *Sóhajt egyet. Most is már egy jó ideje dolgoztak az ügyön, amikor meg bevitték pár nap múlva már mehetett is a maga útjára.*
- Én is, de ha nincs ok, akkor nem hozhatjuk be. Már a kirándulás után is feltűnő volt, hogy minek tartottuk itt őket éjszakára. *Sóhajt egyet. Kezd már elege lenni.*
- Ó. *Nyögi ki, de nem akarja megtudni, hogy ki az, aki csodálja.*
- Asszem majd elolvasom máskor. *Hajtja össze a papírt.*
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Cassidy Heyes lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassidy Heyes lakása   Cassidy Heyes lakása EmptyPént. Szept. 03, 2010 11:23 am

*Látom rajta, de hagyom a témát, előbb-utóbb úgyis mesélni fog majd ha akar, addig meg felesleges lenne faggatni.*
- Hát nem, a múltkor is behoztad, másnap már vadul körmölte a különféle felháborodott leveleket és kérelmeket, és rá nem sokra ki is eresztették, úgy hogy még tőle kértek bocsánatot. Nem tudom, tudod-e, hogy amíg bent volt, Alex bejött hozzá. Beszélgettek... *mesélem Robertnek, mert nem voltam ott ugyan a beszélgetésnél, de én nyitottam az ajtót Alexnek amikor bement hozzá.*
- Sajnos úgy nem, nem tudunk valami okot mégis találni rá? *kérdezem reménytelenül, mert sejtem, hogy ebben a harcban most a mi szénánk áll rosszabbul.*
- Ahogy érzed, de azért érdekes nem? *jegyzem meg a tényt, majd kiiszom a poharam tartalmát, és leteszem. Újra szívok egyet a cigimből.*
- És ha már itt tartunk, hogy tetszik a kéglim? Ha már emiatt jöttél be hozzám?
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Cassidy Heyes lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassidy Heyes lakása   Cassidy Heyes lakása EmptyPént. Szept. 03, 2010 11:32 am

- De nem dekkolt nálunk sokat. Meg hogy bocsánatot kértek tőle... Mire fől? Nem éheztettük, nem küldtünk rá átkokat, nem vertük össze? Akkor meg mit háborodik fel... Most az a pár nap... *Sóhajt egyet. Ők a kiképzésen túléltek durvábbakat is, úgyhogy pár nap fogda nem lehet olyan vészes.*
- Alex? Komolyan? És mondott valamit utána, vagy szó nélkül elment. *Mármint Alex. Hátha beszéltek Cassidyvel, és hátha mondott Anor valamit.*
- Majd agyalok rajta. Nem ártana valami okot keresni. *Jó lenne, hátha ki lehetne csalni belőle valami fontos infót, vagy valami nyomot, amin elindulhatnak, hogy merre van Anor.*
- Érdekes. *Morogja. Nem akar magának rajongókat, nagyon nem.*
- Szuper. Olyan igazi legénylakás. Kicsi, de praktikus. *Néz körbe, majd lassan feláll.*
- Talán én indulok is. Köszönöm az italt, és ha tudsz valamit, akkor jelentkezz. *Nem kételkedik benne, hogy ez így fog történni.*
- No, akkor szevasz. *Köszön el, majd kisétál az ajtón, és hopponál egyet a saját házába.*
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Cassidy Heyes lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassidy Heyes lakása   Cassidy Heyes lakása EmptyPént. Szept. 03, 2010 11:40 am

- Nem, de mit vártál tőle, hogy majd csendben végignézi ahogy lecsukjuk szépen? Szép lett volna, nem tagadom, de ez annyira várható volt, meg hogy az a seggfej szabadon ereszti... No igen, mondassz valamit, az a kiképzés nem volt semmi, azt hittem sosem lesz vége. *borzongok meg, mert azért van onnan is pár szuvenírem. Kicsi, nem látszó hegek, amik szép emlékeket idéznek fel bennem. Jó hogy vége lett.*
- Ahha, nem tudom mit beszéltek, nem mondott igazán semmit, csak olyasmit morgott, hogy apja fia, meg hogy ő sem fogja szépen végezni meg hogy csalódott. Ezen kívül semmit, letargiába esett és hazament. *mesélem, röviden mi volt, mert sajnos semmi lényegeset nem mondott, azt meg nem tudom Anorral mit beszéltek.*
- Nem ártana, csak nekem éppen semmi nem ugrik be, nincs kreatív napom ma, az az igazság. *sóhajtok és elnyomom a cigimet.*
- Köszi, én elférek benne, ez a lényeg. *értek egyet, mert igazi legénylakás, ahogy mondja. Kosz és kosz midnenütt, meg rendetlenség.*
- Nincs mit, és ne aggódj, jelentkezni fogok. *ígérem meg, mert persze ha van valami akkor őt veszem elő, nem valamelyik hozzá nem értő csicskát.*
- Szevasz *köszönök el és ha kiment becsukom az ajtót mögötte, és lassan elindulok a fürdőm felé, hogy megfürödjek, és eltegyem magam holnapra. Legalábbis aludjak pár órát.*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Cassidy Heyes lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassidy Heyes lakása   Cassidy Heyes lakása EmptyHétf. Márc. 21, 2011 6:40 am

*Egy levél érkezik az aurorparancsnok házához, melyet egy bagoly hoz. Leteszi az ajtó elé az üzenetet az állat, majd elrepül. A levélben ennyi áll:

Liebe Cassidy!

Elnézést a zavarásért, de a múltkori találkozásunk óta rengeteget gondolkodtam. És arra jutottam, hogy beszélnünk kéne. Valamelyik nap beugranék hozzád a parancsnokságra, ha nem gond.
Írj, hogy mikor érsz rá!

Vielen Dank,
Sandra
*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Cassidy Heyes lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassidy Heyes lakása   Cassidy Heyes lakása EmptyCsüt. Márc. 24, 2011 9:02 am

*Mikor hazaérek a munkából, minden álmom vágyam hogy lezuhanyozzak, és lefeküdjek, de ebben máris megakadályoz hogy az ajtóm előtt egy levél hever.*
- Ki a pokolnak hiányzok ennyire? *mordulok fel, és felveszem a levelet. Megnézem a feladót, és máris fülig szalad a szám, Sandra Berger, az más, nagyon más. Fél kézzel kinyitom a lakásom bemegyek, és visszazárom az ajtót, majd a nappaliba slattyogok fényt gyújtva, és felbontom a levelet. Elvigyorodok, a németes írásmód miatt, ez annyira jellemző. Az asztalkámhoz lépek, tollat meg papírt veszek a kezembe, és elkezdek körmölni egy rövidke üzenetet.

Kedves Sandra!

Jómagam is elmélkedtem a dolgon, és abban egyetértünk hogy beszélnünk kellene, de ne a parancsnokságra gyere, hanem mondjuk hozzám, meghívlak egy italra, ha elfogadod. Legyen mondjuk, holnapután, este hat körül ha neked jó.

Üdvötlettel:
Cass


Mikor megírtam, összehajtom, és megbűvölöm, hogy a levél elteleportálódjon. Ez egy nem ismert technika, de működőképes, így Sandra biztosan megkapja a levelem. De ez egyben rosszat is jelent.

Neki kell állnom kitakarítani....*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Cassidy Heyes lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassidy Heyes lakása   Cassidy Heyes lakása EmptyPént. Márc. 25, 2011 9:20 am

*Két nap múlva, lámpalázasan ugyan, de megtalálja Cass házát. Megáll az ajtó előtt, de még nem kopog be. Vesz egy mély levegőt, majd megigazgatja a ruháját. Egyébként farmert visel, egy kék blúzt, egy szintén kék kardigánt, egy szürke blézert és a fekete magassarkúját. A haját kiengedve hagyta, azon is igazgat egyet. Aztán vesz még egy mély levegőt, majd bekopog. Közben ezernyi gondolat fut át az agyán, de hogy mit is akar mondani...? Azt már régen elfelejtette. Nem baj, majd rögtönöz valamit.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Cassidy Heyes lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassidy Heyes lakása   Cassidy Heyes lakása EmptySzomb. Ápr. 02, 2011 10:57 am

Reggel óta nem bírok mit kezdeni magammal, és még előző nap rávettem magam erős pro-kontra vita után magammal, hogy nekiálljak annak a rendrakásnak, így most mondhatni ragyog a házam, mármint a maga tipikus legénylakás módján. Én magam is többnyire normálisan festek, nem felejtettem el borotválkozni sem, és egy viszonylag normálisan kinéző fekete farmert vettem fel, fekete inggel, nyakkendő semmi, azt nem bírom elviselni soha, semmilyen körülmények között sem. Vettem többféle tea készítményt, nem tudom mit lehet Sandra kedvence de majd kiderül az is. Mikor meghallom a kopogást, szokatlan módon, kissé megremeg a kezem a kilincs felett, majd veszek egy nagy levegőt, és kinyitom az ajtót. A csinos Sandra áll ott, ahogyan azt sejtettem, és egy pillanatra belém fagy minden, majd az évek által edzett rutin segít át a helyzeten.*
- Örülök, hogy eljöttél, kerülj csak beljebb - *állok félre, és engedem be, majd becsukom az ajtót, és vissza helyezem a védőbűbájokat, hogy senki más illetéktelen ne zavarhasson meg minket. A nappalim felé terelem a nőt, ahol a kis asztalkán gondos kupacokba vannak az iratok rendezve, és a kanapé elé is be lett újítva egy kis dohányzóasztal, kivételesen üres hamutállal. *
- Foglalj helyet, mit kérsz inni? - *érdeklődök, hagyok neki időt hogy összeszedje a gondolatait, ahogyan ez rám is rám fér, sosem volt még ilyen, kényes, a helyzetem, hogy szépen mondjam. Közel állok hozzá, hogy barátnőm legyen, ami vicces, de valahogy kicsit izgatottsággal is tölt el.
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Cassidy Heyes lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassidy Heyes lakása   Cassidy Heyes lakása EmptySzomb. Ápr. 02, 2011 9:35 pm

*Idegesen ácsorog az ajtó túloldalán, és várja, hogy kinyissák. Közben átfut az agyán, hogy lehet, hogy nincs is itthon, lehet, hogy be kellett mennie a minisztériumba, vagy spontán elfelejtette, hogy mára beszéltek meg találkozót. Aztán végül az a bizonyos ajtó kinyílik, ezzel jelezve, hogy a lakás gazdája itthon van.*
- Szervusz. Köszönöm. *Mosolyodik el, majd belép, és első lépésként körbetekint. Hm, szép rend van, nem is gondolta volna.*
- Öhm... gondolom sokat takarítottál. *Mosolyodik el még jobban, majd belép a nappaliba, itt is rend van. Leül a kanapéra, majd a kérdésre vállat von.*
- Hát... bármi jó, ami van. Mondjuk valami gyümölcslé, de ha nincs jó a víz is, vagy ilyesmi. *Nem akar problémát csinálni az érkezéséből, már az is elég, hogy Cass kitakarította a házát, mert az tuti, hogy ekkora rend nem lehetett itt.*
- És... hogy vagy? *Érdeklődik, mindezzel terelni akarja azt a témát, ami miatt jött. Maaajd beszélnek arról is, annyira nem fontos. Vagyis igen, csak itt már annyira nem könnyű beszélni róla, mint ahogyan elképzelte.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Cassidy Heyes lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassidy Heyes lakása   Cassidy Heyes lakása EmptyHétf. Ápr. 04, 2011 7:55 am

Figyelem, ahogy lassan besétál a nappalimba, és elhelyezkedik, valahogy furcsán odaillik, nem természetellenes a jelenléte, de ezt a zavaró kis gondolatot hamar kiverem a fejemből, csak elvonja a figyelmem a komoly dolgokról. A kijelentésre, csak éppen megvonom a vállam.
- Épp csak egy kicsit - jegyzem meg végül egy diplomatikus kis mosollyal, mellyel leplezni kívánom, hogy gyakorlatilag tegnap egész nap ezzel voltam elfoglalva. Amilyen állapotok itt uralkodtak, nem lett volna pofám úgy beengedni Sandrát, így meg legalább normálisan néz ki a lakásom.
- Barack vagy alma levem van, melyiket kéred? - ajánlom, és amit kér, azt kitöltöm egy pohárba, és odaviszem neki. Magamnak nem töltök italt, én most nem tudnék lenyelni egy kortyot sem. Szokatlannak érzem magam körül ezt a rendet, és kicsit idegennek is, de nem baj, egy kis ideig talán túlélem, és nem halok bele. A kérdésre csak elmosolyodom, téma terelés.
- Köszi megvagyok, elfoglaltan mint mindig, de más különösebben nincs. Nah s te hogy vagy? - kérdezek vissza ezzel az erővel, és letelepedek a kanapéra én is. Szembefordulok Sandrával.
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Cassidy Heyes lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassidy Heyes lakása   Cassidy Heyes lakása EmptyKedd Ápr. 05, 2011 8:37 am

- Értem. *Érkezik a szintén diplomatikus válasz. Persze, hiszi a piszi. xD*
- Hm... mind a kettőt szeretem, de legyen a baracklé. *Neki végül is mindegy, de azért örül, hogy Cass ennyire készült az érkezésére. Nem valószínű, hogy kétféle gyümölcslevet tart itthon. Főleg, hogy idejének legtöbbjét a minisztériumban tölti, és csak aludni jön haza.*
- Köszönöm, én is jól vagyok. *Közben belekortyol az italába, amit ugye megkapott, sőt meg is köszönt.*
- Jövő héten vizsgázom művészettörténeti muzeológia és műemlékvédelemből. *Vigyorodik el. Csak ő tud ilyen űrlénységeket tanulni.*
- Hm... *Kezdene bele valamibe, de aztán nem folytatja, csak Cassre pillant. Elég kínos eza tématerelés.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Cassidy Heyes lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassidy Heyes lakása   Cassidy Heyes lakása EmptyCsüt. Ápr. 07, 2011 7:42 am

Elmosolyodom, persze, nem várom el tőle hogy elhiggye hogy éppen csak kicsit raktam rendet, mivel jóformán kiforgattam a lakást a sarkaiból. Meg hát azért Sandra sem hülye, tudhatja már rólam, hogy nem vagyok egy rendszerető alkat, éppen csak annyira rakok mindig rendet hogy megtaláljam a dolgaim, és ezen nem is nagyon terveztem változtatni.
- Akkor barack - biccentek, és töltök neki, aztán amikor lehuppanok, figyelem, hogy mit válaszol. Sablon kérdésekre, sablon válaszok, de majdcsak eljutunk a jövetele céljához, és hogy akkor ez micsoda.
- Van olyan borzasztó mint amilyennek hangzik? - húzom el kissé a szám, ez tényleg elég brutálisnak hangzik. Mondjuk, az sem volt jobb, amikor én elkezdtem aurornak tanulni, utána pedig gyógynövényekkel és bájitalokkal foglalkozni, de ezt senki nem tudja, amolyan másod szakma, és a papírja a szekrény mélyén hever jó mélyen elrejtve a figyelő szemek elöl. Talán még Stride sem tudja.
- Hm, micsoda? - kérdezek vissza kicsit gonoszan, majd egy kis sóhajjal megigazítom a hajam, és én vágok bele a témába.
- Azt mondtad beszélni szeretnél velem, én itt vagyok, figyelek és hallgatlak kedves Sandra - mondom, majd eszembe jut, hogy én intéztem valamit, és felállva az irat kupacba turkálok egy kicsit, és egy paksamétát húzok elő, amit aztán Sandra kezébe nyomok.
- Múltkor mondtad hogy ide-oda ingázol a német állampolgárságod miatt, éppen ezért elintéztem hogy megkapd a kettős állampolgárságot, már csak alá kell írnod, és azt bevinni a külügyre, és kész is, nem kell tartózkodási papírok után szaladgálnod - magyarázom, mivel neki lehet könnyebb lesz így, nekem meg egy szívességbe került az egész. Visszatelepedek, és most már tényleg figyelek.
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Cassidy Heyes lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassidy Heyes lakása   Cassidy Heyes lakása EmptyCsüt. Ápr. 07, 2011 8:46 am

- Nem. *Mosolyodik el.* Bár az is igaz, hogy nem a legizgalmasabb tárgy. A múzeumok működéséről tanulunk, meg hogy hogyan védjük meg a műemlékeket. Tanulunk gyakorlati dolgokat is, például bájitalokat, akikkel időtállóvá tehetjük a szobrokat. Meg ugye amugli rongálások is... meg hogy hogyan tudunk ez ellen védekezni *Meséli, bár nem hiszi, hogy Cass-t annyira érdekli a műemlékvédelem.*
- Ó... hát nem is tudom hogy köszönjem meg. *Mosolyodik el, és ha kap egy tollat gyorsan alá is írja, hogy ne felejtse el.* Akkor hétfőn be is viszem. *Majd jön a kényes téma.*
- Hát... igen, szeretnék. A múltkor azt mondtad... *Nyel egy nagyot. Ej, nem egy könnyű feladat, úgyhogy nem is néz Cass szemébe, hanem a poharát bámulja.*
- ... hogy van már egy kiszemelted... És tudom, hogy nem akarsz megállapodni, meg minden. Független vagy, számodra a munkád a legfontosabb, de... *Nyel egy nagyot, majd felemeli a fejét.*
- Szóval mostanában sokat gondolok rád, sokszor eszembe jutsz, sokszor úgy érzem, jó lenne, ha a tanulás helyett inkább veled beszélgethetnék... vagy csak ha ott ülnél mellettem. Kedvellek, nagyon is. És úgy érzem, ezt el kellett mondanom. Soha nem tettem még ilyesmit, és tudom, hogy hülyének tartasz. *Hadarja el, miközben végig a férfi szemébe néz. Majd feláll, és várja reakciót. Ha kell, akkor elmegy, amit el akart mondani, azt most sikeresen elhadarta. A papírját nézegeti ismét, hogy ne kelljen Cass arcát fürkésznie.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Cassidy Heyes lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassidy Heyes lakása   Cassidy Heyes lakása EmptyCsüt. Ápr. 07, 2011 9:06 am

Az elmondás alapján, el nem bírnám képzelni hogy ilyesmit tanuljak önszántamból, akkor már inkább pókerparty az életemre, egy csoport halálfalóval. A monológot figyelmesen hallgatok, bár tényleg nem egy érdekfeszítő téma, de azért nah, ritka türelmes vagyok, és végigszenvedem.
- Hát nem hangzik valami mozgalmas dolognak, ami azt illeti. Vizsgázni fogsz belőle, tehát feltételem, tudod is ezeket ugye? - érdeklődöm, csak hogy a témához is hozzá tudjak szólni.
- A külügyis úgyis lógott már egy szívességgel, most volt rá alibim, hogy behajtsam rajta, és nem kellett hónapokig várni rá - magyarázom, miközben egy tollat adok neki, és innentől kezdve már minden le van vajazva, már csak a lapot kell majd leadnia, hogy elkönyveljék. Biccentek, hogy részemről rendben van, ezzel már nincs mit csinálni, a mondandóra azonban kissé felszalad a szemöldököm, hát, nem éppen erre számítottam ami azt illeti, bár a múltkori liftes affér után, gondoltam hogy lesz belőle ez is valamikor, csak hát rohadtul nem vagyok erre felkészülve, és nem tudom, mit kellene ilyenkor mondani. Mikor a kiszemelthez érünk, elmosolyodom, nem esett le neki múltkor, hogy az a kiszemelt az tulajdonképpen ő maga. Így csak halvány mosoly jelenik meg az arcomon, nem vagyok gonosz de kicsit jó látni a zavarát, nem mintha én jobb lennék, ha nekem is meg kell szólalnom ezzel kapcsolatban.
- Ez igaz, valóban elég független lény vagyok, és valóban van valaki akit kinéztem már magamnak és ez a valaki... - direkt elhallgatok, egyrészt mert iszonyat drámai, másrészt mert rájövök, hogy ezt mégsem olyan egyszerű kimondani mint amilyennek tűnt még tegnap is. De még ha hülyét is csinálok magamból, kettőnkön kívül, más nem fog tudni róla. Nagyot sóhajtok, és neki kezdek, nem húzhatom a végtelenségig a témát, bár jó lenne.
- Nem tartalak hülyének, mivel ez is hülyén fog akkor hangzani, de nekem is hasonló gondolatok fordulnak meg a fejemben. Kedvellek, és magam sem értem miért, de néha eszembe jut, hogy mennyivel egyszerűbb lenne, veled lenni, mint a sok hülye között a minisztériumban. És ha megnyugtat, még én sem csináltam ilyesmit, szóval nem vagyok jó benne - mikor már az utolsókat mondom én is felállok, és közelebb lépek Sandrához, és magamhoz húzom, egy merész gesztussal, és egész közelről nézek a szemébe.
- Az a jelölt, akiről beszéltem még múltkor a liftben, az te vagy... - suttogom neki egészen halkan, és lassacskán közelebb hajolok, és bezárom az ajkaink közti távolságot, egy lágy, már-már szűziesnek mondható csókot kezdeményezek. Remélem, mivel ő is kedvel, nem fog égni az arcom két napig.
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Cassidy Heyes lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassidy Heyes lakása   Cassidy Heyes lakása EmptyCsüt. Ápr. 07, 2011 9:25 am

- Nem is az. Hát, fogjuk rá. Van két téma, amit nem szeretnék kapni, de a többit tudom. *Nem is fárasztja tovább Casst ezzel az unalmas dologgal. Majd ha hazament, még olvasgatja őket kicsit.*
- Tényleg köszönöm. Mit kérsz cserébe? Főzni nem tudok jól... *Vigyorodik el, természetesen ő nem gondol rosszra.
Azt egy csöppet furának tartja, hogy miközben előadja drámai beszédét, Cass csak mosolyog. Nem érti, de hát hamarosan ki is derül ugye a nagy titok.*
- Az...? *Várná a választ, de már nem kapja meg. Hasonlókat hall, minta miket ő mondott, de nem érti. Ha van kiszemelt, akkor mi ez a játék? Aztán végül is Casshez elég közel taláája magát. Nyel egyet, majd az utolsó mondatot fel sem fogja. Csak azt érzi, hogy éppen valaki meg akarja csókolni. És mivel a az érzelem kölcsönös, nem utasítja vissza a férfi közeledését, hanem visszacsókol. Karjával átfonja a nyakát, majd hozzásimul. Aztán mikor a csóknak vége szakad, elmosolyodik.*
- Ez nem is volt rossz. *Utalva arra, hogy Cass nem gyakran csinál ilyesmit.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Cassidy Heyes lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassidy Heyes lakása   Cassidy Heyes lakása EmptySzer. Ápr. 13, 2011 7:05 am

- Azt a kettőt is fogod tudni, mire odajutsz ne aggódj - mosolyodom el kedvesen megsimítva Sandra arcát. Istenem, de eszméletlen faramuci egy helyzet. Nekem, az örök magányos farkasnak egy... barátnő?
- Főzni én se, bár azért éhen nem halok. Majd tarthatsz nekem pár tájrajz órát, a földrajzi ismereteimre nem árt némi felfrissülés. Látom, hogy kicsit sikerült Sandrába fagyasztanom a gondolatokat de nem tudok ellene mit tenni, hiszen... kedvelem, nah.
- Tudok én, ha akarok. - vigyorodom el, mivel azért nem életem első csókja volt, de tény, hogy nem gyakran csinálok ilyesmit. Azóta nem volt komoly barátnőm, hogy auror lettem, egyrészt időm se lett volna rá, másrészt nem is találtam eddig olyan nőt, aki így szeret amilyen vagyok, harmadrészt meg... hát, az nos, nem publikus. Én is visszaölelem Sandrát, és hihetetlenül furcsa érzés, így tartani a karjaimban, de nem rossz, sőt, nagyon is kellemes, ahhoz képest hogy elég birtoklás mániás vagyok.
- Azt hiszem, a beszélgetést egyértelműen eldöntöttük - jegyzem meg kis mosollyal, mivel amennyire készültem rá, olyan spontán jöttek a dolgok. Sandra vallomása is, és a saját magam tettei is.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Cassidy Heyes lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassidy Heyes lakása   Cassidy Heyes lakása Empty

Vissza az elejére Go down
 
Cassidy Heyes lakása
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Cassidy Heyes

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Lakónegyed-
Ugrás: