Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapAlvilág - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Alvilág - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Alvilág - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Alvilág - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Alvilág - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Alvilág - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Alvilág - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Alvilág - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Alvilág - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Alvilág - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Alvilág - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Alvilág - Page 2 Vote_lcapAlvilág - Page 2 Voting_barAlvilág - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Alvilág - Page 2 Vote_lcapAlvilág - Page 2 Voting_barAlvilág - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Alvilág - Page 2 Vote_lcapAlvilág - Page 2 Voting_barAlvilág - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Alvilág - Page 2 Vote_lcapAlvilág - Page 2 Voting_barAlvilág - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Alvilág - Page 2 Vote_lcapAlvilág - Page 2 Voting_barAlvilág - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Alvilág - Page 2 Vote_lcapAlvilág - Page 2 Voting_barAlvilág - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Alvilág - Page 2 Vote_lcapAlvilág - Page 2 Voting_barAlvilág - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Alvilág - Page 2 Vote_lcapAlvilág - Page 2 Voting_barAlvilág - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Alvilág - Page 2 Vote_lcapAlvilág - Page 2 Voting_barAlvilág - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Alvilág - Page 2 Vote_lcapAlvilág - Page 2 Voting_barAlvilág - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Alvilág

Go down 
+7
Rufus Derryl
Robert Lawrence
Cassandra Lengston
Raymond Glosser
Rex Hunter
Wallace Xavier Walters
Főmesélő
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alvilág - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág - Page 2 EmptyPént. Okt. 15, 2010 9:06 am

- Jól van. Nem csalódtam magamban. *Mosolyog a nőn. Tényleg eléggé be van rúgva, ha nem tudja megkülönböztetni a nyilasítom és a nyilvánítom igét.*
- Hagyjuk, nem fontos. *Rázza meg a fejét. Úgy látszik nem emlékszik Willre. Jobb is. *
- Nem adom. *Ismét fejet ráz. A szikrákra meg csak elneveti magát, majd kikapja a nő kezéből a pálcát.*
- Ezt add ide szépen. *Zsebre teszi a varázspálcát, majd megfogja a borosüveget. Az ő söre már elfogyott. A másik kezével megragadja Cassy kezét.*
- Gyere, beszélnünk kell. *Majd feláll az asztaltól, és "húzza magával a nőt. A pultnál vizet, ha esetleg nem lenne rendezve a számla, majd elindul kifelé az ajtón."
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alvilág - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág - Page 2 EmptyPént. Okt. 15, 2010 9:11 am

- Én sem benned, Robin, tényleg jó vagy *mosolyog, majd a Willes kérdést azon nyomban el is felejti, nem érdeklik a hercegek, sem verőlegények, amik Willek, sem az hogy mennyit ivott.*
- Szemét alak... *szontyolodik el, és sóvárogva néz a pálcája után, elvették a játékát, most nem tud tüzijátékot csinálni.*
- Add azt vissza, az én játékom *kap a pálca után, de meginog, és félig meddig Robert ölébe köt ki, ahonnan meglepetten pislog felfelé, majd amikor felhúzzák, megkapaszkodik a férfi vállába, és elindul mellette kifelé az ajtón. Nem tudja miért megy és hova, de ez a férfi emlékezteti őt a szerelmére, és neki most csak ez számít.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alvilág - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág - Page 2 EmptyPént. Okt. 15, 2010 9:18 am

- Robin... még így sem hívtak. *Vigyorog. Azért sem tud pókerarccal végighallgatni ennyi szamárságot.*
- Tudom. *Bólint egyet. Nem Cassy az egyetlen, aki szemét alaknak tartja.*
- Majd ha kijózanodtál, visszaadom. *Tényleg vissza foga adni.
Erősen tartja a nőt, nehogy orra esett szegény. Majd mikor kilép az ajtón, hopponál egyet a nővel. Hamarosan a lakónegyedben kötnek ki, Robert háza előtt.*
Vissza az elejére Go down
Rufus Derryl
Vámpír
Vámpír
Rufus Derryl


Kor : 385
Hozzászólások száma : 50
Tallérok : 2
Pontok : 0

Alvilág - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág - Page 2 EmptyKedd Nov. 16, 2010 8:28 am

*A pultnál üldögélek. Unalmas egy nap volt, mint mostanság mindig... Valahogy kezdem megszokni ezt már, főleg, hogy nincs is más választásom. Egy poharat forgatok a kezemben, szokásos martinival benne. Inni bármennyit meg birok, főleg martiniből... a vér meg nem hiányzik annyira, csak éjjelenként vadászok. Akkor meg nehezebb. Bár ezt mindenki tudja, én sem vagyok a híve az emberölésnek se elkábításnak se semminek. Mivel muszáj, ezért muszáj.
Elmerengtek a napokban azon, hogy pontosan mit is kezdjek az életemmel. A Rémségek Cirkusza odább állt, én nem mentem velük. Valahogy sokkal jobban megszerettem ezt a helyet, mint bármelyik másikat, ami eddig volt. Ki tudja, lehet, hogy talán még barátokra is lelek itt és talán még... jól is fogom érezni magam egy idő után. Lehúzom a maradék italt, majd a pultosnak lököm a poharam, hogy kérek még egyet. Aztán körülpillantok...*
Vissza az elejére Go down
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Alvilág - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág - Page 2 EmptyKedd Nov. 16, 2010 8:34 am

*Egy unalmas nap után lépek be ebbe a lepukkant koszfészekbe. Legalább is, szerintem az. Megpillantom Derrylt, és gonoszan elvigyorodok. A fogaimon látszik egy kis piros folt. Fél órája táplálkoztam, és elég jól sikerült.*
-Ááá, öreg cimbora, szomszéd, mit keresel itt? *Üdvözlöm Rufust, és belebokszolok a vállába, aztán kérek egy pohár whiskey-t, amit lehajtok. Aztán a következőt kérem.*
-Megvolt a táplálkozás? Add át az üdvözletemet a mókusoknak, biztos jól érzik magukat, hogy őket pusztítod. Szóval nem vagy "greenpeace" vámpír? Tudod, a mai világban a természet fontos. *Nem beszélek olyan hangosan, nehogy meghallják, de tudtommal neki jó a füle, szóval hallja. Közben megkapom a második kört. Nem iszom meg, csak belekortyolok.*
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Alvilág - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág - Page 2 EmptyKedd Nov. 16, 2010 8:54 am

*Wilardba sétálgatok, és elgondolkodom az elmúlt napjaimon. Nem volt semmi érdekes ami meghozta volna az életkedvem. Üres tekintettel csak megyek előre a nagy semmiben... fogalmam sincs hol fogok kikötni. Őszíntén nem is igazán érdekel. Pár perc sétálás után kezdek elfáradni, körülnéztem, és hát nem épp a legszebb helyen találtam magam. A sötétnegyedbe tévedtem be, és fogalmam sincs hogy kerüljek ki innen.
Egy kocsmát veszek észre a távolból. Be is mentem, hisz mi bajom is lehetne. Belépek és óvatosan körülnézek. Nem épp a legszinpatikusabb személyekkel van tele. De hát mit is vártam. A pulthoz léptem, leülltem és rendeltem egy teqilát. Imádom ezt a piát, valahogy megszerettem de lehet hogy csak a citrom miatt kedvelem annyira. Még vártam az itallra balra néztem, ahol két férfi beszélgetett. Valahogy megfogott a kinézetük, mások mint a többi. Még nem tudom pontossan miben de külömböznek.
Ekkor már megkaptam a teqilát és egyböl le is húztam. Majd a zsebemhez nyúltam, és kivettem egy doboz piros Pall Mall-t. Rá is gyújtottam, és figyelni kezdtem a két fickót. Remélem nem annyira feltünő, vagy legalábbis nem zavarja őket...*
Vissza az elejére Go down
Rufus Derryl
Vámpír
Vámpír
Rufus Derryl


Kor : 385
Hozzászólások száma : 50
Tallérok : 2
Pontok : 0

Alvilág - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág - Page 2 EmptyKedd Nov. 16, 2010 9:08 am

*Kellemetlen vendég érkezik....*
-Mason... hogy fújt már ide az a fránya szél? *Valahogy mindig ott van, ahol én... bár már egy ideje, vagyis azóta amióta a Cirkusz tovább állt, nem láttam. Szerencsémre. A gúnyolódását sosem bírtam. Amúgy meg már egy ideje megbántam, hogy átváltoztattam.* Te is tudod, hogy nem állatvért iszom. De mondjuk neked nem ártana egy kis... fogyókúra. *Halványan elmosolyodom, aztán kortyolok a martiniből és az ajtó felé nézek. Egy lány lép be, aki láthatóan elég fiatal. Nem tudom, mit kereshet itt... elég veszélyes egy hely. Közben visszapillantok Rufusra.*
-Amúgy köszi hogy kérdezed, látod egészen jól tartom magam. Na és te? Hogy vannak az áldozataid? Hallom múltkor majdnem átváltoztattál egy diákot. Nem szép dolog... ccc... * Próbálom én is heccelni egy kicsit, de legtöbbször csak hülyeségből hecceljük egymást. Már megszokás. Néha oldalra pillantok, közben hallgatom, hogy Demi gondolataiban mi jár.*
Vissza az elejére Go down
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Alvilág - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág - Page 2 EmptyKedd Nov. 16, 2010 9:15 am

-Bocs Rifi-Rufi, de ez egy szabad ország, ember... khhm, vámpír. *Vonom meg a vállam. Húzom az agyát, de csak szimplán azért mert ki nem állhatom. Az meg az ő baja, hogy átváltoztatott. Meg részben az enyém is.*
-Hmm, nekem fogyókúra? Kezdesz vakulni, cimbora, nem is vagyok kövér. *Vonom meg a vállam, egy gúnyos mosoly kíséretében. Kortyolok egyet a whiskey-ből, és a szemem sarkából észreveszek egy lányt.*
-Asszem megérkezett a második vacsorám. Vagy legyek jó kisfiú, és ne egyem meg? Hmm, inkább a második. Kérdésedre felelve, én is megvagyok, éppen, csak azt sajnálom, hogy nem volt elég a Cirkuszban, és még régebben melletted, most még szomszédok is lettünk. Gondoltam megmutatom neki, hogy ki is itt az úr. *Most oda fordulok Demi felé, és szemtelenül elmosolyodok.*
-Te vagy Demi Bieber ugye? Ha találkoznál James Millerrel, mondd meg neki, hogy jobb ha vigyáz, mert a macska elindult az egérkéért. *Még mindig őt nézem. Egész szemre való kis csaj, az biztos.*
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Alvilág - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág - Page 2 EmptySzer. Nov. 17, 2010 6:41 am

*Lassú mozdulattal felemelem a kezem és beleszívok a cigimbe. Majd óvatosan ismét a két férfit kezdem el figyelni... Észrevettek, most lehet hogy kicsit tartanom kellene tőlük, de hát nem tűnnek annyira ilyesztőnek. Habár a fehér bőrük nem épp a legjobb jel arra, hogy nem akarnak senkiben kárttenni. Ahogy feléjük fülelek, elkapok néhány szót, amiböl arra tudok következtetni, hogy ők nem mások mint vámpírok. Hallottam már róla, hogy Wilarba is vannak, de nem hittem el. Egy pillanatra elsötétült minden, hisz ahogy az egyik rámnézett, és megszólalt, nem épp a legjobb gondolatok jártak a fejemben. Figyelek szavaira, és kissé megijedek. James az egyik legjobb haverom, és ha neki baja esne, én nem tudnám elviselni. Már nagyon rég óta ismerem, és már sok mindenben segítettünk egymásnak. Így a szavaira csak bólogatok, hirtelen nem is tudok mit mondani. Nem jutott eszembe egy értelmes szó sem. Egy kissebb hatásszünet után megszólalok.*
-Amúgy neked is jóestét, vagyis nektek. *Kissé gúnyosan mondtam, hisz benne se volt még annyi illem se hogy legalább köszönjön.* És benned kit tisztelhetek? Nekem már úgysem kell bemutatkoznom, hisz amint látom ismersz... *Jelentem ki, és teljesen feléjük fordulok. Közben pedig a pincér felé egy laza kézmozdulatot vetek, amivel azt jelzem, hogy kérek még egy kört...*
Vissza az elejére Go down
Rufus Derryl
Vámpír
Vámpír
Rufus Derryl


Kor : 385
Hozzászólások száma : 50
Tallérok : 2
Pontok : 0

Alvilág - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág - Page 2 EmptySzer. Nov. 17, 2010 8:48 am

-Rifi-Rufi... még mindig nem nőttél fel... vámpír. *Próbálok egy kicsit visszagúnyolódni, bár őszintén nem nagyon érdekelnek a beszólásai. A fogyókúrát meg nem pont szó szerint értettem, szóval... Mason nem tudja pontosan értelmezni a dolgokat. Úgy tűnik.*
-Ész. Nem úgy értettem... de mindegy. *Kivillantom éles fogaim, egy vigyor közben. Aztán csak végighallgatom. Forgatom szemeim, nem tudok neki mit mondani. Vagy csak nem nagyon akarok. Demi felé fordítom ismét a fejem, hanga és gondolata a fejembe cseng. Aztán Mason leszólítja. Fintorgok egyet, leöntöm a maradék martinit és a másik vámpír után lépek. James... ismerős a csávó neve, de nem ugrik be honnan. Lehet, hogy egyszer vagy kétszer már láttam...*
-Szia Demi. *Bennem még van ennyi tisztelet. Sőt, még azért, hogy piszkáljam Masont, be is mutatkozom.* Én Rufus. Amúgy... ez egy elég sötét hely. Mit keresel itt, egyedül ilyenkor? *Vámpír létemre igenis olyan vagyok, aki aggódik és törődik másokkal. Furcsa is lehet, de ez van. Kíváncsian hallgatom tovább Demi gondolatait, közben azon agyalok, hogy hogy mondjam neki majd meg, hogy nehogy elmenjen Masonnal.*
Vissza az elejére Go down
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Alvilág - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág - Page 2 EmptySzer. Nov. 17, 2010 9:02 am

-Bocsi, de 23 éves voltam, amíg valaki át nem változtatott. Tudod. Bár, ha a memóriád is kopik, nem csak a fogaid. *Nevetek fel, és felborzolom Rufus haját. Mint két hülye haver. Csak nem vagyunk azok.*
-Bocs, de este nem fog úgy az agyam. *Villantom én is ki a fogaimat, amin már nincsenek ott a piros foltok a fogaimon. Lehúzom a whiskeyt, és kérek egy egész üveg whiskeyt, amit meg is kezdek, és ki is töltöm a poharamba, majd meg is iszom Nem, még nem vagyok berúgva, és nem is árt annyira az alkohol. De a lánynak annyira csábító a vére, hogy muszáj innom. Nehogy kiszívjam.*
-Szia Demi. *Csak úgy utólag. Nem az illemről vagyok híres. Én inkább tapló vagyok.* -Mason vagyok. És, igaza van, nem lenne túl... készséges itt tartózkodni. Sok a sötét alak. *Mintha én nem lennék az. Közben még egy pohárral töltök whiskeyt. De még nem iszom meg.*
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Alvilág - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 18, 2010 7:50 am

*Megkaptam az italomat, és meg is ittam abban a pillanatban. Nem bírtam tovább, muszáj inni enyhíti a fájdalmam. Habár már kezdem mindenen túltenni magam... és ez jót jelent. Még mindig nem tudtam levenni a két fickórol a szemem... az egyik megfogott a kinézetével. Kiváncsi vagyok mien idős is lehet, mert most nem néz ki 25-nél többnek. De hát ha vámpír akkor már biztosan túllépte jócskán a 25-öt...*
-Hello... *Nézek Rufusra, majd felkelltem és odamentem hozzájuk. Még tartottam azt a tisztes 2 méter távolságot, hisz kitudja mi a szándékuk, fölled Masonnak... Ő annyira nem szimpatikus, a beszélgetésükböl itélve, meg abból is ahogy rámnéz. Kissé ilyesztő.*
-Csak sétálgattam, és őszintén eltévedtem, azért jöttem be ide, hogy hátha találok valakit aki segít visszajutnom a főtérre... *Válaszolok a kérdésre, és Rufust kezdem el figyelni. Helyes egy fickó, és még kedves is.* Habár lehet, hogy nem a legjobb választás volt, de jobb mint ha kint kóborolnék a sötétben. *Folytatom, és ismét rágyujtok. És hát illemhez méltóan megkínáltam a két vámpírt is. Annyi kérdésem lenne hozzájuk, de most nincs annyi erőm, hogy mindneröl kifaggassam őket. Meg bizonyára nekik sem tetszene....*
Vissza az elejére Go down
Rufus Derryl
Vámpír
Vámpír
Rufus Derryl


Kor : 385
Hozzászólások száma : 50
Tallérok : 2
Pontok : 0

Alvilág - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág - Page 2 EmptyKedd Nov. 23, 2010 12:28 am

-Tudod az emberek már általában 18 éves korukra egészen megkomolyodnak. Lemaradott... *Az utolsó szót már egészen halkan jegyzem meg, persze tudom, hogy Mason meghallotta. Felnézek rá, elvigyorodom és lehúzom a maradék italt, ami megmaradt. Közben észreveszem, hogy Demi egyfolytában engem bámul és tudom is, hogy miket gondol rólam. Persze nem ellenzem, sőt... Masont jobb féltékennyé tenni. Egy lépéssel közelebb lépek a lányhoz, a másik vámpírt pedig már figyelmen kívül hagyom. Egyenlőre. Látom, hogy Mason nagyon küszköd a csábítással.*
-Ha gondolod kivezethetlek... nem nehéz itt eltévedni az tény. Viszont nagy szerencséd volt... *Ennél a szavamnál szemem sarkából Masonre nézek majd gondolataimban a férfihez szólok.*
~Mason, hagyd békén.~
*Mintha semmi sem történt volna, így folytatom tovább a mondandóm. A felkínált cigit elfogadom, el is veszek egy szálat és meggyújtom. Beleszívok, aztán visszaülök a helyemre és figyelni kezdem Demit.*
Vissza az elejére Go down
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Alvilág - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág - Page 2 EmptyPént. Nov. 26, 2010 7:23 pm

-Bocs, de csak 23 évesen ismertél meg. Akkor még komoly voltam. Most is az vagyok, de tudod teljes szívemből gyűlöllek, és nem kezdek el itt mindenki előtt karatézni veled. *És mindezt még vigyorogva mondom el, talán mert így is van. Az utolsó szót figyelmen kívül hagyom, úgy is tudja, hogy engem nem tud idegessé tenni. Pláne nem féltékennyé. Nekem nincsenek emberi érzéseim, hiába próbálkozik.*
-A helyedben, Demi, nem hallgatnék rá. Tudod ő is csak vámpír, és nem ember, tehát bármikor megtámadhat. Rufus sem egy szent, csak sokan azt hiszik róla. Oh, köszönöm. *Kacsintok, majd meghallom Rufus gondolatát. De előtte elveszek egy szál cigit, rágyújtok, beleszívok és a füstöt kifújom.*
-Miért most nem azt csinálom? De biztos előre látod, hogy kijön velem, én beleharapok a nyakába, a szemfogaimon keresztül vért fogok szívni. Aztán abbahagyom, de mivel nem tudok uralkodni magamon, ezért megint megteszem, és amikor már szárazra szívtam, elásom a kertem hátsó felébe... Álomvilágban élsz Rufus pajti, mert aligha hiszem, hogy olyan marha éhes lennék, két okból is. Tudod nem rég ettem, és most piálok, ami még csillapítja is a szomjamat. *Nem, nem rúgtam be, de nincs kedvem titkolózni. Persze ezt úgy mondom, hogy a lány is hallja.*
-Ahogy mondtam, Demi. Ő sem egy szent. Egy vámpír, és a vámpírok között nincs olyan, aki nem éhes. Max. az, akit már eltettek láb alól, de egyik sem emberkímélő. *Ez sajnos a fájó igazság.*
Vissza az elejére Go down
Gróf Leon Oswald
Felnőtt
Felnőtt
Gróf Leon Oswald


Férfi Kor : 45
Lakhely : Wilard
Hozzászólások száma : 37
Tallérok : 0
Pontok : 0

Alvilág - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 23, 2011 9:18 am

Megírtam a jelentéseimet, a nyomozás állapotáról, és az új információkról, és úgy döntöttem, hogy a sikert megünnepelve, csapok egy görbe estét. A jelentést, meg majd holnap átadom a parancsnoknak. A környéken nem sok jó kocsma van, de úgy halottam, van egy a sötét negyedben. Halottam még pár pletykát is, miszerint sok a kétes alak, arrafelé, így gondoltam talán némi információhoz is hozzá jutok, vagy talán össze futok valamelyik gyanúsítottal. Le is mentem a kocsmába, és be ültem az egyik sarokba, ahonnan jól belátni a helyet. Fekete kord nadrágot, megy bordó inget, és és elegáns bőr cipőt húztam, csak hogy ne legyek olyan feltűnő. Egy öltönyös fickót, biztos ki szemelnének. A pálcám természetes nálam van, és egy doboz márkás cigi mellette a matt fekete benzines öngyújtómmal. Jó adag pénz is van nálam, így van miből költenem. Ha netán belém kötnének, arra az esetre, egy nagy bicska is lapul a farzsebembe. Egy nagy pohár whiskyt rendeltem, amit már félig el is fogyasztottam, békésen cigizve. Eddig semmi gyanúsat nem láttam.
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alvilág - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 23, 2011 9:26 am

Otthonról érkezik ide, egy kis nosztalgiázgatásként, mivel Robert, drága jegyese ma nincs otthon, egész estés műszakot vállalt, hogy a hétvégéje szabad legyen egészen hétfő estig, és el tudjanak menni pár napra valamerre. Egy kék farmert visel, és kedvenc fekete, ujjatlan fekete felsőjét viseli. Körülpillant és kiszúrja, hogy valami, valaki nem stimmel, egy auror. Összeszűkült szemekkel pillant körbe ismét, de Leon arcán csak elsiklik, legalábbis úgy tűnik. Majd a pulthoz telepedik, és mézsört kér. Erősebbet nem nagyon akar inni, ma nem a részegség a célja. Halkan kérdez valamit a csapodtól, mire az hasonlóan válaszol, kis biccentéssel.
~Mit keres itt egy auror, és legfőképpen ki ez? Robert nem említett semmiféle új munkatársat.~
Vissza az elejére Go down
Gróf Leon Oswald
Felnőtt
Felnőtt
Gróf Leon Oswald


Férfi Kor : 45
Lakhely : Wilard
Hozzászólások száma : 37
Tallérok : 0
Pontok : 0

Alvilág - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 23, 2011 9:34 am

Ahogy iszogattam az italomat, és jól éreztem magam a cigim társaságában, megláttam egy nőt. Első pillantásra nem ismertem fől, de aztán rá jöttem, hogy Robert kollégám jegyese az, akiről a napokban tudtam meg, hogy halálfaló, de ha most nem is az, biztos hogy az volt. Kimtől szerzett információk nagy része megbízható, de ebben az egyben nem vagyok biztos. Nem állnak össze vele kapcsolatban a puzzle darabok. Ahogy belépett, ki szúrt engem, és én is észre vettem, hogy alaposan megnézett magának, körül nézést színlelve. Az italom is pont jókor fogyott el, így a pulthoz lépkedve cigivel a számban, kértem egy újabb kört.
-Csapos. Még egy kört ide.-Dobtam oda a szavakat, szokásos stílusomban. Természetesen nem véletlenül, Cassandra mellett foglaltam helyet a pultnál.
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alvilág - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 23, 2011 9:40 am

Nem nézett többször Leon felé, igyekezett nem is tudomást venni a létezéséről, de ez nem jön össze, mert az alávaló csirkefogó épp mellé telepedik le, és még egy kört kér magának.
~Alkoholista bagós banda~
Vélekedik magában, és a korsójával együtt tüntetőleg elfordul, jelezve még látni se kívánja a másikat. és inkább felállva egy közeli kis társasághoz sétál, ahol kártyáznak. Udvariasan, előredőlve, premier plános dekoltázzsal érdeklődik hogy beszállhat-e, természetesen nem utasítják el, így letelepedik a rossz arcú férfiak közé, keze ügyében a pálcájával. Eléggé tapasztalt már ahhoz hogy ne legyen ebből semmiféle kára, vagy baja. Leon felé egy kihívó pillantást vet, jöjjön utána ha mer.
~Lássuk, mennyire vagy kemény legény, kicsi auror~ - azzal bájos mosollyal fogadja az igen csak kedvező lapjait.
Vissza az elejére Go down
Gróf Leon Oswald
Felnőtt
Felnőtt
Gróf Leon Oswald


Férfi Kor : 45
Lakhely : Wilard
Hozzászólások száma : 37
Tallérok : 0
Pontok : 0

Alvilág - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 23, 2011 9:49 am

Abszolút nem meg lepő, hogy Cassandra elfordul előlem. Látni sem akarja a képem.
~Ennyire vissza taszító egy auror?~ Kérdezem magamtól, és gúnyos mosolyra húzom a szám. Mélyet szippantok a cigimbe, és az italom is elém került, szépen megrakva jégkockákkal, ahogy azt illik. Pont meg csörrennek a jégkockák, mikor a nő felkel mellőlem, és leül egy kártyás társasághoz. A kihívó pillantása megragad bennem.
~Rendben kisanyám. Bele megyek a játékba!~Gondolom magamban, és egy alig észre vehető mosollyal az arcomon, én is a tárassághoz megyek, természetesen az italommal egyetemben. Mikor észre veszik, hogy feléjük tartok, és beszállnék, természetesen mindegyik sötét alak, alaposan végig mér, és elutasító tekintetet vágnak, de mielőtt még szólhatnának, én lépek előbb.
-Beszállnék uraim.-Mondom nekik vidám, de ellent mondást nem tűrő hangon, és egy jó adag pénzt bedobok a tétbe, mielőtt még lapot osztanának. Természetesen, a pénz beszél, így befogadnak köreikbe. Le is telepedek Cassandra mellé, és be szürcsölök az italomba. Teljesen érzelem mentes arccal szemlélem lapjaimat, és meg emelem a tétet, egy kis összeggel. Természetesen a pálcámat gondosan a kezem ügyében tartom.
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alvilág - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 23, 2011 10:00 am

Felhúzott tekintettel fogadja, hogy a ficsúr belemegy a játszmába, és elindul feléjük, ő pedig előrehajolva az asztalra könyököl, és megszólal.
- Adjunk az úrnak egy lehetőséget hogy elveszítse a vagyonát - mosolyodik el, és dől hátra, elhúzódva Leontól, akkor már inkább az egyik részeg alakkal közösködik. Figyeli az auror minden mozzanatát, és hogy mit reagál, szép szemeivel végig is méri. Ő is emel a tétbe egy kicsit, és terítenek. A lap állás szerint az egyik sötét alak zsebelhet, de Cassyt most nem zavarja hogy nem ő nyert, látni akarja mennyire merész ez az auror. Belekortyol a sörbe és oszt. Most is egész jó lapokat kapott el, drillt.
~Ki a fene vagy te szépfiú...~
Gondolkodik el magában, majd megrezzen, pálcája megégeti a kezét, ami valamire figyelmezteti, kis gondolkodás után eszébe is jut hogy haza kellene érnie időben, elszórakozta az időt, nemsokára hazaér majd Robert is. Így kedvesen elnézést kér, és egy mentálmágiával kéri az egyik alakot hogy ne engedjék kiszállni az auor urat. Ő maga pedig a pult felé lépve fizet és már ki is lép a kocsmából, egy erős pajzsbűbájt von maga köré, nem bízik semmibe. A Sikolyköz felé halad.

//Köv mehet majd a sikolyközbe//
Vissza az elejére Go down
Roxanne Frida Allucard
Diák- Famine
Diák- Famine
Roxanne Frida Allucard


nő Kor : 28
Lakhely : Velence--> Wilian--> Famine
Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

Alvilág - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág - Page 2 EmptySzomb. Feb. 11, 2012 3:57 am

Rex Hunter

Épp ideje kimozdulni. Az itteni élet unalmasabb, mint otthon, de nem baj, majd én kezeskedem arról, hogy ne unatkozzak. A sráccal, akit be kéne fűznöm a bál óta nem is találkoztam, de nem gáz, időm, mint a tenger. Most levegőre vágyom, és egy whiskeyre, ezért is megyek a sötét negyedbe. Még anno az egyik folyosón hallottam róla, mikor egy temetőt kerestem, amit fura mód, meg is találtam.
A szokásos fekete cuccban virítok, a nyakamon Khajafel sálként szolgál. Egy lépést nem teszek a kígyóm nélkül, de ezt vélhetőleg már megszokták. Nagy lány vagyok már, ezért is nyitok be magabiztosan az első kocsmába, amit meglátok, és megyek a pulthoz, hogy kikérjem az italom...
Vissza az elejére Go down
Rex Hunter
Halálfaló
Halálfaló
Rex Hunter


Férfi Kor : 41
Lakhely : Mikor hogyan esik
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alvilág - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág - Page 2 EmptySzomb. Feb. 11, 2012 4:21 am

Roxanne F. Alucard

Egész nap unatkoztam, így eldöntöttem, hogy teljes harci szerelésemben elmegyek kocsmázni, úgyis este van, az én időm, az én vadászidőszakom. Lazán vagyok felöltözve, világos koptatott famert viselek, és egy fekete-ezüst mintás inget, nyitott nyakkal. Nyakamban egy lánc lóg, ujjaimon gyűrűk virítanak, divatbabának tűnök, nem halálfalónak. Szőke hajam rendezetlenül van zselézve, hogy szélfútta hatása legyen, kék szemeim abszolút nihilt tükörznek. Csizmám, puha bőrből készült, vasalt orral. Belépek a kocsmába, és már most belém akarnak kötni, mire egyszerűen galléron ragadom az illetőt, és odébb lendítem részeg haverjai mellé, és meg lehuppanok a pulthoz, és rendelek.
- Kék absinth, kockacukorral - szólalok meg, és végigmérem a mellettem ülő lányt. Túl fiatal az én ízlésemhez képest, nem lenne jó. Visszafordulok, mikor megkapom az italom, és a kanálra téve, meggyújtom a cukrot. Mikor megolvad elkeverem az italba és várok egy picit, még nem iszom meg azonnal.
Vissza az elejére Go down
Roxanne Frida Allucard
Diák- Famine
Diák- Famine
Roxanne Frida Allucard


nő Kor : 28
Lakhely : Velence--> Wilian--> Famine
Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

Alvilág - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág - Page 2 EmptySzomb. Feb. 11, 2012 4:51 am

Az ajtó nyílik, és egy fura fazon lép be rajta. Úgy tűnik, itt mindenki az, vagy épp én vagyok, és azért furák mások. Na de nem most kezdek elmélkedni, inkább iszom az italom, ha már egyszer ezért jöttem erre. Viszont el kell mosolyodnom azon, ahogy az idegen nagy lazán arrébb teszi a fószert. Nem is akarom titkolni, hogy tetszett ez a látvány. Mintha valamelyik nagybátyámat láttam volna. Aztán leül mellém, de én csak nyugodtan iszogatok tovább.
- Amit az előbb lerendezett.... nem volt rossz.
jegyzem meg, de a hangom olyannyira semleges, mintha épp azt mondanám, kint esik az eső. És hogy miért magázódom? mert belém nevelték. Intek a pultosnak, hogy hozzon még egy pohárral.
Vissza az elejére Go down
Rex Hunter
Halálfaló
Halálfaló
Rex Hunter


Férfi Kor : 41
Lakhely : Mikor hogyan esik
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alvilág - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág - Page 2 EmptySzomb. Feb. 11, 2012 12:09 pm

Elkeverem az italom, és a mellettem ülőre pillantok, mikor az megjegyzést tesz rá, hogy nem volt rossz. Rossz kedvű félmosoly villan fel az arcomon, de azt is hamar eltüntetem, és csupán egy alig látható vállrándítással intézem el a dolgot.
- Részeg... és rossz emberbe kötött bele - jegyzem meg, mert nekem épp nem itt kellene üldögélnem, de most az kit érdekel? Mert engem nem. Lehúzom az innivalóm, és azonnal meg is szólalok.
- Még egyet! - iszom, mert jól esik, és kettő meg sem fog kottyanni, kezem ügyében van a pálcám, ha kellene, bár nem hiszem hogy lenne olyan elvetemült, aki belém merne kötni, erre felé elég ismert a képem.
Vissza az elejére Go down
Roxanne Frida Allucard
Diák- Famine
Diák- Famine
Roxanne Frida Allucard


nő Kor : 28
Lakhely : Velence--> Wilian--> Famine
Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

Alvilág - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág - Page 2 EmptySzomb. Feb. 11, 2012 10:16 pm

Egy picit összerezzenek, mikor megszólal, de még mindig annyira közömbösen tekintgetek, mintha tényleg nem érdekelne semmi. Jó is ez, higgyék csak ezt, addig is leszállnak rólam. A whiskey jót tesz, nem bántam meg, hogy lejöttem ide. A válaszra elmosolyodom, de csak egy pillanatra.
- Ez így szokott lenni. A részeg általában úgy hiszik, mindenkinél erősebbek.
Vonom meg a vállam. Tapasztalat. Már álltam az érem mindkét oldalán, de ez maradjon az én dolgom. Már a második poharam kezd kiürülni, ezért újra az idegen felé fordulok.
- Keres valakit? Vagy csak úgy betért ide?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Alvilág - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Alvilág
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Sötét negyed-
Ugrás: