Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapVadőrlak EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Vadőrlak Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Vadőrlak EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Vadőrlak EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Vadőrlak EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Vadőrlak EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Vadőrlak EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Vadőrlak EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Vadőrlak EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Vadőrlak EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Vadőrlak EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Vadőrlak Vote_lcapVadőrlak Voting_barVadőrlak Vote_rcap 
Kim Kaguya
Vadőrlak Vote_lcapVadőrlak Voting_barVadőrlak Vote_rcap 
Ted Forrester
Vadőrlak Vote_lcapVadőrlak Voting_barVadőrlak Vote_rcap 
James Miller
Vadőrlak Vote_lcapVadőrlak Voting_barVadőrlak Vote_rcap 
William Quentin Watson
Vadőrlak Vote_lcapVadőrlak Voting_barVadőrlak Vote_rcap 
Sindy Logan
Vadőrlak Vote_lcapVadőrlak Voting_barVadőrlak Vote_rcap 
Hannah McDowal
Vadőrlak Vote_lcapVadőrlak Voting_barVadőrlak Vote_rcap 
Chris Martines
Vadőrlak Vote_lcapVadőrlak Voting_barVadőrlak Vote_rcap 
Solaria Luthia
Vadőrlak Vote_lcapVadőrlak Voting_barVadőrlak Vote_rcap 
Daniel Reed
Vadőrlak Vote_lcapVadőrlak Voting_barVadőrlak Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Vadőrlak

Go down 
+2
Matthew Crandle
Főmesélő
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Vadőrlak Empty
TémanyitásTárgy: Vadőrlak   Vadőrlak EmptySzer. Dec. 09, 2009 8:55 pm

Vadőrlak Vadorlak

A vadőrlak egy kis vályogház. A kunyhó bejárata északra néz, mögötte egy lejtő végén az erdő terül el. A vadőrlak bejáratánál egy, a házéval megegyező szélességű terasz látszik. Ha valaki belép a kunyhóba, egyből a nappaliban találja magát, ahonnan egy kis fürdőszobába, vagy egy kis konyhába juthat. A nappali egyben a vadőr hálószobája is. Itt található egy ebédlőasztal, körülötte négy szék, egy kis kanapé, egy fotel, egy dohányzóasztal, pár szekrény, pár polc, és semmi több. A konyhában egy ember épphogy elfér a konyhapult, a sütő és a fal között, a fürdő pedig hasonló állapotokat mutat, csak épp ott a fürdőkád, a vécé és a mosdókagyló jelent akadályt. A nappaliból nyílik egy csapóajtó egy pincehelyiségbe, amely épp olyan alapterületű, mint a vadőrlak maga, s hátrafelé egy kétszárnyú ajtón lehet kijutni.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Vadőrlak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadőrlak   Vadőrlak EmptyKedd Jan. 11, 2011 12:19 am

*A vadőrlak felé settenkedem. Nem tudom, igazából mit keresek itt... csak jöttem, mert úgy gondoltam, itt esetleg találhatok valami érdekes elfoglaltságot vagy egyebet. Farmernadrágom zsebében benne van a kezem, a fekete pulcsim pedig becipzározva és a kapucnija a fejemen. Egy védővarázslat szerencsére véd a hideg ellen.
Lassan lépkedek lefelé a lépcsőkön, majd körülnézek. Sehol egy lélek. Úgy hallottam most még vadőr sincs a suliba. Szóval a ház falának nekitámaszkodom és rágyújtok egy cigire. Mélyet szívok bele, szeretem, ha megérzem, hogy nem csak levegőt szívok.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vadőrlak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadőrlak   Vadőrlak EmptyKedd Jan. 11, 2011 12:28 am

* Mostanában egyre később kelek fel, ez nem lesz így jó. Nem akarom átaludni a fél életemet. Már rég nem voltam a birtokon. Ezért gyorsan magamra kaptam a kék pulcsimat a fekete farmernadrágomat és a bakancsomat. Túl unalmasnak tartom már az erkélyen való cigarettázást. Semmi érdekes nincs benne, ezért új tetthelyet választottam. Eddig ismeretlen területre tévedek. Még nem jártam erre, de gondolom a vadőr háza lehet ez a kis viskó. Ahogy odaértem nem bírtam tovább, rágyújtottam. Ekkor vettem észre a még ismeretlen személyt. Felnevetek, micsoda véletlen. Nem akarok pofátlan lenni, ezért oda megyek bemutatkozni. *
- Szia Ashly vagyok. * Kíváncsi tekintetemmel a még ismeretlen személyt kémlelem. Mindig kíváncsivá tesz, ha új hús van a piacon. *
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Vadőrlak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadőrlak   Vadőrlak EmptyKedd Jan. 11, 2011 12:40 am

*Elmerengve ismét beleszívok a cigibe, majd kör alakba fújom ki a füstöt. Ekkor megérkezik egy ismeretlen lány, akire csak fél szemmel pillantok. Kritikusan végigszemlélem, majd biccentek.*
-Cső. *Lábamat a falnak támasztom, majd ismét szívok egyet a cigiből. Hát igen... az én tiszteletemet ki kell vívni. A bemutatkozásra felvonom a szemöldököm és el is húzom a számat.*
-Kérdezte valaki? A való világba is így odalépsz minden ismeretlenhez és csak úgy bemutatkozol nekik? *Valóban felmerült már bennem néhányszor a kérdés, hogy... az emberek itt az iskolában is, miért csinálják azt, hogy csak odasétálnak egy ismeretlenhez és bemutatkoznak. Annyira, tapasztalatlan. Azért persze kíváncsi vagyok, hogy a lány, mit fog szólni a dolgokra.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vadőrlak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadőrlak   Vadőrlak EmptyKedd Jan. 11, 2011 12:47 am

* Meglepő, hogy ha próbálok valakivel kedves lenni így viselkedjen velem. Az ilyen dolgokat ki nem bírom állni. Eddig is rosszul éreztem magam, de Ő segített benne, hogy még rosszabb legyen. *
- Hát nem mondom fantasztikus vagy. Csak próbáltam kedves lenni, te meg jössz ezzel a cinikus hozzá állással. Hát kösz. * Úgy érzem belőle elég volt ennyi egy örök életre. Nem is vesztegetem vele az időmet, fogom magam és elsétálok onnan.*
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Vadőrlak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadőrlak   Vadőrlak EmptyKedd Jan. 11, 2011 12:51 am

*Teljesen nyugodt vagyok. Beleszívok ismét egy nagyobbat a cigibe, majd vállat vonva leeresztem a lábam és ellököm magam a faltól. Azt mondjuk be kell vallani, a lány nem rossz bőr.*
-Nem tehetek róla, ilyennek születtem. *Egy lépést sem mozdulok, csak kaján vigyorral az arcomon figyelem Ashlyt.* Sajnálom, hogy belegázoltam a kicsi lelkecskédbe. Bocs, hogy Famine-s vagyok. *Ennyit tudok hozzátenni még a dolgokhoz, majd lehamuzok a földre. Ki tudja, talán ha még egy kicsit visszafelesel nekem, akkor... mi lesz. Olyat nem sokan mernek, az tény. Egy utolsó slukk még és eldobom a cigit.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vadőrlak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadőrlak   Vadőrlak EmptyKedd Jan. 11, 2011 12:58 am

* Nem birok csak úgy szó nélkül elmenni, az nem is én lennék. Hátra fordulok, még egy pillantást vetek a még ismeretlen személyre. Aztán csak hallgatom a magyarázkodását. *
- Hát persze, hogy nem. Te semmiről sem tehetsz. * Igen, biztos Ő a kis ártatlan áldozat, aki mindenhol csak ezt tudja mondani, hogy Ő nem tehet róla. *
- Ez de édes, hogy azt hiszed, hogy bele gázoltál a kicsi lelkecskémbe. Többet kell neked ahhoz gyakorolnod, hogy az össze jöjjön. * Csak annyi, hogy rossz napom van és vele pont rossz időben találkoztam. *
- És olyankor mi van ha Famine-s vagy? * Úgy látszik még nem hallott rólam. Kicsi még, nem tudja, hogy kivel is kezdett ki. *
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Vadőrlak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadőrlak   Vadőrlak EmptyKedd Jan. 11, 2011 1:07 am

*Ha engem kihoznak a sodromból, azzal csak annyit érnek el, hogy az elemi mágiám feldühödik. Azt meg nem tudom olyankor magamban tartani, nem tudom irányítani.*
-Ha jobban bele gondolok... *Ismét megjelenik az arcomon az a kaján vigyor. Kisebb elgondolkodás után folytatom amit elkezdtem.* Akkor igazából nem is akarok belegázolni a lelkedbe. Tudod, milyen dolog ez. A végén még megsajnálnálak, hogy itt elkezdesz nekem sírni. *Ahhoz mondjuk egy kicsit jobban meg kéne talán ismernem, de na... én sok mindent tudok azért. *
-Az van, hogy tudod abba a házba a legtöbben ilyenek mint én. És mondjuk nem nagyon érdekel más véleménye. *Itt felvont szemöldökkel Ashly szemébe nézek és elvigyorodom. Igen, célozgattam. Mellesleg meg nem félek egyáltalán, főleg egy lánytól nem...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vadőrlak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadőrlak   Vadőrlak EmptyKedd Jan. 11, 2011 1:14 am

* Annyira a szokásos macsó stílusa van. Aranyos, hogy ennyire próbál rossz fiú lenni. De nem hat meg a dolog. Már annyi mindent láttam és már nem tudnak meglepetések érni. *
- Ez tetszik, hogy majd te megsajnálsz. * Azért van önbizalma, nem is kicsi. *
- Nem vagyok az az érzelgős fajta, aki pár rossz szó miatt elkezd sírni. * Aranyos, hogy ha már lány vagyok, akkor biztos, hogy érzékenynek is kell lennem. De ez nem így van. *
- Tudok róla. Azt hiszem elfelejtettem megemlíteni, hogy én is Famine-s vagyok. * Kíváncsi vagyok mit is szól hozzá. *
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Vadőrlak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadőrlak   Vadőrlak EmptyKedd Jan. 11, 2011 1:21 am

-Ki mondta, hogy pár szóról beszéltem? Tudom, hogy a szende kis Plamásokat pár szóval el lehet tenni az utadból, de azért... *Kisebb hatásszünetet tartok, majd elmosolyodva folytatom.*... rajtad észre lehetett venni, hogy nem vagy Plamás. Egy értelmes Famine-s tud csak belekötni egy ilyen emberbe mit én. *Itt leállok, mert a végén még nagyon bókolásnak venné a dolgot. Pedig nem annak szántam.*
-Nem is tudtam volna kikövetkeztetni mondjuk. Annyira alapvető... *Én nem vagyok olyan, mint a legtöbben... hogy csak azért haverkodnak a házbeliekkel, mert egy házba járnak. Kit izgat? Én pofára osztályozok.*


//Off//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vadőrlak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadőrlak   Vadőrlak EmptyKedd Jan. 11, 2011 9:41 am

* Úgy látszik észrevehető, hogy Famine-s vagyok. Ami számomra csak is jó lehet. Mert büszke vagyok rá, hogy oda kerültem. *
- Legyen úgy. * Nem túlságosan érdekel, hogy mit is mond. *
- Szerintem simán mindenki beléd bír kötni. * Mivel ilyen nem csodálnám, hogy kiderülne, hogy túl sok ellensége van. Ismét rágyújtok, de nem azért mert ideges vagyok, csak valahogy most jól esik a szervezetemnek ez a kis méreg. *
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Vadőrlak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadőrlak   Vadőrlak EmptyKedd Jan. 11, 2011 8:53 pm

-Belém kötni nem nagyon mernek, úgy őszintén megvallva. *Kaján vigyorral az arcomon figyelem tovább Ashlyt, majd én is rágyújtok. Kisebb hatásszünetek után, ismét én szólalok meg.* Bírni meg bírnak, csak ki tudja mi lesz a vége. Attól függ milyen kedvem van. *Rángatom meg ismét a vállam, majd egy slukk és neki is dőlök a hátam mögött lévő falnak. Őszintén szólva, lehet, hogy még meg is kedvelem Ashlyt egy idő után.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vadőrlak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadőrlak   Vadőrlak EmptySzer. Jan. 12, 2011 8:12 am

* Érdekes amit Antony mond. Talán tényleg így van és félnek tőle. Vagy csak Ő gondolja így, mindegy, majd kiderül. *
- Hát persze. Mert te annyira nagy szám vagy. * Nézek ismét végig rajta. Szerintem átlagosnak mondható. Talán csak több önbizalma van mint másoknak. *
- És mindig ilyen cinikus kedvedben vagy? * Szívok bele a kezemben lévő cigarettába. *
- Néz nem tudom, hogy hol rontottuk el. Általában mindenki szeret és kedves velem. Csak te nem... Ez tesz téged érdekessé. * Nem is várok tőle nagy monológot, biztos, hogy csak mond pár szót és megvonja a vállat, mint általában. *
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Vadőrlak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadőrlak   Vadőrlak EmptySzer. Jan. 12, 2011 9:34 pm

*Tényleg félnek tőlem, de sok emberrel vagyok azért jó kapcsolatban is...*
-Háát igen. Az a kevés közül az egyik aki nagy szám. *Úgy tudom, hogy csak James meg Nath az a két személy, aki után még döglenek a lányok. Ha úgy vesszük... de mondjuk Jamesszel nem vagyok jóba, azóta mióta elszedte tőlem a csajomat. Volt is közöttünk egy kis... összetűzés.*
-Nem. Csak nagyrészt vagyok olyan kedvembe. *A kaján vigyor nem tűnik el az arcomról. Beleszívok a cigibe, majd miután kifújtam a füstöt felvont szemöldökkel pillantok Ashre.*
-Nem lehetek én is olyan, mint a többiek... *Tényleg van önbizalmam nem is kicsi. Kacsintok egyet a lányra, úgy tűnik kezdek kicsit megenyhülni.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vadőrlak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadőrlak   Vadőrlak EmptySzer. Jan. 12, 2011 9:51 pm

* Azon jár a fejem, hogy a ezek után még lehetünk-e még jóban? Ami igaz az igaz, kicsit nehezen indult el ez a dolog köztünk. Még nem mondom, hogy barátság, mert még kialakulóban van, remélem ki is alakul valami. Ami zökkenő mentes lesz. *
- Még mindig nem hiszem el, hogy ennyi önbizalmad van. * Nézek rá semmit mondóan, még sajnálni sem tudom. *
- Uram tapsot is kér a hódításai miatt? * Még nem tudok róla semmit a múltjáról. De minden bizonnyal nagy csábító lehet. *
- Nem is kell, hogy olyan legyél mint a többiek. * Az úgy túl unalmas lenne. Igazából most kell rájönnöm, hogy mennyire tetszik Tony dacos személyisége. *
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Vadőrlak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadőrlak   Vadőrlak EmptySzer. Jan. 12, 2011 10:04 pm

*Bármi lehetséges, csak akarni kell. Én így állok hozzá a dolgokhoz.*
-Pedig így van. Miért, én vagyok az első akinél ezt tapasztalod? *Érdeklődöm kicsit oldalra billentett fejjel, majd elmosolyodom és beleszívok a cigibe. Utolsó slukk, majd elpöckölöm a csikket. Leesik, úgy három méterre tőlem. Követem szememmel, majd visszanézek Ashlyre.*
-Áh nem. Meg vagyok én az nélkül is... de... végül is... ha szeretnél... *Gondolok itt a tapsos dologra, majd bólintok egyet.*
-Nem is akarok olyan lenni, mint a többiek. Én így vagyok jó. Ne is tagadd... többen mondták már. *Nem mindig vagyok ilyen egoista ám... csak legtöbb esetben.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vadőrlak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadőrlak   Vadőrlak EmptyCsüt. Jan. 13, 2011 12:08 am

* Reménytelen eset. Nem is tudom, hogy miért fecsérlem rá az értékes időmet. Mindig is reménykedő típus voltam. Most is remélem, hogy kitudok hozni ebből az önbizalom bombából valami jót. *
- Nem te vagy az első. De akiknél tapasztaltam, azoknak legalább volt is okuk rá. *Elmosolyodok, szeretek csipkelődni az ilyenekkel mint Tony. *
- Ha nem haragszol meg, inkább most kihagynám ezt a kínálkozó lehetőséget. * Ki tudja, hogy már mennyire haragudhat rám, mert próbálok Ő meg az egója közé beférkőzni. *
- Ha már többen mondták akkor lehet, hogy úgy van. * Persze, hogy nem olyan, mint a több. Nem is tudom, de van benne valami megfoghatatlan ami másban nincs. *
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Vadőrlak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadőrlak   Vadőrlak EmptyCsüt. Jan. 13, 2011 9:09 pm

-Ohh, akkor ezt most vegyem bóknak? *Vigyorodom el kajánul, majd egy kisebb hatásszünet után ismét végignézek Ashlyn. Nem kezdek másodikosokkal, annak ellenére, hogy a lány milyen idős... Pedig mondjuk nem lenne rossz.*
-Na látod... *Kacsintok és aztán kicsit mozgolódok. Ismét ellököm magam a faltól, Ashly elé lépek és zsebbe dugom a kezem. Azon gondolkodom, hogy mit is tudnék mondani.*
-Mesélj egy kicsit magadról... *Nem akarok átlátszónak tűnni, viszont tényleg semmi komolyabb elképzelésem sincs a lánnyal.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vadőrlak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadőrlak   Vadőrlak EmptyCsüt. Jan. 13, 2011 9:18 pm

- Annak veszed aminek akarod. * Mondhatok bármit neki, úgysem fogja azt csinálni, szóval csak rá hagyom a döntést. Egyre közelebb jön hozzám, nem mondhatom, hogy zavar. De nem is tetszik. Azért kéne még tartanunk a pár lépés távolságot. Ezért pár lépést hátra lépek. De nem akarom, hogy Tony azt higgye úgy kezelem mint egy leprását. Csak hát mostanában nem bírom az emberek közeledését. Meglepő fordulat, hogy felőlem kérdez. Azt hittem, hogy nem túlságosan érdeklem. *
- Mostanában nem szeretek magamról mesélni senkinek. Minek? Úgyis mindenki kibeszél. Röviden annyi, hogy nem vagyok valami jó kislány és gyakran keringenek rólam pletykák, aminek néha van valóság alapjuk is. * Nem akarom neki elmesélni az egész életemet, hisz még nem is ismerem. *
- Most te jössz. * Kíváncsi vagyok, hogy mit is tudna nekem mesélni. *
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Vadőrlak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadőrlak   Vadőrlak EmptyCsüt. Jan. 13, 2011 9:27 pm

-Oké, akkor ez meg van beszélve. *Szóval egyértelmű, hogy bóknak fogom venni a dolgot. Nem vagyok olyan nagyon túl közel Ashlyhez, hogy esetleg hátrálnia kelljen, de mikor ő megteszi, csak egy gonosz vigyor jelenik meg az arcomon. Én inkább szórakozottan vagyok egy kicsit félelmetes mint hogy teljesen komolyan és túlságosan sötéten.*
-Nem tán félsz tőlem? *Elsőre ez ugrik be, majd felvont szemöldökkel hallgatom tovább, hogy mit mond.* Kibeszélnek? Jó ez ismerős... tudod itt még a falnak is füle van. *Ismét csak megvonom a vállam, majd bólogatva vigyorgok tovább, mikor befejezi és kijelenti, hogy én jövök.*
-Nos... Én sem vagyok az a "jó kisfiú". Ha dühös vagyok akkor az elemi mágiámat nem tudom korlátozni így akkor elszabadul a pokol. Ha egy jó buli van készülőben arra sose ne mondj nemet, nálam ez az egyik alapszabály, valamint hát... *Kicsit elgondolkodom, majd egy hatásszünet után folytatom.* Utálom az unokatestvérem és mostanság tervezgetem megkeresni az igazgatót, hogy segítsen nekem nyomozni egy kicsit a Black névről. *Még mindig fúrja az oldalam a kíváncsiság, hogy Sirius Black rokonom e.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vadőrlak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadőrlak   Vadőrlak EmptyCsüt. Jan. 13, 2011 9:38 pm

* Kezdek fáradni. Eddig nem voltam fáradt, de valahogy Tony tisztára elszívj az életerőmet. Nem mint ha eddig nagy életerőm lett volna. De amikor még nem találkoztam vele valahogy több akaratom volt, az életben maradásra, mint most. Ismét rá gyújtok. Kell egy kis nikotin a szervezetemnek, legalább addig is nyugton vagyok. *
- Félni? Eddig úgy ismertél meg mint egy félénk nyuszit? * Húzom fel a szemöldököm, mert abban az esetben ha félősnek tart nagyot csalódnék benne. *
- Nem félek, csak egyszerűen nem szeretem ha valaki is közeledni próbál hozzám. * Remélem nem fog még közelebb jönni, mert nincs kedvem mindig meghátrálni. Csak maradnák ott ahol épp vagyok és nem is érdekelne a dolog. *
- Ez mind fantasztikus. * Nem tudom, de valahogy nem tud érdekelni a mondandója. *
- De azért szívesen látnálak dühösen. * Csak nehogy úgy járjak vele is, mint Jamessel. *
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Vadőrlak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadőrlak   Vadőrlak EmptyCsüt. Jan. 13, 2011 9:46 pm

*Igen, én egy fárasztó személyiség vagyok.*
-Nem, nem úgy ismertelek. Csak olyan furcsa volt, hogy hátráltál... *Még ha a lány észrevétlenül csinálta volna, jobban jött volna ki a dolog. Most meg talán még egy kicsit fogom evvel piszkálni.*
-Ahha, persze. *Kaján vigyor jelenik meg az arcomon, majd ismét előveszem a cigis dobozt és rágyújtok. Miután kifújtam a füstöt, vállat vonva bólintok egyet.*
-Fantasztikusnak nem mondanám, de jól van. *Mondjuk azért nem mert a szüleimet nem is ismertem... szóval jó lenne ha nem az unokatestvéreimet kéne szüleimnek elnézni, hanem egy Black-et, aki valóban, rendes rokonom.*
-Hidd el, nem hiszem, hogy az jó ötlet.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vadőrlak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadőrlak   Vadőrlak EmptyCsüt. Jan. 13, 2011 9:54 pm

* Ismét bele szívok a cigimbe, de most nem tudok a füstből karikákat formázni, mert túl nagy a szél. De sebaj. *
- Fogok én még neked pár meglepetést okozni. * Azon gondolkozok, hogy mit is lehetne csinálni. Mert nem bírok túl sokáig állni egy helyben. Túl hiperaktív vagyok hozzá. *
- Hát van ilyen. * Nem tudok mást hozzá tenni, igazából nem is akarok ezzel túl sokat foglalkozni, mindenkinek vannak dolgai, amiről jobb, hogy a másik nem tud. *
- Nem tudom, hogy tudok-e neked hinni. * Rámosolygok. Ki kell érdemelni nálam, hogy tudjak hinni valakinek. *
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Vadőrlak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadőrlak   Vadőrlak EmptyCsüt. Jan. 13, 2011 10:08 pm

-Ó, kíváncsi vagyok rá. *Jelentem ki egy kisebb mosoly kíséretében és aztán én is szívok egyet a kezemben lévő cigiből. Ameddig kifújom a füstöt, figyelmesen hallgatom végig Asht.*
-Ahogy érzékeled. *Kisebb hatásszünetet tart, majd felnéz az égre és egy kisebb elgondolkodási idő után a kastély felé bök.*
-Ha nem bánod, nekem ma még dolgom lenne. Örültem. *Azzal biccent egyet és lassan elkezd haladni felfelé a lépcsőn. A cigit valahol az udvarban dobja el, aztán pedig felmegy a szobájába.*

//Köszi ;D//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vadőrlak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadőrlak   Vadőrlak EmptyCsüt. Jan. 13, 2011 10:11 pm

- Ne légy túl kíváncsi, mert hamar megöregszel. * Igaz ezt néha elmondhatnám magamnak is, de olykor szeretem bele ütni más dolgaiba is az orrom. *
- Nem bánom. Én is. * Nézem, ahogy elmegy. Hát ez sem mindennapi volt. Remélem még nem jutok vele közös nevezőre nem fogok vele gyakran találkozni. Valahogy irritál a közelléte. Még maradok egy kicsit, aztán megcélzom én is a szobámat. *


//köszi//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vadőrlak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadőrlak   Vadőrlak Empty

Vissza az elejére Go down
 
Vadőrlak
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: