Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapLord - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Lord - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Lord - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Lord - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Lord - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Lord - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Lord - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Lord - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Lord - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Lord - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Lord - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Lord - Page 2 Vote_lcapLord - Page 2 Voting_barLord - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Lord - Page 2 Vote_lcapLord - Page 2 Voting_barLord - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Lord - Page 2 Vote_lcapLord - Page 2 Voting_barLord - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Lord - Page 2 Vote_lcapLord - Page 2 Voting_barLord - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Lord - Page 2 Vote_lcapLord - Page 2 Voting_barLord - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Lord - Page 2 Vote_lcapLord - Page 2 Voting_barLord - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Lord - Page 2 Vote_lcapLord - Page 2 Voting_barLord - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Lord - Page 2 Vote_lcapLord - Page 2 Voting_barLord - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Lord - Page 2 Vote_lcapLord - Page 2 Voting_barLord - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Lord - Page 2 Vote_lcapLord - Page 2 Voting_barLord - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Lord

Go down 
+4
Sebastian G. Blaze
Daniel Reed
Meghan Reed
Főmesélő
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Lord - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lord   Lord - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 24, 2011 8:29 am

* Nézem, ahogy előttem áll. Ha bele gondolok, hogy mennyit is vágyakoztam utána, és most itt van és csak az enyém. *
- Már ilyen gyorsan elfelejtetted? * Persze, tudom, hogy nem de azért még rákérdezek. Mert képes magában tartani, azt amire oly kíváncsi vagyok. *
- Ez egy jó kérdés. De egy kicsit sem akarsz jó lenni? * Kíváncsian nézek Tonyra. Lehet, hogy végül én nem bírom ki, hogy jó legyek. Sosem voltam az a jó kislány típus. *
- Mennyire? * Csak ennyit tudok kimondani, mert mondhatni, hogy nekem esett a csókjával. De viszonozom. Egyszerűen imádom szája édes ízét. *
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Lord - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lord   Lord - Page 2 EmptyPént. Feb. 25, 2011 11:27 pm

-Elfelejtettem. *Vigyorgok rá. Tudja milyen vagyok, ezen nem nagyon lehet változtatni. A kérdésére csak egy kicsit megingatom a fejecskémet. Ebből leveheti, hogy nem, nem akarok egy kicsit se jó lenni. De ha ő igen, akkor azt tiszteletben fogom tartani. De addig is... ameddig nem utasít el... hosszan, szenvedélyesen csókolom meg miközben kezeim egyre feljebb csúsznak a pólóján.*
-Mennyire? Nagyon... *Két csók között válaszolok rá. Fejemet odateszem az övéhez, kíváncsi pillantásom pedig le nem tudom venni róla. Egyszerűen imádom minden egyes mozdulatát.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lord - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lord   Lord - Page 2 EmptyPént. Feb. 25, 2011 11:44 pm

- Gondolom. * Nevetek fel halkan, miközben egyik kezemmel arrébb tetszek egy arcomba lógó tincset. Akármennyire is jó akarok lenni, sosem jön össze. Hogy is jöhetne össze? Mikor Tony kezei egyre feljebb csúszik. És valójában nem tudok neki nemet mondani. *
- Mennyire nagyon? * Imádom, ahogy ezt mondja, de jobban szeretném, ha ki is mutatná, még ennél is jobban. A csókokat mint mindig viszonozom. És csak a szemébe nézek, egyszerűen imádom, annyira szép szeme van. Szemezés közben csak várom, hogy mi is fog ez után történni. *
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Lord - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lord   Lord - Page 2 EmptyPént. Feb. 25, 2011 11:58 pm

*Csak vigyorgok és vigyorgok, majd mikor kérdez, én már a nyakánál csókolgatom. Kezem a pólója alá csúszik, ő meg csak húzza és húzza az időt. Na nem baj... én ezt szeretem benne a legjobban. Felnézek rá, a szemeim fel-felcsillannak láthatóan.*
-Nagyon nagyon. *Nem szakítom meg a szemezést. Csak nézek előre, kezeimmel simogatom ahol csak érem. Néha beletúrok egy csöppet a hajába. Végül lepillantok ajkára, majd vissza szemeibe. Vágyom rá... de nagyon. Mostanság mindig. Hiányzott nagyon ez. Rossz volt, amikor elvesztettem.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lord - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lord   Lord - Page 2 EmptySzomb. Feb. 26, 2011 12:27 am

* Semmi jót nem jelenthet ez a nagy vigyorgás. Valahogy érzem, hogy a mai jó kislány leszek tervem elúszott. De nem bánom, sőt... *
- Akkor itt az idő, hogy be is bizonyítsad. * Suttogom halkan. Nem szólok semmit, hogy csak bele túr a hajamba. Egyszerűen azt is élvezem, ahogy minden egyes érintését. Próbálom kicsit átvenni az irányítást. Ezért megfogom a két vállánál fogva és lenyomom az ágyra. Óvatosan ráülök és megcsókolom. *
- Hiányoztam? * Ismét a szemébe nézek közben lefogom a kezét, de nem túl erősen, ha akar bármikor ki szabadulhat belőle. *
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Lord - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lord   Lord - Page 2 EmptyVas. Feb. 27, 2011 7:14 am

*Hagyom, hogy csinálja amit akar. Én csak mosolygok és próbálom bebizonyítani azt, amit kijelent. Csókolom hosszan, majd lassan elkezdem róla lefelé húzni a pólót. Aztán ez megáll, hiszen lenyom az ágyra és rám ül. A kérdésre csak bólintok egyet. A farmer pedig kicsit már feszülősre veszi a dolgot.*
-Nagyon hiányoztál. És én? *Lehúzom magamhoz, ha engedi akkor ismét egy mohó csókot adok ajkaira. Aprón megharapom, közben pedig Nina lábán jár fel-le a kezem. Szemeim láthatóan csillognak. Nem zavar, még az sem, hogy végül lefog. Csak csinálja amit szeretne... én így imádom.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lord - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lord   Lord - Page 2 EmptyVas. Feb. 27, 2011 7:25 am

* Lehet, hogy nem volt a legjobb ötlet, hogy átvettem az irányítást. Mert szeretem, ha Ő irányít, de olykor én is szeretek egy kis ideig lenni a főnök. Nagy mosoly jelenik meg az arcomon, mikor rajta ülve érzem, hogy valami kezd odalent mocorogni. Elismerő, hogy ilyen gyorsan fel tudom húzni, pár apró érintésemmel. *
- Hát... * Félre húzom a számat, gondolkodás imitálás közben, pár másodpercig nem szólalok meg, aztán kibököm a mondandómat. *
- Nagyon. Nem tudom, hogyan bírtam ki eddig nélküled. * Suttogom és hagyom hogy lehúzzon. A csókot és a harapást is viszonozom. Közben felszisszenek, mikor kezével játszik a lábamon. *
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Lord - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lord   Lord - Page 2 EmptyVas. Feb. 27, 2011 7:45 am

*Ahogy gondolja... én mindenhez igazodom, de azért persze szeretem én is irányítani a helyzetet. Egyelőre most hagyom, hogy ő legyen felül, hogy érezze a dolgokat és hogy uraljon egy csöppet. Nagyobb mosoly jelenik meg az arcomon, majd a kijelentésére csak felvonom a szemöldököm. Nem teljesen értem, mit akar mondani, de végül kiderül, hogy nem is rosszból mondja... Oldalba bököm egy csöppet.*
-Jaj te. Ismerős a helyzet. *Kezeim közben tovább haladnak, csókolom és igyekszem a legtöbbet elérni nála. Ami általában... Sikerülni is szokott.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lord - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lord   Lord - Page 2 EmptyVas. Feb. 27, 2011 7:56 am

* Ha eddig bírt várni rám és nem keresett fel, ezért elődrukkolok neki egy kis bosszúval. Lehet, hogy gonosz vagyok, de megtehetem. *
- Cica, úgy érzem, hogy ez most nem a te napod. * Nevetem el magam. Majd szép lassan leszállok róla és figyelem, ahogy az ágyon fekszik. Oda hajolok hozzá és adok neki egy búcsú csókot. Mivel dolgom van. *
- Szeretlek. * Ez volt az utolsó szavam, majd oda sétálok az ajtóhoz, kinyitom és kisétálok rajta.*
Vissza az elejére Go down
Yoshitsune Narakiho
Diák- Famine
Diák- Famine
Yoshitsune Narakiho


Férfi Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 10

Lord - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lord   Lord - Page 2 EmptyHétf. Márc. 07, 2011 8:27 am

*Tiszta unalom ez az egész mai nap, nah meg az elmúlt időszak sem volt jobb, leszámítva kalandos találkozásom Teddel. Komolyan, eddig, ennek az évnek az volt a csúcspontja. Most az ágyon heverészek, illetve a falnak támasztott háttal, lógatom a lábam, mivel tanuljon a fene, majd utolsó öt percben a vizsga előtt ráérek. Koptatott, szakadozott nadrág van rajtam, élénk edzőcipő, és egy színes ing, a nyakam köré egy sálat tekertem, pusztán a divat kedvéért. Fülemben a szokásos kis patkó alakú szerencse fülbevalóm, hajam színe barna, bár most középen kicsit vöröses. Pálcám a kezeim között forgatom, unatkozok. Nem kicsit, nagyon.
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Lord - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lord   Lord - Page 2 EmptyHétf. Márc. 07, 2011 8:44 am

*Max közeledik a szoba felé. Nem tévedt el, hanem látogatóba jött Danny-hez, hát, ha tud valamit testvéréről. Kék farmer, fehér ing, rajta egy fekete szabadidő felső és egy fekete-fehér DC cipő van rajta. Már vagy a hatodik szoba előtt haladt el, mikor végre rátalált arra, amelyikben Danny is lakik. Van egy olyan érzése, hogy most nincs bent, de próba szerencse alapon bekopog. Veszteni nem veszít vele semmit sem. Kettőt koppant, majd várja a választ.*
Vissza az elejére Go down
Yoshitsune Narakiho
Diák- Famine
Diák- Famine
Yoshitsune Narakiho


Férfi Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 10

Lord - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lord   Lord - Page 2 EmptyHétf. Márc. 07, 2011 8:50 am

*Éppen azon filózok, hogy talán ismét ki kellene menni az erdőbe, ahogyan legutóbb, hogy történjen már valami érdekes is, mikor lépteket hallok. Azt hiszem az egyik szobatársam am, de mikor kopog meggyőződöm h nem az, hiszen a saját szobájának ajtaján minek kopogna bárki is?*
- Szabad, bújj be *szólalok meg és kíváncsian várom, hogy ki fog felbukkanni, biztos vagyok benne hogy nem tanár, mivel azoknak eszük ágában sincs kopogni.*
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Lord - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lord   Lord - Page 2 EmptyHétf. Márc. 07, 2011 9:00 am

*A válasz hamar jött, így be is nyit. Körbepillant, majd köszön a bent lévő srácnak.*
-Hola. Nem láttad véletlen Danny-t? *Tér máris a lényegre. Ha választ kap, akkor sem siet el, mivel kell neki beszélő partner, és lehet, hogy a srác megfelelő lesz.*
-Egyébként bocs az udvariatlanságért. Max-nek hívnak. Benned kit tisztelhetek? *Kérdez vissza, de az sem veszi zokon, ha nem mondja meg a nevét.*
Vissza az elejére Go down
Yoshitsune Narakiho
Diák- Famine
Diák- Famine
Yoshitsune Narakiho


Férfi Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 10

Lord - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lord   Lord - Page 2 EmptyHétf. Márc. 07, 2011 9:08 am

*Figyelmes pillantással végigmérem, hogy tudjam kivel állok szemben. Hm, alighanem fiatalabb nálam, de nem vagyok benne biztos.*
- Danny? Nem ismerek semmilyen Dannyt, szóval nem nem láttam, nem hogy véletlen, de még direkt sem *mosolyodom el, remélem nem veszi gúnyolódásnak, én mindig ilyen vagyok. *
- Nem tesz semmit, én Yoshitsune vagyok, de inkább csak Yo * mutatkozok be én is, egyből a nevem rövidebb formáját használva, mivel úgy vettem észre, ez jobban megmarad az emberekben. Megerőltetem magam hogy az ágy szélére húzódjak, és kezet nyújtok, ha már egyszer mindketten pasiknak születtünk, tartsuk be a minimális etikettet. *
- Danny helyett nem leszek jó én? * mosolyodom még el, és várom hogy mit fog reagálni, mert én benne lennék, némi szabályszegésbe.*
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Lord - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lord   Lord - Page 2 EmptyHétf. Márc. 07, 2011 9:19 am

*Furcsállja, hogy nem ismeri a saját szobatársát, de ez van.*
-Ez érdekes. A szobaajtóra kirakott papír szerint a szobatársad. Mondjuk nem érdekes, majd megkeresem. *Vonja meg a vállát és egyáltalán nem veszi sértésnek a hangnemet.*
-Akkor ezt könnyebben megjegyzem. Japánból származol, ha jól sejtem?? *Teszi fel a kérdést, mivel elméletileg Max félig az, bár jobban hasonlít a spanyol emberekre, mint a keleti származásúakra. A kéznyújtást viszonozza, majd válaszol.*
-Nem hiszem, hogy tudnál segíteni, de végül is beszélgethetünk vagy csinálhatunk balhét is. Még úgy sem keveredtem bajba ebben a suliban. *Mosolyodik el, majd várja, hogy mit reagál. Közben az ajtófélfának támaszkodik és várakozik.*
Vissza az elejére Go down
Yoshitsune Narakiho
Diák- Famine
Diák- Famine
Yoshitsune Narakiho


Férfi Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 10

Lord - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lord   Lord - Page 2 EmptyHétf. Márc. 07, 2011 9:30 am

*Elvigyorodom, és a megjegyzést nem hagyom ellen megjegyzés nélkül, mert miért hagynám.*
- Tudod, nem töltök a szobámban annyi időt, hogy ismerjem, és amikor meg alszik, nem szokásom felrázni hogy szia, én vagyok én, te vagy Danny? *nevetek fel, mivel elképzelni is butaság az ilyesmit.*
- Igen, gondolom nehéz volt rájönni a nevem után *vigyorgok, mivel alapvetően jó kedvű vagyok, csak bajkeverő. Max meg első blikkre nem olyan unszimpi mint a többiek. A kézfogás után, vissza döntöm a hátam a falnak, és figyelem hogy mit mond.*
- Balhét? Milyen balhét? Hát úgy nézek én ki mint aki belhés? *kuncogok, mivel éppen csak lerí rólam, hogy nem a nyugalom a lételemem. Felkelek az ágyról, és megigazítom a csukámat, hogy ne essen le, majd talpra állok.*
- Mehetünk *jelentem angyali arcocskával, hogy én kész vagyok bármilyen bajt keverni, ami iskolai keretek közé fér. Azért tartom, hogy az aurorokkal nem szívesen kezdenék.*
- Tehát, merre is megyünk? *fordulok Max felé, mivel nem mondott semmi konkrét úticélt.*
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Lord - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lord   Lord - Page 2 EmptyHétf. Márc. 07, 2011 9:47 am

-Hát most na. Nem tudhatok mindent. Csak puszta következtetésből gondoltam, hogyha már szobatársad, akkor legalább ismered. Hozzá kellene szoknom, hogy nem a Roxfort-ban vagyok és, hogy mások az emberek. *Mondja, majd elmosolyodik. Egyáltalán nem zavarja Yo stílusa, sőt normálisnak tartja a srácot.*
-Igen nehéz. Tudod létezik Kína is, bár ott nem ilyen nevek vannak. Meg mondjuk apai ágról én is az vagyok, de ez egyáltalán nem látszódik meg rajtam. *Azért érdekes, hogy félig japán, de nincs rajta arra utaló jel, sőt még nem is járt ott.*
-Vagy nem tudom. Majd kitaláljuk, hogy mit csináljunk. Majd beleviszlek. *Nevet fel, de látja, hogy Yo megindul, így benne van a dologban. A kijelentésére biccent, majd ellöki magát az ajtótól és kimegy rajta. Megvárja még a srác is kijön, majd válaszol a kérdésére.*
-Adjunk valami szépet az egyik tanárnak. Biztos örülni fog neki. *Nevet fel, mert egyáltalán nem akar kedveskedni egyik tanárral sem. Inkább meg akarja viccelni őket.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Lord - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lord   Lord - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 18, 2011 8:03 am

*Lexit hozza fel a szobába, közben a hátsó zsebébe nyúl, és bezárja az ajtót.. A szobatársai úgyis szét vannak széledve, szóval nem fenyeget ez a veszély.. Lekapja a bőrkabátját, és leteszi Lexit..*
-Van valami ötleted? *Kérdi mosolyogva, és ad neki egy rövid csókot.*
-Gondolom könyvet nem szeretnél olvasni.
Vissza az elejére Go down
Alexis C. Texeria
Diák- Famine
Diák- Famine
Alexis C. Texeria


nő Kor : 28
Lakhely : USA, CA, LA
Hozzászólások száma : 31
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lord - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lord   Lord - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 18, 2011 8:11 am

*Danny karjaiban jön fel a szobájukba. Egy kicsit furcsálja a helyzetet, de ha neki így jó, akkor így lesz. Mikor letették, elmosolyodik, majd Danny kijelentésén jót nevet.*
-Na persze. Úgy ismersz engem, mint aki könyvet vesz a kezébe szabadidejében!?
*Nevet fel ismételten, majd feljebb mászik az ágyon, ahonbnan épp egy felsőt dob le. Kényelembe helyezi magát, madj pimaszul Danny-re néz.*
-Hát nem tudom mit csináljunk. Neked mihez lenne kedved?
*Kérdezi, majd barna szemeivel körbefürkészi, a nem éppen tisztának mondható szobát.*
-Hogy tudtok így élni??
*Pimaszkodik egy kicsit, majd közelebb húzza magához a srácot és érzelemmel telve megcsókolja.. Nem szaktja meg, esze ágában sincs.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Lord - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lord   Lord - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 21, 2011 9:49 am

-Ja, pontosan. Ott állnak a könyvek az asztalon. Előfordul hogy Seb egyik könyvét viszem magammal órára, szóval... Akad itt minden. *Nevet fel és a lányt nézi egész végig.*
-Hmm, nem tudom, olvasni én sem szeretnék. *Vigyorodik el.* -Hmm. Nézzük csak. Fiúk vagyunk, egész nap nyitva az ablak, lusták vagyunk takarítani mosni és főzni. Kielégítő a válasz? *Vigyorog, és visszacsókol, majd fordít egyet, és a lány lesz felül.*
Vissza az elejére Go down
Alexis C. Texeria
Diák- Famine
Diák- Famine
Alexis C. Texeria


nő Kor : 28
Lakhely : USA, CA, LA
Hozzászólások száma : 31
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lord - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lord   Lord - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 21, 2011 9:58 am

-Gondolom, mit szól a tanár, mikor kiderül, hogy rossz könyvet vittél órára. Bár amennyit te bentvagy.
*Húzza ismételten Danny agyát. Ismeri annyira, hogy ezt nyugodt szívvel kimondhassa.*
-Mindjárt sejtettem. *Mosolyodik el.*
-Jellemző, hogy a pasik lusták takarítani, de, ha nektek így jó, akkor legyen jó.
*Majd elcsattan egy csók, és Lexi azon kapja magát, hogy felül van. Tetszik neki a változtatás. Ráfekszik a fiúra, majd ismételten megcsókolja. Ezekután a mellkasára hajtja a fejét, majd a hasát kezdi el simogatni, benyulva a pólója alá.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Lord - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lord   Lord - Page 2 EmptyPént. Ápr. 22, 2011 8:14 am

-Héé én igenis sokat vagyok bent, bár egy szürke bagoly vagyok az tény. *Nevet fel halkan, majd benyúl a lány pólója alá, kiveszi a kezeit, és a lány szeme láttára leveszi jobb kezéről a gyűrűt. Szerinte tudja a lány hogy ez mit jelent.*
-Igen, nekünk így jó. Bár unokanővérem lakott itt, de most őt sem láttam régóta. Aztán lehet máshova költözött. *Vonja meg a vállát, és benyúl a lány pólója alá, a keze elindul felfelé, majd egy mozdulattal kikapcsolja a melltartóját, és kihúzza a lány pólója alól.*
-Most biztos rohadtul pimasz gyereknek tartasz ugye? *Vigyorog.* -Szóval, biztosan szeretnéd? *Kérdez rá azért hogy biztos legyen benne.*

//És akkor innentől +18//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lord - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lord   Lord - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Lord
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Déli torony-
Ugrás: