Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapLord EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Lord Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Lord EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Lord EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Lord EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Lord EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Lord EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Lord EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Lord EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Lord EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Lord EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Lord Vote_lcapLord Voting_barLord Vote_rcap 
Kim Kaguya
Lord Vote_lcapLord Voting_barLord Vote_rcap 
Ted Forrester
Lord Vote_lcapLord Voting_barLord Vote_rcap 
James Miller
Lord Vote_lcapLord Voting_barLord Vote_rcap 
William Quentin Watson
Lord Vote_lcapLord Voting_barLord Vote_rcap 
Sindy Logan
Lord Vote_lcapLord Voting_barLord Vote_rcap 
Hannah McDowal
Lord Vote_lcapLord Voting_barLord Vote_rcap 
Chris Martines
Lord Vote_lcapLord Voting_barLord Vote_rcap 
Solaria Luthia
Lord Vote_lcapLord Voting_barLord Vote_rcap 
Daniel Reed
Lord Vote_lcapLord Voting_barLord Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Lord

Go down 
+4
Sebastian G. Blaze
Daniel Reed
Meghan Reed
Főmesélő
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Lord Empty
TémanyitásTárgy: Lord   Lord EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 10:42 pm

Lakók:

1. Darren Spencer
2. Yoshitsune Narakiho
3. Sebastian G. Blaze
4. Matthew Crandle
5.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Meghan Reed
Diák- Famine
Diák- Famine
Meghan Reed


Kor : 29
Hozzászólások száma : 42
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lord Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lord   Lord EmptySzomb. Szept. 25, 2010 12:20 am

*Lassan megérkezünk a kastélyba és onnan már egyenes út vezet a Lord szobába, amit Danny említett nekem. Megvárom, hogy megmutassa melyik az a szoba, de aztán rájövök, hogy egy kis táblácska is ki van téve. Elmosolyodom, majd belépek. Tényleg nem egy jó látvány...*
-Fú hát... ráférne egy alapos takarítás. *Kicsit arrébb tuszkolom az útban lévő zoknikat meg sötöbö és leteszem a bőröndöm. Egyből ki tudom találni, melyik Danny ágya.*
-Ez a tiéd, ugye? *A poszterek amik fel vannak téve a falra és a többi... meg a holmi... teljesen ismerős. Le is ülök, aztán kérdő szemekkel nézek a másikra.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Lord Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lord   Lord EmptySzomb. Szept. 25, 2010 12:26 am

-Az biztos. Bár, maradjunk annyiba, hogy amelyik fiúnak a szobája, vagy akármije nem ilyen, na az nem normális. *Nevet fel. Közben egy ismerős pólót eldob az útból. Sebastian ágyára. Ami Dannynek az ágya mellett van balra. Egy kupacra dobja. Mosatlan cuccok.*
-Igen, az az enyém. A bal oldali Sebastiané. A mellette lévő lesz a tiéd. Csak el kell pucolni onnan a ruhahalmot. Meg még mosni is kéne... *Igen, ezek a kötelező feladatok. Csak sajnos senki nem csinálja meg. Nem hiába pasik a lakói. Na jó, azért valamennyire rendbe van, mert nincs benne lábszag.. Vagy legalábbis nem lehet érezni...*
Vissza az elejére Go down
Meghan Reed
Diák- Famine
Diák- Famine
Meghan Reed


Kor : 29
Hozzászólások száma : 42
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lord Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lord   Lord EmptySzomb. Szept. 25, 2010 12:33 am

*Vállat vonok, majd a kupacra nézek. *
-Mondjuk mi lenne, ha mindenki a saját cuccát takarítaná el. Nem lenne egy kicsit egyszerűbb? Talán nem kéne annyit veszekedni miatta. * Ide is csak én kellettem. Amennyit benn leszek a szobában... nem is fognak szerintem látni. Lepakolom az ágyra amit perpillanat birtoklok a cuccaimat majd hátradőlök.*
-Hosszú volt az út. Lehet lepihenek egy kicsit. Később megmutatod hol lehet kajálni meg ilyenek? *Nem eszek sokat, csak azért mégsem lenne jó, ha éhen halnék.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Lord Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lord   Lord EmptySzomb. Szept. 25, 2010 12:49 am

-Erre ne engem kérj. Két hónapja volt takarítás utoljára. A házimanók meg egyenesen félnek ettől a szobától. *Nevet fel halkan, aztán leül az ágyára, és nyújtózik egyet.*
-Akkor, hagyjalak magadra, vagy maradjak? Persze. Lent a földszinten van a nagyterem, ott lehet kajálni. Oh, most jutott eszembe. Anyámék küldtek egy levelet, hogy írjam meg, ha megjöttél. Szóval szaladok is. Na, jó pihizést. *Mosolyodik el. Egy gyors puszit nyom a lány arcára, és már el is tűnt az ajtóban, hogy menjen levelet írni.*
Vissza az elejére Go down
Meghan Reed
Diák- Famine
Diák- Famine
Meghan Reed


Kor : 29
Hozzászólások száma : 42
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lord Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lord   Lord EmptySzomb. Szept. 25, 2010 1:06 am

-Rendben. Majd beszélünk. *Elköszönök Danieltől majd egyik bőröndömből kipakolok. Halvány mosollyal az arcomon elindulok egy rövidebb ruhával a kezemben a fürdőszoba felé. Be is megyek, öt percen belül már kinn is vagyok. Egy egybe ruha, lila és térd fölé érő. Leülök vissza az ágyra, majd tovább kezdem böngészni a bőröndöm. Örülök annak, hogy egyenlőre senki nincs benn rajtam kívül.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lord Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lord   Lord EmptySzomb. Szept. 25, 2010 1:16 am

*Éppen most jöttem a kviddicspályáról. Kezemben van a Jólsep R-12 es seprűm. Nyugalmasan nyitok be a szobába, és gondolom, hogy senki nincs bent. Daniellel találkoztam, de nem mondott semmit, csak sejtelmesen vigyorgott. Én meg nem kérdeztem rá. Lenyomom a kilincset, és belépek az ajtón. Körbe pillantok, és egy csajszit veszek észre, az ágyán ülni. Nyilván ő lehet Danny unokanővére. Öltözetem a szokásos.*
-Szia. Sebastian Blaze. De csak Seb, vagy Tian. *Veszem fel a legsármosabb mosolyomat.*
-Mi járatban? *Közben kérdezek is.*
Vissza az elejére Go down
Meghan Reed
Diák- Famine
Diák- Famine
Meghan Reed


Kor : 29
Hozzászólások száma : 42
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lord Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lord   Lord EmptySzomb. Szept. 25, 2010 4:00 am

*Oppá. Egy nem is rossz... sőt, igen jóképű pasi nyit be. Először csak simán végigpillantok rajta, aztán elgondolkodva felállok és közelebb lépek. Kezet nyújtok.*
-Heló. Meghan Reed. *Én tuti hogy Sebnek fogom szólítani. A Tian az olyan nőies... szerintem.* Mi az, hogy mijáratban?? *Felvonom szemöldököm. Áh, szóval nem tudnak rólam. Elég érdekesen jött ki ez a kérdés... *
-Nos, nincs szobám és nem is lesz még nem keresek meg egy prefit szóval itt fogok addig lakni. Remélem nem bánod... *Kék szemeimet le sem veszem a másikról, sőt... még az sem érdekel, hogy van-e barátnője vagy nincs.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lord Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lord   Lord EmptySzomb. Szept. 25, 2010 4:15 am

-Oh, szóval Danny haverom unokanővére... *Kapom el a kezét, és egy csókot lehelek rá. Szokásom. Mondjuk, nem sok mindenki hív Tiannak. Inkább otthon. De mint becenévre, a Sebre hallgatok.*
-Hát az, hogy mi járatban. *Válaszolok, még mindig sármosan vigyorogva.*
-Dehogy bánom. Sőt, szerintem jó... hogy itt laksz. Csak, tudod, ez tipikus fiú szoba. De, azért remélem, hogy jól érzed magad. *Még mindig sármosan vigyorgok. A szemeimet a lányon legeltetem. Nem, nem fogom megcsalni Cintót.*
Vissza az elejére Go down
Meghan Reed
Diák- Famine
Diák- Famine
Meghan Reed


Kor : 29
Hozzászólások száma : 42
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lord Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lord   Lord EmptySzomb. Szept. 25, 2010 9:44 pm

-Pontosan. *A kézcsókra csak elvigyorodom. Imádom az udvarias srácokat, bár általában igen... az olyanokat sikerül kifognom, akinek van barátnője vagy esetleg valami más van a háttérben. Még nem tudom, kit fogok kifogni a sok jó pasi közül... *
-Én totálisan. Szerintem nem leszek itt sokáig... Hacsak nem szeretnéétek... *Egy pimasz pillantást vetek a másikra, miközben egy kicsit megbököm. Gyorsan barátkozom, főleg a pasikkal. De Seb addig nem fog szabadulni tőlem, még meg nem tudom, hogy van barátnője. Báár, ha egy kicsit jobban összebarátkozom vele, akkor lehet, hogy fel is tudnám szívni a barátnőjevan dolgot.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lord Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lord   Lord EmptySzomb. Szept. 25, 2010 9:54 pm

-Remek, még egy Reed. Már az unokaöcséd is egózott. Mondjuk a szobát Lordról át lehetne nevezni Egora. Beleillene. *Komolykodok. De nem bírom sokáig, és felnevetek. De aztán rendezem arcvonásaimat, és újra sármos vigyorral pillantok a lányra.*
-Ugyan, én szeretném, ha maradnál. Meg szerintem Danny is beleegyezne. Szóval felőlem addig maradsz, ameddig akarsz. *Egy kacsintás. Közben szemeimet le sem veszem a lányról. Ezzel is ingerelve, hogy kérdezze már meg, hogy van e barátnőm. Biztos azt mondom neki, hogy van, de attól még lehet jó barát. Főleg egy ilyen szép csaj.*
Vissza az elejére Go down
Meghan Reed
Diák- Famine
Diák- Famine
Meghan Reed


Kor : 29
Hozzászólások száma : 42
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lord Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lord   Lord EmptySzomb. Szept. 25, 2010 9:59 pm

-Danny alapból olyan. *Vonok vállat, aztán az ablakhoz lépek. Nem nyitom ki, mert benn meleg van és ez így jó... felülök az ablakpárkányra, onnan nézek egy kicsit ki, majd vissza Sebre. Látom, hogy még mindig néz. Remélem, ez jó jel. Mivel ugye nem sejtek egyenlőre semmit... egyenlőre.*
-Rendben. Azért nem akarok az örökkévalóságig itt lenni. *Persze nekem is jobb női környezetbe. Mert elég ciki mondjuk, ha egy pasi rám nyitna a fürdőben vagy valami. Néha elkapom a pillantásom, aztán pedig rámosolygok Sebre. Ebből elméletileg le kellene neki venni, hogy mi a helyzet.*
-Na és, milyen volt a bál? *Arról az egyről hallottam legtöbbet. Én imádom a bálokat és már várom a következőt, hogy részt vehessek rajta.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lord Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lord   Lord EmptySzomb. Szept. 25, 2010 10:10 pm

-Már két éve itt lakik, szóval volt időm megismerni. Csak k*rvára tud horkolni. És ezért néha esténként nem tudok aludni. Akkor megyek szabálytszegni. *Ikszdé fejet vágok, és felkuncogok. Igen, nem csak szép, hanem rosszfiú is vagyok. Persze a pillantásomat le nem veszem a lányról.*
-Persze, meg is értem. *Bólintok egyet. Mert végül is igaza van. Azért elég ciki lenne, ha valaki rányitna, fürdés közben. Látom, hogy elkapja a pillantását. Ez azt jelenti, hogy bejövök neki.*
-Öh... Jó volt. És végre sikerült elérnem, hogy azzal a csajjal menjek, akivel akarok. *És nem a selejttel. Vagyis a röhögőgörcsben szenvedő pattanásos plázacicákkal..*
Vissza az elejére Go down
Meghan Reed
Diák- Famine
Diák- Famine
Meghan Reed


Kor : 29
Hozzászólások száma : 42
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lord Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lord   Lord EmptySzomb. Szept. 25, 2010 10:22 pm

-Hát én nem nagyon aludtam még mellette szóval... majd megtudom ebbe a pár napba. *Bár nem nagyon díjazom a helyzetet. Ha engem nem hagynak aludni akkor szerintem Danny szájába egy zokni fog kikötni. Rajtam ne múljon...*
-Ó, értem. Akkor főleg biztosan jó volt... *A végére egy kicsit lelassulok, mármint egy pillanatra elgondolkodom, magam elé nézek. Még semmi sem olyan biztos. Aztán ismét felveszem azt a bájos/csábos mosolyt, és úgy pillogok tovább Sebre. Bár már látszik, hogy fáradok egyre jobban...*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lord Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lord   Lord EmptySzomb. Szept. 25, 2010 10:29 pm

-Bár, ha horkol, akkor kiteszem a folyosóra. Egy hölgy előtt mégsem illik. *És még az illemet is tudom. Meglepő. Nem vagyok úri családból származó. De főleg, hogy Amerikából jöttem. Ezt hallani lehet a beszédemen, hogy egy nagyon enyhe akcentusom van. Azaz marha nagy. Szóval hallani/érezni lehet, hogy nem Angliába születtem. De mégis idejöttem, mivel apám is idejárt.*
-Igen, mert nem találkoztam Jamesszel. Gondolom tudod ki az. *Igen, itt egy kis undor hallatszik a hangomban, de aztán újra macsósan elmosolyodom, és nekidőlök a falnak.*
-Amúgy, te is Skóciából jöttél? *Biztos vagyok benne, hiszen Danny is onnan jött, ja meg a témát is terelem.*
Vissza az elejére Go down
Meghan Reed
Diák- Famine
Diák- Famine
Meghan Reed


Kor : 29
Hozzászólások száma : 42
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lord Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lord   Lord EmptySzomb. Szept. 25, 2010 10:52 pm

-Segítek. *Bólogatok egyetértően, majd tovább hallgatom Sebet. Egy kis ideig nem szólok semmit, aztán amikor felhozza ő is Jamest... már nagyon kíváncsi vagyok arra a srácra.* Ki a fene ez a James?? Mindenki annyit emlegeti, de mindenkinek olyan jó véleménye van róla... *Gondolom valami népszerű felsős vagy valami. Kérdőn nézek a másikra, de a tématerelésen már meg sem lepődök.*
-Igen onnan. Na és te, merről? *Az akcentust észleli is, de a lényeg, hogy ő megérti amit kell.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lord Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lord   Lord EmptySzomb. Szept. 25, 2010 11:12 pm

-Oké, megbeszéltük. *Villantok egy sármos mosolyt. Majd meghagyom azt a mosolyt. Közben belekezdek egy rövid mondókába.* -James Miller, hatodikos Faminés. Halálfaló, a Famine csapatának a fogója. Én az Amirának vagyok a fogója, és a kapitánya. Már két éve utáljuk egymást, de csak most jutottunk el odáig, hogy ez kiteljesedjen. Fogadtunk, hogy aki elveszti a Famine-Amira meccset, meztelenül ugrik a tóba, az egész iskola színe előtt. *Közben még mindig a lányt nézem. Nem is akarok mást nézni. Közben eszembe jut, hogy még van egy kis dolgom.*
-Amerikából jöttem. Detroitból. *Válaszolok még mindig macsósan vigyorogva. Közben ellököm magamat a faltól.*
-Bocsi, de mennem kell. Később még biztos találkozunk. Nagyon örültem. *Lépek oda hozzá, és egy puszit nyomok az arcára, és már csak egy csukódó ajtót lát, utánam. Aztán vigyorogva, megyek Wilardba.*
Vissza az elejére Go down
Meghan Reed
Diák- Famine
Diák- Famine
Meghan Reed


Kor : 29
Hozzászólások száma : 42
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lord Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lord   Lord EmptySzer. Szept. 29, 2010 7:47 am

-Hűűűhaaa! *Tátva marad a szám. Ott kell lennem! Nem ismerem azt a Jamest, de mindenképpen látnom kell azt, hogy ki fog ugrani. Engem minden érdekel. Főleg a kviddicses jópasik.*
-Amerika? Az jó messze van. *Vonom fel szemöldököm, majd elgondolkodva sétálok el az ablakpárkányig és ülök fel rá. Nekidőlök a párnának, ami ott van, és onnan figyelem tovább a másikat. Egy kicsit meglep, hogy máris megy. De legalább lesz időm pihenni.*
-Rendben. Én is örültem. *Itt ugyanis lehetetlen nem összefutni. Viszonozom a puszit, aztán úgy döntök, mégis inkább nyomom egy kicsit az ágyat.*
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Lord Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lord   Lord EmptyVas. Jan. 16, 2011 8:19 pm

*A lentiekre csak mosolygok egyet, majd ugye lassan megindulunk. Kézen fogja jövünk fel a Déli toronyba, majd mikor felérünk, felkapom Ninát a karjaimba és így viszem tovább.*
-Emlékszel még, melyik szobába lakom? *Persze a Lordot el nem lehet felejteni. Annyi okos ember lakik ott, hogy több már nem is lehetne. Kezdve, Sebastiantól na meg még Nina tesója is ott van. Érdekes lenne, ha Darren ránk nyitna. Nem teszem le, hanem amikor az ajtóba érünk, belököm azt és mikor megbizonyosodtam, hogy sehol senki, akkor leteszem az ágyamra és fölé hajolva egy hosszú csókba kezdek bele, miközben derekát simogatom. Az ajtót meg bezárom, ha valaki be akar jönni, véletlen se bírjon.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lord Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lord   Lord EmptyVas. Jan. 16, 2011 8:39 pm

* Annyira hiányzott már ez a bánás mód. Nem mint ha zavarna, épp ellenkezőleg. Már majdnem elfejeltettem azt a bánás módot ahogy Ő szokott velem bánni. Egyszerűen imádom, hogy csak úgy felkap és a karjaiban lehetek. Még szerencse, hogy senki sem látott meg idefelé jövet. Nem mint ha zavarna, csak még fura lenne a sok kíváncsi tekintet. Úgy érzem magam, mint a friss házasok lennénk. *
- Persze, hogy emlékszek. Még ha akarnám, akkor sem tudnám elfelejteni. * Az ágyban fekve körül nézek. Minden olyan mint régen, a sors furcsa fintora, hogy éppen a testvéremmel van egy szobában. Úgy látszik próbáljuk bepótolni az elvesztegetett időt, mert annyi csókot kapok tőle, mint még soha. Alig bírom kivárni, hogy a keze végre elhagyja a derekamat és más felé vándoroljon. Ha emlékezetem nem csal, úgy emlékszek, hogy Tony szeret irányítani. És hagyom is. Miért ne? Mikor annyira jól esik. Persze alig bírom kivárni, legszívesebben, csak úgy ledönteném az ágyra, de még várok. *
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Lord Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lord   Lord EmptyVas. Jan. 16, 2011 8:54 pm

*Ha akartam volna, akkor más lánnyal is tudtam volna így bánni, viszont nem, nekem csak ez az egy kellett. Nem voltam azóta senkivel, viszont a bókolások, és az, hogy a szelet csapjam az nem maradt ki. Csak simán játszadoztam egy kicsit, mint ahogy szoktam. Persze, mikor van barátnőm akkor semmiféleképpen.*
-Itt tényleg minden olyan, mint régen. *Nézek körül, majd elvigyorodva hajolok ismét csak fölé és adok neki egy következő csókot. Aztán a nyakára kezdek el apró puszikat lehelni, ezt mindenki szereti. Kezem közben a derekán fel és le jár, végül már a combjánál kezdem el simogatni. Nem gyorsítok.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lord Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lord   Lord EmptyVas. Jan. 16, 2011 9:05 pm

* Ha másról lenne szó, tudnám, hogy csak kihasználna ilyen helyzetben. De most Tonyról van szó, tudom hogy Ő nem lenne képes kihasználni. Úgy emlékszek, hogy régen már ennyi idő után nem volt rajtunk semmi ruha sem. Kicsit furcsa a helyzet, hogy most még mind a ketten fel vagyunk öltözve. De ezen könnyen lehet segíteni. *
- Csak te nem. Mert te egyre szívdöglesztőbb leszel. * Persze, hogy bókolok, tudom hogy mennyire hiú és szereti, ha dicsérem. A tűzzel játszik, mikor elkezd simogatni. Már meg is adtam magam. Felkelek, majd ledöntöm az ágyra és ismét ráülök. Térdemmel próbálom leszorítani Tony mind két kezét. Valahogy elő jött belőlem a vadabbik énem. Rámosolygok és elkezdem kigombolni az ingét. Gyorsan ki is szabadítottam belőle. De még mindig zavar a fekete pólója, gyorsan megszabadítom tőle. Mikor már előttem fekszik, félig meztelenül, csak akkor jövök rá, hogy most már nincs megállás, nem mint ha megakartam állni volna. *
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Lord Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lord   Lord EmptyVas. Jan. 16, 2011 9:12 pm

*Csak vigyorgok és figyelmesen hallgatom Ninát, miközben már a dekoltázsát csókolgatom. Néha felnézek, aztán mikor mond valamit felemelem a fejem.*
-Ohh, hát igen. Te is, egyre gyönyörűbb és imádni valóbb leszel. *Jelentem ki, aztán a következő pillanatban már azon kapom magam, hogy én kerültem alulra és Nina lefogott. Hagyom magam. Nem akartam elsietni a dolgot, mert ugye most ez sokat dobhat az egészen. Nem ellenkezek, hagyom hogy levegye rólam az inget és a pólót is. Amikor kiszabadulok a fogságból, kezemet a derekára teszem és lassan elkezdem leoperálni róla is a pólót. Felülök, majd elmosolyodva csókolom továbbra is mohón.*


+18
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lord Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lord   Lord EmptySzer. Feb. 23, 2011 9:40 am

* Ismét itt. Valahogy szeretem ezt a helyet, mivel ez Tony szobája. Valahogy annyira jellemző rá, itt minden egyes dolog. Szép lassan letett, ekkor adok még neki még egy csókot, mivel az előzőt oly rég kaptam tőle. Ma valahogy olyan mohó vagyok, nem tudok betelni vele. Ameddig fel nem értünk a szobába, addig egy hang sem hagyta el a számat.*
- Most már fent vagyunk mesélhetsz. * Mivel az előtt megígérte, hogy fent válaszol. Kíváncsian nézek rá, közben hátrafelé lépkedek. Jól tudom, hogy hol van az ágya, oda sem kell néznem és már is oda találok. Leülök az ágy szélére, lassan hátra dőlök, úgy hogy a két kezemmel támasztom magam. *
- Kibírnád, hogy jók legyünk ma? * Nevetem el magam, mert ha Ő ki is bírja, attól lehet, hogy én még nem.*
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Lord Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lord   Lord EmptyCsüt. Feb. 24, 2011 2:17 am

*Leteszem mikor beérünk, és reflexből kulcsra zárom az ajtót, de úgy, hogy benne is hagyom a kulcsot. Elmosolyodva nézek Ninára, majd visszacsókolom és közelebb lépek hozzá. Mikor leül, én csak állok előtte és megvonom a vállamat.*
-Mit és kéne mesélnem? *Tettetem a hülyét, pedig emlékszem minden egyes mondatomra. Aztán mégis csak úgy döntök, hogy leülök mellé. Egyik kezemmel átkarolom és megrázom aprón a fejemet a kérdésére.*
-Miért kéne jónak lennünk, ha megtehetjük azt, hogy rosszak legyünk? *Kicsit közelebb hajolok hozzá, majd egy apró puszit nyomok a nyakára és a fülébe súgom.*
-Szeretlek. Imádlak. Akarlak. *Kezemmel végigsimítom az oldalát, miközben hosszú csókot nyomok ajkára. Nem tudok vele betelni.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lord Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lord   Lord Empty

Vissza az elejére Go down
 
Lord
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Déli torony-
Ugrás: