Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapAlvilág EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Alvilág Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Alvilág EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Alvilág EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Alvilág EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Alvilág EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Alvilág EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Alvilág EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Alvilág EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Alvilág EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Alvilág EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Alvilág Vote_lcapAlvilág Voting_barAlvilág Vote_rcap 
Kim Kaguya
Alvilág Vote_lcapAlvilág Voting_barAlvilág Vote_rcap 
Ted Forrester
Alvilág Vote_lcapAlvilág Voting_barAlvilág Vote_rcap 
James Miller
Alvilág Vote_lcapAlvilág Voting_barAlvilág Vote_rcap 
William Quentin Watson
Alvilág Vote_lcapAlvilág Voting_barAlvilág Vote_rcap 
Sindy Logan
Alvilág Vote_lcapAlvilág Voting_barAlvilág Vote_rcap 
Hannah McDowal
Alvilág Vote_lcapAlvilág Voting_barAlvilág Vote_rcap 
Chris Martines
Alvilág Vote_lcapAlvilág Voting_barAlvilág Vote_rcap 
Solaria Luthia
Alvilág Vote_lcapAlvilág Voting_barAlvilág Vote_rcap 
Daniel Reed
Alvilág Vote_lcapAlvilág Voting_barAlvilág Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Alvilág

Go down 
+7
Rufus Derryl
Robert Lawrence
Cassandra Lengston
Raymond Glosser
Rex Hunter
Wallace Xavier Walters
Főmesélő
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Alvilág Empty
TémanyitásTárgy: Alvilág   Alvilág EmptyVas. Aug. 22, 2010 4:17 am

Alvilág Terracelevelfamilyroom4
A Sötét Negyed leghírhedtebb és egyben legrendezettebb kocsmája. Egyesek szerint volt már rá példa, hogy valakit soha nem láttak kijönni innen.Ahogy belépsz észreveszed, hogy a fekete-piros színek dominálnak. Fekete asztalok állnak, piros támlájú székekkel. A homály uralkodik a helyiségben, egyedül a pult az ami kicsit jobban van megvilágítva. Soha sem tudhatod, hogy a melletted lévő asztalnál éppen milyen témáról beszélnek, mert egyszerűen nem hallod. Még akkor sem ha feltett szándékod , hogy kihallgasd a másikat.. Lehet, hogy egy varázsló melletted fizet le egy bérgyilkost, hogy megölje a családodat.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Alvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág EmptyKedd Szept. 14, 2010 11:01 am

* Még mindig nem tud kedves lenni vele, igaz ezek után nem is várom el tőle, meg épp én sem vagyok vele az a túlságosan kedves alak. Kijelentéseire csak legyintek egyet, hagyom, hogy elkerülje a figyelmemet. Végül is nincs világ rengető jelentésük. Elsőnek lépek be a kocsma ajtón. Elég érdekel látvány tárult szemem elé. Itt még nem jártam és nem is tűnik olyan rossz helynek. Bár hallottam már róla pár pletykát ami az egyik fülemen be a másikon pedig kiment. Nem nagyon érdekel, hogy más ember mit mond. Szeretem saját magam megtapasztalni a dolgokat. Mint most is. Lassan oda sétálok a pulthoz, remélem Lace is a nyomomban liheg. Megszólítom a pincért és kérek tőle egy dupla vodkát. Mikor elkapom az italom Lace-ra nézek, és koccintok vele, abban az esetben ha ő is rendel valamit. *
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág EmptyKedd Szept. 14, 2010 11:06 am

*Nem viszi túlzásba a dolgot, lassacskán ballag a másik mögött, hogy szemmel tarthassa, és közben ezer dolgon jár az agya. Nem éppen ilyen estére számított, de hát az ember tervez, valami isten meg ott fent, végez. Belép az alvilágba, ahol már többször megfordult, majdnem a szó szoros értelmében, és odasétál a másik nyomában a pulthoz. Lángnyelv whiskeyt kér, és koccint Sebastianoval, és lehúzza egyhajtásra az italt. Jól esően marja végig a torkát, emlékeztetve, hogy az alkohol, egy isteni találmány. *
- Ha már itt tartunk mi is a neved?
*Kérdezi, mert kíváncsi hogy megmondja-e a saját nevét, vagy csak kamuzik valamit.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Alvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág EmptyKedd Szept. 14, 2010 11:23 am

* Pultnál ülve is csak nézelődök. Először felmérem a lehetséges vészkijáratokat. Aztán meg a gyanús fazonokat veszem szemügyre. Vannak bent páran, bár ezt soknak nem mondhatnám. De még attól is hangoz zsivaj járja végig a kocsmát. Ami szinte zene füleimnek. A nagy kocsmázós élet folyamán nagyon is hozzá szoktam. *
- Miért akarod tudni az én nevemet? * Kérdően nézek rá, közben felhúzom a szemöldököm és lehúzom a pohárban lévő maradék vodkát. *
- Teljes nevem Sebastiano Contreras. * Mosolyodok el, közben érzem, hogy azért kérdezett rá a nevemre mert valami ok miatt érdekes lehetek a számára. Lehet, hogy már sokat hallott rólam és nem hitt a szemének, hogy találkozik egy élő legendával. Persze az önbizalomért nekem sem kell a szomszédba menni. Mikor már mindent letisztáztunk, vagyis csak majdnem mindent fogom magam és felpattanok a pult mögül. Köszönök és már el is hagytam az Alvilágot. *
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág EmptyKedd Szept. 14, 2010 11:29 am

*Nem nézelődik, csak ül a pultnál lévő magas bárszéken, és az italát nézegeti, és lapos oldalpillantásokkal a férfit is. Nem tetszik neki benne valami, de ha már volt olyan ostoba hogy kocsmázni hívta, hát magára vessen.*
- Miért ne akarnám tudni, hogy éppen kivel koccintottam az előbb.
*Von vállat, mert nem lényeg, tudja már a nevét, csak érdekelte volna, hogy hazudik-e neki avagy sem. Megkapja végül a nevet, mire elmosolyodik.*
- Szóval felvállalod hogy mi vagy....
*Szólal meg rejtelmesen, és végül ő is bemutatkozik.*
- Wallace Xavier Walters.
*A távozó után pillantva, még egy pohárral iszik, majd ő is elhagyja az alvilágot, és végre visszaáll eredeti uticéljához, hazafelé.*
Vissza az elejére Go down
Rex Hunter
Halálfaló
Halálfaló
Rex Hunter


Férfi Kor : 41
Lakhely : Mikor hogyan esik
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág EmptySzer. Szept. 22, 2010 3:56 am

*Viszonylag szép napfényes időnk van, és ki is használom a lehetőséget, és sétára indulok. Átsétálok a lakónegyeden, át a kereskedő részeken, és végül a sötétben kötök ki, ahol az Alvilág, egyik legkedveltebb kocsmám található. Ma is divatosan öltöztem fel, egy fekete vászonnadrágot vettem fel, egy magas szárú csizmával, inget nem, helyette egy fekete alapon ezüst strasszkövekkel díszített pólót, és erre húztam rá a bokáig érő szőrmegalléros, vékony vászonkabátomat. A meleg ellenére, sincs melegem, hiszen ezek hőkezelt ruhadarabok, melegben hűtenek, hidegben fűtenek. Szőke hajam, leginkább sokfelé áll, kék szemeim élénken figyelnek mindenre, még a járókelőkre is. Betérek a kocsmába, és a pulthoz lépve rendelek egy koktélt, majd az egyik sarki asztalt veszem célba, és fülelek, hiszen azért vagyok itt, hogy bizonyos dolgokat megoldjak, és ehhez bizony információ szükséges.*
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág EmptySzer. Szept. 22, 2010 7:56 am

Ray lépdel be az Alvilágba. Egyszer-kétszer járt itt, azóta nem vágyott vissza. Néhányan rosszallóan felmordulnak, mások befütyülnek. A pultos ki sem akarja szolgálni. De mivel jó a meggyőzőképessége, ezért kap egy kólát. Amit tüzetesen átvizsgál. Semmi nincs benne, így iható. Közben nézelődik, és egy sarokban üldögélő fiút vesz észre. Oda is lépdel hozzá. Közben egyenes, "kivasalt" haját oldalra tűri, és mosoly nélkül ráköszön.*
-Szervusz, öcskös. Ugye tudod, hogy pont nem jó helyen jársz? *Egy kicsit jobb a kedve, így egy félmosoly ül a száján. Kérdezés nélkül leül vele szembe.*
Vissza az elejére Go down
Rex Hunter
Halálfaló
Halálfaló
Rex Hunter


Férfi Kor : 41
Lakhely : Mikor hogyan esik
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág EmptySzer. Szept. 22, 2010 8:05 am

*A jelenlevőket szemlélve, elég sok elejtett információhoz jutottam, így ez a mai kis kiruccanás nem volt hiábavaló. Nah meg persze nem egyszer mértek végig vizslatóan a külsőm miatt, de én ezzel mint eddig sose, most sem foglalkoztam. A helyzet rosszabb mint hittem, Azgard szövetségesem elég nagy kulimászba került, ami korlátolt időn belül megoldásért sikít. Hát irigyelni nem irigylem az biztos. Aztán belép az egy ismeretlen fazon, akivel nem megy minden simán, én is végigmérem, de nem rezzenek meg, semmit nem tennék, mégha verekedés törne is ki. Szórakoztatás ingyen, kell ennél több? Kék szemeimmel követem a lépteit felém, és nem tesz túl boldoggá.*
- Nah és ki vagy te, hogy megmond, hogy mikor és hol legyen egy felnőtt ember? *kérdezek vissza, halk érzelemmentes hangon, ajkaimon, gonoszkásnak szánt mosollyal. Nekem semmit nem fog jelenteni, leátkozni a fejét a kötekedőnek. Mert ez már felér annak is a szememben.*
- Foglaljon helyet. *kínálom hellyel jelképesen, hogy udvariatlan módon már ki is szolgálta magát.*
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág EmptySzer. Szept. 22, 2010 8:13 am

-Nem hinném, hogy sok közöd lenne hozzá, de az orrodra kötöm. Raymond Glosser vagyok, a Varázsbűnügyi főosztály vezetője. És, most a Te nevedet is szeretném tudni, mivel az enyémet így mondják. Viszont, vegyük úgy, hogy erről én nem fogok jelentést írni. Tudod, sok a papírmunka. Főleg Anorral kapcsolatban. *Válaszol, mosolyogva.*
-Köszönöm. *Egy félmosolyt ereszt meg, és belekortyol a kólájába.*
-Tudod, egy tanács. Ilyen helyeken ne bízz meg a csaposban. Nem tudni, miket rak be az innivalódba. *Ez csak egy tanács, de biztos. Igaz, és jobb ha megfogadja.*
Vissza az elejére Go down
Rex Hunter
Halálfaló
Halálfaló
Rex Hunter


Férfi Kor : 41
Lakhely : Mikor hogyan esik
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág EmptySzer. Szept. 22, 2010 8:18 am

- Nincs is hozzá közöm, de vedd figyelembe hogy te jöttél ide, nem én akartam veled szóba állni *vonok vállat, és a nevet az eszembe vésem. Nem hinném, hogy tudja ki vagyok, és mi közöm van Azgardhoz, mert ez Anoron kívül senki nem tudhatja, hacsak nem járt el a szája, amit szinte teljesen kizárok.*
- Már mért írnál jelentés? Elkövettem talán valami rosszat amiről nem tudok? *kérdezek vissza, majd kis gúnyos mosolygás után, erőt veszek magamon és bemutatkozom. *
- Belus Hunter a nevem, ami szerintem semmit nem mond magának *teszem hozzá, mert nem is kell hogy mondjon.*
- Még szerencse, hogy semmit nem iszok meg, amit nem ellenőriztem alaposan *vonok vállat, mert aki engem megmérgezne, az megérdemli hogy sikerrel járjon.*


//Off-time//
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág EmptyPént. Szept. 24, 2010 1:26 am

-Én azért jöttem ide, mert az a dolgom, hogy embereket kérdezgessek. Részben. *Felel szűkszavúan. Nem sok mindent akar a férfi orrára kötni. Gyanús neki, és általában jó előérzete van.*
-Ó nem, de ha elkövetsz, akkor még hűvösre is mész. De egyelőre nem tudok semmi olyat, amiért lesittelhetnélek. *Használja a mugli kifejezést. Helyesebben azkabanba rakni, de nem akar fenyegetőzni.*
-Értem. Nem, semmit. *Biccent egyet. Legalábbis most még nem mond semmit.*
-Igazad van. *Igazat is ad neki.*
Vissza az elejére Go down
Rex Hunter
Halálfaló
Halálfaló
Rex Hunter


Férfi Kor : 41
Lakhely : Mikor hogyan esik
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág EmptySzomb. Szept. 25, 2010 2:10 am

- Elég furcsa munkaköröd lehet *jegyzem meg, mert szerintem egy varázsbűnüldözési dolgozónak nem kellene, minden szembejövőt leszólítania, hogy az vigyázzon magára. Aki nem tud vigyázni magára, abból áldozat lesz, ez az élet természetes rendje, ez ellen nincs mit tenni. Farkastörvények uralkodnak.*
- De eddig semmit nem követtem el, egyetlen bűnöm, hogy ma este ide jöttem, ahol nem az én, hanem a te jelenléted a szokatlan *villantok fel egy két másodperc életerejű mosolyt, ezzel a megszólalásommal utalva arra a kis közjátékra, ami akkor kerekedett amikor Ray bejött.*
- Ez így van rendjén *biccentek, hiszen az ilyen emberek, csak a bűnözők neveivel vannak tisztában olyanokkal nincsenek, akik ellen soha, semmiféle vád nem merült fel. Rólam nem lehet aktájuk, hacsak nem vették fel a kapcsolatot a mugli igazságszolgáltatással.*
- Látom,te se iszol meg akármit *igen, láttam hogy leellenőrizte, hogy mit kapott a pultostól.*
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág EmptySzomb. Szept. 25, 2010 8:32 am

-Ha már rég óta vagy egy ilyen osztályon, meg lehet szokni. *Legyint egyet lustán. Neki az is a dolga. Szóval, igen, valóban farkastörvények vannak.*
-Azt tudom. Ezért is nem varrok a nyakadba semmit. Nos, az itteni bandának a felét már azkabanba raktam, szóval a többi ilyen söpredék, aki azt hiszi, hogy elmond egy nyamvadt Crucio-t akkor azt hiszi hogy ő a Leader. *Ez igaz is. És ezért utálja a sötét negyed...*
-Bizony. *Bólintok helyeslően.*
-Nem, nem. Tudod, mérgeztek már meg, és azóta fokozottan figyelek. *Ez nyílt titok hogy megmérgezték.*
Vissza az elejére Go down
Rex Hunter
Halálfaló
Halálfaló
Rex Hunter


Férfi Kor : 41
Lakhely : Mikor hogyan esik
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág EmptyHétf. Szept. 27, 2010 1:27 am

*Őszintén szólva, sehol nem szeretnék annyi időt tölteni hogy meg tudjam szokni. A megszokás unalmas, én mindig új dolgokat akarok magam körül, és ezért nem vagyok egy helyen sokáig, kivéve, most, hogy a helyzet megköveteli. A fekete fáklyában van szobám, megtehetem hogy egy szállóban lakjak, hiszen pénzem mindig van elég.*
- Nem szeretném megszokni, de ha ez neked jó, akkor csináld *vonok vállat elegánsan, és pólóm kövein megcsillan a fény.*
- Még szerencse *mosolyodom el halványan, mert én nem venném jó néven ha be akarna kísérni. Nem félek a minisztériumtól, kiengednének, akárcsak Anort, de akkor már aktájuk lenne rólam, ami nem jó.*
- Leadernek lenni bizonyára nem könnyű, ha ennyien lihegnek a nyomába *jegyzem meg, hátha ki tudok szedni belőle pár dolgok. Persze, mindezt csak csevegés szinten, nem akarok gyanút kelteni.*
- Nem lenne jó még egyszer bekapni ugyanazt a halálnemet nemigaz? *kérdezem, és felemelem a poharam, és belekortyolok. Engem még nem mérgeztek meg, de volt már rá példa, hogy egy villámpárbaj folyt le egy sötét sikátorban. Ostoba módon, engem hittek a vadnak, holott én a vadász vagyok.*
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág EmptyHétf. Okt. 11, 2010 5:34 am

-Én már itt vonulok nyugdíjba. Bár, addig még van egy pár tíz évem. *Ereszt meg egy félmosolyt, és meghúzza a kóláját, ami ki is ürült.*
-Az. *Biccent.* -Ezt tőle kérdezd, én nem voltam Leader, nem is leszek... Meg Voldemort sem. Szóval, nem, nem könnyű. *Nagyban meséli a dolgokat, és feláll az asztaltól.*
-Nem bizony. Bár, ki tudja. Aki meg fog mérgezni, annak lepasszolok valami értéktárgyat. *Mosolyodik el.*
-Na, én mentem öcsi. Aztán ne halljak semmi rosszat felőled... *Biccent egyet, és újabb füttykoncert kíséretében kisétál az Alvilágból, a Minisztériumot célba véve, hogy egy aktát rendszeresítsen Belusról. Ki tudja..*
Vissza az elejére Go down
Rex Hunter
Halálfaló
Halálfaló
Rex Hunter


Férfi Kor : 41
Lakhely : Mikor hogyan esik
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág EmptyHétf. Okt. 11, 2010 8:35 am

- Ha ez megvigasztal látszik az húsznak is *mosolyodom el kissé, ironikusan, szándékosan túljátszott kedvességgel. Az üres poharára pillantok, aztán ismét kortyolok a saját koktélomból, ami még éppen félig van. Jól kell gazdálkodni azzal ami jó, ez egy fontos szabálya rövidke életemnek. Kevés dologhoz tartom magam, de azokhoz nagyon, megvan egyfajta sajátos felfogásom mindenről. És nem jelent akadályt egy emberi élet.*
- Nem is nézel ki annak, bár lehet hogy a Leader sem néz ki annak, ki tudja... *vonok vállat, majd azt tettetem hogy nem érdekel tovább a téma. Pedig dehogyisnem érdekelne még sok minden ezzel kapcsolatban.*
- Nem én leszek az, az már biztos *mosolyodom el, jószándékom jeleként, ami teljesen nincs meg. De fenn kell tartani a látszatot, hogy van.*
- Nem fogsz, efelől nyugodt lehetsz *ennél roszabbak amik most keringenek körülöttem, nem is fog hallani, az biztos. Ahogy távozik, én is megiszom a koktélom, majd egy elegáns mozdulattal talpra állok, kikerülöm a nagyhangú duhajokat, és kilépek az őszi éjszakába, kabátom sötét árnyként lendül utánam, minden lépésemre.*


//Köszöntem//
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág EmptyPént. Okt. 15, 2010 8:12 am

*Nem tudott magával mit kezdeni otthon, és Will hiánya sem dobta fel, ezért úgy döntött elmegy valamerre. Útja a sötét negyedbe vezetett, az egyik legalvilágibb kocsmába, ahol azonnal egy üveg vörösbort kért, és egy whiskeyt. Olyan hangulatban van, hogy hozzászólsz, felrobban, így inkább a társaság helyett, az egyik sarki asztalkát vette célba, és telepedett le. A bor hamar fogyott, és egyre ködösebben észlelte a külvilágot maga körül.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág EmptyPént. Okt. 15, 2010 8:17 am

*Ma nincs valami rózsás hangulatában. Valakinek ismét sikerült felidegesítenie az irodában. Annyi barmot összezárva. Kész téboly. Mikor sikerült elszabadulnia onnan, azonnal Wilardba jött. Haza akart menni, de aztán változtatott úticélján, és ebbe az eléggé hírhedt kocsmába tért be. A pultnál kért valami rövidet, majd még egyet, és még egyet. Jól bírja az alkoholt, de azért nála is van egy határ. Bár még nem érte el azt a határt. Csak jó kedve van. Végül kér magának egy sört, és próbál keresni magának egy asztalt. Valahol a sarokban egy ismerős arcot pillant meg.*
~Cassandra?~ *Vonja fel a szemöldökét, majd odasétál hozzá. Egyébként farmernadrágot, tornacipőt és egy fekete inget visel.*
- Mit csinálsz itt egyedül? *Kérdi halkan.*


A hozzászólást Robert Lawrence összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 15, 2010 8:42 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág EmptyPént. Okt. 15, 2010 8:22 am

*A magányosan megivott ital, azonban nála, megtette hatását, és elég színesben lát mindent. A belépő férfit is látja, de nem tudja hova rakni, pedig ismerős neki. Félig felhúzott szemöldökkel próbál rájönni, ki az, mikor az felé indul. Homályos látásával felméri hogy az mintha Robert lenne, de nem, nem lehet az. Ő nem lehet ennyire jól kinéző, ápolt alak.*
- Ro-robert? *kérdezi csukladozva, de aztán megrázza a fejét és kortyol még egyet a poharából.*
- Nem, te nem lehetsz az, ő sosem törődött azzal hogy hogy néz ki, és mindig dolgozott *jegyzi meg, sóhajtva, sajnos, az alkohol hatására, kellemetlenül őszinte.*
- Mt csinálok? Szerintednem látod, hogy iszok? *morogja, és beszéde közben néhány sz kicsit összefolyik.*
- Egészségedre *emeli fel poharát, mielőtt ismét beleinna.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág EmptyPént. Okt. 15, 2010 8:31 am

*Ő még azért annyira nem lát színesben, tudja, hogy mi van körülötte, sőt nem dülöngél, és nem kezdi el énekelni, hogy "Érik a szőlő, hajlik a vessző, bodor a levele". A kérdésre elmosolyodik.*
- Igen. Mennyit ittál drágám? *Majd leül a nő mellé, ha az nem bánja.*
- Hm... azért mert megborotválkoztam, összefogtam a hajamat, és nem a szakadt gatyámat vettem fel, nem ismersz meg? *Vigyorodik el. Hát ez marha jó, az évszázad poénja.*
- De miért? Te nem vagy az a személy, aki annyit iszik. És hol van William? *Mert őt nem látja itt. Mellesleg az ő nyelvét is eléggé megoldotta az alkohol.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág EmptyPént. Okt. 15, 2010 8:36 am

*Ő neki elég színes és érdekes minden, így az egyik lelógó hajtincsét kezdi piszkálni, ami eddig csiklandozta a vállát.*
- Nem tudom, azt ott *mutat az asztalon álló már csak negyedéig lévő borosüvegre, és a mellette árválkodó rövides pohárra. Ez elég sokatmondó.*
- Nem rád vall, te ilyesmikkel sosem foglalkozol, ál-Robert. Hasonlítassz őrá, de nem érhetsz a nyomába *motyogja akadozó nyelvvel, mert szent meggyőződése, hogy ez itt nem az ő szerelme.*
- William? Milyen Willem? A herceg? Mittuggyam én hol van ilyenkor.. *legyint, mert nem érdekli a királyi család egyetlen sarjadéka sem, neki most csak az innivalója kell.*
- És te mit keresel itt, Ro-Rober hasonmás? *kérdezi, és nagyon vigyorog mostmár.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág EmptyPént. Okt. 15, 2010 8:41 am

*Ránéz az üvegre. Aztán Cassyra. Tetemes mennyiség, az már egyszer biztos.*
- Nem értem miért akkora kuriózum, hogy nem vagyok büdös, sáros, és nincs borostám. Na mindegy. *Vonja meg a vállát.*
- Hogyan tudnám bebizonyítani, hogy én vagyok az? *Pillant Cassyra, mert nehogy már. Ő akkor is Robert, és kész.*
- A vőlegényed? *Ennyire megfeledkezett volna róla?*
- Szerinted? Inni jöttem. *Mutatja fel az üvegét.* De azt hiszem neked már nem kéne többet innod. *Maga felé húzza a borosüveget.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág EmptyPént. Okt. 15, 2010 8:45 am

*Elvigyorodik, ha Robert olyan lenne akkor, már csavargó lenne, nem auror.*
- Akkor már csavargó lennél, és nem az a Robson akinek mondod magad *nevet fel, mert szerinte vicces a név, és már amúgy is nagyon jó kedve van.*
- Tudsz valami olyat, amit csak Rob tudhat? Csókolsz úgy ahogy ő? Be tudod, nekem bizonyítani hogy.. ööö.. nah mindegy *legyint egyet végül, nem tudja már mit akart mondani.*
- Verőlegényem? Olyanom sosem volt... *húzza fel a szemöldökét, és mérgesen néz a férfira.*
- Aztadod vissza, az az enyém *mordul fe, és visszaszerzi az üvegét. *
- Inni? Aztán te meg minek? *kérdezi az ivászat okát.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág EmptyPént. Okt. 15, 2010 8:52 am

- Hagyjuk. *Csóválja meg a fejét, de közben ő is mosolyog. Vicces Cassy, amikor részeg. Very Happy*
- Tudok. Mindent tudok, amit ő tud. Még csókolni is tudok olyan jól, mint ő. *Érti a mondat végét... És mivel kicsit nagyobb a vér-alkohol szintje, mint az átlagos, egy hirtelen mozdulattal közelebb húzódik a nőhöz, majd gyengéden megcsókolja. Nem tart sokáig a csók, csak pár pillanat.*
- Na, meggyőztelek? *Kérdezi vigyorogva. Aztán a verőlegényre elneveti magát.*
- A vőlegényed... Will. *Javítja ki vigyorogva.*
- Nem, adom vissza. És jobb lesz, ha megyünk. Eleget ittál... *Veszi el még egyszer az üveget, majd feláll.*
- Néha inni is kell... *Vonja meg a vállát.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág EmptyPént. Okt. 15, 2010 8:56 am

*A másik mosolyog, ő is mosolyog, milyen szép ez az este.*
- Rendben *mondja, majd az elhangzottakra, kihívóan nyalja meg az ajkait, és a hatás nem is várat magára sokáig, hanem már jön is a csók.*
- Eredetinek nyilasítom *mondja, ami igazán nyilvánítja akart lenni. Aztán bólint.*
- Meg *a vőlegényre felszaladnak a szemöldökei.*
- Nekem van olyan? Ki az? Mért van, és honnan? *nem esik le, hogy egy élő emberről van szó, akit nem mellesleg fél Wilard retteg, ő valami használati tárgyra gondol.*
- Aaaaadd viszaaaa *nyafog, és előhúzza a pálcáját, de varázslatra nem képes, így csak színes szikrákat lő ki Robert felé, aztán nagyra nyílt szemekkel felsikkant.*
- Tüzijáték
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Alvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alvilág   Alvilág Empty

Vissza az elejére Go down
 
Alvilág
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Sötét negyed-
Ugrás: