Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapJáratok és utcák - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Járatok és utcák - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Járatok és utcák - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Járatok és utcák - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Járatok és utcák - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Járatok és utcák - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Járatok és utcák - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Járatok és utcák - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Járatok és utcák - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Járatok és utcák - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Járatok és utcák - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Járatok és utcák - Page 2 Vote_lcapJáratok és utcák - Page 2 Voting_barJáratok és utcák - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Járatok és utcák - Page 2 Vote_lcapJáratok és utcák - Page 2 Voting_barJáratok és utcák - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Járatok és utcák - Page 2 Vote_lcapJáratok és utcák - Page 2 Voting_barJáratok és utcák - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Járatok és utcák - Page 2 Vote_lcapJáratok és utcák - Page 2 Voting_barJáratok és utcák - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Járatok és utcák - Page 2 Vote_lcapJáratok és utcák - Page 2 Voting_barJáratok és utcák - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Járatok és utcák - Page 2 Vote_lcapJáratok és utcák - Page 2 Voting_barJáratok és utcák - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Járatok és utcák - Page 2 Vote_lcapJáratok és utcák - Page 2 Voting_barJáratok és utcák - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Járatok és utcák - Page 2 Vote_lcapJáratok és utcák - Page 2 Voting_barJáratok és utcák - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Járatok és utcák - Page 2 Vote_lcapJáratok és utcák - Page 2 Voting_barJáratok és utcák - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Járatok és utcák - Page 2 Vote_lcapJáratok és utcák - Page 2 Voting_barJáratok és utcák - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Járatok és utcák

Go down 
+3
Robert Lawrence
Ted Forrester
Sirius Black
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Remus Lupin
Kalandor
Kalandor
Remus Lupin


Hozzászólások száma : 104
Tallérok : 0
Pontok : 0

Járatok és utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák - Page 2 EmptySzer. Feb. 16, 2011 5:01 am

-Hát úgy nézek én ki? -Érdeklődik a különös ember, majd amikor Chris el akar menni és hátat fordít, mert ugye a cuccait egyelőre nem kapja vissza, a férfi érdekes nyelven szól kettőt, majd a kígyó gyors ütembe elkezd siklani le és egy apró csípéssel mély álomba "ringatja" a kisfiút.
Chris erős fájdalmat érez, ettől eszméletlenül össze is esik, de nem hal meg. A férfi pedig önelégülten mosolyogva fogja és elhopponál vele egy házba, ahol perpillanat "fogságban tartja" majd a fiút. Egyelőre még nem tudja, mit fog vele kezdeni... Chris mellesleg jó ideig még nem kel fel.


//Chris egy ideig HCbe marad, további részletekről lehet érdeklődni nálam msnen Very Happy Köszi a rövidet ;D//
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Járatok és utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák - Page 2 EmptySzer. Feb. 16, 2011 6:33 am

-Most erre komolyan válaszoljak?? *Kérdezi a férfit, mivel sejti, hogy ő sem fog kedveskedni vele. Mikor megfordul érdekes hangokat hall, aminek hallatán megfordul. Vagyis megfordulna, ha egy csípéstől nem esne a földre. Ezek után már csak a sötétséget látja, mást nem.*

//Én is köszi =D//
Vissza az elejére Go down
Rex Hunter
Halálfaló
Halálfaló
Rex Hunter


Férfi Kor : 41
Lakhely : Mikor hogyan esik
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Járatok és utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák - Page 2 EmptySzomb. Május 07, 2011 7:23 am

Rossz kedvűen csatangolok itt a városban, de nem találok semmi jó mókát vagy szórakozást, így úgy döntöttem hogy lemerészkedek ide a járatokba hátha a balhé megtalál, ha már én nem találom őt. Hosszú szárú zöld lezser gatyát viselek, és egy fekete hosszúujjú felsőt, szőke hajam szanaszét áll, kék szemeim élettelen érdeklődéssel figyelik hogy mi történik a közelben. Az egyik kétes alaktól, elcsenek egy innivalót, és azzal a kezemben sétálgatok, hátha valaki ismerőst pillantok meg, bár nem fűzök hozzá sok reményt. Az iskolába is vissza kéne mennem, de semmi kedvem hozzá. Így inkább nekitámaszkodok a járat falának, és figyelek egy kicsit. Mindent, mindenkit.
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Járatok és utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák - Page 2 EmptySzomb. Május 07, 2011 7:35 am

Sietős léptekkel veri fel egy kihalt folyosó csendjét. Hosszú barna haját többször idegesen hátratűri a szeméből, míg másik kezében pálcáját szorongatja, egy pillanatra sem tenné le. Még mindig nem vetette el az ötletet, hogy egyszerűen sarkon fordul és megöli azt az idiótát, aki miatt az elmúlt hónapok kemény kutatómunkája feleslegessé vált. Dühös, szemei szinte szikrákat szórnak, de léptei nem kapkodók, véletlenül sem szeretné kiszórni a zsebéből a tekercs megmaradt darabjait.
~Hogy lehetett ennyire... Nem erre szavak sincsenek. Egy felbecsülhetetlen értékű kincs, még egy nincs a világon, erre ez az állítólagos szakember, véletlenül egy rossz bűbájjal darabjaira cincálja! Örüljön, hogy még él...~
Furcsa mosoly futott át ajkain, kellemetlen és semmiképp sem bizalomgerjesztő.
~Habár életnek nem nevezném, azt a lényt amivé változott...~
Hiába intézte el, állt bosszút, dühe egy cseppet sem csillapodott és ezen nem változtatott az sem, hogy hirtelen megbotlott egy sötétebb falszakasznál támaszkodó férfi kinyújtott lábaiban.
- Ma iszonyatosan peches napod van haver! - csattant fel és kérdés nélkül arrébb átkozta a szőke férfit, aki reményei szerint legalább az alagút másik feléig repült. Nem is akart vele tovább foglalkozni, így viharzik tovább, ha meg nem állítják.
Vissza az elejére Go down
Rex Hunter
Halálfaló
Halálfaló
Rex Hunter


Férfi Kor : 41
Lakhely : Mikor hogyan esik
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Járatok és utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák - Page 2 EmptySzomb. Május 07, 2011 7:40 am

Figyelem az embereket, akik jönnek mennem, és sötétebbnél sötétebb ügyeiket intézik. Megfordult már előttem egy sokfejű macska szerű állat is, mely egy kedves oldalba rúgás hatására kopott le rólam. A nadrágomhoz, rövid szárú bakancsot vettem fel, pontosan az ilyen esetekre. Felsóhajtok, semmi izgalmas, mikor egy nő majdnem átesik az egyik kinyújtott lábamban. Felmérem, és egy töredék másodperc alatt kell reagálnom, és hangtalan pajzsbűbájt vetek be, így nem hat az átka, de a biztonság kedvéért odébb ugrom, elegáns szaltót mutatva be, természetesen hatásvadász mozdulattal hátrafelé, és megszólalok.
- Lehet, de akkor neked is! - válaszolok, mutatva hogy nem vagyok egy egyszerű ellenfél, és nem ijedek meg pár átoktól. Ismerősnek tűnik a nő, de nem tudom hova tenni, mintha... talán lenne aktája az aurorparancsnokságon? Ott láthattam a képét? Vagy hol?
- Mi bajod? Mintha fel akarnám robbanni... nem egészséges - csóválom meg a fejem, és kezemmel pálcám után nyúlok, ide kelleni fog ez is.
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Járatok és utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák - Page 2 EmptySzomb. Május 07, 2011 7:53 am

- Mi közöd neked ahhoz, hogy nekem mi bajom? - fortyan fel. Csak még dühösebb lett átka hatástalanságát látva, de azt már megtanulta, hogy ne bocsátkozzon felesleges párbajokba. Nem sok félnivalója akad, de sosem árt vigyázni.
Egy rövid pillantással felméri ellenfelét, és egy szájhúzással megállapította, nem éppen a legkönnyebb ellenfelet választotta, viszont láthatólag a másik nem tudta őt hova rakni.
- Mellesleg bocsánatot nem fogok kérni, de van jobb dolgom is, mint itt ácsorogni veled - von vállat majd el akar sietni. Ha akarná sem lenne tanácsos megölni, még a végén Anor rossz néven veszi, hogy egyik khm... segítője halott.
~Különben is, azt is meg kéne valamikor látogatni, ha már annyira türelmetlen volt feltámadás tekintetében és nem bírta kivárni amíg visszaérek...~
Vissza az elejére Go down
Rex Hunter
Halálfaló
Halálfaló
Rex Hunter


Férfi Kor : 41
Lakhely : Mikor hogyan esik
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Járatok és utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák - Page 2 EmptySzomb. Május 07, 2011 7:58 am

- Semmi, de ki tiltja meg hogy belebeszéljek? - vonom meg a vállam és figyelem, hogy nem lett valami nyugodtabb jelenség. Ahogy így közelebbről nézem, villámló szemeit és egész fortyogó énjét bevillan, hogy valaki mintha emlegetett volna egy ilyen viharnál is szeszélyesebb nőt.
- Bocsánatot, azt meg minek? Nekem se lett bajom, meg neked se, ennyivel el van intézve - engedek nagyvonalúan, nem akarok harcot, de azért nem árt az óvatosság sem. Valahogy nem az eseteim az ilyen helyzetek.
- Nem véletlenül Sarsa vagy? - kérdezek rá, mivel nagyobb az esélye hogy én tudom hogy ő kicsoda, mintsem fordítva. Anor szinte sosem beszélt senkinek arról hogy mi ketten üzletet kötöttünk, és é is csak futólag ismerem az embereit, bár nem értek egyet a választásokkal. Túl gyermekesnek találom az egészet, bár azért akadna pár normálisabb egyén is.
~Tetszetős jelenség az már biztos.~
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Járatok és utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák - Page 2 EmptySzomb. Május 07, 2011 8:04 am

- Beszélj amit tetszik, nem tud érdekelni. Majd fél évem egy pillanat alatt veszett kárba, nem most fog érdekelni az udvariasság - ujjait összeszorítja pálcája köröl, de nem akar támadni, csupán valami biztos pontot keres magának, hogy ne vesszen el saját indulatai tengerében.
- Nahát, milyen jól értesült itt valaki... - nevet fel röviden, örömtelenül a furcsa kérdés hallatán. - Talán az vagyok. Viszont neked sem kell bemutatkoznod Hunter... - teszi hozzá, még úgy mellesleg, nehogy túlságosan elbízza magát a másik.
Sosem érdekelték igazán Anor ügyei, de a saját biztonsága érdekében jobbnak tartotta ha minden számba vehető ellenfélről tud valamit. És mivel az előtte álldogáló szőkeség közéjük tartozott, hát utána nézett.
Vissza az elejére Go down
Rex Hunter
Halálfaló
Halálfaló
Rex Hunter


Férfi Kor : 41
Lakhely : Mikor hogyan esik
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Járatok és utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák - Page 2 EmptySzomb. Május 07, 2011 8:10 am

- Hát az szar ügy ez tény, és legjobb módja, máson levezetni a feszültséget - értek egyet, ez általában nekem is be szokott jönni. Kezem a pálcámmal babrál, készen arra hogy bármikor támadjak vagy védekezzen, de egyenlőre inkább nem kezdenék most ki ezzel a nővel, még károm származna belőle. Kétségkívül annak ellenére hogy vonzó és nőies, Anor egyik legjobb embere címért nyugisan pályázhatna.
- Tudnom kell, kikkel számoljak ha úgy adódik - válaszolok, elismerve hogy ellenfelet látok benne, és kihívást, akivel meg harcolnék egyszer, már csak kíváncsiságból is.
- Ó remek, akkor a bemutatkozást letudtuk - összegzem, és nem bízom el magam, még nem, azért az egóm egészséges kereteken belül mozog. Többnyire.
- Merre tartassz? Csak nem régi jó barátunkhoz? - érdeklődöm, mert nem mellesleg lenne egy ajánlatom a nőnek, de még nem bököm ki.
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Járatok és utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák - Page 2 EmptySzomb. Május 07, 2011 8:18 am

- Még arra sem vagy jó, hogy levezessem rajtad a feszültséget - replikázik, de ebben már több a szándékosság, mint a méreg. Szép lassan sikerül neki egekben repkedő vérnyomását a normális felé közelíteni.
~Csak nyugalom... A düh nem jó tanácsadó, két mély levegő, elszámol százig és nyugi. Lesz másik tekercs...~
- Velem számolj, bármikor bármilyen körülmények között. Hamarabb kerülök a hátad mögé és vágom el a torkodat, mint ahogy neked az átkok eszedbe jutnának... - sötét pillantással végigméri a férfit, újra, ezúttal támadófegyvert keresve nála, de nem talál. Talán cska tipikus mágus, talán csak túl ügyes.
- Miért érdekel merre tartok? És mellesleg nekünk nincsenek közös barátaink...
Hisz Anort nem tekinti a barátjának, még csak felettesének sem nagyon. Egy ember, most már élő, aki egyszer lopás közben lefülelte és ezért lóg neki néhány szívességgel. Ennyi.
Vissza az elejére Go down
Rex Hunter
Halálfaló
Halálfaló
Rex Hunter


Férfi Kor : 41
Lakhely : Mikor hogyan esik
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Járatok és utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák - Page 2 EmptySzomb. Május 07, 2011 8:24 am

Csak elvigyorodom a replikázásra, tipikus női hiszti, még itt, még most is, ez azért kellemesen mókás.
- Ez van, nekem csak jó ha nem támadsz meg - vonok vállat ismét, próbálok rájönni hogy mennyire erős, vagy hogy mik a határai amiket még elbír.
- Valóban? Erre nem vennék mérget a helyedben, tudod már csak a meglepetések elkerülése végett is - válaszolok, szememben felvillantva egy pillanatra a gyilkos hajlamaim, nem sírnék sokat ha végeznem kellene a hölgyeménnyel.
- Számolni számolok, de nem miattad lesznek álmatlan éjszakáim - teszem hozzá, mivel jobban belegondolva nincsenek is álmatlan éjszakáim. Jobban alszom mint a babák.
- Akkor nem barát, ismerős, de azért az ironiát felismerhetnéd igazán, mivel ahogy látom te is nagyban ezzel élsz - dobom vissza a labdát, és visszatámaszkodom a falnak, mutatva nincsenek támadó szándékaim.
- Nincs kedved beszélgetni, mondjuk egy ital mellett? Lehet hogy érdekelne amit mondanék - jegyzem meg.
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Járatok és utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák - Page 2 EmptySzomb. Május 07, 2011 8:30 am

- Csupa fül vagyok, bár eddig értelmetlen dolgokról csiripelték csak... - elegánsan átugrotta az Anor témát, se kedve, se pedig... khm, leginkább kedve nincs most erről beszélgetni.
- Ha mondani akarsz valamit tessék, úgyse figyel ránk a kutya sem - összehúzott szemekkel figyeli Hunter ártatlannak látszó testtartását és úgy magát a férfit. Fura alak, mint itt mindenki. - Mit akarsz?
Vissza az elejére Go down
Rex Hunter
Halálfaló
Halálfaló
Rex Hunter


Férfi Kor : 41
Lakhely : Mikor hogyan esik
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Járatok és utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák - Page 2 EmptySzomb. Május 07, 2011 8:36 am

Nem veszem fel, tudom hogy most már szándékosan akar megsérteni.
- Te se vitted túlzásba, bár abban több volt a hiszti....- legyintek, és körülpillantok, igaz, nem nagy a népesség főleg már mostanában, a normálisabbja nem merészkedik le iylenkor.
- Anor él, te is tudod, én is tudom, ez nem pálya. De mi van most azzal a vöröskével? Meg elég aggasztó híreket kaptam pár ismerőstől is ami azt illeti. - kezdek neki, kis szünetet tartok, majd aztán folytatom is. - Két fenevadról beszélnek, akik mostanában keveredtek ide, eszük nem sok van de párban dolgoznak és végigfosztogatnak mindent - utalok a Pain ikrekre, majd még másik dologra is. Ami azért kcisit érdekesebb már. Védőbűbájt szövök magunk köré, ezt már nem mondom el nyíltan.
- Valami nincs rendben itt a sötét hatalom vezetősége körül sem. Anor nyugtalan, mintha tartana valamitől, a minisztérium retteg, és nem egymástól. Valamitől tartanak, csak még nem tudom mitől, és nem adják meg az engedélyt hogy bepillantsak a minisztériumi aktákba, pedig ott lenne esélyem hogy találjak valamit - mondom végül is, még én sem tudom mi az a valami, de ki szeretném deríteni, nem kellenek itt kellemetlen meglepetések, és bonyodalmak.
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Járatok és utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák - Page 2 EmptySzomb. Május 07, 2011 8:45 am

- Nahát, a szőkéknek mostanában már észt is osztanak? - gúnyosan elmosolyodik, de közelebb lép, pálcája egy pillanat alatt tűnik el ruhája rejtekében. Nem kell az most.
- A vörössel, ahogy aposztrofáltad, per pillanat nem kell törődni,nem sok vizet zavar. Painékkel pedig nem vagyok hajlandó foglalkozni, két idióta, némi varázserővel és ennél valamivel több szadista hajlammal megáldva. Istenem van ilyen, nem az én problémám, nem vagyok a világ megmentője.
- A másik téma viszont... - kezd bele majd egy fejrázás kíséretében elhallgat. - Erről egyelőre nem sokat beszélnek. Én meg mostanában országon kívül voltam, bár mindenhol hallani érdekes felvetéseket, kósza pletykákat.
Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy némi kósza pletykánál ő azért jobban értesült, de ezt két szépen csillogó szemért, nem fogja kiadni.
- Bonyodalmak már vannak, meglepetések pedig lesznek - teszi hozzá, félig a férfinak félig pedig magának címezve. Még ő sem lát teljesen tisztán, de azt érzi hogy hiába a nagyjából pontos információk és személyes tapasztalat, lesz itt még valami más is.
Vissza az elejére Go down
Rex Hunter
Halálfaló
Halálfaló
Rex Hunter


Férfi Kor : 41
Lakhely : Mikor hogyan esik
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Járatok és utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák - Page 2 EmptySzomb. Május 07, 2011 8:51 am

- Amint látod, megesik ilyen csoda is manapság - vigyorodom el én is gúnyosan, ez egy pont nekem, egy pont neki, patthelyzet ahogy mondják.
- Painék nem éppen egy jó pont, nekünk is szépen keresztbe vághatnak, ha valaki a másik odlalról nem teszi el őket sürgősen az útból . jegyzem meg kis fejcsóválással, én ilyen szemetekkel nem koszolom össze a kezem, de még csak a cipőm se. Nem érnek annyit hogy időt fecséreljek rájuk, ha mákom van megteszi nekem valaki más.
- Miféle kósza pletykákat? - érdeklődök, lehet hogy ő többet tud mint én, és remélem elmond valamicskét, nekem sem tetszik ez a helyzet, tudni akarom hányadán állunk, és hogyan küszöbölhető ki, meglehetősen gyakorlatiasan gondolkozok.
- Milyen bonyodalmakról beszélsz?- kérdezem, hátha alapon. Egyikünk érdekei sem kívánják, hogy a mostani jól kialakult helyzetet valaki önkényesen felborítsa, keresztül húzva ezzel elég sok mindent.
- Mit kérsz az infóért? - hagyom a kertelést, minek? Vagyunk akik vagyunk, tudjuk, semmi nincs ingyen.
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Járatok és utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák - Page 2 EmptySzomb. Május 07, 2011 9:01 am

- Valamelyik aurornak csak fel fog tűnni a két testvér és levadásszák őket még mielőtt nagyon belebonyolódnának a dolgokba. Reméljük. Ha nem, hát nos akkor majd valaki más megteszi. De ha belém kötnek, azt nem ússzák meg szárazon - mindezeket tényként közli, érzelmek nélkül. Régen letett ő már arról, hogy szívjóságból segítsen. Az a múltkori pálcás eset azzal a tanárral puszta kivétel volt, ami erősíti a szabályt.
- Pletykálnak sok mindenről - egyszerűen vállat von, nem akarja kifejteni.
- Különben sem tudsz nekem annyit fizetni, hogy megérje. Szóval... padhelyzet.
Vissza az elejére Go down
Rex Hunter
Halálfaló
Halálfaló
Rex Hunter


Férfi Kor : 41
Lakhely : Mikor hogyan esik
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Járatok és utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák - Page 2 EmptySzomb. Május 07, 2011 9:07 am

- Hát nagyon remélem hogy nem akarják sokáig hagyni azt a két állatot, valahogy nem lenne jó ha rájönnének pár dologra. Akkor majd hozzád irányítom őket, oldd meg te a halálukat - vigyorodok el, hiszen csak viccelek. Ha találkoznék velük, nem én végezném hullazsákban hanem nagy valószínűséggel ők.
- Mondtam én egy szóval is hogy pénzben akarok fizetni? Mással is meg lehet fizetni az infókat, csak nevezd meg az árat - válaszolok, kicsit megrázva szőke tincseim. Pénzem éppen lenne elég, azért a sok rablás meghozta gyümölcsét, de általában nem sok mindenre kell költenem. A ruhatáram újjítom mindig, másra nem igen van gondom.
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Járatok és utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák - Page 2 EmptySzomb. Május 07, 2011 9:13 am

Apró mosollyal figyeli, ahogy Hunter tovább próbálkozik.
- Mit nem értesz azon, hogy nem tudsz annyit fizetni? Sem pénzben, sem másban. Nincs szükségem semmire, jól megvagyok köszi.
Még ha szüksége is lenne valamire... Inkább megszerzi maga, mint hogy még akkor belefolyjon ebbe az ügybe mikor ilyen képlékeny.
- De egy tanácsot azért ingyen is adok. Ha érdekes dolgokat akarsz hallani, húzz valami csuklyát az árulkodó szőke tincseidre és látogass el néhány kevésbé frekventált helyre és figyelj csendben. Már mások is beszélik, hogy egy újfajta népség jelenik meg a jól működő hatalmi hálónkban.
Vissza az elejére Go down
Rex Hunter
Halálfaló
Halálfaló
Rex Hunter


Férfi Kor : 41
Lakhely : Mikor hogyan esik
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Járatok és utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák - Page 2 EmptySzomb. Május 07, 2011 9:29 am

Mivel nem veszett ügy, ki tudja, de úgy tűnik ezúttal nem nagyon járok sikerrel, ami bosszantó de hát a kudarcot is el kell tudni fogadni.
- Ha nem hát nem, nem vetheted a szememre, hogy bepróbálkoztam - mosolyodok el én is, és a tanácsot megjegyzem, ki tudja, lehet hogy még jól jön majd, ha tényleg elrejtem az arcom, és elvonulok valami kis koszos neve nincs helyre. Nem éppen a kedvenceim az ilyen helyek, de azért párszor túl fogom élni azt hiszem, csak a büszkeségem ne lenne ennyire sérülékeny....
- Igazán köszönöm, később lehet hogy megfogadom - biccentek kis mosollyal, és nagyban töröm a fejem, hogyan tudnék a közelébe férkőzni. Teszek két lépést előrébb és felajánlom neki a lehetőséget.
- Van egy tippem hogy nem szeretsz párban dolgozni, de mégis, hogy hamarabb kiderüljön ez az egész, és mehessünk a saját utunkra, nem akarunk társulni? Csak ideiglenesen, szerintem egymás hasznára lennénk - javaslom, és láthatja az arcomon hogy komolyan gondolom, mindenféle hátsó szándék, megvan, de elzárom őket per pillanat. Nem lenne éppen rossz beújítani valakit, de első a munka, utána csak minden más, de ha a kettő egyszerre is menne?
- Ki tudja, még tán a tekercsed is előkerülne valahonnan...
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Járatok és utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák - Page 2 EmptySzomb. Május 07, 2011 9:40 am

Figyelmesen hallgatja az ajánlatot és igyekszik furcsállását elrejteni. Hogy ő összedolgozzon valakivel? Azt meg mégis hogy kell és mi a fenének? Egy pillanatra zavarodottsága kiül az arcára.
- Nem hiszem, hogy a legjobb partnert találtad. Sosem tudtam csapatban dolgozni - szusszantja halkan. - Feleslegesen vesztegeted az idődet.
Másrészről, meg minek ide csapatmunka? Beszél ezzel-azzal és már meg is van a kellő információ.
- Másrészt meg ez nekem miért lenne jó? A sztori nagy részét tudom, a hiányzó elemeket tudom, honnan szerezzem meg. Mit tudsz te?
Nem támadó hangon kérdezi, pusztán érdeklődik.Eddig még senki sem akart mellette huzamosabb ideig megmaradni, mióta a testvérei lerombolták jól felépített kis életét és ismét menekülni kényszerült a hatóságok elől.
Vissza az elejére Go down
Rex Hunter
Halálfaló
Halálfaló
Rex Hunter


Férfi Kor : 41
Lakhely : Mikor hogyan esik
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Járatok és utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák - Page 2 EmptySzomb. Május 07, 2011 9:47 am

Mintha nem lenne teljesen vesztett ügy a dolog, még futok rá pár kört, maximum koppanni fogok, ez benne van a játszmában.
- Az hogy eddig nem tudnál, nem azt jelenti hogy velem sem tudnál - jelenti ki, majd végigpillant magán. - Szerinted én tipikus csapatjátékosnak tűnök?
- Mit? Diplomáciát mellesleg mint minden törvényen kívül álló meg tudom védeni magam és mást is ha kell, ezen kívül jók a kapcsolataim, és akár még a minisztériumba is be juthatok ha úgy adódik - jegyzem meg, van még pár előnyös képességem.
- Meg persze nem vagyok utolsó társalgó partner sem - mosolygok kcisit már egoistán, hogy lássa, nem rosszból mondom.
- Komolyabban szólva, elég sok helyre elérek ahová talán te nem. - teszem hozzá, és kíváncsian pillantok a szemeibe, állom a tekintetét.
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Járatok és utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák - Page 2 EmptySzomb. Május 07, 2011 9:56 am

~Bejárás a minisztériumba? Hm...~
Pár percre tényleg komolyan fontolóra veszi Hunter ajánlatát. Bár ha akarna valahogy biztosan be tudna jutni a minisztérium egyes részeibe, de az rengeteg idő és pénz nem mellesleg pedig lebukás veszélyes. Semmi kedve sem volt egy cellában tölteni élete hátralevő részét. Ráadásként ott túl könnyű lenne megtalálni és máris az az élet nem lenne olyan hosszú. Akad még néhány rokon, akik nem haláloztak el és még mindig a fejét akarják.
- Talán, néha, ha mindkettőnknek megéri, lehet róla szó - egyezik bele óvatosan, fenntartva, hogy bármikor kihátrál. Sosem szerette ha másoktól függött.
Vissza az elejére Go down
Rex Hunter
Halálfaló
Halálfaló
Rex Hunter


Férfi Kor : 41
Lakhely : Mikor hogyan esik
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Járatok és utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák - Page 2 EmptySzomb. Május 07, 2011 10:02 am

Nehezen megoldható, de a hátterem tiszta, tökéletes ál-életet kreáltam magamnak, elvileg nem utasíthatják el tovább a kérelmem, mint segíteni vágyó magánzó. Bérgyilkosnak is nevezhetném, de az nem olyan szép és hangzatos. Tehát, már csak idő kérdése a dolog. Türelmesen várom hogy mit dönt a nő, remélem beadja a derekát, és hajlandó lesz a segítségemre lenni, én is tudnék neki mit mutatni, de ez más lapra tartozik.
- Megérné, vagy úszni hagyod az esélyt hogy a drága tekercsed talán valahol, valakinél megvan? Ha jól vettem ki a szavaidból nagyon fontos lehet neked - jegyzem meg, és komolyan veszem szemügyre, sejtem hogy nem egy megbízható társ, de társ, és most szükségem van erre.
- Remek, akkor mondjuk, essünk neki a kutatásnak, és néha fussunk össze infót cserélni? Ez mennyire van megelégedésedre? Eszemben sincs a nyomodban lenni, ha te sem leszel az enyémben - ajánlom, ez egy kompromisszum.
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Járatok és utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák - Page 2 EmptySzomb. Május 07, 2011 10:08 am

- Nem hagyok úszni semmiféle esélyt, a tekercsemet meg nem kell megkeresni, fél évet feccöltem bele, de megvan, darabokra szakítva és a rajta lévő ősi átok miatt örökre használhatatlanul. A rajta lévő tudás, elveszett, már csak értelmetlen kriszkrakszok egy rakás szakadt papírfecni - a tekercs említésére tekintetébe visszaköltözik a tehetetlen düh, hisz a régi egyimptomiak értettek hozzá, hogyan védjék a dolgaikat. Már az csoda volt, hogy talált egy épségben lévő tekercset, de összerakni már lehetetlen.
- Különben meg ne aggódj nem fogok a nyomodban koslatni, ha kell tőled valami majd megfoglak találni - maga számára is érthetetlen okból sajnálta hogy a férfin tölti ki a dühét, de ez egyszerűbb volt, mint elmagyarázni mennyi minden veszett oda egy balfácán, egy tehetetlen kontár miatt.
Szó nélkül próbál elviharzani ha hagyják neki.
Vissza az elejére Go down
Rex Hunter
Halálfaló
Halálfaló
Rex Hunter


Férfi Kor : 41
Lakhely : Mikor hogyan esik
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Járatok és utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák - Page 2 EmptySzomb. Május 07, 2011 10:15 am

Erre nem mondok semmit, talán van még rá esély hogy találjon egy másik tekercset, az ősi népek, elég híresek voltak a biztonságról, így valószínűleg készíthettek másolatokat is. De ennek majd utánajárok ha ráérek.
- Nagyon keresned sem kell, szeritnem elég jellegzetesnek mondható aura dereng körülöttem - húzom el egy kicsit a szám, mert néha nagy haszna van, néha viszont érzem a hátrányosabb oldalát is, hogy nem mindig jó hogy ilyen ritka képességgel bírok, bár azért az esetek legjavában jól jön.
- Rendben ezt valahogy sejtettem, akkor majd még látjuk egymást - búcsúzok magam is, és hagyom menni, csak magamban teszem hozzá.
~Látjuk még egymást, szépségem.~
Miután az este legizgalmasabb pontja megtörtént, elindultam visszafelé a Sötét negyed felé, ahol a szállásom van átmenetileg. Menet közben mindössze egy szánalmas koldus akarta az utam állni, de hamarosan megismerte a csizmám talpát, így félreállt. Ledőltem az ágyra, hogy kicsit gondolkozzak, de hamarosan újra felkeltem, átöltöztem, és továbbindultam, nem volt maradásom.


//Köszönöm a játékot//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Járatok és utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Járatok és utcák
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Utcák és függőhidak

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Hell City :: Tolvajtemplom-
Ugrás: